Adwokat od rozwodu - Najlepsi w 2023

Adwokaci Rozwodowi Blisko Ciebie, czerwiec 2023

4 798 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

4 798 firm
w kategorii Adwokat Od Rozwodu

Średnia ocena adwokatów to 4.99 (na podstawie 16213 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat od rozwodu

Adwokaci Od Rozwodu

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (149 opinii)
Adwokat Aneta Ostrowska Kancelaria Adwokacka - Adwokaci Od Rozwodu Jarosław
Monika Ali

Polecam Panią Mecenas każdemu kto chce otrzymać profesjonalną obsługę sprawy pomoc, doświadczenie oraz poradę . Jestem jej bardzo wdzięczna ponieważ w profesjonalny sposób i zakończony sukcesem poprowadziła 4 moje sprawy ( administracyjne i cywilne)oraz reprezentowała mnie przed sądem w każdej instancji ( nawet Najwyższym Sądem Administracyjnym w Warszawie) jej znajomość przepisów i znajdowanie wyjścia z każdej sytuacji utwierdzało mnie w przekonaniu że wybrałam najlepszą z najlepszych. Pani Mecenas to nie tylko profesjonalista w każdym calu ale również wyjątkowa ciepła osoba która można zapytać tak po ludzku co zrobić. Bardzo ja cenie jako Prawnika i zdecydowanie polecam każdemu skorzystanie z usług jej kancelarii.

Joanna Gorzelany

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas, wyróżnia się ogromną wiedza, sumiennością, przygotowaniem merytorycznym i zaciętością. Moja sprawa toczyła się latami, zostałam bezdusznie potraktowana przez ZUS który najpierw przyznając mi prawo do zasiłków, bezpodstawnie, po latach, żąda ich zwrotu i to z odsetkami! Pani mecenas z pełną empatią i wnikliwością w sprawę dała mi siłę by walczyć, a doświadczenie i profesjonalizm zatriumfował takie zwycięstwo jak moje w I i II instancji! Dziękuję.

Alicja Stanek

Pani Adwokat Aneta podchodzi do pracy z bardzo dużym profesjonalizmem, szybko i sprawnie zapoznała się z moją sprawą i zaczęła działać. Pani Aneta wykazuje duże zaangażowanie w sprawę, oraz posiada wszechstronną fachową wiedze. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały. Serdecznie polecam!

5.0 (288 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska - Adwokaci Od Rozwodu Jarosław

Adwokaci Od Rozwodu

 • Jarosław
 • Kancelaria adwokacka adwokat Adrianna Ostrowska
Zen Biele

Polecam polecam polecam Pania Adwokat Adrianne Ostrowska m. Jaroslaw. dzieki Pani Mecenas sprawe mialem zalat5wiona bardzo sprawnie a co najwazniejsze Pani Mecenas wykazala duze zaangazowanie w moja sprawe nawet nie musialem poswiecac swoj czas. Jest super Mecenas a slowami sie tego nie da wynagrodzic. Polecam z calego serca. Zawsze bede w razie potrzeby korzystal z Pani Mecenas uslug. bardzo duze zaangazowanie nawet kosztem swojego czasu. jest Kochana ciepla osoba... Polecam

Andżelika Jarosz

Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę i podchodzi do każdej sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Wszystko wyjaśnia i na bieżąco informuje o postępach sprawy. Kompetentna, rzeczowa, uczciwa, zaangażowana w prowadzoną sprawę i zawsze doskonale przygotowana. Skuteczność i pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

Edyta Kozak

Korzystam z usług oraz porad prawnych Pani adwokat Adrianny od 2 lat i mogę z całym sumieniem stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy, Pani adwokat wykazuje się wysokim zaangażowaniem, wiedzą i szczegółowością. Przez dbałość o każdy szczegół do każdego posiedzenia w sądzie byliśmy przygotowani perfekcyjnie, a co za tym idzie i mój stres był mniejszy. Każda sprawa zostało zakończona z pozytywnym rezultatem, będąc kompletnym laikiem w kwestiach prawnych Pani adwokat nie miała problemu, aby w sposób prosty i zrozumiały mi je wytłumaczyć. Gorąco polecam.

5.0 (172 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK - Adwokaci Od Rozwodu Łódź

Adwokaci Od Rozwodu

 • Łódź
 • KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JASAK
Mirosław Sajdak

Szanowny Panie Mecenasie, odpowiadając wskazuję, że wczoraj przekazałem w formie pisemnej swoje refleksje. Ponieważ, jak rozumiem, nie dotarły powtórzę: Po pierwsze nie czuję się kompetentny do dokonania oceny Pańskiej firmy a co za tym idzie działalności, gdyż nie mam merytorycznej wiedzy w tym zakresie. Mogę przekazać i przekazuję pewne refleksje. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Mecenasem Dariuszem Jasakiem. Jego pomoc w sprawach procesowych jest bardzo skuteczna. Pan Mecenas wykazuje się dużą dozą dociekliwości i cierpliwości. Potrafi uzmysłowić klientowi hierarchię zdarzeń, wyciszyć emocje, co w moim przypadku było konieczne zważywszy na cechy charakteru i temperamentu. Dokonana przez Pana Mecenasa ocena po przedstawieniu wszystkich aspektów sprawy jest wielowątkowa a może raczej zawiera kilka wariantów. Co dla mnie istotne Pan Mecenas posługuje się językiem i argumentami zrozumiałymi dla swojego klienta. Formy i procedury prawnicze zachowuje jakby dla sądu, co jest zrozumiałe i komunikatywne dla klienta. Jest zdecydowanie dostępny dla klienta w kontakcie bezpośrednim mailowo i telefonicznie, co znacząco pomaga w sprawie a jednocześnie buduje przyjazny klimat. Jest niezwykle cierpliwy, dużo czasu poświęcając na wyjaśnienia, które pozwalają Mu wyrobić pogląd i dokonać oceny. Pomimo relatywnie młodego wieku wykazuje się wielką kulturą i w moim przekonaniu wiedzą nie tylko prawniczą, która stanowi rękojmię perspektywy kariery zawodowej. Pan Mecenas Jasak jest, powiedziałbym, przykładem osoby, która cieszyć się może mianem osoby zaufania publicznego. Po drugie wyjaśniam brak reakcji na wcześniejszą korespondencję. Wczoraj wróciłem do Łodzi. Nie miałem z sobą laptopa. Z wyrazami szacunku Mirosław Sajdak

Krzysztof Klient

Profesjonalna usługa adwokacka. Kompetencje, dyskrecja, lojalność, terminowość, dyspozycyjność, rzetelność, wysoka kultura osobista, błyskotliwość to cechy poszukiwane wśród Adwokatów. Pan mec. Dariusz Jasak kieruje się nie tylko praktyką zawodową, doświadczeniem, ale wysokim poziomem empatii, który pozwala mu na zrozumienie klienta i jego potrzeb przekładając je na zawiły język prawniczy. Świetne pisma procesowe nacechowane powagą instytucji Sadu, wiedzą prawniczą, będącą taką kropką nad "i". Wygrana sprawa sądowa w I instancji z zakresu prawa cywilnego dotycząca rozdzielności majątkowej z datą wsteczną jest na to niepodważalnym dowodem. Polecam

Jacek Mack

Szybko, merytorycznie i rzetelnie, Kancelaria świadcząca usługi na najwyższym poziomie pod wieloma względami. Co mnie przekonało to fakt, że żadna sprawa nie jest za mała i można przedstawić problem wieloma kanałami komunikacyjnymi, a odpowiedzi spływają bardzo szybko z rzetelnie opracowanym kosztorysem, który także był konkurencyjny. Jeśli ktoś poszukuje rzetelnego partnera do poprowadzenia długotrwałej obsługi prawnej to chyba lepiej nie można trafić. Dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę i poczynione oszczędności w firmie i życiu osobistym.

