Adwokat Łódź - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Łodzi, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Łódź - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Łodzi w 2023 r. wybranych z 207 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 3552 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Łódź
Promowany
Piotr W.

Potrzebowalem szybkiej porady przez telefon dotyczacej zadluzenia i upadłosci. Pani adwokat wszystko mi wyjasnila i szykujemy sie do dalszego dzialania

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Kancelaria Adwokacka Łódź
Promowany

Kancelaria Adwokacka Łódź

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus
Marcin Tatara

Sam już niejednokrotnie się przekonałem, że praca sama w sobie jest ważna – ale zdecydowanie ważniejszy jest wybór tego, który tą pracę wykonuje, (a właściwie, to moje zęby się o tym boleśnie przekonały, po dwukrotnym wyborze niewłaściwego dentysty), ale na całe szczęście los okazał się łaskawy i zrekompensował mi te dwa nieszczęsne wybory (wraz z niepotrzebnie wyrwanym zębem). Bardzo dobrym innym wyborem. Powiem tak: dobrego dentysty w dalszym ciągu szukam, ale wybitnego, rzetelnego i godnego polecenia adwokata wreszcie znalazłem.

Mateusz Jędrzejczak

Z usług Pana Macieja korzystałem w momencie kiedy przerosły mnie procedury dokumenty które trzeba było zebrać w całość byłem przerażony. Pan Maciej ogarnął temat bardzo rzeczowo i sprawnie i co dla mnie było istotne nie zbankrutowałem. Ogromnie życzliwy Pan z mej strony, polecam z całego serca.

Zbigniew Sosnowski

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, oraz fachowe załatwianie spraw zawodowych, miła obsługa i szybka reakcja na problemy - dziękuję za współprace.

5.0 (60 opinii)
Kancelaria adwokacka Adwokat Anna Wróbel - Porady Prawne Łódź
Promowany
Monika Kowalska

Pani Mecenas skutecznie i szybko poprowadziła moją sprawę o rozwód. Cieszę się, że trafiłam na kompetentną osobę, która oddzwania, odpisuje na wiadomości i jest w stałym kontakcie ze swoim klientem. Polecam - w sprawach rodzinnych sprawdza się jak nikt!

Robert Krason

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczny za okazałą pomoc. Polecam.

Joanna Kowal

Profesjonalne podejście do klienta. Przesympatyczna i pełna energii Pani Ania rozwiązała wszystkie nasze wątpliwości i pomogła nam w sprawie. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Szymon Zagozda - Adwokat Łódź
Promowany
Hubert Wu

Serdecznie polecam kancelarię, Pan Mecenas prowadzi sprawy profesjonalnie i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z mecenasem, który zrozumiale tłumaczy sprawę i przedstawia wszystkie możliwości. Dodatkowo Pan Mecenas to bardzo miła i empatyczna osoba, która potrafi wysłuchać i zrozumieć klienta. Polecam!

Edyta Mrozowska

Pan Mecenas podszedł do mojej sprawy w sposób niekonwencjonalny. Dzięki niemu, problemy z którymi borykałam się dłuższy czas zostały kompleksowo rozwiązane. Jest człowiekiem bardzo empatycznym i bardzo angażuje się w sprawy. Serdecznie polecam.

Karina Kacprzyk

Bardzo rzetelny adwokat. Miałam przyjemność rozmawiać z panem Szymonem wyłącznie telefonicznie ale bardzo mi pomógł wysłuchując oraz analizując mój problem. Jego drobiazgowość oraz skrupulatnosc przekonała mnie do tego że mogłabym bez obaw powierzyć mu każdą sprawę . Polecam!

5.0 (9 opinii)
Wszystkie firmy
KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK - Prawo Rodzinne Łódź
best badge
Mirosław Sajdak

Szanowny Panie Mecenasie, odpowiadając wskazuję, że wczoraj przekazałem w formie pisemnej swoje refleksje. Ponieważ, jak rozumiem, nie dotarły powtórzę: Po pierwsze nie czuję się kompetentny do dokonania oceny Pańskiej firmy a co za tym idzie działalności, gdyż nie mam merytorycznej wiedzy w tym zakresie. Mogę przekazać i przekazuję pewne refleksje. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Mecenasem Dariuszem Jasakiem. Jego pomoc w sprawach procesowych jest bardzo skuteczna. Pan Mecenas wykazuje się dużą dozą dociekliwości i cierpliwości. Potrafi uzmysłowić klientowi hierarchię zdarzeń, wyciszyć emocje, co w moim przypadku było konieczne zważywszy na cechy charakteru i temperamentu. Dokonana przez Pana Mecenasa ocena po przedstawieniu wszystkich aspektów sprawy jest wielowątkowa a może raczej zawiera kilka wariantów. Co dla mnie istotne Pan Mecenas posługuje się językiem i argumentami zrozumiałymi dla swojego klienta. Formy i procedury prawnicze zachowuje jakby dla sądu, co jest zrozumiałe i komunikatywne dla klienta. Jest zdecydowanie dostępny dla klienta w kontakcie bezpośrednim mailowo i telefonicznie, co znacząco pomaga w sprawie a jednocześnie buduje przyjazny klimat. Jest niezwykle cierpliwy, dużo czasu poświęcając na wyjaśnienia, które pozwalają Mu wyrobić pogląd i dokonać oceny. Pomimo relatywnie młodego wieku wykazuje się wielką kulturą i w moim przekonaniu wiedzą nie tylko prawniczą, która stanowi rękojmię perspektywy kariery zawodowej. Pan Mecenas Jasak jest, powiedziałbym, przykładem osoby, która cieszyć się może mianem osoby zaufania publicznego. Po drugie wyjaśniam brak reakcji na wcześniejszą korespondencję. Wczoraj wróciłem do Łodzi. Nie miałem z sobą laptopa. Z wyrazami szacunku Mirosław Sajdak

