Adwokat - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci Blisko Ciebie, 2023

4 617 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

4 617 firm
w kategorii Adwokaci

Średnia ocena adwokatów to 4.99 (na podstawie 16213 opinii).

Promowani
Adwokat
Promowany
Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Aneta Trust

Pan Radosław Grzyb jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata.

5.0 (60 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Adwokat Wrocław
Promowany
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (148 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak - Adwokat Wrocław
Promowany
Elżbieta D.

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę Pani Mecenas Annie. Profesjonalna, rzeczowa i dotrzymująca terminów. Skorzystanie z usług Pani Mecenas w sprawie rozwodowej było strzałem w dziesiątkę sprawa poprowadzona bez mojej obecności, bo przebywam za granicą na stałe i zakończona na jednej rozprawie. Serdecznie polecam!

Janina Bycz

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Ewa Szmit

Pani mecenas Babiak prowadziła mi rozwod i podział majątku. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem pani mecenas. Byłam na każdym kroku wspierana i każdy szczegół był mi tłumaczony. Polecam wszystkim na zakręcie życia. Z podziału majątku dostałam więcej niz sie spodziewałam.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Prożogo - Adwokat Lublin
Promowany
Anna K

Nie znałam wcześniej żadnych prawników, ani również na prawie się nie znam. Byłam w szoku jak ta Pani potrafiła poprowadzić moją sprawę, a mianowicie chodziło o sprawę o zapłatę. Wszystko tak świetnie wytłumaczyła, co spowodowało, że nie stresowałam się tak jakbym mogła się tego spodziewać. Naprawdę polecam.

Anna Barbarewicz

Pani Karolina to adwokat jakiego sobie można wymarzyć. Poza profesjonalizmem i wiedzą, posiada nieczęsto spotykana w tym zawodzie cechę jest ludzka i zorientowana na coś więcej niż pieniądze. Swoich klientów otacza kompleksowa opieka oraz indywidualnym podejściem. Mimo, iż zetknęły nas ze sobą głownie problemy bardzo się cieszę, że trafiłam na tak wartościowego, wyjątkowego człowieka i specjalistę jakim jest Pani Karolina, adwokat z powołania.

Wioletta Kilijańska

Pani mecenas bardzo miła i empatyczna. Moja sprawę o alimenty wywalczyła bardzo ładnie i lepiej niż się spodziewałam! Na pewno będę w razie potrzeby prosiła właśnie tą Panią mecenas o pomoc. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Polecam wszystkim w potrzebie.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Waligóra - Adwokat Wrocław
Promowany
Małgorzata Sz

Serdecznie dziękuje za wsparcie, wstawiennictwo i obecność przy mnie w trudnych dla mnie rodzinnych sprawach, Pani Katarzyna w pełni profesjonalnie doprowadziła moją sprawę do finału - z dobrodziejstwem po mojej stronie, Pani komunikatywna i wyrozumiała. Dziękuje z całego serca za pomoc i z czystym sumieniem polecam tą wspaniałą osobę. Z pozdrowieniami.

Jolanta Różycka

Witam , dziekuję Pani mecenas Katrzynie Waligórze za współpracę która nadal trwa i jestem MEGA zadowolona z jej pracy ,oddania się danej jej sprawie i rzetelność . Wspaniała osoba która wszystko jasno i krok po kroku wyjaśni . Polecam z czystym sumieniem , bardzo dobry adwokat polecam.

Kalina Stawowska

Z całego serca polecam Panią Katarzynę, jest świetną adwokatką. Pełna pasji i zaangażowania, profesjonalna. Przywraca wiarę i nadzieję w człowieka.

5.0 (8 opinii)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jarosław
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Józef Krajnik

Kancelaria Adwokacka P. Aneta Ostrowska z siedzibą w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II prowadząc moją sprawę sądową wykazała się pełnym profesjonalizmem. Począwszy od sporządzenia dokumentów , po reprezentację w Sądzie wykazała się wysoką znajomością przepisów prawnych, czego wynikiem jest pozytywne zakończenie mojej sprawy sądowej. W związku z powyższym Kancelarię Adwokacką P. Anety Ostrowskiej polecam jak najbardziej do prowadzenia spraw sądowych. Józef K.

Joanna Gorzelany

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas Aneta Ostrowska prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była strukturalnie przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla mnie aspektów. Na każdym kroku wyczuwalne było pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do sprawy miałam doskonały kontakt z Panią Mecenas, e-mailowy oraz telefoniczny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pozostaje ogromna wdzięcznośc za pomoc, fachowe doradztwo i EMPATIĘ! Szczerze polecam !

5.0 (242 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK - Adwokat Łódź
Mirosław Sajdak

Szanowny Panie Mecenasie, odpowiadając wskazuję, że wczoraj przekazałem w formie pisemnej swoje refleksje. Ponieważ, jak rozumiem, nie dotarły powtórzę: Po pierwsze nie czuję się kompetentny do dokonania oceny Pańskiej firmy a co za tym idzie działalności, gdyż nie mam merytorycznej wiedzy w tym zakresie. Mogę przekazać i przekazuję pewne refleksje. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Mecenasem Dariuszem Jasakiem. Jego pomoc w sprawach procesowych jest bardzo skuteczna. Pan Mecenas wykazuje się dużą dozą dociekliwości i cierpliwości. Potrafi uzmysłowić klientowi hierarchię zdarzeń, wyciszyć emocje, co w moim przypadku było konieczne zważywszy na cechy charakteru i temperamentu. Dokonana przez Pana Mecenasa ocena po przedstawieniu wszystkich aspektów sprawy jest wielowątkowa a może raczej zawiera kilka wariantów. Co dla mnie istotne Pan Mecenas posługuje się językiem i argumentami zrozumiałymi dla swojego klienta. Formy i procedury prawnicze zachowuje jakby dla sądu, co jest zrozumiałe i komunikatywne dla klienta. Jest zdecydowanie dostępny dla klienta w kontakcie bezpośrednim mailowo i telefonicznie, co znacząco pomaga w sprawie a jednocześnie buduje przyjazny klimat. Jest niezwykle cierpliwy, dużo czasu poświęcając na wyjaśnienia, które pozwalają Mu wyrobić pogląd i dokonać oceny. Pomimo relatywnie młodego wieku wykazuje się wielką kulturą i w moim przekonaniu wiedzą nie tylko prawniczą, która stanowi rękojmię perspektywy kariery zawodowej. Pan Mecenas Jasak jest, powiedziałbym, przykładem osoby, która cieszyć się może mianem osoby zaufania publicznego. Po drugie wyjaśniam brak reakcji na wcześniejszą korespondencję. Wczoraj wróciłem do Łodzi. Nie miałem z sobą laptopa. Z wyrazami szacunku Mirosław Sajdak

Krzysztof Klient

Profesjonalna usługa adwokacka. Kompetencje, dyskrecja, lojalność, terminowość, dyspozycyjność, rzetelność, wysoka kultura osobista, błyskotliwość to cechy poszukiwane wśród Adwokatów. Pan mec. Dariusz Jasak kieruje się nie tylko praktyką zawodową, doświadczeniem, ale wysokim poziomem empatii, który pozwala mu na zrozumienie klienta i jego potrzeb przekładając je na zawiły język prawniczy. Świetne pisma procesowe nacechowane powagą instytucji Sadu, wiedzą prawniczą, będącą taką kropką nad "i". Wygrana sprawa sądowa w I instancji z zakresu prawa cywilnego dotycząca rozdzielności majątkowej z datą wsteczną jest na to niepodważalnym dowodem. Polecam

Jacek Mack

Szybko, merytorycznie i rzetelnie, Kancelaria świadcząca usługi na najwyższym poziomie pod wieloma względami. Co mnie przekonało to fakt, że żadna sprawa nie jest za mała i można przedstawić problem wieloma kanałami komunikacyjnymi, a odpowiedzi spływają bardzo szybko z rzetelnie opracowanym kosztorysem, który także był konkurencyjny. Jeśli ktoś poszukuje rzetelnego partnera do poprowadzenia długotrwałej obsługi prawnej to chyba lepiej nie można trafić. Dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i poczynione oszczędności w firmie i życiu osobistym.

