Adwokaci

Adwokaci, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

2 246 firm
w kategorii Adwokaci

 • Kancelaria służy pomocą w zakresie prawa cywilnego, karnego, jak i administracyjnego. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, gwarantujemy najwyższy poziom świadczonej obsługi prawnej. Szerokie spektrum prowadzonych spraw w połączeniu z profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej z nich, są gwarantem należytej dbałości o Państwa interesy. Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do informacji o stanie sprawy na każdym etapie postępowania. Pomoc prawna świadczona jest w formie: - reprezentowania Klientów w ramach postępowania sądowego (przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym), przed prokuraturą i pozostałymi organami ścigania, a także przed organami administracji publicznej, - reprezentowania Klientów w ramach postępowań pozasądowych (udział w negocjacjach, postępowaniach mediacyjnych), - sporządzania pism procesowych (pozwów, wniosków, środków odwoławczych), - sporządzania opinii prawnych, - sporządzania oraz analizy umów cywilnoprawnych, - udzielania porad prawnych. Specjalizacja: prawo gospodarcze (w tym prawo spółek handlowych), prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, prawo własności intelektualnej (w tym prawo autorskie oraz prawo własności przemysłowej), przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu, odpowiedzialność z tytułu błędu medycznego.

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  Ewa M.

  Rozmowy przebiegały naprawdę świetnie, bardzo sprawnie bardzo szybko uzyskałam pomoc nie jeżdżąc i nie szukając, tylko jedno zdanie napisane i już 5 minut otrzymałam konkretną pomoc. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc, naprawdę bardzo pomogliście. Pozdrawiam.

 • Stanisław R.

  Rozmowy były bardzo rzeczowe i konkretne. Zostałem poinformowany rzetelnie o sposobie prowadzenia sprawy oraz o niezbędnych dokumentach, które muszę przygotować aby uniknąć niepotrzebnych rozpraw i dopiero na wezwanie sądu uzupełniać dokumenty. W trakcie zbierania dokumentów mam ciągły kontakt z przedstawicielem który udziela mi informacji. W związku z czym zdecydowanie polecam LEXI INKASSO.

 • Prawo Rodzinne

  • Kluczbork
  • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  Mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka Adwokat, założycielka Kancelarii Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2007 roku członek Izby Adwokackiej. Mec. Agnieszka Cisowska - Chruścicka działalność zawodową rozpoczęła współpracując początkowo ze znanymi kancelariami we Wrocławiu, Opolu i Kluczborku. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądami w Polsce i zagranicą m.in w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie pozwoliło jej w 2011 roku na założenie i rozwój własnej Kancelarii Adwokackiej. Skutecznie prowadziła wiele skomplikowanych spraw rodzinnych i odszkodowawczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym spadkowym. W obszarze jej zainteresowań pozostaje również prawo karne - występuje przed sądami w charakterze obrońcy jak również pełnomocnika pokrzywdzonych przestępstwami. Od ponad 10 lat reprezentuje firmy w sporach sądowych i pozasądowych. Wraz z zespołem prawników kancelarii udziela pomocy prawnej w bieżącej działalności firm. Skutecznie prowadzi windykacje należności na etapach postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego. Zawsze stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i uczciwie ocenić szanse rozwiązania problemu prawnego. Jeżeli stan faktyczny na to pozwala dąży ona do najkorzystniejszego rozstrzygnięcia sporu w drodze mediacji.

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  Radosław P.

  Reakcja tej firmy była natychmiastowa. Ankietę na Oferteo wypełniłem w sobotnią noc kontakt telefoniczny nastąpił już w niedzielę do południa. Pan z firmy Centrum Prawa spokojnie dopytał czego konkretna sprawa dotyczy wstępnie ja nakreślił oraz zaproponował spotkanie objaśniając mi że na to spotkanie przybędą jego współpracownicy biegli w poszczególnych prawach dotyczących mojej sprawy. Mam wielką nadzieję że to wszystko będzie wyglądało tak jak mnie poinformowano. Do tej pory pomoc ze strony Oferteo jak i Cemtrum Prawa oceniam naprawdę dobrze. Pozdrawiam

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka

  • Rzeszów
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, upadłościowego, rodzinnego, a także prawa spadkowego i karnego. W imieniu naszych klientów dochodzimy również odszkodowań i zadośćuczynienia, a także kierujemy pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Współpraca z zaufanymi adwokatami oraz radcami prawnymi pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju. Adwokat Przemysław Fedko proponuje pomoc prawną z następujących dziedzin: • ROZWODY I PRAWO RODZINNE – sprawy rozwodowe, o separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku. • SPRAWY KARNE - świadczenie usług jako obrońca oraz pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Oferuję również pomoc dla osób skazanych – sporządzając np. wnioski o odroczenie kary, o przerwę w odbywaniu kary, jak też o dozór elektroniczny. • SPRAWY CYWILNE – sprawy o zapłatę, spadkowe, działy spadku, służebności, postępowania o odszkodowanie i zadośćuczynienie. • OBSŁUGA PRAWNA FIRM – bieżące doradztwo, przygotowanie opinii prawnych, analizę i profesjonalne sporządzanie umów handlowych, przygotowanie dokumentacji, udział w negocjacjach, reprezentację w postępowaniach sądowych, windykację należności. ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I MAILOWEGO, CHĘTNIE UDZIELĘ ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA PYTANIA.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

  www.haberihaber.pl - rozwody, - jazda pod wpływem alkoholu, - porady prawne, - obsługa prawna firm, - zakładanie spółek, - pisma procesowe, - reprezentacja przed sądami i urzędami, - sprawy karne, - rozwód, - podział majątku, - sprawy spadkowe, - odszkodowania, - sprawy pracownicze - sprawy administracyjne - windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: - prawa gospodarczego - prawa handlowego - prawa cywilnego - prawa administracyjnego - prawa karnego - prawa budowlanego - prawa pracy - prawa rodzinnego - prawa ochrony konkurencji i konsumenta - windykacji należności - obsługi przedsiębiorców - oraz sporów sądowych Kancelaria zajmuje się również odzyskiwaniem - egzekwowaniem należności (przedsądowych, przedegzekucyjnych). Zamiast teoretycznych analiz, skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad, które umożliwiają zawarcie transakcji, rozstrzygnięcie sporu czy realizację celów biznesowych. Dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej. Świadczymy również porady prawne przez internet, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu, sporządzimy pisemną poradę prawną, opinię lub umowę cywilnoprawną.

 • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych. W ramach prowadzonej działalności Kancelaria w odniesieniu do dziedzin prawa objętych codzienną praktyką może pochwalić się licznym gronem zadowolonych Klientów.

 • Alina M.

  Firma pełna zaufania, sumienna. Prace wykonywane są szybko i efektywnie. Można powierzyć kluczyki o domu ( u mnie tak było). Polecam z czystym sumieniem. Kontakt również w języku niemieckim.

 • Problemy prawne pojawiają się zarówno w codziennym życiu, jak i przy prowadzeniu działalności biznesowej. Moją rolą jest udzielenie Ci szybkiego wsparcia w każdej sytuacji – służę konkretnymi poradami, udzielam fachowych odpowiedzi. W ramach swojej praktyki adwokackiej zajmuję się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Prowadzę sprawy Klientów ze Szczecina oraz całego obszaru województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Jestem adwokatem i mediatorem Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jestem również wykładowcą - prowadzę szkolenia prawnicze oraz wykłady dotyczące mediacji. W ramach swojej praktyki adwokackiej, zajmuje się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą, kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnym oraz w prawie karnym, w tym w prawie karnym gospodarczym i karnym skarbowym. Poczucie bezpieczeństwa w codziennych sprawach i w biznesie – to według mnie ma dawać Ci współpraca z adwokatem. Moim zadaniem jest przewidzieć problemy, które możesz napotkać oraz pokonać te już istniejące. Odpowiem więc na wszystkie Twoje pytania – przystępnie wyjaśnię Twoją sytuację i przedstawię możliwe rozwiązania.

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta ? Złóż zapytanie, a specjaliści sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Adwokat

  • Świdwin
  • Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i
  Izabela L.

  Bardzo miły radca, każda rozmowa była uprzejma i konkretna. Dyspozycyjny, rzetelny i pomocny. Szczerze polecam. Konkretne odpowiedzi, zrozumiałe dla "zwykłego" człowieka. Polecam serdecznie!

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

  Kancelarię tworzy zgrany zespół profesjonalistów zajmujących się prawem karnym, cywilnym i rodzinnym, gospodarczym, procesami inwestycyjnymi, prawem medycznym i błędami lekarskimi, prawem sportowym, prawem rynków sztuki oraz stałą obsługą przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Liderem zespołu jest Tomasz Wiliński - Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie, MBA w specjalności Energetyka, Menedżer Sportu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych Prawo Lotnicze Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych Prawo Rosyjskie w Instytucie Prawniczym w Sankt Petersburgu i Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych Marketing w sporcie na ZWKF w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu. Członek Komisji Wizerunku i Komunikacji oraz Koła Prawników Zagranicznych przy ORA w Warszawie, Polskiego Klubu Lotniczego, Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego, ECBA (European Criminal Bar Association) z siedzibą w Londynie, The European Fraud and Compliance Lawyers (EFCL) z siedzibą w Londynie, The Defence Extradiction Lawyer's Forum (DELF), Warszawskiej Izby Gospodarczej.

 • adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  Iwona R.

  Pan Mecenas pomaga w sprawach prawnych naszej Fundacji od 11 lat. W tym czasie dał się poznać jako konkretny prawnik skupiony na dążeniu do rozwiązania problemu a nie mnożeniu spraw sądowych. Zawsze potrafi znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji, swoje stanowisko przedstawia bardzo konkretnie, ale z klasą. Oprócz doradztwa prawnego Pan Mecenas reprezentował Fundację w procesie dotyczącym unieważnienia transakcji nabycia nieruchomości, w którym przeciwnik wycofał pozew po otrzymaniu odpowiedzi na pozew sporządzonej przez Pana Mecenasa - czyli dla nas było to najlepsze z możliwych rozwiązań. Szczerze polecam Pana Mecenasa wszystkim osobom i firmom, które potrzebują wsparcia prawnego.

 • Porady Prawne

  • Gdynia
  • KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU Piotr Witkowski

  Szanowni Państwo, Kancelaria Prawa Upadłościowego KPU świadczy usługi w zakresie profesjonalnej pomocy prawnej we wszelkich kwestiach związanych z postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym konsumentów lub przedsiębiorców oraz dochodzeniem należności finansowych wobec nierzetelnych kontrahentów ( windykacja).A także m.in. w przedmiocie prawa cywilnego, gospodarczego i innych dyscyplin prawniczych. Kancelaria specjalizuje się w niżej wskazanych dyscyplinach prawniczych: 1/ Upadłości konsumenckiej;  udzielaniu porad prawnych;  sporządzaniu analiz i opinii prawnych;  sporządzeniu wniosku o upadłość konsumencka;  występowanie charakterze pełnomocnika w sprawach upadłości konsumenckiej  nadzór nad przebiegiem sądowego postępowania upadłościowego. 2/ Upadłości przedsiębiorców w formie;  upadłości układowej albo  upadłości likwidacyjnej; 3/ Restrukturyzacji podmiotów gospodarczych ( przedsiębiorców) zagrożonych niewypłacalnością w formie:  postępowania o zatwierdzenie układu;  przyspieszonego postępowania układowego;  postępowania układowego;  postępowania sanacyjnego. 4/ Dochodzeniu należności finansowych miedzy różnymi podmiotami prawa handlowego w formie:  postępowania polubownego przesądowego;  postępowania sądowego;  postępowanie przed egzekucyjnego;  postępowania egzekucyjnego. 5/ Restrukturyzacją zobowiązań finansowych osób fizycznych i przedsiębiorców wobec banków komercyjnych i innych instytucji finansowych zmierzająca do;  obniżenia raty pożyczki lub kredytu;  wakacji kredytowych ( karencji);  całkowitego albo częściowego umorzenia odsetek za opóźnienie lub zwłokę;  umorzenie kosztów windykacji;  obniżenie stopy procentowej;  prolongowanie terminu spłaty zadłużenia;  wstrzymanie działań podejmowanych przez windykację. 6/ Prawem gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem:  doradztwa przy wyborze formy prawnej planowanej działalności gospodarczej;  pomocy i doradztwa przy tworzeniu osobowych lub kapitałowych podmiotów prawa handlowego;  opiniowania i sporządzania projektów aktów korporacyjnych, w tym umów, statutów, regulaminów oraz uchwał;  przekształcaniu podmiotów gospodarczych obejmujące połączenie albo podział oraz przekształcanie spółek prawa handlowego;  stałej albo doraźnej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. 7/ Prawem cywilnym- m.in.:  sprawy o zapłatę z umów;  sprawy o świadczenia niepieniężne z umów;  sprawy o odszkodowanie;  sprawy o zniesienie współwłasności;  sprawy o zasiedzenie prawa własności ruchomości i nieruchomości;  sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych. Zapraszamy do nawiązania współpracy. Nasze usługi świadczymy nie tylko w siedzibie Kancelarii, ale także dojeżdżamy do miejsca zamieszkania konsumenta lub siedziby przedsiębiorcy na terenie Trójmiasta.

 • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław

  Tworzymy zespół prawników który od ponad dwunastu lat służy profesjonalną pomocą prawną na najwyższym poziomie merytorycznym. Od 2010 roku prowadzimy działalność w formie Kancelarii Prawnej. Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do powierzonych spraw. Stosujemy nowoczesne metody działania. Opieramy się za wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i klienci indywidualni poszukujący pomocy w ważnych sprawach. Przedsiębiorcom świadczymy pomoc w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, tym m.in. prawa umów, prawa handlowego i spółek, prawa pracy, prawa budowlanego i nieruchomości, windykacji należności, prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej. Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z innymi przedsiębiorcami jak i konsumentami. Klientom indywidualnym oferujemy pomoc w zakresie m.in. prawa spadkowego, oddłużania i przedawnienia należności, prawa umów, prawa konsumenckiego, prawa rodzinnego, prawa pracy, windykacji należności, spraw związanych z nieruchomościami. Dokładamy najwyższej staranności, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wykonując powierzone zadania, nasi specjaliści wykorzystują zarówno tradycyjne, jak i najnowocześniejsze metody pracy, których dopełnieniem jest szeroka wiedza prawnicza, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pełnej i profesjonalnej informacji prawnej w każdej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu

 • Kancelaria Adwokacka

  • Łódź
  • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p. to kancelaria świadcząca usługi zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych (reprezentujemy zarówno pracowników jak i pracodawców) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątków, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i tym podobne). Zajmujemy się również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym (konsumentom) w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i administracyjnego. Oferujemy naszym klientom prowadzenie szkoleń dla nich oraz dla ich pracowników pozwalających na lepsze zrozumienie konkretnych aspektów prawnych, takich jak dokumentacja cen transferowych czy sporządzanie umów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygodzie naszych klientów, zwłaszcza tym mieszkającym poza aglomeracją łódzką,udzielamy porad prawnych w nagłych sprawach również drogą elektroniczną i telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Toruń
  • Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K.
  Iwona T.

  Konkretnie, ekspresowo, profesjonalnie i elastycznie. Obsługa szyta na miarę klienta. Aż chce się być obsługiwanym.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  • Częstochowa

  Każdy klient traktowany jest priorytetowo oraz otrzymuje maksymalne wsparcie w rozwiązaniu jego spraw, a sama Kancelaria oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Adwokat Damian Dobosz specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, a także karnych. Reprezentuje również firmy w zakresie obsługi prawnej. Choć miejscem świadczenia pomocy prawnej jest Częstochowa a także Lubliniec, to adwokat prowadzi sprawy na terenie całego województwa śląskiego a także w razie potrzeby w innych miastach w kraju. Szerokie spektrum prowadzonych spraw: Sprawy rodzinne i małżeńskie: - sprawy rozwodowe (rozwody, rozwód) - podział majątku wspólnego - sprawy o alimenty - sprawy o ustalenie kontaktów rodziców, czy dziadków z dzieckiem - sprawy o pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz inne Sprawy karne: - obrona podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym przed organami ściągania (Prokuratura, Policja) - obrona oskarżonego przed sądami - obrona obwinionego w sprawach o wykroczenia (mandaty, zatrzymanie prawa jazdy) - reprezentacja pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym i występowanie jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego w procesie - reprezentacja w sprawach z oskarżenia prywatnego - obrona skazanego w postępowaniu wykonawczym – warunkowe zwolnienie, przerwa w karze, odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, sprawy o dozór elektroniczny - specjalizacja w wykroczeniach i przestępstwach drogowych, Sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia: - błędy medyczne, błąd w sztuce - kolizje i wypadki drogowe - dochodzenie roszczeń od ubezpieczalni - dochodzenie roszczeń w przypadku wypadków ze skutkiem śmiertelnym dla bliskich ofiar - pozwy o zapłatę Sprawy gospodarcze: - Obsługa prawna firm - Dochodzenie wierzytelności - Prowadzenie spraw o zapłatę - Prowadzenie spraw również w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU) - Sporządzanie umów, regulaminów, etc. - Negocjacje - Opinie prawne Sprawy z prawa pracy (pracownicze): - o zapłatę - o odszkodowania - zakaz konkurencji - spory pracownika z pracodawcą (adwokat reprezentować może obie strony sporu) - reprezentowanie pracodawców i pracowników w sporach sądowych - odwołanie do Sądu pracy - sprawy o przywrócenie do pracy Dane kontaktowe: 1) Lubliniec, Plac Sienkiewicza 6, 42-700 www.kancelariadobosz.pl tel. 695 629 332 2) Częstochowa, Jasnogórska 45/2, 42-200

