Adwokaci Gdańsk

Adwokaci w Gdańsku, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Rafał D.

  Bezpłatne konsultacje Pana adwokata Dariusza Klugmanna są bardzo pomocne, precyzyjne i dokładne. Pan adwokat posiada ogromną wiedzę i doświadczenie prawne. Rozmawia się w przyjemniej i przyjaznej atmosferze oraz zawsze stara się pomóc. Gorąco polecam.

 • Katarzyna K.

  Pana Piotra cechuje doskonała znajomość specyfiki prawa karnego oraz bogate doświadczenie przy obsłudze niestandardowych spraw, dzięki czemu oferuje on doradztwo prawne najwyższej jakości. W trakcie naszej współpracy Pan Piotr wykazał się szybkością i elastycznością działania, cechując się przy tym niesamowitym uporem w osiąganiu zamierzonego celu, co skutkowało w doprowadzeniu do bardzo wielu wysokich wyroków sądowych dla osób znęcających się nad zwierzętami. Współpracując z Panem Piotrem od wielu lat, jako oskarżyciel posiłkowy nie przegrałam ani jednej sprawy(!). Jakość oferowanych przez Pana Piotra usług prawnych wynika także z indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz pełnego zaangażowania w realizowane zadania. Reprezentuję jedną

 • Kamila G.

  Korzystałam z usług dwukrotnie przy zakupie mieszkania i sprawach rodzinnych - alimenty, ustalenie opieki nad córką. Polecam usługi Kancelarii. Obydwie sprawy zostały poprowadzone sprawnie, konkretnie, bez przeciągania, co wynikało z doświadczenia Pana Mecenasa. Empatyczny człowiek, z profesjonalnym podejściem. Ceny do zaakceptowania.

 • Olek G.

  Zgłosiłem się w sprawie dotyczącej prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, dzięki fachowej pomocy zakończyło się warunkowym umorzeniem postępowania i nie figuruje jako osoba skazana a jako, ze mój pracodawca wymaga okresowo dostarczania zaświadczenia o niekaralności, nie straciłem źródła utrzymania. Tą opinia chce się odwdzięczyć za pomoc!

 • Halina K.

  Profesjonalne podejście do klienta, wyczerpujące odpowiedzi, ciekawe, indywidualne, wszechstronne propozycje rozwiązania problemu, polecam.

 • 6. revalue

  Rokmir R.

  Otrzymałem bardzo atrakcyjną ofertę dot. ochrony praw autorskich. Pan Damian Dejewski reprezentujący Kancelarie ReValue w sposób rzeczowy i profesjonalny przekazał wszelkie informacje związane z tematem ochrony praw. Aktualnie jesteśmy na etapie podjęcia decyzji o podjęciu współpracy.

 • PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Robert K.

  Fachowa i szybka pomoc prawna, polecam pana mecenasa Michała!

 • Andrzej B.

  Profesjonalna, rzetelna, przy tym bardzo sympatyczna Pani Mecenas. Cierpliwie wysłucha, poradzi, wydrukuje do przeczytania w domu komentarze czy uzasadnienia interesujących wyroków. Polecam!

 • Więcej profesjonalistów

 • www.haberihaber.pl - rozwody, - jazda pod wpływem alkoholu, - porady prawne, - obsługa prawna firm, - zakładanie spółek, - pisma procesowe, - reprezentacja przed sądami i urzędami, - sprawy karne, - rozwód, - podział majątku, - sprawy spadkowe, - odszkodowania, - sprawy pracownicze - sprawy administracyjne - windykacja należności. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie: - prawa gospodarczego - prawa handlowego - prawa cywilnego - prawa administracyjnego - prawa karnego - prawa budowlanego - prawa pracy - prawa rodzinnego - prawa ochrony konkurencji i konsumenta - windykacji należności - obsługi przedsiębiorców - oraz sporów sądowych Kancelaria zajmuje się również odzyskiwaniem - egzekwowaniem należności (przedsądowych, przedegzekucyjnych). Zamiast teoretycznych analiz, skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad, które umożliwiają zawarcie transakcji, rozstrzygnięcie sporu czy realizację celów biznesowych. Dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej. Świadczymy również porady prawne przez internet, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu, sporządzimy pisemną poradę prawną, opinię lub umowę cywilnoprawną.

