Adwokat Krosno - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Krośnie, 2023

78 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Krosno - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 78 Adwokatów z Krosna złożyło 105750 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Krosna.

Średnia ocena adwokatów w Krośnie to 4.98 (na podstawie 2465 opinii).

Adwokat Krosno
Lucyna Nowak

Polecam panią Kasię prowadziła moją sprawę rozwodową czułam się wysłuchana i zrozumiana nie pozwoliła by kłamstwa i obelgi którymi obarczał mnie mój mąż okazały się prawdziwe udowodniła że człowiek który napisał w pozwie że nie ma sobie nic do zarzucenia kłamie i oszukuje,wspierała mnie swoimi rozmowami i dodawała otuchy,polecam panią Kasię jest dobrym adwokatem godnym polecenia

Anna Leginowicz

Kancelaria Adwokacka Pani Adwokat Katarzyny jest ze wszech miar godna polecenia. Pani Adwokat Katarzyna jest najwyższej klasy profesjonalistką. Posiada wszechstronną i rzetelną wiedzę, doskonale orientuje się w realiach funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Można w 100% polegać na Pani Adwokat, jeśli potrzebna jest pomoc, szybko wyznacza termin spotkania, jest dokładna, punktualna, dotrzymuje słowa. Pani Adwokat Jest również osobą bardzo kontaktową i cierpliwą, potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć zawiłości prawniczego języka. Korzystałam kilkakrotnie z usług Kancelarii i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Adwokat Katarzyny.

Diana Lisowska

Świetna Pani adwokat. Obecna na każdej rozprawie rozwodowej. Spokojna, rzeczowa, bardzo dobrze przygotowana. Co najważniejsze wspierająca na każdym etapie.

5.0 (21 opinii)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Jarosław
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Józef Krajnik

Kancelaria Adwokacka P. Aneta Ostrowska z siedzibą w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II prowadząc moją sprawę sądową wykazała się pełnym profesjonalizmem. Począwszy od sporządzenia dokumentów , po reprezentację w Sądzie wykazała się wysoką znajomością przepisów prawnych, czego wynikiem jest pozytywne zakończenie mojej sprawy sądowej. W związku z powyższym Kancelarię Adwokacką P. Anety Ostrowskiej polecam jak najbardziej do prowadzenia spraw sądowych. Józef K.

Joanna Gorzelany

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas Aneta Ostrowska prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była strukturalnie przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla mnie aspektów. Na każdym kroku wyczuwalne było pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do sprawy miałam doskonały kontakt z Panią Mecenas, e-mailowy oraz telefoniczny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pozostaje ogromna wdzięcznośc za pomoc, fachowe doradztwo i EMPATIĘ! Szczerze polecam !

5.0 (244 opinie)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Prawo Rodzinne Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Prawo Rodzinne Rzeszów
Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Sandra K.

Witam. Mogę wszystkim z czystym sumieniem polecić pana Przemysława Fedko. Już od pierwszego telefonu nie pozostawił żadnych wątpliwości i wiedziałam, że to on poprowadzi właśnie nasza sprawę. Konkretnie i z pełnymi profesjonalizmem od początku do samego końca wszystko rewelacyjnie poszło, mimo że wraz z chłopakiem przebywamy po za granicami kraju i z adwokatem widzieliśmy się tuż przed sama rozprawą, czuliśmy się spokojni. Także jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie poleca kancelarie prawna pana Przemysława Fedko! profesjonalnie, sprawnie i nie drogo! moja ocena to 10 /10 pozdrawiamy serdecznie!

Jarosław K.

Polecam Pana Przemysława, rzetelny i sumienny. W każdej kwestii można się dogadać co do sprawy w sądzie, jak i kwestiach finansowych. Wszystkie moje dokumenty w sprawie rozwodowej i o alimenty wziął na siebie, dokumenty jakie trzeba było wysłać, po prostu poprowadził sprawę od początku do końca jak każdy tego oczekuje. Swoją osobą udzielił mi również takiego wsparcia psychicznego. Naprawdę polecam.

