Nowości - Darmowe zapytania ofertowe - Oferteo.pl

Nowości

Grudniowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” rozstrzygnięta!

Grudniowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” rozstrzygnięta!

Znamy już kolejnego zwycięzcę konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”. W tym miesiącu voucher na pobyt w Hotelu Bania otrzymała Pani Elwira Łuszczyńska.

Pani Elwira szukała specjalisty, który wykona i zamontuje balustrady. Przez Oferteo znalazła fachowca, który służył profesjonalną poradą w doborze materiałów, a także zaoferował konkurencyjną cenę i zagwarantował szybki termin realizacji. Szczęśliwa zwyciężczyni zdecydowała się nawet na poszerzenie zakresu prac i zamówiła dodatkową balustradę na schody wejściowe.

Serdecznie gratulujemy świetnego wyboru!

Ty też możesz wygrać weekend dla dwojga w Hotelu Bania **** Thermal & Ski. Wystarczy, że złożysz zapytanie i opiszesz, jak wyglądała współpraca. Atrakcyjne nagrody czekają!

Opublikowano: 8 stycznia 2021 


Kolejny zwycięzca otrzymał voucher do Hotelu Bania!

Kolejny zwycięzca otrzymał voucher do Hotelu Bania!

Listopadowe rozstrzygnięcie konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu voucher do Hotelu Bania wygrała Pani Urszula Markow.

Pani Urszula znalazła przez Oferteo Specjalistę od układania płyt GK. Wykonawca kupił niezbędne materiały, przetransportował je i doskonale poradził sobie z wymagającym projektem wykończenia. Nasza zwyciężczyni doceniła jego zaangażowanie oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Ważne było również to, że fachowiec dysponował wysokiej klasy narzędziami i zadbał o porządek na budowie.

Gratulujemy wyboru!

Ty też możesz wygrać wspaniały weekendowy wyjazd. Złóż zapytanie o oferty firm na stronie Oferteo.pl i opowiedz o współpracy z wykonawcą, a nagroda może być Twoja. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Opublikowano: 10 grudnia 2020 


Fotowoltaika – obalamy powszechnie powtarzane mity

Fotowoltaika – obalamy powszechnie powtarzane mity

Choć popularność fotowoltaiki rośnie, wciąż krąży wokół niej wiele mitów. Te najczęściej powtarzane dotyczą awaryjności i nieopłacalności instalacji fotowoltaicznej, braku możliwości korzystania z paneli słonecznych zimą czy konieczności wzmocnienia dachu przed ich montażem.

Obalmy jeden z najbardziej popularnych - czy w Polsce jest zbyt niskie nasłonecznienie dla fotowoltaiki? Według danych SolarGIS, średnie nasłonecznienie w naszym kraju wynosi około 1050–1160 kWh/m kw. rocznie. Taki poziom nasłonecznienia z powodzeniem wystarcza, aby generować energię z instalacji PV.

Dodajmy, że kraje takie jak Wielka Brytania i Niemcy, gdzie średnia wartość nasłonecznienia jest podobna, są liderami w produkcji prądu ze słońca.

Więcej na temat faktów i mitów dotyczących fotowoltaiki znajdziesz w naszym raporcie.

Opublikowano: 27 listopada 2020 


Znamy kolejnego zwycięzcę konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo”!

Znamy kolejnego zwycięzcę konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo”!

Październikowa edycja konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” rozstrzygnięta. Voucher do Hotelu Bania otrzymał Pan Kamil Bogusz, który szukał wykonawcy tynków gipsowych.

Nasz zwycięzca znalazł przez Oferteo profesjonalną, rzetelną i pomocną firmę, która w dwa tygodnie otynkowała niemal 1 000 m2 powierzchni. Wykonawca przeprowadził dokładne pomiary i od razu wskazał miejsca, które będą generować dodatkowy koszt. Pan Kamil mocno docenił fakt, że ekipa na koniec posprzątała po swojej pracy.

Gratulujemy wyboru świetnego Specjalisty!

Ty też możesz wziąć udział w naszym konkursie. Nagroda może być Twoja, jeśli złożysz zapytanie w Oferteo i opowiesz nam o współpracy z wybranym wykonawcą. Czekamy na twoją opinię!

Opublikowano: 10 listopada 2020 


75% Polaków korzysta z dofinansowania do fotowoltaiki

75% Polaków korzysta z dofinansowania do fotowoltaiki

Zainteresowanie fotowoltaiką w Polsce nie spada. My również kontynuujemy temat instalacji fotowoltaicznych, aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam tematykę. W dzisiejszym raporcie przyjrzeliśmy się dotacjom.