 • Prawo karne / Nieruchomości / Rozwody/Prawo Gospodarcze Kancelarię założyłem w 2005 r. i specjalizuję się w 4 obszarach prawa: - sprawy karne (procesy i negocjacje; oskarżeni i pokrzywdzeni), - prawo nieruchomości (procesy, transakcje, spadki, wspólnoty mieszkaniowe) - sprawy rozwodowe (procesy i podziały majątku) - prawo gospodarcze (windykcje, negocjacje i renegocjacje umów, stała obsługa, procesy) Każdą sprawę traktuję indywidualnie i dostosowuję strategię ustaloną z Klientem do uwarunkowań prawnych i faktycznych, zgodnie z przyjętymi założeniami. Dzięki specjalizacji w ściśle określonych dziedzinach prawa i zdobytemu doświadczeniu, pomagam moim Klientom w rozwiązywaniu bardzo skomplikowanych problemów prawnych, będących często poważnymi problemami życiowymi lub gospodarczymi. Obsługę prawną prowadzę również w języku angielskim i niemieckim. W przypadku zainteresowania poradą prawną lub zleceniem sprawy, uprzejmie proszę o kontakt pod nr 502 031 149 w celu umówienia spotkania. Serdecznie zapraszam do współpracy. adw. Antoni Koprowski

 • Porady Prawne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Lex Causa

  Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne, prawo karne, prawo cywilne. Dla nas najważniejszy jest klient i czas dlatego zawsze nasz Adwokat kontaktuje się który jest specjalistą w danej dziedzinie. W pierwszej rozmowie poświęcamy czas klientowi udzielając mu niezbędnych informacji. W pierwszej rozmowie nasz Adwokat jest do Twojej dyspozycji i zobowiązany jest udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji. W czasie rozmowy ustalamy status danej sprawy i plan działania. Dbamy o jakość naszych usług.

 • Nazywam się Jakub Kulczyński. Od 2017 roku wykonuję zawód radcy prawnego. Swoje usługi świadczę przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego, głównie w Trójmieście, a także na terenie Elbląga oraz Bydgoszczy. Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie cywilnym (prawo zobowiązań, spadki, sprawy o zapłatę), prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem), prawie gospodarczym. Podejmuję się również spraw pracowniczych oraz karnych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z najwyższą starannością. Zapewniam kompleksową reprezentację przed sądem, porady prawne, analizę oraz sporządzanie umów i in. Poza działalnością stricte prawniczą jestem również stałym mediatorem sądowym z listy Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku

 • Nasza kancelaria dzięki zaufaniu naszych Klientów może poszczycić się blisko 1000 zrealizowanych porad i spraw w zakresie obsługi prawnej osobą prywatnym oraz Firmą - działalność gospodarcza jak i Spółki z o.o. S.A. Jawna, Komandytowa inne. Od Ponad 10lat działamy na terenie całego Trójmiasta oraz Województwa Pomorskiego. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klienta albo umawiamy się na spotkania dopasowując dogodne terminy dla obojga stron. Kancelaria otwarta jest od 7.00 do 17.00 ale umawiamy się w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 20.00 jak również w soboty lub Niedzielę po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny. Do Klienta - Osoby lub Firmy potrzebującej pomocy prawnej, porady, konsultacji, doradztwa, wsparcia podchodzimy bardzo indywidualnie czy w kwestii udzielenia pomocy prawnej czy pomocy w poszukaniu rozwiązania w celu uniknięcia długotrwałych sporów na drodze Sądowej. Zakres obsługi prawnej i finansowej Kancelarii PARTNERZY: 1. Prowadzenie przed sądowych oraz w Sądzie spraw z zakresu: - prawa gospodarczego - prowadzenie przedsądowej i sądowej windykacji należności. Pomoc osobą zadłużonym. - Prawa Spadkowego - spadek, zachowek, unieważnienie testamentu - Prawa Administracyjnego - Prawa Pracy - Prawa Rodzinnego: rozwód bez orzekania o winie(za porozumieniem stron) rozwód z orzeknięciem o winie unieważnienie małżeństwa alimenty ograniczenie władzy rodzicielskiej ustalenie kontaktów z dzieckiem ustalenie pobytu dziecka ubezwłasnowolnienie 2. Prawo Karne 3. Prowadzenie spraw o odszkodowanie z tytułu wypadków, kolizji samochodowych, zadość uczynienia za uszczerbek na zdrowiu Odszkodowanie z tytułu popełnionych błędów medycznych, odszkodowania majątkowe, odszkodowania z tytułu OC 4. Pozyskiwanie środków z Funduszy Unijnych oraz środków z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na doposażenie stanowiska pracy, staże, interwencje, programy wsparcia firm i osób prywatnych 5. Pomoc przy otrzymaniu kredytu bankowego na w/w potrzeby, oraz uzyskania pożyczki unijnej na inwestycję np JEREMIE 6. Audyt energetyczny, biznes plan i inne 7. Prowadzenie spraw o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem wywłaszczenia właścicieli nieruchomości po II Wojnie Światowej 8. Pomoc prawna przy sprzedaży lub kupnie zadłużonych nieruchomości 9. Pośrednictwo w obrocie nieruchomości - sprzedaż, kupno wynajem 10. Pomoc w rekrutacji pracowników - HR 11. Pozycjonowanie stron firmom oraz wsparcie w prowadzeniu Ich portali społecznościowych 12. Rejestracja pojazdów

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Prawna i Finansowa - PARTNERZY Nasza kancelaria dzięki zaufaniu naszych Klientów może poszczycić się blisko 1000 zrealizowanych porad i spraw w zakresie obsługi prawnej. Zakres obsługi prawnej i finansowej Kancelarii: 1. Prowadzenie przedsądowej i sądowej windykacji należności 2. Prowadzenie w Sądzie spraw z zakresu: prawa gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, prawa pracy 3. Prowadzenie spraw o odszkodowanie z tytułu wypadków, kolizji samochodowych, zadość uczynienia za uszczerbek na zdrowiu 4. Pozyskiwanie środków z Funduszy Unijnych oraz środków z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na doposażenie stanowiska pracy 5. Pomoc przy otrzymaniu kredytu bankowego na w/w inwestycje 6. Audyt energetyczny, biznes plan i inne 7. Prawo karne 8. Prowadzenie spraw o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem wywłaszczenia właścicieli nieruchomości po II Wojnie Światowej 9. Pomoc prawna przy sprzedaży lub kupnie zadłużonych nieruchomości

 • Zapraszam do kontaktu osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy poszukujące doradztwa w obszarze wszystkich ubezpieczeń: - Firmy, - auta - OC Firmy (zabezpiecza przed szkodami wyrządzonymi podczas prac na rzecz klienta. Jest to bardzo mocny argument sprzedażowy Państwa Firmy w rozmowach z odbiorcami Waszych usług ponieważ zabezpieczacie interesy klientów posiadając taką polisę. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobie lub w mieniu wyrządzone poszkodowanym w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz użytkowaniem mienia.) - dom, mieszkanie - życie Pracuję szybko i wirtualnie.

