Adwokat - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat - ranking 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w 2023 r. wybranych z 4941 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 21348 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat
Promowany

Adwokat

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb
Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Antoni Chonowski

Podczas pierwszego spotkania, aż do końca sprawy rozwodowej mogłem liczyć na wsparcie i pomoc. Przyszedłem do kancelarii będąc przerażonym tym, co mnie czeka, dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości, ale też, co nie mniej ważne, wielkie zrozumienie. Pan Mecenas dawał mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sam.

5.0 (62 opinie)
Kancelaria Adwokacka Tarkowska & Kałużyński - Adwokat Łódź
Promowany

Adwokat

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Tarkowska & Kałużyński
Nana Khuchua

Profesjonale i rzetelne podejście. Współprace z kancelarią oceniam na bardzo wysokim poziomie, szybki kontakt, spokojne, miłe i wyczerpujące podejście do klienta. Bardzo rzetelnie i w prosty sposób tłumaczone przepisy prawa, polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam. Dziękuje za pomoc i wsparcie.

Daria Pierzgalska

Bardzo polecam współpracę z Panem Mecenasem Kałużyńskim, jest bardzo rzeczowy, a jego uwagi oraz propozycje rozwiązań są bardzo trafne. Jednocześnie, jest bardzo cierpliwy i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości, nie traktując przy tym rozmówcy z pozycji „ex cathedra”. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, od samego początku, razem z moją wspólniczką, czułyśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, co potwierdziły też osiągnięte, dzięki Panu Mecenasowi rezultaty. Jesteśmy obie bardzo zadowolone ze współpracy i jeżeli będzie taka konieczność na pewno wrócimy.

Natalia Martuzalska

współpraca przebiegła bezproblemowo, z dużą kulturą i empatią. Otrzymywałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a sama sprawa została załatwiona szybko i rzetelnie. Serdecznie polecam!

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Adwokat Wrocław
Promowany

Adwokat

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki
Robert Nowosielski

Skala ocen 5 to stanowczo nie odzwierciedla pracy Pana Mecenasa Jakuba. Ode mnie 10 jest jak najbardziej adekwatną oceną, profesjonalne, rzeczowe, a zarazem ludzkie podejście w ciężkiej sytuacji jest teraz bardzo rzadko spotykane, a Pan Mecenas sprostał tym wysokim standardom. Sprawa karna tzw. beznadziejna dzięki zaangażowaniu i pełnym profesjonalizmie ma szczęśliwe zakończenie. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy na bardzo wysokim poziomie, to jak najbardziej gorąco polecam kancelarię. Dziękuję, pozdrawiam.

Elżbieta Wojtanowska

Miałam okazję współpracować z mecenasem Jakubem Ambickim.Jest to czlowiek odpowiedzialny zdecydowany i bardzo kompetentny w wykonywaniu swojej pracy.Uprzejmość i precyzja jest godna polecenia firmy adwokackiej Jakub Ambicki.Polecam z całą odpowiedzialnoscią i bardzo dziękuję za pomoc.Polecam się na przyszłość gdybym była zmuszona skorzystać ponownie.To napewno kancelaria pana Jakuba Ambickiego.Pozdrawiam pana i caly zespół. Elżbieta. W.

Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

4.97 (151 opinii)
Wszystkie firmy
KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK - Adwokat Łódź
Mirosław Sajdak

Szanowny Panie Mecenasie, odpowiadając wskazuję, że wczoraj przekazałem w formie pisemnej swoje refleksje. Ponieważ, jak rozumiem, nie dotarły powtórzę: Po pierwsze nie czuję się kompetentny do dokonania oceny Pańskiej firmy a co za tym idzie działalności, gdyż nie mam merytorycznej wiedzy w tym zakresie. Mogę przekazać i przekazuję pewne refleksje. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Mecenasem Dariuszem Jasakiem. Jego pomoc w sprawach procesowych jest bardzo skuteczna. Pan Mecenas wykazuje się dużą dozą dociekliwości i cierpliwości. Potrafi uzmysłowić klientowi hierarchię zdarzeń, wyciszyć emocje, co w moim przypadku było konieczne zważywszy na cechy charakteru i temperamentu. Dokonana przez Pana Mecenasa ocena po przedstawieniu wszystkich aspektów sprawy jest wielowątkowa a może raczej zawiera kilka wariantów. Co dla mnie istotne Pan Mecenas posługuje się językiem i argumentami zrozumiałymi dla swojego klienta. Formy i procedury prawnicze zachowuje jakby dla sądu, co jest zrozumiałe i komunikatywne dla klienta. Jest zdecydowanie dostępny dla klienta w kontakcie bezpośrednim mailowo i telefonicznie, co znacząco pomaga w sprawie a jednocześnie buduje przyjazny klimat. Jest niezwykle cierpliwy, dużo czasu poświęcając na wyjaśnienia, które pozwalają Mu wyrobić pogląd i dokonać oceny. Pomimo relatywnie młodego wieku wykazuje się wielką kulturą i w moim przekonaniu wiedzą nie tylko prawniczą, która stanowi rękojmię perspektywy kariery zawodowej. Pan Mecenas Jasak jest, powiedziałbym, przykładem osoby, która cieszyć się może mianem osoby zaufania publicznego. Po drugie wyjaśniam brak reakcji na wcześniejszą korespondencję. Wczoraj wróciłem do Łodzi. Nie miałem z sobą laptopa. Z wyrazami szacunku Mirosław Sajdak

Krzysztof Klient

Profesjonalna usługa adwokacka. Kompetencje, dyskrecja, lojalność, terminowość, dyspozycyjność, rzetelność, wysoka kultura osobista, błyskotliwość to cechy poszukiwane wśród Adwokatów. Pan mec. Dariusz Jasak kieruje się nie tylko praktyką zawodową, doświadczeniem, ale wysokim poziomem empatii, który pozwala mu na zrozumienie klienta i jego potrzeb przekładając je na zawiły język prawniczy. Świetne pisma procesowe nacechowane powagą instytucji Sadu, wiedzą prawniczą, będącą taką kropką nad "i". Wygrana sprawa sądowa w I instancji z zakresu prawa cywilnego dotycząca rozdzielności majątkowej z datą wsteczną jest na to niepodważalnym dowodem. Polecam

Małgorzata Janiszewska

Pan Mecenas profesjonalnie przedstawił możliwości prawnego rozwiązania problemu z zakresu prawa spadkowego. Podał i szczegółowo wyjaśnił wszystkie możliwe sposoby postępowania w sprawie oraz ich koszty. Doświadczenie, wiedza, umiejętność wnikliwego analizowania zawiłych i trudnych spraw oraz łatwość przekazywania tej wiedzy w jasny, zrozumiały sposób pozwoliły mi na podjęcie trafnej decyzji. Szczerze polecam

