Nowości - Darmowe zapytania ofertowe - Oferteo.pl

Nowości

Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Jak co roku serwis Oferteo.pl objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA. Tegoroczna edycja poznańskich targów potrwa od 30 stycznia do 2 lutego i będzie kolejną okazją do spotkania z najważniejszymi przedstawicielami branży budowlanej w Polsce i Europie.

Z tej okazji Oferteo.pl rozdaje 200 dedykowanych zaproszeń umożliwiających wielokrotne wejście na targi.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 stycznia 2018 roku za pomocą formularza kontaktowego.

W przypadku liczby zainteresowanych przekraczającej pulę biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Opublikowano: styczeń 2018


Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Szczęśliwą zwyciężczynią naszego comiesięcznego konkursu i nową właścicielką kolejnego iPada zostaje Pani Beata Wiatrowska.

Pani Beata szukała firmy cateringowej do obsłużenia imprezy firmowej. Przyznała, że takie zadanie zostało jej powierzone po raz pierwszy. Okazało się, że niepokój z  powodu nowego wyzwania był niepotrzebny - w ciągu doby udało się znaleźć firmę odpowiadającą jej wymaganiom. Po odbytej usłudze była w pełni zadowolona ze wszystkich trzech najważniejszych aspektów - smacznego jedzenia, pięknej dekoracji i odpowiedniego podania.

Gratulujemy organizacji udanej imprezy!

Przypominamy również, że z nowym rokiem nasz konkurs trwa dalej. Zapraszamy do poszukiwania specjalistów przez Oferteo i dzieleniem się z nami swoimi opiniami odnośnie współpracy.

Opublikowano: styczeń 2018


W jakich technologiach budujemy w Polsce?

W jakich technologiach budujemy w Polsce?

Oferteo.pl przeprowadziło badanie dotyczące popularności domów z drewna wśród osób, które w ostatnim czasie decydowały się na budowę domu. Okazało się, że w porównaniu z poprzednią edycją badania ich odsetek spadł z 15 do 12%.

Zdecydowanie popularniejsza jest technologia szkieletowa, na którą decyduje się 82% budujących dom z drewna. Pozostałe 18% wybiera budowę domu z bala.

Więcej ciekawych danych i wniosków z badania w serwisie Newseria.pl

Opublikowano: grudzień 2017


Ponowne rozdanie iPada - rozstrzygnięcie listopadowej edycji konkursu Oferteo!

Ponowne rozdanie iPada - rozstrzygnięcie listopadowej edycji konkursu Oferteo!

W wyniku zakończenia listopadowego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo", szczęśliwą posiadaczką iPada zostaje Pani Marzena Sierociuk, która poszukiwała firmy do przygotowania materiałów promocyjnych.

Pani Marzena złożyła zapytanie o wykonanie reklamowych zakładek do książek. Wybrała firmę, która nie zwlekała z przedstawieniem swojej oferty, a następnie wyczerpująco odpowiadała na wszelkie nurtujące ją pytania. Ostatecznie wykonane materiały całkowicie spełniły oczekiwania.

Gratulujemy dobrego wyboru i wygranej!

Zachęcamy również do składania zapytań w Oferteo oraz przesyłania opinii o współpracy. Ostatni w 2017 roku iPad czeka na laureata grudniowej edycji konkursu!

Opublikowano: grudzień 2017


Następny uczestnik konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" otrzymał iPada!

Następny uczestnik konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" otrzymał iPada!

W rozstrzygnięciu październikowej edycji konkursu, nowego iPada otrzymuje Pan Maciej Ciechanowski, który za pomocą Oferteo znalazł korzystną ofertę usług prowadzenia księgowości dla swojej działalności.

Pan Maciej był zaskoczony szybką reakcją połączoną z profesjonalnym przedstawieniem oferty oraz szerokim wachlarzem dodatkowych świadczeń. Docenił też rabat, który został mu przyznany jako osobie rozpoczynającej działalność i potrzebującej kompleksowej pomocy w usługach księgowych. Ostatecznym atutem, który rozpoczął stałą współpracę, okazała się całodobowa dyspozycyjność firmy.