 • PPHU PATREX Poland Import-Eksport

  Firma PPHU PATREX korzysta z usług Kancelarii Radcy Prawnego PARAGRAF od kilku lat. Kancelaria pełni stałą obsługę prawną przedsiębiorstwa polegającą w szczególności na przygotowywaniu projektów dokumentów i umów, zastępstwie procesowym w sprawach sadowych oraz windykacji należności. Polecam.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Gdyni, kierunek Prawo, Università degli Studi di Firenze, Giurisprudenza, a także podyplomowych studiów Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2007 r. jestem związana z kancelariami prawniczymi, a od 2009 r. jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, jestem wpisana na listę radców prawnych pod numerem Gd/2577. W swojej działalności zawodowej koncentruję się na kompleksowej obsłudze procesów inwestycyjnych oraz podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów tworzenia spółek i zagadnień grup kapitałowych, w tym również na gruncie prawa podatkowego. Zajmuje się również obsługą klientów zagranicznych. Wdrażam przepisy o ochronie danych osobowych (w tym RODO). Specjalizuje się w prowadzeniu negocjacji handlowych, również w języku angielskim. Ponadto, prowadzi bieżącą asystę dla kadry menedżerskiej. Dodatkowo zajmuję się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych z polisolokat. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz językiem włoskim i rosyjskim w stopniu średniozaawansowanym.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

  Kancelaria radcy prawnego Krzysztofa Lodzińskiego od 2010 roku świadczy pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, osób fizycznych i prawnych będących przedsiębiorcami oraz innych podmiotów, nieprowadzących działalności gospodarczej, w tym stowarzyszeń i fundacji. Pomoc prawna świadczona jest we współpracy z zespołem prawników specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Taka formuła działania zapewnia możliwie szeroki zakres oferowanych usług przy zachowaniu wysokich standardów pracy. Nie występujemy w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w sprawach o przestępstwa skarbowe. Wskazane dziedziny działalności zarezerwowane są dla prawników wykonujących zawód adwokata.

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Adwokat

  • Gdańsk
  • Kancelaria ATENA Obsługa Wierzytelności
  DM Computers Daniel Mazur

  Witam. Świetna, fachowa i szybka obsługa - bardzo miła atmosfera, no i co najważniejsza dla klienta - efektywna realizacja zlecenia. Na pewno będę korzystał z usług Kancelarii jak zajdzie tylko taka możliwość - polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.

 • Tar-drew

  • Gdańsk
  Błażej H.

  Profesjonalne podejście do klienta, szczerze polecam tę firmę. Pellet, który od nich kupiłem był doskonałej jakości.

 • Centrum Likwidacji Szkód i Ubezpieczeń

  • Gdańsk

  Jako firma prawnicza działamy na rynku od ponad 30 lat. Nasz dział likwidacji szkód istnieje od 2009 roku. Specjalizujemy się w: 1.Odszkodowania. (szkody osobowe,szkody majątkowe,śmierć bliskiego w wypadku,pożary,polisolokaty,wypadki w pracy,zwiększanie i uzyskiwanie rent powypadkowych,błędy medyczne,opóźnione loty 2.Obsługa prawna okołoodszkodowawcza firm. 3.Obsługa klientów indywidualnych (Prawo Cywilne) na preferencyjnych zasadach 3.Likwidacja szkód komunikacyjnych Sprawy odszkodowawcze prowadzimy na TERENIE CAŁEGO KRAJU nie pobierając od klientów żadnych opłat wstępnych. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w odzyskiwaniu odszkodowań z tytułu m.in.: błędów lekarskich, wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy czy wypadków rolniczych. Pamiętaj, że choć obowiązkiem ubezpieczyciela jest wypłata odszkodowania, jego kwota często pozostawia wiele do życzenia. Oddając swoją sprawę w ręce profesjonalistów możesz mieć pewność, że pozyskane przez nas środki finansowe w pełni zaspokoją Twoje potrzeby, związane z zaistniałym zdarzeniem losowym. Naszym celem jest skuteczne dochodzenie odszkodowań i wspieranie naszych klientów w odzyskiwaniu należnych im środków finansowych. Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie od prywatnego ubezpieczyciela, linii lotniczych czy od szpitala, w którym popełniono błąd medyczny. Angażujemy się w również w sprawy wymagające, skomplikowane i zawiłe. Jako specjaliści od odszkodowań możemy pochwalić się wyjątkową skutecznością i efektywnością. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapracować na zaufanie, którym nas obdarzono. Świadczymy kompleksową pomoc prawną, oferujemy także bezpłatną weryfikację spraw oraz darmowy dojazd do klienta.