5.0 (142 opinie)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokat Gdańsk

Adwokat

 • Gdańsk
 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA
Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Maciej Konratowski

Pani Mecenas jest bardzo rzeczową, konkretną i uczciwą osobą. Nigdy nie mydli oczu obietnicami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości to niezwykle istotna cecha. Bardzo pomocna i szczera osoba, a przy tym wszystkim bardzo zaangażowana i niezwykle skuteczna. Serdecznie polecam Panią Mecenas. Myślę, że z takim podejściem do klienta wróżę pani ogromny sukces. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (86 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc - Adwokat Warszawa
Ilona Fidler

Do Pani Mecenas dotarłam (jak zwykle w dzisiejszych czasach w wyniku poszukiwań przez Google, bez poleceń, bez sprawdzeń, intuicyjnie, z pierwszej pozycji) w związku z dochodzeniem roszczeń od pracodawcy. Pani Małgorzata odpowiedziała na wiadomość mailową niemal natychmiast i pomimo tego, że jest osobą naprawdę mocno zajętą podjęła się poprowadzenia mojej sprawy choć termin był bardzo krótki, a złożenie pozwu do sąd konieczne w ciągu kilku dni. Zgodnie z wyrokiem uzyskałam maksymalną kwotę możliwej wysokości odszkodowania z rygorem natychmiastowej wykonalności - w części). Pani Małgorzata jest prawnikiem "mówiącym ludzkim głosem" (co rzadkie w tej profesji), dała mi wsparcie nie tylko w zakresie poprowadzenia sprawy od strony formalno-prawnej, ale wsparcie duchowe i psychiczne, trzymała rękę na pulsie, mobilizowała do działania a i wielokrotnie pionizowała. Czasami jej telefony zaskakiwały. Potrafiła po prostu zadzwonić i zapytać jak mi idzie i trafiała w punkt, w moment właściwy żebym mogła usłyszeć zimną i obiektywną ocenę sytuacji, nieobarczoną moimi emocjami, strachem i wycofaniem. W sytuacji ogromnego stresu dała mi też tak potrzebne poczucie spokoju, Pani Małgorzata jest konkretna, zdyscyplinowana i skuteczna. Ma czas który jest niezbędny do omówienia szczegółów i przygotowania się do różnych scenariuszy. Nie działa rutynowo i szuka rozwiązań. Współpraca jest przyjemnością a uzyskane wyniki wymiernym efektem.

Karolina Szafranek

Serdecznie polecam wsparcie Radcy Prawnego Małgorzaty Fronc w tak trudnym procesie jak rozwód. Pani Mecenas sprawnie i taktowanie przeprowadziła nas przez wszystkie formalności (w tym dotyczące sporządzenia porozumienia odnośnie podziału opieki rodzicielskiej) oraz proponowała rozwiązania służące przede wszystkim dobru dzieci. Naszą decyzją było wspólne skorzystanie z usług Kancelarii, co wiązało się z obiektywnym przedstawieniem wad i zalet poszczególnych zapisów dla obu stron. Wsparcie Pani Mecenas pomogło nam zachować dobre relacje i wzajemny szacunek oraz pozwoliło na odciążenie w kwestii formalizmów prawno-sądowych na które w takiej sytuacji nie ma po prostu siły.

Louis Burki

Pani Mecenas występowała w moim imieniu przeciwko kontrahentowi, który próbował nie wypłacić mi wynagrodzenia. Wykazała się wysokim profesjonalizmem i odpowiednim przygotowaniem, dzięki czemu sprawa została pomyślnie rozwiązana za porozumieniem stron, jeszcze przed skierowaniem sprawy do sądu. Pani Mecenas była dostępna pod telefonem zawsze, gdy tego potrzebowałem i wyczerpująco wyjaśniła mi, jak będzie prowadziła sprawę.

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Adwokat Świdwin

Adwokat

 • Świdwin
 • Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i
Joanna Śliżewska

Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym mogę ja polecić z czystym sumieniem.

Sylwia Kowalska

Pełen profesjonalizm,co wyróżnia ich Kancelarie, szybkość,sprawność,bardzo dobry kontakt telefoniczny czy emailowy,bardzo elastyczne ceny usług oraz bezproblemowa pomoc w odwołaniu się przed samymi Świętami Bożego Narodzenia co uratowało moją sprawę:-)Jeśli chodzi o prowadzącego moja sprawę Pana Jakuba Mielcarek opinia moja to bardzo sympatyczny z wysoka kultura osobista ,inteligentny,rzeczowy mecenas.Polecam gorąco usługi tejże Kancelarii Prawnej.

Ewa K.

Jak najbardziej polecam Pana Mecenasa Sebastiana Wojciechowskiego za jego profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt. Pan Sebastian analizuje sprawy bardzo wnikliwie, odbiera telefony i odpisuje na e-maile. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wsparcie i pomoc. Życzę samych sukcesów.

5.0 (39 opinii)
Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka
Kamil Montowski

Bardzo Krótko mówiąc profesjonalna i skuteczna kancelaria w wielu dziedzinach, na bieżąco udziela informacji o postępach w sprawie, Pan Dominik jest wyrozumiały, cierpliwy i życzliwy, a co najważniejsze to osoba kompetentna, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam z czystym sumieniem. Pozytywny pan wyciągnął mnie już z nie jednych kłopotów!

Patrycja Jastrzębska

Pan Dominik nie tylko służył pomocą prawną, a dodatkowo uspokajał pod kątem psychologicznym. Bardzo rzeczowo przedstawiał sytuację, możliwości i wykazał się niezwykłym zaangażowaniem. Usługi Pana Dominika poleciłam już trzem osobom, które skorzystały i są równie zadowolone ze współpracy jak ja. Będę polecać nadal. Dodam jeszcze, że gdy trzeba walczyć ostro to Pan Dominik walczy i się angażuje i na pewno można mu zaufać. Dziękuję!

Elżbieta Florek

Gorąco polecam współpracę z Panem Dominkiem. Pomoc, jaką otrzymałam była zarówno profesjonalna, jak i skuteczna. Ponadto współpraca przebiegała w miłej atmosferze, pan Dominik był bardzo zaangażowany w sprawę, na wszelkie moje pytania dostawałam obszerną i zrozumiałą dla laika odpowiedź. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystamy z usług Kancelarii ponownie. Serdecznie polecam.

5.0 (14 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki - Adwokat Gdańsk
Monika Derron

Polecam Kancelarię Temida z pelnym przekonaniem. Pani Mecenas Matylda Pruchniewska-Inowłodzka prowadziła moją sprawę rozwodową. Jestem pelna uznania wobec kompetencji i doświadczenia Pani Mecenas, ale przede wszystkim wobec postawy życzliwości i empatii w tak trudnych i bolesnych sprawach, z jakimi wiąże się rozwód. Zawsze gotowa do udzielenia informacji, do rozmowy, do wyjaśnienia wątpliwości - Pani Mecenas pomogła mi przejść przez sprawę skutecznie i w sposób dający poczucie bezpieczeństwa. A przy tym po prostu po ludzku, życzliwie i bez jakiegoś dystansu - z jakim spotkałam się wcześniej w trakcie poszukiwania kancelarii do prowadzenia mojej sprawy. Bardzo dziękuję za taką postawę i polecam serdecznie!

