Nowości

Znamy zwycięzcę konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Znamy zwycięzcę konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”!

Kolejna edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca. W tym miesiącu voucher na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania trafił w ręce pana Józefa Mala.

Szczęśliwy zwycięzca wybrał firmę Usługi Stolarskie Marcin Biesiadecki, która wykonała dla niego schody drewniane z montażem. Pan Józef docenił firmę za piękny zakład stolarski, konkurencyjną cenę, jakość materiałów i wykonawstwa.

Jeszcze raz gratulujemy panu Józefowi wygranej i dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na naszej platformie. Gratulacje również należą się panu Marcinowi, który nawiązał tak owocną współpracę.

Przypominamy, że każdy ma szansę wygrać w naszym konkursie. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, wybrać najlepszą firmę i dodać opinię na temat wykonanych usług. Powodzenia!

Opublikowano: 9 marca 2023 


Kto tym razem wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Kto tym razem wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”?

Nagroda w postaci vouchera na pobyt dwóch osób w Hotelu Bania trafia do pani Ewy Dłużewskiej. Laureatka styczniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za pośrednictwem Oferteo poszukiwała wykonawcy do aranżacji wnętrz domu.

Wśród firm zainteresowanych realizacją zlecenia była Nola Studio Projektowe. Zdaniem pani Ewy dotychczasowa współpraca z panią Aleksandrą (przedstawicielką Nola Studio Projektowe) przebiega profesjonalnie i bezproblemowo – zarówno pod względem kontaktu, jak i nadesłanych wizualizacji.

Obu paniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A jeśli Ty także chcesz spróbować swoich sił w konkursie: złóż zapytanie, wybierz wykonawcę i podziel się z nami opinią na jego temat. Do dzieła!

Opublikowano: 9 lutego 2023 


Zwycięzcy konkursu „Raport o budowie domów”

Zwycięzcy konkursu „Raport o budowie domów”

W naszej ankiecie, która służy opracowaniu corocznego „Raportu o budowie domów” wzięło udział prawie 500 osób. Na zakończenie ankiety zadaliśmy pytanie konkursowe, w którym osoby zaproszone do badania miały odpowiedzieć na pytanie, jak w budowie domów pomógł im serwis Oferteo. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziliśmy 5 voucherami upominkowymi do sklepu DUKA, każdy o wartości 500 zł. Wszystkim dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Zwycięzcy konkursu:

• Anna Kierznowska

• Mateusz Rusiecki

• Iwona Kania

• Joanna Sapińska

• Elżbieta Trabińska

I kilka fragmentów odpowiedzi konkursowych:

„… Dzisiaj na budowie pracują już kolejne ekipy. Montowane są instalacje i przyłącza, a ja już planuję aranżację wnętrz. Za każdym razem, gdy mam kłopot ze znalezieniem wykonawcy albo ceny wydają się wygórowane, wracam do Oferteo.pl. I nigdy się nie rozczarowuję”

„…Uważam, że jest to najlepszy tego typu portal w Polsce i moim zdaniem jedyny słuszny nie widzę sensu w korzystaniu z jakiejkolwiek innej pomocy przy budowie domu tym bardziej z usług firm, które są głównymi wykonawcami, bo wiadomo, że ich usługi wiążą się z dodatkową marżą a dzięki Oferteo sam byłem swoim głównym wykonawcą.”

„Ekipę budowlaną znalazłam dzięki oferteo.pl. Okazało się, że znaliśmy się wcześniej w dzieciństwie. To była miła współpraca.”

Opublikowano: 6 lutego 2023 


Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Polacy preferują nianie przed czterdziestką – analiza Oferteo.pl

Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Polacy preferują nianie przed czterdziestką – analiza Oferteo.pl

Komu powierzamy opiekę nad dzieckiem? Oferteo.pl przyjrzało się temu tematowi bliżej. Przeanalizowano wszystkie zlecenia z kategorii Nianie, które zlecający zamieszczali od stycznia do sierpnia 2022 roku. Jak wynika z przeprowadzonego badania:

 • ​aż 78% rodziców szukało niani w wieku 31–40 lat;
 • opieka nad dzieckiem odbywała się głównie w miejscu zamieszkania dziecka (67% zleceń);
 • nianie pracowały przeważnie w godzinach 12:00-15:00 (54% zleceń);
 • zlecenia dotyczyły zazwyczaj opieki nad jednym dzieckiem (blisko 71% zleceń);
 • najczęściej poszukiwane były osoby na stałe (54% zleceń);
 • 23% wszystkich zapytań z tej kategorii stanowiły zlecenia z możliwością zatrudnienia na pełny etat;
 • 43% zleceń na usługi niani odnosiło się do niemowlęcia;
 • najczęściej podawaną czynnością (jako obowiązkową) była zmiana pieluch (39% zleceń).

Opublikowano: 11 stycznia 2023 


Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” ma kolejnego laureata!

Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” ma kolejnego laureata!

Grudniowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu nagrodziliśmy Pana Arkadiusza, który za pośrednictwem Oferteo znalazł fachowca od remontu łazienek.

Firma ALPACA, z którą współpracował Pan Arkadiusz, wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem i terminowością. Szczęśliwy zwycięzca docenił również atrakcyjny koszt remontu mieszkania. Z naszym laureatem dzielimy radość z dobrze wykonanej pracy, a firmie ALPACA życzymy kolejnych owocnych realizacji!

