Adwokat Gdańsk - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Gdańsku, 2023

189 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Gdańsk - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 189 Adwokatów z Gdańska złożyło 115315 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Gdańska.

Średnia ocena adwokatów w Gdańsku to 4.98 (na podstawie 2825 opinii).

Promowani
Adwokat Gdańsk
Promowany
Henryk Raczyński

Pan mecenas Marcin Bednarek pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę prawniczą umożliwiającą sprawnie i z pozytywnym efektem przeprowadzenie całej procedury postępowania sądowego w maksymalnie zminimalizowanym okresie czasowym. Posiadane kompetencje, zaangażowanie w prowadzenie powierzonej sprawy i osobista empatia Pana mecenasa pozwala osobie poszkodowanej , wcześniej poinstruowanej o całym aspekcie toku postępowania, spokojniej przechodzić trudny czas do zakończenia sporu sądowego. Serdecznie dziękuję Panu mecenasowi za duży osobisty wkład w uzyskaniu pozytywnego wyroku w mojej sprawie i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Sviatlana Ilyashevich

Pan Marcin est najlepszym adwokatem,kogo ja poznalem w Polsce.Dla mnie to adwokat od boga.Dla swojej sprawy szukalem adwokata prawdziwego,no tylko praz 2 lata poznalem pana Marcina,ktory jest nie tylko adwokatem,no bardzo milem czlowiekem z wysokiej empatjej. Dla mnie to,adwokat od Boga.Polecam pana Marcina dla kazdego, komu potszebna pomoc adwokacka.Lepszy adwokat dla mnie na cale Trojmiasto.

Dariusz Misiak

Dość długo szukałem odpowiedniego prawnika/adwokata. Przez przypadek trafiłem na waszą ofertę w sieci. Moja decyzja była szybka i zdecydowana. Jak na razie jestem zadowolony, przede wszystkim Pan mecenas nie żąda pieniędzy przed wykonaniem danego zlecenia. Wszystkim w okolicach Gdańska będę polecał go zawsze. Pozdrawiam.

5.0 (31 opinii)
KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo Rodzinne Gdańsk
Promowany

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
 • Prawo Rodzinne Gdańsk
Jaromir Miłek

Imponująca wiedza w dziedzinie prawa, szczególnie dla osoby która w żadnym stopniu go nie kojarzy. Wiedza jaką przekazał mi adwokat była niezmiernie ważna i niezbędna, chciałem zacząć świadczyć pewne usługi w mieście, natomiast z punktu prawa nie za bardzo wiedziałem co mogę, a co nie. Dziękuję też za ogromną cierpliwość i możliwość notowania podczas wizyty u Pana. Bardzo dziękuje Panu i Pana zaangażowaniu, zdecydowanie bardzo polecam.

Soboń Bartłomiej

W ocenie profesjonalizmu, Mecenas Klugmann mocno dominuje wśród osób, do których zwracałem się ze sprawą majątkową. Bardzo mocno stąpająca po ziemi persona, spotkanie merytoryczne, nie traciliśmy oboje dużo czasu na rozmowę o czymś innym niż o sprawie, dużo informacji, widać doświadczenie ale co ważne- mecenas podjął się pomocy. Z wyrazami szacunku polecam tę kancelarię.

Krzysztof Mateściewicz

Pragnę wystawić Panu recenzje jako moje uznanie za dominującą postawę podczas mojej rozprawy podziału majątku po starej działce rodziców. Końcem końców po prawie roku chodzenia po sądach i szukaniu informacji w internecie, uznałem że lepiej będzie zwrócić się o pomoc do specjalisty w dziedzinie prawa. Żałuję, że nie poszedłem do Pana na samym początku, ale lepszy rydz niż nic. Pozdrawiam Serdecznie - Krzysztof.

5.0 (98 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Porady Prawne Gdańsk
Promowany
Sebastian Ody

Współpracujemy z p.Dawidem już dobre parę lat i przy każdej zleconej sprawie pozostawaliśmy pod wrażeniem zaangażowania i niemalże osobistego podejścia do każdej ze spraw. Należy też wspomnieć szybkość reakcji po każdorazowym zleceniu oraz co zaobserwowaliśmy przy wielu okazjach to sprawdzanie postępów w pracach sądu oraz wyszukiwanie innych możliwości rozwiązania naszych problemów, wychodzące od naszego adwokata i to bez naszego dopytywania się co dalej ze sprawą. Podsumowując, współpraca z p. Dawidem to, nawet w ciężkich przypadkach, przyjemności i prawdziwy profesjonalizm. Polecamy.

Danuta Oleks

Otrzymałam tu fachową i bardzo profesjonalną pomoc prawną. Świetny kontakt, dziękuję za poprowadzenie mojej sprawy w sądzie. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. W toku sprawy otrzymałam duże wsparcie za co bardzo dziękuję.

