Kancelarie Prawne

Najlepsze Kancelarie Prawne, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 4 001 firm
w kategorii Kancelarie Prawne

 • Grzegorz H.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  EWA K.

  Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej mecenasa Pana Panka. W \sposób szybki i sprawny pomógł mi w sprawie dokumentów. Napisał, zweryfikował pod względem prawnym. Bardzo dziękuję za tak szybkie nawiązanie ze mną kontaktu. Serdecznie pozdrawiam.

 • Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, upadłościowego, rodzinnego, a także prawa spadkowego i karnego. W imieniu naszych klientów dochodzimy również odszkodowań i zadośćuczynienia, a także kierujemy pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Współpraca z zaufanymi adwokatami oraz radcami prawnymi pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie na terenie całego kraju. Adwokat Przemysław Fedko proponuje pomoc prawną z następujących dziedzin: • ROZWODY I PRAWO RODZINNE – sprawy rozwodowe, o separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku. • SPRAWY KARNE - świadczenie usług jako obrońca oraz pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Oferuję również pomoc dla osób skazanych – sporządzając np. wnioski o odroczenie kary, o przerwę w odbywaniu kary, jak też o dozór elektroniczny. • SPRAWY CYWILNE – sprawy o zapłatę, spadkowe, działy spadku, służebności, postępowania o odszkodowanie i zadośćuczynienie. • OBSŁUGA PRAWNA FIRM – bieżące doradztwo, przygotowanie opinii prawnych, analizę i profesjonalne sporządzanie umów handlowych, przygotowanie dokumentacji, udział w negocjacjach, reprezentację w postępowaniach sądowych, windykację należności. ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I MAILOWEGO, CHĘTNIE UDZIELĘ ODPOWIEDZI NA PAŃSTWA PYTANIA.

 • LEXi Kancelaria Prawna oferuje profesjonalną obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Tworzymy zespół osób, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Dbamy, by pomoc przez nas udzielana była merytoryczna i kompleksowa oraz na najwyższym poziomie. LEXi Kancelaria Prawna działa na trzech płaszczyznach: • obsługujemy Klientów indywidualnych gdzie specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkowym, odszkodowawczym, administracyjnym i pracy. • zajmujemy się obsługą prawną firm i przedsiębiorców. • z powodzeniem windykujemy należności, sporządzamy i odpowiadamy na wezwania do zapłaty, pomagamy wyjść z długów. Istnieje również możliwość wkupu przez kancelarię wierzytelności. W ramach prowadzonej działalności współpracujemy wyłącznie z radcami prawnymi i adwokatami posiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalające na skuteczne przeprowadzanie procesów sądowych i postępowań egzekucyjnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie odszkodowań. Zapraszamy Państwa do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy i wyceny spraw na każdym ich etapie. Jesteśmy kancelarią z siedzibą we Wrocławiu, jednak reprezentujemy Klientów z całej Polski.

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  Krystyna G.

  Umówione spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, fachowa obsługa, konkretne pytania, bieżąca współpraca, cena mimo tańszej obsługi wybrałam Centrum Prawa i nie żałuje teraz a myślę, że wykonanie zlecenia będzie dobrze wykonane z korzyścią dla mnie. Polecam pozdrawiam Krystyna Gerc

Dołącz do naszych Kancelarii Prawnych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • www.haberihaber.pl - rozwody, - jazda pod wpływem alkoholu, - porady prawne, - obsługa prawna firm, - zakładanie spółek, - pisma procesowe, - reprezentacja przed sądami i urzędami, - sprawy karne, - rozwód, - podział majątku, - sprawy spadkowe, - odszkodowania, - sprawy pracownicze - sprawy administracyjne - windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: - prawa gospodarczego - prawa handlowego - prawa cywilnego - prawa administracyjnego - prawa karnego - prawa budowlanego - prawa pracy - prawa rodzinnego - prawa ochrony konkurencji i konsumenta - windykacji należności - obsługi przedsiębiorców - oraz sporów sądowych Kancelaria zajmuje się również odzyskiwaniem - egzekwowaniem należności (przedsądowych, przedegzekucyjnych). Zamiast teoretycznych analiz, skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad, które umożliwiają zawarcie transakcji, rozstrzygnięcie sporu czy realizację celów biznesowych. Dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej. Świadczymy również porady prawne przez internet, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu, sporządzimy pisemną poradę prawną, opinię lub umowę cywilnoprawną.

 • Bartłomiej S.

  Bardzo dobre planowanie, nadzwyczajne przygotowanie do każdej rozprawy, sumienność, śmiało i z czystym sumieniem polecam jak dla mnie NAJLEPSZĄ KANCELARIĘ PRAWNICZĄ z jaką miałem przyjemność współpracować.

 • Pomoc Prawna

  • Kraków
  • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego
  Monika R.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Radcy Prawnego-Pana Wiktora Poniewierki.Bardzo profesjonalny,skuteczny,uprzejmy,powierzona sprawę doprowadził do korzystnego rozwiązania. Monika

 • Problemy prawne pojawiają się zarówno w codziennym życiu, jak i przy prowadzeniu działalności biznesowej. Moją rolą jest udzielenie Ci szybkiego wsparcia w każdej sytuacji – służę konkretnymi poradami, udzielam fachowych odpowiedzi. W ramach swojej praktyki adwokackiej zajmuję się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Prowadzę sprawy Klientów ze Szczecina oraz całego obszaru województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Jestem adwokatem i mediatorem Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Jestem również wykładowcą - prowadzę szkolenia prawnicze oraz wykłady dotyczące mediacji. W ramach swojej praktyki adwokackiej, zajmuje się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą, kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnym oraz w prawie karnym, w tym w prawie karnym gospodarczym i karnym skarbowym. Poczucie bezpieczeństwa w codziennych sprawach i w biznesie – to według mnie ma dawać Ci współpraca z adwokatem. Moim zadaniem jest przewidzieć problemy, które możesz napotkać oraz pokonać te już istniejące. Odpowiem więc na wszystkie Twoje pytania – przystępnie wyjaśnię Twoją sytuację i przedstawię możliwe rozwiązania.