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski

  Kancelaria Prawna Lex-Consensus. Bezpłatna konsultacja, przygotowanie pisma, pozwu, wniosku już od 20 zł. Prawo rodzinne, alimenty, prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy, prawo karne etc. Stała obsługa Państwa firmy bez kosztów abonamentu. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą prawną, reprezentacją klienta, windykacja i inne. Ceny konkurencyjne. Oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, które chcą mieć stałego prawnika bez abonamentu za przyzwoite pieniądze. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszą siecią kancelarii prawnych w Polsce dzięki czemu możemy w każdej chwili przekazać Państwa sprawę profesjonalnemu prawnikowi z Państwa okolicy. Nasza Kancelaria powstała w tym roku, ale została założona z pasji i chęci niesienia pomocy innym. Wyróżnia nas cierpliwość, wiedza prawnicza, elastyczność, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim cena. Wybór naszej kancelarii będzie najlepszym wyborem dla firmy, która potrzebuje prawnika, a nie chce płacić abonamentu i wysokich cen za usługi. ZAPRASZAMY.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin

  Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Szczecina, przy deptaku Bogusława. W ramach kancelarii działa 4 doświadczonych adwokatów o różnych specjalnościach. Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i przedsiębiorcom (w tym również podmiotom prawa handlowego - spółkom). Adwokat Michał Gajda prowadzi głównie sprawy z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego. Adwokat Michał Gajda zdobywał swoje doświadczenie m.in. w trakcie pracy (blisko 6 lat) w kancelarii komorniczej oraz odbytej aplikacji adwokackiej. Jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej, Północnej Izby Gospodarczej, a także występował na konferencjach jako ekspert w dziedzinie prawa medycznego oraz zarządzania nieruchomościami. Szczególny obszar działalności kancelarii obejmuje szeroko rozumiane prawo cywilne - w tym m.in. prawo rodzinne,rozwody, stosunki majątkowe małżonków (podział majątku, ustroje majątkowe małżeńskie), prawo spadkowe (również dochodzenie zachowku), dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia (również z tytułu błędów medycznych), dochodzenie odszkodowań roszczeń z tytułu umów, a także ich przygotowanie i analizę. W imieniu naszych klientów występujemy w sprawach karnych w charakterze obrońców lub pełnomocników. Z uwagi na duże doświadczenie z zakresu egzekucji sądowej, świadczymy również pomoc w postępowaniach egzekucyjnych. Kancelaria świadczy pomoc prawną tzw. frankowiczom prowadząc w całej Polsce sprawy z bankami w związku z umowami kredytowymi indeksowanymi do waluty obcej.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

  • Bełchatów

  kancelariapawlikowska.pl Kancelaria świadczy usługi prawne o szerokim zakresie, obejmującym kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji publicznej oraz Klientów indywidualnych. Nasz cel to ochrona majątku i interesów klienta poprzez doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Dzięki eksperckiej wiedzy z wielu gałęzi prawa zapewniamy naszym Klientom doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów w trudnych obszarach obrotu gospodarczego, jak i skomplikowanych, kryzysowych sytuacjach życia rodzinnego i prywatnego. Zespół Kancelarii tworzą doceniani w kraju profesjonaliści, uznawani za liderów swoich specjalizacji.Współpracujemy z notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami podatkowymi, aby kompleksowo pomóc Klientowi. Przy wykonywaniu doradztwa prawnego Kancelaria przestrzega zasad poufności i wzajemnego zaufania, które stanowią obok profesjonalizmu, fundament, na którym opierają się relacje z Klientem Kancelarii. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria świadczy usługi i reprezentuje klientów na terenie całego kraju.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Poznań
  • Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  EWA K.

  Z czystym sercem polecam usługi Radcy Prawnego Arkadiusza Wawrzyniak , który bardzo konkretnie i profesjonalnie podszedł do mojej spr o podwyższenie alimentów dla dzieci. Mecenas bardzo rzetelnie zaangażował się w moją sprawę, co było widoczne na każdym etapie postępowania.Na bieżąco byłam informowana telefonicznie lub drogą meilową o przebiegu sprawy co sprawiło,że zawsze wiedziałam czego mogłam się spodziewać na kolejnej rozprawie. Co najważniejsze Mecenas skutecznie wywalczył większe alimenty niż się spodziewałam dla moich dzieci od bardzo trudnego, uciekającego od odpowiedzialności ojca za co jestem bardzo mu wdzięczna.Każdej osobie, której potrzebna jest pomoc i wsparcie w trudnych skomplikowanych sprawach rodzinnych polecam Mecenasa

 • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Szczecin

  ,,LS Lex System Sp. z o.o.", jest spółką prawa handlowego, prezentującą innowacyjne podejście do usług prawniczych, których świadczenie oparte jest na podstawie ponad 20 letnich doświadczeń w świadczeniu tego typu usług, zebranych przez naszych partnerów. Spółka zajmuje się przede wszystkim organizacją obsługi prawnej dla przedsiębiorców. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i windykacyjną bieżącej działalności firm, świadczoną przez profesjonalne kancelarie adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w obsłudze prawnej zarówno małych, jak i potężnych przedsiębiorców. Osobom prywatnym spółka oferuje profesjonalne doradztwo prawne, dochodzenie wszelkiego rodzaju roszczeń (w tym odszkodowań), finansując postępowanie sądowe bez pobierania od klientów zaliczek i rozliczając się po zakończeniu całego postępowania. Wszystkie czynności wymagające wiedzy prawnej dla naszych klientów wykonują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi kancelariami adwokatów i radców prawnych, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.

 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA

  • Katowice
  Milena S.

  Jasno i czytelnie wyjaśnia kwestie prawne, dostosowane do wiedzy odbiorcy. Posiada wiedzę w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległą, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne. Zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnuje terminów, dokumentów oraz jest skuteczny, zwracanie uwagi na kwestie, o których nie pomyśleliśmy.

 • Porady Prawne

  • Rzeszów
  • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA
  Mirosław W.

  Szczerze wszystkim polecam firmę RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA. Dodam tylko,że przedstawiając swoją sprawę,poprzez panującą w firmie atmosferę czułem się jak na spotkaniu towarzyskim. Profesjonaliści.