5.0 (129 opinii)
KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Adwokaci Od Rozwodu Gdynia
Renata Chyrk

Zadzwoniłam do kancelarii jako bezradny przedsiębiorca,nie widząc rozwiązania w mojej trudnej sytuacji finansowej i zawiłej gospodarczo.Mój kontakt z kancelarią z Panem Piotrem Witkowskim zaowocował znalezieniem wyjścia z mojej sytuacji.Przeprowadzona upadłość konsumencka odbyła się bardzo profesjonalnie z ogromną znajomością wiedzy prawniczej jak również ze zrozumieniem i życzliwością dla mnie jako klienta kancelarii.PROFESJONALIZM i WYSOKA KULTURA,wszechstronna wiedza zagadnień gospodarczych jest atutem aby polecić kancelarię. DZIĘKUJĘ. Renata Chyrk.

Ewa Gdynia

Polecam serdecznie Kancelarię Prawa Upadłościowego z Gdyni. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalnej obsłudze Pana Piotra Witkowskiego ogłoszona została moja upadłość konsumencka. Bardzo cieszę się, ponieważ wcześniej korzystałam z innej kancelarii, która popełniła dużo błedów i wniosek o upadłość był odrzucany. Pan Piotr poświęcił bardzo dużo czasu mojej skomplikowanej sprawie i perfekcyjnie przygotował wniosek do sądu. Bardzo dziękuje.

Robert Sędziak

Miałem okazję korzystać z usług prawników pracujących w kancelarii kpu. Pełen profesjonalizm. Zleciłem m.in. oddłużenie restrukturyzacyjne moich zobowiązań wobec jednego z dużych banków komercyjnych, efekt zostałem zwolniony od zobowiązań z lat 90,na znaczną kwotę. Poza tym zleciłem Kancelarii KPU odzyskiwanie pożyczonych przeze mnie pieniędzy, skutek czego uzyskałem wyroki sądowe a sprawę skierowałem do komornika. Dlatego mogę z czystym sumieniem i wielką wdzięcznością polecić tą kancelarię. Teraz mogę spać spokojnie. Polecam wszystkim osobom mającym problemy finansowe są skuteczni. Dziękuję Panie Piotrze. Sam pan wie za co.

5.0 (89 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c. - Adwokaci Od Rozwodu Bydgoszcz

Adwokaci Od Rozwodu

 • Bydgoszcz
 • Kancelaria Radców Prawnych Czarniak Czerkawski s.c.
Zbigniew Szymanow

Po kontakcie telefonicznym szybko umówiłem wizytę, w trakcie której punkt po punkcie otrzymałem odpowiedz na wszystkie nurtujące mnie pytania. Moja konsultacja dotyczyła prawa spadkowego. Pan Radca jasno i przystępnie wyjaśnił wszystkie kwestie, o które pytałem, omawiając sytuację prawną, ale też zwracając uwagę na istotne aspekty praktyczne. Jeśli w przyszłości będę potrzebował porady prawnej, wrócę pod ten adres.

Anna Szymczak

Konsultacja z Radcą Prawnym Krzysztofem Czarniakiem - zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Udzielono mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie (b. liczne) pytania i doradzono jakie kroki po kolei podjąć. Każda wątpliwość została rozwiana a wszystkie aspekty dokładnie omówione. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Ania Lepak

Miałam przyjemność skorzystać z porady prawnej u Pana Błażeja. Z czystym sercem polecam! Pan Błażej dokładnie zapoznał się z tematem, który mnie trapił poprzez dokładną analizę dokumentów i wyjaśnienie mi punkt po punkcie wszystkich informacji w niej zawartych. Podpowiedział również co zrobić w danej sytuacji, by wybrnąć jak najlepiej. Doceniam szczerość Pana Radcy! W przyszłości z przyjemnością skorzystam ponownie z pomocy kancelarii, gdyż Pan Błażej jest mistrzem w swoim fachu.

5.0 (74 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Adwokaci Od Rozwodu Łódź
Mariusz Szóstka

Adwokat Łukasz to najlepszy specjalista z jakim miałem okazję współpracować. Mimo młodego wieku posiada rozległą wiedzę, która ma także odzwierciedlenie w zdobytym doświadczeniu. Pan Mecenas jest niezwykle merytoryczny, bardzo konkretny, wykazuje przy tym empatię i dużo uwagi dla Klienta, ale najlepiej sprawdza się w działaniu. Wszystkie działania i podejmowane decyzje przynoszą szybkie efekty. Pan Mecenas w mojej sprawie bardzo dokładnie określił kilka możliwych scenariuszy, wybraliśmy wspólnie najbardziej korzystną drogę, a dzięki wskazówkom, logicznemu podejściu i doświadczeniu Mecenasa jestem dziś wygrany! Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Adwokata Łukasza! To naprawdę NAJLEPSZY adwokat. W swojej pracy zawodowej miałem doczynienia z wieloma specjalistami z tej branży, głównie z tego powodu miałem uprzedzenia przed rozpoczęciem współpracy, bo dotychczas praca adwokata kojarzyła się bardzo negatywnie - rozciąganie w czasie spraw, niebotyczne stawki, dużo gadania, mało działania. Dzięki tej współpracy nie wyobrażam sobie samodzielnego prowadzenia podobnych spraw w przyszłości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, a finalnie - bardzo pomyślnie. Należy wspomnieć, że od Pana Mecenasa można nauczyć się bardzo trzeźwego podejścia do sprawy, bez niepotrzebnych negatywnych emocji, co w połączeniu z działaniem i energią, sprawia, że nawet trudna i przykra sprawa (rodzinna) była w pewnym sensie przyjemnością. Adwokata Łukasza Kwiatkowskiego polecam wszystkim przyjaciołom i dobrym znajomym.

Aneta Wilczakrainer

Po ostatnich perturbacjach z adwokatami, przez przypadek trafiliśmy na kancelarię pana Łukasza. I choć sprawy nasze są w toku, już teraz mogę powiedzieć, że znalazłam adwokata na cale życie;-) Polecam wszystkim znajomym w kraju i nie tylko. Z jednej strony ogromna wiedza merytoryczna, niestandardowe podejście do problemu, wysoka kultura (również wielka estetyka przygotowania pism), a z drugiej wysoka empatia, słowność, takt i poczucie humoru. Tak właśnie wyobrażałam sobie współpracę z dobrym adwokatem.

Krzysztof Czerwiński

Bardzo pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy z Panem Mecenasem Kwiatkowskim. Duża wiedza prawnicza w zakresie prawa administracyjnego, cywilnego i karnego. Sumiennie dotrzymuje terminów i ustaleń z klientem. Nie proponuje zbyt wysokich cen za swoje usługi. Polecam innym potencjalnym klientom.

4.96 (99 opinii)
Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb - Adwokaci Od Rozwodu Wrocław

Adwokaci Od Rozwodu

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb
Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Antoni Chonowski

Podczas pierwszego spotkania, aż do końca sprawy rozwodowej mogłem liczyć na wsparcie i pomoc. Przyszedłem do kancelarii będąc przerażonym tym, co mnie czeka, dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości, ale też, co nie mniej ważne, wielkie zrozumienie. Pan Mecenas dawał mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sam.

5.0 (61 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski - Adwokaci Od Rozwodu Kielce
Marek Pawlik

Szczerze polecam Pana Mecenasa Michała. Do skorzystania z jego usług, zachęciły mnie przede wszystkim dobre opinie i nie zawiodłem się. Sprawa karna, zakończyła się po mojej myśli. Mimo wielu innych zobowiązań i spraw, Pan Michał zawsze dostępny dla klienta, wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie i wyjaśni wszystkie kwestie ( nawet kilka razy). Pan Mecenas posiada ogromną wiedzę, życiowe podejście i niekwestionowaną charyzmę. Dziewczyny w Kancelarii, zawsze chętnie służące pomocą i zorientowane w sprawie. Bardzo dziękuję i polecam w 100%.