 • Działamy w branży od 2005 roku. Nasza specjalność to wykończenie mieszkań oraz domów. Działamy na terenie Szczecina, Stargardu, Kamienia Pomorskiego i w okolicy. Nasz oddział zajmuje się klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami w zakresie prac związanych z wykończeniem wnętrz i kompleksowymi remontami. Oddział działa na terenie Szczecina, Stargardu, Kamienia Pomorskiego, Gryfic oraz wzdłuż pasa nadmorskiego. Usługi wykonujemy: SZYBKO szpachlowanie, malowanie pokoju w 2 dni TANIO gwarancja najniższej ceny na terenie Szczecina i okolic PROFESJONALNIE profesjonalne narzędzia i systematycznie szkoleni pracownicy bez nałogów CZYSTO sprzątamy po przeprowadzonych przez nas pracach – myjemy okna i podłogi – wszystko lśni POD NADZOREM Każda budowa podlega inspektorowi terenowemu, który czuwa nad jakością wykonywanych prac. Nie masz czasu na ekipy nie potrafiące się zorganizować? Drażnią Cię pijący i wulgarni wykonawcy? Nie stać Cię na nieprofesjonalnych usługodawców? NA CO CZEKASZ?! Zadzwoń do Nas i ciesz się najlepszym wyborem! Wybierając nasze usługi wybierasz profesjonalizm, kulturę oraz najniższą cenę! Malowanie mieszkań oraz domów Najtaniej ! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy solidną firmą, która od wielu lat specjalizuje się w: remontach mieszkań, domów, lokali użytkowych, kompleksowych wykończeniach wnętrz na podstawie aranżacji własnej inwestora lub współpracującego z nami biura architektonicznego. malowanie, szpachlowanie ścian glazura, terakota, biały montaż panele podłogowe, osadzanie drzwi wejściowych i pokojowych instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, gazowe. Posiadamy odpowiednie przeszkolenia i uprawnienia realizacji robót dociepleniowych (budynków mieszkalnych i przemysłowych) ocieplaniu ścian, fundamentów, poddaszy tynkowaniu ścian, wykonywaniu posadzek betonowych (korzystamy z materiałów firmy KNAUF) układaniu kostki brukowej wznoszeniu elewacji z klinkieru

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług kancelarii prawnej? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a kancelarie prawne sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

  • Świdwin

  Nasza Kancelaria specjalizuje się w wieloformatowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz jednostek sektora publicznego, świadcząc usługi nie tylko stricte związane z obowiązującymi przepisami, lecz również stanowiąc silne wsparcie okołobiznesowe poprzez dostarczanie usług doradczych, konsultingowych. Kancelaria świadczy również profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych w poniżej wskazanym zakresie. Prowadzimy bieżącą obsługę podmiotów z branży kreatywnej, IT oraz start upów. Przygotowujemy, negocjujemy, a następnie wdrażamy kontrakty oraz porozumienia biznesowe (B2B), jak również postanowienia lub regulaminy w kontaktach z konsumentami (B2C). Ponadto świadczymy usługi dla podmiotów z branży budowlanej, produkcyjnej, morskiej oraz usługowej w pełnym zakresie począwszy od przygotowania i analizy umów oraz innych porozumień, przez negocjacje oraz spory sądowe (w tym także mediacje oraz postępowania arbitrażowe). Prowadzimy sprawy z zakresu prawa budowlanego w tym zwłaszcza w zakresie solidarnej odpowiedzialności za zapłatę wynagrodzenia, naliczonych kar umownych czy rękojmi za wady (gwarancji należytego wykonania). Przygotowujemy odwołania i prowadzimy postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO) z zakresu postępowań przetargowych (przetargów) w ramach zamówień publicznych (PZP). Opracowujemy strategie oddłużenia firm oraz przygotowujemy i wdrażamy plany restrukturyzacji przedsiębiorstw, jak również przeprowadzamy kompleksowe postępowania upadłościowe lub likwidacyjne reprezentując naszych klientów przed Sądem Upadłościowym, świadcząc przy tym pomoc w zakresie negocjacji z wierzycielami oraz reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz egzekucyjnych. Z powodzeniem reprezentujemy również naszych klientów w ramach postępowań z zakresu subsydiarnej odpowiedzialności członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) za zobowiązania na podstawie art. 299 kodeksu spółek handlowych (k.s.h.), a także postępowaniach karnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub udziałem w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) Tworzymy kompetentny zespół ekspertów obytych w kompleksowej obsłudze procesów gospodarczych, inwestycyjnych oraz bieżącej działalności krajowych i zagranicznych spółek handlowych, jak również działalności jednostek sektora publicznego (jednostek samorządu publicznego, spółek komunalnych, jednostek Skarbu Państwa). Triconsult to radcowie prawni współpracujący na stałe z adwokatami, tłumaczem przysięgłym z języka angielskiego oraz specjalistami legitymującymi się stosownymi uprawnieniami z zakresu m.in. doradztwa podatkowego, ochrony środowiska, prawa budowlanego. Kancelaria posiada siedzibę w Szczecinie, a także z uwagi na zakres naszego działania jak też potrzeb naszych klientów posiadamy oddział w Warszawie oraz Świdwinie. Ponadto dzięki wykorzystaniu nowych technologii obsługujemy naszych klientów z terenu całej Polski oraz Europy jak i USA. Dzięki szerokiemu zespołowi składającemu się z doświadczonych i zaangażowanych radców prawnych, jesteśmy w stanie stanowić skuteczne wsparcie dla poszczególnych działów firmy (HR, Marketing, Księgowość itd.) w zakresie bieżących spraw (rozliczeniowych, pracowniczych, wizerunkowych itd.) na każdym etapie. Niezależnie od powyższego świadczymy usługi dla klientów indywidualnych w następującym zakresie: - antywindykacja (oddłużenie) - sprzeciwy od nakazu zapłaty (Kredyt Inkaso, BEST, GetBack, Intrum, ULTIMO, PRESCO itd.), kredyty bankowe, chwilówki, upadłość konsumencka, - odszkodowania za wypadki (samochodowe, urazy w tym wypadki w pracy), zadośćuczynienie za błędy medyczne - kredyty frankowe, - spory dot. nieruchomości, deweloperów (umowy deweloperskie, rezerwacyjne), służebności gruntowe, przesyłu (słupy energetyczne, gazociągi itd) - prawo cywilne w tym spadkowe - reprezentacja w sprawach cywilnych, przeprowadzenie procedury podziału majątku spadkowego (dział spadku), stwierdzenie nabycia spadku, postępowanie i reprezentacja w sprawie o zachowek (tak w Polsce jak i za granicą) - prawo rodzinne - uzyskanie rozwodu w Polsce lub za granicą, uznanie w Polsce wyroku rozwodowego uzyskanego za granicą (UK, USA, UE), ustalenie, podwyższenie/obniżenie alimentów, władza rodzicielska nad małoletnim dzieckiem w tym postępowania transgraniczne (głównie Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, Wielka Brytania - UK oraz USA), - prawo administracyjne - odwołania od decyzji organów, skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego (WSA), skargi do Naczelnego Sądu Administracyjnego (NSA) - prawo budowlane - pomoc w ramach postępowań i procesów budowlanych, wydawanych decyzji przygotowanie odwołań od decyzji, - zagospodarowanie przestrzenne - analiza wydawanych decyzji, uwarunkowań przestrzennych oraz przygotowanie odwołań oraz innych pism - prawo ochrony środowiska - uzyskiwanie pozwoleń środowiskowych, operatów oraz decyzji, a także przygotowanie odwołań od wydanych decyzji - prawo samorządowe - prawo leśne - gospodarka leśna, Nadleśnictwa, Zakłady Usług Leśnych - prawo zamówień publicznych - przygotowanie, opiniowanie SIWZ, prowadzenie i doradztwo w ramach postępowań przetargowych, odwołania do KIO - prawo pracy w tym odwołanie oraz reprezentacja postępowaniach o przywrócenie do pracy, uzyskanie odszkodowania za bezprawne rozwiązanie umowy o pracę (zwolnienie w tym dyscyplinarne z art. 52 k.p.), sprawy o zapłatę wynagrodzenia, odprawy - prawo spółdzielcze - prawo karne w tym karno-skarbowe Jesteśmy otwarci na niestandardowe wyzwania, które realizowane są w zespole wysoko wykwalifikowanych pracowników i współpracowników, którzy nie tylko posiadają doskonałe przygotowanie teoretyczne, lecz także doświadczenie i umiejętności praktyczne stale podnoszone w ramach uczestnictwa w szkoleniach i wykładach na terenie całego kraju.

 • KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU Piotr Witkowski

  • Gdynia

  Szanowni Państwo, Kancelaria Prawa Upadłościowego KPU świadczy usługi w zakresie profesjonalnej pomocy prawnej we wszelkich kwestiach związanych z postępowaniem upadłościowym i restrukturyzacyjnym konsumentów lub przedsiębiorców oraz dochodzeniem należności finansowych wobec nierzetelnych kontrahentów ( windykacja).A także m.in. w przedmiocie prawa cywilnego, gospodarczego i innych dyscyplin prawniczych. Kancelaria specjalizuje się w niżej wskazanych dyscyplinach prawniczych: 1/ Upadłości konsumenckiej;  udzielaniu porad prawnych;  sporządzaniu analiz i opinii prawnych;  sporządzeniu wniosku o upadłość konsumencka;  występowanie charakterze pełnomocnika w sprawach upadłości konsumenckiej  nadzór nad przebiegiem sądowego postępowania upadłościowego. 2/ Upadłości przedsiębiorców w formie;  upadłości układowej albo  upadłości likwidacyjnej; 3/ Restrukturyzacji podmiotów gospodarczych ( przedsiębiorców) zagrożonych niewypłacalnością w formie:  postępowania o zatwierdzenie układu;  przyspieszonego postępowania układowego;  postępowania układowego;  postępowania sanacyjnego. 4/ Dochodzeniu należności finansowych miedzy różnymi podmiotami prawa handlowego w formie:  postępowania polubownego przesądowego;  postępowania sądowego;  postępowanie przed egzekucyjnego;  postępowania egzekucyjnego. 5/ Restrukturyzacją zobowiązań finansowych osób fizycznych i przedsiębiorców wobec banków komercyjnych i innych instytucji finansowych zmierzająca do;  obniżenia raty pożyczki lub kredytu;  wakacji kredytowych ( karencji);  całkowitego albo częściowego umorzenia odsetek za opóźnienie lub zwłokę;  umorzenie kosztów windykacji;  obniżenie stopy procentowej;  prolongowanie terminu spłaty zadłużenia;  wstrzymanie działań podejmowanych przez windykację. 6/ Prawem gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem:  doradztwa przy wyborze formy prawnej planowanej działalności gospodarczej;  pomocy i doradztwa przy tworzeniu osobowych lub kapitałowych podmiotów prawa handlowego;  opiniowania i sporządzania projektów aktów korporacyjnych, w tym umów, statutów, regulaminów oraz uchwał;  przekształcaniu podmiotów gospodarczych obejmujące połączenie albo podział oraz przekształcanie spółek prawa handlowego;  stałej albo doraźnej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do centralnej ewidencji działalności gospodarczej. 7/ Prawem cywilnym- m.in.:  sprawy o zapłatę z umów;  sprawy o świadczenia niepieniężne z umów;  sprawy o odszkodowanie;  sprawy o zniesienie współwłasności;  sprawy o zasiedzenie prawa własności ruchomości i nieruchomości;  sprawy dotyczące wypadków komunikacyjnych. Zapraszamy do nawiązania współpracy. Nasze usługi świadczymy nie tylko w siedzibie Kancelarii, ale także dojeżdżamy do miejsca zamieszkania konsumenta lub siedziby przedsiębiorcy na terenie Trójmiasta.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin
  Anna K.

  Pan mecenas jest bardzo obowiązkową i rzetelną osobą - nie ma mowy o jakimkolwiek niedomówieniu. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Michała. Zgłosiłam się do niego z prywatną sprawą, a po tym jak zobaczyłam sposób pracy Pana Michała oraz jest zaangażowanie postanowiłam również oddać sprawy mojej firmy w jego ręce. Polecam Pana mecenasa Gajdę.

 • Fachowe Usługi Prawne

  • Kluczbork
  • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka
  Ula O.

  Sprawa o podział majątku. Skorzystałam z polecenia koleżanki. Pani adwokat zaangażowana w sprawę, wszystko tłumaczyła mi i uczestniczyła w sprawach osobiście (co nie jest takie oczywiste w innych kancelariach). Mogę uczciwie dać 5 gwiazdek i polecić tę adwokat w Kluczborku i Opolu.

 • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław
  Jan S.

  100% zadowolenia. Kompetentni i profesjonalni, a jednocześnie bardzo życzliwi. Mogę polecić każdemu. Korzystałem z ich pomocy w kilku różnych sprawach, z zupełnie różnych dziedzin prawa, i w każdej odnaleźli się znakomicie.

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź
  Beata M.

  Bardzo szybki i sprawny pierwszy kontakt. Duży plus za zaufanie do klienta. Krótkie oczekiwanie na poradę. Bardzo miła i konkretna pomoc. Polecam.

 • Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K.

  • Toruń

  Centrum Prawa działa na rynku usług prawnych od 2014 roku, zapewniając nowoczesną i kompleksową obsługę dostosowaną do potrzeb klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapewniamy pomoc w 77 miastach w Polsce. Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z różnych branż na terenie całego kraju. Oferujemy profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i egzekwowania należności na drodze windykacyjnej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie postępowania pozasądowego, sądowego oraz egzekucyjnego. Szerokie spojrzenie na rynek umożliwia nam dobranie optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Wypracowane dotychczas doświadczenie pozwala nam zapobiegać problemom mogącym wystąpić zarówno w toku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i w życiu codziennym. W naszych działaniach kierujemy się następującymi priorytetami: - oferujemy stałą obsługę prawną zorientowaną na potrzeby naszych Klientów; - pomagamy osiągnąć sukces; - świadczymy usługi najwyższej jakości; - zabezpieczamy interesy naszych Klientów już na etapie zawierania umów z kontrahentami; - zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta; - nie tłumaczymy, dlaczego nie da się czegoś zrobić, tylko szukamy rozwiązań. Współpraca z nami niewątpliwie pozytywnie wpłynie na wizerunek i prestiż Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 • Rewelacyjna Pomoc Prawna

  • Częstochowa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  Każdy klient traktowany jest priorytetowo oraz otrzymuje maksymalne wsparcie w rozwiązaniu jego spraw, a sama Kancelaria oferuje atrakcyjne warunki współpracy. Adwokat Damian Dobosz specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, a także karnych. Reprezentuje również firmy w zakresie obsługi prawnej. Choć miejscem świadczenia pomocy prawnej jest Częstochowa a także Lubliniec, to adwokat prowadzi sprawy na terenie całego województwa śląskiego a także w razie potrzeby w innych miastach w kraju. Szerokie spektrum prowadzonych spraw: Sprawy rodzinne i małżeńskie: - sprawy rozwodowe (rozwody, rozwód) - podział majątku wspólnego - sprawy o alimenty - sprawy o ustalenie kontaktów rodziców, czy dziadków z dzieckiem - sprawy o pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz inne Sprawy karne: - obrona podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym przed organami ściągania (Prokuratura, Policja) - obrona oskarżonego przed sądami - obrona obwinionego w sprawach o wykroczenia (mandaty, zatrzymanie prawa jazdy) - reprezentacja pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym i występowanie jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego w procesie - reprezentacja w sprawach z oskarżenia prywatnego - obrona skazanego w postępowaniu wykonawczym – warunkowe zwolnienie, przerwa w karze, odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności, sprawy o dozór elektroniczny - specjalizacja w wykroczeniach i przestępstwach drogowych, Sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia: - błędy medyczne, błąd w sztuce - kolizje i wypadki drogowe - dochodzenie roszczeń od ubezpieczalni - dochodzenie roszczeń w przypadku wypadków ze skutkiem śmiertelnym dla bliskich ofiar - pozwy o zapłatę Sprawy gospodarcze: - Obsługa prawna firm - Dochodzenie wierzytelności - Prowadzenie spraw o zapłatę - Prowadzenie spraw również w elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU) - Sporządzanie umów, regulaminów, etc. - Negocjacje - Opinie prawne Sprawy z prawa pracy (pracownicze): - o zapłatę - o odszkodowania - zakaz konkurencji - spory pracownika z pracodawcą (adwokat reprezentować może obie strony sporu) - reprezentowanie pracodawców i pracowników w sporach sądowych - odwołanie do Sądu pracy - sprawy o przywrócenie do pracy Dane kontaktowe: 1) Lubliniec, Plac Sienkiewicza 6, 42-700 www.kancelariadobosz.pl tel. 695 629 332 2) Częstochowa, Jasnogórska 45/2, 42-200

 • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków

  Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości oraz prawa umów, prawie podatkowym oraz korporacyjnym. Reprezentujemy klientów w szeregu sporów sądowych o charakterze cywilnym. Dla naszych klientów dochodzimy roszczeń pieniężnych z tytułu niezapłaconych faktur, kar umownych, odszkodowań lub zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Posiadamy doświadczenie w sprawach ubezpieczeniowych. Kancelaria posiada również doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Prowadzimy sprawy o dział spadku, sprawy rozwodowe czy o alimenty. W zakresie prawa podatkowego, posiadamy doświadczenie we wprowadzaniu realnych oszczędności dla naszych klientów - osób fizycznych oraz spółek. Mamy doświadczenie, że każde działanie, pozornie korzystne z biznesowego punktu widzenia, może przynieść negatywne konsekwencje podatkowe. Natomiast rozwiązania, na pierwszy rzut oka umiarkowanie efektywne, przy wykorzystaniu odpowiednich instrumentów podatkowych, mogą przynieść znacznie lepsze efekty. Świadczymy usługi na rzecz spółek oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu!

 • adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  Patrycja M.

  Nasza współpraca z Panem mecenasem trwa już od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest spokojnym, mądrym człowiekiem, który mimo stresujących dla nas sytuacji spokojnie potrafi wytłumaczyć, wyjaśnić, rozwiać wątpliwości. Sukcesywnie wszystkie kroki związane z naszą sprawą udaje się zakończyć na nasza korzyść. Pan Koprowski pomaga nam przy przeniesieniu wyroku do innego państwa, oraz przy warunkowym zwolnieniu co nie jest łatwe ze względu na odległość, ale współpracujemy telefonicznie i mailowo. Pozdrawiamy i polecamy.

