Adwokat Łódź - Najlepsi w 2021

Najlepsi Adwokaci w Łodzi, 2021

125 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Adwokat Łódź
Iwona W.

Jasno omówiony problem, przedstawienie różnych możliwości rozwiązań, oraz ich konsekwencji prawnych. Chęć dalszej współpracy.

Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak - Kancelaria Adwokacka Łódź
Roman F.

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

LegalWise Śliwiński Kucharski Adwokaci i Radcowie Prawni - Porady Prawne Łódź
Grzegorz J.

Współpraca z kancelarią przebiegła bardzo pozytywnie. Panowie doradzali mi odnośnie zabezpieczenia moich potrzeb przy wynajmowanych mieszkaniach. Został mi doradzony najem instytucjonalny ( nawet nie wiedziałem że istnieje taka forma umowy ). Umowa sporządzona fachowo i dokładnie, otrzymałem ją na emaila jeszcze przed ustalonym terminem. W przypadku moich późniejszych pytań nie było żadnego problemu z kontaktem i ich objaśnieniem. Odniosłem wrażenie że Panowie są całą dobę pod telefonem. Bardzo polecam współpracę!

Dorota J.

Kilkukrotnie korzystałam z usług Pani Mecenas. Za każdym razem wykazywała się dużym profesjonalizmem oraz ogromną kulturą osobistą. Bardzo doceniam otwartość i umiejętność Pani Mecenas do prowadzenia spotkań i rozmów poza salą sądową w przystępnym, nie-prawniczym języku, przez co komunikacja jest bardzo sprawna i przyjemna. Polecam współpracę z Panią Mecenas Jolantę.

Kancelaria Adwokacka Renata Czerwińska - Prawo Rodzinne Łódź
Anna Z.

Pani Adwokat Renata Czerwińska jest osobą rzeczową, dbającą o każdy szczegół. W mojej sprawie jest bardzo dociekliwa, skrupulatna i dokładna w działaniu. Kwestie prawne tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości. Jest nie tylko Adwokatem, ale przede wszystkim człowiekiem, czuję z Jej strony ogromne wsparcie. Ilość spotkań dostosowana do potrzeb, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwia współpracę nie angażując czasu na dojazdy. Pani Renata jest odpowiednią osobą, na odpowiednim stanowisku. Jest adwokatem z powołania, a nie z przypadku. Panią Adwokat cechuje właściwe i trafne podejście do sprawy i klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań mogę liczyć na

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law - Prawo Rodzinne Łódź
Łukasz S.

Kancelaria, dla której warto nawet przyjechać z innego miasta. Ja jestem z Bełchatowa a zdecydowałam się i tak przyjechać do niej do Łodzi ze swoim rozwodem. Sprawa prowadzona bardzo sumiennie przez Panią Mecenas. Moja wygrana tylko potwierdza dobre opinie jakie czytałem już wcześniej na temat Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek - Kancelaria Adwokacka Łódź
Jadwiga K.

Do Pani mecenas trafiłam w trudnym momencie podjęłam decyzję o rozwodzie. Przez całe postępowanie Pani Ewelina mnie wspierała i wszystko tłumaczyła, z jej pomocą uzyskałam rozwód z winy byłego męża i wysokie alimenty na dzieci. Uważam, że dobrze wybrałam i polecam tego prawnika.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Mirowski - Adwokat Łódź
Marian S.

Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka - Prawo Rodzinne Łódź
Barbara L.

Polecam Panią Mecenas, w szczególności w sprawach rodzinnych i rozwodowych. W trakcie prowadzonej sprawy wzorowy kontakt. Bardzo dobrze poprowadzona sprawa, czułam opiekę i profesjonalizm adwokatki. Super mecenas w Łodzi!

Więcej profesjonalistów

Kancelaria Adwokacka adw. Magdalena Chróścielewska - Prawo Rodzinne Łódź

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria Adwokacka adw Magdalena Chróścielewska. Świadczy całe spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Porady Prawne Łódź

Takiej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz w miejscowości Łódź i okolicy, więc jeżeli poszukujesz porad prawnych to niezwłocznie sprawdź KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. - Adwokat Łódź

Adwokat Łódź

 • Łódź
 • Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i
Karolina D.