Daria Smalec

Pan mecenas Michał jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie, Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam.

Andrzej Nowak

Chciałbym w kilku słowach ocenić moją współpracę z Panem Mecenasem. Z racji skomplikowania mojej sprawy byłem zmuszony zaczerpnąć konsultacji w kilku miejscach, dokładnie w 4 innych. Niestety wyglądało to tak, że tylko u Pana Michała mogłem liczyć na kompleksowość usług i naprawdę profesjonalne podejście do sprawy. Przebieg całości w mojej ocenie no lepiej się nie dało. Życzę każdemu współpracy z takimi profesjonalistami.

5.0 (100 opinii)
KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokaci Od Rozwodu Gdańsk
Jaromir Miłek

Imponująca wiedza w dziedzinie prawa, szczególnie dla osoby która w żadnym stopniu go nie kojarzy. Wiedza jaką przekazał mi adwokat była niezmiernie ważna i niezbędna, chciałem zacząć świadczyć pewne usługi w mieście, natomiast z punktu prawa nie za bardzo wiedziałem co mogę, a co nie. Dziękuję też za ogromną cierpliwość i możliwość notowania podczas wizyty u Pana. Bardzo dziękuje Panu i Pana zaangażowaniu, zdecydowanie bardzo polecam.

Soboń Bartłomiej

W ocenie profesjonalizmu, Mecenas Klugmann mocno dominuje wśród osób, do których zwracałem się ze sprawą majątkową. Bardzo mocno stąpająca po ziemi persona, spotkanie merytoryczne, nie traciliśmy oboje dużo czasu na rozmowę o czymś innym niż o sprawie, dużo informacji, widać doświadczenie ale co ważne- mecenas podjął się pomocy. Z wyrazami szacunku polecam tę kancelarię.

Krzysztof Mateściewicz

Pragnę wystawić Panu recenzje jako moje uznanie za dominującą postawę podczas mojej rozprawy podziału majątku po starej działce rodziców. Końcem końców po prawie roku chodzenia po sądach i szukaniu informacji w internecie, uznałem że lepiej będzie zwrócić się o pomoc do specjalisty w dziedzinie prawa. Żałuję, że nie poszedłem do Pana na samym początku, ale lepszy rydz niż nic. Pozdrawiam Serdecznie - Krzysztof.

5.0 (98 opinii)

Porównanie cen i kosztów Adwokatów

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem rozwodowym? A może interesuje Cię najtańsza oferta ? Złóż zapytanie, a adwokaci sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Inne pobliskie usługi: Notariusz Detektyw Zlecenia
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska - Adwokaci Od Rozwodu Tarnowskie Góry
Dawid Lorenc

Bardzo rzetelna kancelaria usługi wykonywane na najwyższym poziomie. A co do pana mecenasa Janusza Wyląg to nie ma lepszego w swojej dziedzinie wysłucha doradzi pomoże nie patrzy na czas klient jest u pana mecenasa najważniejszy bardzo pomocny i uczynny zawsze świetny kontakt o każdej porze pełny profesjonalizm pan mecenas bardzo punktualny i zawsze można na niego liczyć w przyszłości nie wyobrażam sobie żeby moje sprawy prowadził ktoś inny pozdrawiam serdecznie.

Przemysław Michalik

Kancelaria godna polecenia, rzetelne podejście do sprawy, pełen profesjonalizm. Wiele sukcesów na koncie adwokatów. Moje sprawy prowadził Pan mecenas Janusz, cechuje go rzetelność, profesjonalizm, fachowość i indywidualne podejście do klienta. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

Adriana Czerniej

Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

5.0 (7 opinii)
HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Adwokaci Od Rozwodu Gdańsk
Ewa O.

Szybkość, sprawność, organizacja i poufność oraz gwarancja. Po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panią Mecenas Eweliną z Kancelarii Adwokackiej Haber & Haber w Gdańsku, wyraziła zgodę na prowadzenie moich spraw. Została zawarta umowa dot. kilku spraw. Ze względu na to, że ja zamieszkuje poza granicami Polski, Pani Mecenas Ewelina sprawnie i szybko przygotowała wszystkie potrzebne dokumenty i pełnomocnictwa. Sprawy zaczęły nabierać szybkiego obrotu. W ciągu paru tygodni, Pani Mecenas zebrała wszystkie informacje potrzebne do moich spraw. Komunikując się ze mną jedynie przez maila, odnowiła jedną sprawę w Krakowie i przygotowała następną do sądu w Gdańsku. Teraz niestety, musimy tylko poczekać na postępowania i odpowiedzi z sądów. Jestem bardzo wdzięczna, ze Pani Mecenas Ewelina wyraziła zgodę i poprowadziła moje sprawy. Będę z Jej kancelarią w stałym kontakcie, ponieważ mam kolejne sprawy, które pragnę powierzyć tylko Pani Mecenas Ewelinie i Jej kancelarii adwokackiej. Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Mecenas, Jej kancelarię i usługi.

Kornelia Makowska

Pani Mecenas jest bardzo opanowaną osobą. Niezwykle kulturalną. Na mojej rozprawie pani Mecenas zaprezentowała najwyższy poziom przygotowania merytorycznego. Jest osobą w pełni zaangażowana w sprawy swojego klienta, zawsze odbiera telefon oraz odpisuje na wszystkie maile czy sms -y w przeciwieństwie do niektórych adwokatów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Polecam z całą stanowczością.

Grzegorz C

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Twój Mecenas - Adwokaci Od Rozwodu Olsztyn

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Marcin Lorek

Pomimo bardzo młodego zespołu firmy Twój Mecenas byli oni najkonkretniejsi! Fachowo, szczegółowo, a co najważniejsze dla mnie bardzo przejrzyście przedstawili swoją ofertę. Później kontakt normalnie ekspres! Życzę im dalszych sukcesów i wiem, że odniosą sukces! Polecam tych młodych fachowców z całego serca. Jeszcze raz Panie Macieju bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Małgorzata Sachryn

Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie pozwoliła na dochowanie terminów procesowych. Dokładna analiza sytuacji i trafnie dobrana pomoc prawna zaprocentowała podczas rozprawy.

Iza Pokladnik

Profesjonalizm na najwyższym poziomie ,pomoc,rozmowa ,umiejętność słuchania,profesjonalne doradztwo ,sumieny angaz w sprawę. Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam :)

5.0 (37 opinii)
Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokaci Rozwodowi Białystok

Adwokaci Rozwodowi

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Pawlikowska - Adwokaci Od Rozwodu Bełchatów

Adwokaci Od Rozwodu

 • Bełchatów
 • KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Pawlikowska
Regina Rek

Pani Adwokat do mnie zadzwoniła i dokładnie wypytała o najważniejsze sprawy, bo wiedziała od razu co jest najważniejsze, czuć było od razu że ma doświadczenie i wiedzę dlatego się zdecydowałam i dlatego polecam wszystkim kobietom co się rozwodzą. Ja miałam wsparcie i wiedziałam ze Pani Adwokat mi pomoże i byłam spokojniejsza na sprawie i pani Adwokat robiła wszystko żebym się nie denerwowała a były mąż kłamał jak zawsze oszukiwał a ja wygrałam przez panią Adwokat.

Witold Wróblewski

W razie problemu ze spadkiem polecam tą kancelarię, bo moja sprawa po wielu latach zakończyła się pomyslnie dla mnie a była bardzo długa i trudna. Zahcłanna rodzina chciała się mnie pozbyć a ADWOKAT mi pomogła we wszystkim. Wiem jedno że w sądzie sam bym nigdy sobie nie poradził z tymi sprawami. Witold W.