Krzysztof Klient

Profesjonalna usługa adwokacka. Kompetencje, dyskrecja, lojalność, terminowość, dyspozycyjność, rzetelność, wysoka kultura osobista, błyskotliwość to cechy poszukiwane wśród Adwokatów. Pan mec. Dariusz Jasak kieruje się nie tylko praktyką zawodową, doświadczeniem, ale wysokim poziomem empatii, który pozwala mu na zrozumienie klienta i jego potrzeb przekładając je na zawiły język prawniczy. Świetne pisma procesowe nacechowane powagą instytucji Sadu, wiedzą prawniczą, będącą taką kropką nad "i". Wygrana sprawa sądowa w I instancji z zakresu prawa cywilnego dotycząca rozdzielności majątkowej z datą wsteczną jest na to niepodważalnym dowodem. Polecam

Małgorzata Janiszewska

Pan Mecenas profesjonalnie przedstawił możliwości prawnego rozwiązania problemu z zakresu prawa spadkowego. Podał i szczegółowo wyjaśnił wszystkie możliwe sposoby postępowania w sprawie oraz ich koszty. Doświadczenie, wiedza, umiejętność wnikliwego analizowania zawiłych i trudnych spraw oraz łatwość przekazywania tej wiedzy w jasny, zrozumiały sposób pozwoliły mi na podjęcie trafnej decyzji. Szczerze polecam

5.0 (142 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Morawiec - Prawo Rodzinne Bełchatów
best badge
Tomasz Jaworski

Prokuratura w Zgierzu mi bezprawnie zatrzymała moje prawo jazdy , rozsyłała o mnie opinie 5 lat ze jestem chory psychicznie , Pan Piotr wziął się dosyć szybko żeby mi pomoc , powiedział ze zrobi wszystko żebym odzyskał swoje prawo jazdy tym bardziej ze 20 lat miałem bezszkodowej jazdy oraz 60% zniżek i wystawili mi nielegalne papiery schizofrenika których do dziś nie można temu dziadostwu zakwestionować , Polecam

Beata Olejnik

Rozmowa przebiegała sprawnie i profesjonalnie.Sprawa czeka na swój finał w sądzie, więc trudno mi jeszcze polecić tą kancelarie lub skrytykować . więcej o profesjonalizmie tego adwokata mogę powiedzieć po rozprawie

Rafał Perka

Szybki kontakt, a nawet wręcz błyskawiczny, miła i profesjonalna obsługa pełne zaangażowanie (pismo przygotowane przez Pana Piotra nastąpiło na drugi dzień) Polecam

5.0 (11 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Kancelaria Adwokacka Łódź
best badge
Mariusz Szóstka

Adwokat Łukasz to najlepszy specjalista z jakim miałem okazję współpracować. Mimo młodego wieku posiada rozległą wiedzę, która ma także odzwierciedlenie w zdobytym doświadczeniu. Pan Mecenas jest niezwykle merytoryczny, bardzo konkretny, wykazuje przy tym empatię i dużo uwagi dla Klienta, ale najlepiej sprawdza się w działaniu. Wszystkie działania i podejmowane decyzje przynoszą szybkie efekty. Pan Mecenas w mojej sprawie bardzo dokładnie określił kilka możliwych scenariuszy, wybraliśmy wspólnie najbardziej korzystną drogę, a dzięki wskazówkom, logicznemu podejściu i doświadczeniu Mecenasa jestem dziś wygrany! Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Adwokata Łukasza! To naprawdę NAJLEPSZY adwokat. W swojej pracy zawodowej miałem doczynienia z wieloma specjalistami z tej branży, głównie z tego powodu miałem uprzedzenia przed rozpoczęciem współpracy, bo dotychczas praca adwokata kojarzyła się bardzo negatywnie - rozciąganie w czasie spraw, niebotyczne stawki, dużo gadania, mało działania. Dzięki tej współpracy nie wyobrażam sobie samodzielnego prowadzenia podobnych spraw w przyszłości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, a finalnie - bardzo pomyślnie. Należy wspomnieć, że od Pana Mecenasa można nauczyć się bardzo trzeźwego podejścia do sprawy, bez niepotrzebnych negatywnych emocji, co w połączeniu z działaniem i energią, sprawia, że nawet trudna i przykra sprawa (rodzinna) była w pewnym sensie przyjemnością. Adwokata Łukasza Kwiatkowskiego polecam wszystkim przyjaciołom i dobrym znajomym.