Monika Wojtulska

Współpracujemy z Kancelarią od jakiegoś czasu zarówno w kwestiach prywatnych jak i związanych z działalnością gospodarczą. Wszystkie sprawy prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest aplikacja, w której są wszystkie dokumenty związane ze sprawą i można śledzić na bieżąco postępy z nią związane. Bardzo dobry kontakt z mecenas Pruchniewską-Inowłocką. I co najważniejsze potrafi ona rozmawiać z klientami normalnym, zrozumiałym językiem, a nie prawniczym, którego większość nie rozumie. Bardzo polecam!

Monika Wilczewska

Dzień dobry. Polecam gorąco kancelarię Pani Matyldy. Usługi na bardzo wysokim poziomie,merytoryczne odpowiedzi,przyjazna atmosfera przy towarzyszącym stresie.Profesjonalne przygotowanie do zagadnień i branie pod uwagę potencjalnych problemów na przyszłość.Na pewno wrócę ponownie z inną sprawą,bo usługa warta każdej ceny. Nie ma ,,naciągania'' na kolejne wizyty.

5.0 (32 opinie)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Jolanta Cetnarowiczbis

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu do tej kancelarii. Bardzo szybka reakcja, duże zrozumienie mojej sprawy jak również wykonane w związku z tym działania. Bardzo polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Wojczuk - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Wojczuk
Dawid Nowak

Zdecydowanie polecam, Pani Mecenas obsługuje prawnie nasze spółki z o.o. Jej rzetelność, wiedza i dociekliwość są nieocenionym atutem i zabezpieczeniem naszych interesów. Bardzo cenimy sobie również fakt, iż Pani Mecenas potrafi rozmawiać o sprawach prawnie skomplikowanych w sposób zrozumiały dla osoby bez prawniczego wykształcenia.

Edyta Nowak

Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

Patryk Rowinski

Pani Mecenas oprócz ogromnej wiedzy prawniczej jest niezmiernie empatyczna osoba, dba o swoich klientów - fantastycznie poprowadziła moja sprawę do pozytywnego zakończenia. Polecam!

5.0 (23 opinie)
KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Kancelaria Adwokacka Warszawa
Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie przekazanych zaledwie 2 godziny wcześniej dokumentów, przedstawił analizę sytuacji, możliwe oraz wskazane do przedsięwzięcia kroki prawne oraz bardzo uspakajające perspektywy dla ofiary przestępstwa oraz obiektywnie trudne dla dopuszczających się przestępstwa z artykułu KK. Zachęcony szybkością i poziomem obsługi o 12:50 zaproponowałem kontynuowanie współpracy i kolejne zadanie. Zaś o 13:112 skończyłem pisanie zasłużonej referencji. Szczerze polecając, chylę czoła przed panem adwokatem Chylem.

Joanna Ud

Wybór kancelarii był zupełnie przypadkowy, jednakże okazał się strzałem w 10tkę, Pan Grzegorz już na początku poprosił o dokumenty, by zapoznać się ze sprawą, termin spotkania błyskawiczny. Samo spotkanie z punktu widzenia laika świetne - wiedza, kompetencje, opanowanie i racjonalne argumenty, bez mydlenia oczu i przeinaczania rzeczywistości. Oczywiście, po uprzednim zapoznaniu się z moim problemem. Niestety, nie usłyszałam tego, co chciałam (wyimaginowane wyobrażenia działania sądów, które wykazują empatię), a konkrety i fakty i ewentualne reperkusje. Pełna świadomość różnorakich możliwości przedstawiona w sposób zrozumiały dla klienta. Podsumowując, polecam tę kancelarię, a szczególnie pana Grzegorza - męski racjonalizm i wyważony stosunek do sprawy jest dla mnie bezcenny. Pozdrawiam i dziękuję.

Andrzej Kopania

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

5.0 (37 opinii)
Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Stachowiak Kancelaria Adwokacka
Karolina Maciejewska

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

Maciej Kubiak

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Mirosława Zielińska

Pan Mecenas jest bardzo miły, ale także skuteczny. Odpowiedzi na moje pytania dostawałam szybko i były niezwykle celne i przydatne. 5 gwiazdek to doskonała ocena i podziękowanie za doprowadzenie sprawy do szczęśliwego finału.

5.0 (13 opinii)

Jakie są koszty adwokackie?

Chcesz poznać ceny adwokatów? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i filią w Nisku - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Gołacki z siedzibą w Krakowie i
Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń - Adwokat Sandomierz

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń

 • Sandomierz
Joanna Kozłowska

Bardzo dziękuje za pomoc w trudnym dla mnie okresie. Do kancelarii zwróciłam się z dość złożoną sprawą rodzinno-majątkową. Pani Adwokat przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji była przygotowana: przeczytała dostarczone wcześniej dokumenty, wyjaśniła czego mogę się spodziewać, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie. Przez cały ten czas, a trwało to dwa lata, komunikacja była bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić, a oprócz wiedzy i zaangażowania, istotne było też zrozumienie delikatnej sytuacji rodzinnej. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

Joanna i

Moja opinia o współpracy z Adwokat Małgorzatą Brezdeń – jasny, czytelny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – bieżący, stały kontakt – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnowanie terminów, dokumentów – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu poziom stresu był znacznie obniżony – skuteczność bardzo wysoka: zwracanie uwagi na kwestie o których nie pomyśleliśmy – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas procesu, bez którego nie wyobrażam sobie rozprawy Gorąco polecamy usługi pani Mecenas.

Marlena Duszyńska

Właśnie została zakończona moja sprzedaż mieszkania w Polsce dzięki mojej Adwokat, Pani Małgorzaty. Obecnie zamieszkuję w Portugalii. Kancelaria Pani Małgorzaty zajęła się całym procesem sprzedaży mojej nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona, polecam, bo wszystko zostało rozwiązane z sukcesem. Kancelaria Pani Małgorzaty to wielka odpowiedzialność i lojalność. Na pewno będziemy współpracować w przyszłości. Wspaniała i szybka komunikacja, zaradność i szybkie podejmowanie decyzji, to niektóre walory Pani Małgorzaty. Dziękuje serdecznie za szybkie i pozytywne rozwiązanie sprzedaży mojej nieruchomości . Dziękuję za przyjaźń.

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Adwokat Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

 • Gdańsk
Sebastian Ody

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.

