Adwokaci w Krakowie, 2018

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2018

 • Paweł U.

  Sprawa jest w toku, prowadzi ją Mec. Wiktor Poniewierka. Fachowy, solidny i kompetentny Mecenas jeżeli chodzi o sprawy administracyjne. Na bieżąco informuje o przedsięwziętych krokach jak również fachowo doradza w sprawie. Zdecydowanie godny polecenia.

 • Andrzej S.

  Profesjonalne, merytoryczne i kompleksowe podejście do sprawy, do problemu.Rzetelność, szeroka wiedza prawna, otwartość, życzliwość i empatia wobec klienta, duże zaangażowanie i - co bardzo ważne - mimo znacznej liczby prowadzonych spraw, dobry kontakt. Mecenas Michał Gądek - zdecydowanie godny polecenia! Andrzej Sz.

 • Paweł J.

  Bardzo szybko, rzetelnie Pan Michał pomógł przygotować pismo. Jego umiejętność słuchania przekonała nas, ze to właśnie jemu powinniśmy powierzyć ta sprawę. Dziękujemy.

 • Małgorzata N.

  Moja sprawa była bardzo trudna. Jednak Pan Mecenas Dominik Marchewka dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu oraz szerokiej i praktycznej wiedzy tematycznej doprowadził sprawę do szczęśliwego rozwiązania. Wykazał się przy tym elokwencją i taktem zdobywając moje pełne zaufanie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i umiejętności, z których robi dobry pożytek. Predyspozycje sprawiają, że szybko osiąga zamierzone cele. Klient jest dla niego w centrum starań. Dziś wiem, że powierzyłabym Mu każdą sprawę. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Anna W.

  Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

 • Czesław O.

  Bardzo dobry kontakt z Panią Pauliną Gall-Gomółką, przedstawiła co będzie potrzebowała, aby mogła rozpocząć starania o odszkodowanie. Oprócz tego dawała gwarancję, że sprawa zakończy się sukcesem. Pani Paulina jest bardzo kontaktowa i bardzo miło prowadzi rozmowy. Polecam jej Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finasowe, ale dopiero po tym jak moja sprawa zostanie zakończona.

 • Karina M.

  Bardzo klarowne przedstawienie oferty. Konkretna, zdecydowana osoba. Konsultacja była bezpłatna co jest dużym plusem.

 • Noyman's

  Mrs Barbara Witecka is helpful, professional and superiority lawyer. I highly recommend her if you have any legal problem or formation a company in Poland to start a business.

 • Michał P.

  Sprawa dotyczyła zaniżenia przez ubezpieczyciela należnej mi kwoty odszkodowania za uszkodzenie mojego pojazdu w zdarzeniu drogowym (wypłata z OC innego kierowcy - sprawcy). Sprawa prowadzona byłą czytelnie, zrozumiale, sprawnie i przede wszystkim skutecznie (uzyskałem ponad 90% kwoty, o którą się ubiegałem). Zdecydowanie mogę polecić usługi kancelarii Pana Dawida Skrzypczaka.

 • Maja B.

  Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

 • Więcej profesjonalistów

 • Piotr P.

  Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

 • PBKB Adwokaci

  • Kraków

  PBKB Adwokaci to adwokacka spółka partnerska powstała w wyniku połączenia dwóch kancelarii adwokackich których praktyka sięga 2007 roku. Zabieg taki pozwolił adwokatom zaoferować bardziej kompleksową i pełniejszą ofertę usług przy zachowaniu najwyższych standardów. Kancelaria pomaga zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. Specjalizacje PBKB Adwokaci wynikają z wieloletniego doświadczenia pracujących to adwokatów i radców prawnych. Pracownicy kancelarii zajmują się wyłącznie sprawami które wchodzą w zakres ich obszarów praktyki i w których będą mogli zapewnić najlepszą pomoc. Kancelaria specjalizuje się w następujących obszarach: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, windykacja należności. Kancelaria prowadzi również stałą obsługę prawną przedsiębiorstw. Każdy klient przychodzący do PBKB Adwokaci może liczyć na rzeczową poradę prawną oraz szczerą i realną ocenę jego szans na powodzenie w jego sprawie. Natomiast w przypadku powierzenia sprawy do prowadzenia, nasi prawnicy gwarantują pełne zaangażowanie w sprawę.

