Adwokat Wejherowo

Adwokaci w Wejherowie, 2019

57 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

 • Grzegorz T.

  Pani Mecenas reprezentowała mnie w sądzie przez 4 lata. W prowadzonej dla mnie sprawie, była mocno zdeterminowana na osiągnięcie wyznaczonego przeze mnie celu. Finalnie, sprawa zakończyła się ugodą, tylko dlatego, że ja podjąłem taką decyzję. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mecenas przyszłym klientom.

 • Więcej profesjonalistów

 • Prawo Rodzinne

  • Rumia
  • Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

  Kowalik/Pajewski Kancelarie Adwokackie ul. Dąbrowskiego 6/F, 84 - 230 Rumia, I piętro ul. Chlebnicka 48/51, p.105 Gdańsk Adwokat Karol Kowalik: tel. 883 998 995, mail: kowalik@kowalikpajewski.pl Adwokat Piotr Pajewski tel. 602 558 580, mail: pajewski@kowalikpajewski.pl Kancelaria przyjmuje klientów również w siedzibach w Sopocie i Gdańsku. Zawsze możliwe jest dostosowanie się do klienta i spotkanie poza kancelariami. Prawo Cywilne, Prawo Rodzinne i Opiekuńcze, Prawo Karne, Prawo Gospodarcze, Prawo Administracyjne, Prawo Pracy, Pozwy, Wnioski, Apelacje, Zażalenia, Umowy, Opinie Prawne, Dopasowujemy się do potrzeb klienta i jego oczekiwań. Kancelarie adwokat Karol Kowalik Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego; po ukończeniu studiów prawniczych odbył aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku oraz zdobył bogate doświadczenie współpracując z kancelariami z Trójmiasta i okolic. Uzyskał pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego. W pracy zawodowej na pierwszym miejscu stawia sumienność i zaangażowanie, co gwarantuje rzetelne podejście do każdej prowadzonej sprawy. adwokat Piotr Pajewski Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Akademii Młodych Dyplomatów Europejskiej Akademii Dyplomacji w Warszawie; po ukończeniu studiów pracował jako asystent prezesa zarządu jednej z wiodących spółek na rynku energetycznym. Odbył aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku, zakończoną uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego. Współpracował z kancelariami na terenie Trójmiasta, zdobywając wiedzę z wielu dziedzin prawa oraz doświadczenie w reprezentacji osób fizycznych i prawnych przed sądami i instytucjami. Jego dewizą jest niesienie niezbędnej pomocy prawnej „każdej”, potrzebującej fachowego wsparcia, osobie, zapewniając maksimum zaangażowania i profesjonalizmu.

 • KancelariaMF powstała w Redzie w 2017r. z myślą o doradztwie i pomocy prawnej klientom indywidualnym. Zapewniając pełną dyskrecję, udzielam pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych dnia codziennego w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Zapraszam również do zadawania bezpłatnych pytań prawnych za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Kancelarii. Kancelaria swoim zasięgiem obejmuje rejon małego i dużego trójmiasta. Zapraszam do skorzystania z usług KancelariiMF.

 • Kancelaria Radcy Prawnego KWZ GROUP specjalizuje się w: - obsłudze prawnej przedsiębiorców - w tym także w zakresie obsługi windykacji należności - prowadzeniu postępowań o ogłoszenie upadłości przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej - dochodzeniu odszkodowań (m.in. za szkody komunikacyjne i błędy medyczne) - zagadnieniach prawa medycznego i farmaceutycznego - prawie egzekucyjnym. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.kwzgroup.pl Zapraszamy do naszych biur: Gdańsk, ul. Uphagena 27/705 Warszawa, ul. Żurawia 22/609 Wejherowo, ul. Pucka 12 tel. 508 111 373 (Gdańsk i Wejherowo), 513-76-22-66 (Warszawa) kancelaria@kwzgroup.pl

 • Adwokat

  • Rumia
  • Ogólnopolska Grupa Pomocy Poszkodowanym

  Adwokat pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Ogólnopolska Grupa Pomocy Poszkodowanym to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej to wykorzystaj kompetencje Wimed Biuro Dochodzenia Odszkodowań i Pomocy Osobom Poszkodowanym. Biegłe porady prawne w niezależnie od przedmiotu sprawy, pomoc w sprawach sądowych, przygotowanie pism to typowy pakiet usług tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka

  • Wejherowo
  • Kancelaria Radcy Prawnego ART - Jan Jednoralski

  Szukasz kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Radcy Prawnego ART - Jan Jednoralski w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Trafne porady prawne w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, opracowanie pism to standardowy pakiet usług dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

 • Ten specjalista działa na terenie miejscowości Wejherowo i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - sprawdź!