Danuta Oleks

Otrzymałam tu fachową i bardzo profesjonalną pomoc prawną. Świetny kontakt, dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy w sądzie. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. W toku sprawy otrzymałam duże wsparcie za co bardzo dziękuję.

Robert Dolecki

Profesjonalizm i szczegółowość w działaniu sprawiły pozytywne zakończenie mojej sprawy. Pan Dawid potrafi słuchać i w sytuacjach stresowych potrafi szybko reagować i podejmować słuszne decyzję. POLECAM!!!

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka
Karol Piotrowski

Do Pana Mecenasa trafiłem poprzez Jego blog, szukając Adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania związane z planowanym rozwodem, ustaleniem alimentów i podziałem majątku. Zdecydowałem się na kompleksową pomoc obejmującą napisanie pozwu i reprezentację w sądzie – była to w 100% dobra decyzja. Pan Mecenas Dominik Marchewka w przejrzysty sposób cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Jego wiedza, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi szybko i skutecznie przejść przez niewątpliwie jedną z bardziej stresujących życiowych sytuacji, jaką jest rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata!

Anna Panna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dominikiem. Pan Mecenas od samego początku miał bardzo kompetentne podejście do sprawy i był w nią niezwykle zaangażowany. Byłyśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jak również po rozprawie. Jestem bardzo wdzięczny Panu Adwokatowi za pomoc w poprowadzeniu mojej sprawy Wiedza Pana Dominika oraz stały kontakt ułatwiły mi przygotowanie się do rozprawy i przyczyniły się do korzystnego wyroku. Na pewno skorzystam z usług Kancelarii w przyszłości. Bez zastrzeżeń mogę polecić. Ania

Edyta Piłat

W pracy Pana Adwokata Dominika warte podkreślenia są znawstwo zawodowe i merytoryczne doświadczenie we wszystkich kategoriach prawa. Pan Adwokat swoich klientów traktuje z szacunkiem, wykazując dużą otwartość i empatię na problemy ludzi. Takie cechy prawnika są niezwykle ważne w tworzeniu obopólnej relacji, która zawsze kończy się sukcesem. Pan Adwokat powiedział, iż Jego czas to są wygrane sprawy, a wygrane sprawy, Panie Adwokacie to są późniejsze, szczęśliwe życia ludzi, którym Pan pomógł. Niezwykła otwartość, empatia w podejściu do indywidualnych ludzkich problemów, konwersacyjna delikatność jakże ważne i potrzebne są to cechy w pracy adwokata. Krakowska Kancelarię Adwokacką Pana Dominika polecam z pełnym przeświadczeniem i zaufaniem.

5.0 (59 opinii)
Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński - Adwokat Warszawa

Adwokat

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński
Władysław Bołoz

Dzień dobry, z pełną świadomością polecam Kancelarię Adwokacką Tomasz Wiliński, poziom obsługi bardzo wysoki, cena przyzwoita a skuteczność na chwilę obecną 100% zatem Kancelaria doskonale wie co robi co z pewnością wychodzi mi na dobre, zatem jeśli walczyć o swoje to tylko z Kancelarią Adwokacką Tomasz Wiliński. Polecam Władysław Bołoz

Szczepan Kraska

Adwokat Tomasz Wiliński prowadzący Kancelarię Adwokacką w Warszawie, al.Jana Pawła II 61/62 to osoba godna zaufania. Cechuję Go wielka odpowiedzialność w działanie, które się podejmuje. Łączy elementy siły, młodości, pragmatyzmu podejmując się odpowiedzialnych i pionierskich zadań. Owocna współpraca pozwala nam zarekomendować Mecenasa Tomasza Wilińskiego jako rzetelnego i skutecznego prawnika.

Luiza D

Bardzo pozytywna opinia na temat Pana Mecenasa. 100% profesjonalizmu, kultury osobistej i człowieczeństwa. Bardzo pozytywny człowiek i bardzo fachowy. Polecam bo warto!

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Adwokat Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

 • Zabrze
Kasia Szc

Pan Mecenas prowadził moją sprawę o rozwód, a następnie o podział majątku. Obie były bardzo trudne. Mój były mąż robił problemy, starał się przerzucać winę na mnie i ukrywał majątek. Na szczęście Mecenas jest świetnym i rzetelnym fachowcem, nie uznaje kompromisów. Dzięki Jego kompetencji moje sprawy zakończyły się dla mnie bardzo korzystnie.

Krystyna Ciołek

Dałabym 10 gwiazdek, ale mogę wybrać tylko 5. Prawnik bardzo profesjonalny, moja sprawa która była od 6 lat kulą u nogi została załatwiona niesamowicie szybko na moją korzyść. Kontakt z prawnikiem jest szybki, oddzwania, będzie w razie potrzeby moim prawnikiem rodzinnym. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego prawnik.

Katarzyna Pysz

Kancelaria reprezentował nas w sporze z wykonawcą budowlanym naszego domu. Dzięki współpracy z Panem Pawłem uniknęliśmy długiego i kosztownego procesu sądowego, uzyskując satysfakcjonująca nas ugodę pieniężną. Zapewniono nam fachowe i skuteczne doradztwo oraz odpowiednie działanie, które pozwoliło nam zamknąć sprawę w miesiąc. Samodzielnie próbowaliśmy załatwić tę sprawę przez pół roku - nieskutecznie. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w naszą sprawę.

5.0 (29 opinii)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Kancelaria Adwokacka Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Ewa Mirek

Panią Igę polecił mi dobry znajomy, sprawa dotyczyła długu. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i profesjonalizm doprowadziły do pomyślnego zakończenia sprawy. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie, profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę, jestem bardzo zadowolona z Pani usług. Pomimo odległości jaka nas dzieliła (prawie 2000km), Pani Iga zawsze na bieżąco informowała mnie o przebiegu sprawy. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i, że poprowadziła Pani tą sprawę do końca z pozytywnym dla mnie skutkiem. Polecam z całego serca Panią Igę.

Kaczanowska Dorota

Panią Mecenas Igę Kasiurę polecam z całego serca. Jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym bardzo serdeczną. Ja nie mieszkam w Polsce a mino to kontakt z Panią Mecenas był bardzo łatwy i sprawny. Zawsze szczegółowo lecz „po ludzku” odpowiadała na pytania. Sprawa w której Pani Kasiura mi pomaga była nie codzienna, i dlatego jestem jeszcze bardziej wdzięczna za poświęcony czas i prace. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować Radcy Prawnego zdecydowanie odezwę się do Pani Igi Kasiury i Jej kancelarii. Polecam każdemu. Pozdrawiam.

Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

5.0 (63 opinie)
Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki
Gustaw Koenig

Kancelaria powadzi obsługę prawną mojej firmy. Po ponad roku współpracy mogę stwierdzić że obsługa jest profesjonalna, a przede wszystkim zawsze terminowa i rzetelna.