Aneta Wilczakrainer

Po ostatnich perturbacjach z adwokatami, przez przypadek trafiliśmy na kancelarię pana Łukasza. I choć sprawy nasze są w toku, już teraz mogę powiedzieć, że znalazłam adwokata na cale życie;-) Polecam wszystkim znajomym w kraju i nie tylko. Z jednej strony ogromna wiedza merytoryczna, niestandardowe podejście do problemu, wysoka kultura (również wielka estetyka przygotowania pism), a z drugiej wysoka empatia, słowność, takt i poczucie humoru. Tak właśnie wyobrażałam sobie współpracę z dobrym adwokatem.

Krzysztof Czerwiński

Bardzo pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy z Panem Mecenasem Kwiatkowskim. Duża wiedza prawnicza w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego i karnego. Sumiennie dotrzymuje terminów i ustaleń z klientem. Nie proponuje zbyt wysokich cen za swoje usługi. Polecam innym potencjalnym klientom.

4.96 (104 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Adwokat Łódź
best badge
Marcin Tatara

Sam już niejednokrotnie się przekonałem, że praca sama w sobie jest ważna – ale zdecydowanie ważniejszy jest wybór tego, który tą pracę wykonuje, (a właściwie, to moje zęby się o tym boleśnie przekonały, po dwukrotnym wyborze niewłaściwego dentysty), ale na całe szczęście los okazał się łaskawy i zrekompensował mi te dwa nieszczęsne wybory (wraz z niepotrzebnie wyrwanym zębem). Bardzo dobrym innym wyborem. Powiem tak: dobrego dentysty w dalszym ciągu szukam, ale wybitnego, rzetelnego i godnego polecenia adwokata wreszcie znalazłem.

Mateusz Jędrzejczak

Z usług Pana Macieja korzystałem w momencie kiedy przerosły mnie procedury dokumenty które trzeba było zebrać w całość byłem przerażony. Pan Maciej ogarnął temat bardzo rzeczowo i sprawnie i co dla mnie było istotne nie zbankrutowałem. Ogromnie życzliwy Pan z mej strony, polecam z całego serca.

Zbigniew Sosnowski

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, oraz fachowe załatwianie spraw zawodowych, miła obsługa i szybka reakcja na problemy - dziękuję za współprace.

5.0 (60 opinii)
avatar icon best badge
Kamil B.

Bardzo miła profesjonalna i szybka pomoc prawna polecam

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
Radca Prawny Małgorzata Maciejewska - Porady Prawne Łódź
best badge
Piotr W.

Potrzebowalem szybkiej porady przez telefon dotyczacej zadluzenia i upadłosci. Pani adwokat wszystko mi wyjasnila i szykujemy sie do dalszego dzialania

5.0 (12 opinii)
Kancelaria adwokacka Adwokat Anna Wróbel - Adwokat Łódź
best badge
Monika Kowalska

Pani Mecenas skutecznie i szybko poprowadziła moją sprawę o rozwód. Cieszę się, że trafiłam na kompetentną osobę, która oddzwania, odpisuje na wiadomości i jest w stałym kontakcie ze swoim klientem. Polecam - w sprawach rodzinnych sprawdza się jak nikt!

Robert Krason

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczny za okazałą pomoc. Polecam.

Joanna Kowal

Profesjonalne podejście do klienta. Przesympatyczna i pełna energii Pani Ania rozwiązała wszystkie nasze wątpliwości i pomogła nam w sprawie. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Łódź Piotrków Trybunalski - Prawo Rodzinne Łódź
best badge
Krystyna Grzybowska

Mecenas dr Robert to młody geniusz. Posiada cechy, które powinien mieć każdy dobry prawnik. Jego zaleta to 7 podstawowych zasad które przemawiają i przekonują każdego człowieka, potrzebującego ochrony prawnej. 1) Dobre umiejętności komunikacyjne. Prawnicy muszą być ustni, mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej, a także być dobrymi słuchaczami. 2) Samoświadomość. 3) Umiejętność analityczna. 4) Umiejętności badawcze. 5) Umiejętności ludzi: komunikatywny, otwarty, szczery. 6) Wytrwałość, doprowadza sprawę do końca. 7) Kreatywność. Zawsze ma alternatywne rozwiązania danej sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Mecenasa dr R. Traskowskiego, ponieważ mam dobre doświadczenie i jestem w pełni zadowolona z naszej współpracy.

Błażej Górczyński

Bardzo dobry kontakt, profesjonalna usługa. Dziękuję Panu Robertowi za kompleksowo sporządzoną umowę, która pozwala również mi świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie!

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Sobczak - Prawo Rodzinne Łódź
best badge
Anna Szafran

Fachowość, informacje bez tzw owijania w bawełnę poza tym cierpliwość i empatia. Tak najkrócej mogę nazwać moje odczucia jakie odniosłam w czasie rozmowy. Pozdrawiam.

Kasia Osa

Z uwagi na fakt, że termin do wniesienia odwołania od decyzji MOPS był bardzo krótki zależało mi na szybkiej współpracy. Dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas wszystko udało się z czego jestem bardzo zadowolona.

Joanna Palmowska

Polecam Panią Martę, rozmowa przebiegła w milej atmosferze, cierpliwie wysłuchała i doradziła. Ogromną zaletą była również rozmowa przed spotkaniem, która rozwiała pewne wątpliwości.

