Adwokat Kraków - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci w Krakowie, 2023

300 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Kraków - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 300 Adwokatów z Krakowa złożyło 132033 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Krakowa.

Średnia ocena adwokatów w Krakowie to 4.98 (na podstawie 3093 opinii).

Promowani
Adwokat Kraków
Promowany
Renata

Pani Malwina konkretna i rzeczowa kobieta. Poświęca się każdej sprawie z osobna.

5.0 (1 opinia)
Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków
Promowany
Sławek Skiba

Witam. Bardzo polecam Paną Anne . Moja sprawa była prowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelne z wyjasnieniem najmniejszych szczegółów. Sprawa prowadzona przez Panią mecenas została zakończona w 100% z moim oczekiwaniem . Slawek

Marta Wlazło

Profesjonalna porada prawna otrzymana od Pani Adwokat, doprowadziła do pomyślnego zakończenia sporu o dochodzenie odszkodowania. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią.

Iwona Żołna

Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

5.0 (9 opinii)
Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Kraków
Promowany
Michał Gruszczyński

Pan Michał prowadził moją sprawę dot. zaniżenia wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, nie zdawałem sobie sprawy że mogę tak szybko odzyskać należne mi pieniądze :) Na pewno wiem do kogo się zwrócić, jeśli będę miał ponownie problem prawny do rozwiązania. PS. Bardzo rzeczowy i łatwy kontakt.

Natalia Wasiak

Serdecznie polecam kancelarię Pana Michała. Miałam okazję skorzystać z z pomocy prawnej w kilku sprawach. Pan Michał w każdej z nich wykazał duże zaangażowanie oraz przedstawił jasno i klarownie wszystkie możliwe opcje, rozwiązania sytuacji. Ogromną zaletą była opcja współpracy zdalnej, bez konieczności spotkania się.

Marek Wądołek

Pan r.pr. Michał Gądek wykazuje się dużym zaangażowaniem i inicjatywą w prowadzeniu sprawy swoich klientów. Kontroluje urzędowe terminy i podejmuje działania w czasie umożliwiającym skuteczne działanie. Dokładnie analizuje warunki postępowania i śledzi zmiany w kodeksach i rozporządzeniach. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, która uwzględnia potrzeby kontaktu z klientem i zagłębia się w szeroki kontekst jego problemu. Polecam skorzystanie z usług Kancelarii Radcy Prawnego Michała Gądka.

5.0 (30 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki - Kancelaria Adwokacka Kraków
Maryna B.

Mam bardzo miłe wrażenie z interakcji z prawnikiem Januszem Sawickim, wykazuje szczere zainteresowanie problemem klienta, komunikuje się nawet w dzień wolny. Na pewno będę się do niego odwoływać w przyszłości.

5.0 (6 opinii)
Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Kraków
Sławek Skiba

Witam. Bardzo polecam Paną Anne . Moja sprawa była prowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelne z wyjasnieniem najmniejszych szczegółów. Sprawa prowadzona przez Panią mecenas została zakończona w 100% z moim oczekiwaniem . Slawek

Marta Wlazło

Profesjonalna porada prawna otrzymana od Pani Adwokat, doprowadziła do pomyślnego zakończenia sporu o dochodzenie odszkodowania. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią.

Iwona Żołna

Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adriana Szczęśniak-Majcher - Prawo Rodzinne Kraków
Emilia Obrębska

Pani Mecenas była bardzo wyrozumiała, pomocna i życzliwa. Poza fachową prawniczą pomocą dostałam dużo wsparcia, które pomogło mi podjąć właściwą decyzję. Była szczera i chętna do pomocy, odbierała moje telefony i zawsze oddzwaniała. Nie było problemu, gdy musiałam zmienić termin spotkania lub przyjść z małymi dziećmi. Czułam, że znalazłam osobę która naprawdę chce mi pomóc, a nie tylko prawnika. Dziękuję Pani Adriano.

Marcin Gelo

Moją współpracę z Adwokat Adrianną Szczęśniak-Majcher od początku cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Nie posiadam wiedzy merytorycznej w tym zakresie, Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Bardzo cenię wysokie kompetencje oraz przystępny sposób wyjaśniania mi zagadnień prawnych przez Panią Mecenas. Adriana Szczęśniak-Majcher swoją postawą zdobyła moje pełne zaufanie. Polecam serdecznie . Marcin G.