 • Jesteśmy zespołem adwokatów prowadzącym kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i firm. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w dużych kancelariach prawnych w Warszawie, Krakowie i Katowicach oraz na salach sądowych. USŁUGI Współpracując z nami możesz liczyć zarówno na konkretną i praktyczną poradę prawną, dyskrecję oraz pomoc w reprezentacji przed organami administracji i sądami. W ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej zajmujemy się różnymi dziedzinami prawa. Między innymi pomagamy przebrnąć przez postępowania administracyjne i sądowe. Zajmujemy się również prawem nieruchomości: doradzamy klientom w sprawach zakupu gruntów, domów i mieszkań (w tym dotyczących zezwoleń na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców) czy uregulowania stanu prawnego nieruchomości (umowy dzierżawy i umowy najmu). Od lat zajmujemy się także sprawami reprywatyzacyjnymi. Przygotowujmy projekty umów i uczestniczymy w negocjacjach. Pomagamy w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, podziały majątków, alimenty), ustalenie opieki nad dziećmi, ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa lub macierzyństwa) i spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, sprawy o zachowek). Świadczymy również usługi w zakresie prawa karnego. Bronimy naszych klientów na etapie postępowania przygotowawczego (policja, straż graniczna, urząd celny, prokuratura) jak i przed sądami wszystkich instancji. Pomagamy osobom wobec których toczy się procedura w sprawie wydania lub wykonania Europejskiego Nakazu Aresztowania. Reprezentujemy również skazanych w sprawach o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary pozbawienia wolności czy o udzielenie zezwolenia na odbywania kary w systemie dozoru elektronicznego). Prowadzimy obsługę przedsiębiorców w zakresie koncesji, zezwoleń i licencji koniecznych do prowadzenia przez nich działalności. Zajmujemy się również prawem imigracyjnym. Pomagamy w uzyskaniu wiz czy zezwoleń na pobyt i pracę. WYNAGRODZENIE Wynagrodzenie za naszą pracę jest ustalane indywidualnie w konkretnej sprawie. Jeśli jesteś zainteresowany współpraca, wyślij do nas zapytanie ofertowe i zapytaj o prognozowane wynagrodzenie w Twojej sprawie. KONTAKT Jeśli chcesz się dowiedzieć czy możemy Ci pomóc lub umówić się na spotkanie albo telekonferencje poniżej są nasze dane kontaktowe. Siedziba kancelarii mieści się w centrum Krakowa, ale istnieje również możliwość umówienia spotkań w Radłowie i Kazimierzy Wielkiej.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Stępska
  Iwona S.

  Pełny profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Pani Mecenas jest osobą bardzo rzeczową i niesamowicie skuteczną. Jej wiedza i umiejętności pozwoliły mi wygrać sprawę rozwodową z orzekaniem o winie byłego męża. Kolejna wygrana, choć bardzo skomplikowana sprawa o podział majątku, potwierdziła skuteczność Pani Mecenas Stępskiej. Godna polecenia osoba, która poza profesjonalizmem charakteryzuje się zdroworozsądkowym podejściem, które skutkuje z reguły wygraniem sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług i polecam tego prawnika.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • DAWID WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA
  Marta K.

  Profesjonalnie,rzetelnie, bardzo dobry kontakt, dokładne wytłumaczenie wszelkich problemów i wątpliwości, a poza tym zwykła ludzka życzliwość, zdecydowanie polecam!!!

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Klaudię Słowik – Maciejewską świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla osób prywatnych, jak również dla podmiotów działających w obszarze szeroko pojętego biznesu. Zajmujemy się sprawami karnymi i cywilnymi, sprawami z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, a także prawa pracy. Zapraszamy do kontaktu.

 • Adwokat

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut
  Anna K.

  Bardzo solidny i skuteczny Adwokat. Rzetelnie przygotowany do każdej rozprawy. Bardzo dziękuję za niesamowicie dobrze poprowadzoną sprawę. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ MATEUSZ RZESZUT.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Adwokat Tomasz Banaś Kancelaria Adwokacka
  Andrzej B.

  Świetny Mecenas! Polecam wszystkim, którzy chcą wygrać swoje sprawy!