5.0 (4 opinie)

Więcej Adwokatów z Łodzi

Kancelaria Adwokacka Tarkowska & Kałużyński - Adwokat Łódź

Adwokat Łódź

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Tarkowska & Kałużyński
Nana Khuchua

Profesjonale i rzetelne podejście. Współprace z kancelarią oceniam na bardzo wysokim poziomie, szybki kontakt, spokojne, miłe i wyczerpujące podejście do klienta. Bardzo rzetelnie i w prosty sposób tłumaczone przepisy prawa, polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam. Dziękuje za pomoc i wsparcie.

Daria Pierzgalska

Bardzo polecam współpracę z Panem Mecenasem Kałużyńskim, jest bardzo rzeczowy, a jego uwagi oraz propozycje rozwiązań są bardzo trafne. Jednocześnie, jest bardzo cierpliwy i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości, nie traktując przy tym rozmówcy z pozycji „ex cathedra”. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, od samego początku, razem z moją wspólniczką, czułyśmy, że jesteśmy w dobrych rękach, co potwierdziły też osiągnięte, dzięki Panu Mecenasowi rezultaty. Jesteśmy obie bardzo zadowolone ze współpracy i jeżeli będzie taka konieczność na pewno wrócimy.

Natalia Martuzalska

współpraca przebiegła bezproblemowo, z dużą kulturą i empatią. Otrzymywałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a sama sprawa została załatwiona szybko i rzetelnie. Serdecznie polecam!

5.0 (13 opinii)
Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne Łódź

 • Łódź
 • Marta Jęśko-Łuczak Kancelaria Adwokacka
Zofia Kotkowska

Pani Mecenas prowadziła kilka naszych spraw. Jest bardzo kompetentną osobą, nie daje nadziei na pewną wygraną, informuje od początku o szansach na powodzenie. Wszystkie dokumenty w sądzie składane były terminowo. Pani Mecenas zawsze była bardzo dobrze przygotowana do rozpraw. Na sali sądowej spokojna, ale bardzo konkretna, nie daje ponieść się emocjom tylko faktom. Dodam, iż wszystkie sprawy prowadzone przez Panią Mecenas zostały wygrane, uzyskaliśmy także wszystkie zwroty kosztów sądowych. Z całą pewnością jest to osoba godna polecenia.

Malwina Kacprzak

Polecam Panią Martę, prowadziła moją sprawę o kontakty. Cechują ją wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy. Zawsze mogłam liczyć na pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i wniosków, jest konkretna i rzeczowa, dobrze przygotowana do sprawy. Polecam wszystkim, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa i pełnym zaangażowaniu.

Milena Ostalska

Pani Mecenas to zaangażowana i kompetentna osoba. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i z odpowiednim przygotowaniem. Pomagała mi w kilku sprawach i wiem, że jej wszechstronne zainteresowania i doświadczenie pomogą wielu osobom. Dzięki jej pomocy każda sprawa z jaką do niej przyszłam była mniej stresująca dla mnie do przejścia. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować ponownie porady prawnej na pewno zgłoszę się do Mecenas Jęśko - Łuczak.

5.0 (14 opinii)
Kłosiński Bulesowski Adwokaci sp. p. - Porady Prawne Łódź
Daniel P.

Pełen profesjonalizm, polecam, 100% skuteczności

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Daniel Graliński - Porady Prawne Piotrków Trybunalski

Porady Prawne

 • Piotrków Trybunalski
 • Kancelaria Adwokacka Daniel Graliński
Ireneusz Jazdzewski

Mecenas to bardzo rzetelny prawnik. Pomógł mi w sprawach rodzinnych i administracyjnych a jego obsługa była tak kompleksowa, że niczym nie musiałam się martwić. Polecam współpracę.

Michał Płuciennik

Bardzo rzeczowy i konkretny adwokat, pełne opanowanie i kultura. Przez cały czas trwania sprawy bardzo dobry kontakt, Pan Mecenas "czuwał nad wszystkim". Dziękuję i z całym sercem mogę polecić Pana Mecenasa.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Michał Gralewski - Porady Prawne Warszawa
Katarzyna Bala

Poza osiągniętym sukcesem końcowym podczas rozprawy sądowej, nieocenioną wartością dodana jest sposób komunikowania się z klientem. Nie znam zawiłych przepisów prawnych, co wywołało u mnie bardzo wysoki i długotrwały poziom stresu. Dostałam odpowiedź na każde pytanie, czułam się bardzo swobodnie podczas rozmowy i omawiania mojej sprawy. Zostałam doskonale przygotowana do rozprawy, nie miałam problemu z formalnościami, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc. Zdecydowanie polecam współpracę.

Paweł Okoniewicz

Profesjonalny, rzetelny, konkretny i zaangażowany. Polecam każdemu, kto szuka osoby, która chce rozwiązać sprawę, a nie skasować za jej prowadzenie. Polecam.