Jacek Walczak

Rzetelna i bardzo doświadczona Kancelaria, podejście do klienta indywidualne. Ogromna wiedza z zakresu prawa, rozwód w ich wykonaniu był majstersztykiem. Polecam.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk - Porady Prawne Kraków
Andrzej Was

Pani mecenas od początku jasno wskazała nam w jakich aspektach urząd wykazał się niedbałości i co realnie możemy uzyskać na drodze sądowej. Przez cały proces była z nami w stałym kontakcie, na bieżąco monitorując i informując nas o postępach w sprawie, która ostatecznie została korzystnie rozwiązana. Godna polecenia Pani adwokat.

Kazimiera Chrząszcz

Zleciliśmy Pani adwokat obsługę prawną w zakresie postępowania spadkowego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Poziom fachowości, zaangażowanie i terminowość pozostają bez zarzutu, polecamy Kancelarię adwokat P. Natalii.

5.0 (4 opinie)
DKK Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Chachlowska - Adwokat Kraków
Bogumił Ciaś

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy, oraz pełne zaangażowanie przez Panią Mecenas i pracowników kancelarii. Współpraca przez dwa lata układała sie bardzo dobrze, zawsze mogłem liczyć na fachową pomoc w wyjaśnieniu trudnych zagadnień prawnych oraz byłem na bieżąco informowany o postepach. Profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz oddanie sprawie przez Panią Katarzynę Chachlowską doprowadziły do zakończenia jej po mojej myśli. Polecam w stu procentach.

Beata Dz

Witam serdecznie. Kancelarię znalazłam w internecie, zależało mi, żeby nie była daleko od miejsca zamieszkania. I to był strzał w dziesiątkę. Ze względu na obecną sytuację pandemii, kontakt miałam tylko mailowy i telefoniczny, ale to wystarczy, żeby stwierdzić, że Pani Mecenas to bardzo miła i sympatyczna osoba. A oprócz tego rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za pomoc.

Jarosław Szeniawski

Witam serdecznie, kontakt do kancelarii dostałem od znajomej. Jak to mawiają, że: ...najważniejsze znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze.... Górna półka prowadzenia spraw, czyste klarowne zasady, super komunikacja, ekstra cena, współpraca oraz jakość obsługi od A-Z , na najwyższym poziomie 11/10. Wyróżnia ich pełen profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Obie sprawy prowadzone miałem wzorowo, dopięte na ostatni guzik :) To wielkie szczęście, oddać sprawę w ręce zawodowców. Gorąco polecam i jestem przekonany, ze w 100% każdy będzie super zadowolony. Pozdrawiam fenomenalną panią Mecenas, cały zespół kancelarii i bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

5.0 (34 opinie)
Monika Szymuś

Pani Mec. Jest konkretna osoba. Niczego nie koloryzuje, mówi jasno i prosto, językiem zrozumiałym dla każdego. Bardzo dobre podejście do sprawy Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej osoby.

Mirosław Łukasik

Profesjonalizm . Chęć pomocy i długofalowej współpracy. Dużo energii Pani włożyłam w znalezieniu kilku opcji rozwiązania proble3mu. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam.

Anna Wójcik

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
BSS Private Fund Sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Kielce
Halina Kasperska

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

Justyna Krokowska

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista,do tej pory jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Agnieszka null

Konkretna rozmowa, uzupełnienie porady mailowo w późniejszym terminie bez dodatkowych kosztów, Pan mecenas znał odpowiedź na każde pytanie, chętnie udzielił porady nawet na temat odbiegający od głównego powodu spotkania.

5.0 (22 opinie)
Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kraków
Agata Niewiara

Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem. Jest to adwokat godny polecenia. Bardzo profesjonalny, zaangażowany, pomocny, słowny, wielka kultura, bardzo dziękuje za prowadzenie mojej córki sprawy i za wygrana dzięki pomocy pana adwokata Tomasza.

Dagmara Mistarz

Jestem w pełni zadowolona z otrzymanej pomocy ze strony pana Tomasza. Bardzo rzetelny, uczciwy i pomocny Adwokat. Jeśli będę potrzebowała w przyszłości podobnej pomocy to na pewno zasięgnę porady ponownie. Polecam z pełną świadomością.

