Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak

Kraków

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Krakowie pod nr KR-3928.

Zajmuję się wszystkiego rodzaju przypadkami i do każdej sprawy podchodzę z dbałością o szczegóły. Mogę Cię zapewnić, iż należycie Cię wysłucham a po wysłuchaniu przedstawię Ci opcje, jakie Ci przysługują.

Od wielu lat specjalizuję się w bieżącym doradztwie osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Podejmuję się wszelkiego rodzaju spraw, kierując się dewizą, iż z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a każdy zasługuje na wysłuchanie. Nie obawiam się rozwiązywać trudnych i skomplikowanych problemów prawnych. Największe doświadczenie posiadam w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i upadłościowego.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Świętokrzyskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

35 opinii

5 5
(35)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
T.L.  T.L., 27 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wspaniały człowiek-wysokiej klasy fachowiec! Z poważaniem L.Tadeusz

Tamara  Tamara, 21 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko na najwyższym poziomie, wstępna porada, wyjaśnienie zagadnienia, przygotowanie dokumentów, przeprowadzenie postępowania, pomocny na bieżąco. Dziękujemy.

Maciej P. 18 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Pana Karola. Profesjonalizm, szybkość działania oraz skuteczność w rozwiązywaniu zawiłości prawnych są nieocenione. Zdecydowanie polecamy jego usługi każdemu, kto poszukuje kompetentnego i zaangażowanego prawnika.

Magdalena P. 17 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panem Karolem, jest osobą bardzo zaangażowaną i posiadająca aktualną wiedzę prawniczą. Profesjonalny i skuteczny, podczas konsultacji udziela wiele cennych wskazówek, informuje o postępach na każdym etapie postępowania oraz cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości. Polecam.

Iwona B. 7 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam radcę prawnego Pana Karola. Bardzo fachowa pomoc prawna i dokładne wyjaśnienie sprawy. Dodatkowo zaangażowanie w daną sprawę oraz szybki kontakt sprawia, że można liczyć na profesjonalną obsługę i poważne podejście do klienta.

Renata U. 6 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nieoceniona pomoc przy umowie najmu okazjonalnego, pomoc prawna dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb, szybkie i praktyczne rozwiązywanie problemów, bardzo dobra komunikacja, dostępność, akceptowalna cena za usługę.

Anna P. 5 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Do Pana Mecenasa trafiłam z polecenia i to było najlepsze co zrobiłam. Sprawa z którą się borykałam latami została rozpatrzona i załatwiona w niecałe 2 miesiące. Serdecznie dziękuje za pomóc Panie Karolu, a wszystkim szukającym rzetelnego prawnika z całego serca polecam kancelarię Pana Karola.

Łukasz P. 9 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca na profesjonalnym poziomie z doradztwem i pomocą od początku do końca. Polecam dla osób prywatnych, firm bądź organizacji.

Grzegorz K. 23 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Podejście pana Karola jest w 100% profesjonalne, w każdej sytuacji potrafi pomóc, wyjaśnić tak aby wiedzieć jakie będą następne kroki. Odradzam bycie w sytuacji wymagających skorzystania z takich usług, ale jeżeli już zajdzie taka potrzeba to tylko u Pana Karola.

Jerzy U. 8 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo konkretny, dogłębnie znający swój fach. Rzetelny, obowiązkowy, zawsze znajdujący rozwiązanie pomocne klientowi. Jestem klientem kancelarii od paru lat; zawsze rozwiązuje /a nie "tylko" stara się / konkretny problem, bez względu na czas. Obce mu są pojęcia "wicie, rozumiecie", postaram się, zrobię co w mojej mocy. Facet KONKRET, przy czym niezwykle uprzejmy i życzliwy. Polecam!

Piotr D. 28 października 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Sprawa załatwiona pozytywnie! Od początku do końca szybki i rzetelny kontakt. Polecam każdemu kto chce walczyć o swoje prawa i sprawiedliwość. Dziękuję!

Jarosław W. 27 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nie miałem wcześniej pojęcia o sprawach sądowych stąd moje obawy. Ja starałem się o uzyskanie upadłości konsumenckiej, Pan Karol umiejętnie wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości, sprawę doprowadził do końca. Gdy miałem jakieś pytania zawsze miał czas aby mi wyjaśnić. Konkretny, spokojny, zaangażowany. Polecam.

Sylwia B. 15 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Karolem przebiegła wzorowo - cechuje go profesjonalizm, rzetelność i szybkość w działaniu. Dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!

Roman N. 9 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Skuteczność, podejście do klienta, krótki czas przygotowania wniosku, pełny profesjonalizm. Polecam kancelarie Radcy P. Karola.

Estera C. 11 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, duża wiedza i wyczerpujące, konkretne odpowiedzi na postawione pytania, pozytywne zakończenie sprawy. Polecam.