Kamil Stolarski

Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa, polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Łodzi

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB LEX Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Brzesko

Kancelaria Adwokacka

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Strycharska - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Strycharska
Lidia null

Rozmowy (kontakt) przebiegły przez telefon, WhatsApp, email, Pani mecenas zaproponowała ekonomiczne rozwiązanie, dodatkowo pochodząc ze Skierniewic zaoferowała rozwiązanie szybkie i sprawne logistycznie, a czas był tu istotnym czynnikiem. Po reprezentacji otrzymałam szczegółowe informacje o przebiegu posiedzenia i w jaki sposób formalnie sprawa będzie się dalej toczyła. Polecam.

Magdalena Zięba

Najlepszy adwokat w Łodzi. Pani Katarzyna jest osobą wysoko wykwalifikowaną. Wysłucha, podpowie. Jest osobą zaangażowaną w to co robi. Pomoże w sprawach karnych, prawie rodzinnym, prawie cywilnym. Bardzo polecam usługi Pani Katarzyny.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik - Porady Prawne Toruń

Porady Prawne

 • Toruń
 • Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik

20 lat doświadczenia w branży prawnej mówi samo za siebie. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin tj. psychologowie, psychiatrzy, geodeci, detektywi, pośrednicy nieruchomości, biegli rzeczoznawcy, prawnicy z innych sektorów i specjalizacji, prawnicy polskojęzyczni za granicą - pozwala na obsługę i pomoc w bardzo szerokim zakresie usług. Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik to pozytywnie postrzegana marka działająca na rynku usług prawnych darzona zaufaniem. Działamy od lat także w dziedzinie promowania usług prawnych i świadczymy usługi prawne on-line. Główne działy prawa w jakich się specjalizujemy to: nieruchomości, spadki, wspólnoty mieszkaniowe, rozwody, podziały majątku, zasiedzenia,

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Stańczyk - Kancelaria Adwokacka Łódź

Nazywam się Małgorzata Stańczyk i jestem radcą prawnym. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim (specjalizacja gospodarcza) oraz obroniłam pracę magisterską w Katedrze Prawa Karnego Międzynarodowego. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi oraz zdałam egzamin zawodowy na radcę prawnego. Chętnie pomogę Ci w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych, administracyjnych. Mogę udzielić Ci porady prawnej, przygotować pozew/pismo, a także reprezentować Cię w sądzie czy przed organem administracji publicznej. W swojej pracy kieruję się dobrem klienta, do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Zależy mi, żebyś podczas współpracy ze mną czuł się swobodnie i bezpiecznie. Zapraszam na moją stronę

Jakie są koszty adwokackie w Łodzi?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Łodzi? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Łodzi. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Łodzi same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Masłowski - Adwokat Sieradz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Masłowski

 • Sieradz

Adwokat realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Masłowski to doskonały wybór dla Ciebie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

LegalWise Śliwiński Kucharski Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • LegalWise Śliwiński Kucharski Adwokaci i Radcowie Prawni
Krzysztof Świętochowski

Bardzo dziękuję za pozytywną współpracę z Kancelarią LegalWise. Kompetencje fachowość i rzetelne podejście do spraw poszkodowanych klientów, oraz ich problemów życiowych i zawodowych, pozwoliło Mi uwierzyć w sprawiedliwość i polskich Adwokatów. Młodzi pełni pasji do swojego zawodu godnie walczą o sprawiedliwość zgodnie z kodeksem prawa. Ze szczególnymi wyrazami podziękowania dla Pana Adwokata Bartosza. Pozdrawiam, Krzysztof.

Karolina Zawada

Bardzo polecam współpracę z LegalWise, kancelaria pomogła mi w przygotowaniu spersonalizowanej Umowy o Pracę tak aby obie strony, Pracodawca i Pracownik, były zadowolone. Przygotowanie umowy przebiegło szybko i sprawnie, w ciągłym kontakcie z prawnikiem, które rzetelnie wytłumaczył wszystkie jej szczegóły.

Łukasz Ostrowski

Miałem okazję korzystać z usługi doradztwa prawnego w wykonaniu LegalWise. Temat nie był łatwy bo to budowlanka, trzeba było sprawdzić podobne sprawy historyczne i ocenić szansę sukcesu. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji Pan Bartek obiecał że wróci do mnie jak najszybciej. Nie kłamał, następnego dnia miałem już konkretnie wyjaśnioną sytuację na podstawie której podjąłem jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Z czystym sumieniem mogę polecić!

5.0 (20 opinii)
"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT - Prawo Rodzinne Łódź

"KLIMKOWSKI" Igor Klimkowski ADWOKAT

 • Łódź
Nina Mazurek

Nie wiem jakbym sobie poradziła ze sprawą rozwodową gdyby nie Pan Mecenas. Mój były mąż był wyjątkowo uparty i zawzięty i nie chciał iść na żadne ugody i na rozwód bez orzekania o winie. Po kilku sprawach w końcu udało mi się wygrać. Mój były mąż niestety dużo stracił na swojej zawziętości bo sąd ogłosił rozwód z wyłącznej jego winy także jestem bardzo wdzięczna Panu Mecenasowi.

