Adwokat Kraków

Adwokaci w Krakowie, 2019

51 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

 • Małgorzata N.

  Moja sprawa była bardzo trudna. Jednak Pan Mecenas Dominik Marchewka dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu oraz szerokiej i praktycznej wiedzy tematycznej doprowadził sprawę do szczęśliwego rozwiązania. Wykazał się przy tym elokwencją i taktem zdobywając moje pełne zaufanie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i umiejętności, z których robi dobry pożytek. Predyspozycje sprawiają, że szybko osiąga zamierzone cele. Klient jest dla niego w centrum starań. Dziś wiem, że powierzyłabym Mu każdą sprawę. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Amanda N.

  Bardzo polecam! Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem z jakim dotychczas współpracowałam. Bardzo skuteczna w tym co robi i na bieżąco informuje co się dzieje w sprawie. Takiego Adwokata to ze świecą szukać!!!

 • Monika C.

  Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Stępską, moja ocena to 6+. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, połączone z autentyczną empatią, stanowią ogromne wsparcie w trakcie wszystkich etapów prowadzonej przez Panią Mecenas sprawy. Szybki kontakt zarówno telefoniczny, mailowo, jaki i osobiście. Zawsze znajduje czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada. Współpraca z panią Mecenas daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego wraz konsekwencją dążenia do obranego celu. Sama trafiłam do Pani Mecenas z polecenia świetnego krakowskiego adwokata, który przeszedł już na emeryturę i nie mógł zająć się moją

 • Michał K.

  Otrzymałem tutaj nieocenioną pomoc w mojej zagmatwanej sprawie rozwodowej. Pani Tamara zajmowała się moim rozwodem, podziałem majątku, ustaleniem kontaktów z dziećmi jak również alimentami. Zabawy było baardzo dużo, ale bez niej albo z kimś z mniejszym doświadczeniem po prostu bym sobie nie poradził.

 • Piotr P.

  Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

 • Karina M.

  Bardzo klarowne przedstawienie oferty. Konkretna, zdecydowana osoba. Konsultacja była bezpłatna co jest dużym plusem.

 • Noyman's

  Mrs Barbara Witecka is helpful, professional and superiority lawyer. I highly recommend her if you have any legal problem or formation a company in Poland to start a business.

 • Michał P.

  Sprawa dotyczyła zaniżenia przez ubezpieczyciela należnej mi kwoty odszkodowania za uszkodzenie mojego pojazdu w zdarzeniu drogowym (wypłata z OC innego kierowcy - sprawcy). Sprawa prowadzona byłą czytelnie, zrozumiale, sprawnie i przede wszystkim skutecznie (uzyskałem ponad 90% kwoty, o którą się ubiegałem). Zdecydowanie mogę polecić usługi kancelarii Pana Dawida Skrzypczaka.

 • Mariola S.

  Pani Klaudia Słowik Maciejewska to rzeczowa, skuteczna i zaangażowana prawniczka. Gorąco polecam korzystanie z jej usług.

 • Bartłomiej M.

  Ponad profesjonalna obsługa, która pomogła mi się odnaleźć z zagadnieniem prawnym z wielu perspektyw. Zostałem mocno uspokojony i otrzymałem fachową pomoc, z uwagą oraz rzetelnością. Polecam tę kancelarię.

 • Więcej profesjonalistów

 • Barbara K.

  Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna.

 • Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości oraz prawa umów, prawie podatkowym oraz korporacyjnym. Reprezentujemy klientów w szeregu sporów sądowych o charakterze cywilnym. Dla naszych klientów dochodzimy roszczeń pieniężnych z tytułu niezapłaconych faktur, kar umownych, odszkodowań lub zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Posiadamy doświadczenie w sprawach ubezpieczeniowych. Kancelaria posiada również doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Prowadzimy sprawy o dział spadku, sprawy rozwodowe czy o alimenty. W zakresie prawa podatkowego, posiadamy doświadczenie we wprowadzaniu realnych oszczędności dla naszych klientów - osób fizycznych oraz spółek. Mamy doświadczenie, że każde działanie, pozornie korzystne z biznesowego punktu widzenia, może przynieść negatywne konsekwencje podatkowe. Natomiast rozwiązania, na pierwszy rzut oka umiarkowanie efektywne, przy wykorzystaniu odpowiednich instrumentów podatkowych, mogą przynieść znacznie lepsze efekty. Świadczymy usługi na rzecz spółek oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu!

 • Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Specjalizujemy się we wszelkich dziedzinach prawa, ze szczególnym naciskiem i zaangażowaniem na prawo karne, rodzinne, cywilne i gospodarcze. Do wykonywania wszelkich czynności związanych z obroną i reprezentacją Klientów dokładamy najwyższej staranności i zaangażowania. Praca adwokata to dla nas nie tylko zawód, ale też pasja i szczególna dbałość o Klienta. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, ze względu na to, iż nie ma dwóch identycznych problemów czy spraw.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Tomasz Staszak Kancelaria Adwokacka
  Maja B.

  Od pierwszego kontaktu nawiązaliśmy nić porozumienia. Widać zaangażowanie Pana Mecenasa w trudną i bardzo delikatna sprawę. Punktualny i słowny co teraz rzadko się zdarza. Sądzę, że nasza współpraca będzie bardzo dobrze przebiegać z pozytywnym efektem dla mnie.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Michał Strojek Kancelaria Adwokacka
  Zofia S.

  W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • IPSO LEGAL

  • Kraków

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę IPSO Legal. Jesteśmy innowacyjną kancelarią prawną wyspecjalizowaną w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Umożliwiamy klientom dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych usług prawnych i biznesowych na każdym etapie rozwoju, z każdego miejsca na świecie. Zespół IPSO Legal posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej w szczególności z zakresu zagadnień związanych z prawem cywilnym, korporacyjnym, własności intelektualnej, prawem medycznym i farmaceutycznym,międzynarodowym oraz postępowaniem cywilnym.Od samego początku istnienia IPSO Legal stworzyliśmy model obsługi prawnej, który umożliwia nam szybkie reagowanie na potrzeby naszych klientów w taki sposób, by mieli wszystko pod kontrolą i odnosili sukcesy w realizowanych przedsięwzięciach. Rozwój technologiczny pozwala nam świadczyć usługi prawne na niespotykaną dotąd skalę i poziomie. Robimy wszystko, żeby spełnić oczekiwania naszych klientów i nie stracić zaufania, którym nas obdarzyli - działamy zgodnie z zasadą pieniądze naszych klientów są naszymi pieniędzmi. Dlatego w każdym przypadku po analizie problemu tworzymy listę rzeczy, które należy zrobić natychmiast, rzeczy które trzeba zrobić w drugiej kolejności oraz takich, o których należy pamiętać. Lista sporządzona jest przejrzystym i zrozumiałym językiem. Wraz z listą sporządzany jest również spis kosztów koniecznych do wykonania danego etapu oraz końcowa data jego realizacji. Nie mamy nic do ukrycia.. Każdy nasz klient ma dostęp do oprogramowania, dzięki któremu może obserwować naszą pracę w czasie rzeczywistym i nanosić uwagi. Dzięki technologii może przeglądnąć cały swój projekt bez marnowania swojego czasu. Priorytetem dla nas jest rozwój naszych klientów dlatego podjęliśmy ścisłą współpracę z OONE.EU włoskim start-upem, który umożliwia nam świadczenie obsługi dla klientów z ponad 52 krajów na świecie. Jeśli i Ty stawiasz na rozwój i partnerstwo w biznesie niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz, odezwij się do nas. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszych usług!

 • Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to pomoc prawna, na terenie Kraków, Wadowice, Oświecim, Wieliczka, Olkusz, Bochnia. Kancelaria Prawna DE IURE jest profesjonalną kancelarią prawniczą świadczącą usługi dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Zespół Naszej Kancelarii składa się z doświadczonych adwokatów, radców prawnych i prawników, którzy od wielu lat świadczą usługi na najwyższym poziomie. Dzięki znajomości różnych branż i ich specyfiki jesteśmy ekspertami w każdej gałęzi prawa. Głównymi specjalizacjami naszej Kancelarii jest dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, prawo budowlane, prawo upadłościowe, windykacja należności. Wykorzystujemy przy tym wszystkie dostępne nam narzędzia, by móc utrzymać swój najwyższy poziom skuteczności i efektywności, którą doceniają nasi Klienci. Bogate doświadczenie w biegłej obsłudze prawnej, szeroki wachlarz naszych specjalistów i ich zorientowanie, daje nam możliwość odnalezienia się, w każdej ze zleconych spraw z szerokiego spectrum prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego.