Bardzo dobrze. Konkretna rozmowa, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo miła i sympatyczna rozmowa jak i również Pani Adwokat.

Kancelaria Adwokacka Chróścielewski Wawrzyniec - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne Łódź

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Chróścielewski Wawrzyniec

Prawo rodzinne nie ma dla Kancelaria Adwokacka Chróścielewski Wawrzyniec żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Chróścielewska & Chróścielewski Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Łódź
Adam K.

Zza granicy się rozwodziłem, nie musiałem non stop kursować, tylko Skype, telefon, formalności na siebie przejęli. Nie wiem, jak mam dziękować. Bez pomocy Kancelarii- była żona zostawiłaby mnie z niczym, dosłownie. Chciała mnie zniszczyć, ale opanowała się dopiero gdy zobaczyła jakiego mam pełnomocnika. Inna rozmowa i inny klimat rozwodu. Samodzielnie to walka raczej bezmyślna.

Dołącz do naszych Adwokatów w Łodzi

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łódź

Adwokat

 • Łódź
 • Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka
Anna K.

Fachowa porada. Przyjazna atmosfera. Czułam się jakbym znała ta osobę od lat. Pełna zrozumienia. Pokazała wiele opcji. Słuchała jestem strasznie zadowolona z przebiegu naszego spotkania.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR MADEJ - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne Łódź

 • Łódź
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR MADEJ

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, choć poszukujesz od niezliczonych dni? KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR MADEJ może ma szansę zakończyc Twój problem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT - Porady Prawne Łódź
Angelika K.

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Igor Klimkowski. Rozwód był trudny na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Dzięki Panu Klimkowskiemu dostałam rozwód z orzeczeniem winy męża oraz alimenty na dzieci i siebie. Majątek również udało się podzielić sprawiedliwie a nie tak jak chciał były mąż. Pan Klimkowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Doskonale wie co robi i zawsze służy pomocą. Kontakt z nim jest bezproblemowy.

Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka

Znalezienie porad prawnych może być trudne, ale Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Adwokat Piotr Szybka Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski - Porady Prawne Łódź
Zofia J.

Wygrał sprawę z moim byłym pracodawcą o wypłatę nadgodzin. Przez prawie rok czasu nie dostałam żadnych pieniędzy za dodatkową prace. Po upomnieniu się zostałam zwolniona i myślałam już, że nie odzyskam pieniędzy. Mecenasa poleciła mi znajoma i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Nie musiałam nawet składać sprawy do Sądu, bo pracodawca wypłacił nadgodziny od razu po otrzymaniu pisma z kancelarii.

Porównanie cen i kosztów w Łodzi

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Łodzi? Złóż zapytanie, a specjaliści z Łodzi sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Surowiecka - Kancelaria Adwokacka 90 - 646 Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • 90 - 646 Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Surowiecka

Celny wybór kancelarii adwokackiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Surowiecka - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Wróblewski, Figurski Adwokacka Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Łódź, 90-419

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź, 90-419
 • Wróblewski, Figurski Adwokacka Spółka Partnerska

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Wróblewski Figurski Adwokacka Spółka Partnerska w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych - Kancelaria Adwokacka Łódź

Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 • Łódź
Krystian D.

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia losowe, za słupy, rury ciepłownicze, wypadki przy pracy) - prawo spadkowe, m.in. spadki, testamenty, zachowki - prawo karne i postępowanie karne - tematykę nieruchomości, w tym: zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebności, doradztwo przy wycenienie nieruchomości - obsługa prawna fundacji, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek
E M.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Na sali rozpraw walczyła jak lew. Jestem bardzo zadowolona rzetelny kompetentny i dobry adwokat.

Kancelaria Adwokacka Łódź Piotrków Trybunalski - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka Łódź Piotrków Trybunalski

 • Łódź
Krystyna G.