Robert Dolecki

Profesjonalizm i szczegółowość w działaniu sprawiły pozytywne zakończenie mojej sprawy. Pan Dawid potrafi słuchać i w sytuacjach stresowych potrafi szybko reagować i podejmować słuszne decyzję. POLECAM!!!

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Czerlonek - Adwokat Gdańsk
Promowany
Anna Kruczyńska

Profesjonalizm na najwyższym poziomie i ogromne zaangażowanie w moją sprawę rozwodową. Dzięki Pani Mecenas "uwolniłam" się od męża tyrana i pozbawiłam go praw rodzicielskich. Otrzymałam również alimenty w takiej kwocie na jakiej mi zależało, na jaką zasługują dzieci. Sprawa była naprawdę trudna, ale dzięki strategii przygotowanej przez Panią Mecenas wszystko się udało! Szczerze polecam!

Katarzyna Przybyłowska

Polecam kancelarię każdemu, kto poszukuje skutecznego radcy prawnego. Dostałam tam wiele przydatnych wskazówek i ważnych informacji, na których się wcześniej nie znałam, przez cały czas, w którym Pani Ewa prowadziła moją sprawę mogłam konsultować wszelkie wątpliwości. Jeżeli tylko będę potrzebowała pomocy prawnej wiem, że udam się do odpowiedniej osoby. Pani Ewa to osoba bardzo konkretna, dokładna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadziła profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Adam Engler

Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Ewy Czerlonek to przedewszystkim osoby które nie traktują Cię jak "kolejną sztukę klienta". Pani mecenas angażuję się w sprawę całą sobą. Mając doświadczenie z innych kancelarii w Trójmieście u których szukałem pomocy wiem że nie ma takiej drugiej. Te uśmiechy że zdjęcia są możliwe dzisiaj dzięki Pani Ewie. Dziękujemy❤️

5.0 (26 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Kancelaria Adwokacka Gdańsk
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY - Kancelaria Adwokacka Gdańsk
Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Marek Szpak

Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa młodzi dynamiczni, szybcy i skuteczni, a co najważniejsze zawsze dostępni. Powierzyłem trudne i skomplikowane sprawy rodzinne, cywilne, administracyjne, i lokalowe. Każdy krok był konsultowany i zawsze na maila otrzymywałem wysyłane przez kancelarię pisma. Finansowo super raz, że ceny za usługi przystępne to dodatkowo można było rozłożyć na raty. Polecałem i nadal polecam.

Sara Marciniak

Bardzo miły Pan, uspokoił mnie przez rozmowę telefoniczną, niestety z powodów dojazdu nie mogłam spotkać się z panem w kancelarii. Przez telefon dowiedziałam się dużo rzeczy na temat sprawy mojego męża, co trzeba zrobić i że mamy szansę wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za pomoc telefoniczną, uspokoił mnie pan, oraz męża, który również jest kłębkiem nerwów. W przyszłości na pewno skorzystam z usług pana Tomasza.

5.0 (28 opinii)
Buszan Orłowski Przybylski-Lewandowski Adwokaci Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Kancelaria Adwokacka Sopot
Robert Pietrzak

Bardzo szybko kontakt. Pani mecenas bardzo merytorycznie przekonała mnie do swojej oferty. A do tego trzeba mieć dar. Do tego jeszcze podczas rozmowy widziałem zaangażowanie i chęć współpracy odnośnie wdrożenia RODO w naszej firmie. Nie budowała poczucia zagrożenia jak inni oferenci. Oferta cenowa była tutaj już sprawą wtórną. Następnego dnia już audyt. Profesjonalna analiza procesów zachodzących w naszym przedsiębiorstwie. Dwa dni później dokumenty były już przygotowane. Do tego pełne wsparcie kto co ma podpisać, co zamieścić na stronie www, jakie dokumenty i komu trzeba przesłać. Potem szkolenie, pytań było sporo. Na każde z nich rzeczowo i przystępnie była udzielona odpowiedź. Gratuluję cierpliwości Pani mecenas i dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę. Jestem przekonany, że po dobrych doświadczeniach będziemy nadal korzystać z usług tej kancelarii w innych aspektach prawnych działania naszej firmy.

Wioleta Zaleska

Rzetelność, dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta, wszystko na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam kancelarie i Pana Fabiana Orłowskiego.

Paulina O.