5.0 (120 opinii)
KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Kancelaria Adwokacka Gdynia

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • Kancelaria Adwokacka
Renata Chyrk

Zadzwoniłam do kancelarii jako bezradny przedsiębiorca,nie widząc rozwiązania w mojej trudnej sytuacji finansowej i zawiłej gospodarczo.Mój kontakt z kancelarią z Panem Piotrem Witkowskim zaowocował znalezieniem wyjścia z mojej sytuacji.Przeprowadzona upadłość konsumencka odbyła się bardzo profesjonalnie z ogromną znajomością wiedzy prawniczej jak również ze zrozumieniem i życzliwością dla mnie jako klienta kancelarii.PROFESJONALIZM i WYSOKA KULTURA,wszechstronna wiedza zagadnień gospodarczych jest atutem aby polecić kancelarię. DZIĘKUJĘ. Renata Chyrk.

Alicja Nowikowska

Upadłość uratowała mi życie, już nie widziałam żadnego rozwiązania na tyle zadłużeń. Próbowałam w wielu firmach oddłużeniowych, negocjacji konsolidacje i tylko wydałam pieniądze. Brali pieniądze i nic nie załatwiali o upadłości dowiedziałam się z internetu. Zrobiłam to z Kancelarią Prawa upadłościowego KPU, namiary mogę podać. Nie myślcie o innych rozwiązaniach. Możecie tylko stracić czas, a nawet cały majątek jak wpadniecie w ręce komornika.

Robert Sędziak

Miałem okazję korzystać z usług prawników pracujących w kancelarii kpu. Pełen profesjonalizm. Zleciłem m.in. oddłużenie restrukturyzacyjne moich zobowiązań wobec jednego z dużych banków komercyjnych, efekt zostałem zwolniony od zobowiązań z lat 90,na znaczną kwotę. Poza tym zleciłem Kancelarii KPU odzyskiwanie pożyczonych przeze mnie pieniędzy, skutek czego uzyskałem wyroki sądowe a sprawę skierowałem do komornika. Dlatego mogę z czystym sumieniem i wielką wdzięcznością polecić tą kancelarię. Teraz mogę spać spokojnie. Polecam wszystkim osobom mającym problemy finansowe są skuteczni. Dziękuję Panie Piotrze. Sam pan wie za co.

5.0 (80 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska - Adwokat Jarosław
Andżelika Jarosz

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę i podchodzi do każdej sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystko wyjaśnia i na bieżąco informuje o postępach sprawy. Kompetentna, rzeczowa, uczciwa, zaangażowana w prowadzoną sprawę i zawsze doskonale przygotowana. Skuteczność i pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

Zen Biele

Polecam polecam polecam Pania Adwokat Adrianne Ostrowska m. Jaroslaw. dzieki Pani Mecenas sprawe mialem zalat5wiona bardzo sprawnie a co najwazniejsze Pani Mecenas wykazala duze zaangazowanie w moja sprawe nawet nie musialem poswiecac swoj czas. Jest super Mecenas a slowami sie tego nie da wynagrodzic. Polecam z calego serca. Zawsze bede w razie potrzeby korzystal z Pani Mecenas uslug. bardzo duze zaangazowanie nawet kosztem swojego czasu. jest Kochana ciepla osoba... Polecam

Marzena Strumska

Profesjonalne podejście do sprawy, kompetencje i rzetelność. Indywidualne podejście do klienta, miła i życzliwa atmosfera oraz szybkie załatwienie spraw. Od początku do końca załatwiania spraw mogłam liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas zarówno te prawną jak również w czysto ludzkim aspekcie.

5.0 (154 opinie)
KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka
Jaromir Miłek

Imponująca wiedza w dziedzinie prawa, szczególnie dla osoby która w żadnym stopniu go nie kojarzy. Wiedza jaką przekazał mi adwokat była niezmiernie ważna i niezbędna, chciałem zacząć świadczyć pewne usługi w mieście, natomiast z punktu prawa nie za bardzo wiedziałem co mogę, a co nie. Dziękuję też za ogromną cierpliwość i możliwość notowania podczas wizyty u Pana. Bardzo dziękuje Panu i Pana zaangażowaniu, zdecydowanie bardzo polecam.

Soboń Bartłomiej

W ocenie profesjonalizmu, Mecenas Klugmann mocno dominuje wśród osób, do których zwracałem się ze sprawą majątkową. Bardzo mocno stąpająca po ziemi persona, spotkanie merytoryczne, nie traciliśmy oboje dużo czasu na rozmowę o czymś innym niż o sprawie, dużo informacji, widać doświadczenie ale co ważne- mecenas podjął się pomocy. Z wyrazami szacunku polecam tę kancelarię.

Krzysztof Mateściewicz

Pragnę wystawić Panu recenzje jako moje uznanie za dominującą postawę podczas mojej rozprawy podziału majątku po starej działce rodziców. Końcem końców po prawie roku chodzenia po sądach i szukaniu informacji w internecie, uznałem że lepiej będzie zwrócić się o pomoc do specjalisty w dziedzinie prawa. Żałuję, że nie poszedłem do Pana na samym początku, ale lepszy rydz niż nic. Pozdrawiam Serdecznie - Krzysztof.

5.0 (98 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Adwokat Łódź

Adwokat

 • Łódź
 • KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI
Mariusz Szóstka

Adwokat Łukasz to najlepszy specjalista z jakim miałem okazję współpracować. Mimo młodego wieku posiada rozległą wiedzę, która ma także odzwierciedlenie w zdobytym doświadczeniu. Pan Mecenas jest niezwykle merytoryczny, bardzo konkretny, wykazuje przy tym empatię i dużo uwagi dla Klienta, ale najlepiej sprawdza się w działaniu. Wszystkie działania i podejmowane decyzje przynoszą szybkie efekty. Pan Mecenas w mojej sprawie bardzo dokładnie określił kilka możliwych scenariuszy, wybraliśmy wspólnie najbardziej korzystną drogę, a dzięki wskazówkom, logicznemu podejściu i doświadczeniu Mecenasa jestem dziś wygrany! Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Adwokata Łukasza! To naprawdę NAJLEPSZY adwokat. W swojej pracy zawodowej miałem doczynienia z wieloma specjalistami z tej branży, głównie z tego powodu miałem uprzedzenia przed rozpoczęciem współpracy, bo dotychczas praca adwokata kojarzyła się bardzo negatywnie - rozciąganie w czasie spraw, niebotyczne stawki, dużo gadania, mało działania. Dzięki tej współpracy nie wyobrażam sobie samodzielnego prowadzenia podobnych spraw w przyszłości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, a finalnie - bardzo pomyślnie. Należy wspomnieć, że od Pana Mecenasa można nauczyć się bardzo trzeźwego podejścia do sprawy, bez niepotrzebnych negatywnych emocji, co w połączeniu z działaniem i energią, sprawia, że nawet trudna i przykra sprawa (rodzinna) była w pewnym sensie przyjemnością. Adwokata Łukasza Kwiatkowskiego polecam wszystkim przyjaciołom i dobrym znajomym.

Joanna Wojtak

Szczerze polecam Kancelarię Mecenasa Łukasza - świetny kontakt, duża doza empatii a przede wszystkim wysokie kompetencje, niepospolite zaangażowanie w prowadzoną sprawę (bez względu na jej złożoność), rzetelność i terminowość. Pana Mecenas Łukasz jest profesjonalistą także w spr. spornych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, czego doświadczyłam. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że mnie reprezentuje w takim waśnie problemie. Z czystym sercem rekomenduję

Tomasz Wróblewski

Bardzo wysoko oceniam poziom, jaki reprezentuje Pan Mecenas Kwiatkowski. Charakteryzuje go wyjątkowa jak na ten zawód empatia, zrozumienie problemu i wnikliwe podejście do tematu. Poza tym wiedza, kultura osobista i chęć pomocy - ponadprzeciętne. Choć mam nadzieję już nigdy nie korzystać z usług prawnych, to gdy zajdzie taka konieczność, Pan Mecenas Kwiatkowski będzie pierwszą osobą, do której zgłoszę się o pomoc.