 • Adwokaci

  • Gdańsk
  • Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka

  Adwokat Joanna Małecka jest absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym (rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym, spadkowym) oraz prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego, w tym specyfiki Karty Nauczyciela. Zajmuje się również prawem administracyjnym oraz karnym. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w stałej obsłudze podmiotów gospodarczych. Biegle zna język angielski, z kolei język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym. Posiada certyfikat CAE (Certificate in Advanced English). Sumiennie i indywidualnie oraz realnie podchodzi do każdej zleconej sprawy. Działa z pełnym zaangażowaniem.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Adwokat Andrzej Koziołkiewicz Gdańsk Kancelaria Adwokacka

  Firma Adwokat Andrzej Koziołkiewicz Gdańsk Kancelaria Adwokacka to prawdziwi profesjonaliści w branży prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy powiatu Gdańsk. Profesjonalne konsultacje prawnicze w niezależnie od przedmiotu sprawy, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wiele innych to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej

  Radca Prawny Dr Bartłomiej Krzyczkowski prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego od 12.2012. Radca Prawny z ponad pięcioletnim doświadczeniem. Oferta Kancelarii Kompleksowa obsługa prawna w szczególności w zakresie: prawa korporacyjnego, prawa umów, prawa ochrony środowiska, prawa morskiego, prawa energetycznego, prawa nieruchomości, prawa farmaceutycznego, prawa medycznego, prawa przewozowego, prawa zamówień publicznych, newconnect i catalyst obsługa prawna w zakresie prawa papierów wartościowych, prawa wekslowego i czekowego, usług inwestycyjnych transakcji typu venture capital , private equity, prawa bankowego, prawa internetu/ IT, social media, prawa reklamy i mediów, prawa sportowego, prawa własności intelektualnej, prawa ochrony

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

  Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota świadczy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych i prawnych, zarówno w postępowaniach sądowych, jak i w sprawach pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w dziedzinach: prawo cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego, prawo karne, prawo administracyjne, w tym prawo nieruchomości, prawo gospodarcze. Kancelaria znajduje się w Gdańsku, jednakże świadczy pomoc prawną dla Klientów na obszarze całego Trójmiasta, województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. W przypadku konieczności, możliwe jest prowadzenie sprawy w innej części Polski. Kancelaria zapewnia sprawne i szybkie działanie, pełne zaangażowanie w sprawy Klienta, bezpośredni kontakt z osobą

 • Adwokat

  • Gdańsk
  • Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska

  Kancelaria oferuje nowoczesne rozwiązania w obsłudze przedsiębiorców, osób indywidualnych, a także podmiotów sektora publicznego, w tym fundacji i stowarzyszeń. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz przed organami administracji publicznej. Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy opinie prawne. Pomagamy w prowadzeniu rozmów ugodowych oraz mediacji, celem szybkiego zakończenia sprawy. Windykujemy należności. Pomoc prawna świadczona jest w biurach Kancelarii w Gdańsku lub innym miejscu ustalonym z Klientem. Sprawy prowadzimy na terenie całego kraju, w szczególności województwa Pomorskiego. W życiu niemal każdego człowieka zdarzają się sytuacje, w których musi on skorzystać z porady