 • Porady Prawne

  • Gdańsk
  • KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

  Po pierwsze skuteczność: Skuteczność jest głównym wyznacznikiem sukcesu. Dlatego dobieramy nowoczesne i skuteczne działania aby zadbać o interes Klienta. Po drugie kontakt: Preferujemy efektywną komunikację. Dlatego jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz w mediach społecznościowych. Zapewniamy również łatwy dostęp do Kancelarii. Bez jakichkolwiek barier architektonicznych - na parterze. W centrum dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz, przy Placu Komorowskiego. Blisko przystanków komunikacji miejskiej oraz bezpłatnych miejsc parkingowych. Po trzecie unikalne doświadczenie: Zespól tworzą osoby posiadające praktykę prawniczą zdobytą zarówno w trakcie wykonywania obowiązków oskarżyciela publicznego, jak i adwokata. Zdobytą w ten sposób wiedzę staramy się wykorzystać na korzyść Klienta. A ponadto Specjalizujemy się w sprawach karnych, wykroczeniowych, rodzinnych, o rozwód i separację i związanych z nimi sprawach majątkowych, cywilnych, administracyjnych, konsumenckich. Współpracujemy z notariuszami, psychologami, pracownikami naukowymi, biurami detektywistycznymi oraz z niemiecką Kancelarią Adwokacką Kancelarią Bagusche + Partner Rechtsanwälte Standort Köln Oskar-Jäger-Straße 170 50825 Köln Standort Saarbrücken Bahnhofstraße 38 66111 Saarbrücken. Zapraszamy na: http://klugmann.pl/ https://www.youtube.com/watch?v=I0Ck52mtLbw

 • Adwokat

  • Katowice
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Radajewska
  Justyna H.

  Panią Mecenas Annę Radajewską cechuje profesjonalizm, rzeczowość, pełna dyspozycyjność. Kontakt z Panią Mecenas genialny, w razie potrzeby zawsze można liczyć na bieżącą pomoc czy kontakt telefoniczny. To osoba o wysokiej kulturze osobistej, przy tym niezwykle sympatyczna. Opieka prawna Pani Mecenas daje oparcie i poczucie bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne w trudnym momencie życiowym jakim jest rozwód. Mając do czynienia z wcześniejszą opieką prawną innych kancelarii tym bardziej zdecydowanie polecam właśnie Panią Mecenas, która jest stuprocentową profesjonalistką w swoim fachu! Justyna

 • Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

  • Katowice
  Lucyna E.

  Uważam że Kancelaria Adwokacka Pana Mikołaja Jarosinskiego jest w pełni profesjonalna. Otrzymałam pełna informacje dotycząca przebiegu sprawy jak i ceny za usługę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy wstępnej z Kancelarią poleconą przez Firmę Oferteo. Dziękuje Bardzo.

 • Kancelaria Adwokacka Angelika Rucińska

  • Poznań
  Małgorzata N.

  Moja opinia o współpracy z Adwokat Angeliką Rucińską: - jasny, czytelny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – stały kontakt – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnowanie terminów, dokumentów – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu poziom stresu był znacznie obniżony – skuteczność bardzo wysoka: zwracanie uwagi na kwestie o których nie pomyśleliśmy – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas procesu, bez którego nie wyobrażam sobie rozprawy.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Częstochowa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek
  Justyna M.

  Wystawiam pozytywną opinię dla Kancelarii Adwokackiej Adwokata Zygmunta Mrożka. Bardzo pomocny. Działa szybko i skutecznie. Polecam, świetny adwokat!

 • Adwokaci

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska
  Alicja Ł.

  Bardzo rzeczowe przedstawienie kolejności działań. Jasne i rzetelne odpowiedzi i doradztwo. Miła i kulturalną obsługa. Polecam szczerze tą kancelarie.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Oława
  • Kancelaria Prawna Turek & Wróbel Sp. Z O.O.
  Marta K.

  Pan Mateusz pomagał mi w złożeniu wniosku o upadłość konsumencka osoby fizycznej. Był bardzo zaangażowany w całą sprawę. Pomagał mi z każdą , nawet najdrobniejszą sprawą. Miałam wrażenie że jest tak przejęty tą sprawa jak gdyby dotyczyła bosposrednio jego samego. Przez cały okres przygotowywania wniosku odpowiadał na każde moje pytanie. Pomógł mi się przygotować do pierwszej rozprawy tak żeby Sąd przychylił się do mojego wniosku. Bardzo kompetentny człowiek, znający się na swojej pracy, do tego niewyobrażalnie pomocny i po prostu ludzki. Dzięki tej kancelarii moje życie zmieniło się o 180stopni. Dziękuję kolejny raz. Polecam nawet na 7 gwiazdek

 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

  • Wrocław

  Sukces można rozumieć na wiele sposobów. Wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej uświadomiło mi, że determinacja, kreatywne i indywidualne podejście do problemu podparte merytoryczną wiedzą oraz choć jednym ale konkretnym orzeczeniem, może zamienić w sukces nawet od startu przegraną sprawę. Wiedza i doświadczenie daje możliwość przewagi, która daje pewność i bezpieczeństwo u boku swojego prawnika. W mojej pracy staram się poprowadzić Klientów za rękę przez żmudne zapisy umowne, przez ciężkie rozprawy oraz pomagam stawiać czoła największym lękom. Szczerze przedstawiam stan sprawy oraz jej realne powodzenie. Wychodzę z założenia, że pomoc prawna opiera się nie tylko na zastosowaniu suchych przepisów prawnych ale również na ludzkim zrozumieniu problemu, na skutecznej umiejętności negocjacji na etapie przedsądowym i sądowym, a także na walce dla i za Klienta. Z powodzeniem reprezentuję podmioty gospodarcze m.in. w procesach budowlanych, w sprawach dotyczących zamówień publicznych, w sprawach upadłościowych, w procesach o zapłatę, w sprawach odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółki,a także osoby fizyczne m.in. w sprawach o eksmisję, rodzinnych, spadkowych, upadłości konsumenckiej, dochodzenia roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji, a także w sprawach karnych. Dodatkowo umiejętnie sporządzam umowy gospodarcze szyte na miarę potrzeb klienta. W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz poszerzeniem kręgu podmiotów obowiązanych, specjalizuję się również w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie wprowadzenia niezbędnych procedur, sporządzenia koniecznych dokumentów, oraz przeprowadzam wymagane przez ustawę szkolenia. Kancelaria świadczy pomoc prawną w lokalu Kancelarii oraz drogą elektroniczną. www.kancelaria-kasiura.pl

 • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków

  Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości oraz prawa umów, prawie podatkowym oraz korporacyjnym. Reprezentujemy klientów w szeregu sporów sądowych o charakterze cywilnym. Dla naszych klientów dochodzimy roszczeń pieniężnych z tytułu niezapłaconych faktur, kar umownych, odszkodowań lub zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Posiadamy doświadczenie w sprawach ubezpieczeniowych. Kancelaria posiada również doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Prowadzimy sprawy o dział spadku, sprawy rozwodowe czy o alimenty. W zakresie prawa podatkowego, posiadamy doświadczenie we wprowadzaniu realnych oszczędności dla naszych klientów - osób fizycznych oraz spółek. Mamy doświadczenie, że każde działanie, pozornie korzystne z biznesowego punktu widzenia, może przynieść negatywne konsekwencje podatkowe. Natomiast rozwiązania, na pierwszy rzut oka umiarkowanie efektywne, przy wykorzystaniu odpowiednich instrumentów podatkowych, mogą przynieść znacznie lepsze efekty. Świadczymy usługi na rzecz spółek oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu!

 • KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

  • Łańcut
  Barbara M.

  Pani Justyna Bożek skontaktowała się ze mną zaraz po zgłoszeniu mojej oferty. Kontakt telefoniczny dotyczył określenia zakresu pomocy, jakiej oczekuję od prawnika. Umówiliśmy się na kontakt z przedstawicielem Kancelarii, który zgłosił się w umówionym terminie, czasie i miejscu. Po uzgodnieniu zakresu pomocy prawnej i obciążeń finansowych podpisana została umowa o współpracy. Przedłożone zostały niezbędne dokumenty w celu odzyskania roszczeń i jestem pełna nadziei w pomyślne zakończenie sprawy. Czekam na rozwój wydarzeń i jestem zadowolona z współpracy na dzień dzisiejszy.

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

  Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalista w prawie gospodarczym i handlowym. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Podejmuje także wyzwania udzielania pomocy prawnej osobom fizycznym w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Swoje zainteresowania koncentruje na aspektach związanych z biznesem. Wybór optymalnej formy jego prowadzenia, sporządzanie umów i statutów odpowiadających potrzebom, sprawna rejestracja podmiotów, szeroko rozumiany compliance, przygotowywanie i opiniowanie kontraktów gospodarczych. Specjalista z ambicjami. Sumiennie wykonując obowiązki dąży do rozwiązania problemu prawnego. Gdy to możliwe nie szczędzi wysiłków by pójść o krok dalej i problemowi zapobiec. Rozumie, że aspekt prawny jest tylko częścią większej całości. Świat to coś więcej niż kontrakty i spory. "Lokuję problemy prawne w szerszym kontekście, w którym łaczę swoją wiedzę i doświadczenie z wiedzą swoich klientów. Celem jest najlepszy wynik, znalezienie optymalnego rozwiązania."

 • Porady Prawne

  • Poznań
  • Kancelaria Adwokacka Agata Koschel
  Antoni G.

  Bardzo polecam tą kancelarię! Pani mecenas poprowadziła moją sprawę bardzo sprawnie i rzetelnie. Pani mecenas reprezentowała mnie podczas rozwodu. Zawsze była oddana sprawie i rozumiała moje emocjonalne podejście. Rozwód był bardzo trudny, ale zakończył się korzystnym rozstrzygnięciem finansowym oraz rozsądnym planem opieki nad dziećmi. Nigdy dzieci nie powinny oglądać rodziców walczących ze sobą w sądzie i mi udało się je ochronić przed tym.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Zielona Góra
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski
  Sebastian P.

  Kancelaria Godna polecenia. Szybki kontakt telefoniczny oraz mailowy. Profesjonalne podejście do sprawy, szybkie i zdecydowane podjęcie działań uzgodnionych z moją osobą. Konkretne i przemyślane porady zwiazane z moim problemem. Bardzo szybka i zdecydowana wycena usługi ( nie droga) Bardzo Dobra Kancelaria Radcy Prawnego. Serdecznie Polecam dla zainteresowanych.

 • Prawo Rodzinne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Nazywam się Mateusz Uldynowicz i jestem adwokatem. Niedawno usłyszałem, że dobry prawnik to nie tyle osoba, która zna wszystkie przepisy, a przede wszystkim człowiek wzbudzający zaufanie, taki, któremu chce się powierzyć istotne i często delikatne sprawy. Długo zastanawiałem się, jak sprawić, żeby Klienci chcieli mi zaufać i doszedłem do wniosku, że najpierw należy, jak w każdej znajomości, dać się poznać – co istotne, nie tylko z zawodowej strony. Oczywiście to, że jestem absolwentem prawa na Uniwersytecie Szczecińskim i adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie jest ważne… Może dla Ciebie jednak bardziej interesującym okaże się fakt, że jednym z moich ulubionych seriali jest – notabene prawniczy – Suits, a w wolnym czasie – tak, nie pracuję 24 godziny na dobę – chętnie spotykam się ze znajomymi, „trenuję” (z różnym skutkiem) na siłowni i podróżuję. Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Może to frazes, ale naprawdę zależy mi na tym, żeby każda sprawa, którą prowadzę, została zakończona pozytywnie. Czy jest to złe? Na pewno nie dla moich Partnerów. Na szczęście pasują do mnie (podobno - jeśli wierzyć Klientom) również określenia “profesjonalny” oraz “przyjazny”, więc jestem przekonany, że znajdziemy wspólny język, o ile mi zaufasz. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face. Jesteś przedsiębiorcą z Krakowa lub mieszkasz w Poznaniu? Nic straconego - obecnie możliwości komunikacji są na tyle duże, że spotkanie podczas wideokonferencji czy komunikacja mailowa w połączeniu z telefoniczną są wystarczające, żeby zrozumieć wzajemne potrzeby i oczekiwania. Jeżeli przeczytałeś ten elaborat, z pewnością już się domyślasz, że tak, jak lubię pisać, z mówieniem również nie mam większych problemów, więc zapraszam do kontaktu - czy to mailowego, czy telefonicznego. Mam nadzieję - do zobaczenia lub usłyszenia. Mateusz Uldynowicz

 • Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

  • Rzeszów
  Aga P.