5.0 (86 opinii)
Twój Mecenas - Kancelaria Adwokacka Olsztyn

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Marcin Lorek

Pomimo bardzo młodego zespołu firmy Twój Mecenas byli oni najkonkretniejsi! Fachowo, szczegółowo, a co najważniejsze dla mnie bardzo przejrzyście przedstawili swoją ofertę. Później kontakt normalnie ekspres! Życzę im dalszych sukcesów i wiem, że odniosą sukces! Polecam tych młodych fachowców z całego serca. Jeszcze raz Panie Macieju bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Małgorzata Sachryn

Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie pozwoliła na dochowanie terminów procesowych. Dokładna analiza sytuacji i trafnie dobrana pomoc prawna zaprocentowała podczas rozprawy.

Iza Pokladnik

Profesjonalizm na najwyższym poziomie ,pomoc,rozmowa ,umiejętność słuchania,profesjonalne doradztwo ,sumieny angaz w sprawę. Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam :)

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c. - Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c.
Zbigniew Szymanow

Po kontakcie telefonicznym szybko umówiłem wizytę, w trakcie której punkt po punkcie otrzymałem odpowiedz na wszystkie nurtujące mnie pytania. Moja konsultacja dotyczyła prawa spadkowego. Pan Radca jasno i przystępnie wyjaśnił wszystkie kwestie, o które pytałem, omawiając sytuację prawną, ale też zwracając uwagę na istotne aspekty praktyczne. Jeśli w przyszłości będę potrzebował porady prawnej, wrócę pod ten adres.

Roksana Janickaszatkowska

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo jasny i klarowny przekaz informacji, maksymalnie zaangażowani w prowadzona sprawę, zawsze dostępni i gotowi żeby odpowiedzieć szczegółowo na każde pytanie, punktualni wszystko pracuje jak w szwajcarskim zegarku , gdyby zaszła taka potrzeba skorzystałabym ponownie. Polecam!

Ania Lepak

Miałam przyjemność skorzystać z porady prawnej u Pana Błażeja. Z czystym sercem polecam! Pan Błażej dokładnie zapoznał się z tematem, który mnie trapił poprzez dokładną analizę dokumentów i wyjaśnienie mi punkt po punkcie wszystkich informacji w niej zawartych. Podpowiedział również co zrobić w danej sytuacji, by wybrnąć jak najlepiej. Doceniam szczerość Pana Radcy! W przyszłości z przyjemnością skorzystam ponownie z pomocy kancelarii, gdyż Pan Błażej jest mistrzem w swoim fachu.

5.0 (60 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Kancelaria Adwokacka

 • Gdańsk
 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska - Adwokat Tarnowskie Góry
Dawid Lorenc

Bardzo rzetelna kancelaria usługi wykonywane na najwyższym poziomie. A co do pana mecenasa Janusza Wyląg to nie ma lepszego w swojej dziedzinie wysłucha doradzi pomoże nie patrzy na czas klient jest u pana mecenasa najważniejszy bardzo pomocny i uczynny zawsze świetny kontakt o każdej porze pełny profesjonalizm pan mecenas bardzo punktualny i zawsze można na niego liczyć w przyszłości nie wyobrażam sobie żeby moje sprawy prowadził ktoś inny pozdrawiam serdecznie.

Przemysław Michalik

Kancelaria godna polecenia, rzetelne podejście do sprawy, pełen profesjonalizm. Wiele sukcesów na koncie adwokatów. Moje sprawy prowadził Pan mecenas Janusz, cechuje go rzetelność, profesjonalizm, fachowość i indywidualne podejście do klienta. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

Adriana Czerniej

Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

5.0 (7 opinii)

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta ? Złóż zapytanie, a specjaliści sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Inne pobliskie usługi: Kancelaria prawna Notariusz Agencja ochrony
KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Pawlikowska - Adwokat Bełchatów

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Pawlikowska

 • Bełchatów
Regina Rek

Pani Adwokat do mnie zadzwoniła i dokładnie wypytała o najważniejsze sprawy, bo wiedziała od razu co jest najważniejsze, czuć było od razu że ma doświadczenie i wiedzę dlatego się zdecydowałam i dlatego polecam wszystkim kobietom co się rozwodzą. Ja miałam wsparcie i wiedziałam ze Pani Adwokat mi pomoże i byłam spokojniejsza na sprawie i pani Adwokat robiła wszystko żebym się nie denerwowała a były mąż kłamał jak zawsze oszukiwał a ja wygrałam przez panią Adwokat.

Witold Wróblewski

W razie problemu ze spadkiem polecam tą kancelarię, bo moja sprawa po wielu latach zakończyła się pomyslnie dla mnie a była bardzo długa i trudna. Zahcłanna rodzina chciała się mnie pozbyć a ADWOKAT mi pomogła we wszystkim. Wiem jedno że w sądzie sam bym nigdy sobie nie poradził z tymi sprawami. Witold W.

Lech Szymański

Dziękuję bardzo za pomoc. Bardzo mądra i miła adwokat. Potrafi uspokoić, doradzić, przedstawić plusy i minusy. Wiedza Pani Adwokat oraz stały kontakt ułatwiły mi przygotowanie się do sprawy. Na pewno skorzystam z usług Kancelarii w przyszłości, jeżeli będzie taka potrzeba oraz będę polecał dalej. Bez zastrzeżeń mogę polecić Panią Adwokat Karolinę Pawlikowską.

5.0 (48 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Adwokat Szczecin

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Joanna Wysoczańska

Mecenas Krzysztof Konysz posiada dużą wiedzę oraz jest zaangażowany w pracę. Na rozprawach jest zawsze przygotowany, nie boi się zadawać celne pytania na sali rozpraw. Jego riposty są celne i przekonywające. Ważne jest, że nie zostawia klienta z niedopowiedzianymi sprawami. Dostosowuje się do godz. (czasami czekał na mnie do godz. późno popołudniowych). Doszkala się a Jego pisma są zwięzłe, konkretne i kompetentne. Polecam, obsługuje mnie i moich znajomych.

Krystyna Mall

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

Mariusz Stelmach

Podczas projektowania i budowy mojego domu doszło do wielu nieprawidłowości. Z uwagi na wyjazd za granicę nie byłem w stanie dopilnować sprawy, a pojawiały się coraz to nowe komplikacje. Nawiązanie kontaktu z adwokatem Krzysztofem Konyszem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dużo walki przed urzędami i w końcu udało się wyprostować błędy architektów. Dziękuję Panie Mecenasie.

5.0 (109 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Adwokat Rzeszów

Adwokat

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko
Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Sandra K.

Witam. Mogę wszystkim z czystym sumieniem polecić pana Przemysława Fedko. Już od pierwszego telefonu nie pozostawił żadnych wątpliwości i wiedziałam, że to on poprowadzi właśnie nasza sprawę. Konkretnie i z pełnymi profesjonalizmem od początku do samego końca wszystko rewelacyjnie poszło, mimo że wraz z chłopakiem przebywamy po za granicami kraju i z adwokatem widzieliśmy się tuż przed sama rozprawą, czuliśmy się spokojni. Także jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie poleca kancelarie prawna pana Przemysława Fedko! profesjonalnie, sprawnie i nie drogo! moja ocena to 10 /10 pozdrawiamy serdecznie!

Jarosław K.

