Nowości - Darmowe zapytania ofertowe - Oferteo.pl

Nowości

W 2019 również rozdajemy iPady - mamy pierwszego zwycięzcę!

W 2019 również rozdajemy iPady - mamy pierwszego zwycięzcę!

Pan Marcin Dworakowski zostaje pierwszym zwycięzcą konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" w nowym roku. W nagrodę otrzymuję nowego iPada.

Pan Marcin poszukiwał odpowiedniego ubezpieczenia na mieszkanie. Po szybkim kontakcie ze strony firm, wybrał elastyczną ofertę, którą mógł dopasować do własnych potrzeb.

Gratulujemy decyzji!

Chcesz wygrać iPada? Opisz nam jak przebiegała współpraca z firmą wybraną przez Oferteo.pl. Kolejne rozstrzygnięcie już za miesiąc!

Opublikowano: 11 stycznia 2019 


Ostatni iPad w 2018 roku ma właściciela!

Ostatni iPad w 2018 roku ma właściciela!

Listopadową edycję konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wygrał Pan Jan Włodarczyk, który za pomocą naszego serwisu poszukiwał usług księgowych.

Pan Jan jako początkujący przedsiębiorca, oczekiwał obsługi księgowej wraz z pełnym doradztwem. Zdecydował się na współpracę z firmą, która wyróżniła się bardzo szybkim kontaktem, profesjonalnym podejściem oraz jasnym przedstawieniem zasad współpracy. Dzięki aplikacji, która została mu udostępniona, otrzymuje przypomnienia o składkach oraz ma możliwość wystawiania faktur bez wychodzenia z domu.

Gratulujemy świetnego wyboru!

Złóż zapytanie, wybierz firmę, opisz nam przebieg współpracy i wygraj pierwszego iPada w 2019 roku!

Opublikowano: 10 grudnia 2018 


Jakie zmiany zajdą w leasingu samochodów w 2019 roku?

Jakie zmiany zajdą w leasingu samochodów w 2019 roku?

Od 1 stycznia 2019 roku wchodzą zmiany w przepisach dotyczących rozliczania kosztów leasingu samochodowego dla firm. Dotyczy to leasingu na samochód o wartości powyżej 150 tysięcy złotych.

Znacząca większość leasingobiorców decyduje się na pojazd o wartości nieprzekraczającej 100 tysięcy złotych z wkładem własnym do 20%.

Jednak jeśli przedsiębiorcy zastanawiają się nad leasingiem droższego samochodu to warto pospieszyć się z decyzją. Jeśli zawrą umowę do końca 2018 roku, będą się rozliczać na starych zasadach.

Więcej przeczytasz w pełnym raporcie na Polska Times.

Opublikowano: 7 grudnia 2018 


Rozdajemy iPada - rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu

Rozdajemy iPada - rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu

Pan Marcin Rafacz dołącza do grona zwycięzców konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" i otrzymuje od nas nowego iPada.

Pan Marcin poszukiwał specjalistów do wykonania identyfikacji wizualnej jego firmy. Już w ciągu kilku pierwszych godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania otrzymał aż 8 ofert. Wybrał firmę, która przedstawiła mu najciekawsze portfolio oraz jasne etapy prac nad zleceniem. Zaledwie po kilku dniach współpraca zakończyła się sukcesem, a firma Pana Marcina otrzymała nową identyfikacje wizualną - nowoczesną, lekką i spójną z charakterem działalności.

Złóż zapytanie i opowiedz o swojej współpracy z wybraną firmą. Konkurs wciąż trwa i kolejny iPad czeka!

Opublikowano: 9 listopada 2018 


Jak wygląda sytuacja na rynku IT?

Jak wygląda sytuacja na rynku IT?

Firmy, które nie zatrudniają etatowych programistów, najczęściej zlecają zewnętrznym specjalistom przygotowanie dedykowanego oprogramowania – wynika z analizy serwisu Oferteo.pl.

Ponadto małe przedsiębiorstwa potrzebują aplikacji mobilnych, stron www, baz danych oraz gier. W przypadku aplikacji mobilnych zapytania częściej dotyczą systemu Android niż iOS.

Więcej o raporcie w serwisie Pulsu Biznesu.

Opublikowano: 8 listopada 2018 


Wrześniowa edycja konkursu zakończona - wysyłamy iPada do kolejnego szczęśliwca!