5.0 (102 opinie)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (109 opinii)
Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Kancelaria Adwokacka Rzeszów
Andrzej Skowron

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Ewa Denis

Firma okazała się bardzo szybka i rzetelną można było znaleźć zrozumienie i pełna kompetencje. Polecam ją wszystkim naprawdę bardzo mi pomogła bez niej na pewno nie dała bym rady. Dziękuję bardzo.

Jarosław Zielinski

Rozmowy były stanowcze, skuteczne i progresywne. Zdecydowanie polecam nawet osobom z zagranicy. Sam mieszkam w Australii, wiec wiem najlepiej. Pozdrawiam. J.Z. Queensland

5.0 (73 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Prawo Rodzinne Rzeszów
Patrycja Abdul-Rahman

Najlepszy adwokat w całej Polsce. Z ręką na sercu polecam. Nasza współpraca trwała około 2 lata i nigdy się nie zawiodłam. Szybka odpowiedź na emaile oraz telefony. Pan Mariusz posiada wiele spokoju, który się udziela na sali sądowej. Jego wiedza jest ogromna, nie tylko w prawie rodzinnym, ale również w innych odłamach prawa. Moja mama zawsze dzwoni do Pana Mariusza jeśli ma problem i potrzebuje porady prawnej. Rozmawiałam na temat mojej beznadziejnej sytuacji z wieloma adwokatami, ale tylko Pan Mariusz był ze mną do końca szczery i nie owijał w bawełnę, więc wiedziałam w końcu na czym stoję i czego oczekiwać. Jako jedyny adwokat w całym Rzeszowie wiedział jak się zająć moją sprawą i już na pierwszym spotkaniu miał gotowy plan działania. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką Pan Mariusz wykonuje i z jakim zaangażowaniem podejmuje się każdej sprawy. Szkoda, że jest tylko 5 gwiazdek, bo Pan Mariusz zasługuje bezdyskusyjnie na 100.

Marta Zawiło

Moja współpraca z Mecenasem Mariuszem od początku przebiegała bez zarzutu. Każde spotkanie cechowało się bardzo dobrą atmosferą i jak najskuteczniejszą pomocą minimalizując stres związany z rozprawą. Spotkania były prowadzone w sposób kulturalny i rzeczowy. Podczas spotkań Mecenas poświęcał mi i moim bliskim tyle czasu, by móc dokładnie zorientować się w sprawie. Jako klientka czułam się wysłuchania i zrozumiana we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Mariusz jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wysokich kompetencjach i życzliwości. Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób dostępny i zrozumiały. Pan Mecenas posiada pełną wiedzę prawną, gdy pojawiły się wątpliwości czy pytania, zawsze były wyjaśniane i omawiane. Współpraca przebiegała w sposób bardzo rzetelnie. Pan Adwokat doprowadził do zakończenia sprawy z moim oczekiwaniem. Polecam kancelarię.

Adam Noga

Do kancelarii udałem się po pomoc aby otrzymać odszkodowanie od ubezpieczyciela po pożarze domu. Pan Mariusz wykazał się dużą wiedzą w temacie skutecznego egzekwowania odszkodowania. Dzięki jego interwencji w krótkim czasie udało się uzyskać maksymalne odszkodowanie za części stałe domu jak równie mienie ruchome. Obsługa w kancelarii jest bardzo rzeczowa i na wysokim poziomie. Polecam kancelarię, a szczególnie Pana Mariusza w temacie egzekwowania roszczeń od ubezpieczycieli.

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Nina Chrzanowska - Szczygielska - Kancelaria Adwokacka Jasło
Joanna Korzec

Witam. Miałam przyjemność współpracować z Panią Mecenas Niną, sprawa była dla mnie bardzo trudna i bardzo emocjonalna. Pani Mecenas dała mi swoją postawą i fachowymi, rzetelnymi poradami poczucie bezpieczeństwa i pomogła mi przywrócić wiarę w siebie i poczucie własnej wartości i godności. Gorąco polecam Kancelarię Adwokacką adw. Pozdrawiam.

