Adwokat Wejherowo - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Wejherowie, 2022

74 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Wejherowo - Ranking Najlepsi 2022
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 74 Adwokatów z Wejherowa złożyło 82329 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2022 r. z Wejherowa.

Średnia ocena adwokatów w Wejherowie to 4.98 (na podstawie 1689 opinii).

Adwokat Wejherowo
Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Sara Marciniak

Bardzo miły Pan, uspokoił mnie przez rozmowę telefoniczną, niestety z powodów dojazdu nie mogłam spotkać się z panem w kancelarii. Przez telefon dowiedziałam się dużo rzeczy na temat sprawy mojego męża, co trzeba zrobić i że mamy szansę wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za pomoc telefoniczną, uspokoił mnie pan, oraz męża, który również jest kłębkiem nerwów. W przyszłości na pewno skorzystam z usług pana Tomasza.

Katarzyna Zaborowska

Natychmiastowy kontakt, fachowa porada z konkretnymi krokami co dalej powinnam zrobić i wytłumaczeniem konsekwencji poczynionych kroków. Ponadto, co osobiście bardzo cenie, rozmowa w spokojnym i rzeczowym tonie co pozwoliło mi zebrać i przeanalizować myśli. Polecam!

5.0 (16 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokat Gdańsk
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Bednarek - Porady Prawne Gdynia
Henryk Raczyński

Pan mecenas Marcin Bednarek pomimo młodego wieku posiada dużą wiedzę prawniczą umożliwiającą sprawnie i z pozytywnym efektem przeprowadzenie całej procedury postępowania sądowego w maksymalnie zminimalizowanym okresie czasowym. Posiadane kompetencje, zaangażowanie w prowadzenie powierzonej sprawy i osobista empatia Pana mecenasa pozwala osobie poszkodowanej , wcześniej poinstruowanej o całym aspekcie toku postępowania, spokojniej przechodzić trudny czas do zakończenia sporu sądowego. Serdecznie dziękuję Panu mecenasowi za duży osobisty wkład w uzyskaniu pozytywnego wyroku w mojej sprawie i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Sviatlana Ilyashevich

Pan Marcin est najlepszym adwokatem,kogo ja poznalem w Polsce.Dla mnie to adwokat od boga.Dla swojej sprawy szukalem adwokata prawdziwego,no tylko praz 2 lata poznalem pana Marcina,ktory jest nie tylko adwokatem,no bardzo milem czlowiekem z wysokiej empatjej. Dla mnie to,adwokat od Boga.Polecam pana Marcina dla kazdego, komu potszebna pomoc adwokacka.Lepszy adwokat dla mnie na cale Trojmiasto.

Dariusz Misiak

Dość długo szukałem odpowiedniego prawnika/adwokata. Przez przypadek trafiłem na waszą ofertę w sieci. Moja decyzja była szybka i zdecydowana. Jak na razie jestem zadowolony, przede wszystkim Pan mecenas nie żąda pieniędzy przed wykonaniem danego zlecenia. Wszystkim w okolicach Gdańska będę polecał go zawsze. Pozdrawiam.

5.0 (31 opinii)
Kancelaria GRUBE - Prawo Rodzinne Gdynia
Malwina James

Gorąco polecam, będziecie w bezpiecznych rękach. Kancelaria podjęła się naszej sprawy mimo, że siedziba firmy jest za granica ( w UK). Profesjonalizm, świetna komunikacja i uaktualnianie klienta co do progresu, i oczywiście pozytywne rozwiązanie sprawy w szybkim czasie, odzyskaliśmy pieniądze należne nam od nieuczciwego producenta. Gorąco polecam.

Dawid Sobczak

Do różnych kancelarii chodziłem prowadząc swoją działalność gospodarczą. Sprawy, które mnie dotykają są ciężkie i ta kancelaria najlepiej sobie z takimi radzi. Polecam.