  Uważam że Kancelaria Adwokacka Adwokata Irminy Zych oraz Adwokata Arkadiusz Słupek jest w pełni profesjonalna. Otrzymałam pełna informacje dotycząca przebiegu sprawy jak i ceny za usługę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rozmowy wstępnej z Kancelarią poleconą przez Firmę Oferteo. Bardzo dziękuje

 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

  • Rzeszów

  Kancelarię Adwokacką współtworzy adwokat Łukasz Rożkiewicz oraz adwokat Anna Orzeł-Rożkiewicz, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług prawnych w wielu dziedzinach prawa zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy wykonanie usług z najwyższą starannością przy zachowaniu pełnej poufności i indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Pomoc prawna polega w tym zakresie na: - udzielaniu wyjaśnień dotyczących stanu faktycznego sprawy, - analizie problemów prawnych, - bieżących poradach prawnych, - sporządzaniu kompleksowych opinii prawnych, - pomocy w uzyskaniu koniecznych do prowadzenia sprawy dokumentów od instytucji i organów, - sporządzaniu pism wszczynających postępowanie, pism procesowych, środków zaskarżenia, - reprezentacji i doradztwie w sprawach sądowych oraz przed innymi organami, - udziale i doradztwie w spotkaniach negocjacyjnych z innymi stronami, - bieżącym informowaniu o postępach w sprawie na każdym jej etapie, z uwzględnieniem możliwych wariantów jej zakończenia, - udzielaniu porad prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, - sporządzaniu, analizie i opiniowaniu projektów umów handlowych, - sporządzaniu opinii prawnych dotyczących określonego problemu prawnego wraz z przedstawieniem proponowanych rozwiązań, - sporządzaniu umów i aktów założycielskich spółek osobowych i kapitałowych, - pomocy prawnej przy rejestracji podmiotów gospodarczych, - windykacji należności, - pomocy prawnej w zakresie umów z pracownikami oraz reprezentacja i doradztwie w przypadku zaistnienia sporów sądowych na linii pracodawca – pracownik. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 • Kancelaria Justitia

  • Szczecin

  Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy. Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 • Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

  • Piła

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą. To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych. Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu. Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych. Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

 • Prawo Rodzinne

  • Rzeszów
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

  Jesteśmy zespołem prawników, dla których praca jest czystą pasją. Uważamy, że zaangażowaniem można wygrać każdą sprawę. Kancelaria świadczy swoje usługi na rzecz klientów biznesowych oraz osób fizycznych. W ramach obsługi prawnej przedsiębiorców Kancelaria prowadzi pełne wsparcie we wszystkich kwestiach prawnych począwszy od bieżącej reakcji na zgłaszane problemy prawne, sporządzania i opiniowania dokumentów i umów, prowadzenia windykacji i egzekwowania wierzytelności, w tym reprezentacji przed sądami powszechnymi,urzędami i organami administracji, komornikami sądowymi. Uważamy, że współczesny prawnik, powinien być w pełni zaangażowany w rozwój przedsiębiorstwa którego obsługę prowadzi i sam wychodzić z inicjatywą poprawy rozwoju firmy. Naszym zdaniem powinno to polegać, nie tylko na odpowiedzi na pytania czy realizacji zleconych umów do przeanalizowania, ale też i przede wszystkim na podpowiedziach oraz propozycjach wdrażania zmian adekwatnych do współczesnych wymogów prawa rozwiązań. Natomiast Klientom indywidualnym oferujemy kompleksowy zakres pomocy prawnej w sprawach osobistych oraz majątkowych. Kancelaria prowadzi doradztwo i reprezentację przed sądami i organami administracji oraz zapewnia wsparcie na każdym etapie postępowania. SPRAWY CYWILNE Sprawy cywilne obejmują szereg różnego rodzaju postępowań z zakresu prawa spadkowego, rzeczowego i umów cywilnoprawnych chroniących własność i inne prawa majątkowe.  ochrona dóbr osobistych,  procesy o zapłatę,  sprawy gruntowe, rozgraniczeniowe, ustanowienie służebności drogi koniecznej,  sprawy o zapłatę odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty,  realizacja ochrony interesów konsumentów roszczeń przysługujących z tytułu gwarancji i rękojmi  sporządzanie, analiza i opiniowanie umów.  stwierdzenie nabycia spadku,  odrzucenie spadku,  o uznanie za niegodnego dziedziczenia,  dział spadku, zniesienie współwłasności,  odwołanie darowizny  o zapłatę z tytułu zachowku,  zasiedzenie. SPRAWY KARNE Kancelaria reprezentuje Klientów w toku postępowania wykroczeniowego, karnego, w sprawach karno-Skarbowych i karnych gospodarczych. Nasza praca w tej dziedzinie polega, na skrupulatnej analizie problemu, ustalaniu indywidualnej strategii procesowej i prowadzeniu sprawy od początku postępowania przygotowawczego, w tym udziale w przesłuchaniach, po kształtowanie procesu w Sądzie w celu uzyskania satysfakcjonującego rozstrzygnięcia. Mamy świadomość, że ten typ spraw wpływa bezpośrednio na wartości fundamentalne dla obywateli takie jak wolność i poczucie sprawiedliwości, dlatego tak ważne jest mieć zaangażowanego prawnika, któremu można w pełni zaufać. Jednocześnie rola obrońcy w procesie karnym już od samego początku ma ogromne znaczenie, bo pozwala na kształtowanie procesu od początku do końca na korzyść klienta, unikając błędów niepełnych zeznań stron i świadków i wielu innych, które ze względu na skutki postępowania karnego, mogą niekiedy być bardzo dotkliwe i nieadekwatne do sytuacji. SPRAWY RODZINNE Sprawy rodzinne to sfera wszelkich problemów związanych ze stosunkami rodzinnymi ojca matki i dzieci, czy małżonków. Sprawy te wymagają ogromnego zaufania i zaangażowania ze strony pełnomocnika, który skupi się wyłącznie na potrzebach klienta i będzie dążył do uzyskania oczekiwanego orzeczenia za wszelką cenę. W zakresie spraw rodzinnych prowadzimy m.in.:  sprawy rozwodowe oraz sprawy o orzeczenie o separacji, deklarując w tym względzie pełne zaangażowanie i dyskrecję.  podziały majątku wspólnego małżonków, zgromadzonego w trakcie małżeństwa, w tym rozliczenie nakładów poczynionych na majątek osobisty małżonka, czy tez ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym stron.  sprawy o alimenty, zmianę wysokości alimentów.  sprawy o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, zabezpieczenie i wykonywanie kontaktów z dzieckiem, czy w końcu kwestie związane z władzą rodzicielską.  Zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa. ODSZKODOWANIA Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu uzyskiwania odszkodowania, uzyskania rekompensaty za ból, cierpienie fizyczne oraz psychiczne, zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji, wyrównania strat poniesionych na skutek utraconego dochodu, zwrotu kosztów opieki świadczonej przez osoby trzecie, czy uzyskania renty wyrównawczej, gdy zmniejszyły się ich zdolności zarobkowe. Pamiętajmy, że niekiedy wystarczającym jest odpowiednia argumentacja w dyskusji z Ubezpieczycielem, by uzyskać satysfakcjonującą nas kwotę. Jeśli zaś propozycje wypłaty odszkodowania nas nie zadowalają, lub Ubezpieczyciel lub sprawca uchyla się od jakiejkolwiek formy rekompensaty wówczas sprawa winna trafić do Sadu, przy czym Kancelaria świadczy pomoc, na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, w sprawach m. in.:  poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (w przypadku wystąpienia szkody na zdrowiu, czy szkody majątkowej),  na rzecz członków rodziny osoby, która zginęła w wyniku wypadku,  na rzecz osób poszkodowanym w wyniku błędu medycznego,  na rzecz osób, którym przysługują roszczenia z polis ubezpieczeniowych,  na rzecz osób podmiotów poszkodowanych w wyniku zniszczenia mienia (np. w przypadku pożaru lub powodzi),  na rzecz osób poszkodowanych na skutek wypadku w pracy lub w drodze do pracy, czy pracy,  w gospodarstwie rolnym,  właścicielom nieruchomości, z tytułu ustanowienia służebności przesyłu. UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA Osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, których przerosła sytuacja finansowa, oraz którzy utracili szanse na spłatę swoich zobowiązań, również mają sposobność uzyskać umorzenie często wszelkich zobowiązań finansowych. Kancelaria dokonuje wnikliwej analizy sytuacji finansowej klienta, oraz weryfikuje jaka opcja jest dla niego najkorzystniejsza. Niejednokrotnie zawieszenie i umorzenie postępowań windykacyjnych i komorniczych, oraz zalety postępowania upadłościowego uratowało sytuację życiową naszych klientów i pozwoliło, wyzbyć się ciągłego stresu, strachu i złapać oddech. Kancelaria Prowadzi spotkania i negocjacje z klientami zagranicznymi. W uwagi na uprawnienia i znajomość języków obcych. Porozumiewamy się biegle w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz francuskim, a oferta naszej Kancelarii obejmuje pomoc prawną również w zakresie sporządzania pism, oraz umów w językach obcych.

 • Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła

  • Poznań
  Agnieszka S.

  Na chwile obecna mam podpisana umowę. Usługa nie została jeszcze wykonana wiec poczekam na efekty. Z pewnością można polecić za szybkość kontaktu, natomiast ostatecznie i tak liczą się efekty. Liczę na to ze efekty będą tak samo miło zaskakujące jak pierwszy kontakt. Proszę trzymać kciuki :)

 • Porady Prawne

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Walerczyk
  Dorota W.

  Super. Pan jest kontaktowy, wszystko wytłumaczył jak należy. Widać że lubi swoją prace. Błyskotliwy, szuka sposobu na wygranie sprawy dla klienta. A to się rzadko zdarza, w ciągu 10 dni był u klienta 2 razy, poprzedni adwokat przyjechał po pół roku i nic kompletnie nie zrobiła, a zarobiła. Pan Piotr jeszcze nie zakończył sprawy ,ale liczę i wierze że załatwi pozytywnie. Od razu zauważył błędy innych osób na korzyść klienta. a w tym zawodzie o to chodzi. Miałam do czynienia z wieloma adwokatami, i tyle nerwów straciłam, przez proszenie się o wszystko, szczególnie żeby telefon odebrali. Sama więcej zdziałałam. Natomiast Pan Piotr sam dzwoni i informuje a przede wszystkim działa natychmiast w sprawie. Szczerze polecam. Dorota Wnętrzak.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Szulwic

  • Kielce
  Michał J.

  Pani Mecenas Paulina Szulwic reprezentowała mnie w postępowaniu sądowym z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego. Dzięki jej szerokiej i ugruntowanej wiedzy, doświadczeniu i głębokiemu zaangażowaniu wygraliśmy oba procesy, dzięki czemu zostałem przywrócony do pracy a w sprawie cywilnej otrzymałem wysokie i zadowalające mnie w pełni odszkodowanie. Polecam wszystkim tego fachowego i ze wszech miar kompetentnego pełnomocnika.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

  • Warszawa

  Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12 lok. 3, 02 - 566 Warszawa // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Adwokat

  • Bydgoszcz
  • Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Cerajewski
  Janusz Z.

  To jest dopiero początek, ale jak na razie jestem zadowolony z pierwszego spotkania i mam nadzieje, że pomyślnie zakończy się sprawa.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Rzeszów
  • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

  Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Grudzień: Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa spadkowego, prawa cywilnego, w tym prawa procesowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa gospodarczego, handlowego i budowlanego (analiza, opiniowanie i sporządzanie umów, spraw upadłościowych i naprawczych). Świadczę pomoc prawną zarówno w zwykłych sprawach życia codziennego, jak i w skomplikowanych sprawach dotyczących osób prawnych. Każda sprawa, nawet błaha ,może rodzić poważne konsekwencję - odpowiednie doświadczenie, wiedza oraz znajomość mechanizmów funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i instytucji publicznych, banków, firm ubezpieczeniowych pozwala mi na prowadzenie wszystkich spraw moich Klientów profesjonalna i z ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Elastyczne godziny pracy, dopasowane do potrzeb osób pracujących i na stałe przebywających za granicą Polski, a także możliwość kontaktu pośredniego jest dodatkowym atutem przy sprostaniu wymagania jakie stawia się współcześnie profesjonalnemu pełnomocnikowi procesowemu - adwokatowi.