Bartosz Jasic

Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

5.0 (9 opinii)
Legalna Jazda - Adwokat Katowice

Legalna Jazda

 • Katowice
Tomasz Niem

Bardzo polecam. Dzięki pomocy Kancelarii Pana Mecenasa Sławomira wyrok trzech lat, następnie dwóch, a finalnie na apelacji w Sądzie Okręgowym został pomniejszony do jednego roku utraty prawa jazdy. Dodam, że podczas kontroli miałem około 0.8 promila. Bardzo dziękuję za fachową pomoc i jeszcze raz polecam Pana Mecenasa wszystkim którzy będą w podobnej sytuacji jak Ja.

Patryk Niemiec

Fachowe i bardzo dobre podejście do klienta. Moja sprawa dotyczyła jazdy bez uprawnień na motocyklu, sprawa trafiła do sądu. Sąd zaocznie wydał wyrok skazujący zakaz jazdy na 6 miesięcy pojazdami mechanicznymi i 20 godzin prac społecznych. Dzięki Kancelarii Legalna Jazda odwołałem się od wyroku i zapadł korzystny wyrok dla mnie tz.1500 zł. grzywny. Gorąco polecam Kancelarię.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Adwokat Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Paweł Stacholec

Jestem bardzo zadowolony z usług MG&Partners. Należność ściągnięta co do złotówki choć to trochę trwało, ale nie z ich winy tylko z opieszałości naszych sądów i klienta, który robił i utrudniał wszystko, aby tylko nie uregulować należności. Znakomity kontakt widać, że firmie zależy na sprawnej i profesjonalnej współpracy. Polecam w 100%!

Mateusz Jakóbczyk

Z usług kancelarii mecenasa Marcina Goszczyńskiego korzystam od początku prowadzenia przeze mnie firmy, czyli od 2018r cenie sobie usługi za profesjonalizm i ogromną wiedzę. Poleciłem już wielu znajomym i nikt się nie zawiódł, dlatego jeżeli szukasz dobrej kancelarii to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam.

Jolanta H

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (31 opinii)

Opinie i porady dotyczące adwokatów

Jeśli szukasz Adwokatów, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Kawa
Magdalena Gruba

Bardzo profesjonalna obsługa, w moim przypadku Pani mecenas pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnego problemu związanego z pozostawionym przez ojca spadkiem, kiedy myślałam, że już nic nie da się zrobić. Serdecznie polecam, spotkania oferowane w dogodnym terminie, co dla osoby pracującej jest niezwykłym plusem. Duża wiedza z zakresu wielu gałęzi prawa, pozwala za jednym razem dowiedzieć się wszystkiego, oraz mieć w sądzie oparcie ze strony wykwalifikowanego prawnika. Naprawdę polecam.

Agata Płocica

Mec. Agnieszka Kawa to bardzo sumienna i kompetentna osoba. Wnikliwie przeanalizowała moją sprawę. Dzięki Pani Agnieszce byłam informowana o postępowaniu w sprawie w sposób zrozumiały nawet dla takiego laika jak ja. Na każdej rozprawie reprezentowała mnie, rzetelnie przedstawiając moje stanowisko. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem prawny.

Maciej Z.

Pilnie potrzebowałem porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej. Zdecydowałem się na wizytę w kancelarii Pani Agnieszki Kawy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pani Adwokat udzieliła mi wszelkich niezbędnych informacji dotyczących sprawy. Oprócz tego mogłem liczyć na profesjonalne przygotowanie pisma procesowego, które okazało się niezbędne w dalszym postępowaniu. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska - Prawo Rodzinne Bydgoszcz

Prawo Rodzinne

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Makarska
Andrzej Szeniecki

Polecam Panią mecenas Makarską, to już trzecia zlecona sprawa, zawsze skutecznie i terminowo. Dobra komunikacja, na pewno będziemy kontynuowali współpracę, dziękuję Andrzej

Barbara Jankowska

Mecenas Makarska reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej. Pani Lidia wyjaśniła mi moją sytuację, wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona. Prawnik specjalista, w trakcie rozmowy od razu da się to odczuć. Mój rozwód przebiegł błyskawicznie i tak jak chciałam. Dziękuję ;)

5.0 (2 opinie)
SKS Kancelaria Prawna Adwokat Joanna Stańczak-Kowal i Radca Prawny Magdalena Sobolewska spółka - Adwokat Warszawa

Adwokat

 • Warszawa
 • SKS Kancelaria Prawna Adwokat Joanna Stańczak-Kowal i Radca
Aleksandra Dimitrov

Polecam z całego serca! Pani Magdalena bardzo dobrze przygotowuje się do konsultacji, odpowiedziała na wszystkie tematy, o które zapytałam w sposób bardzo zrozumiały i rzetelny. Dodatkowo zasugerowała wiele rozwiązań, aby jak najlepiej zakończyć sprawę. Na każdy temat patrzy bardzo szeroko, bez pominięcia obowiązujących przepisów.

Sylwia Piszczek

Pani Joanna, to profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka uczciwie podchodzi do tematu. Wyjaśnia na bieżąco wszystkie wątpliwości w sposób jasny i przystępny. Kieruje się dobrem klienta, jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Dzięki Pani Joannie czułam się bezpiecznie, jestem bardzo zadowolona z usług. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Aleksandra Grzegorzewska

Moje doświadczenia z kancelarią jak najbardziej oceniam na pozytywne i profesjonalne, kiedy miałam jakiekolwiek pytania dostawałam dokładną pomoc w którym kierunku się udać i co zrobić, z całego serca polecam każdemu.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Prawo Rodzinne Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

 • Warszawa

Zawodowcy z Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Grześkiewicz - Prawo Rodzinne Rzeszów

Prawo Rodzinne

 • Rzeszów
 • Kancelaria Grześkiewicz

Jeśli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Kancelaria Grześkiewicz są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Piotr Schmidtke

Wybór obrońcy w sprawie karnej nie jest prosty, niestety przekonałem się o tym w tym roku. Nie dość, że nigdy nie ma się pewności, czy sprawę się wygra, to jeszcze trzeba zapłacić (z mojego punktu widzenia) bardzo dużo pieniędzy za usługi adwokata z wyższej półki. Pani prof. Iwona sprawy nie wygrała. Dlaczego? Bo dzięki wysiłkom Pani profesor, a także dzięki wysiłkowi innych pracowników kancelarii do sprawy w ogóle nie doszło i ta została umorzona już na etapie przygotowawczym, za co jestem ogromnie wdzięczny. Nie wiem jak to się stało, bo byłem przekonany, że jestem w tragicznej sytuacji i już nic nie może mi pomóc, a właśnie dzięki Pani profesor moje życie wygląda w zasadzie tak jak przed pewnym feralnym wydarzeniem, przez które musiałem zwrócić się po pomoc prawną. Ogromnie dziękuję Pani prof. Iwonie, mecenas Zofii i całej kancelarii. Jeśli w przyszłości będę musiał skorzystać z pomocy prawnej, to wybór adwokata jest dla mnie oczywisty. Po stokroć polecam, usługi warte każdych pieniędzy.