Gratulujemy wygranej!

Przypominamy również, że nadal można wziąć udział w kolejnej edycji konkursu. Wystarczy złożyć zapytanie w Oferteo i opowiedzieć nam o współpracy z wybraną firmą. iPad czeka na kolejnego zwycięzcę!

Opublikowano: listopad 2017


Wrześniowy konkurs rozstrzygnięty - uczestnik wybrał firmę w Oferteo i wygrał iPada!

Wrześniowy konkurs rozstrzygnięty - uczestnik wybrał firmę w Oferteo i wygrał iPada!

Kolejnym laureatem konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" jest Pan Jacek Waloch, który poszukiwał ekipy do remontu łazienki.

Pan Jacek wybrał firmę, która przedstawiła mu szczegółową ofertę cenową i listę zakupów na podstawie dokładnej analizy prac. Zawarcie umowy zagwarantowało mu również usunięcie ewentualnych usterek. Prace zostały wykonane doskonale pod względem technicznym, a przy tym zachowano ustalony termin ich zakończenia.

Gratulujemy dobrego wyboru i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, w której ponownie można wygrać iPada.

Opublikowano: październik 2017


Kolejny Laureat "Wybierz Firmę z Oferteo" zdobył iPada!

Kolejny Laureat "Wybierz Firmę z Oferteo" zdobył iPada!

Zwycięzcą sierpniowej edycji  konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" został Pan Sławomir Laskowski, który zlecił remont mieszkania.

Dzięki Oferteo Panu Sławomirowi udało się znaleźć odpowiednich fachowców, którzy zapewnili materiały i transport, a nawet posprzątali gruz. Jednak przede wszystkim okazali się solidnymi pracownikami. Pan Laskowski zapowiedział, że na pewno wróci do Oferteo, gdy będzie szukał kolejnych specjalistów.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do składania opinii. Kolejny iPad do wygrania już za miesiąc!

Opublikowano: wrzesień 2017


Jak remontują Polacy?

Jak remontują Polacy?

Według corocznego badania przeprowadzonego przez serwis Oferteo.pl, jeśli już zabieramy się za remont lub wykończenie mieszkania, podchodzimy do tematu kompleksowo.

Najczęściej remontujemy duże powierzchnie – od 41 m2 oraz wiele pomieszczeń jednocześnie – przeważnie 4 i więcej.

Więcej informacji na temat remontów w Polsce w pełnym raporcie.

Opublikowano: sierpień 2017


Kolejny iPad ma nowego właściciela!

Kolejny iPad ma nowego właściciela!

Szczęśliwą posiadaczką nowego iPada za lipcową opinię w konkursie "Wybierz Firmę z Oferteo" została Pani Teresa Ogierman.

Na decyzję o wyborze firmy przez Panią Teresę wpłynęła przede wszystkim szybkość reakcji na złożone zapytanie i przedstawienie orientacyjnego projektu mebli kuchennych w ciągu jedynie 36 godzin! Oprócz tego mogła liczyć również na fachowe doradztwo i przystępną wycenę.

Gratulujemy oraz zapraszamy do składania zapytań i dzielenia się opiniami na temat firm. Następny iPad zostanie wydany już we wrześniu!

Opublikowano: sierpień 2017


Jakie wózki widłowe są poszukiwane przez polskie firmy?

Jakie wózki widłowe są poszukiwane przez polskie firmy?

W najnowszym raporcie serwis Oferteo zbadał preferencje polskich firm dotyczące wózków widłowych.

Wynika z nich przede wszystkim, że najpopularniejsze trendy trzymają się mocno i nadal najczęściej poszukiwane są wózki czołowe, najlepiej używane. Zmieniły się natomiast preferencje dotyczące oczekiwanego udźwigu wózków.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem.

Opublikowano: sierpień 2017 Archiwum


  • Jest z nami 631 532 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 2 519 426 ofert

  • Zdobyliśmy już 948 897 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."

comments powered by Disqus