Powiedz jak możemy Ci pomóc

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK

Łódź

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Adw. Dariusz Jasak posiada WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE w skutecznym reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych.
Nasza Kancelaria cieszy się zaufaniem rosnącej liczby Klientów, ponieważ na ogół informacja o nas dociera od innych osób, którym pomogliśmy.

Cechuje nas INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego Klienta i jego sprawy. Przygotowanie do sprawy poprzedzają rozmowy z Klientem, od którego uzyskujemy konkretne informacje, które pomagają nam zrozumieć przypadek (casus) i znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Wszystkie przygotowywane przez Nas pisma Klient otrzymuje na elektroniczną skrzynkę pocztową, wraz z prośbą o zapoznanie się i naniesienie ewentualnych sugestii i poprawek, szczególnie w odniesieniu do faktów, które z natury rzeczy najlepiej znane są naszemu Klientowi.

Przed każdym terminem rozprawy przygotowujemy Klienta, tak aby osiągnąć zmierzony cel, wcześniej z nim uzgodniony. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do każdej sprawy cechuje Nas WYSOKA SKUTECZNOŚĆ, która przekłada się na zadowolenie Klienta z powodu wygrania sprawy.

Oczywiście stwierdzenie, że wygrywamy każdą sprawę byłoby nieprawdziwe, gdyż jest to niemożliwe, ale możliwe jest i konieczne reprezentowanie interesów Klienta zgodnie z najlepszą wiedzą i przy nieprzeciętnym zaangażowaniu

To ZAANGAŻOWANIE w sprawę Klienta, aż do jej szczęśliwego finału, to znak firmowy Kancelarii Adwokackiej Dariusza Jasaka, do którego przywiązujemy szczególną wagę i dzięki któremu udało nam się dynamicznie rozwijać na ewoluującym i coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług prawniczych.

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

129 opinii

Pozytywna (129)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Mariusz D. 26 maja 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Mecenasem, bez względu na porę dnia zawsze służy poradą. Polecam, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Tomasz D. 14 maja 2023
Pozytywna opinia

Wszystko załatwione pozytywnie i sprawnie, super współpraca

Martyna Ł. 21 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Bardzo profesjonalnie podejście do swojej pracy, zaangażowanie i sprawczości. Dziękuję za wygraną sprawę.

Monika J. 21 marca 2023
Pozytywna opinia

Pierwszy raz spotykam się z tak ogromnym zaangażowaniem, pełen profesjonalizm oraz pomoc ze str. Pana Mecenasa Dariusza. Nigdy nie zostawia bez pomocy oraz poszukuje najlepszych rozwiązań. Podczas rozmów czułam się swobodnie oraz miałam poczucie zaufania-co jest bardzo ważne. Polecam!

Mariusz A. 5 marca 2023
Pozytywna opinia

Skutecznie, terminowo, profesjonalnie, Pan mecenas przekłada skomplikowaną literę prawa na bardzo przystępną formę. Serdecznie polecam.

Krzysztof K. 23 lutego 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Dariuszem. Pełen profesjonalizm w działaniu, oraz zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu problemów klienta. Gorąco polecam.

Małgorzata K. 20 lutego 2023
Pozytywna opinia

Osoba godna polecenia, Pan adwokat jest bardzo profesjonalny. Bardzo dobra współpraca, informuje na bieżąco o toku sprawy, dzięki Panu jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej rozprawy i ostatecznego postanowienia sądu. Dziękuję bardzo za pomoc.

Tomasz L. 14 lutego 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Dariuszem to współpraca na najwyższym poziomie, konkretny, merytoryczny, a zarazem konsekwentny w działaniu i dbający o komfort klientów. Jak dla mnie to na dzisiejsze czaszy złoty medal.

Piotr K. 8 lutego 2023
Pozytywna opinia

Maksymalne zaangażowanie, wiedza i pełny profesjonalizm, to cechy charakteryzują Pana mecenasa. Z czystym sumieniem polecam do spraw "zwykłych" i "niezwykłych".