 • Adwokat

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA
  Katarzyna M.

  Pełne zaangażowanie Pani adwokat Katarzyny Respekta w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Pani Katarzyna jest osoba rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Sprawa zakończona pomyślnie. Polecam z całego serca.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • PBKB Adwokaci
  Mariola Z.

  Jestem bardzo zadowolona z kancelarii, a szczególnie z mec. Bensalem, która reprezentowała mnie w sporze z byłym już (na szczęście!) roszczeniowym pacjentem, który nie tylko składał na mnie skargi do rzecznika, ale też pozwał mnie o zapłatę odszkodowania. Sprawa rozstrzygnięta na moją korzyść. Długo to trwało, ale warto było poczekać.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Gawor Kancelaria Prawna
  Tomasz G.

  Zdecydowanie polecam kancelarię. Mecenas Gawor sprawnie poprowadziła moją sprawę o rozwód. Okazała empatię i zrozumienie, przy tym wszystko jasno wytłumaczyła krok po kroku. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności.

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

  Jako adwokat zajmuję się świadczeniem bieżącej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych oraz kompleksową obsługą firm m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, obrotu nieruchomościami i prawa budowlanego. Udzielam pomocy również w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, rozwodowych oraz z zakresu prawa spadkowego. Moimi klientami są zarówno spółki handlowe, małe rodzinne firmy, jak i osoby fizyczne. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów i postępowań sądowych, reprezentowaniu Klientów przed urzędami oraz organami ścigania, jak również w doradztwie prawnym we wszystkich aspektach dotyczących działalności gospodarczej. Niezwykle ważny jest dla mnie kontakt z Klientem, a przede wszystkim przekazywanie w sposób zrozumiały wszystkich informacji dotyczących aktualnej sytuacji prawno-procesowej. Wzajemne relacje z Klientem opieram na szczególnym zaufaniu i wzajemnym szacunku, w zgodzie z zasadami etyki zawodowej oraz strzegąc tajemnicy adwokackiej.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelarie adwokackie: adwokat Natalia Malec i adwokat
  RODO

  Myślę, że wystarczy powiedzieć, że moja Spółka zyskała kilkanaście tysięcy złotych dzięki obsłudze Pani adwokat Natalii Malec.

 • Kozak-Hamala Maciejowski - Radcowie Prawni - s.c.

  • Kraków

  Jesteśmy radcami prawnymi, osobami pełnymi pasji do wykonywania tego zawodu. KHM to realizacja naszej spójnej wizji prowadzenia kancelarii, w sposób dynamiczny, dobrze zarządzanej, z naciskiem na sprawną komunikację z klientami w duchu uprzejmości i przy pełnym zaangażowaniu w prowadzone sprawy. Nasza wiedza, doświadczenie oraz związek ze środowiskiem akademickim dają gwarancję profesjonalizmu naszych usług, które koncentrują się na świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom a także osobom fizycznym. Zapewniamy naszym Klientom optymalne rozwiązania dające im prawne bezpieczeństwo i realne oszczędności. Zapraszamy do kontaktu.

 • KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

  • Kraków
  Marika K.

  Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

 • Kancelaria Adwokacka dr Anna Pacholska

  • Kraków

  Adwokat dr Anna Pacholska świadczy profesjonalne usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Rzetelna wiedza, umiejętność prezentacji Klientowi proponowanych rozwiązań prawnych, nagradzane mowy sądowe i korzystne ceny to tylko niektóre zalety współpracy z Kancelarią Adwokacką dr Anny Pacholskiej w Krakowie. Adwokat udziela porad, konstruuje pisma, opinie i ekspertyzy prawne, reprezentuje Klienta przed sądami i innymi instytucjami, prowadzi negocjacje w imieniu Klienta. Zapraszamy do Kancelarii w Krakowie przy ulicy Kraszewskiego 8. Szczegóły pod adresem www.pacholska.eu.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak

  • Kraków
  Adam R.

