Nowości - Darmowe zapytania ofertowe - Oferteo.pl

Nowości

Rozstrzygnięcie konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2018” – Apple TV rozdane!

Rozstrzygnięcie konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2018” – Apple TV rozdane!

Zakończyliśmy tegoroczne badanie preferencji budowlanych Polaków za pomocą ankiety „Opowiedz o swojej budowie 2018”.

W związku z tym jury wyłoniło troje zwycięzców, którzy najciekawiej odpowiedzieli na pytanie konkursowe „Co sprawiło Państwu najwięcej radości w trakcie budowy domu?”.

Miło nam poinformować, że nagrody w postaci nowego odtwarzacza Apple TV powędrują do: Pani Marty Łakomej, Pana Filipa Dziekanowskiego oraz Pana Marcina Adamusa.

Gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom badania dziękujemy za poświęcony czas.

Już niebawem przedstawimy efekty naszej wspólnej pracy - najnowszy „Raport o budowie domów w Polsce”.

Opublikowano: marzec 2018


Już 35 iPad zdobyty w konkursie Wybierz firmę z Oferteo!

Już 35 iPad zdobyty w  konkursie Wybierz firmę z Oferteo!

Autorem najlepszej opinii w marcu jest Pan Michał Żydek, który potrzebował biurowego ekspresu do kawy.

Pan Michał szczególnie zachwycony był błyskawicznym czasem realizacji zamówienia - od momentu skontaktowania się firmy z naszym zwycięzcą umowa była gotowa do podpisu już w ciągu 30 minut. Nie bez znaczenia okazał się również brak zbędnych formalności i fachowa praca przy montażu ekspresu.

Zwycięzca iPada "z całego serca" chwali sobie współpracę i zapewnia o 100% satysfakcji z realizacji zlecenia.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do składania opinii. Kolejny iPad do zdobycia już za miesiąc!

Opublikowano: marzec 2018


Ponowne rozdanie iPada - wybraliśmy zwycięzcę konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Ponowne rozdanie iPada - wybraliśmy zwycięzcę konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Uszczęśliwiliśmy kolejnego użytkownika serwisu Oferteo - po udanym wyborze firmy i opisaniu przebiegu współpracy, Pan Tomasz Kopacz otrzymuje nowego iPada.

Pan Tomasz szukał najlepszej opcji na zakup dużej ilości wybranych marek alkoholu. Firma, na którą się zdecydował była otwarta na rozmowy i bez wahania przedstawiła bezkonkurencyjną ofertę. Zachwyciła też idealną obsługą, kiedy postanowił przyjechać na miejsce w celu oglądnięcia towaru przed zakupem. Zwieńczeniem pozytywnie przebiegającej transakcji okazał się dodatkowy rabat za osobisty odbiór.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Zapraszamy też do wzięcia udziału w lutowej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo". Wystarczy złożyć zapytanie i opisać jak przebiegała współpraca z wybraną firmą. Następny iPad czeka na zwycięzcę!

Opublikowano: luty 2018


Firmy chcą stron dostosowanych do urządzeń mobilnych

Firmy chcą stron dostosowanych do urządzeń mobilnych

Według badania Oferteo.pl firmy zlecając wykonanie nowej strony internetowej coraz częściej oczekują, aby była ona dostosowana do urządzeń mobilnych.

Poza tym jako najważniejsze funkcjonalności wskazywane są: możliwość edycji oraz zamieszczenie przez wykonawcę formularza kontaktowego. Firmom zależy także na jak najszybszym wykonaniu zlecenia.

Więcej informacji o badaniu na Egospodarka.pl

Opublikowano: styczeń 2018


Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Jak co roku serwis Oferteo.pl objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA. Tegoroczna edycja poznańskich targów potrwa od 30 stycznia do 2 lutego i będzie kolejną okazją do spotkania z najważniejszymi przedstawicielami branży budowlanej w Polsce i Europie.

Z tej okazji Oferteo.pl rozdaje 200 dedykowanych zaproszeń umożliwiających wielokrotne wejście na targi.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 stycznia 2018 roku za pomocą formularza kontaktowego.

W przypadku liczby zainteresowanych przekraczającej pulę biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Opublikowano: styczeń 2018


Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Szczęśliwą zwyciężczynią naszego comiesięcznego konkursu i nową właścicielką kolejnego iPada zostaje Pani Beata Wiatrowska.