Z czystym sumieniem polecam mecenasa Orłowskiego. Wszelkie porady prawne pomogły mi zrozumieć moją sytuację. Mecenas Orłowski w sposób dokładny i zrozumiały tłumaczy wszelkie zagadnienia. Idealna pomoc, pełna cierpliwości i zaangażowania, zwłaszcza dla osób mających "pierwszy "kontakt z Sądem.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Hanna Zarzycka - Prawo Rodzinne Gdańsk
Ewelina Karczewska

Pani Hania prowadzi kilka moich spraw rodzinnych. Są one trudne i skomplikowane, gdzie jest bardzo dużo emocji. Dzięki profesjonalnym podejściu, zaangażowaniu i wiedzy Pani Hani - wszystko idzie po mojej myśli. Strasznie bałam się sądu i wiem, że to bardzo ważne mieć tak dobrego pełnomocnika jak Pani Hanna, więc z całą pewnością polecam! Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Beata Zalewska

Pani Mecenas z bardzo łagodnym podejściem, co ułatwia kontakt. Bardzo uważnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam, osobiście i telefonicznie. Do rozprawy ostatecznie nie doszło. Nie poniosłam kosztów porady.

Piotr Szemryk

Miałem do czynienia z wieloma adwokatami że względów rozwodowych, jednak Pani mecenas okazała się być najlepsza z nich wszystkich jest bardzo kompetentna i bardzo słowna, polecam bardzo kontakt telefoniczny z Panią mecenas praktycznie natychmiastowy. Ocena 10/10.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bednarek - Adwokat Gdynia
Henryk Raczyński

Pan mecenas Marcin Bednarek pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę prawniczą umożliwiającą sprawnie i z pozytywnym efektem przeprowadzenie całej procedury postępowania sądowego w maksymalnie zminimalizowanym okresie czasowym. Posiadane kompetencje, zaangażowanie w prowadzenie powierzonej sprawy i osobista empatia Pana mecenasa pozwala osobie poszkodowanej , wcześniej poinstruowanej o całym aspekcie toku postępowania, spokojniej przechodzić trudny czas do zakończenia sporu sądowego. Serdecznie dziękuję Panu mecenasowi za duży osobisty wkład w uzyskaniu pozytywnego wyroku w mojej sprawie i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Sviatlana Ilyashevich

Pan Marcin est najlepszym adwokatem,kogo ja poznalem w Polsce.Dla mnie to adwokat od boga.Dla swojej sprawy szukalem adwokata prawdziwego,no tylko praz 2 lata poznalem pana Marcina,ktory jest nie tylko adwokatem,no bardzo milem czlowiekem z wysokiej empatjej. Dla mnie to,adwokat od Boga.Polecam pana Marcina dla kazdego, komu potszebna pomoc adwokacka.Lepszy adwokat dla mnie na cale Trojmiasto.

Dariusz Misiak

Dość długo szukałem odpowiedniego prawnika/adwokata. Przez przypadek trafiłem na waszą ofertę w sieci. Moja decyzja była szybka i zdecydowana. Jak na razie jestem zadowolony, przede wszystkim Pan mecenas nie żąda pieniędzy przed wykonaniem danego zlecenia. Wszystkim w okolicach Gdańska będę polecał go zawsze. Pozdrawiam.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Kancelaria Adwokacka Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
Kancelaria Prawna PARTNERZY - Adwokat Gdańsk
Maria Karwina

Szanowni Państwo, za Państwa pośrednictwem pragnę polecić każdemu potrzebującemu pomocy prawnej człowieka wyjątkowego - Pana Adama z Kancelarii Prawno - Finansowej PARTNERZY w Gdańsku. Pan Adam, który jako jedyny, w ramach działalności "Oferteo", wyraził chęć udzielenia mi pomocy prawnej jako Sybiraczce, schorowanej, przed zabiegiem kardiologicznym ratującym życie, ubiegającej się o odszkodowanie za prenatalny okres życia na deportacji w ZSRR. Pan Adam okazał się /w kontakcie internetowo - telefonicznym/ - autentycznym wzorem do naśladowania, bowiem swoją solidnością, rzetelnością, uczciwością, niezawodnością, oraz całkowicie bezinteresownym merytorycznym zaangażowaniem, pomógł mi podjąć najlepszą z możliwych, w mojej sytuacji, decyzję. Z żalem musiałam zrezygnować z dalszej pomocy pana Adama, gdyż nie stać mnie było na chociażby minimalne ryzyko przegrania sprawy, które - jak przedstawił to pan Adam, skrupulatnie wyliczając koszty i korzyści - zawsze należy brać pod uwagę. Za przyjęcie wyrażonej przeze mnie przedmiotowej opinii w dalszej działalności "Oferteo", z góry najserdeczniej państwu dziękuję. Z poważaniem Maria ze słupska.