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Tamara Pokrzywka-Bensalem
  Michał K.

  Otrzymałem tutaj nieocenioną pomoc w mojej zagmatwanej sprawie rozwodowej. Pani Tamara zajmowała się moim rozwodem, podziałem majątku, ustaleniem kontaktów z dziećmi jak również alimentami. Zabawy było baardzo dużo, ale bez niej albo z kimś z mniejszym doświadczeniem po prostu bym sobie nie poradził.

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego
  "Genius-dev" Grzegorz Kopeć

  Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

 • LORICA Sp.z o.o.

  • Kraków

  Oferujemy pełny zakres usług księgowo-kadrowych ze wsparciem prawnym. W cenie usługi zawarte są wszystkie czynności, które potrzebne są do kompleksowej obsługi, w tym kontakty z US, ZUS, pliki JPK, rozliczenia roczne, kontrola statusu VAT kontrahenta, rozrachunki. Cena za usługi dostosowana jest do sezonowości. Dysponujemy oprogramowaniem do zdalnego przesyłania dokumentów księgowych, co umożliwia szybkie i bezproblemowe dostarczanie dokumentów do księgowania. W ramach usługi oferujemy program do fakturowania. Zapraszamy do współpracy

 • Monika Utracka

  • Kraków
  Katarzyna K.

  Gorąco polecam😊 Pani Monika to fachowiec jedyny w swoim rodzaju. Miałam przyjemność korzystać z jej usług, bardzo szybko napisała mi wniosek do Urzędu i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Pani Monika to bardzo sympatyczna i ciepła osoba która zna się na swojej pracy. Jeszcze raz Polecam ☺

 • Doradztwo Prawno - Inwestycyjne "Drosera i Partnerzy"

  • Kraków

  Jesteśmy firmą doradczą pomagającą naszym Klientom na płaszczyźnie prawnej, finansowej oraz nieruchomości. Oferujemy pełen zakres usług doradztwa prawnego oraz kredytowego. Łączymy w jednym miejscu niesamowity potencjał do walki z przeciwnościami losu - znajomość rynku kredytowego oraz biegłą znajomość przepisów prawa. Pomagamy zarówno rozwiązać istniejące już problemy, jak i wskazujemy najlepsze rozwiązania umożliwiające zabezpieczenie się przed komplikacjami w przyszłości. Problematyka prawna, w szczególności ta dotycząca obrotu nieruchomościami oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, towarzyszy nam od ponad 25 lat, a od kilku lat poszerzyliśmy swoją działalność o profesjonalny obrót nieruchomościami dokładając do niego pełną gamę usług, w tym usługi kredytowe. W zakresie usług, których nie świadczymy osobiście, współpracujemy z bardzo dobrymi krakowskimi firmami posiadającymi wieloletnią tradycję w swojej dziedzinie. Oferujemy pełną obsługę prawną w tym udzielanie porad, sporządzanie pism, opinii prawnych, projektów umów, a nadto oferujemy kredyty: mieszkaniowe, hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe.

 • "TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o

  • Kraków
  Bartek M.

  Wykonują dla mnie całą księgową robotę od czterech lat. Robią to bardzo solidnie i zawsze terminowo. Podziękowania dla pań księgowych z Tributum.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • NEOKHAN Sp. z o.o.

  NEOKHAN Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego, szkoleń oraz obrotu wierzytelnościami, restrukturyzacji i obrotu spółkami. Proponujemy naszym Klientom: - bezpłatną analizę sprawy - windykację bez opłat wstępnych - współpracę i pomoc profesjonalisty (radcy prawnego, adwokata, syndyka) - konkurencyjne warunki współpracy z specjalistami (prawnicy, księgowi, finansiści) - rzetelne i uczciwe podejście do Klienta Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sektorze windykacji należności, finansów, psychologii biznesu i obsługi prawnej. Takie zaplecze personalne pozwala nam oferować usługi na najwyższym stopniu bezpieczeństwa i skuteczności. Dzięki wypracowanym i systematycznie wdrażanym metodom skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych, jak też osób prywatnych. Profil naszych usług został stworzony z uwzględnieniem problematyki związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa z punktu widzenia zgodności z obowiązującymi unormowaniami prawnymi.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Stopdłużnikom.pl