Lech Szymański

Dziękuję bardzo za pomoc. Bardzo mądra i miła adwokat. Potrafi uspokoić, doradzić, przedstawić plusy i minusy. Wiedza Pani Adwokat oraz stały kontakt ułatwiły mi przygotowanie się do sprawy. Na pewno skorzystam z usług Kancelarii w przyszłości, jeżeli będzie taka potrzeba oraz będę polecał dalej. Bez zastrzeżeń mogę polecić Panią Adwokat Karolinę Pawlikowską.

5.0 (52 opinie)
adwokat Bogusław SZPINDA Kancelaria Adwokacka - Adwokaci Rozwodowi Koszalin
Johannes Reese

Ich wandte mich an den Rechtsanwalt Herrn Bogusława wegen meiner Scheidungsangelegenheit und fūhlte mich sofort gut aufgehoben. Ich würde gut informiert über die rechtliche Situation. Herr Bogusław empfahl zunächst das Anstreben einer Scheidung im Einvernehmen beiden Seiten. Nachdem dies nicht gelang , zeichnet sich jetzt ein längeres Verfahren ab mit der Suche nach der Schuld für das Zerbrechen der Ehe, einem Verfahren, das in Deutschland aus gutem Grund so schon lange nicht mehr angewandt wird. Auch jetzt fühle Ich mich weiter von Herrn Bogusława bestens vertreten. Zwróciłam się do adwokata Pana Bogusława w sprawie mojej sprawy rozwodowej i od razu poczułam się dobrze zaopiekowana. Zostałam dobrze poinformowana o sytuacji prawnej. Pan Bogusław początkowo zalecił, aby obie strony dążyły do rozwodu za porozumieniem stron. Po tym, jak to się nie udało, rozpoczęło się długotrwałe postępowanie z poszukiwaniem winy za rozpad małżeństwa, które nie bez powodu od dawna nie jest stosowane w Niemczech. Nawet teraz czuję się dobrze reprezentowany przez mecenasa Bogusława.

Aneta Drozd

Pan Mecenas Bogusław jest profesjonalistą, rzetelnie i rzeczowo tłumaczy. Jego zaangażowanie i pomoc jest priorytetem. Dla mnie przede wszystkim było ważne, że nie obiecywał rzeczy niemożliwych, a realnie przedstawiał sytuację. Kompetencja, dostępność zarówno drogą mailową i telefoniczną to duży atut, Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową, która zakończyła się pozytywnie dla mnie. Cierpliwość, fachowość i wysoka kultura osobista Pana mecenasa pomogła mi spokojnie przejść przez ten trudny dla mnie czas. Tłumaczył i wspierał, polecam wszystkim usługi kancelarii.

Roman Głąbała

Rozpocząłem współpracę z Mecenasem. Świetny fachowiec i przede wszystkim jest bardzo życzliwy i ludzki. Nić porozumienia z klientem jest bardzo ważna. Trafnie wybrałem i wszystkim mogę Pana polecić. Roman Głąbała.

5.0 (34 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc - Adwokaci Od Rozwodu Warszawa

Adwokaci Od Rozwodu

 • Warszawa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc
Karolina Szafranek

Serdecznie polecam wsparcie Radcy Prawnego Małgorzaty Fronc w tak trudnym procesie jak rozwód. Pani Mecenas sprawnie i taktowanie przeprowadziła nas przez wszystkie formalności (w tym dotyczące sporządzenia porozumienia odnośnie podziału opieki rodzicielskiej) oraz proponowała rozwiązania służące przede wszystkim dobru dzieci. Naszą decyzją było wspólne skorzystanie z usług Kancelarii, co wiązało się z obiektywnym przedstawieniem wad i zalet poszczególnych zapisów dla obu stron. Wsparcie Pani Mecenas pomogło nam zachować dobre relacje i wzajemny szacunek oraz pozwoliło na odciążenie w kwestii formalizmów prawno-sądowych na które w takiej sytuacji nie ma po prostu siły.

Joanna Jatkiewicz

Pani Małgorzata Fronc zapewnia najwyższy poziom obsługi prawnej. Rzetelna, wszechstronna wiedza, profesjonalne podejście, duże zaangażowanie w sprawę a także dostępność dla klienta, cierpliwość, empatia i wyrozumiałość - to kilka cech jakimi można określić Panią Małgorzatę i pracę jej kancelarii. Wewnętrzny spokój i pewność siebie Pani Małgorzaty to również ogromne wsparcie dla klienta. Serdecznie polecam kancelarię Pani Małgorzaty bo wiem , że warto współpracować z kimś - kto w sprawach sądowych jest świetnym przewodnikiem.

Małgorzata Lilia

To konkretna, rzeczowa, odpowiedzialna osoba, która poważnie traktuje swoją pracę. Przede wszystkim jest kompetentna, słowna i pełna energii do działania. Nie cofa się przed wyzwaniami, ale szuka rozwiązań, nie popadła w rutynę, jak niektórzy prawnicy, z którymi miałam do czynienia. Poza tym jest osobą pozytywną i empatyczną. Szczerze polecam korzystanie z usług Kancelarii Pani Małgorzaty.

5.0 (26 opinii)
Marcin Kościelniak Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokaci Rozwodowi Kraków

Adwokaci Rozwodowi

 • Kraków
 • Marcin Kościelniak Kancelaria Radcy Prawnego
Patryk Patryk

Polecam współpracę z Mecenasem Marcinem. Moja sprawa dotyczyła klientki która nie spłacała swoich zobowiązań. Mecenas dokładnie zapoznał mnie z możliwościami jakie mam i przeprowadził mnie przez całą sprawę, jest osobą pomocną i transparentną - wszystkie koszty i informacje przedstawił podczas pierwszego spotkania, nie było żadnych niespodzianek. Na bieżąco informował mnie jak postępowała sprawa. Jest bardzo dokładny i odpowiedzialny - wszystkie sprawy załatwia bez zwłoki, precyzyjnie i terminowo. Zapewnił mi dużo spokoju za co jestem mu bardzo wdzięczny.

Dorota Kućmierowska

Polecam. Dałam 5 ogólnie bym dała więcej. Moja pierwsza sprawa rozwodowa ja i druga sprawa o unieważnienie małżeństwa została załatwiona expressowo bo w ciągu 20min Pan Marcin znający się na rzeczy sumienny i uczciwy podszedł do sprawy poważnie i rzetelnie, nawet odległość nie przeszkodziła w załatwieniu prawy.

Mateusz Bartkowiak

Serdecznie polecam współpracę z Mecenasem Marcinem. Szybko uzyskałem konkretne odpowiedzi w kwestii spadku, a cała procedura została sprawnie przeprowadzona pod opieką Pana Marcina.

4.91 (23 opinie)
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY - Adwokaci Od Rozwodu Gdańsk

Adwokaci Od Rozwodu

 • Gdańsk
 • Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
Marek Szpak

Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa młodzi dynamiczni, szybcy i skuteczni, a co najważniejsze zawsze dostępni. Powierzyłem trudne i skomplikowane sprawy rodzinne, cywilne, administracyjne, i lokalowe. Każdy krok był konsultowany i zawsze na maila otrzymywałem wysyłane przez kancelarię pisma. Finansowo super raz, że ceny za usługi przystępne to dodatkowo można było rozłożyć na raty. Polecałem i nadal polecam.