Olek Klepacz

Pomogli mi w sprawie utraconego dostępu do profilu społecznościowego i wykradzionych danych z konta. To jedna z niewielu Kancelarii, które potrafiły od razu zaproponować konkretne kroki prawne.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Adwokat Gdańsk
Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Adwokat Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (125 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum - Adwokat Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Dawid Kotecki

Mogę z przyjemnością polecić Kancelarię Vis Legis Katarzyna Jaskuła. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa i bardzo wysoki poziom. Współpraca nasza zaczęła się zbyt późno. czego żałuję... Nadal współpracujemy. Podejście do klienta i przedstawienie możliwych rozwiązań wzbudza pewność i ZAUFANIE. Polecam.

4.72 (99 opinii)
Kancelaria Prawna PARTNERZY - Kancelaria Adwokacka Gdańsk
Maria Karwina

Szanowni Państwo, za Państwa pośrednictwem pragnę polecić każdemu potrzebującemu pomocy prawnej człowieka wyjątkowego - Pana Adama z Kancelarii Prawno - Finansowej PARTNERZY w Gdańsku. Pan Adam, który jako jedyny, w ramach działalności "Oferteo", wyraził chęć udzielenia mi pomocy prawnej jako Sybiraczce, schorowanej, przed zabiegiem kardiologicznym ratującym życie, ubiegającej się o odszkodowanie za prenatalny okres życia na deportacji w ZSRR. Pan Adam okazał się /w kontakcie internetowo - telefonicznym/ - autentycznym wzorem do naśladowania, bowiem swoją solidnością, rzetelnością, uczciwością, niezawodnością, oraz całkowicie bezinteresownym merytorycznym zaangażowaniem, pomógł mi podjąć najlepszą z możliwych, w mojej sytuacji, decyzję. Z żalem musiałam zrezygnować z dalszej pomocy pana Adama, gdyż nie stać mnie było na chociażby minimalne ryzyko przegrania sprawy, które - jak przedstawił to pan Adam, skrupulatnie wyliczając koszty i korzyści - zawsze należy brać pod uwagę. Za przyjęcie wyrażonej przeze mnie przedmiotowej opinii w dalszej działalności "Oferteo", z góry najserdeczniej państwu dziękuję. Z poważaniem Maria ze słupska.

Jarosław Wicik

Dziś zgłosiłem się ze swoim problemem, odzew był praktycznie natychmiastowy, półgodzinna rozmową na temat mojej sytuacji prawnej z moim pracodawcą. Fachowa porada i motywujący wykład mentorski. Pierwszy raz spotkałem takiego prawnika i to naprawdę za darmo! Wielkie dzięki!!! Szczególnie za motywację i wsparcie w tak trudnym dla mnie okresie!!!

Senta Wojaczyk

Rozmowę telefoniczną, która była jak na razie pierwszym kontaktem oceniam najwyżej jak można. Szczególnie ujęły mnie takie aspekty jak spokój w głosie, który działa kojąco, profesjonalizm i znajomość tematu, chęć pomocy i empatia oraz poczucie, że osoba ma dla mnie czas, a nie biegnie właśnie na kolejne spotkanie. Była to już w zasadzie porada prawna, a nie nacisk na umówienie się za opłatą. Muchas Gracias!

4.84 (51 opinii)
Kancelaria Adwokacka Hanna Zarzycka - Prawo Rodzinne Gdańsk
Ewelina Karczewska

Pani Hania prowadzi kilka moich spraw rodzinnych. Są one trudne i skomplikowane, gdzie jest bardzo dużo emocji. Dzięki profesjonalnym podejściu, zaangażowaniu i wiedzy Pani Hani - wszystko idzie po mojej myśli. Strasznie bałam się sądu i wiem, że to bardzo ważne mieć tak dobrego pełnomocnika jak Pani Hanna, więc z całą pewnością polecam! Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Beata Zalewska

Pani Mecenas z bardzo łagodnym podejściem, co ułatwia kontakt. Bardzo uważnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam, osobiście i telefonicznie. Do rozprawy ostatecznie nie doszło. Nie poniosłam kosztów porady.