Anna Karczemska

Chciałabym podziękować mecenasowi za świetnie przeprowadzoną sprawę o podział majątku wspólnego. Cieszę się, że osobiście był Pan ze mną przez cały ten trudny dla mnie proces. Pana wsparcie i wiedza prawnicza dawały mi komfort i pewność, że wszystko będzie zrobione dla mnie najlepiej, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Angelika Kordoba

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Igor Klimkowski. Rozwód był trudny na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Dzięki Panu Klimkowskiemu dostałam rozwód z orzeczeniem winy męża oraz alimenty na dzieci i siebie. Majątek również udało się podzielić sprawiedliwie a nie tak jak chciał były mąż. Pan Klimkowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Doskonale wie co robi i zawsze służy pomocą. Kontakt z nim jest bezproblemowy.

5.0 (92 opinie)
Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łódź

Adwokat Artur Lewandowski Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
Sebastian Śliwowski

Współpraca z panem mecenasem odbywała się na najwyższym poziomie. Na każdym spotkaniu mecenas udzielał mi rzetelnych i wyczerpujących informacji dotyczących postępowania na bieżaco informował o postępach sprawy oraz o ważnych terminach. Pełen profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie Pana mecenasa sprawiło, że sprawa zakończyła się dla mnie sukcesem. Polecam serdecznie współpracę z tym adwokatem.

Anna Jedynak

Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa w zakresie prowadzenia firmy. Dzięki współpracy nie muszę martwić się o kwestie prawne oraz zmiany w przepisach dotyczące mojej działalności. Szczerze polecam.

Katarzyna Wójcik

Miły, konkretny człowiek. Wszystko wytlumaczy, co jak będzie przebiegało, czego można się spodziewać. Bardzo mi pomógł przy odszkodowaniu po wypadku. Polecam serdecznie !

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Renata Czerwińska - Prawo Rodzinne Łódź

Kancelaria Adwokacka Renata Czerwińska

 • Łódź
Urszula Michalak

Pani Renata Czerwińska to najlepsza osoba jaka mogła mi się "trafić" w sprawie dotyczącej rozwodu. Jest osobą niezwykle kompetentną w zakresie prawa rodzinnego, do sprawy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem,profesjonalizmem, a także co bardzo ważne potrafi otoczyć pomocą i wsparciem, dodać motywacji w chwilach zwątpienia,by realizować powzięte decyzje. Pani Renata udziela rzeczowych,konkretnych informacji,odpowiada na każde pytanie,które budzi nasze wątpliwości. Fachowość, wiedza i niebywałe doświadczenie zawodowe mieszające się z pasją sprawiają, iż Pani Renata podejmuje sprawy trudne i skomplikowane. Jestem wdzięczna za poprowadzenie mojej sprawy. Każdemu, kto znajdzie się w trudnym momencie swojego życia życzę współpracy z Panią Renatą. Polecam!

Anna Zielińska

Pani Adwokat Renata Czerwińska jest osobą rzeczową, dbającą o każdy szczegół. W mojej sprawie jest bardzo dociekliwa, skrupulatna i dokładna w działaniu. Kwestie prawne tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały, rozwiewając moje wszelkie wątpliwości. Jest nie tylko Adwokatem, ale przede wszystkim człowiekiem, czuję z Jej strony ogromne wsparcie. Ilość spotkań dostosowana do potrzeb, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwia współpracę nie angażując czasu na dojazdy. Pani Renata jest odpowiednią osobą, na odpowiednim stanowisku. Jest adwokatem z powołania, a nie z przypadku. Panią Adwokat cechuje właściwe i trafne podejście do sprawy i klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań mogę liczyć na stały kontakt. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez Kancelarię Pani Renaty.

Katarzyna S.

Pani Renata Czerwińska jest najlepszym adwokatem jakiego mogłam spotkać. Kontakt dostałam od koleżanki, której trudną sprawą kierowała Pani Mecenas. Ja ze swojej strony zapewniam, że Pani Renata jest adwokatem kompetentnym, zaangażowanym, godnym zaufania i motywującym do działań adwokatem. Jest osobą skrupulatną, fachową i niezwykle profesjonalną. Dzięki Pani mecenas nabrałam pewności siebie. W niezwykle trudnej dla mnie sytuacji życiowej Pani Renata zmotywowała mnie do konkretnego działania, za co jestem niesamowicie wdzięczna. Z całego serca POLECAM!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Kołek
Łukasz G.

Korzystałem z pomocy prawnej w sprawie zachowku i związanej z najmem mieszkania. W wielu drobnych sprawach tez się konsultowałem. Kontakt z Panią mecenas można nawiązać natychmiast. Wiem, że robi wszystko z korzyścią dla klienta. Ceny usług nie są wygórowane jak na adwokata.

Jadwiga K.

Do Pani mecenas trafiłam w trudnym momencie podjęłam decyzję o rozwodzie. Przez całe postępowanie Pani Ewelina mnie wspierała i wszystko tłumaczyła, z jej pomocą uzyskałam rozwód z winy byłego męża i wysokie alimenty na dzieci. Uważam, że dobrze wybrałam i polecam tego prawnika.

5.0 (3 opinie)
Adwokat Elżbieta Walczak - Adwokat Łódź

Adwokat Elżbieta Walczak

 • Łódź
Aneta Lipińska

Jestem bardzo wdzięczna, Pani Mecenas, ponieważ bez jej pomocy nie poradziłabym sobie z moją sprawą. Wszystko wyjaśniła szczegółowo, a na każde moje pytanie otrzymywałam rzeczową odpowiedź, rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, i mimo początkowego stresu, dość szybko poczułam, że trafiłam do właściwej osoby.