Polecam Pana Przemysława, rzetelny i sumienny. W każdej kwestii można się dogadać co do sprawy w sądzie, jak i kwestiach finansowych. Wszystkie moje dokumenty w sprawie rozwodowej i o alimenty wziął na siebie, dokumenty jakie trzeba było wysłać, po prostu poprowadził sprawę od początku do końca jak każdy tego oczekuje. Swoją osobą udzielił mi również takiego wsparcia psychicznego. Naprawdę polecam.

5.0 (102 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc - Adwokat Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc

 • Warszawa
Karolina Szafranek

Serdecznie polecam wsparcie Radcy Prawnego Małgorzaty Fronc w tak trudnym procesie jak rozwód. Pani Mecenas sprawnie i taktowanie przeprowadziła nas przez wszystkie formalności (w tym dotyczące sporządzenia porozumienia odnośnie podziału opieki rodzicielskiej) oraz proponowała rozwiązania służące przede wszystkim dobru dzieci. Naszą decyzją było wspólne skorzystanie z usług Kancelarii, co wiązało się z obiektywnym przedstawieniem wad i zalet poszczególnych zapisów dla obu stron. Wsparcie Pani Mecenas pomogło nam zachować dobre relacje i wzajemny szacunek oraz pozwoliło na odciążenie w kwestii formalizmów prawno-sądowych na które w takiej sytuacji nie ma po prostu siły.

Joanna Jatkiewicz

Pani Małgorzata Fronc zapewnia najwyższy poziom obsługi prawnej. Rzetelna, wszechstronna wiedza, profesjonalne podejście, duże zaangażowanie w sprawę a także dostępność dla klienta, cierpliwość, empatia i wyrozumiałość - to kilka cech jakimi można określić Panią Małgorzatę i pracę jej kancelarii. Wewnętrzny spokój i pewność siebie Pani Małgorzaty to również ogromne wsparcie dla klienta. Serdecznie polecam kancelarię Pani Małgorzaty bo wiem , że warto współpracować z kimś - kto w sprawach sądowych jest świetnym przewodnikiem.

Jolanta Siniarska

Pani Małgorzata jest osobą bardzo odpowiedzialną, oraz zaangażowaną w sprawę którą prowadzi. Ma bardzo dobry kontakt z klientem, udziela jasnych i rzetelnych informacji na każde zadane pytanie. Pani Mecenas jest bardzo skuteczna i wytrwała w swoim działaniu. Cała moja sprawa została przeprowadzona od początku do końca w sposób profesjonalny i dokładny, kontakt z panią Małgorzatą jest bardzo dobry, zawsze znajdzie czas na rozmowę czy spotkanie. Do kancelarii trafiłam z polecenia i już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że jest to osoba kompetentna, inteligentna i stanowcza, której można zaufać. Każdemu polecam wsparcie Radcy Prawnego P. Małgorzaty jestem jej niezmiernie wdzięczna za okazaną mi pomoc i wsparcie.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Dominik Maciąg

Lux Legis Kancelaria Adwokacka reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzący kancelarię prawnicy działają sprawnie i skutecznie, błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Na uwagę zasługuję forma współpracy z adw. Wojciechem Markiem Ziębą oraz adw. Jakubem Czyżewskim. Adwokat informuje o sprawie na każdym jej etapie, wykazuje się dużą własną inicjatywą i pomysłowością połączoną z ogromnym doświadczeniem. Bardzo skuteczne ( a przecież na tym mi najbardziej zależało ) osoby o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalizmie, rzetelności, posiadanej wiedzy - to cechy, które Panowie adw. łączą z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Dla rzucenia obrazu rangi tej opinii na tematykę sprawy, chciałbym zaznaczyć bez wchodzenia w szczegóły, że nie dotyczyła błahego tematu, a ocierała się o najważniejsze instytucje Państwowe. Wyrażam najwyższe uznanie. Współpracowałem z wieloma kancelariami, ale ta jest moją nr 1.

Elżbieta Woźniak

Pan Wojciech jest w 100% profesjonalistą w swojej dziedzinie oraz reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych. Jego pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie były widoczne od pierwszego spotkania. Po zapoznaniu się ze szczegółami jasno i rzetelnie przedstawił możliwe scenariusze oraz zaproponował najlepsze rozwiązanie sytuacji, w której inni prawnicy zawiedli. Jego działania były błyskawiczne i skuteczne, a ja byłam informowana o każdym podejmowanym przez pana Wojciecha kroku. Najważniejszym jednak jest podejście pan Mecenasa do drugiego człowieka, jego uprzejmość i chęć pomocy niekierowana wyłącznie zyskiem, a faktycznym zaangażowaniem w rozwiązaniu problemu. Z czystym sercem mogę szczerze polecić Mecenasa Wojciecha oraz jego kancelarię.

Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

5.0 (83 opinie)
Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego
Michał Gruszczyński

Pan Michał prowadził moją sprawę dot. zaniżenia wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, nie zdawałem sobie sprawy że mogę tak szybko odzyskać należne mi pieniądze :) Na pewno wiem do kogo się zwrócić, jeśli będę miał ponownie problem prawny do rozwiązania. PS. Bardzo rzeczowy i łatwy kontakt.

Natalia Wasiak

Serdecznie polecam kancelarię Pana Michała. Miałam okazję skorzystać z z pomocy prawnej w kilku sprawach. Pan Michał w każdej z nich wykazał duże zaangażowanie oraz przedstawił jasno i klarownie wszystkie możliwe opcje, rozwiązania sytuacji. Ogromną zaletą była opcja współpracy zdalnej, bez konieczności spotkania się.

Marek Wądołek

Pan r.pr. Michał Gądek wykazuje się dużym zaangażowaniem i inicjatywą w prowadzeniu sprawy swoich klientów. Kontroluje urzędowe terminy i podejmuje działania w czasie umożliwiającym skuteczne działanie. Dokładnie analizuje warunki postępowania i śledzi zmiany w kodeksach i rozporządzeniach. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, która uwzględnia potrzeby kontaktu z klientem i zagłębia się w szeroki kontekst jego problemu. Polecam skorzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Michała Gądka.

5.0 (30 opinii)
Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki - Adwokat Gdańsk

Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki

 • Gdańsk
Monika Derron

Polecam Kancelarię Temida z pelnym przekonaniem. Pani Mecenas Matylda Pruchniewska-Inowłodzka prowadziła moją sprawę rozwodową. Jestem pelna uznania wobec kompetencji i doświadczenia Pani Mecenas, ale przede wszystkim wobec postawy życzliwości i empatii w tak trudnych i bolesnych sprawach, z jakimi wiąże się rozwód. Zawsze gotowa do udzielenia informacji, do rozmowy, do wyjaśnienia wątpliwości - Pani Mecenas pomogła mi przejść przez sprawę skutecznie i w sposób dający poczucie bezpieczeństwa. A przy tym po prostu po ludzku, życzliwie i bez jakiegoś dystansu - z jakim spotkałam się wcześniej w trakcie poszukiwania kancelarii do prowadzenia mojej sprawy. Bardzo dziękuję za taką postawę i polecam serdecznie!

Monika Wojtulska

Współpracujemy z Kancelarią od jakiegoś czasu zarówno w kwestiach prywatnych jak i związanych z działalnością gospodarczą. Wszystkie sprawy prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest aplikacja, w której są wszystkie dokumenty związane ze sprawą i można śledzić na bieżąco postępy z nią związane. Bardzo dobry kontakt z mecenas Pruchniewską-Inowłocką. I co najważniejsze potrafi ona rozmawiać z klientami normalnym, zrozumiałym językiem, a nie prawniczym, którego większość nie rozumie. Bardzo polecam!