Opinie i porady na temat kancelarii prawnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat kancelarii prawnych, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi prawne - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
 • Wiarygodna Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski
  Anna S.

  Doradca Prawny Konrad Jankowski zdecydowanie godny polecenia. Profesjonalizm i bardzo fachowe podejście do klienta. Wyjaśnia wszystko i uważnie słucha. Wszystko odbyło się sprawnie, terminowo + bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie skorzystam w przyszłości z pomocy tej kancelarii. Anna S

 • Hi-LEGAL Business Law Firm

  • Katowice
  Benchmark Group Małgorzata Piasecka

  Bardzo szybko uzyskałam wyjaśnienie jakie działania mogę podjąć i jak to się przełoży na efekt. Bez zadęcia i z pełnym profesjonalizmem. Co ważne, Hi-LEGAL pomógł mi pozbyć się niepotrzebnych emocji i skierować aktywność na rzeczy kluczowe dla sukcesu mojej sprawy, a to rzadkość w kancelariach prawniczych. Polecam, każdemu, kto potrzebuje skutecznego i partnersko działającego prawnika.

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Agnieszka W.

  Mam przyjemność współpracować z panem mecenasem Piotrem Charzewskim od 2014r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Troszkę później poznałam panią mecenas Natalię Zdeb. W mojej ocenie, są to ludzie przede wszystkim z dobrym sercem. Podchodzą do człowieka z mądrością życiową. Ich zaangażowanie i rzetelność skutkuje wygraną sprawą w Sądzie. Zarażają spokojem i pozytywnym myśleniem. Przygotowani na 120% na każdą rozprawę, wypowiedzi , reakcje i pytania w Sądzie zawsze trafione w sedno. I co najważniejsze kontakt z mecenasami non stop, zawsze pełna analiza dostarczonych materiałów(dowodów) i wykorzystywanie ich w sprawie. Także w kwestii sporządzania pism Sądowych nie mają sobie równych. Widać że ich praca to nie tylko wykonywany zawód

 • KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Alicja T.

  Miałam przyjemność korzystać z usług tej Kancelarii podczas sprawy rozwodowej. Spotkałam się z profesjonalnym i rzetelnym podejściem do problemu. Zrozumienie sytuacji, realne podejście do tematu oraz fachowa pomoc potwierdziła, że podjęłam właściwą decyzję powierzając tak ważną dla mnie sprawę profesjonaliście. Serdecznie polecam!

 • Kancelaria Adwokacka Angelika Rucińska

  • Poznań
  Dawid W.

  Jestem w trakcie korzystania z usług, sprawa jest w toku. Jestem bardzo zadowolony z pracy pani adwokat, profesjonalna, rzetelna, konkretna, zawsze jest dostępna pod telefonem, życzliwa, odpowie na nurtujące pytania, zadowolenie klienta i pozytywne rozwiązanie zleconej sprawy jest dla pani adwokat priorytetem. Polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Radajewska

  • Katowice
  Sebastian B.

  Bardzo konkretna prawniczka przykłada się do danej sprawy,zawsze jest pod telefonem o każdej porze,przede wszystkim mądrze prowadzi sprawę a nie patrzy tylko na zarobek.Polecam mecenas w 100%. Mi prowadzi sprawę karną i póki co jestem zadowolony. Pełne ogarnięcie !!

 • Odpowiednia Obsługa Prawna

  • Katowice
  • Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna
  Estera T.

  Rzeczowa rozmowa, wysłuchanie do końca problemu, pomoc w zrozumieniu sytuacji i wyjaśnienie zawiłości prawnych w jasny i przystępny sposób tak aby osoba nieznająca prawa nie czuła się niezręcznie. Dla mnie była to bardzo pouczająca rozmowa.

 • Znakomite Usługi Prawne

  • Poznań
  • Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Monika F.

  Do kancelarii trafiłam dość przypadkowo gdyż namiary znalazłam w internecie. Od chwili zgłoszenia sprawy a było to późno wieczorem. Na następny dzień Pan mecenas był zorientowany w mojej sprawie. Pozostałe kancelarie były ze mną umówione za 2, 3 dni a zależało mi na czasie. W trakcie spotkania jasno przedstawił sytuację w danej sprawie. Polecam Kancelarie Radcy Prawnego Arkadiusza Wawrzyniaka, szczególnie w sprawach prawa rodzinnego. Pozdrawiam Monika Fabian

 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

  • Rzeszów

  Kancelarię Adwokacką współtworzy adwokat Łukasz Rożkiewicz oraz adwokat Anna Orzeł-Rożkiewicz, co pozwala na kompleksowe świadczenie usług prawnych w wielu dziedzinach prawa zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy wykonanie usług z najwyższą starannością przy zachowaniu pełnej poufności i indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Pomoc prawna polega w tym zakresie na: - udzielaniu wyjaśnień dotyczących stanu faktycznego sprawy, - analizie problemów prawnych, - bieżących poradach prawnych, - sporządzaniu kompleksowych opinii prawnych, - pomocy w uzyskaniu koniecznych do prowadzenia sprawy dokumentów od instytucji i organów, - sporządzaniu pism wszczynających postępowanie, pism procesowych, środków zaskarżenia, - reprezentacji i doradztwie w sprawach sądowych oraz przed innymi organami, - udziale i doradztwie w spotkaniach negocjacyjnych z innymi stronami, - bieżącym informowaniu o postępach w sprawie na każdym jej etapie, z uwzględnieniem możliwych wariantów jej zakończenia, - udzielaniu porad prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, - sporządzaniu, analizie i opiniowaniu projektów umów handlowych, - sporządzaniu opinii prawnych dotyczących określonego problemu prawnego wraz z przedstawieniem proponowanych rozwiązań, - sporządzaniu umów i aktów założycielskich spółek osobowych i kapitałowych, - pomocy prawnej przy rejestracji podmiotów gospodarczych, - windykacji należności, - pomocy prawnej w zakresie umów z pracownikami oraz reprezentacja i doradztwie w przypadku zaistnienia sporów sądowych na linii pracodawca – pracownik. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA

  • Katowice
  Adrian S.

  Wzorowa i profesjonalna współpraca, Pan Paweł jest Adwokatem najwyższych lotów, profesjonalizm bije od niego na dzień dobry, a pozytywne załatwienie mojej sprawy jest tylko potwierdzeniem tych faktów.