Jarosław Wicik

Dziś zgłosiłem się ze swoim problemem, odzew był praktycznie natychmiastowy, półgodzinna rozmową na temat mojej sytuacji prawnej z moim pracodawcą. Fachowa porada i motywujący wykład mentorski. Pierwszy raz spotkałem takiego prawnika i to naprawdę za darmo! Wielkie dzięki!!! Szczególnie za motywację i wsparcie w tak trudnym dla mnie okresie!!!

Senta Wojaczyk

Rozmowę telefoniczną, która była jak na razie pierwszym kontaktem oceniam najwyżej jak można. Szczególnie ujęły mnie takie aspekty jak spokój w głosie, który działa kojąco, profesjonalizm i znajomość tematu, chęć pomocy i empatia oraz poczucie, że osoba ma dla mnie czas, a nie biegnie właśnie na kolejne spotkanie. Była to już w zasadzie porada prawna, a nie nacisk na umówienie się za opłatą. Muchas Gracias!

4.84 (51 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Milczanowska - Kancelaria Adwokacka Gdańsk
biuro rachunkowe - grupa mikosy

W naszej współpracy podoba mi się kompleksowe podejście do tematu. Cierpliwość w słuchaniu i trafne odnoszenie się do meritum spraw. Do tego spokój, uprzejmość, pełen profesjonalizm. Polecam Panią mecenas każdemu przedsiębiorcy i osobom prywatnym.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Porady Prawne Gdańsk
Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)

Więcej Adwokatów z Gdańska

Kancelaria radcy prawnego Małgorzata Suchecka - Porady Prawne Gdańsk
Anna Reiter

Z całym sercem polecam Kancelarie Pani Małgorzaty, pełen profesjonalizm! Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Dziękuję.

Katarzyna Dworczak

Pani Gosia jest niezastąpiona! Bardzo profesjonalna i kompetentna Pani Mecenas z ogromnym zaangażowaniem i głową pełną wiedzy i rozwiązań. Współpracujemy od kilku lat i jest po prostu niezawodna! Polecam każdemu najlepszego prawnika w Trójmieście!

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bigoszewski - Prawo Rodzinne Gdańsk
Michał Karpowicz

Profesjonalizm w czystej postaci. Mecenas jakich mało. Bardzo dobrze tłumaczy, czuć opiekę nad klientem. Duże doświadczenie i nienaganna wiedza. Polecam.

Sławomir Smolarek

Bardzo rzetelna kancelaria. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Adwokaci z tej kancelarii mają ogromne doświadczenie w sprawach o dochodzenie roszczeń od banków. Skutecznie uchylili mój bankowy tytuł egzekucyjny, dzięki czemu moja nieruchomość nie została zlicytowana. Ocena 10/10

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria Adwokacka Gdańsk

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka
Edyta K.

Profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Realna ocena sytuacji. Pomoc na każdym etapie sprawy. Polecam.

5.0 (1 opinia)
adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Gdańsk
Maciej Łańcucki

Mecenas Antoni Koprowski reprezentował mnie podczas dużej i złożonej sprawy rodzinnej. Wartość sporu to ponad 500 tyś zł. Sąd badał sprawę bardzo wnikliwie i dokładnie. Dzięki zaangażowaniu mecenasa Koprowskiego, jego doświadczeniu i trafnie formułowanym pismom procesowym, sprawę udało się wygrać. Obrana na początku sprawy strategia okazała się skuteczna. Mecenas od początku współpracy „trzymał rękę na pulsie”, w pilnych sytuacjach pomagał mi nawet będąc na urlopie za granicą (rozmowy przez Skype). Jestem mu wdzięczny za pomoc w tej sprawie i dziękuję za współpracę. Sprawę apelacyjną prowadziła mec. Małgorzata Grigoriew z tej samej Kancelarii – sprawa została wygrana, mecenas Grigoriew polecam w 100% jako osobę zaangażowaną i waleczną na sali rozpraw. Samą Kancelarię i jej pracowników oceniam na 5+ i polecam.

Ryszard Karwan

Adwokat Antoni Koprowski w naszej ocenie niezaprzeczalnie posiada bardzo dużą wiedzę prawniczą jak i zarazem dużą zdolność jej wykorzystywania dla dobra swoich klientów w zakresie niesienia im daleko idącej pomocy tak w sferze mediacji z przeciwną stroną jak i w sprawach sądowych. Wykazuje się w tym duża empatią i chęcią pomocy w rozwikłaniu problemów swoich klientów. Z całą odpowiedzialnością polecamy prawnicze usługi Pana Mecenasa, dziękując zarazem za duży efektywny wkład pracy w rozwiązaniu naszych problemów, i tak trzymać I&R K.