Iza B. 28 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Sprawnie, rzeczowo i na temat. Skuteczna egzekucja w zakresie wykonawstwa budowlanego.

Paweł R. 20 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Rozwodu nie chciałem ale chciała już ex żona. Dobry kontakt osobisty i telefoniczny. Mecenas daje wsparcie prawne i w moim przypadku również emocjonalne... 1 rozprawa i każdy idzie w swoją stronę. Polecam.

Michał S. 17 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Nasza współpraca z Panem Mecenasem przebiegała bardzo dobrze,w stałym kontakcie telefonicznym, byłem na bierzoco informowany o wszystkich nowych krokach mojego postępowania .Polecam Pana Dariusza Jasaka godny swojego zawodu,moja ocena na 5

Magdalena Z. 14 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Pan mecenas Dariusz Jasak to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Moją sprawę prowadził z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam!

Grażyna K. 21 listopada 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca z tą Kancelarią. Załatwia sprawy szybko i profesjonalnie, Pan Adwokat Dariusz jest szalenie miły w kontaktach z klientem, ale też cierpliwy. Gorąco polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką.

Anna J. 1 listopada 2022
Pozytywna opinia

Tak się zdarzyło w moim dojrzałym wieku, że musiałam skorzystać z pomocy adwokata. Przeszukując Internet natrafiłam na kancelarię mec. Dariusza. Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że będzie mnie reprezentował w sprawie, która była bardzo skomplikowana i zagmatwana. Po wielu perypetiach, w końcowym efekcie sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie. Dlatego uważam, że mec. Dariusz jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w trudnych sytuacjach. Cechuje go profesjonalne i sumienne podejście do klienta, Pan mecenas jest osobą bardzo komunikatywną, spokojną o dużej kulturze osobistej. Jestem mu bardzo wdzięczna i gorąco polecam Jego usługi każdemu potrzebującemu pomocy prawnej.

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 2 listopada 2022

Bardzo dziękuję za współpracę i zaufanie. Pozdrawiam.

Dorota T. 26 października 2022
Pozytywna opinia

Jestem pod wielkim wrażeniem, Pana mecenasa p. Dariusza. Wyciągnął mnie z błędów, którzy popełnili wcześniejsi ''pseudo adwokaci! Reakcja była natychmiastowa tz. akcja-reakcja. Mecenas jest super asertywny, cierpliwy i empatyczny, zna się na swojej pracy, a nie tylko udaje. Poczułam w końcu spokój, że bardzo uczciwie dba o moją sprawę. Finalnie pomógł mi Bardzo za co serdecznie dziękuję, teraz wiem, że mam swojego adwokata, gdybym potrzebowała pomocy. Polecam!

Waldemar T. 8 października 2022
Pozytywna opinia

Sprawa załatwiona profesjonalnie,bezstresowo.Polecam.

Paulina G. 13 września 2022
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm, dogodna forma kontaktu, niewygórowana cena za usługę, przede wszystkim sympatyczny gość.

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK, 14 września 2022

Bardzo dziękuję za zaufanie i współpracę.

Karolina H. 21 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Dzień dobry działa w dobrze pojętym interesie klienta

Maria M. 17 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Korzystałam z usług Pana Dariusza i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Świetna współpraca i profesjonalne podejście do sprawy. Polecam wszystkim.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Gdańska 98 lok. 4, Łódź

WWW

jasak.pl/

Telefon

695 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK
Imię (pierwsze) DARIUSZ
Drugie imię MARIAN
Nazwisko JASAK
Data rozpoczęcia działalności 2006-05-01
NIP 7311711445
Regon 100182015

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Śródmieście
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90508
Poczta Łódź
Ulica ul. Gdańska
Numer nieruchomości 98
Numer lokalu 4

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2006-04-12
Data rozpoczęcia działalności 2006-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
10018201500010 KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK ul.Ideowa
Łódź
ŁÓDZKIE
Łódź

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.