 • Opłacalna Obsługa Prawna

  • Wrocław
  • Litwiński Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

  TROCHĘ O NAS, CZYLI LITWIŃSKI JEZIORO KANCELARIA PRAWNA Nasza kancelaria to mariaż biznesu i prawa. Dla nas biznes to ludzie, których wspieramy swoją wiedzą w efektywnym rozwiązywaniu problemów natury prawnej. Rozumiemy, że potrzeby przedsiębiorców są złożone i wielowarstwowe. Dlatego też nasi specjaliści zawsze uwzględniają indywidualny charakter danej sprawy i dobierają rozwiązania korzystne nie tylko z perspektywy prawnej, ale i biznesowej. Czerpiemy z teoretycznych rozważań, aby przekuć je na praktyczne rozwiązania czym zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Kancelaria Prawna Litwiński Jezioro sp. k. stanowi kontynuację działalności kancelarii radcy prawnego Juranda Jezioro oraz radcy prawnego doktora prawa Juliana Jezioro, jednego z najwybitniejszych specjalistów w zakresie prawa autorskiego w Polsce, autora wielu publikacji naukowych, jak i wieloletniego praktyka. Nasz obecny zespół składa się z wybitnych specjalistów, a zarazem świetnych ludzi. Wśród nas są doktorzy prawa, adwokaci, doradcy podatkowi, pracownicy naukowi, księgowi, biegli rewidenci jak również agenci i brokerzy ubezpieczeniowi. Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy wstanie profesjonalnie obsłużyć niemal każdy problem z jakim przyjdzie nasz klient. Zajmujemy się obsługą każdej dziedziny prawa na terenie całej Polski.

 • Profesjonalne Usługi Prawne

  • Łódź
  • Kancelaria adwokacka Magdalena Gątarek
  Michał S.

  W 100% polecam. Pani Mecenas jest osobą rzetelną, posiadającą ogromną wiedzę oraz wysoką kulturę osobistą. Dzięki jej pomocy udało nam się wygrać sprawę.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

  • Szczecin
  Małgorzata M.

  Usługi Pani Katarzyny zostały mi polecone. Ja również polecam Panią Katarzynę. Nasza współpraca co prawda jest w trakcie ale jestem jak najbardziej zadowolona z dotychczasowej współpracy. Rzetelna, zrozumiale odpowiada na wszystkie moje pytania wyjaśniania wątpliwości. Szczerze polecam.

 • Dobra Pomoc Prawna

  • Bełchatów
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

  kancelariapawlikowska.pl Kancelaria świadczy usługi prawne o szerokim zakresie, obejmującym kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji publicznej oraz Klientów indywidualnych. Nasz cel to ochrona majątku i interesów klienta poprzez doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Dzięki eksperckiej wiedzy z wielu gałęzi prawa zapewniamy naszym Klientom doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów w trudnych obszarach obrotu gospodarczego, jak i skomplikowanych, kryzysowych sytuacjach życia rodzinnego i prywatnego. Zespół Kancelarii tworzą doceniani w kraju profesjonaliści, uznawani za liderów swoich specjalizacji.Współpracujemy z notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami podatkowymi, aby kompleksowo pomóc Klientowi. Przy wykonywaniu doradztwa prawnego Kancelaria przestrzega zasad poufności i wzajemnego zaufania, które stanowią obok profesjonalizmu, fundament, na którym opierają się relacje z Klientem Kancelarii. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria świadczy usługi i reprezentuje klientów na terenie całego kraju.

 • Kancelaria Prawna Turek & Wróbel Sp. Z O.O.

  • Oława
  Piotr S.

  Szybko, sprawnie, skutecznie, profesjonalnie i tanio - odzyskali odszkodowanie od linii TRAVEL SERVICE za opóźniony lot czarterowy. Są lepsi i tańsi w tym co robią od reklamowanych wszędzie w sieci molochów. Szczerze polecam!

 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

  • Wrocław

  Posiadam bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, w szczególności odpowiedzialności członków zarządu za zobowiązania spółek z o.o., prawa budowlanego, również z zakresu solidarnej odpowiedzialności podmiotów procesu budowlanego oraz postępowań w sprawach zasiłków macierzyńskich. Z powodzeniem reprezentuję Klientów na etapie przedsądowym oraz sądowym. Klient jest na bieżąco informowany o całym przebiegu sprawy i wszelkich podejmowanych działaniach. Każda ze spraw prowadzona jest w sposób kompleksowy, począwszy od przygotowania odpowiednich dokumentów i pism przedsądowych, do ostatecznego jej rozstrzygnięcia. Podchodzę indywidualnie do każdej sprawy, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji i potrzeb Klienta. Dokładam najwyższej staranności w podejmowanych działaniach mając na względzie przede wszystkim najlepszy interes Klienta, którego reprezentuję. Przed podjęciem działań wspólnie opracowujemy ich strategię, z uwzględnieniem możliwych ryzyk i zagrożeń. Współpraca z Klientem indywidualnym wymaga konkretnego, sprawnego oraz jednostkowego podejścia do sprawy, zarówno na etapie przedsądowym, sądowym jak i egzekucyjnym. Ustalanie metody działania dopasowane jest indywidualnie do konkretnej sprawy oraz potrzeb Klienta. Specjalizuję się również w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, a moje usługi są skierowane na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz zapewnienie efektywnej pomocy przy prowadzeniu działalności gospodarczej. W szczególności proponuję:

 • Pomoc Prawna

  • Łańcut
  • KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK
  Brygida F.

  Do Pani mecenas trafiłam z polecenia. Już od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Podeszła do mojej sprawy sumiennie i fachowo. Poprzedni prawnik nie zrobił tego, co w mojej sprawie okazało się być kluczowe. Sąd po działaniach Pani adwokat zasądził mi wysokie odszkodowanie.