Piotr Szemryk

Miałem do czynienia z wieloma adwokatami że względów rozwodowych, jednak Pani mecenas okazała się być najlepsza z nich wszystkich jest bardzo kompetentna i bardzo słowna, polecam bardzo kontakt telefoniczny z Panią mecenas praktycznie natychmiastowy. Ocena 10/10.

5.0 (12 opinii)
Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski - Adwokat Rumia
Joanna K.

Rozmowa była konkretna,profesjonalna i zaproponowano mi kompleksowe załatwienie sprawy.Współpraca przebiega pomyślnie.Działania w toku.

5.0 (11 opinii)

Więcej Adwokatów z Wejherowa

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka - Adwokat Gdynia
JKN Doradztwo podatkowe

Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski - Porady Prawne Rumia

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo
Leszek S.

Pan mecenas Zbigniew prowadził moją sprawę przed Sadem Rejonowym w Gdańsku na uwagę zasługuje duża wiedza i profesjonalizm. Szczególnie pisma procesowe były pisane w perfekcyjny sposób co przyczyniło się do dobrego rozstrzygnięcia sprawy. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Prawo Rodzinne Jędrzejów

Prawo Rodzinne Wejherowo

 • Jędrzejów
 • Kancelaria GOCAL ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (5 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA - Porady Prawne Wejherowo

Porady Prawne Wejherowo

 • Wejherowo
 • KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA
Patryk Szczypior

Można powiedzieć, że od kilku ładnych lat korzystam z usług kancelarii i mogę powiedzieć w 100% pełny profesjonalizm, zaangażowanie oraz przystępne ceny. Pani Małgorzata prowadziła sprawy o rozwód i podział majątku oraz co najważniejsze prawo do opieki nad synem. Jeszcze raz dziękuję Pani za pomoc.

Grzegorz Talaś

Pani Mecenas reprezentowała mnie w sądzie przez 4 lata. W prowadzonej dla mnie sprawie, była mocno zdeterminowana na osiągnięcie wyznaczonego przeze mnie celu. Finalnie, sprawa zakończyła się ugodą, tylko dlatego, że ja podjąłem taką decyzję. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mecenas przyszłym klientom.

Hanna Wiencek

Bardzo profesjonalna kancelaria, miła obsługa, konkretna pomoc, przyjazna atmosfera, ceny ludzkie, sama kierowałam się opinia internetowa zanim wybrałam tą kancelarię i się nie zawiodłam. Z czystym sumieniem mogę Panią Małgorzatę polecić.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Karol Czaplewski - Porady Prawne Gdynia

Porady Prawne

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Kancelaria Adwokacka adw. Karol Czaplewski
Daria J.

Wybór tego adwokata było jedną z najlepszych rzeczy jaką zrobiłam w zeszłym roku. Dzwońcie śmiało jeżeli macie sprawę o rozwód lub podział majątku.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Wejherowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Wejherowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski - Adwokat Gdynia

Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Boris Kocot

Do p. Mecenasa udało mi się dostać z polecenia. Wykazał się dużym zaangażowaniem, silnym zapleczem merytorycznym i przede wszystkim skutecznością. Proaktywnie znajdywał rozwiązania problemów i z powodzeniem domknął sprawę. Od początku miałem poczucie, że pracuję ze świadomym partnerem biznesowym. Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę!

Krzysztof Witak

Adwokat P. Mateusz bardzo szybko skontaktował się ze mną, zaproponował spotkanie w dogodnym dla mnie terminie. Podczas spotkania otrzymałem rzeczowe i zrozumiałe odpowiedzi, na wyróżnienie zasługuje atmosfera, w której zostałem przyjęty - pełny komfort i opieka od momentu przekroczenia progu kancelarii. Serdecznie polecam usługi kancelarii wszystkim tym, którzy szukają szybkiej i profesjonalnej pomocy prawnej!

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Górna-Lewińska - Adwokat Gdańsk
Małgorzata R.