Agnieszka H. 12 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jest to prawnik, którego polecę każdemu! P. Karol dysponuje ogromną wiedzą, którą się chętnie dzieli. Na początku jasno i rzetelnie wyznacza warunki współpracy co jest ogromnie pomocne. Jeżeli sprawa wymaga zebrania dokumentów p. Karol całkowicie w tym pomaga. Zawsze jest kontakt z p. Karolem i nigdy nie lekceważy swojego klienta. Ja w mojej sprawie korzystałam z pomocy kilku prawników zanim trafiłam do p. Karola i byłam całkowicie zrezygnowana po tym jak każdy z nich zostawiał mnie w pewien sposób samą z problemem i każdą informację musiałam na siłę "wyciągać" od prawników aby dowiedzieć się co dalej robić. W efekcie rezygnowałam z tej współpracy, ponieważ nie byłam w stanie połapać się w zebraniu wszystkich dokumentów. Na szczęście p. Karol wziął moją sprawę w swoje ręce i nie musiałam o nic zabiegać, a wręcz przeciwnie zdarzało się, że to p. Karol sam się ze mną kontaktował, aby skoordynować prace trwające nad sprawą. Jestem ogromnie wdzięczna za całokształt współpracy, oraz za pozytywne i tak szybkie postanowienie sądu. Jestem zachwycona tym w jaki sposób p. Karol pracuje, chodzi o to, że wszystkie możliwe do zebrania dokumenty sam pozyskuje - u mnie sytuacja była na tyle skomplikowana, że nie mogłam połapać się w ilości dokumentów, oraz organów od których należało je pozyskać - p. Karol z łatwością wszystkie dokumenty skompletował i poukładał je w logiczną całość w bardzo krótkim czasie co dowodzi jego pracowitości i ogromnej zręczności zawodowej. Tak powinna wyglądać praca osoby biegłej w prawie profesjonalnie wykonującej swoje obowiązki. Zaznaczę też, że zanim trafiłam do p. Karola kilku krakowskich prawników odradzało mi składania wniosku do sądu, bo uważali to za stratę czasu oraz, że sprawa jest zbyt trudna do wygrania. Fakt, że p. Karol tak rzetelnie przygotował wniosek, że sprawa została pozytywnie rozpatrzona już za pierwszym razem bez potrzeby odwoływania się jest istotny i pokazuje jak pewnym swoich umiejętności i wartościowym jest to prawnik. Ogromnie dziękuję!

Elżbieta K. 20 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Trafiłam na Pana Mecenasa przypadkiem i już podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej zyskał moje zaufanie. Wiedza, kompetencja, indywidualne podejście, cierpliwość, wsparcie na każdym etapie załatwionej sprawy. Polecam Pana Mecenasa całym sercem. Zawsze na czas, zawsze słownie, zawsze z ludzkim podejściem, zawsze znalazł czas na wytłumaczenie niejasności i nawet podniesienie na duchu. Dziękuję Panie Mecenasie za pomoc.

Grzegorz K. 19 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia. Pan Mecenas Karol ma rzetelne i fachowe podejście do klienta. Sprawa załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Grzegorz K. 7 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy Panem Mecenasem, dzięki doświadczeniu i wiedzy. Moja sprawa o upadłość, przez sąd została bardzo szybko rozpatrzona. Przede wszystkim, świetny kontakt, fachowa porada. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

Paweł P. 7 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Panu Radcy została zlecona sprawa upadłości konsumenckiej. Wniosek został napisany bardzo dobrze. Sprawa rozstrzygała się na moją korzyść w ciągu zaledwie kilku tygodni. Obsługa Pan Radcy na każdym etapie sprawy była rzetelna i sprawna. Cena była niewygórowana (przed rozpoczęcie sprawy dostałem kilka znacznie droższych ofert). Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z Panem Radcą. W moim odbiorze jest prawdziwym profesjonalistą. Gorąco polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Olszańska 34/3, 31-517 Kraków

WWW

https://radca-franczak.pl/

Telefon

883 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/radcaFranczak/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak
Imię (pierwsze) KAROL
Drugie imię MICHAŁ
Nazwisko FRANCZAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-07-18
NIP 5641780520
Regon 380532219

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat proszowicki
Gmina Koszyce
Miejscowość Książnice Wielkie
Kod pocztowy 32130
Poczta Koszyce
Numer nieruchomości 9

Kontakt

Email kancelaria@radca-franczak.pl
Strona www www.radca-franczak.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-06-18
Data powstania 2018-06-18
Data rozpoczęcia działalności 2018-07-18

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38053221900016 Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak ul.Olszańska
Kraków
MAŁOPOLSKIE
Kraków

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.