Bartosz Suski

Bardzo skrupulatna w tym co robi... Dokładnie analizuje sprawę pod każdym względem zanim wyda opinie.. Zawsze szczera i kieruje się rozwagą przy podejmowaniu decyzji. Bardzo polecam Pania Iwone . Nie znam tak profeajonalnego i zaufanego prawnika jakim jest Pani Iwona.

Ela Grochowska

Najlepszy adwokat! Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie. Namiary na Panią Mecenas dostałam od znajomych gdy moja firma wpadła w kłopoty. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak dobrego adwokata i wyszłam z wszystkiego obronną ręką.

5.0 (124 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk - Prawo Rodzinne Lubartów

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Kowalczyk

 • Lubartów
Łukasz Pałka

Pani Mecenas prezentuje bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do tematu. Dzięki jej rozległej wiedzy udało się sprawnie i szybko załatwić nasza sprawę, byłem pod wrażeniem poziomu przygotowanych przez nią dokumentów. Pracuje konkretnie i rzeczowo, na sali sądowej była bardzo dobrze przygotowana, przepisy znała na pamięć, polecamy i na pewno zdecydujemy się na dalsza współpracę.

Zuzanna Pilat

Pani Iwona bardzo mi pomogła. Nasza firma potrzebowała pomocy w prowadzeniu negocjacji. Większość radców mówiła nam, że nasze warunki będą niemożliwe do osiągnięcia. Pani Iwona poprowadziła rozmowy w bardzo profesjonalny sposób i osiągnęliśmy to na czym nam zależało. Szalenie polecam, bardzo dobry radca.

Wojciech Góra

Pani Iwona jest pełną profesjonalistką . Pomogła mi w trudnej sytuacji odzyskania pieniędzy od nieuczciwego zleceniodawcy. W sądzie widać jej pewność siebie i twardość charakteru. Po zakończeniu sprawy, utrzymuję kontakt z Panią Iwoną i często doradzam się w kwestiach związanych z działalnością którą prowadzę. Polecam z czystym sumieniem i dziękuję

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Borowik - Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Borowik

 • Lublin
Józefa Zygmunt

Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Grzegorza, rzetelna i fachowa obsługa. Poprosiłam o pomoc w walce z bankiem w kwestii kredytów frankowych, Mecenas Grzegorz zajął się sprawą, nie tylko bardzo merytorycznie, ale na obecnym etapie niezwykle skutecznie, niezwykle szybko otrzymałam zabezpieczenie dalszej spłaty kredytu, walka z bankiem w trakcie. Dziękuję i raz jeszcze z mojej strony same najwyższe oceny pracy Pana Mecenasa.

Grażyna Kotyło

W mojej ocenie jako osoby korzystającej z usług prawnych świadczonych przez ww. radcę w zakresie kredytów frankowych na uwagę zasługuje rzetelność, metaforyczność, terminowość i przyjazne podejście do petenta. G.K.

Danuta Małaśnicka

Kancelaria Grzegorza Borowika rzeczowo podeszła do sprawy, była pomoca w wyjaśnieniu wielu kwestii. Dzięki pomocy kancelarii otrzymaliśmy zwrot zaliczki za niewywiązanie się z umowy. Polecam

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko - Kancelaria Adwokacka Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko

 • Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Tołoczko to kancelaria adwokacka - nie ma sobie równych na terenie powiatu Olsztyn. Przekonaj się sam! Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (3 opinie)
Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego - Prawo Rodzinne Sandomierz

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego

 • Sandomierz
Julita Sikorska

Rzadko w dzisiejszych czasach można znaleźć profesjonalistę, który naprawdę indywidualnie i z sercem podchodzi do sprawy, a Pan Kamil jest tego przykładem. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mecenas jest rzetelny i kompetentny, bardzo dobrze zna się na prawie kanonicznym. Pan Kamil profesjonalnie przygotowuje do sprawy, pilnuje terminów, oraz jest bardzo zaangażowany. Uczciwie podchodzi do tematu, ocenia sprawę, wspiera na bieżąco, odpowiada na wszelkie pytania. Polecam Mecenasa z całego serca i bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy procesie stwierdzenia nieważności małżeństwa, który został zakończony sukcesem.

Michał Borowiecki

Pełen profesjonalizm, Pan Mecenas informował na bieżąco o każdym etapie postępowania a także przygotował do przesłuchań w Sądzie Kościelnym . Sprawa zakończyła się pomyślnie na moja korzyść dzieki szybkiej reakcji Pana Mecenasa na każde pismo z Sądu. Mimo okresu pandemii udało sie zakończyć wszystko w ciagu 2 lat. Polecam wszyskim . I jeszcze raz dziekuje za wszystko. Michał B.

Janusz Jakubczyk

Witam. Korzystałem z usług z zakresu prawa administracyjnego. Na początku obawiałem się podejścia i zaangażowania ze strony Pana Adwokata Kamila Dziury iż nie pokłoni się w moim przypadku nad tak małą i błachą sprawą, a jednak ku mojemu zaskoczeniu wykonał więcej pracy niż się spodziewałem i oczekiwałem. Do sprawy podszedł profesjonalnie i rzeczowo, wytłumaczył od A-Z wszystkie za i przeciw. Przedstawił swoje stanowisko w całej sprawie i zaproponował rozwiązanie, które w dużym stopniu na początku wydawało mi się mało prawdopodobnie. Jednak się myliłem bo fizycznie jego plan i założenie stały się realne. W moim odczuciu dobry Adwokat potrafi sprowadzić nas na ziemię i dać pstryczka w nos w odpowiednim momencie, za to cenię i szanuję postawę Adwokata Pana Kamila bo w dystyngowany sposób to zrobił w moim przypadku. Elementem dodatnim u Pana Adwokata jaki zaobserwowałem jest aparycja z wysoce kulturą osobistą. W przyszłości zapewne powrócę choćby nawet na konsultację bo ona w dużym stopniu już potrafi rozwiać i wyjaśnić nasze niespokojne myśli. Jak najbardziej polecam. Ceny przyziemne, moim zdaniem raczej na każdą kieszeń. Pozdrawiam i sukcesów życzę.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Paweł Raźniak - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Paweł Raźniak

 • Warszawa

Kancelaria adwokacka Kancelaria Adwokacka Paweł Raźniak jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Żeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (3 opinie)
Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka
Dagmara Mistarz

Jestem w pełni zadowolona z otrzymanej pomocy ze strony pana Tomasza. Bardzo rzetelny, uczciwy i pomocny Adwokat. Jeśli będę potrzebowała w przyszłości podobnej pomocy to na pewno zasięgnę porady ponownie. Polecam z pełną świadomością.