Maja Berezowska

Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

5.0 (11 opinii)
EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA - Kancelaria Adwokacka Kraków
Mariusz Nalepka

Profesjonalne podejście zaangażowanie w sprawę i kierowanie klientem pomogło Mi jako ojcu uzyskać opiekę nad dziećmi, polecam wszystkim tatą którzy chcą walczyć o swoje dzieci.

Daniel Pabian

Pani Mecenas udzieliła mi szybkiej, fachowej porady, oszacowała przy tym moje szanse na powodzenie w założeniu sprawy. W dodatku zrobiła to nieodpłatnie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (4 opinie)

Więcej Adwokatów z Krakowa

Katarzyna Ściborowska Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Kraków

 • Kraków
 • Katarzyna Ściborowska Kancelaria Adwokacka

Jestem adwokatem i mediatorem. Od 2015 roku prowadzę własną kancelarię adwokacką w Krakowie. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, karnym i cywilnym. Moja codzienna praca jako adwokata to prowadzenie klientom spraw sądowych, ale również udzielanie porad prawnych a także opiniowanie umów. Zawsze działam z pełnym zaangażowaniem. Zdaję sobie sprawę, że specyfika niektórych spraw, zwłaszcza rodzinnych, wymaga częstego kontaktu a nawet codziennych konsultacji, zwłaszcza na początku sprawy – zawsze jestem na to gotowa. Od 2020 roku jestem wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądach Okręgowych w Gliwicach i Krakowie. Jestem również mediatorem w Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz mediatorem Sądu Polubownego przy Komisji

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Malwina Wylężek - Porady Prawne Kraków
Renata

Pani Malwina konkretna i rzeczowa kobieta. Poświęca się każdej sprawie z osobna.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne Kraków

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Chudzik-Marczewska - Prawo Rodzinne Kraków

Prawo Rodzinne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Chudzik-Marczewska

Ten fachowiec działa na obszarze Krakowa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu prawa rodzinnego. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz

Eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Formowicz przedstawią Ci najlepszą ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Biegłe porady prawne w zakresie prawa cywilnego, pomoc w sprawach sądowych, opracowanie pism to typowy pakiet usług tego adwokata.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Krakowie

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NPCW Kancelaria Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska, Cichor-Wójcik - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • NPCW Kancelaria Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska,
Agata Idzik

tak się złożyło że kilka razy korzystałam z pomocy tej kancelarii , zawsze mogłam liczyć na bardzo profesjonalną obsługę, każde nasze spotkanie było rzeczowe, konstruktywne, a do tego empatyczne podejście do klienta. Emocje wtedy opadają , człowiek wie że jest w odpowiednim miejscu. Ja wiem że ta Kancelaria Prawna to dobry wybór.

Tamara Milewska

Pani Mecenas Nawrot-Piotrowska, która pomogła mi w skomplikowanej sprawie odszkodowawczej to nie tylko rzetelny i dobrze wykwalifikowany specjalista, ale i wspaniały człowiek, który rozumie drugą osobę i angażuje się na tzw. maxa by jej pomóc. W sprawę zaangażowała się także wspólniczka P. Mecenas - Pani Mecenas Wójcik, która podobnie jak jej współpracownica wykazała się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Radców Prawnych Nawrot-Piotrowska, Cichor-Wójcik i jednocześnie dziękuję za okazane wsparcie i nieocenioną pomoc w poprowadzeniu sprawy, która choć wydawała się niemożliwa do wygrania zakończyła się sukcesem tj. uzyskaniem wysokiego odszkodowania. Jeszcze raz dziękuję i polecam!

Roman Piechociński

Bardzo kompetentna obsługa, dobry kontakt, sprawa dość skomplikowana ale zakończona sukcesem. Na każdym etapie czułem się właściwie zaopiekowany, polecam każdemu.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska - Porady Prawne Kraków
Adrianna Jarocka

Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

Magdalena Wachacka-Adamczyk

Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę! W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnione kwestie prawne, racjonalne (realistyczne) podejście do przedstawionych zagadnień, postępowanie przeprowadzone starannie, sprawnie i (co najważniejsze!) wygrana sprawa.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria GOCAL ( cała Polska ) - Porady Prawne Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Szukasz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego to adwokaci właśnie dla Ciebie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta - Adwokat Warszawa

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Kraków i w przyległych miastach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki - Adwokat Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki

 • Kraków
Agata Straś

Porada dotyczyła umowy deweloperskiej. Zależało nam na czasie - spotkanie u notariusza było wyznaczone za kilka dni. Pan Siedlecki podjął się tego pilnego zadania. Wielki plus usługi to świetna komunikacja - zarówno droga mailową jak i telefoniczną. Sama ocena umowy przedstawiona w sposób klarowny, wypunktowane zapisy do ewentualnej zmiany, zwrócenie uwagi na dane do sprawdzenia. Plus ocena ogólna umowy, że umowa zasadniczo w porządku. Dzięki tej poradzie byliśmy dobrze przygotowani do podpisania umowy przed notariuszem. Tak wczytaliśmy się w zapisy, że wychwyciliśmy błąd, którego nikt wcześniej nie zauważył, choć przed nami analogiczną umowę podpisywało wielu klientów.

Sylwia Zaczkiewicz

Pan Mecenas jest rzetelny, profesjonalny, bardzo dobrze przygotowuje się do każdej sprawy i szuka najlepszego rozwiązania z możliwych dla swojego klienta. Bardzo polecam!

Natalia Jakosz

Bardzo mocno polecam, jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką uzyskałam. Duża wiedza oraz indywidualne podejście do tematu. Bezproblemowy kontakt, korzystne ceny. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

5.0 (8 opinii)
Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Marcin Szczawiński

Najwyższa jakość i profesjonalizm. Polecam wsparcie Mecenasa Pasińskiego szczególnie w przypadku skomplikowanych, złożonych spraw, w których oprócz wiedzy niezbędne jest doświadczenie i znajomość mechanizmów biznesowych. Mecenas Pasiński z pewnością wyznacza standardy doradcze w swoich specjalizacjach.

Agnieszka Konieczna

Pan Mecenas jest bardzo kompetentny. Pomógł mi w sprawach z różnych dziedzin kodeksu prawa. Dodatkowym atutem jest jego podejscie do klienta. Zawsze wszystko dokładnie tłu.aczy żeby każdy mógł wszystko zrozumieć. Nigdy nie naciąga na zbędne koszta. Polecam współpracę z nim.

5.0 (5 opinii)
AB LEX Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Brzesko

AB LEX Kancelaria Prawna

 • Brzesko
 • 46 km od Kraków
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (20 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Kancelaria Adwokacka Warszawa

Kancelaria Adwokacka Kraków

 • Warszawa
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska są dla Ciebie idealni. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa

Adwokat

 • Warszawa
 • Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego
Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

5.0 (12 opinii)
Ciałowicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Ciałowicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Wciąż nie wybrałeś kancelarii adwokackiej? Ciałowicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych to dobry wybór. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski - Kancelaria Adwokacka Leszno

Kancelaria Adwokacka adwokat Mikołaj Przytulski

 • Leszno
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Forum Expert - Adwokat Warszawa

Forum Expert

 • Warszawa
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)
Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka
Dawid Nowak

Zdecydowanie polecam, Pani Mecenas obsługuje prawnie nasze spółki z o.o. Jej rzetelność, wiedza i dociekliwość są nieocenionym atutem i zabezpieczeniem naszych interesów. Bardzo cenimy sobie również fakt, iż Pani Mecenas potrafi rozmawiać o sprawach prawnie skomplikowanych w sposób zrozumiały dla osoby bez prawniczego wykształcenia.

Edyta Nowak

Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

Lilianna Radziszewska

Zdecydowanie polecam mec. Katarzynę. Świetny, rzetelny prawnik z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do klienta. Obsługa prawna spółek, w tym sporządzanie i opiniowanie umów na najwyższym poziomie!

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok

Adwokat

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (25 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
Dominik Maciąg

Lux Legis Kancelaria Adwokacka reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzący kancelarię prawnicy działają sprawnie i skutecznie, błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Na uwagę zasługuję forma współpracy z adw. Wojciechem Markiem Ziębą oraz adw. Jakubem Czyżewskim. Adwokat informuje o sprawie na każdym jej etapie, wykazuje się dużą własną inicjatywą i pomysłowością połączoną z ogromnym doświadczeniem. Bardzo skuteczne ( a przecież na tym mi najbardziej zależało ) osoby o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalizmie, rzetelności, posiadanej wiedzy - to cechy, które Panowie adw. łączą z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Dla rzucenia obrazu rangi tej opinii na tematykę sprawy, chciałbym zaznaczyć bez wchodzenia w szczegóły, że nie dotyczyła błahego tematu, a ocierała się o najważniejsze instytucje Państwowe. Wyrażam najwyższe uznanie. Współpracowałem z wieloma kancelariami, ale ta jest moją nr 1.