  Pan mecenas, posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw upadłościowych. Zawsze służy pomocą w przypadku wątpliwości, jest dostępny i pomocny. Profesjonalnie przygotował mój wniosek, a także reprezentował mnie na rozprawie w sądzie. Bardzo polecam korzystanie z jego usług. Radca prawny godny polecenia.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • "TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o

  Szanowni Państwo, Niniejszym przedstawiamy ofertę Kancelarii w zakresie kompleksowej obsługi prawnej obej- mującej bieżące doradztwo prawne we wszystkich aspektach działalności Klienta, w tym w szczególności obsłudze korporacyjnej, działalności inwestycyjnej, kontraktach handlo- wych, przekształceniach własnościowych i fuzjach, zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi i w arbitrażu, reprezentacji przed organami administracji państwowej i samo -rządowej oraz urzędami, kompleksowej obsłudze w zakresie windykacji należności oraz wierzytelnosci a także nadzór merytoryczny i koordynację pracy prawników zatrudnionych u Klienta. Mamy nadzieję, iż w przypadku wyboru niniejszej oferty, nasza wiedza i umiejętności zawo -dowe pozwolą rozstrzygnąć wszelkie kwestie związane z zagadnieniami prawnymi objętymi przedmiotem zlecenia w sposób jak najbardziej dla Państwa korzystny. Stale podnosząc jakość świadczonych usług, Kancelaria Prawno-Ksiegowa TRIBUTUM, obecnie obsługuje największe spółki giełdowe, a także średnie i małe przedsiębiorstwa.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze,prawo cywilne,prawo pracy,nieruchomości, prawo spadkowe, rozwody, separacje, podział majątku po rozwodzie itp., na terenie miejscowości województwo małopolskie.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Wojciechowska

  • Kraków

  Adwokat Aleksandra Wojciechowska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, kompleksowej obsłudze klientów biznesowych oraz negocjacjach umów cywilno-prawnych. W swojej działalności koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym i prawie gospodarczym, rodzinnym i karnym. Jest także mediatorem w sprawach karnych wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Krakowie. Jej mottem jest "walka o rację klienta w świetle prawa".

 • Adwokat

  • Kraków
  • DAWID WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA
  Iza K.

  Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim współpracę z Panem Adwokatem. Naszą sprawę poprowadził rzetelnie i zawsze był do dyspozycji. Żadne zapytanie nie zostało bez odpowiedzi. Sprawa w 100% doprowadzona do końca.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • STAWIARSKA STALA Kancelaria Radców Prawnych spółka cywilna
  Anna-Maria K.

  Wyrażam moje wielkie uznanie oraz szacunek dla pracy radców prawnych: Pani Katarzyny i Pana Przemysława, realizujących najwyższe standardy świadczenia usług prawnych. Łączą Oni w sobie dwie kluczowe w mojej opinii cechy, które stanowią fundament wykonywanej przez Nich profesji. A mianowicie, pierwszą jest godny podziwu niekwestionowany profesjonalizm, drugą zaś - szczere i pełne zaangażowanie się w sprawy klienta, a także próba zrozumienia jego położenia, co z kolei bezpośrednio przekłada się na indywidualny charakter traktowania. Dzięki takiej postawie byłam pewna, że sprawa jest należycie prowadzona, co więcej - że wszelki potencjalny aspekt prawny jest rozpatrywany i wnikliwie analizowany pod kątem „kruczków prawnych”, jak również

 • Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut

  • Kraków

  Specjalizacja prawo karne -obronę we wszystkich stadiach postępowania (zarówno przygotowawczego jak i sądowego), -udzielam porad oraz opinii prawnych, -pomagam w sporządzaniu i składaniu pism oraz wniosków procesowych, -reprezentuje i występuje w charakterze oskarżyciela posiłkowego

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Adwokat Tomasz Banaś Kancelaria Adwokacka
  Andrzej B.

  Świetny Mecenas! Polecam wszystkim, którzy chcą wygrać swoje sprawy!

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka
  Edyta N.

  Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

  Wykonujemy prace od 2014. Firma obsługuje Kraków, Olkusz, Chrzanów, Tarnów, Katowice. Nasza firma realizuje sprawy rodzinne, sprawy cywilne, sprawy karne. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Joanna Madetko Kancelaria Radcy Prawnego
  Anna D.

  Bardzo rzetelna i konkretna Pani Mecenas, do każdej sprawy podchodzi z niezwykła starannością. Cierpliwie wysłucha, wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania. Proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu, nie owija w bawełnę, jeżeli nie widzi szans na pozytywne zakończenie sprawy. Z jednej strony pełny profesjonalizm, a z drugiej ludzkie podejście. Była do mojej ciągłej dyspozycji. Polecam z czystym sumieniem.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

  Witam, Jestem radcą prawnym oferującym kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa polskiego - prawo cywilne, gospodarcze, prawo spółek, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacja wierzytelności. Powierzone mi sprawy wykonuję zawsze terminowo i z najwyższą dbałością o interesy Klienta. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w branży prawniczej. Moim atutem może być również znajomość prawa węgierskiego i możliwość współpracy z podmiotami na rynku węgierskim. Prowadzę kancelarię radcy prawnego w Krakowie. Znam biegle język angielski - w tym terminologię prawniczą. Zachęcam do kontaktu. www.podgorski-radca.pl

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

  • Kraków
  Adrianna J.

  Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • LORICA Sp.z o.o.

  Oferujemy pełny zakres usług księgowo-kadrowych ze wsparciem prawnym. W cenie usługi zawarte są wszystkie czynności, które potrzebne są do kompleksowej obsługi, w tym kontakty z US, ZUS, pliki JPK, rozliczenia roczne, kontrola statusu VAT kontrahenta, rozrachunki. Cena za usługi dostosowana jest do sezonowości. Dysponujemy oprogramowaniem do zdalnego przesyłania dokumentów księgowych, co umożliwia szybkie i bezproblemowe dostarczanie dokumentów do księgowania. W ramach usługi oferujemy program do fakturowania. Zapraszamy do współpracy

 • Doradztwo Prawno - Inwestycyjne "Drosera i Partnerzy"

  • Kraków

  Jesteśmy firmą doradczą pomagającą naszym Klientom na płaszczyźnie prawnej, finansowej oraz nieruchomości. Oferujemy pełen zakres usług doradztwa prawnego oraz kredytowego. Łączymy w jednym miejscu niesamowity potencjał do walki z przeciwnościami losu - znajomość rynku kredytowego oraz biegłą znajomość przepisów prawa. Pomagamy zarówno rozwiązać istniejące już problemy, jak i wskazujemy najlepsze rozwiązania umożliwiające zabezpieczenie się przed komplikacjami w przyszłości. Problematyka prawna, w szczególności ta dotycząca obrotu nieruchomościami oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, towarzyszy nam od ponad 25 lat, a od kilku lat poszerzyliśmy swoją działalność o profesjonalny obrót nieruchomościami dokładając do niego pełną gamę usług, w tym usługi kredytowe. W zakresie usług, których nie świadczymy osobiście, współpracujemy z bardzo dobrymi krakowskimi firmami posiadającymi wieloletnią tradycję w swojej dziedzinie. Oferujemy pełną obsługę prawną w tym udzielanie porad, sporządzanie pism, opinii prawnych, projektów umów, a nadto oferujemy kredyty: mieszkaniowe, hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • NEOKHAN Sp. z o.o.

  NEOKHAN Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego, szkoleń oraz obrotu wierzytelnościami, restrukturyzacji i obrotu spółkami. Proponujemy naszym Klientom: - bezpłatną analizę sprawy - windykację bez opłat wstępnych - współpracę i pomoc profesjonalisty (radcy prawnego, adwokata, syndyka) - konkurencyjne warunki współpracy z specjalistami (prawnicy, księgowi, finansiści) - rzetelne i uczciwe podejście do Klienta Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sektorze windykacji należności, finansów, psychologii biznesu i obsługi prawnej. Takie zaplecze personalne pozwala nam oferować usługi na najwyższym stopniu bezpieczeństwa i skuteczności. Dzięki wypracowanym i systematycznie wdrażanym metodom skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych, jak też osób prywatnych. Profil naszych usług został stworzony z uwzględnieniem problematyki związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa z punktu widzenia zgodności z obowiązującymi unormowaniami prawnymi.

 • Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka

  • Kraków
  Madzia B.