  Firma stopdłużnikom.pl świadczy usługi windykacji bezpośredniej na terenie RP oraz UE. Model współpracy jaki proponujemy klientom to windykacja bezzaliczkowa z wynagrodzeniem prowizyjnym od skutecznie odzyskanych należności. Równolegle do twardej windykacji terenowej prowadzimy sprawy na drodze sądowej oraz komorniczej. Taki sposób działania pozwala nam osiągać wysoką skuteczność prowadzonych działań. Oferujemy również stała obsługę wierzytelności. Podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 • Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

  • Kraków

  Kancelaria Radców Prawnych Mariusz Boruch świadczy kompleksowe porady prawne dla osób fizycznych, prawnych i instytucjonalnych. Konieczność podejmowania decyzji w nieustannie zmieniającym się otoczeniu wymaga zaplecza złożonego ze specjalistów, którzy będą Państwa wspierać swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Nasza Kancelaria bezpiecznie doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Naszym Partnerom zapewniamy bezpieczeństwo w fazie podejmowania przez nich kluczowych decyzji. Nasza Kancelaria bezpiecznie doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Naszym Partnerom zapewniamy bezpieczeństwo w fazie podejmowania przez nich kluczowych decyzji.

 • Adwokat

  • Kraków
  • Biurointer
  SiteDesign.com.pl

  Bardzo rzetelne podejście do sprawy. Niedrogo. Mam u nich siedzibę i dodatkowy adres i z pewnością bedę korzystać nadal z ich usług. PS. Opinia na prośbę własciciela

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Galeria Finansowa

  Galeria Finansowa - bezpieczny świat finansów! Zajmujemy się pomocą w poruszaniu się po świecie ubezpieczeń, lokat, inwestycji, doradzamy jaki i gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze, prowadzimy profesjonalny serwis kont emerytalnych z ZUS i OFE. Mamy wiedzę i doświadczenie, którymi podzielimy się z każdym!

 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

  • Kraków

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania w weekendy i poza standardowymi godzinami pracy. Więcej szczegółów na temat Kancelarii dostępne jest na naszej stronie www.krmp.pl. Zachęcamy także do polubienia nas na Facebooku: www.facebook.com/krakowradcaprawny W razie uwag lub pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (606897739) lub mailowego (kancelaria@krmp.pl). Zachęcam do skorzystania z naszej oferty, Michał Podolec radca prawny

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

  Jako adwokat zajmuję się świadczeniem bieżącej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych oraz kompleksową obsługą firm m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, obrotu nieruchomościami i prawa budowlanego. Udzielam pomocy również w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, rozwodowych oraz z zakresu prawa spadkowego. Moimi klientami są zarówno spółki handlowe, małe rodzinne firmy, jak i osoby fizyczne. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów i postępowań sądowych, reprezentowaniu Klientów przed urzędami oraz organami ścigania, jak również w doradztwie prawnym we wszystkich aspektach dotyczących działalności gospodarczej. Niezwykle ważny jest dla mnie kontakt z Klientem, a przede wszystkim przekazywanie w sposób zrozumiały wszystkich

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Kancelarie adwokackie: adwokat Natalia Malec i adwokat

  Licensed Legal Practice Group zrzesza wykwalifikowane podmioty specjalizujące się w prowadzeniu stałej, kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych, a także świadczące pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszyscy członkowie LLP Group wspólnie dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, jak również gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy w celu zapewnienia należytej ochrony interesów osób, które nam zaufały. Dbamy o interesy naszych Klientów zarówno w bieżących relacjach z ich kontrahentami, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych. STAŁA OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu stałej kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych,

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • APG Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandra Paluch-Gęgała

