Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak

O specjaliście

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Krakowie pod nr KR-3928.

Zajmuję się wszystkiego rodzaju przypadkami i do każdej sprawy podchodzę z dbałością o szczegóły. Mogę Cię zapewnić, iż należycie Cię wysłucham a po wysłuchaniu przedstawię Ci opcje, jakie Ci przysługują.

Od wielu lat specjalizuję się w bieżącym doradztwie osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Podejmuję się wszelkiego rodzaju spraw, kierując się dewizą, iż z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a każdy zasługuje na wysłuchanie. Nie obawiam się rozwiązywać trudnych i skomplikowanych problemów prawnych. Największe doświadczenie posiadam w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i upadłościowego.

Branża

Adwokat, Radca prawny, Monitoring, Prawo budowlane, Prawo pracy, Obsługa prawna firm

Obszar działania

Świętokrzyskie, Małopolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

19 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Elżbieta K. 20 lipca 2021
Pozytywna opinia

Trafiłam na Pana Mecenasa przypadkiem i już podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej zyskał moje zaufanie. Wiedza, kompetencja, indywidualne podejście, cierpliwość, wsparcie na każdym etapie załatwionej sprawy. Polecam Pana Mecenasa całym sercem. Zawsze na czas, zawsze słownie, zawsze z ludzkim podejściem, zawsze znalazł czas na wytłumaczenie niejasności i nawet podniesienie na duchu. Dziękuję Panie Mecenasie za pomoc.

Grzegorz K. 19 lipca 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia. Pan Mecenas Karol ma rzetelne i fachowe podejście do klienta. Sprawa załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Grzegorz K. 7 lipca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy Panem Mecenasem, dzięki doświadczeniu i wiedzy. Moja sprawa o upadłość, przez sąd została bardzo szybko rozpatrzona. Przede wszystkim, świetny kontakt, fachowa porada. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

Paweł P. 7 lipca 2021
Pozytywna opinia

Panu Radcy została zlecona sprawa upadłości konsumenckiej. Wniosek został napisany bardzo dobrze. Sprawa rozstrzygała się na moją korzyść w ciągu zaledwie kilku tygodni. Obsługa Pan Radcy na każdym etapie sprawy była rzetelna i sprawna. Cena była niewygórowana (przed rozpoczęcie sprawy dostałem kilka znacznie droższych ofert). Cieszę się, że zdecydowałem się na współpracę z Panem Radcą. W moim odbiorze jest prawdziwym profesjonalistą. Gorąco polecam.

Tomasz P. 5 lipca 2021
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, wielozadaniowość, terminowość, duże zaangażowanie i skuteczność działania (bardzo dobrze prowadzone sprawy, oraz negocjacje skutkujące imponującym efektem). Mam wrażenie, że lepiej być nie mogło. Dziękuję i polecam.

Marek G. 25 maja 2021
Pozytywna opinia

Rzeczowy, skuteczny, przyjazny dla klienta, jednym słowem "solidna" firma. Gorąco polecam do korzystania z tej kancelarii.

Bogdan S. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt wyjaśnienie całego przebiegu procesu upadłości w sposób jasny dla zwykłego przeciętnego człowieka! Wsparcie nie tylko prawne ale i psychiczne. Mocno odczuwalna obecności, że jest ktoś obok i cię wspiera. Współpraca bardzo pozytywna. Na piątkę z plusem, bardzo polecam.

Lukasz S. 20 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria prowadzona przez Pana Karola godna polecenia. Oferuje fachową pomoc prawną na każdym etapie prowadzonej sprawy. Pozdrawiam zadowolony klient.

Mariusz M. 15 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo, bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Panem Karolem! Konkurencyjne ceny za usługi, ogromna i konkretna wiedza prawna. Świetny kontakt, bardzo szybko załatwiona moja sprawa. Gorąco wszystkim polecam tą kancelarie.

Edyta B. 12 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem w prowadzeniu sprawy. Profesjonalnie, sprawnie, bardzo szybko, na każdym etapie merytorycznie przygotowany, cierpliwy i życzliwy najlepszy radca prawny młodego pokolenia w Krakowie. Z całym przekonaniem polecam współpracę. Żałuje, że tak późno trafiłam do tej kancelarii, mogłam zaoszczędzić 2 lata życia. Polecam.

Tomasz A. 24 listopada 2020
Pozytywna opinia

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Pana Karola. Moja sprawa przebiegła szybko i pomyślnie, a to tylko dzięki profesjonalizmowi i szybkiemu podejściu do sprawy.