Witold Helak

Wybór Pana Mecenasa Koprowskiego, jako pełnomocnika procesowego, był jednym z najlepszych wyborów, jakich dokonałem w życiu. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Mecenasa, udało mi się uniknąć odpowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa. A dowody były niepodważalne... Aktualnie, korzystając w dalszym ciągu z pomocy w/w kancelarii, uzyskałem - w ramach sprawy rozwodowej - prawo opieki nad dzieckiem. Reasumując, szczególnie w beznadziejnych z pozoru sprawach, z czystym sumienie mogę polecić Pana Mecenasa Koprowskiego.

5.0 (34 opinie)
VOCA ADVISE MATLĘGA-STASIAK SIECZCZYŃSKI ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA - Adwokat Gdańsk
Piotr C.

Współpracowałem z VOCA ADVISE w roku 2020 i 2021 Doświadczyłem profesjonalizmu na każdym etapie współpracy. Szybkie i trafne rozpoznanie sprawy, przygotowanie odpowiedzi na pozew, reprezentowanie przy kolejnych rozprawach- wszystko na najwyższym poziomie. Poza profesjonalizmem kancelaria i pani mecenas Anna Matlęga- Stasiak wykazała się ludzkim podejściem- mam na myśli wyjaśnienie zrozumiałym językiem trudnych dla laika zagadnień prawnych. Współpraca zakończyła się wygraniem przez nas sprawy w sądzie. Mocno rekomenduję współpracę i chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Adwokatów w Gdańsku

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Czerlonek - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne Gdańsk

 • Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Czerlonek
Anna Kruczyńska

Profesjonalizm na najwyższym poziomie i ogromne zaangażowanie w moją sprawę rozwodową. Dzięki Pani Mecenas "uwolniłam" się od męża tyrana i pozbawiłam go praw rodzicielskich. Otrzymałam również alimenty w takiej kwocie na jakiej mi zależało, na jaką zasługują dzieci. Sprawa była naprawdę trudna, ale dzięki strategii przygotowanej przez Panią Mecenas wszystko się udało! Szczerze polecam!

Katarzyna Przybyłowska

Polecam kancelarię każdemu, kto poszukuje skutecznego radcy prawnego. Dostałam tam wiele przydatnych wskazówek i ważnych informacji, na których się wcześniej nie znałam, przez cały czas, w którym Pani Ewa prowadziła moją sprawę mogłam konsultować wszelkie wątpliwości. Jeżeli tylko będę potrzebowała pomocy prawnej wiem, że udam się do odpowiedniej osoby. Pani Ewa to osoba bardzo konkretna, dokładna i co najważniejsze skuteczna. Sprawę sądową prowadziła profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Adam Engler

Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Ewy Czerlonek to przedewszystkim osoby które nie traktują Cię jak "kolejną sztukę klienta". Pani mecenas angażuję się w sprawę całą sobą. Mając doświadczenie z innych kancelarii w Trójmieście u których szukałem pomocy wiem że nie ma takiej drugiej. Te uśmiechy że zdjęcia są możliwe dzisiaj dzięki Pani Ewie. Dziękujemy❤️

5.0 (26 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA - Porady Prawne Wejherowo
Patryk Szczypior

Można powiedzieć, że od kilku ładnych lat korzystam z usług kancelarii i mogę powiedzieć w 100% pełny profesjonalizm, zaangażowanie oraz przystępne ceny. Pani Małgorzata prowadziła sprawy o rozwód i podział majątku oraz co najważniejsze prawo do opieki nad synem. Jeszcze raz dziękuję Pani za pomoc.

Grzegorz Talaś

Pani Mecenas reprezentowała mnie w sądzie przez 4 lata. W prowadzonej dla mnie sprawie, była mocno zdeterminowana na osiągnięcie wyznaczonego przeze mnie celu. Finalnie, sprawa zakończyła się ugodą, tylko dlatego, że ja podjąłem taką decyzję. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mecenas przyszłym klientom.

Hanna Wiencek

Bardzo profesjonalna kancelaria, miła obsługa, konkretna pomoc, przyjazna atmosfera, ceny ludzkie, sama kierowałam się opinia internetowa zanim wybrałam tą kancelarię i się nie zawiodłam. Z czystym sumieniem mogę Panią Małgorzatę polecić.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria adwokacka Andrzej Bielewicz - Prawo Rodzinne Kalisz

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Kancelaria adwokacka Andrzej Bielewicz spełnią Państwa wymagania w temacie prawa rodzinnego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Adwokat Gdańsk Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Adwokat Gdańsk
Daria Jot

Dzięki Kancelarii otrzymałam zwrot za niewłaściwie wykonaną usługę. Sytuacja była dość trudna do udowodnienia - przydało się nieszablonowe myślenie i determinacja. Zdecydowanie polecam usługi - duża wiedza, kompetencja, chęć udzielenia pomocy bo zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie 👌 I to się nazywa podejście :)