  APG Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Kancelaria została założona w 2015 r. przez adwokat Aleksandrę Paluch-Gęgałę, specjalistę z zakresu prowadzenia postępowań sądowych w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Obecnie siedziba Kancelarii znajduje się w sercu Starego Podgórza, przy Parku Bednarskiego. Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju. Mówimy w języku polskim, angielskim i niemieckim. Kancelaria udziela bieżących porad prawnych, sporządza profesjonalne pisma procesowe oraz projekty umów, wzorców umownych, regulaminy sklepów internetowych, a także opinie prawne, które służą rozwiązaniu konkretnych problemów prawnych oraz statuty stowarzyszeń i placówek oświatowych. Kancelaria świadczy ponadto bieżącą obsługę prawną dla firm, fundacji, stowarzyszeń i placówek oświatowych. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i negocjacjach umownych. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne, dzięki któremu nasi Klienci mogą osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy wsparciem w biznesie i w życiu prywatnym. Do głównych obszarów działalności kancelarii należą: - spory sądowe i doradztwo w sprawach dotyczących nieruchomości: obrót nieruchomościami, umowy deweloperskie, zniesienie współwłasności, sprawy o zasiedzenie, o rozgraniczenie nieruchomości, dotyczące ochrony posiadania, służebności, prawo własności, księgi wieczyste, zarząd nieruchomością, spory między współwłaścicielami, - prawo rodzinne (alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, podział majątku, rozwody) - transakcje handlowe: umowy w obrocie gospodarczym, również międzynarodowy obrót handlowy, umowy inwestycyjne, zabezpieczenie prawidłowego wykonania umów, odpowiedzialność umowna, kary umowne - ochrona dóbr osobistych i prawo prasowe: chronimy dobre imię i reputację, walczymy z nienawistnymi komentarzami w Internecie (z tzw. hejtem), dbamy o renomę przedsiębiorstwa - odszkodowania i zadośćuczynienie - najczęściej w związku z wypadkiem komunikacyjnym, błędem medycznym, naruszeniem dóbr osobistych - prawo autorskie: umowy o przeniesienie praw autorskich, umowy licencyjne, dotyczące wykorzystania wizerunku - prawo spadkowe: dziedziczenie, sprawy dotyczące testamentów, zachowku, działu spadku - prawo mieszkaniowe i lokatorskie: ochrona lokatorów, doradztwo w zakresie umów najmu, spory najemców z wynajmującymi, eksmisja, zapłata należnego czynszu, odszkodowanie za bezumowne korzystanie, odszkodowanie od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego - e-commerce: działalność sklepów internetowych, prawa konsumentów - obrona oskarżonych i reprezentacja pokrzywdzonych w postępowaniach karnych. - prawo oświatowe: zakładanie niepublicznych placówek oświatowych

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Jarosław Stec Adwokat Kancelaria Adwokacka

  Prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką o profilu ogólnym z siedzibą w centrum Krakowa. Klientów reprezentuję tak na etapie przedsądowym (negocjacje, ugody, sporządzanie pism przedsądowych, wezwań do zapłaty, sporządzanie umów etc.), jak i w postępowaniach: cywilnym, w tym sprawy spadkowe, odszkodowawcze, prawo rzeczowe etc., karnym, w tym w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem (obrona w sprawach karnych oraz karno-skarbowych, reprezentacja oskarżycieli posiłkowych, prywatnych), gospodarczym, w tym reprezentacja osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego, rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o kontakty z dziećmi, dotyczące władzy rodzicielskiej etc., administracyjnym, w tym przed

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

  Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. W branży usług prawnych działam nieprzerwanie od 2009 roku. Moja praktyka koncentruje się na czterech głównych obszarach: dochodzenie zwrotu należności / spory powstałe przy realizacji inwestycji budowlanych / postępowania rodzinne i rozwodowe / sprawy karne. Angażuję się w każdy problem. Priorytetem jest dla mnie właściwe rozeznanie potrzeb Klienta i znalezienie optymalnych rozwiązań w nurtujących go kwestiach. Zależy mi na na dobrej komunikacji z Klientem, zapewniam fachowe wsparcie w toku całej sprawy. Posiadam bogate doświadczenie w reprezentacji przed sądem. Wysoko cenię sobie powierzenie mi swoich spraw i Państwa zaufanie.

 • Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Kraków

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Wojciech Zięba

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną firm oraz świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego - tak na etapie przedsądowym, jak i po wdaniu się w spór. Pierwsze lata praktyki doprowadziły mnie do wniosku, że najpoważniejszym błędem, który można popełnić, jest uznanie konsultacji z prawnikiem za ostateczność. Doświadczenie uczy, że rozmowa z adwokatem to najmądrzejsza inwestycja we własne bezpieczeństwo. Skomplikowanie problemów prawnych często wynika właśnie z odłożenia problemu na przyszłość lub próby samodzielnego zmierzenia się z nim. To tak, jak w brydżu – błędy z licytacji można co prawda naprawić w rozgrywce, ale jest to równie trudne, co niepewne. Kluczem do rozwiązania problemu prawnego jest opracowanie odpowiedniej strategii. Tutaj z kolei decydująca jest odpowiedź na pytanie: do jakiego celu dążymy, co chcemy osiągnąć? Rozmowa – to od niej wszystko się zaczyna. W trakcie pierwszego spotkania wspólnie określimy cel, do którego będziemy dążyć. To wyjątkowy moment spotkania się dwóch perspektyw: adwokat patrzy na założony cel przez pryzmat przepisów, a klient – przez pryzmat oczekiwań. Wspólne pochylenie się nad sprawą pozwala wypracować osiągalny w świetle przepisów i satysfakcjonujący klienta cel. Sam cel nie wystarczy – trzeba jeszcze określić sposób jego realizacji. Na tym etapie skonfrontujemy dokumenty, umowy i twierdzenia z tzw. procesowymi regułami dowodzenia. Czyli, mówiąc prościej, sprawdzimy, co można udowodnić, a czego nie. Często nie wiadomo, co zabrać ze sobą na pierwszą rozmowę z adwokatem, ani jakie dokumenty mogą być potrzebne. Prawda jest taka, że najlepiej wziąć ze sobą wszystkie dostępne materiały. Na miejscu wybierzemy te z nich, które będą przydatne w sprawie. Warto pamiętać, że każda sprawa jest inna. Na stopień jej złożoności składają się przepisy prawa i samo postępowanie dowodowe. To dlatego ustalenie wynagrodzenia jest ostatnim elementem procesu. Nie można go określić z góry, ponieważ zależy ono od nakładu pracy, który jest z kolei wprost proporcjonalny do złożoności sprawy. Brzmi skomplikowanie? Skontaktuj się ze mną, razem ustalimy najkorzystniejszy dla Ciebie plan działania

 • Kancelaria Adwokacka Joanna Panek

  • Kraków

  Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to kancelaria zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną przedsiębiorstw. Nadto, posiadamy również doświadczenie w sprawach cywilnych, odszkodowawczych, sprawach bankowych. Świadczymy również usługi w zakresie spraw karnych, na terenie Kraków, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Katowice.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Mediator sądowy

  Mediator Kraków, mediacje alimenty, 500+, o zapłatę należności, plan wychowawczy, gospodarcze, Mediacja jest dobrowolną, poufną metodą rozwiązywania sporu, w której strony konfliktu , z pomocą bezstronnego i neutralnego mediatora, samodzielnie dochodzą do porozumienia #mediatorwkrakowie #500+ #alimenty #planwychowawczy #mediacjerodzinne #mediacjegospodarcze #mediacjeecomerce #mediacjepracownicze #mediacjesporypracownicze #mediacjewykroczenia #mediacjeozaplate • Mediacja szybko, dyskretnie, prosta procedura zawierania ugód. • Każda mediacja może się zakończyć zawarciem ugody, którą podpisują obie strony. • Mediator przekazuje protokół oraz ugodę do Sądu. • Zatwierdzona przez sąd ugoda ma moc prawną ugody zawartej przed sądem i kończy postępowanie! • Jeśli ugoda, której nadano klauzulę wykonalności, nie została wykonana, można skierować jej wykonanie do egzekucji komorniczej. • W przypadku braku ugody, strony mogą dochodzić swoich praw w postępowaniu sądowym. www.mediacjewkrakowie.pl

 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Buczak

  • Kraków

  Kancelaria Adwokacka Krzysztof Buczak zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom i podmiotom zinstytucjonalizowanym. Mając na uwadze, iż dla Klienta priorytetem jest rozwiązanie istniejących problemów oraz wyeliminowanie sytuacji obarczonych ryzykiem w przyszłości, świadczona przez kancelarię pomoc prawna nie ogranicza się jedynie do reprezentacji na etapie postępowania sądowego, ale obejmuje wszelkie formy współpracy, w tym m. in. przygotowywanie i opiniowanie umów, aktów prawnych oraz sporządzanie opinii. Kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju. Obsługa prawna prowadzona jest również w języku angielskim. Zakres usług: Prawo sportowe Prawo gospodarcze i prawo spółek handlowych Prawo