Dorota S. 21 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Pan Mecenas to przede wszystkim człowiek o wysokiej kulturze osobistej i prawdziwy profesjonalista. Wszystko skrupulatnie i cierpliwie tłumaczy, jest w stałym kontakcie z klientem, pomaga i wspiera na każdym etapie postępowania. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu moja sprawa została przez sąd bardzo szybko rozpatrzona. Polecam każdemu.

Alicja K. 19 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam bardzo kancelarię i osobiście Pana Mecenasa. Podjął się sprawy o której inni mówili że jest beznadziejna. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie prawa dt upadłości. Polecam współpracę osobom oszukanym na prezentacjach produktów typu garnki, pościele wełniane i inne.

Marta B. 2 lipca 2020
Pozytywna opinia

Kancelaria bardzo mi pomogła w cały procesie upadłości konsumenckiej, przede wszystkim profesjonalnym sporządzeniu wniosku o upadłość. Chociaż sprawa była naprawdę trudna, to dostałam upadłość za co jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo ważne jest to, że koszt usługi w porównaniu z innymi kancelariami był naprawdę atrakcyjny. Polecam serdecznie.

Grzegorz B. 20 lutego 2020
Pozytywna opinia

Rzeczowa porada, dbałość o klienta, pełen profesjonalizm, 100% skuteczności w mojej sprawie. Polecam.

Anna P. 1 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pan Karol Franczak jest bardzo dobrym prawnikiem. Prowadził mi sprawę o upadłość konsumencką. Współpraca przebiegała w sympatycznej atmosferze i w sposób w pełni profesjonalny. Pan Karol Franczak napisał tak dobry wniosek o upadłość konsumencką, że sąd przychylił się do niego od razu, na posiedzeniu niejawnym, bez wyznaczania kolejnej rozprawy celem przesłuchiwania mnie. Dzięki niemu mogę rozpocząć nowe życie, bez długów. Szczerze polecam tę kancelarię!

Łukasz K. 12 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo mocno dziękuję za super pracę w mojej sprawie sądowej moja opinia jest pozytywna i będę polecał panie Karolu współprace i wygrałem upadłość polecam prawnika.

Adam R. 30 lipca 2019
Pozytywna opinia

Pan mecenas, posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw upadłościowych. Zawsze służy pomocą w przypadku wątpliwości, jest dostępny i pomocny. Profesjonalnie przygotował mój wniosek, a także reprezentował mnie na rozprawie w sądzie. Bardzo polecam korzystanie z jego usług. Radca prawny godny polecenia.

Beata S. 30 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Doskonale przygotowanie zawodowe gwarantujące w pełni kompletna petenta. Wnikliwe rozpoznanie natury problemu. Staranność. Poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań dla klienta. Polecam korzystanie z usług radcy prawnego Karola Franczaka. W Sadzie sprawa o upadłość konsumencka wygrana.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak

Powiązane produkty i usługi: Sprawy rozwodoweSpecjaliści od prawa i finansówZlecenia prawne i finansoweObsługa prawna firm KrakówSprawy rozwodowe KrakówSpecjaliści od prawa i finansów KrakówZlecenia prawne i finansowe KrakówPrawoPrawo cywilnePrawo rodzinne,  Prawo rozwodowe, Prawo zamówień, Usługi prawnicze, Prawo gospodarcze, Prawo karne,  Prawo konsumenta, Przygotowywanie dokumentów prawnych, Prawo pijanych kierowców, Prawo upadłościowe, Prawo imigracyjne, Prawo rzeczowe, Planowanie testamentów i majątku, Mediacje

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Olszańska 34/3, Kraków

WWW

https://radca-franczak.pl/

Telefon

883****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/radcaFranczak/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak
Imię (pierwsze) KAROL
Drugie imię MICHAŁ
Nazwisko FRANCZAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-07-18
NIP 5641780520
Regon 380532219

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat proszowicki
Gmina Koszyce
Miejscowość Książnice Wielkie
Kod pocztowy 32130
Poczta Koszyce
Numer nieruchomości 9

Kontakt

Email kancelaria@radca-franczak.pl
Strona www www.radca-franczak.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-06-18
Data powstania 2018-06-18
Data rozpoczęcia działalności 2018-07-18

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38053221900016 Kancelaria Radcy Prawnego Karol Franczak ul.Olszańska
Kraków
MAŁOPOLSKIE
Kraków

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.