Mecenas dr Robert to młody geniusz. Posiada cechy, które powinien mieć każdy dobry prawnik. Jego zaleta to 7 podstawowych zasad które przemawiają i przekonują każdego człowieka, potrzebującego ochrony prawnej. 1) Dobre umiejętności komunikacyjne. Prawnicy muszą być ustni, mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej, a także być dobrymi słuchaczami. 2) Samoświadomość. 3) Umiejętność analityczna. 4) Umiejętności badawcze. 5) Umiejętności ludzi: komunikatywny, otwarty, szczery. 6) Wytrwałość, doprowadza sprawę do końca. 7) Kreatywność. Zawsze ma alternatywne rozwiązania danej sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Mecenasa dr R. Traskowskiego, ponieważ mam dobre doświadczenie i jestem w pełni zadowolona z naszej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Kostrzewa - Adwokat Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Kostrzewa

 • Łódź

Adwokat realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Kostrzewa to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska

Jeżeli interesuje Cię kancelaria adwokacka to skorzystaj z kwalifikacji Kancelaria Adwokacka Adwokat Daria Stawowska. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Irena S.

Powierzyłam panu mecenasowi Cyrańskiemu reprezentację w sprawie rozwodowej. Poszłam za radą koleżanki, która mówiła mi, że adwokat Cyrański jest znany w Łodzi jako skuteczny prawnik od rozwodów i innych spraw rodzinnych. Nie zawiodłam się. Pan mecenas Cyrański prowadził sprawę z wielkim zaangażowaniem, zawsze miał dla mnie dużo czasu, złożył kilka obszernych pism z wnioskami dowodowymi. Na rozprawie był bardzo aktywny, bardzo szczegółowo przesłuchał wszystkich świadków, udowodnił, co się rzeczywiście działo w moim małżeństwie. Sprawa została wygrana w całości, co do winy mojego męża i co do alimentów. Zawdzięczam to oczywiście fachowości pana mecenasa Cyrańskiego, którego mogę polecić każdemu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat - Adwokat Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat

 • Łódź

Jeżeli szukasz współpracy to profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Julia Kalamat są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT Adwokat rozwodowy

 • Łódź
Kalia B.

Bardzo dobrym adwokatem jest pan mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową. Sprawa była beznadziejna a mimo to udało nam się wywalczyć połowę majątku i alimenty dla dzieci i dla mnie. Pan mecenas bardzo się postarał, wywalczył alimenty w takiej kwocie jak chciałam. Wszystko przebiegło sprawnie a kontakt z Panem mecenasem był na najwyższym poziomie.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Łodzi. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak

Prawo rodzinne to specjalność kancelarii adwokackiej - są jednymi z najlepszych w branży. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki - Adwokat Łódź

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Zawadzki

 • Łódź
Małgorzata G.

Pan Mecenas Arkadiusz jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. To co było nieprawdopodobne do załatwienia, mimo, że chwile to trwało, okazało się sprawa, którą da się załatwić i doprowadzić do pozytywnego zakończenia. Bardzo, ale to bardzo polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski - Porady Prawne Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

 • Łódź
Łukasz D.

Kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawne w zakresie sprawach rodzinnych, spadkowych, nieruchomości oraz karnych. Szczególną specjalizację Kancelarii zajmują sprawy rozwodowe. W tym zakresie adwokat współpracuje z profesjonalną agencją detektywistyczną, oferując wsparcie w pozyskaniu dowodów w procesie rozwodowym.

Adwokat Michał Garus Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Adwokat Michał Garus Kancelaria Adwokacka
Cymek R.

Jest dobry w prawie karnym . Byłem zatrzymany. Argumentacja mojego adwokata była skuteczna. Sąd mnie nie zamknął. Cieszę się , że jestem na wolności. Podziękowania.

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Adwokat Michał Jacek Cyrański Kancelaria Adwokacka

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Porady Prawne

 • Łódź
 • Maciej Krzemiński Kancelaria Adwokacka
Roboty budowlane Tobiasz Kowalski

Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt. Polecam serdecznie.

Porady Prawne

 • Łódź
 • Adwokat Łódź
Agnieszka T.

Osoba znająca się na rzeczy. Rozmowy konkretne, rzeczowe, na temat. Pani adwokat wykazała się znajomością tematu. Okazała wsparcie merytoryczne i nie tylko.