Edyta Kopala

Pani Mecenas jest człowiekiem bardzo sumiennym skutecznym i konkretnym a przede wszystkim miała dla mnie zawsze czas odpowiadała na moje pytania bezzwłocznie, udzielała zawsze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania a to jest bardzo ważne oczywiście moją sprawę przeprowadziła skutecznie.Naprawdę polecam. Bardzo dziękuje Pani i pozdrawiam Jestem bardzo zadowolona.

Anita Konopińska

Świetny kontakt , bardzo miła sympatyczna Pani Adwokat podchodzi do każdego indywidualnie i przede wszystkim słucha i wyciąga wszystko z rozmowy , oczywiście ze skutecznym i pozytywnym rezultatem serdecznie polecam współpracę

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Prawna Lex - Kancelaria Adwokacka Tarnów
Jessica C.

Współpraca jest wspaniała. Kontakt telefoniczny 24 na dobę, trzymając na duchu i ze wsparciem kancelaria. Duże zaangażowanie w człowieka i w sprawę która prowadzą.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bonowicz-Gniewek - Adwokat Rzeszów
Liliana H.

Rzetelnie, szybko i na temat, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Więcej Adwokatów z Krosna

Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne Krosno

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Paulina Pałys - Porady Prawne Strzyżów

W indywidualnej praktyce reprezentuję Klientów, w szczególności w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, rodzinnego i opiekuńczego. Specjalizuję się w sprawach związanych z profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorców oraz windykacją należności, jak również sprawach cywilnych, gruntowych, odszkodowawczych. Występuje też w sprawach przeciwko bankom i instytucjom finansowym, m.in. w sprawach 'frankowych". Posiadam również szeroką praktykę w sprawach rodzinnych, o rozwód, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem i uregulowanie władzy rodzicielskiej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Prawo Rodzinne Warszawa

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria adwokacka z miejscowości Krosno to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie branżowe. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Kancelaria Prawna AgresLex - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Krosno

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Krośnie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Krosna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Porady Prawne Jarosław
Tomasz Chochorowski

Rzeczowo, terminowo, znajomość aspektów prawnych i umiejętne dostosowanie działania do zaistniałej sytuacji. Profesjonalizm w podejściu do klienta i jego problemów. Doświadczenie dzięki któremu klient otrzymuje kompletne merytoryczne wsparcie i czuję, że jest pod opieką prawną z najwyższej półki. Bardzo polecam i rekomenduje jako w pełni zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia.

Małgorzata Magolan

Pani mecenas jest osobą bardzo profesjonalną, konkretną a przy tym sympatyczną. Porada to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również spora praktyka z sali rozpraw - bardzo duży plus. Super kontakt - godziny i forma dostosowane do klienta. Sprawa przeprowadzona skutecznie, jestem bardzo zadowolona i polecam, Pani mecenas dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Kochanowicz

Mecenas Tomasz Ostrowski jest wszechstronnym i kompetentnym prawnikiem. Bez problemu można z nim nawiązać kontakt o różnych porach dnia ; jeśli jest przeszkodzony - zawsze oddzwania. Obsługa Kancelarii pozostaje bez zastrzeżeń. Polecam - Ireneusz Kochanowicz , Pracowania Analiz Wypadków Drogowych w Przemyślu

5.0 (60 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Adwokat Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Porady Prawne Brzesko

Porady Prawne Krosno

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (22 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa

Adwokat Krosno

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (12 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MIROSŁAW MUSSUR - Adwokat Krosno

Adwokat

 • Krosno
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MIROSŁAW MUSSUR

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MIROSŁAW MUSSUR z Krosna będzie najszybszą drogą. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

5.0 (5 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Krośnie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krośnie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krosna sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

ADWOKAT MONIKA LATOSINSKA OHAR - Prawo Rodzinne Krosno

Prawo Rodzinne

 • Krosno
 • ADWOKAT MONIKA LATOSINSKA OHAR
Magdalena M.