Monika Wilczewska

Dzień dobry. Polecam gorąco kancelarię Pani Matyldy. Usługi na bardzo wysokim poziomie,merytoryczne odpowiedzi,przyjazna atmosfera przy towarzyszącym stresie.Profesjonalne przygotowanie do zagadnień i branie pod uwagę potencjalnych problemów na przyszłość.Na pewno wrócę ponownie z inną sprawą,bo usługa warta każdej ceny. Nie ma ,,naciągania'' na kolejne wizyty.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Adwokat Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

 • Łódź
Marcin Tatara

Sam już niejednokrotnie się przekonałem, że praca sama w sobie jest ważna – ale zdecydowanie ważniejszy jest wybór tego, który tą pracę wykonuje, (a właściwie, to moje zęby się o tym boleśnie przekonały, po dwukrotnym wyborze niewłaściwego dentysty), ale na całe szczęście los okazał się łaskawy i zrekompensował mi te dwa nieszczęsne wybory (wraz z niepotrzebnie wyrwanym zębem). Bardzo dobrym innym wyborem. Powiem tak: dobrego dentysty w dalszym ciągu szukam, ale wybitnego, rzetelnego i godnego polecenia adwokata wreszcie znalazłem.

Mateusz Jędrzejczak

Z usług Pana Macieja korzystałem w momencie kiedy przerosły mnie procedury dokumenty które trzeba było zebrać w całość byłem przerażony. Pan Maciej ogarnął temat bardzo rzeczowo i sprawnie i co dla mnie było istotne nie zbankrutowałem. Ogromnie życzliwy Pan z mej strony, polecam z całego serca.

Monika Lisowska

Kancelaria Pana Macieja stanęła na najwyższym szczeblu pomocy jaką uzyskałam, profesjonalne podejście do klienta. Kontakt na najwyższym poziomie, polecam ze szczerego serca Kancelarię, ponieważ pod żadnym aspektem się nie zawiodłam.

5.0 (56 opinii)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka
Bartosz Suski

Bardzo skrupulatna w tym co robi... Dokładnie analizuje sprawę pod każdym względem zanim wyda opinie.. Zawsze szczera i kieruje się rozwagą przy podejmowaniu decyzji. Bardzo polecam Pania Iwone . Nie znam tak profeajonalnego i zaufanego prawnika jakim jest Pani Iwona.

Ela Grochowska

Najlepszy adwokat! Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie. Namiary na Panią Mecenas dostałam od znajomych gdy moja firma wpadła w kłopoty. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak dobrego adwokata i wyszłam z wszystkiego obronną ręką.

Karolina Kapcińska

Pani Profesor reprezentowała mnie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Iwonie sprawę wygraliśmy. Bardzo profesjonalna, konkretna, służy pomocą. Szczerze polecam!

5.0 (123 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Prawo Rodzinne Jarosław

Prawo Rodzinne

 • Jarosław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski
Tomasz Chochorowski

Rzeczowo, terminowo, znajomość aspektów prawnych i umiejętne dostosowanie działania do zaistniałej sytuacji. Profesjonalizm w podejściu do klienta i jego problemów. Doświadczenie dzięki któremu klient otrzymuje kompletne merytoryczne wsparcie i czuję, że jest pod opieką prawną z najwyższej półki. Bardzo polecam i rekomenduje jako w pełni zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia.

Małgorzata Magolan

Pani mecenas jest osobą bardzo profesjonalną, konkretną a przy tym sympatyczną. Porada to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również spora praktyka z sali rozpraw - bardzo duży plus. Super kontakt - godziny i forma dostosowane do klienta. Sprawa przeprowadzona skutecznie, jestem bardzo zadowolona i polecam, Pani mecenas dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Kochanowicz

Mecenas Tomasz Ostrowski jest wszechstronnym i kompetentnym prawnikiem. Bez problemu można z nim nawiązać kontakt o różnych porach dnia ; jeśli jest przeszkodzony - zawsze oddzwania. Obsługa Kancelarii pozostaje bez zastrzeżeń. Polecam - Ireneusz Kochanowicz , Pracowania Analiz Wypadków Drogowych w Przemyślu

5.0 (59 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok

Adwokat

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)
Kancelaria GRUBE - Prawo Rodzinne Gdynia

Kancelaria GRUBE

 • Gdynia
Malwina James

Gorąco polecam, będziecie w bezpiecznych rękach. Kancelaria podjęła się naszej sprawy mimo, że siedziba firmy jest za granica ( w UK). Profesjonalizm, świetna komunikacja i uaktualnianie klienta co do progresu, i oczywiście pozytywne rozwiązanie sprawy w szybkim czasie, odzyskaliśmy pieniądze należne nam od nieuczciwego producenta. Gorąco polecam.

Dawid Sobczak

Do różnych kancelarii chodziłem prowadząc swoją działalność gospodarczą. Sprawy, które mnie dotykają są ciężkie i ta kancelaria najlepiej sobie z takimi radzi. Polecam.

Olek Klepacz

Pomogli mi w sprawie utraconego dostępu do profilu społecznościowego i wykradzionych danych z konta. To jedna z niewielu Kancelarii, które potrafiły od razu zaproponować konkretne kroki prawne.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Prawo Rodzinne Kielce

Prawo Rodzinne

 • Kielce
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski
Marek Pawlik

Szczerze polecam Pana Mecenasa Michała. Do skorzystania z jego usług, zachęciły mnie przede wszystkim dobre opinie i nie zawiodłem się. Sprawa karna, zakończyła się po mojej myśli. Mimo wielu innych zobowiązań i spraw, Pan Michał zawsze dostępny dla klienta, wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie i wyjaśni wszystkie kwestie ( nawet kilka razy). Pan Mecenas posiada ogromną wiedzę, życiowe podejście i niekwestionowaną charyzmę. Dziewczyny w Kancelarii, zawsze chętnie służące pomocą i zorientowane w sprawie. Bardzo dziękuję i polecam w 100%.

Damian Modrzewiecki

Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa Michała, Pan Mecenas jest osobą kompetentną, rzetelną, empatyczną, potrafiąca wczuć się w sytuację każdego człowieka, spojrzeć na sytuację Twoimi oczami, Pan Mecenas biegle posługuje się umiejętnościami w swoim fachu. Jest to na prawdę pomocny człowiek, żeby więcej było takich ludzi jak on. Pozdrawiam.

Agnieszka Czekaj

Do mecenasa trafiłam po długim przeszukiwaniu listy adwokatów w internecie i zapoznaniu się z opiniami o nich. Mimo obaw trafiłam dobrze, przygotował mnie do rozprawy tak, że nie byłam zestresowana na sali. Wytłumaczył mi wszystko, sam też by dobrze przygotowany To co o nim piszą w opiniach jest prawdą. Jest dobry w swoim fachu. Z wyniku sprawy jestem zadowolona. Polecam.

5.0 (50 opinii)
Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska

 • Warszawa
Joanna Jurczak

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

Joanna Jurczak

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY - Prawo Rodzinne Gdańsk

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY

 • Gdańsk
Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Marek Szpak

Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa młodzi dynamiczni, szybcy i skuteczni, a co najważniejsze zawsze dostępni. Powierzyłem trudne i skomplikowane sprawy rodzinne, cywilne, administracyjne, i lokalowe. Każdy krok był konsultowany i zawsze na maila otrzymywałem wysyłane przez kancelarię pisma. Finansowo super raz, że ceny za usługi przystępne to dodatkowo można było rozłożyć na raty. Polecałem i nadal polecam.

Sara Marciniak

Bardzo miły Pan, uspokoił mnie przez rozmowę telefoniczną, niestety z powodów dojazdu nie mogłam spotkać się z panem w kancelarii. Przez telefon dowiedziałam się dużo rzeczy na temat sprawy mojego męża, co trzeba zrobić i że mamy szansę wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za pomoc telefoniczną, uspokoił mnie pan, oraz męża, który również jest kłębkiem nerwów. W przyszłości na pewno skorzystam z usług pana Tomasza.

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Hubert Pabian

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Izabela Pytlowany

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Ilona Sumeer

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Aneta Ruda

Pani Mecenas Gabriela Balasa zajmowała się wnioskiem o ubezwłasnowolnienie mojej siostry. W bardzo krótkim czasie był on gotowy i mogliśmy poczynić dalsze kroki. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z jakim zaangażowaniem podeszła do sprawy. Bije od niej taka pozytywna energia, która sprawia, że człowiek nie czuje się skrępowany ani wystraszony, że rozmawia z adwokatem. Pani Gabriela Balasa podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, profesjonalnie i sumiennie. Wkłada w to co robi całą "siebie". Z czystym sumieniem w 100% polecam Panią Mecenas. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy adwokata, mój wybór będzie na pewno ten sam Pani Mecenas Gabriela Balasa.