Pan Arkadiusz otrzymał od nas voucher dwuosobowy na pobyt w Hotelu Bania. Jeśli Ty również chcesz wygrać, złóż zapytanie ofertowe i odpowiedz nam o współpracy z wybranym wykonawcą. Zapraszamy!

Opublikowano: 11 stycznia 2023 


Kto wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”? Sprawdź!

Kto wygrał w konkursie „Wybierz firmę z Oferteo”? Sprawdź!

„Polecam pana Maćka w 100%, wspaniały i konkretny człowiek! Wykonał taras oraz wszystkie dodatkowe prace, które wymyśliliśmy w międzyczasie...” – tym zdaniem rozpoczyna się opinia, którą doceniliśmy w listopadowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo”. Słowami uznania dla wykonawcy tarasu podzieliła się z nami pani Marta.

Pani Marta otrzymała od nas nagrodę w postaci vouchera na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku.

Zapraszamy kolejne osoby do składania zapytań na Oferteo.pl, krótkiego opisu wykonanych prac i oceny wybranego wykonawcy!

Opublikowano: 9 grudnia 2022 


Konsumencki lider jakości 2022

Konsumencki lider jakości 2022

Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że portal Oferteo.pl został wybrany przez konsumentów jako najlepszy serwis dla zleceniodawców i wykonawców w branży budowalnej. Tym samym otrzymaliśmy złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2022!

W ramach plebiscytu przeprowadzone zostało badanie na próbie przeszło 14 tysięcy respondentów. Wyniki wskazują, że możemy cieszyć się najwyższym poziomem rozpoznawalności. Blisko 70% ankietowanych zadeklarowało, że poleciłoby Oferteo.pl jako narzędzie do znalezienia fachowca w internecie. Wśród uzasadnień takiej postawy znalazły się między innymi opinie, że korzystanie z naszego serwisu jest szybkie i bezproblemowe.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie i pomoc w zdobyciu nagrody. Jesteśmy dumni z faktu, że Oferteo.pl na stałe wpisuje się w krajobraz polskiej branży budowlanej. Wyróżnienie to stanowi dla nas motywację do dalszej pracy, która zawsze będzie miała na celu dobro użytkowników naszego portalu.

Opublikowano: 8 grudnia 2022 


Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” – rozstrzygnięty!

Konkurs „Wybierz firmę z Oferteo” – rozstrzygnięty!

Październikowa edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” dobiegła końca. Jak co miesiąc, zlecający chętnie wypowiadali się na temat współpracy z wykonawcami. Jedną z takich opinii – oczywiście nagrodziliśmy.

Nagroda w postaci vouchera na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania powędrowała do pana Marcina Sitka, który szukał specjalisty od ogrzewania podłogowego. Wybrana firma – zdaniem pana Marcina – starannie wykonała frezowanie (i inne prace), profesjonalnie doradzała i chętnie odpowiadała na zadane jej pytania.

Żeby wygrać, trzeba grać! Dlatego złóż zapytanie, napisz kilka zdań na wizytówce firmy wykonawczej i czekaj na telefon od nas!

Opublikowano: 10 listopada 2022 


Rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe w Polsce

Rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe w Polsce

Oferteo przeprowadziło badanie, którego celem była analiza zapotrzebowania na usługi transportowe w Polsce w pierwszych trzech kwartałach 2021 i 2022 roku. Jak wynika z tej analizy – mimo wzrostu cen paliwa, transportu oraz inflacji – cały czas rośnie popyt na tego typu usługi.

Transport krajowy i zagraniczny – co się zmieniło od 2021 roku?

Transport krajowy:

 • wzrost liczby zleceń o 6%,
 • materiały sypkie najczęściej przewożonym towarem – wzrost o 19%,
 • 44% wszystkich zleceń dotyczyło transportu wewnątrz województw – najwięcej odnotowano w województwach mazowieckim i śląskim.

Transport zagraniczny:

 • wzrost liczby zleceń o 4%,
 • wzrost udziału przesyłek towarów na paletach o 5%,
 • najwięcej zleceń zrealizowano z Polski do Niemiec – 40% wszystkich zamówień.

Opublikowano: 4 listopada 2022 


Laureatem wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” zostaje…

Laureatem wrześniowej edycji konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” zostaje…

Kolejna edycja konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” za nami. W tym miesiącu za swoją opinię nagrodzona zostaje pani Joanna Śleboda, która za pośrednictwem naszego serwisu szukała firmy transportowej.

Pani Joanna doceniła kulturę osobistą pracowników firmy oraz ich staranność i dbałość o wszystkie sprzęty i meble z całego domu.

W ręce laureatki złożyliśmy voucher na weekend dla dwóch osób w Hotelu Bania. Jeśli też chcesz spróbować swoich sił w konkursie, złóż zapytanie i opowiedz nam o współpracy z wybranym wykonawcą, a być może tym razem nagroda powędruje właśnie do Ciebie!

Pani Joannie jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami!

Opublikowano: 10 października 2022  Archiwum


 • Jest z nami 575 732 firm
  z całej Polski

 • Nasi Klienci otrzymali
  już 14 216 976 ofert

 • Zdobyliśmy już 7 692 180 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."