Pani Mecenas Monika - Ohar jest skutecznym i profesjonalnym prawnikiem. Angażuje się w powierzoną jej sprawę, jest zawsze dobrze przygotowana, nic jej nie umyka, cały czas trzyma rękę na pulsie na bieżąco monitorując sprawę. Jako klient czułam jej wsparcie i zrozumienie. Jeśli miałam jakieś pytania zawsze mogłam liczyć na wyjaśnienie nurtujących mnie kwestii. W ostatnich latach miałam do czynienia z wieloma prawnikami ze względu na dużą ilość spraw sądowych, w które byłam zaangażowana. Doskonale wiem jak trudno jest trafić na dobrego prawnika, takiego, który po pierwsze ma dużą wiedzę i doświadczenie, po drugie takiego, któremu bez obaw można powierzyć sprawę i nie musieć samemu nieustannie wszystkiego pilnować i w końcu po

5.0 (2 opinie)

ADWOKAT MACIEJ CZECHOWICZ KANCELARIA ADWOKACKA

 • Krosno

ADWOKAT MACIEJ CZECHOWICZ KANCELARIA ADWOKACKA zatrudnia adwokatów - wyjątkowe zaangażowanie i rzetelność to ich mocne punkty. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Tomasz Krukar - Adwokat Krosno

Adwokat

 • Krosno
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Krukar

Kancelaria mieści się w Krośnie przy ul. Staszica 21/4. Prowadzona jest przez adwokata Tomasza Krukar, który tytuł zawodowy uzyskał w 2017 r. Specjalnością Kancelarii jest pomoc prawna z zakresu prawa rzeczowego, spadkowego i rodzinnego. Ponadto Kancelaria świadczy usługi polegające na obronie w sprawach karnych oraz reprezentacji osób pokrzywdzonych przestępstwem. Kancelaria działa na terenie Krosna, Jasła, Brzozowa, Sanoka, Leska, Ustrzyk Dolnych, jak również zdalnie na terenie całego kraju. Kancelaria współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami.

ZAJDEL KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKA CZEKAJ-ZAJDEL - Kancelaria Adwokacka Krosno

ZAJDEL KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKA CZEKAJ-ZAJDEL

 • Krosno

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spraw pracowniczych, oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych. Adwokat Agnieszka Czekaj- Zajdel jest jedynym adwokatem w Krośnie zajmującym się sprawami z zakresu Karty Nauczyciela i praw pracowniczych nauczycieli, odnoszącą bardzo liczne sukcesy, i mająca na swoim koncie wiele wygranych spraw a co ważne docenianą przez orzekających sędziów. Docelowym Klientem Kancelarii są osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy na stałe korzystający z usług prawniczych, w tym zwłaszcza zajmujący się obrotem nieruchomościami, transakcjami nabycia przejęcia spółek, zainteresowanych przekształceniem w inną formę prawną. Dodatkowo Kancelaria specjalizuje się w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości, w tym w zakresie postępowań spadkowych, zasiedzenia, uwłaszczenia. Kancelaria działa w Krośnie od 9 lat. Kancelaria wyróżnia się profesjonalnym podejściem i bardzo dobrą opinią na rynku. Możliwa obsługa w języku angielskim.

Adwokat Damian Długosz - Kancelaria Adwokacka Krosno Warszawa Lesko - Prawo Rodzinne Krosno

Prawo Rodzinne

 • Krosno
 • Adwokat Damian Długosz - Kancelaria Adwokacka Krosno

Kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych na terenie całego kraju w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa karnego (w szczególności prawa karnego gospodarczego oraz karnego skarbowego) Obsługa prawna firm (w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego i prawa pracy). Pomoc prawna w sprawach z udziałem banków/parabanków i firm windykacyjnych (pomoc osobom pozwanym - dłużnikom) o zapłatę roszczeń z umów (w szczególności pożyczki, kredyty w tym walutowe itp.). Reprezentacja przed sądami i urzędami oraz innymi podmiotami (np. negocjacje). Pomoc prawna dłużnikom w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym (obrona przed

Korab Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Korab - Porady Prawne Krosno

Korab Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Korab

 • Krosno

Szukający porad prawnych powinien niezwłocznie zgłosić się do Korab Kancelaria Adwokacka adwokat Małgorzata Korab i zobaczyć atrakcyjne oferty. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Kancelaria Kuźniar - Adwokat Krosno