 • Obsługa Prawna

  • Częstochowa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek

  Kancelaria działa na rynku usług prawnych od 2011 roku. Siedziba kancelarii mieści się w centrum Częstochowy, niedaleko Sądów Rejonowego i Okręgowego. Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych (firm), organizacji pożytku publicznego oraz klientów indywidualnych (konsumentów). Usługi kancelarii mogą przybrać postać porad prawnych, redagowania opinii pisemnych oraz pism procesowych, a nadto reprezentacji w różnego rodzaju postępowaniach. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, rodzinnego oraz podatkowego. Świadczymy także usługi z zakresu mediacji, zwłaszcza w zakresie sporów o charakterze cywilnym, rodzinnym, gospodarczym oraz karnym. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem kancelarii oraz blogiem firmowym na oficjalnych stronach internetowych firmy (adwokackiej i mediacyjnej). Kancelaria świadczy usługi głównie na terenie województwa śląskiego i województw sąsiednich. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

 • Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej Nowakowski

  • Szczecin

  Prawo medyczne jest głównym obszarem mojej praktyki zawodowej. Szczególnie interesują mnie sprawy błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i praw pacjenta, które uznaję za szczególnie skomplikowane, a przez to wymagające ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia po stronie prawnika. Jestem gotowy na każde wyzwanie. Na co dzień doradzam szpitalom, zakładom opieki zdrowotnej oraz lekarzom i innym zawodom medycznym. Pozwala mi to spojrzeć na problem pacjenta z każdej perspektywy. Swoją wiedzę i doświadczenie stawiam do dyspozycji pacjentów poszkodowanych wskutek błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i naruszenia praw pacjenta. Reprezentuję rówież osoby poszkodowane w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy i w gospodarstwach rolnych oraz innych wypadków. Prowadzę szkolenia dla przedsiębiorców, w tym szpitali, lekarzy, pielęgniarek i położnych, na których mogę skoncentrować się na przede wszystkim na zagadnieniach praktycznych, istotnych z punktu widzenia słuchacza.

 • LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Szczecin
  Janusz K.

  Jestem bardzo zadowolony z firmy LS Lex Ststem,która wywiązała się z usługi na moją korzyść.Sprawa została załatwiona profesjonalnie i pozytywnie.Janusz Kiziuk

 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

  • Wrocław
  Krzysztof O.

  Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

 • W&K Wilamowski Kancelaria Prawna

  • Łódź
  Malgorzata P.

  Mając wybitne zdolności do ładowania się w kłopoty, dobrze jest trafić na takich prawników. Pani Katarzyna posiada ogromną wiedzę.

 • Staranne Usługi Prawne

  • Poznań
  • Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła

  Kancelaria Prawna współpracująca z wykwalifikowanymi Adwokatami oferuje stałą bądź jednorazową obsługę prawną, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani prawnicy, co gwarantuje Państwu wysoką jakość usług oraz najwyższy stopień profesjonalizmu. We wszystkich rodzajach usług jakie świadczymy istnieje możliwość stałej współpracy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Naszym Klientom zapewniamy zastępstwo procesowe we wszelkich postępowaniach przed organami administracyjnymi, urzędami państwowymi oraz sądami wszystkich instancji. Zajmujemy się sporządzaniem i negocjacją umów, przygotowaniem pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, kasacji, zażaleń oraz apelacji. Zapewniamy naszym Klientom dochodzenie roszczeń finansowych w postępowaniu przedsądowym, polubownym, egzekucyjnym i sądownym. Staramy się, aby roszczenia finansowe były regulowane w postępowaniu przedsądowym, stosując mediację oraz zawierając ugody pozasądowe, doprowadzające do spłaty zadłużenia. Prowadząc sprawy naszych Klientów indywidualnych bierzemy pod uwagę ich sytuację, jesteśmy rzetelni i w pełni zaangażowani w każdą powierzoną nam sprawę. Jesteśmy po to, aby chronić interesy naszych Klientów. Staramy się, aby decyzje wspólnie podjęte, przyniosły najkorzystniejszy efekt dla naszego Zleceniodawcy. Świadcząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych zapewniamy profesjonalne podejście. Zajmujemy się kompleksowo prowadzeniem firmy poczynając od powstania do ustania działalności podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, co pozwala nam podnosić Nasze kwalifikacje, zdobywać doświadczenie oraz chronić interesy Państwa firmy. Bierzemy udział w sporządzaniu oraz negocjacji umów, tworzeniu regulaminów, polityki firmy, a także przygotowujemy dokumentację przetargową. Reprezentujemy naszych Klientów na zgromadzeniach wspólników i posiedzeń zarządu, organizujemy konferencje oraz szkolenia. Nasza kancelaria oferuje profesjonalną obsługę dotyczącą uzyskiwania zezwoleń dla cudzoziemców: - na pracę typu A,B,C,D,E - na pobyt czasowy oraz stały Iwona Rohloff - W latach od 1992 roku do 1997 roku studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji – Kierunek Prawou. Ukończyła z wynikiem pozytywnym aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze. W okresie od 16.03.1996 r. do 31.08.1996 r. pracowała w Kancelarii Notarialnej Wiktora Duczmala w Poznaniu. W okresie 02.01.1998 r. do 30.09.1999 r. praca na stanowisku asystenta ds. przetargów publicznych, w którym to wykonywała obowiązki związane z pracą w komisjach przetargowych oraz przygotowywaniem przetargów publicznych. W latach 02.01.2000r. do 30.05.2002 r. praca w Kancelarii Prawnej Macieja Andreckiego w Poznaniu, gdzie wykonywała obowiązki z związane ze sporządzaniem pism procesowych, a także występowała w procesach sądowych w postępowaniach cywilnych, związanych z prawem rodzinnym, gospodarczym, upadłościowym oraz administracyjnym. Od 4 listopada 2002 roku, prowadzenie własnej kancelarii prawnej, a także stała współpraca z Kancelarią Prawną Vis Legis Katarzyna Jaskuła. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, gospodarczym oraz administracyjnym, a także karnym. Wśród prowadzony spraw należało by wymienić m.in. - sprawy o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, - sprawy o zasiedzenie, sprawy spadkowe - sprawy o alimenty, obniżenie alimentów, stwierdzenie wygaśnięcia alimentów, w tym z datą wsteczną, - sprawy o rozstrzygnięcie w istotnych sprawach małoletnich dzieci w razie sporu pomiędzy rodzicami, - o ustalenie ojcostwa, - zaprzeczenie ojcostwa, - uregulowanie kontaktów rodzica z małoletnim dzieckiem, - adopcje, - w sprawie o ustanowienie rodziny zastępczej, opiekuna. - podział majątku, zniesienie współwłasności - sprawy karne - postępowania administracyjne