Agnieszka Kowalska

Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Na początku współpracy jasno i konkretnie przedstawiła całą ścieżkę postępowania, przygotowała na dalsze kroki. Dzięki jej wsparciu wszystko poszło bardzo sprawnie i sprawa zakończyła się sukcesem a ja czułam się pewnie. Kontakt z Panią Mecenas był zawsze bezproblemowy i szybki. Była bardzo zaangażowana w moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam.

Grzegorz Budziak

Pełen profesjonalizm Pani mecenas. Szybko , konkretnie i na temat. Duże zaangażowanie w każdy aspekt sprawy. Bardzo szczegółowa i drobiazgowa dzieki czemu czlowiek unika niepotrzebnego stresu i nerwów. Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Bardzo duży plus za możliwość spotkania w weekendy. Przy tym wszystkim Pani mecenas jest bardzo sympatyczna osobą i posiada dużą kulturę osobistą.

5.0 (53 opinie)
Poniewierka Radcowie Prawni - Prawo Rodzinne Kraków

Poniewierka Radcowie Prawni

 • Kraków
Paweł Koczanowski

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Magda null

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

Barbara Krężołek

Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna. Moja sytuacja skończyła się bardzo szybko - ugodą- i mimo że sprawa się skończyła wcześniej niż przypuszczaliśmy, pani Agnieszka jeszcze po wszystkim, dzwoniła do mnie aby się upewnić czy na pewno wszystko jest tak jak chciałam. Naprawdę mimo tego ciężkiego momentu dla mnie, będę miło wspominać spotkanie z Panią Agnieszką.

5.0 (39 opinii)
Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Kancelaria Adwokacka Głogów Małopolski

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
Kasia Swiatkowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Justyną Żurawicką-Czaplak. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia i nie mogłam lepiej wybrać. Zawsze przygotowana i na każdej rozprawie bardzo zaangażowana. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiadała szybko i konkretnie. Sprawa wygrana! Będę polecać!

Robert Kokoszka

Jestem zadowolony z usług Pani Justyny, Pani Justyna jest kompetentna osobą na danym stanowisku, ma duże pojęcie w dziedzinie prawa. Pani Justyna dobrze mi przedstawiła swoją ofertę pomocy, wytłumaczyła mi jak to wszystko się odbywa, uspokoiła mnie ponieważ nigdy w swoim życiu nie miałem okazji uczestniczyć w jakiejś sprawie sądowej a tym bardziej sprawa rozwodowa. Pani Justyna prywatnie jak i zawodowo jest bardzo sympatyczna osoba, która mi pomogła prywatnie jak zatrzasnąłem kluczyki w aucie. W przyszłości jeżeli będzie taka potrzeba będę polecał usługi Pani Justyny. Pozdrawiam.

Paulina Pogan

Pani Adwokat Justyna Żurawicka-Czaplak od początku wzbudziła moje zaufanie. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, sposobie w jakim wyjaśniła mi wszystkie niejasne dla mnie kwestie, na swojej rozprawie czułam się bezpiecznie i pewnie. Dziękuję za wsparcie, sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, polecam.

5.0 (19 opinii)
JR Zielińscy Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Włocławek

Kancelaria Adwokacka

 • Włocławek
 • JR Zielińscy Radcowie Prawni Spółka Partnerska
Grzegorz Sadowski

Mecenas Rafał prowadził mi sprawę karną (zostałem pobity i okradziony na jednym z włocławskich osiedli). Pełne zaangażowanie w sprawie i w sumie chyba tylko dzięki temu udało się "nie zamieść" sprawy pod dywan. Co prawda mam nadzieje, że kolejny kontakt z kancelarią będzie w przyjemniejszych okolicznościach, ale sam trafiłem z polecenia więc polecam dalej. Pozdrawiam - Grzegorz.

Mariusz Kamiński

Dobry i konkretny Prawnik z Włocławka, (a właściwie to kilku prawników). Trafiłem z polecenia ze sprawą natury prywatnej, ale współpraca przeniosła się na pomoc prawną w zakresie prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. Polecam!

Bartek Dąbrowski

Pan adwokat bardzo życzliwy, profesjonalne podejście. Dla pana adwokata sprawa była ważna i nie czułem się odtrącony, choć dla innych były mało ważne. Polecam z całego serca.

5.0 (15 opinii)
adwokat Bogusław SZPINDA Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Koszalin

adwokat Bogusław SZPINDA Kancelaria Adwokacka

 • Koszalin
Aneta Drozd

Pan Mecenas Bogusław jest profesjonalistą, rzetelnie i rzeczowo tłumaczy. Jego zaangażowanie i pomoc jest priorytetem. Dla mnie przede wszystkim było ważne, że nie obiecywał rzeczy niemożliwych, a realnie przedstawiał sytuację. Kompetencja, dostępność zarówno drogą mailową i telefoniczną to duży atut, Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową, która zakończyła się pozytywnie dla mnie. Cierpliwość, fachowość i wysoka kultura osobista Pana mecenasa pomogła mi spokojnie przejść przez ten trudny dla mnie czas. Tłumaczył i wspierał, polecam wszystkim usługi kancelarii.

Łukasz Miśkowiak

Sumienność , szczerość , pełne „obrazowe” przedstawienie sytuacji zaistniałej w moim przypadku . Jestem pewien , trafiłem do odpowiedniej osoby pod skrzydła wsparcia i ochrony , którą w tej chwili potrzebowałem.

Małgorzata De

To kancelaria z misją. Mecenas Szpinda potrafi tak pięknie i prosto wytłumaczyć zawiłe polskie prawo, że człowiek od razu czuje się pewniejszy i wie na czym stoi. Dziękuję!

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska
Tomasz Benarski

Adwokat Katarzyna w bardzo profesjonalny sposób pomogła mi w kwestii prawnej. Szczegółowo wyjaśniła problem i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, po udzielonej poradzie dostałem również podsumowanie mailowe ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Na spotkanie umówiliśmy się już na drugi dzień od kontaktu telefonicznego dlatego bardzo trudna dla mnie sprawa została rozwiązana niezwykle szybko. Polecam.

Anna Jantar

Korzystam z usług tej kancelarii od dłuższego czasu. Nie zawiodłam się . Zawsze zajmują się zprawą rzetelnie i sumiennie . Zarówno Pani Kasia jak i Pan Wojciech wykazują się olbrzymią wiedzą w zakresie prawa co potwierdza tylko ich niezwykły profesjonalizm . Zatem jakość usług jest naprawde rewelacyjna . Obsługa miła i rzeczowa.

Barbara Gubala

Ms. Katarzyna Ciulkin-Sarnocinska is very competent attorney with excellent communication skills, and very affordable prices. She was extremely professional and helpful throughout the process. I highly recommend her law office. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam. Pani Katarzyna jest bardzo kompetentnym prawnikiem o doskonałych zdolnościach komunikacyjnych i bardzo przystępnych cenach. W trakcie całego procesu była niezwykle profesjonalna i pomocna. Gorąco polecam jej kancelarię. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Adwokat Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

 • Gdańsk
Sebastian Ody

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.

Danuta Oleks

Otrzymałam tu fachową i bardzo profesjonalną pomoc prawną. Świetny kontakt, dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy w sądzie. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. W toku sprawy otrzymałam duże wsparcie za co bardzo dziękuję.

Robert Dolecki

Profesjonalizm i szczegółowość w działaniu sprawiły pozytywne zakończenie mojej sprawy. Pan Dawid potrafi słuchać i w sytuacjach stresowych potrafi szybko reagować i podejmować słuszne decyzję. POLECAM!!!