 • Kancelaria Adwokacka Adriana Duks-Taniewska

  • Gdańsk

  Adwokat Adrianna Duks-Taniewska z Gdańska pomoże Państwu rozwiązać różnego rodzaju problemy prawne. Służy poradą podczas konfliktów rodzinnych, spraw cywilnych i spraw gospodarczych, spraw karnych, a także przy nieporozumieniach z pracodawcą. Każdemu z Państwa może przytrafić się trudna sytuacja, w której niezbędna będzie pomoc prawnika. Złe stosunki małżeńskie, które doprowadziły do sprawy rozwodowej, a co za tym idzie – do konieczności ustalenia alimentów, nieoczekiwane problemy z odziedziczonymi nieruchomościami, wymagające podziału spadku, a także negocjacje odszkodowania i wiele innych. Adwokat Adriana Duks-Taniewska udziela porad prawnych odnośnie interpretacji obowiązujących przepisów. Oferując swoje pełnomocnictwo, zapewnia

 • Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  • Gdańsk

  Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Marcin Wnuk Lipiński

  • Gdańsk

  Kancelaria zajmuje się doradztwem, zastępstwem przed sądami wszystkich instancji, organami administracji oraz innymi z zakresu: - prawa cywilnego, - prawa rodzinnego i opiekuńczego (w tym sprawy rozwodowe, alimenty, podziały majątku), - prawa rzeczowego (sprawy o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie służebności drogi koniecznej, rozgraniczenie nieruchomości). - prawa karnego, - prawa pracy, - prawa administracyjnego,

 • JP LEGAL Adwokaci i Radcy prawni

  • Gdańsk

  Kompleksowa obsługa prawna dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Nasi Adwokaci i Radcy prawni świadczą pomoc prawną klientom udzielając stosownych porad prawnych, sporządzając potrzebne pisma oraz reprezentując Naszych Klientów przed sądem. Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym i innych. Zapewniamy wszechstronną pomoc prawną, gwarantując bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję. Zapraszamy!

 • Podlewski Wojciech Kancelaria Radcy Prawnego Procedo

  • Gdańsk

  Działamy w branży od 2007 roku. Nasza specjalność to umowy, podziały majątku, spadki, zachowki, służebności, zasiedzenia, na terenie Gdańsk.

 • Kancelaria Odszkodowań i Windykacji

  • Gdańsk

  Podstawowy zakres naszej działalności to windykacja należności, oraz dochodzenie odszkodowań. Windykacja należności konsumenckich oraz gospodarczych. Windykacja terenowa, bezpośrednia. Windykacja prawna, składnie pozwów do Sądu, prowadzenie egzekucji komorniczej. Dochodzenie odszkodowań dot. szkód osobowych, majątkowych, oraz kradzieży/uszkodzenia mienia. Podejmujemy się również spraw nietypowych. Współpracujemy z licencjonowanym detektywem.

 • Porady Prawne A-Z

  • Gdańsk

  Profesjonalna obsługa prawna klientów . Cała Polska. Ponad 10 lat doświadczeń.

 • Adwokat

  • Gdańsk
  • Kancealaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber

  Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Kancealaria Adwokacka Adwokat Błażej Haber to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Adwokaci

  • Gdańsk
  • Kancelaria Adwokacka Kinal&Robaczewska

  Poszukujesz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Kancelaria Adwokacka Kinal&Robaczewska to adwokaci właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szypułowska-Stasiuk

  Znakomici pracownicy Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szypułowska-Stasiuk spełnią Państwa wymagania w temacie prawa rodzinnego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Fiduco Sp. z o.o.