Pani Beata szukała firmy cateringowej do obsłużenia imprezy firmowej. Przyznała, że takie zadanie zostało jej powierzone po raz pierwszy. Okazało się, że niepokój z  powodu nowego wyzwania był niepotrzebny - w ciągu doby udało się znaleźć firmę odpowiadającą jej wymaganiom. Po odbytej usłudze była w pełni zadowolona ze wszystkich trzech najważniejszych aspektów - smacznego jedzenia, pięknej dekoracji i odpowiedniego podania.

Gratulujemy organizacji udanej imprezy!

Przypominamy również, że z nowym rokiem nasz konkurs trwa dalej. Zapraszamy do poszukiwania specjalistów przez Oferteo i dzieleniem się z nami swoimi opiniami odnośnie współpracy.

Opublikowano: styczeń 2018


W jakich technologiach budujemy w Polsce?

W jakich technologiach budujemy w Polsce?

Oferteo.pl przeprowadziło badanie dotyczące popularności domów z drewna wśród osób, które w ostatnim czasie decydowały się na budowę domu. Okazało się, że w porównaniu z poprzednią edycją badania ich odsetek spadł z 15 do 12%.

Zdecydowanie popularniejsza jest technologia szkieletowa, na którą decyduje się 82% budujących dom z drewna. Pozostałe 18% wybiera budowę domu z bala.

Więcej ciekawych danych i wniosków z badania w serwisie Newseria.pl

Opublikowano: grudzień 2017


Ponowne rozdanie iPada - rozstrzygnięcie listopadowej edycji konkursu Oferteo!

Ponowne rozdanie iPada - rozstrzygnięcie listopadowej edycji konkursu Oferteo!

W wyniku zakończenia listopadowego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo", szczęśliwą posiadaczką iPada zostaje Pani Marzena Sierociuk, która poszukiwała firmy do przygotowania materiałów promocyjnych.

Pani Marzena złożyła zapytanie o wykonanie reklamowych zakładek do książek. Wybrała firmę, która nie zwlekała z przedstawieniem swojej oferty, a następnie wyczerpująco odpowiadała na wszelkie nurtujące ją pytania. Ostatecznie wykonane materiały całkowicie spełniły oczekiwania.

Gratulujemy dobrego wyboru i wygranej!

Zachęcamy również do składania zapytań w Oferteo oraz przesyłania opinii o współpracy. Ostatni w 2017 roku iPad czeka na laureata grudniowej edycji konkursu!

Opublikowano: grudzień 2017


Następny uczestnik konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" otrzymał iPada!

Następny uczestnik konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" otrzymał iPada!

W rozstrzygnięciu październikowej edycji konkursu, nowego iPada otrzymuje Pan Maciej Ciechanowski, który za pomocą Oferteo znalazł korzystną ofertę usług prowadzenia księgowości dla swojej działalności.

Pan Maciej był zaskoczony szybką reakcją połączoną z profesjonalnym przedstawieniem oferty oraz szerokim wachlarzem dodatkowych świadczeń. Docenił też rabat, który został mu przyznany jako osobie rozpoczynającej działalność i potrzebującej kompleksowej pomocy w usługach księgowych. Ostatecznym atutem, który rozpoczął stałą współpracę, okazała się całodobowa dyspozycyjność firmy.

Gratulujemy wygranej!

Przypominamy również, że nadal można wziąć udział w kolejnej edycji konkursu. Wystarczy złożyć zapytanie w Oferteo i opowiedzieć nam o współpracy z wybraną firmą. iPad czeka na kolejnego zwycięzcę!

Opublikowano: listopad 2017


Wrześniowy konkurs rozstrzygnięty - uczestnik wybrał firmę w Oferteo i wygrał iPada!

Wrześniowy konkurs rozstrzygnięty - uczestnik wybrał firmę w Oferteo i wygrał iPada!

Kolejnym laureatem konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" jest Pan Jacek Waloch, który poszukiwał ekipy do remontu łazienki.

Pan Jacek wybrał firmę, która przedstawiła mu szczegółową ofertę cenową i listę zakupów na podstawie dokładnej analizy prac. Zawarcie umowy zagwarantowało mu również usunięcie ewentualnych usterek. Prace zostały wykonane doskonale pod względem technicznym, a przy tym zachowano ustalony termin ich zakończenia.

Gratulujemy dobrego wyboru i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, w której ponownie można wygrać iPada.

Opublikowano: październik 2017 Archiwum


  • Jest z nami 669 352 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 2 643 927 ofert

  • Zdobyliśmy już 1 020 273 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."

comments powered by Disqus