W 2019 roku z dofinansowania skorzystało aż trzy czwarte osób zakładających fotowoltaikę. Dzięki dopłatom można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Dodatkowo 69% ankietowanych skorzystało z ulgi termomodernizacyjnej i odliczyło wydatki poniesione na instalację paneli słonecznych.

Jeszcze więcej danych z naszego badania znajdziesz w raporcie.

Opublikowano: 5 listopada 2020 


W Hotelu Bania wypocznie kolejny laureat naszego konkursu!

W Hotelu Bania wypocznie kolejny laureat naszego konkursu!

We wrześniu voucher na pobyt w Hotelu Bania otrzymała Pani Maria Kowtunenko.

Pani Maria skorzystała z usług firmy przeprowadzkowej. Przez Oferteo znalazła profesjonalną firmę, która szybko i bezproblemowo przeprowadziła całe przedsięwzięcie. Nasza szczęśliwa zwyciężczyni doceniła nie tylko fachowe działanie firmy, ale również jej sympatyczne nastawienie i konkurencyjną cenę usługi.

Serdecznie gratulujemy znakomitego wyboru!

Jeśli marzy Ci się weekendowy wyjazd dla dwojga, również weź udział w konkursie "Wybierz firmę z Oferteo". Opisz, jak wyglądała współpraca z wybranym wykonawcą, a nagroda może być Twoja!

Opublikowano: 9 października 2020 


Polacy zadowoleni z fotowoltaiki

Polacy zadowoleni z fotowoltaiki

Fotowoltaika jest w Polsce coraz popularniejsza. Aż 96% klientów nie żałuje tej inwestycji. Co przede wszystkim motywuje Polaków do zakupu paneli słonecznych?

Kluczowym argumentem przemawiającym za instalacją systemu fotowoltaicznego jest oszczędność. Takiej odpowiedzi udzieliło 84% ankietowanych.

Na drodze do produkcji energii we własnym domu mogą stanąć pewne przeszkody. Największa z nich to biurokracja. Kluczem do sukcesu jest doświadczony specjalista, który nie tylko zamontuje panele słoneczne, ale też pomoże w formalnościach.

Więcej informacji na temat fotowoltaiki w Polsce znajdziesz w naszym raporcie.

Opublikowano: 2 października 2020 


Voucher do Hotelu Bania trafił do kolejnego szczęśliwca!

Voucher do Hotelu Bania trafił do kolejnego szczęśliwca!

W sierpniu szczęśliwym zwycięzcą naszego konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” została Pani Grażyna Olbryś – Ząbek. Nagrodą jest pobyt w Hotelu Bania.

Pani Grażyna szukała fachowca oferującego usługi malarskie. Dzięki Oferteo znalazła wykonawcę, który profesjonalnie zrealizował zlecenie, a dodatkowo doradził i pomógł w zakupie paneli. Współpraca była przyjemna i owocna.

Serdecznie gratulujemy!

Ty też chcesz wygrać weekend dla dwojga w Hotelu Bania **** Thermal & Ski? Wystarczy, że wybierzesz ofertę firmy z Oferteo i napiszesz, jak przebiegała współpraca. Voucher może być Twój!

Opublikowano: 3 września 2020 


Konkurs „Fotowoltaika 2020” rozstrzygnięty

Konkurs „Fotowoltaika 2020” rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że dobiegł końca konkurs „Fotowoltaika 2020”! Nasi użytkownicy podzielili się doświadczeniami płynącymi z poszukiwania ekipy instalującej panele fotowoltaiczne oraz samego użytkowania fotowoltaiki.

Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby wybrać zwycięzców. Po burzliwych naradach udało się wyłonić pięciu szczęśliwców. Otrzymają wyjątkowe nagrody - opaski Xiaomi MiBand 5.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, a wszystkim uczestnikom badania dziękujemy za poświęcony czas.

Opublikowano: 11 sierpnia 2020 


Voucher do Hotelu Bania – znamy kolejnego zwycięzcę!

Voucher do Hotelu Bania – znamy kolejnego zwycięzcę!

Lipcowe rozstrzygnięcie naszego comiesięcznego konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo” już za nami! Voucher do Hotelu Bania wygrywa Pani Anna Prorok.

Pani Anna szukała firmy, która przygotuje projekt wnętrz domu jednorodzinnego. Wybrany dzięki Oferteo wykonawca wykazał się niezwykłym zaangażowaniem. Świetny kontakt i profesjonalne doradztwo zaowocowały stworzeniem funkcjonalnej i harmonijnej przestrzeni. Gratulujemy świetnego wyboru!

Ty też możesz wygrać wypoczynek w Hotelu Bania. Złóż zapytanie i opisz, jak wyglądała współpraca. Vouchery czekają!

Opublikowano: 10 sierpnia 2020  Archiwum


  • Jest z nami 811 056 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 7 719 800 ofert

  • Zdobyliśmy już 3 961 964 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."