Wrześniowa edycja konkursu zakończona - wysyłamy iPada do kolejnego szczęśliwca!

W rozstrzygnięciu kolejnej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" iPad wędruje do Pani Krystyny Klinert, która w związku ze zbliżającą się zimą poszukiwała najlepszej oferty na ekogroszek.

Pani Krystynie zależało na zakupie opału jako prezentu dla chorej przyjaciółki. Mimo kilku przeszkód, tj. błędnego wybrania opcji płatności czy prośby o przesłanie faktury na inny adres, zlecenie zostało zrealizowane powyżej jej oczekiwań. Pokazało to, że wybrana firma przykłada wielką wagę do realizacji każdego zlecenia, nawet tego najmniejszego.

Gratulujemy świetnego wyboru! W przyszłym miesiącu również jest szansa na wygranie nowego iPada - złóż zapytanie i podziel się z nami opinią o firmie.

Opublikowano: 10 października 2018 


iPad za najlepszą opinię w sierpniu przyznany!

iPad za najlepszą opinię w sierpniu przyznany!

Zwycięzcą sierpniowej edycji  konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" został Pan Maciej Witkowski, który szukał specjalisty od systemów alarmowych.

Dzięki Oferteo do Pana Macieja po zaledwie kilku minutach od złożenia zapytania, zgłosiła się odpowiednia firma. Pan Witkowski, zadowolony ze współpracy, życzy sobie jak najwięcej takich specjalistów i z pewnością będzie ponownie korzystał z usług tej firmy.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do składania opinii. Kolejny iPad do wygrania już za miesiąc!

Opublikowano: 10 września 2018 


Jak wygląda polski rynek usług transportowych?

Jak wygląda polski rynek usług transportowych?

Palety i przewożone na nich towary drugi rok z rzędu okazały się najczęściej transportowanym ładunkiem. W najnowszej edycji badania Oferteo.pl tego typu ładunku dotyczyło 20% zleceń.

Co warte podkreślenia, pierwszy raz w historii badania Oferteo.pl z pierwszej trójki najczęściej transportowanych ładunków wypadły samochody.

Więcej informacji o tegorocznym raporcie na Egospodarka.pl

Opublikowano: 24 sierpnia 2018 


Po raz kolejny rozdaliśmy iPada - lipcowa edycja konkursu rozstrzygnięta

Po raz kolejny rozdaliśmy iPada - lipcowa edycja konkursu rozstrzygnięta

Zakończyliśmy kolejną edycję konkursu "Wybierz Firmę z Ofertą". Tym razem nowy iPad wyruszył w drogę do Pana Artura Limanowskiego, który dzięki naszej pomocy znalazł idealnego nauczyciela języka niemieckiego.

Pan Artur zachwala bardzo szybki kontakt, klarowne przedstawienie bezkonkurencyjnej oferty oraz możliwość do zadawania pytań. Bardzo ceni sobie wolność i wygodę jaką daje mu korzystanie z lekcji z własnego domu dzięki wykorzystaniu Skype'a. Największym atutem jest samo prowadzenie zajęć, gdzie podejście nauczyciela łączy się z aktualnie otrzymywanymi plikami audio z kolejnych zajęć.

Gratulujemy wygranej i życzymy sukcesów w nauce!

Kolejny iPad może być Twój. Wystarczy, że zgłosisz nam swoje zapotrzebowanie i opiszesz współpracę z wybraną firmą. Zapraszamy!

Opublikowano: 10 sierpnia 2018 


Jak polskie firmy odzyskują długi?

Jak polskie firmy odzyskują długi?

Według raportu opracowanego przez Oferteo.pl działające w Polsce firmy najczęściej chcą odzyskać kwotę nieprzekraczającą 10 tysięcy złotych.

W większości przypadków oczekują jak najszybszego zwrotu pieniędzy, a tylko 4% deklaruje, że może zaczekać trzy miesiące lub dłużej. Najpopularniejszą wśród przedsiębiorców metodą odzyskiwania długu jest jego sprzedaż wyspecjalizowanej firmie.

Więcej informacji o badaniu w serwisie egospodarka.pl

Opublikowano: 3 sierpnia 2018  Archiwum


  • Jest z nami 677 634 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 3 446 716 ofert

  • Zdobyliśmy już 1 660 727 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."