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka M&M - Adwokat Warszawa

Kancelaria Adwokacka M&M

 • Warszawa
Krystian Sawina

Adwokat Marcin to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Dba o swojego klienta, oraz o pozytywny przebieg sprawy. Osobą, które potrzebują pomocy prawnej szczerze polecam Pana Marcina. Jeśli w przyszłości znów będę miał problemy z prawem dzwonie właśnie do niego, ponieważ wiem, że mi pomoże.

Marzena Motyczyńska

Polecam Pana mecenasa, zawsze dobrze przygotowany do spotkania, punktualny. Podczas konsultacji udzielał szczegółowych informacji jak możemy postąpić w sprawie. Bardzo profesjonalna podejście do klienta i zainteresowanie podczas całego procesu. W razie konieczności na pewno skorzystam ponownie.

Elżbieta Stefanowska

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski

 • Bydgoszcz
Aneta Grabowska

Jestem zadowolona z pomocy prawnej ze strony Pana Adwokata Macieja Cerajewskiego. Jego wiedza oraz sposób wyjaśniania kwestii prawnych umożliwiły mi starannie przygotować się do rozprawy. Pan Maciej był zaangażowany w moją sprawę, chętnie odpowiedzieli mi na wszystkie pytania, a przedstawiona przeze mnie dokumentacje przeglądał i analizował z wielka starannością i dokładnością. Pan Mecenas byl zawsze dostępny. Porozumiewanie z Panem Adwokatem w czasie współpracy bylo rewelacyjne i bez zastrzeżeń. Mogłam korzystać z kazdej możliwej formy kontaktu. Mila, serdeczna i wspierajaca mnie postawa Pana Mecenasa pozwoliła mi przejsc przez rozprawę bez wiekszych nerwow. Na pewno skorzystam z uslug Kancelarii w przyszlosci. Bez zastrzeżeń moge polecić Pana Adwokata Macieja Cerajewskiego. Grabowska A.

Urszula Wojnarowska

Znam p. Mecenasa już kilka lat. Poznałam go jeszcze jako Aplikanta. Reprezentował przed Sadem Okręgowym w Bydgoszczy osobę z ciężkim zarzutem Byłam pod wrażeniem jego konkretnych wypowiedzi w obronie oskarżonej. Sama skorzystałam z jego usług i wygrał dla mnie sprawę z firmą windykacyjną. Często korzystam z jego usług w sprawach dotyczących prawa rodzinnego, spadkowego, itp. Pan Maciej Cerajewski, mimo młodego wieku jest adwokatem z usług, którego warto skorzystać Z pełną odpowiedzialnością polecam. Urszula Wojnarowska

5.0 (17 opinii)
KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Kancelaria Adwokacka Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie przekazanych zaledwie 2 godziny wcześniej dokumentów, przedstawił analizę sytuacji, możliwe oraz wskazane do przedsięwzięcia kroki prawne oraz bardzo uspakajające perspektywy dla ofiary przestępstwa oraz obiektywnie trudne dla dopuszczających się przestępstwa z artykułu KK. Zachęcony szybkością i poziomem obsługi o 12:50 zaproponowałem kontynuowanie współpracy i kolejne zadanie. Zaś o 13:112 skończyłem pisanie zasłużonej referencji. Szczerze polecając, chylę czoła przed panem adwokatem Chylem.

Jerzy Kalenik

Pani Joanna prowadziła dwie moje trudne sprawy w odstępie kilku lat. Obie zakończyły się sukcesami. Jestem pełen podziwu dla jej profesjonalizmu, zaangażowania i determinacji w dążeniu do osiągniecia powodzenia. Pomyślne zakończenie było możliwe dzięki staranności i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły. Duże wrażenie zrobiły na mnie terminowość i zawsze staranne przygotowanie do każdej rozprawy sądowej. Ogromnymi atutami pani Mecenas są umiejętność przekonania sądu do słuszności jej argumentacji oraz skuteczność polemiki ze stroną przeciwną. Duże znaczenie ma również jej umiejętność szybkiej i trafnej reakcji na sali sądowej. Dla mnie było ważne także to, że pani Mecenas okazuje klientom cierpliwość i empatię. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z panią Joanną.

Andrzej Kopania

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka - Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka

 • Lublin
Elżbieta

Chciałabym polecić Panią Mecenas jako adwokata, która była moim przedstawicielem przy bardzo trudnej sprawie, Pani Majka wykazała pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność, poprowadziła moją sprawę szybko i bardzo pozytywnie. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z profesjonalizmu, mecenas jest Osobą bardzo empatyczną, kulturalną i zaangażowaną w prowadzoną sprawę, zawsze znajduje czas i służy pomocą. Myślę, że współpraca z Panią Mecenas to gwarancja pomyślnego zakończenia każdej sprawy. Serdecznie polecam i dziękuję za tak profesjonalną Pomoc.

5.0 (2 opinie)
RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek
Małgorzata Jasińska

Pani Mecenas prowadziła mi dwie sprawy, jedną o rozwód a drugą gospodarczą o zapłatę. Obie sprawy już zakończone wyrokiem i wygrane. Z czystym sercem mogę polecić. Oprócz doświadczenia i opieki prawnej, Pani Mecenas pomogła mi się pozbierać i przejść przez najtrudniejszy okres w moim życiu, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Zawsze znajdowała dla mnie czas, bardzo sprawnie odpisywała na maile bądź oddzwaniała. Zawsze dobrze przygotowana, na sali sądowej błyskotliwa. Jako że miałam do czynienia już wcześniej z innymi prawnikami, wiem co mówię i z pełnym przekonaniem polecam kancelarię!

Paulina Miazek

Pani Mecenas Anna jest świetnym prawnikiem i byłam zadowolona z obsługi prawnej. Na duży plus zasługuje komunikacja z klientem. Pani Mecenas tłumaczy wszystkie zagadnienia w jasny i przystępny sposób. W razie pytań zawsze służy pomocą. Zawsze odbiera telefony, od razu odpisuje na maile i smsy. Pani Ania bardzo sympatyczna, ale dla drugiej strony ostra i konkretna. Takich właśnie cech oczekiwałam od prawnika. Pozdrawiam, Paulina.

Ewa Szczerbuk

Wspaniały prawnik! Bardzo rzeczowa, konkretna, a jednocześnie pełna empatii osoba. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu w sprawę, mimo że szanse na zakończenie sprawy na pierwszej rozprawie były niewielkie, udało się zamknąć postępowanie po mojej myśli. Bardzo jestem wdzięczna za postawę i pomoc pani Ani. Każdemu życzę i polecam takiego prawnika :)

5.0 (42 opinie)
Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Adwokat Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
Beata Jaszyk

Od samego początku serdeczność i przede wszystkim pełen profesjonalizm a także wsparcie emocjonalne, porady w razie jakichkolwiek wątpliwości. Czułam się bezpiecznie powierzając moją sprawę rozwodową pani Annie i panu Łukaszowi nie zawiodłam się. A wręcz odwrotnie, jestem niesamowicie zadowolons! Wspaniały kontakt w rozmowie oraz mailowy, doskonale wskazówki, prowadzenie rozprawy na najwyższym poziomie, niesamowite oddanie sprawie - jestem zachwycona tak wspaniałą współpracą i szybkim rozwodem. Emocjonalnie nie byłam w stanie sama tego przejść dlatego jestem niezmiernie wdzięczna Państwu Rożkiewicz za pomoc i prowadzenie prawne w przygotowaniu wszystkich dokumentów oraz za mnóstwo pozytywnej energii, którą od nich otrzymałam. Nie mogłam wybrać lepiej! Serdecznie polecam wszystkim, którzy muszą przejść rozwód,- te trudne chwile z pomocą pani Ani i pana Łukasza staną się szybko już tylko wspomnieniem. Dziękuję z całego serca,!