Anna Jarzembowska

Pani Mecenas udzieliła mi porady prawnej dotyczącej dziedziczenia w mojej rodzinie i cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Spotkałyśmy się w przytulnym lokalu w centrum Łodzi. Miałam też pytania jeszcze później i nie było żadnego problemu, żeby potem dopytać o dodatkowe kwestie. Zdecydowanie polecam Panią Mecenas i jeszcze raz dziękuję za cierpliwość.

Tomasz Obrzęcki

Polecam tę Panią Adwokat. Zgłosiłem się do niej dopiero w trakcie postępowania, napisała pismo, w którym wyprostowała moje błędy. Pani Elżbieta zawsze chętnie odpowiadała mi na dodatkowe pytania przez telefon, czy maila jak zapomniałem zapytać na spotkaniu.

5.0 (6 opinii)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jolanta Jarnecka

 • Łódź
Dorota Jakubowska

Kilkukrotnie korzystałam z usług Pani Mecenas. Za każdym razem wykazywała się dużym profesjonalizmem oraz ogromną kulturą osobistą. Bardzo doceniam otwartość i umiejętność Pani Mecenas do prowadzenia spotkań i rozmów poza salą sądową w przystępnym, nie-prawniczym języku, przez co komunikacja jest bardzo sprawna i przyjemna. Polecam współpracę z Panią Mecenas Jolantę.

Ola Gatermajer

Pani Jolanta jest dobrym rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez stresujący rozwód. Szczerze polecam Panią Adwokat.

Aleksandra Młoczkowska

Pani Mecenas zapewnia bardzo profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim wsparcie przez cały czas trwania procesu. Jest wyrozumiała, cierpliwa i bardzo dobrze się z nią pracowało.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Prawna Ad Eventum Radca Prawny Tomasz Jendrasiak

Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Słowińska - Wiecha - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne Łódź

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Słowińska - Wiecha

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Łodzi

Jeśli szukasz Adwokatów w Łodzi, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Łodzi na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka
Barbara L.

Polecam Panią Mecenas, w szczególności w sprawach rodzinnych i rozwodowych. W trakcie prowadzonej sprawy wzorowy kontakt. Bardzo dobrze poprowadzona sprawa, czułam opiekę i profesjonalizm adwokatki. Super mecenas w Łodzi!

5.0 (2 opinie)
Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Rębowski & Kosela Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Witamy na stronie poświęconej naszej Kancelarii. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Próbujemy osiągnąć ją w oparciu o obustronne zaufanie i jasne zasady współpracy. Zakres świadczonych usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpraca może przyjąć formę prowadzenia konkretnej sprawy, wykupienia abonamentu prawniczego lub stałej obsługi prawnej. Przedmiot działalności kancelarii obejmuje w szczególności: - prawo cywilne i postępowanie cywilne - prawo gospodarcze - prawo transportowe, przewozowe - sprawy o zapłatę, windykacja należności - odszkodowania(wypadki komunikacyjne, inne zdarzenia

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law - Adwokat Łódź

Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law

 • Łódź
Katarzyna Jankowska

Widziałam ostatnio Panią Adwokat w telewizji jak Pani udzielała porad w sprawach rodzinnych. Super Pani wypadła. Mnie Pani reprezentowała co prawda klika lat, mam nadzieje, że dobrze Pani wspomina naszą wygraną sprawę, charyzma cały czas taka sama. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

Łukasz Szpak

Kancelaria, dla której warto nawet przyjechać z innego miasta. Ja jestem z Bełchatowa a zdecydowałam się i tak przyjechać do niej do Łodzi ze swoim rozwodem. Sprawa prowadzona bardzo sumiennie przez Panią Mecenas. Moja wygrana tylko potwierdza dobre opinie jakie czytałem już wcześniej na temat Kancelarii.

Krystyna Pawlak

Chciałam bardzo podziękować Pani Mecenas i całej Kancelarii, za pomoc w sprawie alimentów bo gdyby nie Wy to mój były by mnie zniszczył w sądzie. Pani Adwokat dziękuje za reprezentacje na każdej rozprawie i całe zaangażowanie, a Pani z sekretariatu za każde dobre słowo i miła obsługę i pyszna kawę.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski - Adwokat Łódź

Adwokat

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Andrzejewski

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Łódź i w całym powiecie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
Radca Prawny Marta Sobczak - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Radca Prawny Marta Sobczak

Ten specjalista działa na terenie Łodzi i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Adwokat Łódź

 • Łódź
Anna N.

Wysoki profesjonalizm, empatia, uczciwość. To bardzo rzadkie doznanie w tych czasach. Polecam gorąco!

5.0 (2 opinie)
Adwokat Łódź – Paulina Kubera – Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Adwokat Łódź – Paulina Kubera – Kancelaria Adwokacka
Iwona Lewicka

Pani Mecenas Paulina to godny polecenia fachowiec, z dużą empatią, oraz zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, oraz bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadzi sprawy. Jest osobą bardzo spokojną, zrównoważoną, potrafi obiektywnie ocenić sytuację i uczciwie doradzić. Bardzo polecam wszystkim, którzy potrzebują skutecznego adwokata.