Adwokat

 • Krosno
 • Kancelaria Kuźniar

Adwokat oferuje swoje usługi na terenie Krosna i w przyległych miastach. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Kancelaria Adwokacka Lilianna Filipczak-Godek

 • Krosno

Kancelaria adwokacka oferuje swoje doświadczenie na terenie Krosna i w pobliskim rejonie. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojtyczek - Prawo Rodzinne Krosno

Prawo Rodzinne

 • Krosno
 • Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojtyczek

Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojtyczek to prawdziwi profesjonaliści w branży prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Krosna. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Glawis

 • Krosno

Szukasz kancelarii adwokackiej do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Glawis w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krosna. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jaracz - Adwokat Krosno

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jaracz. Wykonuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

KANCELARIA NOTARIALNA JACEK TENETA - Porady Prawne Krosno

KANCELARIA NOTARIALNA JACEK TENETA

 • Krosno

KANCELARIA NOTARIALNA JACEK TENETA zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

gosia

 • Rymanów
 • 15 km od Krosno

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? gosia to adwokaci właśnie dla Ciebie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kancelaria Prawna Beata Gajewska - Kancelaria Adwokacka Strzyżów

Kancelaria Prawna Beata Gajewska

 • Strzyżów
 • 19 km od Krosno

Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej to skorzystaj z usług specjalistów z Kancelaria Prawna Beata Gajewska. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

5.0 (3 opinie)

Joanna Lasek

 • Brzozów
 • 18 km od Krosno

Sprawdź firmę Joanna Lasek jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi w miejscowości Krosno lub w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Kancelaria Adwokacka Joanna Stefanik - Adwokat Strzyżów

Adwokat

 • Strzyżów
 • 19 km od Krosno
 • Kancelaria Adwokacka Joanna Stefanik

Działam w branży od 2015 roku. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe i najwyższe kwalifikacje, co pozwala mi reprezentować moich Klientów nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach. Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych, spółek kapitałowych i przedsiębiorców indywidualnych a także jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego. W mojej pracy kieruje się profesjonalizmem, rzetelnością oraz starannością. Kancelaria którą kieruję jest nowoczesną, kreatywną i dynamiczną kancelarią adwokacką, która skutecznie rozwiązuje Państwa problemy. Zawsze zachowuje pełną dyskrecję w sprawach Klientów, podchodzę do każdej sprawy indywidualnie, zapewniając moim Klientom poczucie bezpieczeństwa. Praca jest moją pasją i zawsze w

Kancelaria Adwokacka Arletta Dąborowska - Porady Prawne Jasło

Kancelaria Adwokacka Arletta Dąborowska

 • Jasło
 • 22 km od Krosno

Kancelaria Adwokacka Arletta Dąborowska świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. - prawo cywilne (m.in. sprawy o zapłatę, odszkodowania, sporządzanie i opiniowanie umów, sprawy o zniesienie współwłasności, sprawy związane z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów), - prawo spółek handlowych (m. in. projektowanie umów spółek handlowych, pomoc w przekształcaniu spółek prawa handlowego, pomoc w rejestracji spółek w KRS), - prawo pracy (m. in. sprawy o odszkodowania z tytułu niezgodnego w przepisami rozwiązania umów o pracę, o przywrócenie do pracy, o wynagrodzenie, projektowanie i opiniowanie umów związanych ze stosunkiem pracy), - prawo ubezpieczeń społecznych (m. in. sprawy

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Lisowski - Kancelaria Adwokacka Jasło

Kancelaria Adwokacka

 • Jasło
 • 22 km od Krosno
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Lisowski

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Lisowski w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

5.0 (7 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM FURMANKIEWICZ - Adwokat Jasło

Adwokat

 • Jasło
 • 22 km od Krosno
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ADAM FURMANKIEWICZ
Aneta G.