Anna Balasa

Profesjonalna i szybka pomoc prawnicza. Duże zaangażowanie w sprawę, merytorycznie bez zarzutu, moja sytuacja została rozwiązana na skutek wsparcia poradą i odpowiednimi krokami po konsultacji z Panem Tomaszem. Z pewnością polecam.

Maja Berezowska

Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan - Kancelaria Adwokacka Mielec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pazdan

 • Mielec
Wacław Kuczera

Pani adwokat to osoba profesjonalna, konkretna, z niewątpliwie dużą wiedzą prawniczą, pragnąca kompleksowo pomóc klientowi w rozwiązaniu problemu prawnego. Ponadto jest osobą miłą i życzliwą. Jeśli masz problem prawny, warto do niej się zwrócić. Szczerze polecam.

Andrzej Wojda

Profesjonalnie, konkretnie, a do tego bardzo miły kontakt. Wszystko przygotowane na czas. Miło było pogawędzić i uzyskać fachową poradę. Miła osobowość. W razie czego chętnie skorzystam jeszcze raz. Polecam.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Bernat - Prawo Rodzinne Inowrocław

Prawo Rodzinne

 • Inowrocław
 • Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Bernat

Firma Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Bernat to eksperci od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Inowrocław i przyległych powiatów. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (5 opinii)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Marta Łysiak

Polecam z całego serca współpracę z Panią Adwokat Karoliną. Zwróciłam się do Pani Adwokat o prowadzenie mojej sprawy rozwodowej, rzeczowo i w sposób zrozumiały dla laika wyjaśniła mi etapy i zawiłości prawne związane z moją sprawą. Doradziła jak w moim przypadku najlepiej rozwiązać małżeństwo, Pani Adwokat jest profesjonalistką o ogromnym sercu i z wielką empatią podchodzi do swoich klientów. Podeszła do mnie z ludzką życzliwością i za to bardzo dziękuję Pani Adwokat. Za jej sprawą rozwód nie był dla mnie koszmarem.

Dariusz Waliszka

Do Pani Adwokat Karoliny trafiłem z polecenia i z czystym sercem polecam dalej. Pani Adwokat po wysłuchaniu problemu konkretnie i rzeczowo przedstawiła możliwe ścieżki postępowania w zakresie prawa rodzinnego, Pani Adwokat ma profesjonalne podejście do klienta, a konsultacja przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Katarzyna Bielecka

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, Pani Mecenas podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem, jest wyrozumiała i cierpliwa, walczy o dobro klienta. Zaufałam Pani Mecenas i nie żałuję. Pomimo komplikacji - sprawa zakończona pomyślnie. Polecam Panią Adwokat Karolinę z czystym sumieniem.

5.0 (48 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT BARTŁOMIEJ WODO - Adwokat Częstochowa

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT BARTŁOMIEJ WODO

 • Częstochowa

Adwokat posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT BARTŁOMIEJ WODO to doskonały fachowiec dla Ciebie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (3 opinie)
Beta Odszkodowania - Prawo Rodzinne Warszawa

Beta Odszkodowania

 • Warszawa
Anna Fred

Miałam przyjemność współpracy z tą firmą. Jak przechodziłam przez pasy potrącił mnie samochód. Miałam złamaną rękę i nogę. Bardzo się cieszę, że na nich trafiłam, bo załatwili dla mnie ładną kwotę odszkodowania. Podobało mi się też, że nie musiałam dzwonić i pytać o postępy. Sami dzwonili i mówili na czym sprawa stoi.

Kamila Kola

Moja sprawa wcześniej zajmowała się inna firma z Wielkopolski. Sprawa ciągnęła się klika miesięcy bez rezultatów, zero kontaktu z firmą dlatego zrezygnowałam z nich i przeniosłem się do firmy Beta. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo szybko uzyskałam pieniążki, kontakt z firmą rewelacyjny. Polecam z całego serca.

Patryk Justek

Zdecydowałem się na tą firmę dlatego, że mają bardzo dobrą opinie. Uzyskali dla mnie odszkodowanie w 3 miesiące. Pan Tomasz który zajmował się moją sprawą naprawdę bardzo kompetentny. Wszyscy bardzo mili. Dało się odczuć że naprawdę im zależy na mojej sprawie. Polecam każdemu.

5.0 (99 opinii)
Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski - Kancelaria Adwokacka Rumia

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia

Planujesz znalezienie kancelarii adwokackiej z okolic Wejherowa, ale nie chcesz przepłacać? Kancelarie Adwokackie KowalikPajewski oferuje wykonanie usług w niskiej cenie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Kancelaria Adwokacka Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły

 • Wałbrzych
Małgorzata Policht

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Katarzyna Misztal

Pani Katarzyna ma ogromną wiedzę prawniczą z jednej strony, zaś z drugiej strony umiejętnie ocenia ludzi jak i wynik postępowania. Jest wysoce kulturalną osobą, perfekcyjnie przygotowaną do rozpraw sądowych. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak
Władysław Leniart

Współpracę z Panią Adwokat Gabrielą Pasternak oceniam jako wzorową.Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie,udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji,również o kosztach.Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat,sporządzenie stosownych porozumień i udzielenie trafnych porad pozwoliła bardzo dobrze przygotować się do rozprawy z pewną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat Gabrieli Pasternak.

Bernadeta Bator

Pani Mecenas odpowiedziała na email. Po czym na drugi dzień po moim telefonie rozpoczęłyśmy współpracę. Poświęciła telefonicznie mojej sprawie tyle czasu ile trzeba było. Rzetelnie się nią zajmuje i przede wszystkim kontakt z Panią Mecenas jest bardzo dobry. Wszystko wiem co robi jaki jest plan działania. Poza tym bardzo dobry człowiek i podejście do klienta indywidualne. Szczerze polecam.

Agnieszka Bobowska

Pasja, zaangażowanie, empatia i bezkompromisowość to cechy, którymi można określić współpracę z Panią Mecenas. Ogromnie ważne w powodzeniu prowadzonych spraw i wzajemnej relacji! Szczerze polecam!

5.0 (17 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Marusińska-Bilbin KMB Legal - Adwokat Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Marusińska-Bilbin KMB Legal

 • Warszawa
Jarek Boulion

Rzeczowa, posiadająca doświadczenie w unieważnieniu kredytów CHF pani mecenas frankowiczów. Mega skuteczna, szybka w działaniu. Mój pozew został złożony w ciągu tygodnia od przesłania dokumentów z banku, po 3 tygodniach otrzymałem od sądu wstrzymanie płacenia rat, a po czterech miesiącach była pierwsza rozprawa. Jestem w pozytywnym szoku.