Elżbieta Woźniak

Pan Wojciech jest w 100% profesjonalistą w swojej dziedzinie oraz reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych. Jego pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie były widoczne od pierwszego spotkania. Po zapoznaniu się ze szczegółami jasno i rzetelnie przedstawił możliwe scenariusze oraz zaproponował najlepsze rozwiązanie sytuacji, w której inni prawnicy zawiedli. Jego działania były błyskawiczne i skuteczne, a ja byłam informowana o każdym podejmowanym przez pana Wojciecha kroku. Najważniejszym jednak jest podejście pan Mecenasa do drugiego człowieka, jego uprzejmość i chęć pomocy niekierowana wyłącznie zyskiem, a faktycznym zaangażowaniem w rozwiązaniu problemu. Z czystym sercem mogę szczerze polecić Mecenasa Wojciecha oraz jego kancelarię.

Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

5.0 (83 opinie)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Adwokat Kraków

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Aneta Ruda

Pani Mecenas Gabriela Balasa zajmowała się wnioskiem o ubezwłasnowolnienie mojej siostry. W bardzo krótkim czasie był on gotowy i mogliśmy poczynić dalsze kroki. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z jakim zaangażowaniem podeszła do sprawy. Bije od niej taka pozytywna energia, która sprawia, że człowiek nie czuje się skrępowany ani wystraszony, że rozmawia z adwokatem. Pani Gabriela Balasa podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, profesjonalnie i sumiennie. Wkłada w to co robi całą "siebie". Z czystym sumieniem w 100% polecam Panią Mecenas. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy adwokata, mój wybór będzie na pewno ten sam Pani Mecenas Gabriela Balasa.

Agnieszka Kowalska

Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Na początku współpracy jasno i konkretnie przedstawiła całą ścieżkę postępowania, przygotowała na dalsze kroki. Dzięki jej wsparciu wszystko poszło bardzo sprawnie i sprawa zakończyła się sukcesem a ja czułam się pewnie. Kontakt z Panią Mecenas był zawsze bezproblemowy i szybki. Była bardzo zaangażowana w moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i gorąco polecam.

Grzegorz Budziak

Pełen profesjonalizm Pani mecenas. Szybko , konkretnie i na temat. Duże zaangażowanie w każdy aspekt sprawy. Bardzo szczegółowa i drobiazgowa dzieki czemu czlowiek unika niepotrzebnego stresu i nerwów. Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Bardzo duży plus za możliwość spotkania w weekendy. Przy tym wszystkim Pani mecenas jest bardzo sympatyczna osobą i posiada dużą kulturę osobistą.

5.0 (53 opinie)
Poniewierka Radcowie Prawni - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Poniewierka Radcowie Prawni
Paweł Koczanowski

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Magda null

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

Barbara Krężołek

Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna. Moja sytuacja skończyła się bardzo szybko - ugodą- i mimo że sprawa się skończyła wcześniej niż przypuszczaliśmy, pani Agnieszka jeszcze po wszystkim, dzwoniła do mnie aby się upewnić czy na pewno wszystko jest tak jak chciałam. Naprawdę mimo tego ciężkiego momentu dla mnie, będę miło wspominać spotkanie z Panią Agnieszką.

5.0 (39 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Gołacki - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Gołacki
Yevhen Pryshchepa

Dobry Prawnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Agata Iwasiuk

Serdecznie polecam! Pan Mateusz jest profesjonalny, zaangażowany, uczciwy i pomocny, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę merytoryczną. Bardzo dobry kontakt, sprawnie i rzeczowo!

5.0 (2 opinie)
Marcin Kościelniak Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Marcin Kościelniak Kancelaria Radcy Prawnego
Patryk Patryk

Polecam współpracę z Mecenasem Marcinem. Moja sprawa dotyczyła klientki która nie spłacała swoich zobowiązań. Mecenas dokładnie zapoznał mnie z możliwościami jakie mam i przeprowadził mnie przez całą sprawę, jest osobą pomocną i transparentną - wszystkie koszty i informacje przedstawił podczas pierwszego spotkania, nie było żadnych niespodzianek. Na bieżąco informował mnie jak postępowała sprawa. Jest bardzo dokładny i odpowiedzialny - wszystkie sprawy załatwia bez zwłoki, precyzyjnie i terminowo. Zapewnił mi dużo spokoju za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Anna Borowicz

Pan mecenas jest rzeczowy, sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Doradza jak realnie można rozwiązać sprawę, a nie "mydli oczu". Godny polecenia.