 • Porady Prawne

  • Lębork
  • Kancelaria Prawna KIO

  Nasz zespół wybitnych prawników jest do Twoich usług. Lata doświadczeń oraz specjalistyczna wiedza gwarantują świadczenie usług dostosowanych do Twoich potrzeb i osiąganie konkretnych efektów. Biura: Lębork, Słupsk, Kartuzy, Gdańsk, Warszawa, Zamość, Lublin Pełen zakres i najniższe ceny na rynku ! Stała współpraca z adwokatami i radcami prawnym, biurami rachunkowymi,oraz agentami ubezpieczeniowymi.Dla naszych klientów w stałej ofercie rabaty u wybranych notariuszy do 70 %.

 • Porady Prawne

  • Kosakowo
  • Mateusz Buczkowski

  Wybranie porad prawnych może być trudne, ale Mateusz Buczkowski na 100% pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego produktu. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, szkolenia BHP, na terenie pomorskie.

Porównanie cen i kosztów w Wejherowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wejherowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wejherowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

  • Sierakowice

  Kancelaria od 2011 roku świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu: -prawa cywilnego, m.in.: odszkodowania, zasiedzenie, spadki, ochrona własności, - zniesienia współwłasności, służebności -prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, alimenty, podział majątku wspólnego, ustalenie i zaprzeczanie ojcostwa - rejestracji i obsługi spółek, stowarzyszeń i fundacji - kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - prawa gospodarczego i handlowego - prawa autorskiego - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - prawa administracyjnego - prawa karnego, wykroczeń - prawa budowlanego i mieszkaniowego -windykacja należności - postępowania egzekucyjnego - szkolenia BHP Kancelaria udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, sporządza opinie prawne, prowadzi negocjacje. Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.

 • Porady Prawne

  • Kartuzy
  • Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski

  Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski w Kartuzach wraz z filią w Gdańsku świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa handlowego, a także prawa ubezpieczeń społecznych na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji samorządowych, publicznych, a także organizacji pozarządowych. Ze szczególnym zainteresowaniem traktuje sprawy dotyczące odszkodowań powypadkowych. Adwokat Rafał Benkowski posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, które nabył dzięki współpracy ze Studencko-Uniwersytecką Poradnią Prawną w Gdańsku oraz z wieloma renomowanymi kancelariami adwokackimi położonymi na terenie całego kraju. Oferowane usługi, dzięki osobistemu zaangażowaniu, ambicji oraz wiedzy adwokata Rafała Benkowskiego oraz osób z nim współpracujących są ukierunkowane na przedstawienie, a następnie uzyskanie optymalnego rozwiązanie dla jego Klientów. Oferowane usługi, które cechuje dokładność, rzetelność oraz terminowość dostosowywane są do możliwości finansowych Klientów, przy czym w niektórych sytuacjach Kancelaria udziela pomocy pro bono. Zapraszam do współpracy, adwokat Rafał Benkowski

 • Prawo Rodzinne

  • Kartuzy
  • Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik

  Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Praktyka i doświadczenie zdobyte w trakcie zatrudnienia w sądownictwie powszechnym oraz u Komornika Sądowego umożliwiają skuteczne pomaganie wierzycielom, jak też osobom posiadającym zadłużenie. Prowadze sprawy karne i cywilne. Posiadam ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych.

 • EAST WEST BRIDGE

  • Gdynia

  EAST WEST BRIDGE świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Gdynia i okolic. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Natalia Lubińska

  • Gdynia

  Nazywam się Natalia Lubińska, jestem adwokatem z długotrwałym doświadczeniem. Specjalizuję się w niesieniu pomocy prawnej dla klientów indywidualnych, ale również dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Prawo jest moją największa pasją oraz umiejętność prostego, jak i rzeczowego wyjaśnienia zagadnień prawnych. Dysponuję kancelarią adwokacką od której zaczęły się moje pierwsze przygody z dziedziny prawa i działam we własnej kancelarii od 2018 roku. Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w Gdyni, świadczę usługi na terenie całego Trójmiasta.