Lech Mroziński

Z Dawidem jest zawsze szybki i dobry kontakt. Potrafi dobrze pomóc, a także jak zajdzie potrzeba - wyjaśnić rzeczy w mniej prawniczy sposób. Za każdym razem czułem się jakby jego cała uwaga i zasoby były skupione na mojej sprawie. Z czystym sumieniem mogę polecić Dawida do każdej sprawy - jeśli nie będzie ona w jego zakresie to przekieruje nas do odpowiedniej zaufanej osoby. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Korneliusz Głuchowski - Adwokat Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Korneliusz Głuchowski

 • Gdańsk

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Korneliusz Głuchowski to doskonały wybór dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka adw. Karol Czaplewski - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka adw. Karol Czaplewski
Daria J.

Wybór tego adwokata było jedną z najlepszych rzeczy jaką zrobiłam w zeszłym roku. Dzwońcie śmiało jeżeli macie sprawę o rozwód lub podział majątku.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Witkiewicz - Adwokat Gdańsk

Adwokat Gdańsk

 • Gdańsk
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Witkiewicz
Kacper Augustyn

Polecam współpracę z panią mecenas pomogła mi w sprawie egzekucji, szybko zajęła się moją sprawą, w przystępny sposób wszystko wyjaśniła i pomogła mi załatwić sprawy.

Karolina Adamczyk

Jak najbardziej polecam, do Pani Mecenas zwracałam się o pomoc i porady w różnych sprawach, z zakresu prawa rodzinnego i pracy. Pełen profesjonalizm, w sposób bardzo przystępny i zrozumiały potrafi wytłumaczyć zawiłości prawne.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Górna-Lewińska - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne

 • Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Górna-Lewińska
Małgorzata Radwańska

Pani Adwokat ma niesamowitą wiedzę w zakresie prawa, ale także jest niezwykle empatyczną osobą. Dzięki jej profesjonalizmowi wygraliśmy sprawę w sądzie, gdzie inne kancelarie prawne nie dawały nam szans. Na domiar wszystkiego dostaliśmy ogrom wsparcia mentalnego, polecam Panią Paulinę każdemu w trudnej sytuacji prawnej.

Aleksandra Czarnecka

Pani adwokat Paulina Górna-Lewińska z całą pewnością jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, to adwokat z ogromną wiedzą, pełen empatii, oraz wrażliwy na krzywdę innych. Z wielu moich bardzo emocjonalnych informacji Pani Paulina przygotowała profesjonalne, oraz rzetelne pismo sądowe, doprowadzając tym samym moją sprawę do szczęśliwego finału. Szczerze polecam Panią adwokat Paulinę i jeszcze raz dziękuję serdecznie za pomoc.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska - Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański

Kancelaria Adwokacka

 • Starogard Gdański
 • 44 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska

Jeśli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka Aurelia Lichnerowicz-Gajewska są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (2 opinie)
Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p - Kancelaria Adwokacka Płock

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p

 • Płock
Damian K.

Profesjonalizm w swoim fachu polecam serdecznie

5.0 (2 opinie)
Ms Clean Sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Sopot

Kancelaria Adwokacka

 • Sopot
 • 8 km od Gdańsk
 • Ms Clean Sp. z o.o.
Marlena Z.

Polecam z całego serca za terminowość i wykonanie usługi na najwyższym poziomie (sprzątanie poremontowe). Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski
Boris Kocot

Do p. Mecenasa udało mi się dostać z polecenia. Wykazał się dużym zaangażowaniem, silnym zapleczem merytorycznym i przede wszystkim skutecznością. Proaktywnie znajdywał rozwiązania problemów i z powodzeniem domknął sprawę. Od początku miałem poczucie, że pracuję ze świadomym partnerem biznesowym. Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę!

Krzysztof Witak

Adwokat P. Mateusz bardzo szybko skontaktował się ze mną, zaproponował spotkanie w dogodnym dla mnie terminie. Podczas spotkania otrzymałem rzeczowe i zrozumiałe odpowiedzi, na wyróżnienie zasługuje atmosfera, w której zostałem przyjęty - pełny komfort i opieka od momentu przekroczenia progu kancelarii. Serdecznie polecam usługi kancelarii wszystkim tym, którzy szukają szybkiej i profesjonalnej pomocy prawnej!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski - Kancelaria Adwokacka Rumia

Kancelaria Adwokacka

 • Rumia
 • 26 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski
Jolanta Baranowska

Serdecznie polecam kancelarie pana Zbigniewa, Pan mecenas bardzo pomocny i sumienny. Świetny kontakt o każdej porze dnia. Bardzo życzliwe podejście do klienta, jak człowiek do człowieka.