Pani Adwokat ma niesamowitą wiedzę w zakresie prawa, ale także jest niezwykle empatyczną osobą. Dzięki jej profesjonalizmowi wygraliśmy sprawę w sądzie, gdzie inne kancelarie prawne nie dawały nam szans. Na domiar wszystkiego dostaliśmy ogrom wsparcia mentalnego, polecam Panią Paulinę każdemu w trudnej sytuacji prawnej.

5.0 (3 opinie)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Joanna Dębniak

Profesjonalistka w każdym calu, sympatyczna, konkretna osoba. Od lat mieszkam w Niemczech, pomimo odległości nie było żadnych problemów, aby załatwić sprawę i komunikować się zdalnie. 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam Panią Małgorzatę.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Adwokat Warszawa

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Wejherowo i w okolicy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Adwokat Leszno

Adwokat Wejherowo

 • Leszno
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski

Prawo rodzinne to specjalność ekipy z firmy Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - nie mają sobie równych w fachu adwokata. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Wejherowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wejherowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wejherowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

KancelariaMF Adwokat Marta Fundowicz - Porady Prawne Reda

Porady Prawne

 • Reda
 • 6 km od Wejherowo
 • KancelariaMF Adwokat Marta Fundowicz

KancelariaMF powstała w Redzie w 2017r. z myślą o doradztwie i pomocy prawnej klientom indywidualnym. Zapewniając pełną dyskrecję, udzielam pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych dnia codziennego w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Zapraszam również do zadawania bezpłatnych pytań prawnych za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Kancelarii. Kancelaria swoim zasięgiem obejmuje rejon małego i dużego trójmiasta. Zapraszam do skorzystania z usług KancelariiMF.

Kancelaria Adwokacka Maria Jasińska - Kancelaria Adwokacka Wejherowo

Kancelaria Adwokacka Maria Jasińska

 • Wejherowo

Kancelaria Adwokacka adwokat Marii Jasińskiej prowadzi kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych, gospodarczych i administracyjnych. Zgłaszając się po pomoc do kancelarii Klient może oczekiwać, że spotka się tu nie tylko z życzliwym przyjęciem, ale przede wszystkim, że uzyska profesjonalną pomoc – czy to w formie porady prawnej, pomocy w zredagowaniu pisma procesowego, uzyskaniu opinii prawnej, na kompleksowym prowadzeniu sprawy kończąc. Podejmujemy się reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także organami ścigania, organami administracyjnymi i samorządowymi. Do każdej sprawy podchodzimy z jednakowym

KWZ GROUP Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Wejherowo

Kancelaria Adwokacka Wejherowo

 • Wejherowo
 • KWZ GROUP Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria adwokacka z terenu Wejherowa to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Adwokat Wejherowo - Standowicz Syldatk i Radca Prawny Paczoska - Kancelaria Prawna - Porady Prawne Wejherowo

Adwokat Wejherowo - Standowicz Syldatk i Radca Prawny Paczoska - Kancelaria Prawna

 • Wejherowo

Kancelaria specjalizuje się w pomocy podmiotom prawnym oraz osobom fizycznym w zakresie różnorodnych zagadnień prawnych. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu licznych spraw sądowych i administracyjnych, potrafimy dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego problemu prawnego, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klienta. Zapewniamy bieżące doradztwo prawne, przygotowujemy wszelkiego rodzaju pisma procesowe, projekty i inne dokumenty prawne oraz sporządzamy opinie prawne. W celu kompleksowego rozwiązania problemów przedstawionych przez klienta współpracujemy z doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym, notariuszem, rzeczoznawcą budowlanym i majątkowym, księgowym oraz innymi specjalistami z zakresu prawa i prawa.

Adwokat

 • Wejherowo
 • Kancelaria Adwokacka Waldemar Grzegorz Kuc Magdalena

Adwokat proponuje swoje usługi na terenie Wejherowa oraz w pobliskich miastach. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Prawo Rodzinne

 • Góra
 • 8 km od Wejherowo
 • Tamal House Sp. z o.o.