 • Porady Prawne

  • Gdynia
  • Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

  Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej, a w szczególności udzielaniem porad prawnych, sporządzeniem opinii prawnych, opracowywaniem projektów aktów prawnych oraz występowaniem przed sądami i urzędami.

 • Porady Prawne

  • Gdynia
  • Attis Windykacja

  ATTIS WINDYKACJA działa w obszarze obrotu wierzytelnościami i windykacją należności konsumenckich, emitowanych przez pierwotnych wierzycieli takich jak na przykład: banki, instytucje finansowe, oraz firmy telekomunikacyjne na zlecenie. W obecnym czasie ATTIS koncentruje się przede wszystkim na działalności rynku usługowo-handlowego, skupiając swe siły na sektorze B2B. Do kompleksowej działalności ATTIS WINDYKACJA zaliczamy: - Monitoring - Windykację Telefoniczną - Windykację Terenową - Windykacją Prawną oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych usług na stronie internetowej ATTIS WINDYKACJA oraz poprzez kontakt bezpośredni, bądź telefoniczny.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • LEGALAID Kancelaria Adwokacka
  Robert K.

  Fachowa i szybka pomoc prawna, polecam pana mecenasa Michała!

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ

  Świadczenie usług prawnych. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, obejmującą: przygotowanie pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów, windykację należności oraz reprezentację w sądzie. Obsługa prawna osób fizycznych oraz firm, sporządzanie umów, przygotowywanie opinii prawnych, analiza stanu prawnego nieruchomości w księgach wieczystych, zakładanie spółek prawa handlowego, zastępstwo sądowe w postępowaniach procesowych i nieprocesowych, przygotowywanie pozwów, apelacji, skarg kasacyjnych oraz innych środków zaskarżenia, a także środków odwoławczych w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych. Świadczenie kompleksowych usług prawnych. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, obejmującą między innymi: przygotowanie pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów, windykację należności oraz reprezentację w sądzie oraz przed innymi organami administracji państwowej i samorządowej.

 • Webmetro

  • Gdynia

  WebMetro to zespół energicznych i kreatywnych specjalistów z dziedziny marketingu Internetowego. Wiedzę praktyczną zdobyliśmy dzięki doświadczeniu w największych trójmiejskich agencjach interaktywnych. Strategie działania opracowujemy indywidualnie dla każdego klienta – stawiamy na sprawdzone i skuteczne rozwiązania, cały czas pogłębiamy wiedzę aby stawiać się najlepsi – możesz nam zaufać! Jesteśmy zespołem konsultantów, których zadaniem jest zwiększenie efektywności marketingowej firmy. Nie stawiamy na działania schematyczne, każdy projekt dopasowany jest do branży, grupy docelowej oraz specyfiki działania. Przykładowy zakres działania z Webmetro: http://www.webmetro.pl/marketing-consulting/ Pozycjonowanie strony internetowej Zarządzanie treścią na stronie internetowej Tworzenie kompleksowej strategii marketingowej (produkt, cena, promocja, dystrybucja) Kreacja graficzna (banery reklamowe, logo, grafika firmowa) Kampanie marketingowe (e-mail marketing, tele-sprzedaż) Optymalizacja procesów marketingowych (audyt obsługi klienta, tworzenie standardów, badania satysfakcji klientów). Tworzenie aplikacji zwiększające efektywność procesów operacyjnych

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wejherowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • adwokat Magdalena Waśko

  Proponuję Państwu kompleksową obsługę z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i oświatowego, a także opieki społecznej. Prowadzę tak zwaną kancelarię butikową- wyspecjalizowaną wyłącznie w wybranych dziedzinach. Wierzę, że specjalizacja i dedykacja określonym sprawom pozwoli mi zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie o wysokiej jakości. Zdobywane w ten sposób doświadczenie pozwala mi na obsługę szerokiego spektrum spraw.

 • Porady Prawne

  • Gdynia
  • Kancelaria Radców Prawnych M.Rusiecki, M.Szymkiewicz,

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych,stowarzyszeń i fundacji. Prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy

 • Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

  • Gdynia
  Kinga Tempska Fryzjerstwo

  Za przesympatyczny głos Pana Mecenasa i racjonalne omówienie szczegółów spotkania.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anita Świetlikowska

  Jeśli szukają państwo pomocy doświadczonego radcy prawnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy prowadzenie usług z zakresu prawa przedsiębiorcy, prawa rodzinnego oraz ustalenia praw autorskich. Gwarantujemy państwu indywidualne podejście do każdej sprawy oraz przeprowadzenie sprawy do końca. Służymy też pachowym doradztwem, zapraszam do kontaktu. Oferowane produkty: prawo przedsiębiorcy prawo rodzinne prawo autorskie

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Nasza specjalność to prawo karne i gospodarcze Sprawy rozwodowe Kredyty Frankowie, na terenie Trójmiasto i Warszawa.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • TRITUM LEGAL Konsorcjum Radców Prawnych M. Ośmiałowska J.

  Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną świadczoną przez prawników specjalizujących się w poszczególnych gałęziach prawa. Gwarantujemy stały kontakt telefoniczny i mailowy.

 • KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

  • Gdynia
  Aleksandra C.

  Opinia pozytywna. Mimo, że pan zajmuje się prawem upadłościowym jednak mniej grubymi sprawami dotyczącymi kredytów i pożyczek też się może zająć. Ocena 4+ :).

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • Kancelaria Adwokacka Marta Miecznikowska

  Kancelaria Adwokacka Marta Miecznikowska to eksperci od prawa rodzinnego, obsługujący Klientów z miejscowości Gdynia i okolicznych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Kuguar Security Sp.z o.o.

  • Gdynia

  Kuguar security w kilku słowach... Siedziba „Kuguar Security” znajduje się w Gdyni przy ul. Majkowskiego 6. Prowadzimy działalność w zakresie ochrony osób i mienia w oparciu o Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (nr L-0271/09). Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej dotyczącą zakresu naszej działalności. Jesteśmy firmą o długoletnim stażu na rynku ochrony i podejmujemy się nawet trudnych do zrealizowania zleceń. Świadczymy usługi wysokiej jakości oraz dysponujemy pełnym, nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wyszkoloną kadrą kierowniczą niezbędną do wykonania powierzonych nam zleceń. Do dyspozycji naszych Kontrahentów przekazujemy kadrę profesjonalnie wyszkolonych pracowników ochrony. Posiadają oni odpowiednie doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia wynikające z odpowiednich przepisów Ustawy „O ochronie osób i mienia”. Współdziałamy z organami ścigania i innymi specjalistycznymi formacjami. Współpraca ta skutkuje widocznym zmniejszeniem się przestępczości na obszarze naszego działania, w szczególności w rejonach objętych patrolami prewencyjnymi. Nadmienić byśmy chcieli, że posiadamy także własną placówkę szkoleniową - „Gdyńskie Centrum Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego Kuguar”, która działa pod nadzorem Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdyni.

 • Adwokat

  • Gdynia
  • Aplikant Adwokacki

  Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata, to zwróć uwagę na firmę Aplikant Adwokacki. Realizuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Profesjonalne porady prawne w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata. Z nim nie przegrasz.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Prawna Griffin
  Jasinska K.

  Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka. Zespół Griffin cechuje umiejętność prawidłowej oceny sytuacji biznesowej co zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. W mojej opinii wschodzący liderzy na lokalnym rynku prawniczym. Polecam.

 • Porady Prawne

  • GDYNIA
  • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARCIN FLISYKOWSKI

  Kancelaria została założona w 1996 r. przez radcę prawnego Marcina Flisykowskiego. Pierwsze zlecenia związane były z obsługą firm z branży offshore na terenie Trójmiasta. W następnych latach rozwinęliśmy usługi o obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych, zakładów opieki zdrowotnej oraz przedsiębiorstw z sektora użyteczności (wodociągi). Prowadzimy sprawy w sądzie zapewniając ochronę prawną dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych na obszarze całego kraju. Ofertę adresujemy do klientów w konkretnej sytuacji życiowej i biznesowej. Zajmujemy się wybranymi dziedzinami prawa.

 • Kancelaria Adwokacka Maja Gidian

  • Gdynia

  Kancelaria Adwokacka Mai Gidian zajmuje się obsługą osób fizycznych i przedsiębiorców w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Naszą kancelarię wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, żeby prowadzić rozmowy z naszymi klientami w prosty i przejrzysty sposób wyjaśniając wszelkie zawiłości prawne zrozumiałym językiem. Na każdym etapie prowadzenia sprawy, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami krok po kroku informując ich o podejmowanych czynnościach prawnych. Kierujemy się zasadą, że bez względu na to, gdzie znajduje się nasz klient - na sali sądowej, przy stole negocjacyjnym, czy w zaciszu Kancelarii, zawsze dbamy o to, aby czuł się bezpiecznie i komfortowo. Pomoc prawna oferowana naszym klientom świadczona jest głównie na terenie województwa pomorskiego i mazowieckiego. Jednakże, dzięki współpracy z kancelariami mieszczącymi się na obszarze innych województw, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę prawną na obszarze całego kraju. Naszą ofertę kierujemy również do klientów obcojęzycznych.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Chabowski

  Oferujemy pomoc adwokacką w szczególności w sprawach: - o rozwód; - o podział majątku między małżonkami; - o alimenty; - o kontakty z dzieckiem; - o władzę rodzicielską; - o ustalenie miejsca pobytu dziecka. W ramach prowadzonej sprawy m.in.: - analizujemy szczegółowo sytuację prawną Klienta i wspólnie ustalamy strategię procesową; - prowadzimy negocjacje przedsądowe; - reprezentujemy w Sądzie we wszystkich instancjach; - sporządzamy pozwy, wnioski i inne wymagane pism

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Prawa Sportowego Lex Sport Artur Fal

  Jeżeli szukasz kancelarii adwokackiej to skorzystaj z kwalifikacji Kancelaria Prawa Sportowego Lex Sport Artur Fal. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

 • Kancelaria Prawna CERTIS

  • Gdynia
  Robert S.

  Ukradziono mi samochód. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty z AC. Od razu zwróciłem się do Kancelarii Certis. Kancelaria w ciągu zaledwie dwóch rozpraw uzyskała wyrok nakazujący ubezpieczycielowi wypłatę pełnej kwoty odszkodowania, odsetki od momentu odmowy wypłaty odszkodowania oraz zwrot kosztów sądowych na moja rzecz. Mając na uwadze powyższe doświadczenie, szczerze polecam.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Cezary Jędrowicz

  Zajmujemy się sprzedażą produktów BHP, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą. Profesjonalni pracownicy, stale doskonalona baza techniczna oraz odpowiednie zaplecze magazynowe zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług oraz stały nadzór nad procedurami zapewniając wysokiej klasy obsługę Klientów.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • Kancelaria Prawnicza Lex Optimum
  Kazimierz P.

  Firma działa z powodzeniem na rynku prawnym od 18 lat, warto więc wziąć to pod uwagę wybierając Kancelarię. Ja korzystam z ich usług od 5 lat i ani razu się nie zawiodłem. Przeprowadzili w mojej firmie restrukturyzację, pomogli znaleźć nowych inwestorów i rynki zbytu dla naszych produktów. Do dziś korzystam z ich doradztwa. Polecam!

 • LEYK Sp. z o.o.

  • Gdynia

  Z sukcesami pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu należnej, tj., odpowiadającej wszystkim poniesionym szkodom, rekompensaty, zapewniając kompleksową obsługę postępowań odszkodowawczych. Współpracujemy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami a w razie konieczności także biegłymi innych specjalizacji, którzy posiadają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych związanych m. in. z wywłaszczeniami nieruchomości i realizacją inwestycji infrastrukturalnych. Posiadana wiedza i zdobyte doświadczenie są gwarancją sukcesu naszych Klientów. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy każdego Klienta. Naszą dewizą jest odważne myślenie, wychodzenie ponad utarte schematy, innowacyjne

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Przybyłowski

  • Gdynia

  Co gwarantuje nasza Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Przybyłowski? Bardzo wiele, przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy fachowej obsługi prawnej, w wielu przypadkach jest ona niezbędna i potrzebna aby rozwiązać odpowiednią sprawę czy powstały problem. Dlatego jeżeli potrzebują państwo pomocy prawnej w pełnym tego słowa znaczeniu, to nasza kancelaria prawna co zrozumiałe idealnie nadaje się do tego celu.

 • Tomasz Makowski, Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  Grzegorz H.

  Bardzo jestem wdzięczny za zajęcie się sprawa przez pana Makowskiego. Zanim trafiłem do kancelarii Pana adwokata spotkała mnie ogromna niekompetencja ze strony innego prawnika z ,,polecenia''. Jak się okazało zmiana pełnomocnictwa była strzałem w dziesiątkę! Dziękujemy jeszcze raz. rodzina R. z Hanoweru

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Miecznikowski

  • Gdynia

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Miecznikowski świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów indywidualnych, jak Klientów biznesowych (przedsiębiorców). Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie autorskim, prawie wekslowym, prawie spółek handlowych oraz prawie administracyjnym. Biuro mieści się w Gdyni, ale obsługa świadczona jest na terenie całego kraju, a także na rzecz podmiotów zagranicznych (również w języku angielskim). Misją Kancelarii jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa i spokoju, poprzez prowadzenie ich spraw w sposób kompleksowy i profesjonalny. Stąd też Kancelaria prowadzi współpracę z innymi podmiotami, co umożliwia tego rodzaju obsługę prawną. W pierwszym rzędzie należy wspomnieć o stałej współpracy z Kancelarią Adwokacką Marty Miecznikowskiej specjalizującej się w prawie karnym, prawie rodzinnym oraz prawie medycznym. Ponadto Kancelaria Radcy Prawnego Marek Miecznikowski współdziała również w razie bieżącej potrzeby z ekspertami z branż pozaprawnych, w tym z branży medycznej czy też z architektami i rzeczoznawcami majątkowymi. Połączenie młodości, kreatywności, zaangażowania z dużym już doświadczeniem zawodowym - to główny atut Kancelarii.

 • GLADIUS Radosław Dermont

  • Gdynia

  Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z GLADIUS Radosław Dermont są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

 • Kancelaria BUTNY - Adwokat Patrycja Butny

  • Gdynia
  Magda K.

  Nie jestem osobą która zamieszcza komentarze. Nie mam też doświadczenia we współpracy z adwokatami. To był mój pierwszy kontakt z prawnikiem, a skłonił mnie do tego rozwód. Byłam pełna obaw. Wybrałam panią adwokat Patrycję Butny ze względu na opinie i piękną stronę www. Zostałam zupełnie zaskoczona. Pani Mecenas wykazała się, oprócz dużej i fachowej wiedzy, ludzkim podejściem i życzliwością. Pomogło mi to bardzo w tym niełatwym dla mnie okresie. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Dziękuję bardzo!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz
  Joanna L.

  Skorzystałam z porady prawnej. Bardzo dobry fachowiec z dużą wiedzą, a do tego bardzo przyjazna, kulturalna i niezmiernie sympatyczna osoba. Serdecznie polecam.

 • ONE REMEDY

  • Gdynia

  Wykonujemy zlecenia od 2012. Firma obsługuje całą Polskę. Zakres naszego działania to restrukturyzacja gospodarcza, upadłość gospodarcza, upadłość konsumencka, restrukturyzacja zadłużeń. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Adam Krakowski

  • Gdynia

  Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, osób prawnych oraz instytucji (na terenie całego kraju). Głównymi obszarami jej działalności są: reprezentacja Klientów przed sądami i organami administracji publicznej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie projektów umów i innych dokumentów oraz sporządzanie opinii prawnych. Podstawowe zasady, którymi kieruję się w swojej praktyce zawodowej to: rzetelność, kreatywność oraz poszanowanie norm wynikających z Kodeksu Etyki Adwokackiej. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę warsztat pracy. W kontaktach z Klientem priorytetem dla kancelarii jest poufność oraz przejrzystość rozliczeń. Równie istotne jest uwzględnienie stanowiska Klienta przy poszukiwaniu optymalnego rozwiązania zgłoszonego przez Niego problemu. W sytuacjach nagłych kancelaria świadczy pomoc prawną również w godzinach wieczornych i dniach wolnych od pracy. Na życzenie Klienta spotkanie może odbyć się poza siedzibą Kancelarii.

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Bartosz Grube

  • Gdynia

  Firma Kancelaria Adwokacka Adw. Bartosz Grube to eksperci od prawa rodzinnego, świadczący usługi dla Klientów z powiatu Gdynia i przyległych miast. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

 • Kancelaria Prawnicza LEX OPTIMUM

  • Gdynia

  Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Prawnicza LEX OPTIMUM przebije je wszystkie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wałdowska, Jakubiak Radca Prawny i Adwokat sp.p.

  • Gdynia

  Wałdowska, Jakubiak Radca Prawny i Adwokat sp.p. to kancelaria prawna, która powstała w 2012 roku w opraciu o działanośc radcy prawnego Magdaleny Wałdowskiej i adwokata Piotra A. Jakubiak. Doświadczenie i speclajizacja w sprawach gospodarczych oraz karnych pozwoliło klientom kancelarii świadczyć usługi prawne w sposób kompleksowy. Od 2018 roku Kancelaria Wałdowska, Jakubiak Radca Prawny i Adwokat wchodzi w skład Apoyo Group - świadczącej usługi prawne w dziedzinie prawa karnego, gospodarczego, doradztwa podatkowego a także obsługi księgowej i kadrowo-płacowej.

 • Prawo Rodzinne

  • Gdynia
  • Kancelaria Prawna Mat Kancelaria

  Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Dla Klientów zapewniamy obsługę nieruchomości, upadłość konsumencką, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, ochronę danych osobowych, postępowanie administracyjne, ochronę praw konsumenta, prawo pracy i ochronę praw pracowniczych. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Warszawa. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Gdynia dr Małgorzata Dądalska

  • Gdynia

  Kancelaria mieści się w Gdyni na ulicy Gabriela Narutowicza 3/6. Kancelarię prowadzi adwokat dr Małgorzata Dądalska, która jest część Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od 2014 posiada stopień doktora nauk prawnych. Doradztwo w wyborze optymalnego kierunku prowadzenia spraw z zakresu różnych gałęzi prawa, w tym: prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, prawa ubezpieczeń (w tym odszkodowawczego), prawa pracy, prawa spadkowego, prawa karnego – ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie przedsiębiorców, odszkodowaniach, prawie pracy, sprawach spadkowych, windykacji i inne. Jeśli szukają Państwo prawnika z pasją, pełnego energii, skrupulatnego, który osiągnie optymalnego rozwiązanie problemu zapraszam do kontaktu.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Gdynia
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

  Kancelaria specjalizuje się w kilku powiązanych ze sobą dziedzinach prawa, wychodząc z założenia, że nie można bardzo dobrze znać się na wszystkim. Zakres specjalizacji znajduje się w oddzielnej zakładce, do zapoznania z którą serdecznie Pomoc prawną świadczę także w języku angielskim, którego znajomość stale podnoszę, m.in. poprzez zdane egzaminy CAE oraz Toles Higher. W razie potrzeby współpracuję z tłumaczami przysięgłymi, biegle władającymi angielskim językiem prawniczym, którzy świadczą swoje usługi także dla sądów powszechnych. Ponadto stale współpracuję z podmiotami obsługującymi rynek nieruchomości, w tym notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, pośrednikami i geodetami oraz podmiotami realizującymi inwestycje. Kancelaria prowadzi sprawy w większości z obszaru Trójmiasta i jego okolic, lecz z uwagi na charakter sprawy i jej przedmiot istnieje możliwość prowadzenia spraw na terenie całego kraju, a w sprawach szczególnych także poza jego granicami. Zapraszam serdecznie do współpracy!

 • Adwokat

  • Żukowo
  • Fideo Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska
  Karol K.

  Sprawnie i profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w sprawę. Dziękuję i polecam.

 • Adwokaci

  • Sopot
  • "V Style Consulting" Raje podatkowe

  Nasza specjalność to optymalizacja podatkowa przy użyciu spółek offshore. Raj podatkowy dzisiaj to już powszechnie znane określenie na jurysdykcje, które sprzyjają zagranicznym inwestorom chronić ich majątek prywatny i firmowy, a w dodatku obniżyć podatki o 60%, 70%, a nawet nie płacić podatków wcale! I to zupełnie legalnie! Takie rozwiązania oferują raje podatkowe, a firma V Style Konsulting pomoże Ci odpowiedzieć co zrobić żeby płacić niższe podatki lub nie płacić ich wcale! Zdziwiony? Napisz do nas i przekonaj się sam ile możesz zyskać przenosząc swoje zyski do raju!

 • Porady Prawne

  • Sopot
  • PlatformaBHP.pl

  Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie szkolenia BHP. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Firma obsługuje województwo pomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.