  Prawo rodzinne to życiowa pasja kancelarii adwokackiej - są niekwestionowanym liderem w fachu adwokata. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa gospodarczego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie dokumentacji to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

 • Kancelaria Prawna Leviti

  • Gdańsk

  Kancelaria Prawna Leviti - Marek Piotr Bogusiewicz z siedzibą w Gdańsk to nowoczesna, przyjazna i prężnie działająca firma. Nasz sukces zawdzięczamy zespołowy składającemu się z wykwalifikowanych pracowników, dbających o zadowolenie naszych Klientów. Firma Kancelaria Prawna Leviti - Marek Piotr Bogusiewicz powstała w 2016 roku. Od samego początku swojego istnienia wdraża tradycje polegające na dostarczaniu usług o wysokiej jakości. Jakość rozumiemy nie tylko jako oferowanie precyzyjnie wykonanych usług, ale także jako nieprzerwane doskonalenie procesu realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę Klienta. Nasza firma dopełnia starań, aby współpraca z nami była bezproblemowa na każdym etapie i odbywała się na przyjacielskich zasadach.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Politowski

  Kancelaria istnieje od 2009 roku. Ma swoją siedzibę w Gdańsku przy ulicy Bolesława Chrobrego 84B/1 (dzielnica Dolny Wrzeszcz). Misja Kancelarii - optymalna ochrona interesów prawnych Klientów - realizowana jest poprzez dbałość o detale, w szczególności jakość i efektywność świadczonych usług prawnych. W każdym indywidualnym przypadku zmierzamy się z aspiracjami naszych Klientów, niezmiennie czuwając nad rzetelnością podejmowanych przedsięwzięć. Stawiamy na przejrzystą komunikację, by każdy Klient miał pełną świadomość podejmowanych przez nas działań i ich kosztów. Zasadnicze specjalizacje: 1) Prawo cywilne - w szczególności prawo spadkowe, umowy cywilnoprawne (w tym deweloperskie, kredytowe, sprzedaży), odszkodowania 2) Prawo

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Stawicka

  • Gdańsk

  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej (ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia, łączenia i przekształcania spółek, tworzenia i opiniowania umów, tworzenia dokumentów korporacyjnych, spraw z zakresu KRS, ksiąg wieczystych, rejestru zastawów), prowadzeniu spraw gospodarczych (w szczególności budowlanych), cywilnych (zwłaszcza spraw o zapłatę, o odszkodowania, o zwrot nienależnie pobranych opłat likwidacyjnych, spraw przeciwko bankom w związku z kredytami udzielonymi we frankach szwajcarskich, spraw rodzinnych, spadkowych, o zasiedzenie), administracyjnych (w tym o zwrot dotacji, spraw wywłaszczeniowych, dotyczących pozwoleń na budowę, decyzji o warunkach zabudowy i podobnych), a także w doradztwie podatkowym. Kancelaria

 • MGD - Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grzegorz Dytkowski

  • Gdańsk

  MGD - Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grzegorz Dytkowski z siedzibą w Sopocie zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw jak również świadczeniem pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych w dziedzinie prawa cywilnego i gospodarczego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego.

 • Kancelaria Adwokacka adw. Alicja Felska-Pela

  • Gdańsk

  Specjalizacje: • obsługa przedsiębiorców na etapie zakładania i funkcjonowania firmy – doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej, organizacji przedsiębiorstwa na etapie tworzenia i aktualizacja zgodnie z kierunkami rozwoju, zarządzania zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi, finansowania oraz obsługa w dopasowanym wariancie (stałe wsparcie, ryczałt godzinowy, doradztwo ad hoc) • obsługa rozwoju firmy – zabezpieczenia wartości niematerialnych, zdrowe struktury organizacyjne, optymalne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansowym, bezpieczeństwo informacji, ochrona wizerunku i dóbr osobistych, efektywna restrukturyzacja zadłużeń, zarządzanie portfelem należności/wierzytelności • prawo kontraktowe (tworzenie i opiniowanie umów, towarzyszących

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Agencja Reklamowo - Wydawnicza SQUAD