 • Pierwszorzędne Usługi Prawnicze

  • Poznań
  • Kancelaria Adwokacka Agata Koschel

  Kancelaria adwokacka Agaty Koschel specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym i gospodarczym. Główne obszary działania to: - Prawo rodzinne sprawy o rozwód, separację, podział majątku dorobkowego, alimenty, władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz ustalenie ojcostwa - prawo odszkodowawcze - uzyskanie odszkodowania, zadośćuczynienia - prawo cywilne i gospodarcze Prowadzimy sprawy w języku angielskim i niemieckim. Siedziba Kancelarii mieści się przy ul. Solna 9/4 (wejście od ul. Młyńskiej) Nasza kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również w dni wolne. Zanim zostanie nam powierzona sprawa, na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym zapoznajemy się ze sprawą i dokonujemy oceny prawnej. Analiza, przedstawienie możliwych rozwiązań oraz ustalenie strategii dopasowanej do konkretnego przypadku zawsze dokonywane jest przez adwokat Agatę Koschel – prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu. Zapraszamy na stronę internetową kancelarii: www.koschel-kancelaria.pl

 • Najwyższej Klasy Usługi Prawnicze

  • Rzeszów
  • BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

  Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Grudzień: Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa spadkowego, prawa cywilnego, w tym prawa procesowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa gospodarczego, handlowego i budowlanego (analiza, opiniowanie i sporządzanie umów, spraw upadłościowych i naprawczych). Świadczę pomoc prawną zarówno w zwykłych sprawach życia codziennego, jak i w skomplikowanych sprawach dotyczących osób prawnych. Każda sprawa, nawet błaha ,może rodzić poważne konsekwencję - odpowiednie doświadczenie, wiedza oraz znajomość mechanizmów funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i instytucji publicznych, banków, firm ubezpieczeniowych pozwala mi na prowadzenie wszystkich spraw moich Klientów profesjonalna i z ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Elastyczne godziny pracy, dopasowane do potrzeb osób pracujących i na stałe przebywających za granicą Polski, a także możliwość kontaktu pośredniego jest dodatkowym atutem przy sprostaniu wymagania jakie stawia się współcześnie profesjonalnemu pełnomocnikowi procesowemu - adwokatowi.

 • Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  Anna B.

  Profesjonalna i szybka pomoc prawnicza. Duże zaangażowanie w sprawę, merytorycznie bez zarzutu, moja sytuacja została rozwiązana na skutek wsparcia poradą i odpowiednimi krokami po konsultacji z Panem Tomaszem. Z pewnością polecam.

 • Najwyższej Klasy Obsługa Prawna

  • Szczecin
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto
  Agnieszka A.

  Bardzo profesjonalnie świadczona usługa prawna z zakresu prawa cywilnego. Trudno było mi wybrać prawnika spośród wielu ofert, na szczęście trafiłam na adwokata Jędrzeja Łopatto. Największe plusy: - pełne zaangażowanie w moją sprawę, - wytłumaczenie problemu w sposób "ludzki", - jakość usługi w pełni adekwatna do jej ceny.

 • Kancelaria Justitia

  • Szczecin
  Hollywood Studio Apartments

  ...wiarygodność i zaufanie....

 • Znakomite Usługi Prawne

  • Zielona Góra
  • Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska

  Kancelaria „Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska” została założona w 2011 r. przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego i adwokata Roberta Kornalewicza i stanowi kontynuację kancelarii prowadzonej przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego indywidualnie od 1992 r., a wcześniej w ramach zespołu adwokackiego od 1978 r. Od początku działalności Kancelaria zdobyła zaufanie wielu firm, a jej założyciel Krzysztof Szymański występował jako obrońca w wielu głośnych sprawach karnych oraz reprezentował znane osobistości w procesach o ochronę dóbr osobistych. Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie. Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

 • Godna Zaufania Kancelaria Prawna

  • Dzierzgów
  • Advanced Business Company

  Doświadczeniem i przykładem osobistym od 2013 roku, pokazujemy drogę do finansowej wolności naszym klientom! Świadczymy kompleksowe wsparcie dla klientów indywidualnych i biznesowych przy uzyskiwaniu kredytów i pożyczek na wybrane cele oraz podczas procesu posprzedażowego. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się również wsparcie dla dłużników (czyszczenie bazy BIK za pomocą rozwiązań finansowo-prawnych wraz z ochroną kapitału dłużnika). Oto nasze produkty i usługi. Kredyty i pożyczki: - Kredyt mieszkaniowy, - Kredyt refinansowany, - Kredyt oszczędnościowy, - Kredyt mieszany, - Pożyczka hipoteczna, - Kredyt konsolidacyjny, - Kredyt gotówkowy, - Faktoring, - Leasing, - Leasing zwrotny. Inwestycje i oszczędzanie: - Plany regularnego inwestowania, - Programy inwestycyjne, - Lokaty, - Produkty strukturyzowane, - Indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego. Ubezpieczenia: - Ubezpieczenia na życie, - Ubezpieczenia majątkowe. Produkt Firmowe: - Kredyt obrotowy, - Kredyt inwestycyjny, - Refinansowanie kredytów firmowych za pomocą hipoteki. Kredyt gotówkowy należy do najbardziej popularnych produktów bankowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroką gamę kredytów gotówkowych: • na dowolny cel, • z atrakcyjnym oprocentowaniem, • z elastycznym okresem kredytowania, • szybką decyzją kredytową. Kredyt konsolidacyjny jest zaciągany w celu uzyskania środków pieniężnych, potrzebnych do spłaty zaciągniętych wcześniej zobowiązań. W swojej ofercie posiadamy także kredyty konsolidacyjne, które pozwolą na znaczne zmniejszenie miesięcznych obciążeń finansowych, a co za tym idzie: • zamiany kilku kredytów na jeden, • osiągnięciu atrakcyjnego oprocentowanie kredytu, • niższej miesięcznej raty, • dowolny okres kredytowania. Liczymy na Państwa zainteresowanie. Każdy wniosek rozpatrywany jest przez nas indywidualnie oraz z należytą starannością, a nasi doradcy dbają o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Ty też zasługujesz na to aby skorzystać z finansowej wolności !!!!