Lucyna Krawczyk

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

Lilla Bartosik

Rzetelna, sumienna, profesjonalna, oraz jednocześnie bardzo uprzejma i życzliwa obsługa. Korzystałam z porad jak również zleciłam Kancelarii prowadzenie sprawy spadkowej z pełnym zaufaniem (mieszkałam wtedy na Gran Canaria) i nie zawiodłam się. Adam i Paweł to zespół prawników zawsze gotowych do współpracy. Udzielali mi informacji, oraz wyczerpujących wyjaśnień w przypadku jakichkolwiek, nawet najdrobniejszych wątpliwości. Sporządzali pisma, prowadzili korespondencję z Sądem, a w związku z tym, że sprawa nie odbywała się w Gdańsku, wykazali gotowość pokonania prawie 400 km, by uczestniczyć w rozprawie. Przeprowadzili również w moim imieniu rozliczenie z Urzędem Skarbowym, zawsze na bieżąco byłam informowana o postępach w rzeczonej sprawie. Gorąco polecam Kancelarię. Dodatkowym atutem jest również lokalizacja. Lilla Bartosik

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki - Adwokaci Od Rozwodu Gdańsk

Adwokaci Od Rozwodu

 • Gdańsk
 • Kancelaria Prawna TEMIDA Adwokat Gdańsk | Rozwody | Spadki
Monika Derron

Polecam Kancelarię Temida z pelnym przekonaniem. Pani Mecenas Matylda Pruchniewska-Inowłodzka prowadziła moją sprawę rozwodową. Jestem pelna uznania wobec kompetencji i doświadczenia Pani Mecenas, ale przede wszystkim wobec postawy życzliwości i empatii w tak trudnych i bolesnych sprawach, z jakimi wiąże się rozwód. Zawsze gotowa do udzielenia informacji, do rozmowy, do wyjaśnienia wątpliwości - Pani Mecenas pomogła mi przejść przez sprawę skutecznie i w sposób dający poczucie bezpieczeństwa. A przy tym po prostu po ludzku, życzliwie i bez jakiegoś dystansu - z jakim spotkałam się wcześniej w trakcie poszukiwania kancelarii do prowadzenia mojej sprawy. Bardzo dziękuję za taką postawę i polecam serdecznie!

Monika Wojtulska

Współpracujemy z Kancelarią od jakiegoś czasu zarówno w kwestiach prywatnych jak i związanych z działalnością gospodarczą. Wszystkie sprawy prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest aplikacja, w której są wszystkie dokumenty związane ze sprawą i można śledzić na bieżąco postępy z nią związane. Bardzo dobry kontakt z mecenas Pruchniewską-Inowłocką. I co najważniejsze potrafi ona rozmawiać z klientami normalnym, zrozumiałym językiem, a nie prawniczym, którego większość nie rozumie. Bardzo polecam!

Monika Wilczewska

Dzień dobry. Polecam gorąco kancelarię Pani Matyldy. Usługi na bardzo wysokim poziomie,merytoryczne odpowiedzi,przyjazna atmosfera przy towarzyszącym stresie.Profesjonalne przygotowanie do zagadnień i branie pod uwagę potencjalnych problemów na przyszłość.Na pewno wrócę ponownie z inną sprawą,bo usługa warta każdej ceny. Nie ma ,,naciągania'' na kolejne wizyty.

5.0 (32 opinie)

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem od rozwodów

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata od rozwodów i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz - Adwokaci Od Rozwodu Szczecin
Joanna Wysoczańska

Mecenas Krzysztof Konysz posiada dużą wiedzę oraz jest zaangażowany w pracę. Na rozprawach jest zawsze przygotowany, nie boi się zadawać celne pytania na sali rozpraw. Jego riposty są celne i przekonywające. Ważne jest, że nie zostawia klienta z niedopowiedzianymi sprawami. Dostosowuje się do godz. (czasami czekał na mnie do godz. późno popołudniowych). Doszkala się a Jego pisma są zwięzłe, konkretne i kompetentne. Polecam, obsługuje mnie i moich znajomych.

Krystyna Mall

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

Mariusz Stelmach

Podczas projektowania i budowy mojego domu doszło do wielu nieprawidłowości. Z uwagi na wyjazd za granicę nie byłem w stanie dopilnować sprawy, a pojawiały się coraz to nowe komplikacje. Nawiązanie kontaktu z adwokatem Krzysztofem Konyszem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dużo walki przed urzędami i w końcu udało się wyprostować błędy architektów. Dziękuję Panie Mecenasie.

5.0 (110 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Igor Achrymowicz - Adwokaci Od Rozwodu Lublin
Artur Achrymowicz

Solidny, rzetelny, kompetentny prawnik. Po analizie informacji, rzeczowo, a przy tym w zrozumiały dla laika sposób, przedstawia sytuację, wskazując możliwe rozwiązania, wynikające z nich korzyści i ewentualne dodatkowe konsekwencje. Co szczególnie istotne, nie obiecuje rzeczy niemożliwych, więc nie naraża na nieefektywne działania i koszty. Świetna relacja jakości obsługi prawnej do kosztów. Na pewno w razie potrzeby z usług Kancelarii skorzystam ponownie.

Karolina Szczepaniak

Prawnik godny polecenia, pełen profesjonalizm. Kompetentny, zaangażowany, potrafi słuchać, Pan Igor jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Gorąco polecam!

Katarzyna Dostaw

Profesjonalny radca prawny w Lublinie. Jestem zadowolona z obsługi. Zostało uzyskane dla mnie odpowiednio wysokie odszkodowanie. Byłam na bieżąco informowana o przebiegu sprawy, dzięki czemu wiedziałam na jakim jest etapie. Polecam!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Adwokaci Od Rozwodu Rzeszów
Ewa Kędzior

Pan Adwokat prowadził moją sprawę z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w celu uzyskania praw do świadczeń opiekuńczych dla mamy. Działanie bardzo profesjonalne zwłaszcza, że jest kontakt telefoniczny i e-mail. Przygotowanie dokumentacji odwoławczej z wszystkimi paragrafami w moim imieniu poprzez upoważnienie wykonał z dużym zaangażowaniem prawnym w danym temacie odwoławczym. Wszystkie sprawy dotyczące danego tematu można było załatwić przez telefon. Informacje były mi dostarczane jak były decyzje w w/w sprawie, temat sprawy zakończony pozytywnie! Polecam tym którzy potrzebują fachową pomoc, szybką i załatwioną sprawę w bardzo dobrym terminie. Uprzejmość i rzetelna pomoc prawna oraz całość prowadzenia sprawy równa się sukcesem!. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Adwokatowi! Pozdrawiam.

Anna Zaf

Pan Przemysław jest rzetelnym i fachowym adwokatem. Współpraca w sprawie o rozwód bez orzekania o winie, przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mecenas był zaangażowany, w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniał wszystkie kwestie prawne. Przez cały okres sprawy mieliśmy kontakt telefoniczny, Pan Mecenas informował mnie na bieżąco o postępach i dalszych krokach. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszelkich kwestiach dotyczących sprawy. Pan Mecenas wykazał się dużą empatią i zwykłą ludzką życzliwością, co ułatwiło mi przejście przez stresujący okres, jakim był rozwód. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami w rekordowo krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam!

Marek Mikolajewicz

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Przemysława Fedko. W moim przypadku sprawa rodzinna zakończyła się pomyślnie i chciałbym polecić działania Pana Przemysława na przykładzie mojego problemu. Wszystkie posunięcia były ze mną konsultowane i szczegółowo omawiane. Pan Przemysław trafnie wskazywał co należy zrobić i jak działać. Dzięki jego zaangażowaniu moja sprawa zakończyła się szybko i co najważniejsze bezstresowo.

5.0 (105 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski - Adwokaci Od Rozwodu Jarosław
Tomasz Chochorowski

Rzeczowo, terminowo, znajomość aspektów prawnych i umiejętne dostosowanie działania do zaistniałej sytuacji. Profesjonalizm w podejściu do klienta i jego problemów. Doświadczenie dzięki któremu klient otrzymuje kompletne merytoryczne wsparcie i czuję, że jest pod opieką prawną z najwyższej półki. Bardzo polecam i rekomenduje jako w pełni zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia.