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od lat, przede wszystkich na obszarze Wejherowa, ale także pobliskich miast. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Wimed Biuro Dochodzenia Odszkodowań i Pomocy Osobom Poszkodowanym

 • Wejherowo

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata, to zerknij na firmę Wimed Biuro Dochodzenia Odszkodowań i Pomocy Osobom Poszkodowanym. Wykonuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Kancelaria Radcy Prawnego ART - Jan Jednoralski

 • Wejherowo

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata, to zerknij na firmę Kancelaria Radcy Prawnego ART - Jan Jednoralski. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Ogólnopolska Grupa Pomocy Poszkodowanym

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo

Adwokat realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Ogólnopolska Grupa Pomocy Poszkodowanym to doskonały fachowiec dla Ciebie. Biegłe doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, prowadzenie spraw sądowych, sporządzenie pism to standardowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Adwokat

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo
 • Anita Jakielska

Anita Jakielska zatrudnia adwokatów - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich ważne zalety. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wejherowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Rafał Marciniak - Adwokat Lębork

Adwokat

 • Lębork
 • 33 km od Wejherowo
 • Rafał Marciniak
Anna Gruszka

Chciałam bardzo podziękować za „podwózkę”. Wszystko zostało zrealizowane tak, jak się umawialiśmy, za co bardzo dziękuję. Najbardziej doceniam bycie w kontakcie. Kilkukrotnie się zdzwanialiśmy i pisaliśmy o trasie i ustaleniach przed dniem wydarzenia i miałam poczucie pewności, że mój plan wypali. Potem w czasie podróży udało nam się zrealizować przystanki wg potrzeb psa, który ze mną podróżował a to było dla mnie ważne. Bardzo doceniam i dziękuję za miła rozmowę a przyszłym klientom mogę śmiało polecić Pana Rafała.

Jakub Poleszczuk

Pan Rafał jest wyjątkowym kierowcą na najwyższą ocenę. Podróż z Krakowa nad Morze i z powrotem w danym terminie była rewelacyjna. Jesteśmy zadowoleni z współpracy pana Rafała. Kierowca na najwyższym poziomie zaufania i punktualności. Dziękujemy i polecamy bo było warto. ;)

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Prawna KIO - Kancelaria Adwokacka Lębork

Kancelaria Prawna KIO

 • Lębork
 • 33 km od Wejherowo

Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej to skorzystaj z usług specjalistów z Kancelaria Prawna KIO. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Adam Sokołowski

 • Lębork
 • 33 km od Wejherowo

Kancelaria adwokacka z rejonu Wejherowa to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie w branży. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Kancelaria Radcy Prawnego Anita Świetlikowska - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Kancelaria Radcy Prawnego Anita Świetlikowska

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Wejherowo i w okolicy. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Kancelaria Prawna CERTIS - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria Prawna CERTIS

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Robert Skraburski

Ukradziono mi samochód. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty z AC. Od razu zwróciłem się do Kancelarii Certis. Kancelaria w ciągu zaledwie dwóch rozpraw uzyskała wyrok nakazujący ubezpieczycielowi wypłatę pełnej kwoty odszkodowania, odsetki od momentu odmowy wypłaty odszkodowania oraz zwrot kosztów sądowych na moja rzecz. Mając na uwadze powyższe doświadczenie, szczerze polecam.

Karolina Wieczorek

Pani Monika jest osobą bardzo kontaktową. Od pierwszego kontaktu telefonicznego i spotkania wiedziałam już, że dobrze trafiłam. Profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie pozwoliło mi uwierzyć, że jestem w stanie wyjść obronną ręką z sytuacji, w której się znalazłam. Dokładnie słucha Klienta, poświęca swój czas - zarówno ten w Kancelarii, jak mi poza nią. Odpowiada szybko i sprawnie na telefony i e-maile, szanując przy tym czas drugiej strony. Wydawać by się mogło, że nie do rozwiązania jest trudność, jaką napotkałam, a dzięki Pani Monice, uwierzyłam, że można i warto, ponieważ pomogła mi spełnić jedno z moich marzeń. Gdybym jeszcze kiedyś musiała skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej, z pewnością ten telefon i ulubiony w ostatnim czasie adres - Masztowa 9 zachowam w swoim kalendarzu. Polecam Każdemu kto boryka się z trudnościami, w których rozwiązaniu może pomóc właściwa osoba, na właściwym miejscu. Taką właśnie jest niezastąpiona Pani Monika. Rzeczowa, konkretna, bardzo sympatyczna, niedroga i blisko. Serdecznie dziękuję za każdą wskazówkę, poradę, podtrzymywanie na duchu i sfinalizowanie najważniejszej dla mnie w tym momencie sprawy. Jestem zadowolona i z pewnością będę chwalić Pani profesjonalizm wszędzie, gdzie będzie mi dane być. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych i osobistych. Wdzięczna za wszystko - Klientka Karolina.