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie sprawy, ogromna wiedza.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adw. Sylwia Jurkowska - Kancelaria Adwokacka Jasło

Kancelaria Adwokacka

 • Jasło
 • 22 km od Krosno
 • Kancelaria Adwokacka adw. Sylwia Jurkowska

Kancelaria adwokacka z terenu Krosna to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Ziemiński - Kancelaria Adwokacka Błażowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Ziemiński

 • Błażowa
 • 32 km od Krosno

Kancelaria adwokacka oferuje swoje doświadczenie na terenie Krosna i w przyległych miastach. Specjalistyczne konsultacje prawnicze w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, sporządzenie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

5.0 (12 opinii)
Agnieszka Sochacka Kancelaria radcy prawnego - Kancelaria Adwokacka Nozdrzec

Agnieszka Sochacka Kancelaria radcy prawnego

 • Nozdrzec
 • 32 km od Krosno

Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi na terenie Krosna oraz w przyległych powiatach. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Prawo Rodzinne Boguchwała

Prawo Rodzinne

 • Boguchwała
 • 34 km od Krosno
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Trafne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ostrowska - Adwokat Sanok

Adwokat

 • Sanok
 • 37 km od Krosno
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ostrowska

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ostrowska jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Krosna i w okolicy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KAiRP Litwin i Partnerzy - Adwokat Sanok

KAiRP Litwin i Partnerzy

 • Sanok
 • 37 km od Krosno

Adwokat oferuje swoje usługi na terenie Krosna i w pobliskich miastach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria - Adwokat Sanok - Adwokat Sanok

Adwokat

 • Sanok
 • 37 km od Krosno
 • Kancelaria - Adwokat Sanok

Jeżeli szukasz adwokata w Sanoku, skorzystaj z usług kancelarii. Kancelaria specjalizuje się w wielu obszarach prawa. Jest to prawo: cywilne, gospodarcze, administracyjne, nieruchomości, spadkowe, odszkodowawcze, pracy. Obsługa prawna dotyczy spraw zarówno krajowych, europejskich jak i międzynarodowych. Jest ona zatem prowadzona w prawie polskim oraz europejskim. Usługi prawne oferuje doświadczony zespół ekspertów. Są to zarówno prawnicy oraz specjaliści. Dowiedz się więcej na temat usług na stronie: https://www.adwokatsanok.com.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Nieckarz - Kancelaria Adwokacka Sanok

Kancelaria Adwokacka

 • Sanok
 • 37 km od Krosno
 • Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Nieckarz

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Nieckarz - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • 42 km od Krosno
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Michał Partyka
Paulina Pasterz

Pan Michał Partyka to profesjonalny, doskonały merytorycznie Adwokat. Określiłabym go jako perfekcjonistę, człowieka rzetelnego i kompetentnego, a przy tym cechującego się niezwykłą charyzmą. Jest terminowy i dokładny. Ale przede wszystkim to dlaczego mogę polecić każdemu jego kancelarię to fakt, iż jest on zainteresowany losem swojego klienta.

Łukasz Baran

Z usług Kancelarii Pana Michała Partyki korzystałem dwukrotnie. Szczerze polecam Kancelarię Pana Michała. Pan Michał wykazał się dużym profesjonalizmem, podjął się wnikliwiej analizy oraz zaprezentował kilka scenariuszy rozwiązania przedstawionego problemu. Szybkie oraz pozytywne zakończenie sprawy, powoduje, że w przyszłości powierzę Panu Michałowi reprezentowanie w obronie własnych spraw. Łukasz Baran

Michał Tittinger

Świetna, merytoryczna obsługa. Bardzo wysoki stopień zaangażowania w prowadzone sprawy gwarantuje poczucie bezpieczeństwa klienta. Z wyrazami wdzięczności za opiekę nad Klubem. KFA Rzeszów Rockets

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel - Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Szmigiel

 • Rzeszów
 • 42 km od Krosno
QN A. Rzeszutek Sp. J.

Rzetelne i skrupulatne podejście do tematu. Pan Mecenas nie obiecywał (jak niektórzy koledzy po fachu) cudów, ale realnie ocenił możliwości, dzięki czemu wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Dobry kontakt i miła obsługa. Jeżeli kiedykolwiek będę zmuszona ponownie skorzystać z pomocy adwokata, na pewno ponowie swój wybór.

5.0 (2 opinie)
Stelmach Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Rzeszów

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • 42 km od Krosno
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Krosno, Potok. więcej...