Karina Gielc

Radca prawny bardzo rzeczowo wytłumaczył mi jakie są korzyści i jakie ryzyka z pozwania banku i przedstawił rozwiązania. Od kilku tygodni nie płacę kredytu dzięki orzeczeniu z sądu. Serdecznie polecam profesjonalnie i skuteczne podejście!

5.0 (2 opinie)
Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka
Michał Miedźwiedź

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i problemu, z którym przyszedłem. Świetna komunikacja i przepływ wiedzy. Przez cały czas prowadzenia sprawy, miałem poczucie, że jestem doskonale poinformowany o możliwościach i kolejnych etapach postępowania, co dla mnie jako laika było szczególnie istotne.

Klientka Torunia

Potrzebowałam pilnej porady prawnej w sprawie sądowej. Znalazłam w internecie Kancelarię adwokacką Pana mecenasa Macieja Wieczorkowskiego z Gdyni. Pan mecenas udzielił mi szczegółowej porady, z której skorzystałam. Spokojnie i cierpliwie tłumaczył zawiłości sądowe. Pan mecenas to rzeczowy adwokat z dobrym podejściem do człowieka. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

Paulina Biel

Dzięki Panu Maciejowi wszystkie zawiłe przepisy prawne stały się bardzo proste! Moja sprawa została poprowadzona w sposób szybki i skuteczny. Pewność siebie, niezawodność i doskonała znajomość prawa - to cechy dobrego adwokata, a Pan Maciej bezsprzecznie posiada je wszystkie. Polecam z czystym sumieniem w Gdyni i nie tylko.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka - Prawo Rodzinne Starogard Gdański

Prawo Rodzinne

 • Starogard Gdański
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka
Kamila B.

Bardzo dziękuje Pani Mecenas za pomoc, której Pani mi udzieliła tak szybko. Od jestem razu spokojniejsza i zawsze będę korzystać z Pani usług w razie kłopotów, z poważaniem - Kamila.

5.0 (1 opinia)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Warszawa

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Alicja Taborek

Po rozwodzie myślałam, że nic gorszego mnie nie spotka. Niestety czekała mnie jeszcze sprawa o podział majątku. Duży dom w Warszawie to duże kwoty, nie każdy chciał się podjąć bo sprawa była skomplikowana. Panią Iwonę poleciła mi znajoma i bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Dziękuje za pomoc i zrozumienie.

Piotr Schmidtke

Wybór obrońcy w sprawie karnej nie jest prosty, niestety przekonałem się o tym w tym roku. Nie dość, że nigdy nie ma się pewności, czy sprawę się wygra, to jeszcze trzeba zapłacić (z mojego punktu widzenia) bardzo dużo pieniędzy za usługi adwokata z wyższej półki. Pani prof. Iwona sprawy nie wygrała. Dlaczego? Bo dzięki wysiłkom Pani profesor, a także dzięki wysiłkowi innych pracowników kancelarii do sprawy w ogóle nie doszło i ta została umorzona już na etapie przygotowawczym, za co jestem ogromnie wdzięczny. Nie wiem jak to się stało, bo byłem przekonany, że jestem w tragicznej sytuacji i już nic nie może mi pomóc, a właśnie dzięki Pani profesor moje życie wygląda w zasadzie tak jak przed pewnym feralnym wydarzeniem, przez które musiałem zwrócić się po pomoc prawną. Ogromnie dziękuję Pani prof. Iwonie, mecenas Zofii i całej kancelarii. Jeśli w przyszłości będę musiał skorzystać z pomocy prawnej, to wybór adwokata jest dla mnie oczywisty. Po stokroć polecam, usługi warte każdych pieniędzy.

Kamila Olszewska

Współpracę z Panią mecenas oceniam jako wzorową. Doradztwo, podejście do klienta, wiedza - pełen profesjonalizm . Moja sytuacja była stresująca, ale Pani Mecenas była bardzo spokojna i dzięki temu nie bałam się aż tak bardzo. Dziękuję za pomoc i wygraną sprawę!

5.0 (124 opinie)
Kancelaria adwokacka adw. Natalia Skowrońska - Kancelaria Adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • Kancelaria adwokacka adw. Natalia Skowrońska
Jarosław G.

Jestem zadowolony z usługi p.Natali ..konkretna rzeczowa p.adwokat. Prosto do celu.......bardzo dziękuję za pomoc. Jaroslaw G.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Zuzanna Matras - Prawo Rodzinne Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zuzanna Matras

 • Sosnowiec
Ania Marcinek

Pani Zuzanna obsługiwana moją sprawę, i choć ta wydawała się być przegrana, to pani Zuzanna ją wygrała. Bardzo dziękuję, za wsparcie i dobre słowo, bo czasem to jest też niesamowicie ważne, pani Zuzanna jest zawsze uśmiechnięta i pomocna, serdecznie polecam moim zdaniem najlepsza adwokat na jaką mogłam trafić.

Tobiasz Tessar

Rzetelna, miła, godna zaufania, znająca się na rzeczy profesjonalistka, która przedstawia sytuację taką, jaką jest. Przygotowane przez Panią Zuzannę dokumenty były doskonale przystosowane do indywidualnych potrzeb mojej sytuacji. Jeśli jeszcze kiedykolwiek znajdę się w potrzebie rady prawniczej, na pewno skorzystam ponownie z usług Pani Zuzanny.

Judyta Niedzwiecka

Bardzo dobry kontakt . Rzetelne podejście do klienta . Dodatkowym atutem i ułatwieniem dla mnie jest znajomość języka angielskiego przez panią adwokat . Polecam

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Stefani - Kancelaria Adwokacka Częstochowa

Kancelaria Adwokacka

 • Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Stefani
Jan Królikowski

Kancelaria godna polecenia. Pani Mecenas o rewelacyjnym podejściu do klienta. Potrafi z prawniczego języka wszystko przełożyć na prosty i zrozumiały dla przeciętnego klienta, nieznającego się na prawie. Profesjonalne podejście do sprawy i stały kontakt. Stu procentowe przygotowanie i pełne zaangażowanie. Kolejnym razem również skorzystam z usług tej kancelarii.

Krzysztof Pianka

Serdecznie polecam Panią Mecenas Agnieszkę. Bardzo dobre podejście do klienta, dyspozycyjność, komunikatywność, oraz możliwość załatwienia większości spraw zdalnie, bez konieczności fizycznego spotkania. Pani Agnieszka posiada dużą wiedzę prawną, która pozwoliła jej szybko i sprawnie rozstrzygnąć spór z deweloperem na moją korzyść. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy i na pewno będę korzystać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Bozena Kasprzykgorska

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, kultura osobista, profesjonalizm i co najważniejsze skuteczność. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (5 opinii)

Adwokat w innych miejscowościach

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?