Małgorzata Magolan

Pani mecenas jest osobą bardzo profesjonalną, konkretną a przy tym sympatyczną. Porada to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również spora praktyka z sali rozpraw - bardzo duży plus. Super kontakt - godziny i forma dostosowane do klienta. Sprawa przeprowadzona skutecznie, jestem bardzo zadowolona i polecam, Pani mecenas dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Kochanowicz

Mecenas Tomasz Ostrowski jest wszechstronnym i kompetentnym prawnikiem. Bez problemu można z nim nawiązać kontakt o różnych porach dnia ; jeśli jest przeszkodzony - zawsze oddzwania. Obsługa Kancelarii pozostaje bez zastrzeżeń. Polecam - Ireneusz Kochanowicz , Pracowania Analiz Wypadków Drogowych w Przemyślu

5.0 (69 opinii)
Kancelaria GRUBE - Adwokaci Rozwodowi Gdynia

Adwokaci Rozwodowi

 • Gdynia
 • Kancelaria GRUBE
Malwina James

Gorąco polecam, będziecie w bezpiecznych rękach. Kancelaria podjęła się naszej sprawy mimo, że siedziba firmy jest za granica ( w UK). Profesjonalizm, świetna komunikacja i uaktualnianie klienta co do progresu, i oczywiście pozytywne rozwiązanie sprawy w szybkim czasie, odzyskaliśmy pieniądze należne nam od nieuczciwego producenta. Gorąco polecam.

Dawid Sobczak

Do różnych kancelarii chodziłem prowadząc swoją działalność gospodarczą. Sprawy, które mnie dotykają są ciężkie i ta kancelaria najlepiej sobie z takimi radzi. Polecam.

Olek Klepacz

Pomogli mi w sprawie utraconego dostępu do profilu społecznościowego i wykradzionych danych z konta. To jedna z niewielu Kancelarii, które potrafiły od razu zaproponować konkretne kroki prawne.

5.0 (14 opinii)
Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o. - Adwokaci Od Rozwodu Siedlce

Nawiąż kontakt z Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o. jeśli szukasz adwokatów od rozwodu działających na terenie Siedlec oraz w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak - Adwokaci Rozwodowi Wrocław

Adwokaci Rozwodowi

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak
Elżbieta D.

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę Pani Mecenas Annie. Profesjonalna, rzeczowa i dotrzymująca terminów. Skorzystanie z usług Pani Mecenas w sprawie rozwodowej było strzałem w dziesiątkę sprawa poprowadzona bez mojej obecności, bo przebywam za granicą na stałe i zakończona na jednej rozprawie. Serdecznie polecam!

Janina Bycz

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Ewa Szmit

Pani mecenas Babiak prowadziła mi rozwod i podział majątku. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem pani mecenas. Byłam na każdym kroku wspierana i każdy szczegół był mi tłumaczony. Polecam wszystkim na zakręcie życia. Z podziału majątku dostałam więcej niz sie spodziewałam.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Prawna LEGATO (Cała Polska i Zagranica). - Adwokaci Rozwodowi Legnica
Andżelika Bagińska

Moja sprawa która reprezentuje Pan Mecenas Bartosz Małek Kancelaria Legato jest narazie w trakcie na początkowym etapie ale już jestem spokojna i pewna że zajęli się nią odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Porostu bez zbędnego gadania przechodzą do czynu i oczywiście cena jest bardzo zadowalająca dwa razy niższa w przeciwieństwie do innych Kancelarii.Nie straszą klienta słowami,,no może być wyrok to zależy,może się uda może nie....". Jestem pełna podziwu dla Pana za takie zaangażowanie uczciwość,rzetelność, oraz szybkie działanie nigdy nie miałam do czynienia z taką precyzją wykonywania czynności zadań o które poprosiłam.Nr.1na Świecie będę wszystkim polecała Pana Kancelarię i oczywiście Pana jako adwokata Panie Mecenasie.Pozdrawiam serdecznie dziękuję.Andzelika Bagińska.

Barbara Witkowska

Współpraca zakończona sukcesem ! Sprawa karna o wykroczenie wygrana! Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy jak i telefoniczny. Mimo iż sprawa toczyła się w sądzie oddalonym od mojego miejsca zamieszkania oraz siedziby kancelarii oraz mimo trudnych czasami warunków atmosferycznych (zima) stawiennictwo pełnomocnika na rozprawy punktualne . Przy tym całym profesjonalizmie kancelaria oferuje bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych oraz co ważne nie zaskakuje kosztami dodatkowymi. Koszty ustalane są na początku i w trakcie nie ulegają zmianie. Bardzo polecam kancelarię LEGATO do wszelkich spraw sądowych, sami nie poradzilibyśmy sobie z tą sprawą.

Marek Demenko

Dziękuję za fachową poradę i skuteczną pomoc w sprawie. Pani sędzia podczas rozprawy uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. W ciągu dwóch godzin wiedziałem w mojej sprawie więcej niż po 2 latach wcześniejszego procesu. Tylko dzięki wam wygrałem. Profesjonaliści w Pełnej Krasie !!!

5.0 (127 opinii)
Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci - Adwokaci Rozwodowi Świdwin

Adwokaci Rozwodowi

 • Świdwin
 • Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i
Joanna Śliżewska

Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym mogę ja polecić z czystym sumieniem.

Sylwia Kowalska

Pełen profesjonalizm,co wyróżnia ich Kancelarie, szybkość,sprawność,bardzo dobry kontakt telefoniczny czy emailowy,bardzo elastyczne ceny usług oraz bezproblemowa pomoc w odwołaniu się przed samymi Świętami Bożego Narodzenia co uratowało moją sprawę:-)Jeśli chodzi o prowadzącego moja sprawę Pana Jakuba Mielcarek opinia moja to bardzo sympatyczny z wysoka kultura osobista ,inteligentny,rzeczowy mecenas.Polecam gorąco usługi tejże Kancelarii Prawnej.

Dariusz Dymos

Szybka i fachowa wstępna ocena sytuacji. Natychmiastowe podjęcie działań bez naciągania na koszta. Prawdziwe zaangażowanie i oddanie w obronie klienta, bez względu na okoliczności. Jestem w 100 procentach zadowolony z działań Pana Mecenasa. Żałuję, że parę lat temu nie znałem tej kancelarii. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

5.0 (39 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Adwokaci Od Rozwodu Łódź

Adwokaci Od Rozwodu

 • Łódź
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus
Marcin Tatara

Sam już niejednokrotnie się przekonałem, że praca sama w sobie jest ważna – ale zdecydowanie ważniejszy jest wybór tego, który tą pracę wykonuje, (a właściwie, to moje zęby się o tym boleśnie przekonały, po dwukrotnym wyborze niewłaściwego dentysty), ale na całe szczęście los okazał się łaskawy i zrekompensował mi te dwa nieszczęsne wybory (wraz z niepotrzebnie wyrwanym zębem). Bardzo dobrym innym wyborem. Powiem tak: dobrego dentysty w dalszym ciągu szukam, ale wybitnego, rzetelnego i godnego polecenia adwokata wreszcie znalazłem.

Mateusz Jędrzejczak

Z usług Pana Macieja korzystałem w momencie kiedy przerosły mnie procedury dokumenty które trzeba było zebrać w całość byłem przerażony. Pan Maciej ogarnął temat bardzo rzeczowo i sprawnie i co dla mnie było istotne nie zbankrutowałem. Ogromnie życzliwy Pan z mej strony, polecam z całego serca.

Jacek Hołownia

Bardzo fachowa pomoc, szczególnie dla osób które nie są obeznane w prawie i pismach prawniczych. Dochodziłem swoich praw u pracodawcy, i pomogli mi w tym, oraz w zrozumieniu kodeksu pracy. Polecam!