Paweł Zaleśny

Uważam że Pan Marcin jest kompetentny po 2 minutach rozmowy doskonale wiedział gdzie powstał problem. Rozmowa była na wysokim poziomie, fachowa obsługa godny zaufania w 100%. Polecam, bardzo miły i prawdziwy fachowiec w swym fachu.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Karol Piotrowski

Do Pana Mecenasa trafiłem poprzez Jego blog, szukając Adwokata, który w jasny i wyczerpujący sposób odpowie na moje pytania związane z planowanym rozwodem, ustaleniem alimentów i podziałem majątku. Zdecydowałem się na kompleksową pomoc obejmującą napisanie pozwu i reprezentację w sądzie – była to w 100% dobra decyzja. Pan Mecenas Dominik Marchewka w przejrzysty sposób cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Jego wiedza, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi szybko i skutecznie przejść przez niewątpliwie jedną z bardziej stresujących życiowych sytuacji, jaką jest rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata!

Anna Panna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dominikiem. Pan Mecenas od samego początku miał bardzo kompetentne podejście do sprawy i był w nią niezwykle zaangażowany. Byłyśmy w stałym kontakcie przed rozprawą jak również po rozprawie. Jestem bardzo wdzięczny Panu Adwokatowi za pomoc w poprowadzeniu mojej sprawy Wiedza Pana Dominika oraz stały kontakt ułatwiły mi przygotowanie się do rozprawy i przyczyniły się do korzystnego wyroku. Na pewno skorzystam z usług Kancelarii w przyszłości. Bez zastrzeżeń mogę polecić. Ania

Edyta Piłat

W pracy Pana Adwokata Dominika warte podkreślenia są znawstwo zawodowe i merytoryczne doświadczenie we wszystkich kategoriach prawa. Pan Adwokat swoich klientów traktuje z szacunkiem, wykazując dużą otwartość i empatię na problemy ludzi. Takie cechy prawnika są niezwykle ważne w tworzeniu obopólnej relacji, która zawsze kończy się sukcesem. Pan Adwokat powiedział, iż Jego czas to są wygrane sprawy, a wygrane sprawy, Panie Adwokacie to są późniejsze, szczęśliwe życia ludzi, którym Pan pomógł. Niezwykła otwartość, empatia w podejściu do indywidualnych ludzkich problemów, konwersacyjna delikatność jakże ważne i potrzebne są to cechy w pracy adwokata. Krakowska Kancelarię Adwokacką Pana Dominika polecam z pełnym przeświadczeniem i zaufaniem.

5.0 (50 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne

 • Kraków
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 (4 opinie)
Robert Staud Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Robert Staud Kancelaria Adwokacka
Sylwia Swiatek

Rzetelny, słowny, uczciwy i skuteczny. Bardzo polecam pana mecenasa. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Szczególnie doceniam tez fakt, że zawsze znajdzie czas, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Jeszcze raz polecam szczerze.

Piotr Poznański

Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

Karolina Satora

Pana mecenasa polecił mi znajomy. I rzeczywiście okazał się człowiekiem bardzo sumiennym, skutecznym i rzeczowym. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić dalej.

5.0 (4 opinie)
IPSO LEGAL - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • IPSO LEGAL
Wiktor J.

Kancelaria IPSO Legal kompleksowo zajęła się obsługą mojej spółki. Współpraca z nimi z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej odbywa się wyjątkowo sprawnie. Mam na bieżąco dostęp do spraw swojej spółki, a to dodatkowy plus przy prowadzeniu biznesu. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o. przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcowska Michał Podolec - Porady Prawne Kraków

Kancelaria Radcowska Michał Podolec

 • Kraków

Każdy, kto szuka porad prawnych powinien już teraz zgłosić się do Kancelaria Radcowska Michał Podolec i zobaczyć świetne oferty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba - Adwokat Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

 • Kraków
Marzena K.

Pan mecenas jest osobą bardzo kompetentną i dyskretną. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się dość szybko i bez zbędnych nerwów. Polecam usługi Pana Mecenasa w Krakowie. Nareszcie jestem już po wszystkim.

5.0 (1 opinia)
Michał Strojek Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków

Michał Strojek Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Zofia Sobos

W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

Piotr Paluszek

Jednego dni wieczorem wysłałem zapytanie na stronie Oferteo, a już następnego dnia rano Pan Michał się ze mną skontaktował telefonicznie. Przez telefon opowiedziałem o mojej sprawie, po czym Pan Michał był w stanie udzielić mi informacji i zaprosił jeszcze tego samego dnia na spotkanie w kancelarii. Adwokat okazał się bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem, który z chęcią mnie wysłuchał i odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Na koniec ustaliliśmy co począć z moja sprawa oraz ustaliliśmy cenę za usługę która mogłem bez problemu przelać na konto. To moje pierwsze konsultacje z adwokatem wiec nie jestem pewien jakie są ceny rynkowe jednak zaoferowana kwota była w porządku. Na ten moment jestem zadowolony z usług oferowanych przez te kancelarie. Pozdrawiam

Jacek Stanisławski

W nagłej sprawie Pan Michał udzielił mi dokładnej parady przez telefon. Później na spokojnie umówiliśmy termin spotkania, na którym otrzymałem wyczerpującą pomoc. Polecam Pana Mecenasa.

5.0 (18 opinii)
Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego - Kancelaria Adwokacka Kraków

Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego
Karina M.

Bardzo klarowne przedstawienie oferty. Konkretna, zdecydowana osoba. Konsultacja była bezpłatna co jest dużym plusem.

5.0 (3 opinie)
Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Kraków

Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Natalia O.

Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA - Porady Prawne Kraków

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

 • Kraków
Katarzyna Mucha-Nowak

Pełne zaangażowanie Pani adwokat Katarzyny Respekta w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Pani Katarzyna jest osoba rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Sprawa zakończona pomyślnie. Polecam z całego serca.

Dorota Wojnarowska

Trafiłam do p.Katarzyny przypadkiem, szukając rozpaczliwie pomocy prawnej. Moje sprawy były trudne. Pani Katarzyna podeszła do nich profesjonalnie i sumiennie. O postępowaniu spraw informowała mnie na bieżąco. Jej fachowa obsługa jest godna polecenia. Dziękuję za współpracę, a w razie potrzeby na pewno skorzystam z usług dobrej adwokat jakim niewątpliwie jest p.Katarzyna.

Dominika Piekorzskowroński

Pani Adwokat Katarzyna była bardzo dobrze przygotowana do sprawy. Nie umknął jej żaden szczegół. Skuteczna w 100% w swoich działaniach, co udowodniła w tak trudnym czasie jak pandemia. Spotkania z Panią Adwokat odbywały się telefonicznie, jednak przez całą rozmowę był zachowany pełen profesjonalizm. Pani Katarzyna doskonale informowała i wyjaśniała kwestie prawne. Wiedziała, iż moje stanowisko jest ugodowe w danej sprawie i dążyła do tego, aby druga strona je zaakceptowała. Była bardzo zaangażowana w sprawę, całą postawą i swoim profesjonalizmem. Polecam bardzo.

5.0 (15 opinii)
Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Kraków

Adwokat

 • Kraków
 • Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego
Kinga Nogieć

Pomoc Pani mecenas jest dla mnie za każdym razem nie do przecenienia. Pełny profesjonalizm, ogromna wiedza, rzeczowe podejście i świetne poczucie humoru pozwala uporać się z każdym problemem prawnym. Mam pełne zaufanie do pracy Pani Joanny. To kontaktowa osoba ze świetnym podejściem do swojego zawodu.

Anna Dębska-Kapusta

Bardzo rzetelna i konkretna Pani Mecenas, do każdej sprawy podchodzi z niezwykła starannością. Cierpliwie wysłucha, wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania. Proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu, nie owija w bawełnę, jeżeli nie widzi szans na pozytywne zakończenie sprawy. Z jednej strony pełny profesjonalizm, a z drugiej ludzkie podejście. Była do mojej ciągłej dyspozycji. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna R.

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową i polecam ją z całego serca - świetna specjalistka w swojej dziedzinie, a jednocześnie ciepła kobieta z poczuciem humoru. Wszystkim się zajęła, udzieliła mi niezbędnych informacji, a w razie potrzeby potrafiła poprawić nastrój trafnym komentarzem.

5.0 (4 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...