Wiktor Jodłowski

Pani Monika zrealizowała obsługę prawną naszego procesu profesjonalnie od A do Z. Zawsze odpowiadała na nasze wiadomości i telefony. Wszystko przygotowywała rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam współpracę z panią Moniką!

5.0 (13 opinii)

Kancelaria Adwokacka Wojciech Mielewczyk

 • Puck
 • 16 km od Wejherowo

Prawo rodzinne to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Prawo Rodzinne

 • Kosakowo
 • 15 km od Wejherowo
 • Mateusz Buczkowski

Eksperci z Mateusz Buczkowski to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Prawo Rodzinne

 • Kosakowo
 • 15 km od Wejherowo
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kędzierski

Jeśli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kędzierski są dla Ciebie stworzeni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

LEGAL CONSULTING IMAN AL-TEMIMI - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Kancelaria Adwokacka

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • LEGAL CONSULTING IMAN AL-TEMIMI

Planujesz znalezienie kancelarii adwokackiej z okolic Wejherowa, ale nie chcesz przepłacać? LEGAL CONSULTING IMAN AL-TEMIMI oferuje usługi w atrakcyjnej cenie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Adwokat Maciej Wieczorkowski - Kancelaria Adwokacka
Paulina Biel

Dzięki Panu Maciejowi wszystkie zawiłe przepisy prawne stały się bardzo proste! Moja sprawa została poprowadzona w sposób szybki i skuteczny. Pewność siebie, niezawodność i doskonała znajomość prawa - to cechy dobrego adwokata, a Pan Maciej bezsprzecznie posiada je wszystkie. Polecam z czystym sumieniem w Gdyni i nie tylko.

Michał Miedźwiedź

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i problemu, z którym przyszedłem. Świetna komunikacja i przepływ wiedzy. Przez cały czas prowadzenia sprawy, miałem poczucie, że jestem doskonale poinformowany o możliwościach i kolejnych etapach postępowania, co dla mnie jako laika było szczególnie istotne.

Klientka Torunia

Potrzebowałam pilnej porady prawnej w sprawie sądowej. Znalazłam w internecie Kancelarię adwokacką Pana mecenasa Macieja Wieczorkowskiego z Gdyni. Pan mecenas udzielił mi szczegółowej porady, z której skorzystałam. Spokojnie i cierpliwie tłumaczył zawiłości sądowe. Pan mecenas to rzeczowy adwokat z dobrym podejściem do człowieka. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc.

5.0 (6 opinii)
Kuguar Security Sp.z o.o. - Prawo Rodzinne Gdynia

Prawo Rodzinne

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Kuguar Security Sp.z o.o.