5.0 (58 opinii)
Dominik Sutor Kancelaria Adwokacka - Adwokaci Od Rozwodu Wrocław
Elżbieta Florek

Gorąco polecam współpracę z Panem Dominkiem. Pomoc, jaką otrzymałam była zarówno profesjonalna, jak i skuteczna. Ponadto współpraca przebiegała w miłej atmosferze, pan Dominik był bardzo zaangażowany w sprawę, na wszelkie moje pytania dostawałam obszerną i zrozumiałą dla laika odpowiedź. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystamy z usług Kancelarii ponownie. Serdecznie polecam.

Dariusz Bis

Adwokat i kancelaria godna polecenia z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Ogromne zaangażowanie, człowiek który nie ocenia swojego klienta tylko profesjonalnie i przede wszystkim indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Podczas mojego pobytu w zakładzie karnym przy powierzonej mu sprawie wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Wszystkie dotyczące mnie sprawy dzięki niemu zakończyły się sukcesem. Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Pana Mecenasa także dzięki ogromnej wiedzy jaką posiada. Polecam z całego serca.

Patrycja Jastrzębska

Pan Dominik nie tylko służył pomocą prawną, a dodatkowo uspokajał pod kątem psychologicznym. Bardzo rzeczowo przedstawiał sytuację, możliwości i wykazał się niezwykłym zaangażowaniem. Usługi Pana Dominika poleciłam już trzem osobom, które skorzystały i są równie zadowolone ze współpracy jak ja. Będę polecać nadal. Dodam jeszcze, że gdy trzeba walczyć ostro to Pan Dominik walczy i się angażuje i na pewno można mu zaufać. Dziękuję!

5.0 (14 opinii)
Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o. - Adwokaci Od Rozwodu Oława
Leszek Traczyk

Czas reakcji, jakość, profesjonalizm. Kancelaria Turek i wspólnicy prowadziła moją sprawę o odszkodowanie od linii lotniczych za opóźniony lot. Sprawa teoretycznie beznadziejna, ale dali rade. Trwało długo, wymieniliśmy sporo. Co dla mnie ważne nigdy nie olewali moich wiadomości co jest dość powszechnym procederem, kancelarie się starają póki nie podpiszesz z nimi umowy a później jest różnie - przeważnie słabo. Tutaj miła niespodzianka. Kasa wpłynęła na konto pomniejszona o prowizję kancelarii. Dodam jeszcze ze prowizja na tle konkurencji jest bardzo ale to bardzo konkurencyjna! Polecam.

Leszek Traczyk

Kancelaria Turek i wspólnicy prowadziła moją sprawę o odszkodowanie od lini lotniczych za opóźniony lot. Sprawa teoretcznie beznadziejna ale dali rade. Trwało długo, wymieniliśmy sporo @. Co dla mnie ważne nigdy nie olewali moich wiadomości co jest dość powszechnym procederem, kancelarie się starają poki nie podpiszesz z nimi umowy a poźniej jest różnie - przeważnie słabo. Tutaj miła niepodzianka. Kasa wpłyneła na konto pomniejszona o prowizję kancelari. Dodam jeszcze ze prowizja na tle konkurecji jest bardzo ale to bardzo konkurencyjna! POLECAM !

Marta Kwiatkowska

Pan Mateusz pomagał mi w złożeniu wniosku o upadłość konsumencka osoby fizycznej. Był bardzo zaangażowany w całą sprawę. Pomagał mi z każdą , nawet najdrobniejszą sprawą. Miałam wrażenie że jest tak przejęty tą sprawa jak gdyby dotyczyła bosposrednio jego samego. Przez cały okres przygotowywania wniosku odpowiadał na każde moje pytanie. Pomógł mi się przygotować do pierwszej rozprawy tak żeby Sąd przychylił się do mojego wniosku. Bardzo kompetentny człowiek, znający się na swojej pracy, do tego niewyobrażalnie pomocny i po prostu ludzki. Dzięki tej kancelarii moje życie zmieniło się o 180stopni. Dziękuję kolejny raz. Polecam nawet na 7 gwiazdek

5.0 (54 opinie)
Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy - Sprawy Rozwodowe Poznań
Katarzyna Kitkowska

Mecenas Piotr jest bardzo rzetelną osobą. Trafiliśmy do niego z polecenia znajomej i nie zawiedliśmy się. Bardzo wnikliwie zapoznał się z aktami sprawy, przeanalizował wszystkie możliwe rozwiązania i rzeczowo przedstawił nam możliwości. Na każdym etapie współpracy udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Piotra i jego kancelarię, jeżeli zależy Państwu na profesjonalizmie oraz pełnym zaangażowaniu.

Maria Povaliaieva

Доброго дня, хотіла подякувати за якісну юридичну пораду. Пан Петр дуже професіонально та відповідально робить свою справу. Напевно, можу від чистого серца радити своїм знайомим цю юридичну фірму! Ще раз дякую за допомогу! Chciałam podziękować za wysokiej jakości porady prawne. Pan Petro jest bardzo profesjonalny i odpowiedzialny w swojej pracy, zdecydowanie mogę z całego serca polecić tę kancelarię moim znajomym! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Roman Szczerbiński

Pan Piotr jest doskonałym adwokatem, mógłbym się pokusić nawet o stwierdzenie, że najlepszym w Poznaniu i okolicach. Szczerze polecam usługi mecenasa Piotra. Jest Świetnym kompetentnym prawnikiem, profesjonalista w każdym calu o bardzo dużej wiedzy prawniczej, wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Pan Mecenas należy do tych nielicznych Adwokatów, którzy oddzwaniają do klienta i pozostają z nim w kontakcie, poświęcają mu optymalną ilość czasu. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

5.0 (25 opinii)
Poniewierka Radcowie Prawni - Sprawy Rozwodowe Kraków
Paweł Koczanowski

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Magda null

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

Barbara Krężołek

Pani Agnieszka, jest najlepszym radcą prawnym z jakim miałam odczynienia (a było ich w tak krótkim czasie czterech). Pani Agnieszka bardzo dokładnie słucha co się do niej mówi, nie przerywa, pyta od razu jeśli coś więcej chce wiedzieć. Po prostu jest człowiekiem a nie (przepraszam za wyrażenie) typowym urzędnikiem. Wszystko co mówiłam - zapisywała - nie trzeba było powtarzać po kilka razy. Od razu mówiła co nas czeka dalej i na co muszę się przygotować. Jej odpowiedzi na moje pytania były proste i do zrozumienia, ponieważ cały ten świat "sądów" jest dla mnie obcy. Z czystym sumieniem będę polecać Panią Agnieszkę każdemu kto będzie potrzebował pomocy radcy prawnego. Jest tak miłą osobą, że rozmowa na ciężkie tematy nie była taka straszna. Moja sytuacja skończyła się bardzo szybko - ugodą- i mimo że sprawa się skończyła wcześniej niż przypuszczaliśmy, pani Agnieszka jeszcze po wszystkim, dzwoniła do mnie aby się upewnić czy na pewno wszystko jest tak jak chciałam. Naprawdę mimo tego ciężkiego momentu dla mnie, będę miło wspominać spotkanie z Panią Agnieszką.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Prawno- Mediacyjna - Adwokaci Rozwodowi Kraków

Adwokaci Rozwodowi

 • Kraków
 • Kancelaria Prawno- Mediacyjna
Joanna Kor

Pani Mecenas konkretna, z dużą wiedzą w rzeczonym temacie, do tego bardzo uprzejma i naturalna osoba. Super szybka i płynna komunikacja, elastyczność co do płatności. Serdecznie polecam.

Barbara Woloch

Polecam. Moja ocena pozytywna... indywidualne podejście do klienta i sprawy którą się poleca. Rozmowa nie jest stresująca i można porozmawiać na wszystkie zadawane pytania, zawsze jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź.

Diana Jedlecka

Pierwszy prawnik, który tak rzetelnie podszedł do mojej sprawy. Kontakt z klientem na każdym etapie postępowania, dokładne wytłumaczenie jakie są szanse i na co klient może liczyć. Zdecydowanie polecam .