Leszek Surowka

Pan mecenas Zbigniew prowadził moją sprawę przed Sadem Rejonowym w Gdańsku na uwagę zasługuje duża wiedza i profesjonalizm. Szczególnie pisma procesowe były pisane w perfekcyjny sposób co przyczyniło się do dobrego rozstrzygnięcia sprawy. Szczerze polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Przytarska - Kancelaria Adwokacka Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Anna Przytarska

 • Gdańsk
Edyta Gs

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią adwokat Uważam, że jest adwokatem z powołania, bardzo cierpliwym i zaangażowanym w sprawę. Bardzo polecam.

Daniel Sprengel

Wysokie zaangażowanie w sprawę, responsywność, oraz kompetencje Pani Anny pozwoliły mi na szybkie załatwienie mojego problemu. Zdecydowanie polecam.

Rafał Wojczuk

Polecamy współpracę z adwokat Anią, przemawia za tym jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Mecenas wzbudza zaufanie, bo ma bardzo życiowe podejście i naprawdę dużą wiedzę.

5.0 (7 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

 • Warszawa

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne

 • Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Kancelaria Adwokacka Leszno

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski

 • Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Brzesko

Kancelaria Adwokacka

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (20 opinii)
Forum Expert - Adwokat Warszawa

Adwokat

 • Warszawa
 • Forum Expert
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar - Porady Prawne Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

 • Gdańsk
nie podano

Bardzo rzetelny i sumienny adwokat - pozostaje w kontakcie na każdym etapie postępowania. Pomocny w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości związanych ze sprawą. Polecam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka - Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański

Kancelaria Adwokacka

 • Starogard Gdański
 • 44 km od Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Rozwadowska - Kucka są dla Ciebie stworzeni. Trafne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie wniosków i wiele innych to standardowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna AgresLex - Prawo Rodzinne Białystok

Prawo Rodzinne

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne

 • Gdańsk
 • Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki
Monika Derron

Polecam Kancelarię Temida z pelnym przekonaniem. Pani Mecenas Matylda Pruchniewska-Inowłodzka prowadziła moją sprawę rozwodową. Jestem pelna uznania wobec kompetencji i doświadczenia Pani Mecenas, ale przede wszystkim wobec postawy życzliwości i empatii w tak trudnych i bolesnych sprawach, z jakimi wiąże się rozwód. Zawsze gotowa do udzielenia informacji, do rozmowy, do wyjaśnienia wątpliwości - Pani Mecenas pomogła mi przejść przez sprawę skutecznie i w sposób dający poczucie bezpieczeństwa. A przy tym po prostu po ludzku, życzliwie i bez jakiegoś dystansu - z jakim spotkałam się wcześniej w trakcie poszukiwania kancelarii do prowadzenia mojej sprawy. Bardzo dziękuję za taką postawę i polecam serdecznie!

Monika Wojtulska

Współpracujemy z Kancelarią od jakiegoś czasu zarówno w kwestiach prywatnych jak i związanych z działalnością gospodarczą. Wszystkie sprawy prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest aplikacja, w której są wszystkie dokumenty związane ze sprawą i można śledzić na bieżąco postępy z nią związane. Bardzo dobry kontakt z mecenas Pruchniewską-Inowłocką. I co najważniejsze potrafi ona rozmawiać z klientami normalnym, zrozumiałym językiem, a nie prawniczym, którego większość nie rozumie. Bardzo polecam!

Monika Wilczewska

Dzień dobry. Polecam gorąco kancelarię Pani Matyldy. Usługi na bardzo wysokim poziomie,merytoryczne odpowiedzi,przyjazna atmosfera przy towarzyszącym stresie.Profesjonalne przygotowanie do zagadnień i branie pod uwagę potencjalnych problemów na przyszłość.Na pewno wrócę ponownie z inną sprawą,bo usługa warta każdej ceny. Nie ma ,,naciągania'' na kolejne wizyty.

5.0 (31 opinii)
Obrońca/ Adwokat Karnista Gdańsk Kancelaria Adwokacka Magdalena Rymkiewicz- Aranowska - Adwokat Gdańsk

Obrońca/ Adwokat Karnista Gdańsk Kancelaria Adwokacka Magdalena Rymkiewicz- Aranowska

 • Gdańsk

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, pracujących na terenie miejscowości Gdańsk i w całym powiecie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska - Adwokat Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska

 • Gdańsk
Janusz Burdalski

Z całego serca polecam. Pierwszy raz zostałem zmuszony do skorzystania z kancelarii prawnej. Od pierwszego spotkania, mogłem liczyć na wsparcie i pomoc Pani Mecenas, zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Atmosfera wytworzona przez Panią Magdę była bardzo pozytywna, wszystkie informacje zostały mi przekazane w sposób bardzo przystępny bez zawiłych terminów prawniczych. Jej osobowość, charakter, solidność oraz charyzma godna do naśladowania. Pani Mecenas jest rzetelna, uczciwa, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólnie cele to doprowadza tę walkę do końca. Pani Iwona z sekretariatu zawsze pomocna i dbająca o właściwe relacje z klientem, a kontakt telefoniczny oraz email-owy oceniłbym jako doskonały. Sprawy sądowe to niemiłe przeżycie, ale dzięki takim osobom jak Pani Adwokat Magdalena można się przekonać, że słońce w rezultacie musi zaświecić, a człowiekowi powraca wiara sprawiedliwość. Pani Magdo, dziękuję za to, że była Pani z nami, za profesjonalizm i empatię.

Malgorzata Krawczak

Pani Mecenas została mi polecona jako najlepsza adwokat w okolicy. Miałam rozmowy z kilkoma adwokatami wcześniej, ale żaden nie sprawił, że poczułam się bezpiecznie, a po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Magdą, wiedziałam, że moje poszukiwania są zakończone. Znalazłam adwokat która ma nie tylko ciepłe i profesjonalne podejście, ale i też nie musiałam tłumaczyć kim jest „narcyz” i czego można od niego oczekiwać. Po jednej rozmowie byłam pełna nadziei, że uda mi się uwolnić i nie płacić alimentów. Cały proces rozwodowy jest okropnie stresujący więc nie można jego przejść bez świetnego adwokata. Dzięki Pani Mecenas czułam się spokojniejsza, oraz bardziej pewna, że wszystko się ułoży i tak się stało! Byłam tylko na jednej sprawie rozwodowej, a na drugiej Pani Magda już była beze mnie. Dużą pomocą i wsparciem była się też Pani Iwona (Kierownik Kancelarii). Świetne duo! Będę polecać każdemu i jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy prawnej, ta kancelaria będzie pierwszym miejscem do którego zadzwonię.

Janusz Lewański

Bardzo polecam kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo. Na wątpliwości udawało mi się zawsze uzyskać zadowalającą odpowiedź, ew. w przypadku wymagającym sprawdzenia/weryfikacji zaraz po spotkaniu. W trudnych momentach zawirowań życiowych (sprawy okołorozwodowe) po wizycie w kancelarii nabiera się przekonania, że nie jest się osamotnionym, a sprawa zostanie dobrze i profesjonalnie poprowadzona. Tam, gdzie można było sobie na to pozwolić, była wplatana nutka uśmiechu, a to też wbrew pozorom bardzo ważne. Część spraw załatwiałem mailem/telefonem – to na pewno wygodne rozwiązanie. Na koniec koszty – muszą być, bo profesjonalizm ma swoją cenę, chociaż trzeba przyznać, że w rozsądnych granicach. Chciałem uzyskać kompleksową, profesjonalną pomoc w ważnych dla mnie sprawach i nie zawiodłem się. Polecam raz jeszcze.

5.0 (60 opinii)
CZAJA I JARMUŻ-KORALEWSKA RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA - Adwokat Gdańsk

CZAJA I JARMUŻ-KORALEWSKA RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

 • Gdańsk
Alicja Brzezińska

Zdecydowanie polecam współpracę, pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Za każdym razem Panie poświęcały mi tyle czasu ile wymagało pełne wyjaśnienie wszystkich moich wątpliwości i rozwiązanie problemu.

Adrian Stasiak

nawiązałem kontakt z powyższa Kancelaria i jestem mega zadowolony. Pomogli mi odzyskać zatrzymane prawo jazdy w ciągu 3 tygodni . bardzo profesjonalne podejście. Bardzo miła i sympatyczna Pani. Polecam!!!

5.0 (13 opinii)
ET KANCELARIA PRAWNO-DORADCZA Sp. z o.o. ( Region całej Polski ) - Adwokat Gdańsk

Adwokat

 • Gdańsk
 • ET KANCELARIA PRAWNO-DORADCZA Sp. z o.o. ( Region całej

Adwokat posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - ET KANCELARIA PRAWNO-DORADCZA Sp. z o.o. Region całej Polski to doskonały wybór dla Ciebie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Zięba - Porady Prawne Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Wojciech Zięba

 • Gdańsk
Aneta R.

Bardzo wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Konkretnie i rzetelnie.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Prawna Legitus s.c. - Porady Prawne Gdańsk

Porady Prawne

 • Gdańsk
 • Kancelaria Prawna Legitus s.c.
MARTIS Arkadiusz Artemjew

Jestem bardzo zadowolony; Kancelaria rzetelna, szybka, rozsądna cenowo. Duże wsparcie w sprawach firmowych. Dziękuję i polecam Arkadiusz

5.0 (1 opinia)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...