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Agata Stahlberger Kancelaria Adwokacka

  Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie, które zdobywałam podczas studiów oraz aplikacji, współpracując z jedną z największych kancelarii adwokackich w Polsce. Od trzech lat prowadzę swoją własną kancelarię. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, ale również zajmuję się sprawami rodziny, jej relacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi (prawne zabezpieczenie interesów rodziny w relacjach biznesowych (wspólne prowadzenie działalności, udział w spółkach kapitałowych), reprezentacja przed sądami, władza rodzicielska, podział majątku, umowy przedmałżeńskie, postępowania spadkowe, testamenty. Przez lata zajmowałam się prawem rynku nieruchomości, w tym obługą prawną ich nabywania, prawami rzeczowymi (użytkowanie wieczyste, umowy: dzierżawy, najmu, użyczenia, służebności przesyłu), a także regulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

 • GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź sp.p.

  • Kraków

  Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych posiadającą swoje biura w Krakowie i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju, a w skład naszego zespołu wchodzą Radcowie Prawni oraz Adwokaci specjalizujący się w określonych dziedzinach prawa. Z naszych usług skorzystało już Ponad 1000 zadowolonych Klientów np. Nokaut, Oponeo, Bytom, Ania Starmach oraz wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Wojtaszak

  • Kraków

  Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Wojtaszaka świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz osób prawnych. Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. W ramach prowadzonej działalności w Kancelarii obsługiwane są sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz sprawy związane z odszkodowaniami.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Wojciechowska

  Adwokat Aleksandra Wojciechowska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, kompleksowej obsłudze klientów biznesowych oraz negocjacjach umów cywilno-prawnych. W swojej działalności koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym i prawie gospodarczym, rodzinnym i karnym. Jest także mediatorem w sprawach karnych wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Krakowie. Jej mottem jest "walka o rację klienta w świetle prawa".

 • Adwokat

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Żurek

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Żurek powstała z myślą o wszystkich, którzy szukając pomocy prawnej cenią pełen profesjonalizm. Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz energetycznego. Usługi te są świadczone na rzecz klientów biznesowych, klientów indywidualnych oraz jednostek administracji publicznej. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Udzielając pomocy prawnej unikamy podążania utartymi schematami.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Adwokat Olga Maciejewska - Kancelaria Adwokacka

  Kancelaria adwokacka w Krakowie - Adwokat Olga Maciejewska jest dla osób, którzy potrzebują pomocy prawnej. Zajmuje się takimi działami prawa jak : prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo karne, prawo gospodarcze, czy prawo rodzinne. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej sprawy i bezpieczeństwo powierzonych informacji – oferujemy profesjonalną pomoc prawną, objaśniamy rzeczowo i profesjonalnie rozwiązanie danego problemu. Podchodzimy do każdej sytuacji indywidualnie - zarówno jeśli chodzi o problem i jego rozwiązanie, jak i wynagrodzenie. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów naszej działalności - wejdź na stronę kancelarii: www.adwokat-maciejewska.pl

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Hałasa

  • Kraków

  Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo korporacyjne, prawo spadkowe, prawo rodzinne, nieruchomości, na terenie Województwo małopolskie, podkarackie, śląskie.

 • Kancelaria Adwokacka adw Janusz Sawicki

  • Kraków

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1985 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne,gospodarcze,spadki,prawo budowlane,windykacja należności sądowa i pozasądowa, na terenie małopolskie.

 • Praktyka Prawna - Kancelaria Radców Prawnych Durbacz i Kolasa s.c.

  • Kraków

  Jesteśmy grupą młodych, ale doświadczonych prawników, zaangażowanych w sprawy swoich klientów. Dotychczas każdy z nas praktykował w renomowanych kancelariach oraz spółkach prawa handlowego po to tylko, by w dobie wzmożonej konkurencji móc zaproponować Państwu wsparcie prawne dostosowane do Państwa potrzeb. Obsługujemy przedsiębiorców i osoby fizyczne. Wyróżnia nas zaangażowanie w pracę - dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani.