Adwokaci Kraków

Adwokaci w Krakowie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Małgorzata N.

  Moja sprawa była bardzo trudna. Jednak Pan Mecenas Dominik Marchewka dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu oraz szerokiej i praktycznej wiedzy tematycznej doprowadził sprawę do szczęśliwego rozwiązania. Wykazał się przy tym elokwencją i taktem zdobywając moje pełne zaufanie. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i umiejętności, z których robi dobry pożytek. Predyspozycje sprawiają, że szybko osiąga zamierzone cele. Klient jest dla niego w centrum starań. Dziś wiem, że powierzyłabym Mu każdą sprawę. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Monika C.

  Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Katarzyną Stępską, moja ocena to 6+. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, połączone z autentyczną empatią, stanowią ogromne wsparcie w trakcie wszystkich etapów prowadzonej przez Panią Mecenas sprawy. Szybki kontakt zarówno telefoniczny, mailowo, jaki i osobiście. Zawsze znajduje czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada. Współpraca z panią Mecenas daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego wraz konsekwencją dążenia do obranego celu. Sama trafiłam do Pani Mecenas z polecenia świetnego krakowskiego adwokata, który przeszedł już na emeryturę i nie mógł zająć się moją

 • Amanda N.

  Bardzo polecam! Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem z jakim dotychczas współpracowałam. Bardzo skuteczna w tym co robi i na bieżąco informuje co się dzieje w sprawie. Takiego Adwokata to ze świecą szukać!!!

 • Michał K.

  Otrzymałem tutaj nieocenioną pomoc w mojej zagmatwanej sprawie rozwodowej. Pani Tamara zajmowała się moim rozwodem, podziałem majątku, ustaleniem kontaktów z dziećmi jak również alimentami. Zabawy było baardzo dużo, ale bez niej albo z kimś z mniejszym doświadczeniem po prostu bym sobie nie poradził.

 • Piotr P.

  Adwokat Robert Staud skutecznie prowadził moje dwie sprawy z zakresu prawa cywilnego i pracy przeciwko dużym instytucjom. Postępowania zakończyły się pełnym sukcesem. W pierwszym przypadku doprowadził do odstąpienia od pozwu (z niewątpliwą szkodą na jego własne wynagrodzenie!), w drugim ugodą, z ustaloną kwotą odszkodowanie, które zostało mi wypłacone. Z całą pewnością mogę polecić p. adw. Stauda, jako osobę uczciwą, rzetelną, myślącą, kreatywną i mającą na celu dobro swoich klientów, a nie jedynie swój własny zarobek.

 • Karina M.

  Bardzo klarowne przedstawienie oferty. Konkretna, zdecydowana osoba. Konsultacja była bezpłatna co jest dużym plusem.

 • Noyman's

  Mrs Barbara Witecka is helpful, professional and superiority lawyer. I highly recommend her if you have any legal problem or formation a company in Poland to start a business.

 • Michał P.

  Sprawa dotyczyła zaniżenia przez ubezpieczyciela należnej mi kwoty odszkodowania za uszkodzenie mojego pojazdu w zdarzeniu drogowym (wypłata z OC innego kierowcy - sprawcy). Sprawa prowadzona byłą czytelnie, zrozumiale, sprawnie i przede wszystkim skutecznie (uzyskałem ponad 90% kwoty, o którą się ubiegałem). Zdecydowanie mogę polecić usługi kancelarii Pana Dawida Skrzypczaka.

 • Mariola S.

  Pani Klaudia Słowik Maciejewska to rzeczowa, skuteczna i zaangażowana prawniczka. Gorąco polecam korzystanie z jej usług.

 • Bartłomiej M.

  Ponad profesjonalna obsługa, która pomogła mi się odnaleźć z zagadnieniem prawnym z wielu perspektyw. Zostałem mocno uspokojony i otrzymałem fachową pomoc, z uwagą oraz rzetelnością. Polecam tę kancelarię.

 • Więcej profesjonalistów

 • Barbara K.

  Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna.

 • Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości oraz prawa umów, prawie podatkowym oraz korporacyjnym. Reprezentujemy klientów w szeregu sporów sądowych o charakterze cywilnym. Dla naszych klientów dochodzimy roszczeń pieniężnych z tytułu niezapłaconych faktur, kar umownych, odszkodowań lub zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Posiadamy doświadczenie w sprawach ubezpieczeniowych. Kancelaria posiada również doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Prowadzimy sprawy o dział spadku, sprawy rozwodowe czy o alimenty. W zakresie prawa podatkowego, posiadamy doświadczenie we wprowadzaniu realnych oszczędności dla naszych klientów - osób fizycznych oraz spółek. Mamy doświadczenie, że każde działanie, pozornie korzystne z biznesowego punktu widzenia, może przynieść negatywne konsekwencje podatkowe. Natomiast rozwiązania, na pierwszy rzut oka umiarkowanie efektywne, przy wykorzystaniu odpowiednich instrumentów podatkowych, mogą przynieść znacznie lepsze efekty. Świadczymy usługi na rzecz spółek oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Staszaka powstała celem zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Kompetencje oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam świadczyć wyspecjalizowaną pomoc prawną klientom indywidualnym. W ramach prowadzonej praktyki oferujemy obsługę najistotniejszych dla osób fizycznych zagadnień prawnych. W szczególności świadczymy pomoc prawną w obszarach szeroko rozumianego prawa cywilnego tj. prawa rodzinnego, spadkowego, zobowiązań (odszkodowania) oraz prawa rzeczowego (nieruchomości). Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach z obszaru prawa karnego. Ponadto jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii adw. Tomasza Staszaka jest świadczenie usług doradczych początkującym przedsiębiorcom, w tym startupom. Doradzamy w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Pomagamy podjąć pierwsze kroki przy rejestracji działalności, zapewniamy pomoc prawną w negocjacjach z inwestorami i kontrahentami. Tworzymy umowy założycieli, a także zaplecze prawne chroniące pomysły i realizacje naszych klientów. Adwokat Tomasz Staszak świadczy usługi prawne polegające na wspieraniu bieżącej działalności przedsiębiorców, sporządzaniu i analizowaniu umów, prowadzeniu negocjacji oraz dochodzenia wierzytelności. Adwokat Tomasz Staszak reprezentuje klientów biznesowych w postępowaniach cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Michał Strojek Kancelaria Adwokacka
  Zofia S.

  W kancelarii zostaliśmy spokojnie i z uwagą wysłuchani. Pan Strojek dokładnie zapoznał się z przedstawiona przez nas dokumentacją. Otrzymaliśmy rzeczowe odpowiedzi na nasze pytania oraz konkretne propozycje rozwiązań danego problemu. Nasza sprawa jest nadal w toku, ale znalazła się w bardzo dobrych rękach. Jesteśmy szczerze zadowoleni i uczciwie polecamy wszystkim szukającym pomocy prawnej.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka
  Natalia O.

  Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • PBKB Adwokaci

  • Kraków

  PBKB Adwokaci to adwokacka spółka partnerska powstała w wyniku połączenia dwóch kancelarii adwokackich, których praktyka sięga 2007 roku. Zabieg taki pozwolił adwokatom zaoferować bardziej kompleksową i pełniejszą ofertę usług przy zachowaniu najwyższych standardów. Kancelaria pomaga zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom. Specjalizacje PBKB Adwokaci wynikają z wieloletniego doświadczenia pracujących to adwokatów i radców prawnych. Pracownicy kancelarii zajmują się wyłącznie sprawami które wchodzą w zakres ich obszarów praktyki i w których będą mogli zapewnić najlepszą pomoc. Kancelaria specjalizuje się w następujących obszarach: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, windykacja należności. Kancelaria prowadzi również stałą obsługę prawną przedsiębiorstw. Każdy klient przychodzący do PBKB Adwokaci może liczyć na rzeczową poradę prawną oraz szczerą i realną ocenę jego szans na powodzenie w jego sprawie. Natomiast w przypadku powierzenia sprawy do prowadzenia, nasi prawnicy gwarantują pełne zaangażowanie w sprawę.

 • Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. W branży usług prawnych działam nieprzerwanie od 2009 roku. Moja praktyka koncentruje się na czterech głównych obszarach: dochodzenie zwrotu należności / spory powstałe przy realizacji inwestycji budowlanych / postępowania rodzinne i rozwodowe / sprawy karne. Angażuję się w każdy problem. Priorytetem jest dla mnie właściwe rozeznanie potrzeb Klienta i znalezienie optymalnych rozwiązań w nurtujących go kwestiach. Zależy mi na na dobrej komunikacji z Klientem, zapewniam fachowe wsparcie w toku całej sprawy. Posiadam bogate doświadczenie w reprezentacji przed sądem. Wysoko cenię sobie powierzenie mi swoich spraw i Państwa zaufanie.

 • Adwokat

  • Kraków
  • KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro
  Marika K.

  Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień
  Anna W.

  Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • STAWIARSKA STALA Kancelaria Radców Prawnych spółka cywilna
  Joanna A.

  Dwójka perfekcyjnie przygotowanych radców prawnych! Pani Katarzyna Stawiarska i Pan Przemysław Stala świadczą usługi prawne na najwyższym poziomie. Sprawa, która w opinii innych prawników nie rokowała dobrego rozwiązania, przez nich została rozwiązana z wynikiem, którego nigdy bym się nie spodziewała. Doskonale przygotowani, otwarci i chętni do współpracy i pomocy. Nie spotkałam dotąd tak mocno zaangażowanych w moją sprawę ludzi, jak właśnie Pani Katarzyna i pan Przemysław. Niczego nie "odciągali" w czasie, potrafili znaleźć odpowiedzi na wszystkie moje pytania i rozwiewali wszelkie moje wątpliwości i obawy. Zawsze mieli w rezerwie inne, ewentualne rozwiązania i pomysły. Doskonale orientują się w przepisach prawa i wszystkim co było

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut

  Specjalizacja prawo karne -obronę we wszystkich stadiach postępowania (zarówno przygotowawczego jak i sądowego), -udzielam porad oraz opinii prawnych, -pomagam w sporządzaniu i składaniu pism oraz wniosków procesowych, -reprezentuje i występuje w charakterze oskarżyciela posiłkowego

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • DAWID WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA
  Marta K.

  Profesjonalnie,rzetelnie, bardzo dobry kontakt, dokładne wytłumaczenie wszelkich problemów i wątpliwości, a poza tym zwykła ludzka życzliwość, zdecydowanie polecam!!!

 • Adwokat Tomasz Banaś Kancelaria Adwokacka

  • Kraków

  Nasza Kancelaria powstała z określonym celem – aby poprzez znajomość prawa, połączoną z elastycznością, kreatywnością w tworzeniu strategii postępowania i nieszablonowym myśleniem zaoferować każdemu Klientowi pomoc stworzoną na miarę jego potrzeb. Dzięki wysokim standardom oferowanej obsługi prawnej każda sprawa jest traktowana z najwyższą starannością. Łącząc wszystkie powyższe cechy stworzyliśmy dla Państwa Kancelarię Adwokacką lepszych rozwiązań. Oferujemy Państwu najwyższej jakości obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego. Specjalizujemy się w takich obszarach jak m. in. postępowania upadłościowe, obsługa prawna wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz prawo konkurencji. Wychodzimy z założenia, że każdy Klient jest najważniejszy.

 • Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

  • Kraków
  Dominik S.

  Profesjonalna obsługa i współpraca z firmami. Polecam!

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

  • Kraków

  Moja kancelaria powstała w 2018 roku, świadczeniem usług prawnych zajmuję się jednak od 2013 roku. Zakres spraw prowadzonych przez Kancelarię to sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe, pracownicze i gospodarcze. Kancelaria prowadzi sprawy na obszarze całego kraju, w tym w szczególności na terenie województw małopolskiego, śląskiego i opolskiego. Cechuję się indywidualnym podejściem do klienta i powierzonych mi spraw. System rozliczeń ustalam każdorazowo indywidualnie z klientem. Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej www.dachnowska.pl lub poprzez portal oferteo.

 • Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  "Genius-dev" Grzegorz Kopeć

  Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Prawna Anna Pabiańczyk - prawnik

  Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny model usługi prawnej. W ramach prowadzonej działalności zajmuję się przede wszystkim sporządzaniem wszelkiego rodzaju pism procesowych i nieprocesowych. Przygotowuję również opinie prawne, umowy. Analizuję dokumentację prawną. Oferuję także krótkie konsultacje i porady prawne. Udzielam wyjaśnień w zakresie stosowania i interpretacji prawa. Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i firm - z całej Polski. Współpraca odbywa się zazwyczaj online oraz telefonicznie. Prawem zajmuję się zawodowo od ponad dziesięciu lat. To nie tylko moja praca, ale również pasja. Kieruję się przekonaniem, że każda osoba zgłaszająca się do mnie ze swoją sprawą, wymaga indywidualnego podejścia. Poszukuję rozwiązań, często wykraczających poza schemat - które jak najbardziej będą odpowiadały potrzebom danej sprawy. W trakcie pracy korzystam z profesjonalnego Systemu Informacji Prawnej Legalis, aby zapewnić rzetelne wypełnienie powierzonych mi zleceń. Zapraszam do kontaktu, Anna Pabiańczyk

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Monika Utracka

  Witam Państwa, Jestem prawnikiem, zajmuje się bieżącą obsługą prawną spółek oraz osób fizycznych w zakresie prawa podatkowego i gospodarczego. Tak więc, jeżeli borykają się Państwo z jakimikolwiek problemami z Urzędem Skarbowym, ZUSem, KRSem lub po prostu wszelkiego rodzaju rozliczenia z tymi instytucjami przyprawiają Państwa o ból głowy to trafili Państwo pod dobry adres! Zdaję sobie sprawę z tego, że kwestie te nie są proste, dlatego moim zadaniem jest przeprowadzić Państwa jak najbardziej bezstresowo przez te zagadnienia. Oprócz tego sporządzam skuteczne wnioski/pisma do sądów/ urzędów i innych instytucji. Na co dzień współpracuję z kancelarią radców prawnych w Krakowie. Zapraszam do kontaktu!

 • LORICA Sp.z o.o.

  • Kraków

  Oferujemy pełny zakres usług księgowo-kadrowych ze wsparciem prawnym. W cenie usługi zawarte są wszystkie czynności, które potrzebne są do kompleksowej obsługi, w tym kontakty z US, ZUS, pliki JPK, rozliczenia roczne, kontrola statusu VAT kontrahenta, rozrachunki. Cena za usługi dostosowana jest do sezonowości. Dysponujemy oprogramowaniem do zdalnego przesyłania dokumentów księgowych, co umożliwia szybkie i bezproblemowe dostarczanie dokumentów do księgowania. W ramach usługi oferujemy program do fakturowania. Zapraszamy do współpracy

 • Adwokat

  • Kraków
  • Doradztwo Prawno - Inwestycyjne "Drosera i Partnerzy"
  Marianna K.

  Nareszcie ktoś mi wytłumaczył wszystko od początku do końca, a nie "po łebkach". Polecam Doradztwo Prawno - Inwestycyjne Drosera i Partnerzy.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • "TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o

  Szanowni Państwo, Niniejszym przedstawiamy ofertę Kancelarii w zakresie kompleksowej obsługi prawnej obej- mującej bieżące doradztwo prawne we wszystkich aspektach działalności Klienta, w tym w szczególności obsłudze korporacyjnej, działalności inwestycyjnej, kontraktach handlo- wych, przekształceniach własnościowych i fuzjach, zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi i w arbitrażu, reprezentacji przed organami administracji państwowej i samo -rządowej oraz urzędami, kompleksowej obsłudze w zakresie windykacji należności oraz wierzytelnosci a także nadzór merytoryczny i koordynację pracy prawników zatrudnionych u Klienta. Mamy nadzieję, iż w przypadku wyboru niniejszej oferty, nasza wiedza i umiejętności zawo -dowe pozwolą rozstrzygnąć wszelkie kwestie związane z zagadnieniami prawnymi objętymi przedmiotem zlecenia w sposób jak najbardziej dla Państwa korzystny. Stale podnosząc jakość świadczonych usług, Kancelaria Prawno-Ksiegowa TRIBUTUM, obecnie obsługuje największe spółki giełdowe, a także średnie i małe przedsiębiorstwa.

 • NEOKHAN Sp. z o.o.

  • Kraków

  NEOKHAN Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego, szkoleń oraz obrotu wierzytelnościami, restrukturyzacji i obrotu spółkami. Proponujemy naszym Klientom: - bezpłatną analizę sprawy - windykację bez opłat wstępnych - współpracę i pomoc profesjonalisty (radcy prawnego, adwokata, syndyka) - konkurencyjne warunki współpracy z specjalistami (prawnicy, księgowi, finansiści) - rzetelne i uczciwe podejście do Klienta Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sektorze windykacji należności, finansów, psychologii biznesu i obsługi prawnej. Takie zaplecze personalne pozwala nam oferować usługi na najwyższym stopniu bezpieczeństwa i skuteczności. Dzięki wypracowanym i systematycznie wdrażanym metodom skutecznie rozwiązujemy problemy finansowe z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych, jak też osób prywatnych. Profil naszych usług został stworzony z uwzględnieniem problematyki związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa z punktu widzenia zgodności z obowiązującymi unormowaniami prawnymi.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka
  Madzia B.

  Pani Katarzyna prowadziła moją sprawę dotyczącą, podziału majątku z moim byłym mężem. Mimo wielu prób utrudnień ze strony mojego byłego, Pani Mecenas nie poddawała się i kompetentnie wykonywała swoje obowiązki. Oprócz tego doradziła mi w wielu problematycznych dla mnie tematach. Nie mogłabym trafić lepiej

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Stopdłużnikom.pl
  Cezary R.

  Jasne i przejrzyste propozycje współpracy.Propozycja jak najbardziej przystępna wolna od nieścisłości.Polecam w.w. firmę ze względu na żetelne podejście do mojego problemy.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

  Kancelaria Radców Prawnych Mariusz Boruch świadczy kompleksowe porady prawne dla osób fizycznych, prawnych i instytucjonalnych. Konieczność podejmowania decyzji w nieustannie zmieniającym się otoczeniu wymaga zaplecza złożonego ze specjalistów, którzy będą Państwa wspierać swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Nasza Kancelaria bezpiecznie doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Naszym Partnerom zapewniamy bezpieczeństwo w fazie podejmowania przez nich kluczowych decyzji. Nasza Kancelaria bezpiecznie doprowadzi Cię do wyznaczonego celu. Naszym Partnerom zapewniamy bezpieczeństwo w fazie podejmowania przez nich kluczowych decyzji.

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Biurointer
  SiteDesign.com.pl

  Bardzo rzetelne podejście do sprawy. Niedrogo. Mam u nich siedzibę i dodatkowy adres i z pewnością bedę korzystać nadal z ich usług. PS. Opinia na prośbę własciciela

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Galeria Finansowa

  Galeria Finansowa - bezpieczny świat finansów! Zajmujemy się pomocą w poruszaniu się po świecie ubezpieczeń, lokat, inwestycji, doradzamy jaki i gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze, prowadzimy profesjonalny serwis kont emerytalnych z ZUS i OFE. Mamy wiedzę i doświadczenie, którymi podzielimy się z każdym!

 • Kancelaria Radcowska Michał Podolec

  • Kraków

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Gawor Kancelaria Prawna

  Gawor Kancelaria Prawna świadczy usługi w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku). W tym doradzamy klientom, jaką formę rozwodu wybrać: z orzekaniem o winie, czy bez orzekania o winie. Przeprowadzamy także tzw. rozwody kościelne. W ramach kancelarii działa prężnie Klinika Prawa Rodzinnego Gawor. Ponadto kancelaria specjalizuje się w upadłości konsumenckiej prowadząc sprawy o upadłość konsumencką klientów z całego kraju (w tym upadłość konsumencka byłych przedsiębiorców, byłych hazardzistów, poręczycieli, małżonków). Ogłaszamy także upadłość przedsiębiorców – osób fizycznych. Radca prawny Kinga Gawor jest autorką bloga o upadłości konsumenckiej: bankrutemjestem.pl W ramach kancelarii działa prężnie Klinika Upadłości Konsumenckiej Gawor. Kancelaria zajmuje się także prawem gospodarczym. W tym sporządza i analizuje wszelkie umowy obrotu gospodarczego (umowy dostawy, umowy sprzedaży, umowy o współpracy, umowy konsultingowe itp.). Dodatkowo kancelaria zajmuje się prawem inwestycji budowlanych, tj. prawem budowlanym oraz prawem umów o roboty budowlane. W zakres usług wchodzą tutaj: • pomoc prawna w przeprowadzeniu procesu budowlanego, • sporządzanie i opiniowanie umów o roboty budowlane, pod kątem ryzyka prawnego, w tym umów opartych na FIDIC, • analiza umów deweloperskich, • przygotowywanie umów o prace projektowe, nadzór inwestorski, • udział w negocjacjach umów o roboty budowlane, • legalizacja samowoli budowlanej. W dodatku specjalizujemy się w windykacji należności. W zakres usług wchodzą: • wysyłanie wezwań do zapłaty, • reprezentacja wierzyciela w postępowaniu sądowym o zwrot długu, • składanie wniosków o ogłoszenie upadłości dłużnika, • składanie wniosków o wyjawienie majątku dłużnika, • wszczynanie postępowań egzekucyjnych i ich monitorowanie poprzez stałą współpracę z komornikami. Kancelaria zajmuje się także prawem spółek. W zakres usług wchodzą: • przygotowywanie umów i aktów założycielskich spółek, • bieżąca obsługa spółek handlowych, • sporządzanie projektów umów handlowych, • analiza sytuacji prawnej spółek handlowych (due dilligence), • organizacja zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń akcjonariuszy, • zgłaszanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego i innych właściwych rejestrów, • zaskarżanie uchwał wspólników, podjętych niezgodnie z postanowieniami umowy spółki lub przepisami ustawy, • doradztwo i reprezentowanie w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności członków organów spółki, • opracowywanie polityki compliance dla przedsiębiorstwa, obejmującej m.in. kwestie ochrony poufności, know how, tajemnicy przedsiębiorstwa itp.

 • Kancelarie adwokackie: adwokat Natalia Malec i adwokat Kamila Stefanek-Pałka

  • Kraków

  Licensed Legal Practice Group zrzesza wykwalifikowane podmioty specjalizujące się w prowadzeniu stałej, kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych, a także świadczące pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszyscy członkowie LLP Group wspólnie dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, jak również gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy w celu zapewnienia należytej ochrony interesów osób, które nam zaufały. Dbamy o interesy naszych Klientów zarówno w bieżących relacjach z ich kontrahentami, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych. STAŁA OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu stałej kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych, dbając o ich interesy zarówno w bieżących relacjach z kontrahentami, jak również broniąc ich praw i chroniąc ich interesy w toku procesów sądowych i reprezentując ich w postępowaniach przed organami administracji. Wedle wyboru Klienta, Kancelaria oferuje również pomoc doraźną i poradnictwo prawne. Ze szczególnym zaangażowaniem Kancelaria świadczy pomoc w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, transportowego, jak również patentowego. Domeną Kancelarii jest w szczególności: sporządzanie wszelkiego rodzaju umów nazwanych i nienazwanych, przy maksymalnym stopniu zabezpieczenia interesów Klienta; przygotowywanie umów spółek prawa handlowego; kompleksowe wsparcie w procesie tworzenia i rejestracji podmiotów gospodarczych, jak w szczególności spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje oraz inne podmioty podlegające wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego lub pozostałych rejestrów przewidzianych prawem; przygotowywanie projektów uchwał, regulaminów, statutów i innych dokumentów wewnętrznych spółki; sporządzanie opinii prawnych; bieżąca obsługa prawna i procesowa podmiotów gospodarczych; pomoc w procesie windykacji należności; reprezentacja w postępowaniach sądowych, mediacyjnych, jak również w toku rokowań oraz negocjacji z partnerami handlowymi i kontrahentami. PRAWO TRANSPORTOWE Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa transportowego oraz prawa przewozowego, w tym w szczególności w zakresie przewozów krajowych, międzynarodowych (regulowanych Konwencją CMR), a także obsługi spedytorów. Domeną Kancelarii jest w szczególności sporządzanie wszelkiego rodzaju umów nazwanych i nienazwanych zawieranych z przewoźnikami, spedytorami, kierowcami, dostawcami i odbiorcami, przy maksymalnym stopniu zabezpieczenia interesów naszego Klienta. Opiniujemy także projekty umów przedstawione przez Klientów i sporządzamy opinie prawne. Oferujemy również pomoc w czasie negocjacji z kontrahentami. W zakresie reprezentacji przed sądem, bronimy interesów przewoźników, spedytorów, jak również kierowców i zamawiających usługę przewozu/spedycji. Pomagamy w uzyskaniu lub utrzymaniu koncesji, zezwoleń, licencji, a także reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach przed organami administracji. PRAWO BUDOWLANE Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianego prawa budowlanego. Pomagamy w zakresie negocjacji przy nabywaniu nieruchomości pod budowę, uzyskiwania pozwoleń, a także załatwiania wszelkich formalności przez cały czas trwania procesu inwestycyjnego. Świadczymy pomoc zarówno dla Klientów indywidualnych, Klientów biznesowych, deweloperów oraz wykonawców. Pomagamy w realizacji procesów budowlanych dotyczących nieruchomości wpisanych do Rejestru Zabytków. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach przed organami administracji, a w szczególności przed organami nadzoru budowlanego, organami ochrony zabytków, organami infrastruktury i transportu. Udzielamy pomocy w zakresie dochodzenia roszczeń związanych z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów zawieranych w toku procesu inwestycyjnego, roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji, roszczeń z tytułu wypłat wynagrodzeń. ZAMÓWIENIA PUBLICZNE Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa zamówień publicznych. Pomagamy zarówno podmiotom zamawiającym, jak i wykonawcom. Obsługa podmiotów zamawiających dotyczy przede wszystkim pomocy przy przygotowaniu postępowań w przedmiocie udzielenia zamówienia publicznego, w tym w szczególności przygotowywanie dokumentacji przetargowej, SIWZ, istotnych postanowień umowy i innych niezbędnych dokumentów, pomoc prawną lub zastępstwo przy przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także przy zamknięciu i rozliczeniu zamówienia. W zakresie pomocy wykonawcom, oferujemy pomoc prawną przy przygotowaniu oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, przygotowywanie opinii prawnych w zakresie zagadnień prawnych, doradztwo podczas realizacji umów, doradztwo przy zawieraniu oraz wykonywaniu umów z podwykonawcami. Reprezentujemy także naszych Klientów w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOLECZNYCH Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, w szczególności związaną z: roszczeniami z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązanie stosunku pracy; roszczeniami o przywrócenie do pracy; roszczeniami dotyczącymi odpowiedzialności porządkowej pracowników; roszczeniami związanymi z wynagrodzeniem pracowników; roszczeniami dotyczącymi naruszenia praw pracowników; roszczeniami o ustalenie istnienia stosunku pracy; roszczeniami związanymi z wypadkiem przy pracy; świadczeniami z tytułu ubezpieczenia społecznego. Kancelaria oferuje również wszelkie usługi z zakresu opiniowania umów, w tym w szczególności umów o pracę oraz regulaminów pracy. PRAWO AUTORSKIE I PRAWA POKREWNE Jedną z dziedzin, którymi zajmuje się Kancelaria jest prawo autorskie i prawa pokrewne. W tym zakresie Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i na rzecz podmiotów, których działalność wiąże się w głównej mierze z tematyką prawa autorskiego i praw pokrewnych, jak w szczególności instytucje kultury, galerie, muzea, instytucje naukowe, wydawcy, stacje radiowe i telewizyjne, czy też producenci filmowi i telewizyjni. W ramach oferowanych usług Kancelaria w szczególności: świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie ochrony i skutecznego zabezpieczania interesów swoich Klientów dotyczących praw autorskich i pokrewnych; pomaga przy sporządzaniu oraz negocjowaniu warunków wszelkiego rodzaju umów przy maksymalnym stopniu zabezpieczenia interesów Klienta w zakresie jego praw autorskich i praw pokrewnych; dba o interesy swoich Klientów zarówno w sprawach bieżących, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych dotyczących naruszenia praw autorskich i praw pokrewnych. PRAWO WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę swoich Klientów w zakresie związanym udzielaniem i ochroną wynalazków, wzorów użytkowych, a także praw ochronnych na znak towarowy. Świadczona przez Kancelarię pomoc polega w szczególności na: przygotowywaniu zgłoszeń wynalazków oraz wzorów użytkowych w Urzędzie Patentowym RP, jak i w Europejskim Urzędzie Patentowym; opracowywaniu wniosków o udzielenie praw ochronnych na znak towarowy; pomocy w utrzymaniu udzielonych praw ochronnych; sporządzaniu listów ostrzegawczych w sprawach naruszeń patentów i praw ochronnych; reprezentacji Klientów w postępowaniach dotyczących naruszenia patentów i praw ochronnych, a w szczególności prowadzeniu mediacji i negocjacji, a także występowania w postępowaniach przed Urzędem Patentowym RP, sądami administracyjnymi, jak i powszechnymi. PRAWO CYWILNE Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej problematyki prawa cywilnego, dbając o interesy swoich Klientów zarówno w sprawach bieżących, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych poczynając od tzw. etapu przedsądowego, przez postępowanie sądowe przed każdym sądem powszechnym, jak również przed Sądem Najwyższym. Ze szczególnym zaangażowaniem Kancelaria świadczy pomoc związaną między innymi z: dochodzeniem roszczeń związanych z wypadkami komunikacyjnymi; dochodzeniem roszczeń wynikających z czynów niedozwolonych; dochodzeniem roszczeń wynikających nienależytego wykonania lub niewykonania umów; roszczeniami z umowy sprzedaży, prawem konsumenckim; tworzeniem i opiniowaniem umów; problematyką najmu oraz dzierżawy i roszczeniami wynikającymi z tych umów; prawem lokalowym, w tym problematyką eksmisji; sprawami z zakresu obrotu nieruchomościami; sporami dotyczącymi darowizn; zasiedzeniem; służebnościami; ochroną własności; zastawem, hipoteką; wpisami do ksiąg wieczystych; prawem spadkowym, w tym w szczególności stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku, roszczeniami o zachowek; podziałem majątku wspólnego małżonków; uchyleniem się od skutków złożonych oświadczeń woli. PRAWO RODZINNE Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej problematyki prawa rodzinnego. Zdając sobie sprawę, że są to problemy najważniejsze, bowiem dotykające sfery osobistej, poza aspektem czysto formalnym naszej pracy, staramy się dawać naszym Klientom także wsparcie w trudnych dla nich sytuacjach. Występujemy w szczególności w sprawach o rozwód separację; ustanowienie rozdzielności majątkowej; podział majątku wspólnego małżonków, alimenty, uregulowanie władzy rodzicielskiej, uregulowanie kontaktów z dziećmi, egzekucję kontaktów; ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa. PRAWO KARNE Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej problematyki prawa karnego, polegające w szczególności na: obronie podejrzanego, oskarżonego i obwinionego we wszystkich stadiach postępowania karnego, postępowania karnego skarbowego oraz postępowania w sprawach o wykroczenia i wykroczenia skarbowe, tj. w postępowaniu przygotowawczym, sądowym w tym w postępowaniu przed Sądem Najwyższym oraz w postępowaniu wykonawczym; przygotowywaniu wniosków o: odroczenie wykonania kary, zezwolenie na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego, udzielenie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności, udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia, obronie praw pokrzywdzonego, a w szczególności reprezentacji oskarżyciela posiłkowego i prywatnego w postępowaniu przed sądami, jak również sporządzaniu prywatnych aktów oskarżenia wraz z reprezentowaniem w sprawach prywatnoskargowych; reprezentacji w postępowaniach w sprawach nieletnich. PRAWO MEDYCZNE Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej problematyki prawa medycznego, w tym także reprezentuje pokrzywdzonego w postępowaniu karnym. Podejmujemy się również obrony oskarżonych o błąd medyczny. Prowadzimy w szczególności sprawy o: odszkodowanie i zadośćuczynienie za błąd medyczny (uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, śmierć); odszkodowanie i zadośćuczynienie za zaniedbania personelu medycznego; odszkodowania za utratę zdolności do pracy; zadośćuczynienie za śmierć osoby najbliższej w skutek leczenia; dochodzenie roszczeń od koncernów farmaceutycznych za szkody wywołane lekami; ochronę praw pacjentów; uzyskanie zgody na leczenie dziecka; dochodzenie roszczeń przed Wojewódzką Komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych. Kancelaria świadczy też pomoc prawną na rzecz placówek medycznych, zarówno w zakresie bieżącej obsługi prawnej tych podmiotów, jak i ochrony tychże podmiotów przed roszczeniami osób trzecich w postępowaniu cywilnym. PRAWO ADMINISTRACYJNE Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianej problematyki prawa administracyjnego, w tym w szczególności z zakresu prawa budowlanego, prawa wodnego, prawa ochrony środowiska, prawa o aktach stanu cywilnego, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, etc. Świadczona przez nas pomoc polega w szczególności na sporządzaniu odwołań od decyzji administracyjnych, a także reprezentacji w postępowaniu przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Kancelaria udziela również pomocy prawnej w zakresie postępowań o zwrot nieruchomości i odszkodowań z tytułu wywłaszczenia. PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych, a w szczególności oferuje pomoc prawną dotyczącą: roszczeń związanych z niezgodnym z prawem rozwiązaniem stosunku pracy, roszczeń o przywrócenie do pracy; odpowiedzialności porządkowej pracowników; kwestii związanych z wynagradzaniem pracowników; roszczeń związanych z naruszeniami praw pracowniczych oraz praw pracodawców; ustalenia istnienia/nieistnienia stosunku pracy; wypadków przy pracy; świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Kancelaria oferuje także pomoc prawną przy sporządzaniu wszelkiego rodzaju umów, w tym w szczególności umów o pracę, jak również regulaminów pracy, a także sporządza opinie prawne w zakresie powyższych problemów.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Jarosław Stec Adwokat Kancelaria Adwokacka

  Prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką o profilu ogólnym z siedzibą w centrum Krakowa. Klientów reprezentuję tak na etapie przedsądowym (negocjacje, ugody, sporządzanie pism przedsądowych, wezwań do zapłaty, sporządzanie umów etc.), jak i w postępowaniach: cywilnym, w tym sprawy spadkowe, odszkodowawcze, prawo rzeczowe etc., karnym, w tym w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem (obrona w sprawach karnych oraz karno-skarbowych, reprezentacja oskarżycieli posiłkowych, prywatnych), gospodarczym, w tym reprezentacja osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego, rodzinnym, w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o kontakty z dziećmi, dotyczące władzy rodzicielskiej etc., administracyjnym, w tym przed organami administracji publicznej, urzędami celnymi, skarbowymi etc., sądowo-administracyjnym, w tym przez Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Obszar działalności obejmuje całą Polskę, a w szczególności Śląsk oraz Małopolskę.

 • Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Kraków

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie ul. Kalwaryjska 69/9 oferuje pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak również obsługę firm. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami wszystkich instancji jak również w polubownym załatwianiu konfliktów między stronami. Zapraszamy do kontaktu. Dla klientów indywidualnych polecamy: Doradztwo dla pracowników Doradztwo dla rodziny, rozwody,alimenty,podział majątku Doradztwo w sprawach nieruchomości Doradztwo w sprawach spadkowych Odstąpienie od umowy Odszkodowania. Błędy medyczne Wypadki komunikacyjne Zalania i inne zdarzenia losowe Opiniowanie umów Pomoc prawna dla cudzoziemców Porady, doradztwo prawne Pozbawienie władzy

 • Kancelaria Adwokacka

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Wojciech Zięba

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną firm oraz świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego - tak na etapie przedsądowym, jak i po wdaniu się w spór. Pierwsze lata praktyki doprowadziły mnie do wniosku, że najpoważniejszym błędem, który można popełnić, jest uznanie konsultacji z prawnikiem za ostateczność. Doświadczenie uczy, że rozmowa z adwokatem to najmądrzejsza inwestycja we własne bezpieczeństwo. Skomplikowanie problemów prawnych często wynika właśnie z odłożenia problemu na przyszłość lub próby samodzielnego zmierzenia się z nim. To tak, jak w brydżu – błędy z licytacji można co prawda naprawić w rozgrywce, ale jest to równie trudne, co niepewne. Kluczem do rozwiązania problemu prawnego jest opracowanie odpowiedniej strategii. Tutaj z kolei decydująca jest odpowiedź na pytanie: do jakiego celu dążymy, co chcemy osiągnąć? Rozmowa – to od niej wszystko się zaczyna. W trakcie pierwszego spotkania wspólnie określimy cel, do którego będziemy dążyć. To wyjątkowy moment spotkania się dwóch perspektyw: adwokat patrzy na założony cel przez pryzmat przepisów, a klient – przez pryzmat oczekiwań. Wspólne pochylenie się nad sprawą pozwala wypracować osiągalny w świetle przepisów i satysfakcjonujący klienta cel. Sam cel nie wystarczy – trzeba jeszcze określić sposób jego realizacji. Na tym etapie skonfrontujemy dokumenty, umowy i twierdzenia z tzw. procesowymi regułami dowodzenia. Czyli, mówiąc prościej, sprawdzimy, co można udowodnić, a czego nie. Często nie wiadomo, co zabrać ze sobą na pierwszą rozmowę z adwokatem, ani jakie dokumenty mogą być potrzebne. Prawda jest taka, że najlepiej wziąć ze sobą wszystkie dostępne materiały. Na miejscu wybierzemy te z nich, które będą przydatne w sprawie. Warto pamiętać, że każda sprawa jest inna. Na stopień jej złożoności składają się przepisy prawa i samo postępowanie dowodowe. To dlatego ustalenie wynagrodzenia jest ostatnim elementem procesu. Nie można go określić z góry, ponieważ zależy ono od nakładu pracy, który jest z kolei wprost proporcjonalny do złożoności sprawy. Brzmi skomplikowanie? Skontaktuj się ze mną, razem ustalimy najkorzystniejszy dla Ciebie plan działania

 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Buczak

  • Kraków

  Kancelaria Adwokacka Krzysztof Buczak zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom i podmiotom zinstytucjonalizowanym. Mając na uwadze, iż dla Klienta priorytetem jest rozwiązanie istniejących problemów oraz wyeliminowanie sytuacji obarczonych ryzykiem w przyszłości, świadczona przez kancelarię pomoc prawna nie ogranicza się jedynie do reprezentacji na etapie postępowania sądowego, ale obejmuje wszelkie formy współpracy, w tym m. in. przygotowywanie i opiniowanie umów, aktów prawnych oraz sporządzanie opinii. Kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju. Obsługa prawna prowadzona jest również w języku angielskim. Zakres usług: Prawo sportowe Prawo gospodarcze i prawo spółek handlowych Prawo

 • Agata Stahlberger Kancelaria Adwokacka

  • Kraków

  Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie, które zdobywałam podczas studiów oraz aplikacji, współpracując z jedną z największych kancelarii adwokackich w Polsce. Od trzech lat prowadzę swoją własną kancelarię. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, ale również zajmuję się sprawami rodziny, jej relacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi (prawne zabezpieczenie interesów rodziny w relacjach biznesowych (wspólne prowadzenie działalności, udział w spółkach kapitałowych), reprezentacja przed sądami, władza rodzicielska, podział majątku, umowy przedmałżeńskie, postępowania spadkowe, testamenty. Przez lata zajmowałam się prawem rynku nieruchomości, w tym obługą prawną ich nabywania, prawami rzeczowymi (użytkowanie wieczyste, umowy: dzierżawy, najmu, użyczenia, służebności przesyłu), a także regulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

 • Prawo Rodzinne

  • Kraków
  • Mediator sądowy

  Mediator Kraków, mediacje alimenty, 500+, o zapłatę należności, plan wychowawczy, gospodarcze, Mediacja jest dobrowolną, poufną metodą rozwiązywania sporu, w której strony konfliktu , z pomocą bezstronnego i neutralnego mediatora, samodzielnie dochodzą do porozumienia #mediatorwkrakowie #500+ #alimenty #planwychowawczy #mediacjerodzinne #mediacjegospodarcze #mediacjeecomerce #mediacjepracownicze #mediacjesporypracownicze #mediacjewykroczenia #mediacjeozaplate • Mediacja szybko, dyskretnie, prosta procedura zawierania ugód. • Każda mediacja może się zakończyć zawarciem ugody, którą podpisują obie strony. • Mediator przekazuje protokół oraz ugodę do Sądu. • Zatwierdzona przez sąd ugoda ma moc prawną ugody zawartej przed sądem i kończy postępowanie! • Jeśli ugoda, której nadano klauzulę wykonalności, nie została wykonana, można skierować jej wykonanie do egzekucji komorniczej. • W przypadku braku ugody, strony mogą dochodzić swoich praw w postępowaniu sądowym. www.mediacjewkrakowie.pl

 • Adwokat

  • Kraków
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Wojciechowska

  Adwokat Aleksandra Wojciechowska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, kompleksowej obsłudze klientów biznesowych oraz negocjacjach umów cywilno-prawnych. W swojej działalności koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym i prawie gospodarczym, rodzinnym i karnym. Jest także mediatorem w sprawach karnych wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Krakowie. Jej mottem jest "walka o rację klienta w świetle prawa".

 • Porady Prawne

  • Kraków
  • Omikron Trade sp. z o.o.

  Firma Nasza zajmuje się kompleksową likwidacją szkód osobowych, rzeczowych oraz błędów medycznych. Drugim kierunkiem naszej działalności jest branża finansowa - pośrednictwo finansowe w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania, refinansowania i konsolidacji zobowiązań kredytowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 • Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy sp.k.

  • Kraków

  Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspólnicy sp.k. znajduje się w Krakowie. Świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Klientom biznesowym oferujemy pomoc prawną przy: zakładaniu i rejestracji firmy lub spółki, świadczymy porady związane z nieruchomościami, oddłużanie i postępowanie układowe, upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy. Klientom indywidualnym pomagamy przy: sprawach spadkowych, podziałach majątków, sprawach małżeńskich i alimentacyjnych, sprawach rozwodowych, odszkodowaniach za błędy medyczne i wielu innych. Więcej informacji o kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź sp.p.

  • Kraków

  Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych posiadającą swoje biura w Krakowie i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju, a w skład naszego zespołu wchodzą Radcowie Prawni oraz Adwokaci specjalizujący się w określonych dziedzinach prawa. Z naszych usług skorzystało już Ponad 1000 zadowolonych Klientów np. Nokaut, Oponeo, Bytom, Ania Starmach oraz wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Wojtaszak

  • Kraków

  Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Wojtaszaka świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz osób prawnych. Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. W ramach prowadzonej działalności w Kancelarii obsługiwane są sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz sprawy związane z odszkodowaniami.