Sabina Chrobak

Współpraca z Panią Anią podczas przygotowań do sprawy jak i jej mężem który w sądzie mnie reprezentował była wspaniała! Ogromne zaangażowanie, niesamowity kontakt z klientem, pomoc i wsparcie to jest to czego każda inna kancelaria powinna się od nich uczyć! To nie tylko adwokaci, a też przemili i przesympatyczni ludzie! Sprawa wygrana, jak najwięcej takich wygranych im życzę, bo na to zasługują, jeszcze raz Wam bardzo ale to bardzo dziękuję🙂

Tadeusz Kluz

Adwokat Łukasz Rożkiewicz w sposób bardzo profesjonalny zajął się zleconą przeze mnie usługą. Wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, szeroką wiedzą w dziedzinie prawa - zarówno wiedzą ogólną, dotyczącą przepisów prawa, jak i wiedzą szczegółową, dotyczącą choćby ''kruczków'' prawnych. Adwokat okazał się niezwykle pomocny. Udzielił mi cennych porad oraz nakierował na słuszną drogę działania. Mecenas Rożkiewicz przywrócił mi wiarę w wygranie sprawy i zachęcił do działania. Moja sprawa dotyczyła ubiegania się o wcześniejszą emeryturę, gdyż praca odbywała się w warunkach szkodliwych. Ubezpieczyciel twierdził natomiast, że nie mam wystarczającego potwierdzenia w dokumentach i nie mogę ubiegać się o wcześniejszą emeryturę, wydając tym samym decyzję negatywną. Sprawa rozwiązała się w ciągu jednej rozprawy sądowej, którą ubezpieczyciel przegrał.

5.0 (34 opinie)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy - Prawo Rodzinne Piła

Prawo Rodzinne

 • Piła
 • Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy
Bożena Lemieszek

Bardzo serdecznie polecam pomoc prawną Pana Mecenasa Krzysztofa. Moje problemy zadziały się w 2018 roku i były dla mnie totalnym szokiem. Jestem zwykła obywatelką, można powiedzieć tzw. ,,klasy średniej'' i nie wiedziałam, gdzie szukać pomocy. Na pomoc Pana Mecenasa Krzysztofa, zdecydowałam się, po wnikliwym przeanalizowaniu opinii szeregu kancelarii w internecie przez moją siostrę (ja wówczas totalnie , nie funkcjonowałam) i to był po prostu strzał w dziesiątkę! W okresie jakże trudnego dla mnie czasu, życzliwość i zrozumienie, ze strony Pana Mecenasa, zapobiegła mojemu załamaniu psychicznemu, dała nadzieję i pozwoliła na funkcjonowanie w życiu. Dziś mogę powiedzieć, że tylko dzięki profesjonalnemu, rzetelnemu zaangażowaniu się Pana Mecenasa Krzysztofa, moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Za co bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękuję, za nieocenioną pomoc i polecam Pana Mecenasa, wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy prawnej.

Waldemar Strykowski

Pierwszy raz zetknąłem się z tą kancelarią 4 lata temu, kiedy miałem poważne kłopoty i przebywałem w areszcie. Adwokata Wyrwa polecili wtedy inni klienci, których skutecznie prowadził i reprezentował. Po kilku miesiącach wyszedłem z aresztu i nie trafiłem tam ponownie. W tym czasie kancelaria poprowadziła wszystkie moje sprawy rodzinne i odzyskałem kontakt z dziećmi. Wszystko dzięki perfekcyjnemu prowadzeniu spraw, a w sprawie karnej uzyskaniu w sądzie kary w zawieszeniu. Doświadczenie i po prostu rzetelność kancelarii uchroniła mnie przed kilkoma latami więzienia. Niestety kara została odwieszona z mojej winy i znów pomogła mi kancelaria. Otrzymałem dozór elektroniczny i znowu uniknąłem więzienia. Polecam szczerze kancelarię Wyrwa, bo bez ich pomocy nic bym nie zrobił i znalazł na dnie. Mecenas Wyrwa nigdy mnie nie zawiódł, a moje życie dzięki jego pomocy uległo zmianie. To kancelaria, na którą może liczyć każdy. Dziękuję za wszystko.

Barbara P

Szybki czas reakcji, doświadczony i profesjonalny zespół prawników, uczciwe podejście do klienta, wysoki standard usług, klarowny plan działania, jasno określone warunki współpracy to tylko skrót tego co można powiedzieć o Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy w Pile, a zwłaszcza o Panu Mecenasie Krzysztofie. Dwie sprawy karne syna zakończone pomyślnie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zdecydowanie i świadomie polecamy Pana Mecenasa Krzysztofa, człowieka konkretnego, rzeczowego, a przede wszystkim ludzkiego z wielkim sercem.

5.0 (64 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Barganowski - Prawo Rodzinne Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Barganowski

 • Toruń
Dariusz Dobrosielski

Pracownicy w tej kancelarii znają się na prawie Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta kancelaria. Widać, że znają się na tym co robią. Obsługa prawna na wysokim poziomie. Polecam

Weronika Kwiatkowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. miałam mało czasu Pani Maria okazała się moim wybawieniem polecam z całego serca, podejście do klientów rewelacyjne pomogła mi przejść przez rozwód, bez nerwów. Dziękuje Pani Mecenas za tak fachowe podejście, jest Pani aniołem.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Kancelaria Adwokacka Zabrze

Kancelaria Adwokacka

 • Zabrze
 • Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko
Kasia Szc

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o rozwód, a następnie o podział majątku. Obie były bardzo trudne. Mój były mąż robił problemy, starał się przerzucać winę na mnie i ukrywał majątek. Na szczęście Mecenas jest świetnym i rzetelnym fachowcem, nie uznaje kompromisów. Dzięki Jego kompetencji moje sprawy zakończyły się dla mnie bardzo korzystnie.

Krystyna Ciołek

Dałabym 10 gwiazdek, ale mogę wybrać tylko 5. Prawnik bardzo profesjonalny, moja sprawa która była od 6 lat kulą u nogi została załatwiona niesamowicie szybko na moją korzyść. Kontakt z prawnikiem jest szybki, oddzwania, będzie w razie potrzeby moim prawnikiem rodzinnym. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego prawnik.

Tomasz G.

Z Panem mecenasem Pawłem Szybko współpracuję już od dłuższego czasu. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalną reprezentację w licznych postępowaniach cywilnych, w których byłem stroną. Kancelaria adwokacka Pawła Szybko zajmowała się moimi sprawami bezzwłocznie, czego nie mogę powiedzieć o innych prawnikach, z którymi wcześniej kooperowałem. Pisma procesowe sporządzane były niedługo po tym, jak do Kancelarii dostarczałem niezbędne dokumenty. Adwokat Szybko przyzwyczaił już mnie do fachowych porad, rzetelnych opinii prawnych i skutecznego rozwiązywania moich skomplikowanych problemów z dłużnikami i wierzycielami. Zawsze poświęcał mi nadzwyczaj dużo czasu i z benedyktyńską cierpliwością analizował dokumentację dotyczącą moich spraw sądowych. Zapewne to sprawiało, że każdorazowo potrafił znaleźć wyjście z niemal każdej, nierzadko nawet beznadziejnej sytuacji. Mogę też powiedzieć, z uwagi na to, że miałem już do czynienia z wieloma prawnikami, że usługi mecenasa Szybko charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Polecam każdemu!

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Gołacki - Prawo Rodzinne Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Gołacki

 • Kraków
Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski
Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

Urszula Jaśko

Pan Tomasz wykazał się wysoką empatią, dyplomacją oraz cierpliwością. Kancelaria na bieżąco informuje klienta o postępach sprawy i odpowiada wyczerpująco na pytania, co bardzo ułatwia współpracę. Polecam usługi kancelarii.

Alicja Lipnicka

Wspolpraca mila,rzeczowa i konkretna. Moja sprawa zostala zalatwiona szybko I bardzo dobrze. Zadowolona jestem ze wspolpracy. Bardzo dziekuje . Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (13 opinii)

Adwokat w innych miejscowościach