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Łódź

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Łódź
Wojciech K.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak - Adwokat Łódź

Adwokat

 • Łódź
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Łódź i w całym powiecie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

Ten specjalista działa na terenie Łodzi i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p. - Kancelaria Adwokacka Łódź

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

 • Łódź
Patrycja S.

Rozmowy przebiegły sprawnie. Już w czasie samej rozmowy telefonicznej dowiedziałam się jakie kroki prawne mogę wykonać w mojej sprawie . Pracownik był uprzejmy nie wydawał się znudzony jak to nieraz bywa w czasie takiej rozmowy zwłaszcza przez telefon. Odpowiadał konkretnie sposób zrozumiały na moje pytania . Nie było to masło maślane jak to nieraz bywa. Wydawał się że naprawdę chce mi pomóc a chyba wówczas było to dla mnie ważne. Koszty też nie były wygórowane. Wcześniej na słowo prawnik i kancelaria wyobrażałam sobie niebotyczne sumy możliwe tylko dla bogatych.Mile się zaskoczyłam Okazuje się że wersja dla biedniejszej części naszego społeczeństwa jednak istnieje. Cud. Polecam kancelarię, bo warto.

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o. - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

W dalszym ciągu nie znalazłeś porad prawnych, chociaż poszukujesz od kilku tygodni? MFK Doradztwo i Windykacja sp z oo może ma szansę zakończyc Twój problem. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata - Porady Prawne Łódź

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
Sylwia A.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w moja sprawę z ZUS. ZUS odmówił wypłaty świadczenia. Moje pisma do instytucji nie pomogły. Sprawą zajęła się radca prawny Anna Kołata. Cieszę się, że na mojej drodze stanęła taka osoba nie tylko jako mecenas ale także jako człowiek. Mecenas dała mi poczucie bezpieczeństwa przed rozprawą oraz zaprezentowała swój poziom pracy czynami WYGRYWAJĄC moją sprawę. Polecam z czystym sumieniem.

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

Kancelaria adwokacka z Łodzi to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie w branży. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Porady Prawne

 • Łódź
 • PRO JURIS KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż szukasz od niezliczonych dni? PRO JURIS KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA może być Twoim wybawieniem. Profesjonalne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego prawnika.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Marii Burskiej - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Marii Burskiej
Dominik P.

Bardzo dobry merytorycznie Adwokat. Prowadziła mi sprawę o rozwód. Jestem bardzo zadowolony z wyników.

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Adwokat Emilia Chrostek Kancelaria Adwokacka
Marta W.

Pani Mecenas jest najlepsza w mieście. Miałam skomplikowaną sprawę, wiec reprezentowała mnie osobiście i dołożyła starań żeby była wygrana. Przy okazji duża pomoc psychologiczna i wsparcie. Od początku czułam, że moja sprawa jest traktowana poważnie i wszystkim zależy na wygraniu jej, a to duża pomoc.

Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokacka z miejscowości Łódź to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

PARTNER W BIZNESIE - Kancelaria Adwokacka Łódź

PARTNER W BIZNESIE

 • Łódź

Jestem Menadżerem ds. Odszkodowań w Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. Jesteśmy liderem w branży odszkodowawczej w Polsce. Od 2004 roku specjalizujemy się w skutecznej pomocy klientom w uzyskiwaniu od Towarzystw Ubezpieczeń należnych świadczeń (odszkodowań i zadośćuczynień). Uzyskujemy należne pieniądze dla klienta w zakresie: odszkodowania za szkody osobowe z OC sprawców wypadków odszkodowania za szkody rzeczowe z OC sprawców wypadków odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika odszkodowania za szkody rzeczowe odszkodowania za błędy medyczne odszkodowania za wypadki w pracy odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków Przyjmujemy sprawy do prowadzenia od 10.08.1997r. Nasz obszar działania

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Maciejewski - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Maciejewski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Maciejewski oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Łodzi i okolic. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria adwokacka Anna Gręda-Adamczyk - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Kancelaria adwokacka Anna Gręda-Adamczyk

Kancelaria adwokacka Anna Gręda-Adamczyk zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki. więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?