  Pani Katarzyna prowadziła moją sprawę dotyczącą, podziału majątku z moim byłym mężem. Mimo wielu prób utrudnień ze strony mojego byłego, Pani Mecenas nie poddawała się i kompetentnie wykonywała swoje obowiązki. Oprócz tego doradziła mi w wielu problematycznych dla mnie tematach. Nie mogłabym trafić lepiej

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Stopdłużnikom.pl

  Firma stopdłużnikom.pl świadczy usługi windykacji bezpośredniej na terenie RP oraz UE. Model współpracy jaki proponujemy klientom to windykacja bezzaliczkowa z wynagrodzeniem prowizyjnym od skutecznie odzyskanych należności. Równolegle do twardej windykacji terenowej prowadzimy sprawy na drodze sądowej oraz komorniczej. Taki sposób działania pozwala nam osiągać wysoką skuteczność prowadzonych działań. Oferujemy również stała obsługę wierzytelności. Podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 • Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

  • Kraków
  Anna R.

  Bardzo rzetelna kancelaria. Mec Mariusz Boruch to specjalista w swoim fachu, ma naprawdę ogromną wiedzę. Pełen szacunek

 • Biurointer

  • Kraków
  SiteDesign.com.pl

  Bardzo rzetelne podejście do sprawy. Niedrogo. Mam u nich siedzibę i dodatkowy adres i z pewnością bedę korzystać nadal z ich usług. PS. Opinia na prośbę własciciela

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Galeria Finansowa

  Galeria Finansowa - bezpieczny świat finansów! Zajmujemy się pomocą w poruszaniu się po świecie ubezpieczeń, lokat, inwestycji, doradzamy jaki i gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze, prowadzimy profesjonalny serwis kont emerytalnych z ZUS i OFE. Mamy wiedzę i doświadczenie, którymi podzielimy się z każdym!

 • Adwokat

  • Kraków
  • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania w weekendy i poza standardowymi godzinami pracy. Więcej szczegółów na temat Kancelarii dostępne jest na naszej stronie www.krmp.pl. Zachęcamy także do polubienia nas na Facebooku: www.facebook.com/krakowradcaprawny W razie uwag lub pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (606897739) lub mailowego (kancelaria@krmp.pl). Zachęcam do skorzystania z naszej oferty, Michał Podolec radca prawny

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Kancelaria Prawno- Mediacyjna

  Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to prawo pracy, prawo administracyjne, doradztwo prawne, postępowania mediacyjne, prawo cywilne, na terenie Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Sosnowiec, Katowice. Cechuje nas profesjonalizm i profesjonalne podejście do każdej ze spraw. Promujemy alternatywne rozwiązywanie sporów i ugodową możliwość rozwiązania spraw. Ponadto współpracujemy z wieloma specjalistami min. z adwokatami kościelnymi. Zawsze walczymy o prawa klientów i dzięki empatii rozwiązujemy nawet z pozoru trudna sprawę.

 • Jarosław Stec Adwokat Kancelaria Adwokacka

  • Kraków

  Prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką o profilu ogólnym z siedzibą w centrum Krakowa. Klientów reprezentuję tak na etapie przedsądowym (negocjacje, ugody, sporządzanie pism przedsądowych, wezwań do zapłaty, sporządzanie umów etc.), jak i w postępowaniach: cywilnym, w tym sprawy spadkowe, odszkodowawcze, prawo rzeczowe etc., karnym, w tym w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem (obrona w sprawach karnych oraz karno-skarbowych, reprezentacja oskarżycieli posiłkowych, prywatnych), gospodarczym, w tym reprezentacja osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego, rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o kontakty z dziećmi, dotyczące władzy rodzicielskiej etc., administracyjnym, w tym przed

 • Anna Polańska Kancelaria Adwokacka

  • Kraków

  Głównymi obszarami praktyki prowadzonej w kancelarii są: prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo gospodarcze, odszkodowania. Specjalizuję się również w poradach prawnych oraz w prowadzeniu spraw z zakresu prawa administracyjnego i sądowoadministracyjnego. W zakresie oferowanych usług prawnych zapewniamy między innymi: stałą obsługę prawną działalności gospodarczej, w tym spółek cywilnych i handlowych, zastępstwo przed sądami i organami administracji, przygotowywanie pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, uczestniczenie w negocjacjach i postępowaniach polubownych. Obsługa prawna prowadzona jest także w języku angielskim i niemieckim.

 • Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Kraków

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy rodzicielskiej Upadłość konsumencka Dla firm: Zakładanie i rejestracja firm, spółek Nieruchomości Obsługa dla podmiotów korporacyjnych Oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe Opinie prawne, obsługa prawna Przekształcenie spółki Upadłość firmy