Kuguar security w kilku słowach... Siedziba „Kuguar Security” znajduje się w Gdyni przy ul. Majkowskiego 6. Prowadzimy działalność w zakresie ochrony osób i mienia w oparciu o Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (nr L-0271/09). Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej dotyczącą zakresu naszej działalności. Jesteśmy firmą o długoletnim stażu na rynku ochrony i podejmujemy się nawet trudnych do zrealizowania zleceń. Świadczymy usługi wysokiej jakości oraz dysponujemy pełnym, nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wyszkoloną kadrą kierowniczą niezbędną do wykonania powierzonych nam zleceń. Do dyspozycji naszych Kontrahentów przekazujemy kadrę profesjonalnie wyszkolonych pracowników ochrony. Posiadają oni

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo Rodzinne Sierakowice

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sierakowice
 • 36 km od Wejherowo

Kancelaria od 2011 roku świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu: -prawa cywilnego, m.in.: odszkodowania, zasiedzenie, spadki, ochrona własności, - zniesienia współwłasności, służebności -prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, alimenty, podział majątku wspólnego, ustalenie i zaprzeczanie ojcostwa - rejestracji i obsługi spółek, stowarzyszeń i fundacji - kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - prawa gospodarczego i handlowego - prawa autorskiego - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - prawa administracyjnego - prawa karnego, wykroczeń - prawa budowlanego i mieszkaniowego -windykacja

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Sierakowice

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sierakowice
 • 36 km od Wejherowo

Nasza specjalizacja to prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, szkolenia BHP. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Obszarem działalności naszej firmy jest woj. pomorskie.

Piotr Korotyniec Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kartuzy

Piotr Korotyniec Kancelaria Adwokacka

 • Kartuzy
 • 31 km od Wejherowo

Kancelaria Adwokacka Adw. Piotr Korotyniec specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych oraz doradztwie i realizacji projektów dla biznesu oraz podmiotów indywidualnych. Działalność obejmuje sprawy karne, cywilne i administracyjne. Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz wszystkich podmiotów występujących w ramach wyżej wymienionych procesów. CHARAKTERYSTYKA DZIAŁALNOŚCI Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, gospodarczym i handlowym, bieżącej i długofalowej obsłudze obrotu gospodarczego, konstruowaniu zarówno pism procesowych jak i kontraktów gospodarczych oraz umów. W zakresie każdej z zaprezentowanych dziedzin usługi reprezentacji świadczone są na najwyższym możliwym

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski - Prawo Rodzinne Kartuzy

Kancelaria Adwokacka Rafał Benkowski

 • Kartuzy
 • 31 km od Wejherowo
Joanna B.

Pan Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Pana Mecenasa.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik - Porady Prawne Kartuzy

Porady Prawne

 • Kartuzy
 • 31 km od Wejherowo
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Budnik

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Praktyka i doświadczenie zdobyte w trakcie zatrudnienia w sądownictwie powszechnym oraz u Komornika Sądowego umożliwiają skuteczne pomaganie wierzycielom, jak też osobom posiadającym zadłużenie. Prowadze sprawy karne i cywilne. Posiadam ogromne doświadczenie w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych.

Karolina Chroł Notariusz Kancelaria Notarialna - Kancelaria Adwokacka Gdynia

Karolina Chroł Notariusz Kancelaria Notarialna

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Karolina Chroł Notariusz Kancelaria Notarialna są dla Ciebie idealni. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Adwokat Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Tomasz Lamk

Poważne podejście do sprawy, mile byłem zaskoczony na rozprawie, zmiażdżył wszystkim swoim profesjonalizmem. Poza tym ma dobre podejście do ludzi i dobrze doradza bez względu. jaka jest to sprawa.

Agnieszka Ag

Jestem bardzo zadowolona z działań podejmowanych przez adwokata dr Tomasza. Skomplikowana sprawa została pomyślnie rozwiązana. Polecam tego adwokata.

Beata Plona-Szopińska

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

5.0 (8 opinii)
Filip Majsterek Kancelaria Adwokacka - Adwokat Gdynia

Adwokat

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Filip Majsterek Kancelaria Adwokacka

Adwokat z wymaganym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Porady Prawne

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
 • Karol Falkiewicz

Znalezienie porad prawnych może być niełatwe, ale Karol Falkiewicz na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dobrego rozwiązania. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bojano, Koleczkowo, Bolszewo, Gościcino, Szemud, Kielno, Gniewino, Dobrzewino, Kębłowo, Zbychowo, Sasino, Choczewo, Nowy Dwór Wejherowski, Strzebielino, Kąpino, Kamień. więcej...