Klaudia Gozdek

Moja firma wielokrotnie korzystała z usług Pani Adwokat Pauliny. Jest to osoba niezawodna, bardzo pomocna, zaangażowana oraz niezwykle uprzejma i kompetentna. Wiele razy pomogła mojej firmie w kwestiach porad związanych z prawem pracy, oraz we wszelkiego rodzaju umowach dla pracowników, oraz podnajemców. Pani Adwokat jak nikt inny zna się na swojej pracy, to pierwsza osoba związana z prawem do której mam tak ogromne zaufanie, dlatego zawsze z chęcią wracam aby skorzystać z usług świadczonych przez Panią Adwokat Pauline. Gorąco polecam.

Zuzanna Lesień

Pełen profesjonalizm! Pani Adwokat Paulina jest bardzo pomocna, ma w sobie dużo empatii i potrafi w sposób zrozumiały i rzeczowy wytłumaczyć sytuację, oraz przedstawić strategię działania. W pełni poświęciła się mojej sprawie, dzięki czemu zakończyła się sukcesem. W pełni polecam i dziękuję za współpracę!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie spółka komandytowa - Porady Prawne Łódź

Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie spółka komandytowa

 • Łódź
Glasstory

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Mecenasem. Przede wszystkim zajął się sprawą szybko i dokładnie. Udziela precyzyjnych odpowiedzi i porad w momencie, w którym osoba nie znająca się na przepisać tak dobrze, potrzebuje informacji i uspokojenia emocji. Zawsze jest do dyspozycji i przekazuje pozytywną energię co daje wiarę w wygranie sprawy :)

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

Kancelaria adwokacka z Łodzi to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie w branży. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (3 opinie)
Wróblewski, Figurski Adwokacka Spółka Partnerska - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Wróblewski, Figurski Adwokacka Spółka Partnerska

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż szukasz od niezliczonych dni? Wróblewski Figurski Adwokacka Spółka Partnerska może być Twoim wybawieniem. Profesjonalne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego prawnika.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.
Andrzej Warszawy

Zdecydowanie polecam kontakt z Inkaso. Polecono mi usług kancelarii, załatwienie zleconej sprawy odbyło się konkretnie i szybko. Do zobaczenia kiedyś.

Joanna Madej

Bardzo szybkie załatwienie sprawy, profesjonalni od A do Z. Prowadzą za rączkę i pomagają we wszystkim o czym nie ma się pojęcia. Zdecydowanie polecam korzystanie z ich usług!

5.0 (4 opinie)
AK LEGAL Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Kołodziejczyk - Prawo Rodzinne Łódź

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • AK LEGAL Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Kołodziejczyk
Dariusz M.

Spośród wielu moich spraw, które miałem przyjemność rozwiązywać z Panią Mecenas Anetą Kołodziejczyk, najbardziej zapamiętałem jej naturalne, bardzo ludzkie i przyjazne podejście do klienta. Taki rodzaj kontaktu daje poczucie spokoju i zaufania do adwokata. To bardzo ważne , zwłaszcza że często spotykamy się z prawem zestresowani , w nowej i trudnej sytuacji. Z pomocy Kancelarii korzystałem wielokrotnie w ciągu kilku lat. Bardzo dziękuję za skuteczną pomoc. Polecam wszystkim ,którzy szukają mądrej życiowo i zawodowo Adwokatki !!!

5.0 (2 opinie)
Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Adwokacka

 • Łódź
 • Adwokat Agata Podlasek Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokacka z miejscowości Łódź to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kołata

 • Łódź
Sylwia Apanasewicz

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w moja sprawę z ZUS. ZUS odmówił wypłaty świadczenia. Moje pisma do instytucji nie pomogły. Sprawą zajęła się radca prawny Anna Kołata. Cieszę się, że na mojej drodze stanęła taka osoba nie tylko jako mecenas ale także jako człowiek. Mecenas dała mi poczucie bezpieczeństwa przed rozprawą oraz zaprezentowała swój poziom pracy czynami WYGRYWAJĄC moją sprawę. Polecam z czystym sumieniem.

Patrycja Dziąg

Pani Anna jest bardzo rzeczowa, konkretna oraz wykazuje się bardzo dużą wiedzą. Szuka najlepszych rozwiązań i każdą sprawę bada pod każdym możliwym kątem. Przy bardzo profesjonalnym podejściu pozostaje osobą bardzo uprzejmą. Szczerze polecam!

Renata Grzelewska

Z usług Kancelarii korzystam w sprawach windykacyjnych. Gorąco polecam ze względu na profesjonalizm, szybki kontakt, wysokie zaangażowanie i skuteczność.

5.0 (5 opinii)
avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Swat-Marciniak oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Łodzi i okolic. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek - Porady Prawne Łódź

Porady Prawne

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Kalina Majorek zapewnia bogatą ofertę porad prawnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Łódź, Ksawerów, Bukowiec, Kalonka, Byszewy, Wódka, Kopanka, Natolin, Dąbrowa, Dobieszków, Grabina, Moskwa, Plichtów, Teolin, Głogowiec, Lipiny, Boginia, Borchówka, Janów, Niecki.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?