  Zajmujemy się szeroko rozumianą kreacją i projektowaniem graficznym. Realizujemy rozwiązania wspierające budowanie świadomości marki. Tworzymy systemy identyfikacji wizualnej wraz z elementami tożsamości wizualnej firmy oraz większość elementów wspierających skuteczną identyfikację. Każdy projekt realizujemy indywidualnie w oparciu o nowoczesne trendy w zakresie marketingu i reklamy. Pomagamy w sposób efektywny wprowadzić w życie pomysły, wspieramy w podejmowaniu decyzji.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Korporacja Prawno - Finansowa

  Szukasz kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Korporacja Prawno - Finansowa w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Recompensa Partner Odszkodowania

  Dochodzimy odszkodowań, zadośćuczynienia oraz wszelkich możliwych do zaspokojenia roszczeń osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy (ZUS), wypadkach w gospodarstwie rolnym (KRUS), ofiar błędów lekarskich (medycznych) oraz osób pokrzywdzonych w innych nieszczęśliwych zdarzeniach (potrącenie, poślizgnięcie, pobicie, itp. ) zarówno na zdrowiu jak i mieniu. -> nie pobieramy żadnych opłat wstępnych! -> zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę na drodze do wypłaty roszczeń odszkodowawczych: począwszy od analizy wstępnej sprawy, przez odwołania od decyzji instytucji ubezpieczeniowych i organów administracyjnych, dochodzenie roszczeń przed sądami wszystkich instancji, po windykację należnych Klientowi kwot

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika

  Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika z Gdańska jest miejscem, w jakim można uzyskać pomoc w zakresie odszkodowań. Zajmuje się takimi sprawami jak choćby zadośćuczynienia, zapłata, windykacja, wypadki samochodowe. Pomaga również w podziale majątku, tworząc dla swych klientów umowy ustne, zniesienia współwłasności, rozliczenia. Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawnych. Produkty i usługi: - odszkodowania - podział majątku - spadki - rozwody - sprawy karne - spółki - służebność

 • Porady Prawne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radców Prawnych Semeniuk Sidorowicz Spółka

  Pracownicy Kancelaria Radców Prawnych Semeniuk Sidorowicz Spółka Partnerska zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Trafne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rozwodowego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie pism i wniosków to standardowy obszar działania dla tego adwokata.

 • Kancelaria Radców Prawnych s.c. J. L. Ł.

  • Gdańsk

  Kancelaria Jaworski Lewandowska Łasowski to dynamicznie rozwijający się zespół ekspertów o dużym doświadczeniu. Proponujemy całościową obsługę prawną. Stawiamy na efektywność oraz wysoka jakość świadczonych usług. Zręcznie rozwiązujemy kłopoty naszych klientów, bowiem współdziałamy z specjalistami z odmiennych sfer prawa, działamy na czas, efektywnie oraz pewnie. Cenimy okazane nam zaufanie oraz budujemy je zapewniając klientom pełną poufność oraz pełne zaangażowanie. Wykonując usługi do każdego klienta podchodzimy odrębnie pilnując, żeby wszystkie informacje były jasne, natomiast klient zapewniony był o miarodajnej współpracy z naszą kancelarią. Świadczymy usługi polegające na: - Oferowaniu wskazówek prawnych, - Obmyślaniu projektów

 • Adwokaci

  • Gdańsk
  • OZE SYSTEMS Turbiny wiatrowe

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

 • Bojko Dehnel Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego

  • Gdańsk

  Wybitni pracownicy firmy Bojko Dehnel Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego spełnią Państwa wymagania odnośnie prawa rodzinnego. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • FPMG

  • Gdańsk

  Celny wybór kancelarii adwokackiej wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się FPMG - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Grumowicz

  • Gdańsk

  Prawo rodzinne na najwyższym poziomie to temat, w którym są dobrzy, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Świetne konsultacje prawnicze w zakresie prawa rozwodowego, pomoc w sądzie, opracowanie pism i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Kula

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Zastępstwo prawne przed sądami i innymi organami. Porady prawne.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  • Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Czapiewski

  Działamy w branży od 1997 roku. Nasza specjalność to doradztwo prawne, na terenie pomorskie.