Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK

47

O specjaliście

Adw. Dariusz Jasak posiada WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE w skutecznym reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych.
Nasza Kancelaria cieszy się zaufaniem rosnącej liczby Klientów, ponieważ na ogół informacja o nas dociera od innych osób, którym pomogliśmy.

Cechuje nas INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego Klienta i jego sprawy. Przygotowanie do sprawy poprzedzają rozmowy z Klientem, od którego uzyskujemy konkretne informacje, które pomagają nam zrozumieć przypadek (casus) i znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Wszystkie przygotowywane przez Nas pisma Klient otrzymuje na elektroniczną skrzynkę pocztową, wraz z prośbą o zapoznanie się i naniesienie ewentualnych sugestii i poprawek, szczególnie w odniesieniu do faktów, które z natury rzeczy najlepiej znane są naszemu Klientowi.

Przed każdym terminem rozprawy przygotowujemy Klienta, tak aby osiągnąć zmierzony cel, wcześniej z nim uzgodniony. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do każdej sprawy cechuje Nas WYSOKA SKUTECZNOŚĆ, która przekłada się na zadowolenie Klienta z powodu wygrania sprawy.

Oczywiście stwierdzenie, że wygrywamy każdą sprawę byłoby nieprawdziwe, gdyż jest to niemożliwe, ale możliwe jest i konieczne reprezentowanie interesów Klienta zgodnie z najlepszą wiedzą i przy nieprzeciętnym zaangażowaniu

To ZAANGAŻOWANIE w sprawę Klienta, aż do jej szczęśliwego finału, to znak firmowy Kancelarii Adwokackiej Dariusza Jasaka, do którego przywiązujemy szczególną wagę i dzięki któremu udało nam się dynamicznie rozwijać na ewoluującym i coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług prawniczych.

Branża

Kancelaria prawna, Adwokat, Pisma, wnioski, podania, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Umowy, prawo umów, Sprawy procesowe, Dochodzenie wierzytelności, Obsługa prawna firm

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

103 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr D. 23 maja 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne,szybkie i co najważniejsze pozytywne rozwiązanie mojej sprawy.Jak najbardziej polecam.

Jadwiga Ł. 18 maja 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Pan Dariusz odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Przedstawił różne możliwości załatwienia mojej sprawy. Bardzo dziękuję. Polecam wszystkim.

Aleksandra S. 13 maja 2022
Pozytywna opinia

Dzień dobry, Miałam przyjemność konsultować się z Panem Mecenasem Dariuszem Jasakiem w sprawie umowy wynajęcia mieszkania. Zdecydowanie polecam usługi Pana Mecenasa. Rzetelnie i profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Bardzo szybko pomógł mi, a na tym mi zależało. Życzę wszystkim, aby trafiali na takich profesjonalistów. Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc. Z wyrazami szacunku, Ola

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 13 maja 2022

Bardzo dziękuję za miłe słowa.

Henryka M. 6 maja 2022
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie p. Dariusza. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i skuteczność. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję pięknie.

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 6 maja 2022

Dziękuję za zaufanie.

Mirosław K. 4 maja 2022
Pozytywna opinia

Adw. Dariusz błyskawicznie odpowiedział na moje zapytanie i udzielił mi rzeczowej konsultacji prawnej. Odpowiedział na każde pytanie i szczegółowo przedstawił różne możliwości prawne rozwiązania mojej sprawy. Na pewno skorzystam z usług Pana Mecenasa.

Andrzej P. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pan mecenas bardzo kompetentnie przeprowadził moją sprawę. Zawsze był gotów do spotkania i szczegółowego, w przystępny sposób omówienia sprawy. Godny zaufania. Polecam jego profesjonalną obsługę i pomoc

Violetta S. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Swietny adwokat ktory zalatwi wszystko jak nalezy . Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Polecam kazdemu w 100%.

Zygmunt S. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

W sprawach cywilnych pełny profesjonalizm, pomoc i doradztwo przy dłuższej współpracy zasługuje na te gwiazdki, pozdrawiam.

Agnieszka W. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Adw. Dariusz reprezentował mnie w trudnej sprawie spadkowej o podważenie testamentu. Sprawa została wygrana. Polecam mecenasa, gdyż jest osobą komunikatywną i ma bardzo dużą wiedzę. W prowadzoną sprawę był bardzo zaangażowany.

Wiktoria P. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do sprawy, jak najbardziej polecam!

Arnold D. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Mecenas jest prawdziwym Fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam każdemu usługi.

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 26 kwietnia 2022

Dziękuję za zaufanie.

Mar C. 14 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Potrzebowałem opinii, co do potencjalnych konekwencji prawnych. W ramach konsulatacji otrzymałem rzetelne wyjaśnienia, ale także Pan Dariusz zaangażował się w wyjaśnienie mojej systuacji prawnej u źródła, co traktuje jako dodatkowy plus ponieważ zgłosiłem się jedynie po opinię.

Jacek K. 11 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Sprawa rozwodowa przeprowadzona - szybko i sprawnie.

Agnieszka P. 1 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Powierzona sprawa została załatwiona sprawnie i profesjonalnie. Polecam skorzystanie z usług Pana Mecenasa Dariusza.

Jacek M. 17 marca 2022
Pozytywna opinia

Szybko, merytorycznie i rzetelnie, Kancelaria świadcząca usługi na najwyższym poziomie pod wieloma względami. Co mnie przekonało to fakt, że żadna sprawa nie jest za mała i można przedstawić problem wieloma kanałami komunikacyjnymi, a odpowiedzi spływają bardzo szybko z rzetelnie opracowanym kosztorysem, który także był konkurencyjny. Jeśli ktoś poszukuje rzetelnego partnera do poprowadzenia długotrwałej obsługi prawnej to chyba lepiej nie można trafić. Dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i poczynione oszczędności w firmie i życiu osobistym.

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 17 marca 2022

Bardzo dziękuję za współpracę i zaufanie. Adw. Dariusz.

Anna D. 12 marca 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Mecenasa. Pełen profesjonalizm. Pan Mecenas udzielił precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dzięki Panu Mecenasowi moja sprawa zakończyła się w ekspresowym tempie. Sympatyczny i rzetelny człowiek.Polecam w 100%.

Anna F. 7 marca 2022
Pozytywna opinia

Pan mecenas wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak i całokształt (dyspozycyjność, podejście do klienta). Wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, a było ich niemało. Zgodził się na spotkanie po wyjściu z kancelarii i zakończeniu pracy w danym dniu, bo bardzo mi na tym zależało. Polecam!

Sylwia B. 25 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, Pan adwokat bardzo kulturalny i wie o czym mówi.

Ewa M. 25 lutego 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo. Rzetelne i wyczerpujące udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Pan Mecenas przedstawił mi wszystkie rozwiązani mojej sprawy i podpowiedział która droga jest najbardziej korzystna. Dziękuję za miłą i profesjonalną rozmowę i serdecznie polecam Pana Mecenasa.

Joanna K. 21 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Mecenasa! Szybki kontakt, rzetelna wiedza i zaangażowanie jest naprawdę bezcenne. Pan Mecenas fachowo przedstawił możliwości prawnego rozwiązania mojego problemu - rozwodu. Jeszcze raz polecam współprace.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK

Powiązane produkty i usługi: AdwokaciBiuro detektywistyczneAdwokat karnista,  Adwokaci Łódź, Biuro detektywistyczne ŁódźAdwokat karnista Łódź

Oferta

SPRAWY KARNE
Polska - Łódź
do uzgodnienia

Obrona w sprawach karnych i wykroczeniowych. Reprezentacja oskarżyciela posiłkowego, oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego w postępowaniu karnym.

OBSŁUGA SPÓŁEK
Polska - Łódź
do uzgodnienia

świadczymy kompleksową obsługę spółek prawa handlowego; organizujemy w całości proces tworzenia spółki, w tym sporządzamy projekty umów i statutów spółek oraz formularze wniosków do sądu rejestrowego, aranżujemy spotkanie z notariuszem oraz dokonujemy wszelkich czynności administracyjnych i faktycznych związanych z...  

NIERUCHOMOŚCI
Polska - Łódź
do uzgodnienia

opracowujemy kompleksowe analizy stanu prawnego nieruchomości na podstawie ksiąg wieczystych; doradzamy w zakresie zabezpieczeń ustanawianych na nieruchomościach (hipoteki, przenoszenie własności nieruchomości na zabezpieczenie); opracowujemy koncepcję transakcji w zakresie obrotu nieruchomościami, oraz reprezentujemy stronę w...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Gdańska 98 lok. 4, Łódź

WWW

jasak.pl/

Telefon

695 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK
Imię (pierwsze) DARIUSZ
Drugie imię MARIAN
Nazwisko JASAK
Data rozpoczęcia działalności 2006-05-01
NIP 7311711445
Regon 100182015

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90508
Poczta Łódź
Ulica ul. Gdańska
Numer nieruchomości 98
Numer lokalu 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2006-04-12
Data rozpoczęcia działalności 2006-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
10018201500010 KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK ul.Ideowa
Łódź
ŁÓDZKIE
Łódź

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się