5.0 (13 opinii)
Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka - Adwokaci Rozwodowi Kraków

Adwokaci Rozwodowi

 • Kraków
 • Katarzyna Wojczuk Kancelaria Adwokacka
Dawid Nowak

Zdecydowanie polecam, Pani Mecenas obsługuje prawnie nasze spółki z o.o. Jej rzetelność, wiedza i dociekliwość są nieocenionym atutem i zabezpieczeniem naszych interesów. Bardzo cenimy sobie również fakt, iż Pani Mecenas potrafi rozmawiać o sprawach prawnie skomplikowanych w sposób zrozumiały dla osoby bez prawniczego wykształcenia.

Edyta Nowak

Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

Grażyna Bury

Mecenas Katarzyna Wojczuk udzieliła mi profesjonalnej porady prawnej, a kancelaria przez nią prowadzona obsłużyła rzetelnie i fachowo, godne podkreślenia w przemiłej atmosferze. Polecam tę kancelarię.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska - Adwokaci Od Rozwodu Białystok

Adwokaci Od Rozwodu

 • Białystok
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska
Tomasz Benarski

Adwokat Katarzyna w bardzo profesjonalny sposób pomogła mi w kwestii prawnej. Szczegółowo wyjaśniła problem i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, po udzielonej poradzie dostałem również podsumowanie mailowe ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Na spotkanie umówiliśmy się już na drugi dzień od kontaktu telefonicznego dlatego bardzo trudna dla mnie sprawa została rozwiązana niezwykle szybko. Polecam.

Marek Zieliński

Przez cały okres współpracy miałem pewność, że moja sprawa jest w najlepszych możliwych rękach, Pani Katarzyna okazała się bardzo profesjonalna oraz skuteczna, co przełożyło się na pozytywny wynik naszych działań, mimo, że sama sprawa do łatwych nie należała. Jestem bardzo zadowolony i polecam panią adwokat każdemu potrzebującemu pomocy.

Barbara Gubala

Ms. Katarzyna Ciulkin-Sarnocinska is very competent attorney with excellent communication skills, and very affordable prices. She was extremely professional and helpful throughout the process. I highly recommend her law office. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam. Pani Katarzyna jest bardzo kompetentnym prawnikiem o doskonałych zdolnościach komunikacyjnych i bardzo przystępnych cenach. W trakcie całego procesu była niezwykle profesjonalna i pomocna. Gorąco polecam jej kancelarię. Bardzo sumienna i odpowiedzialna pani prawnik. Z całego serca polecam.

5.0 (25 opinii)
Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska - Adwokaci Rozwodowi Warszawa

Adwokaci Rozwodowi

 • Warszawa
 • Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska
Lena Zakrzewska

Wspaniała obsługa, Pan Mecenas Wasiołek ma zupełnie inne podejscie do klientów , doradzi i poradzi.Uważam gdy bym wczesniej skorzystałam z usług Pana Mecenasa inaczej wszystkie sprawy by się potoczyły. Polecam kancelarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joanna Jurczak

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

Joanna Jurczak

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Suski - Mediatorzy Gdańsk

Mediatorzy

 • Gdańsk
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Suski
Krzysztof Zborowicz

Mialem juz doczynienia z kilkoma prawnikami zarowno w Polsce jak i zagranica. Czesto zdarza sie, ze klienci nie znajac mechanizmow prawnych maja nierealistyczne oczekiwania. Bywa rowniez tak, ze adwokat dba bardziej o swoj wlasny interes niz swojego klienta. Czasami skladane sa malo realistyczne obietnice a etyka zawodowa nie jest sprawa nadrzedna. W przypadku kancelarii prowadzonej przez pana Slawomira Suskiego nie ma o tym mowy. Adwokat ten w moim odczuciu jest wyjatkowy pod kilkoma wzgledami. Przede wszystkim stara sie zachowac wysokie standardy etyki zawodowej, co jest w mojej ocenie godne podziwu. Ponadto operuje on w kilku europejskich jurysdykcjach stad takze posiada miedzynarodowe kwalifikacje i doswiadczenie. W kontaktach z klientem jest rzeczowy. Wlasciwie wszystko mozna zalatwic z Nim droga elektroniczna nie ruszajac sie sprzed komputera. Stad niekoniecznie istnieje potrzeba osobistego spotkania lub meczacych telefonow. Taki sposob ma ogromna zaleta, gdyz pisemna ekspertyza prawna zapewnia klientowi o wiele wieksze poczucie bezpieczenstwa niz porada udzielona ustnie. Slowa pisanego cofnac nie mozna a w razie klopotow stanowi ono niezaprzeczalny dowod. Nawet w ciezkiej sytuacji pan Slawomir Suski zachowuje pelen profesjonalizm, uczciwosc i zrozumienie dla klienta. Gdybym bym znaczacym przedsiebiorca mysle, ze chcialbym by kancelaria pana Suskiego zajmowala sie kompleksowa obsluga prawna mojej firmy. To wedlug adwokat godny zaufania i polecenia.

Dorota Jurkiewicz

Pan Adwokat Sławomir Suski posiada ogromną wiedzę w prawie niderlandzkim. Ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy oraz klienta. 100% skuteczności, sprawa zakończona pozytywnie!!! Bardzo serdecznie polecam współpracę!!!

Teresa Florczak

Moja sprawa dotyczyła wypłacenia odprawy, załatwiona pozytywnie, aczkolwiek były pracodawca usilnie walczył o to, żeby tych pieniędzy mi nie wypłacić. Kontakt bardzo rzeczowy, Polecam

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kruczek - Adwokaci Rozwodowi Przemyśl
Sabina Piasecka

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Mecenas. Posiada bardzo obszerną wiedzę z zakresu zagadnień prawnych, w których się specjalizuje. Jest świetnym praktykiem, co skutkuje trafnymi poradami co do wariantów postępowania. Jest dokładna i skrupulatna. Ma wiele empatii dla klienta i bardzo trzeźwy i właściwy pogląd sytuacji. To był świetny wybór.

Robert Tomczewski

Bardzo miła i przyjemna rozmowa oraz prowadzenie całej sprawy do końca, szybki kontakt telefoniczny, oraz mailowy. Uważam, że kto skorzysta z pomocy Pani Mecenas będzie mile zaskoczony za całokształt, bardzo dziękuję za załatwienie mojej sprawy. Polecam.

Beata Malec

Bardzo polecam Panią mecenas. Jest miłą, pomocną osobą. Sumiennie i z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, Pani Katarzyna jest nie tylko świetnym adwokatem, ale również człowiekiem o wielkim sercu, bardzo mi pomogła. Serdecznie polecam.

5.0 (30 opinii)
FOOGEL Grupa Prawna - Sprawy Rozwodowe Wrocław
Aliona Strygunova

Prawnik Foogel Bardzo pomógł mi w rozwiązaniu problemu z byłym pracodawcom. Dzięki Foogel wrócił mnie wszystkie moje pieniądze! Polecam profesjonalistów Foogel! Okazują najlepszą pomoc w rozwiązaniu poważnych problematów!.

Katarzyna Stendera

Bardzo polecam Pana Adwokata Grzegorza, ma bardzo indywidualne podejście do klienta i znajduje najlepsze rozwiązania dla mojej firmy. Jest skuteczny i profesjonalny. Jestem bardzo zadowolona z usług w Firmie Foogel. Zdecydowanie polecam każdemu kto szuka prawnika.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Adwokaci Rozwodowi Wrocław
Jakub Małolepszy

Bardzo profesjonalna podejście do sprawy. To co wyróżnia Kancelarie Adwokacką Adwokat Tomasz Bielawski to fakt, że reakcja na przedstawiony problem prawny jest wręcz natychmiastowa. W krótkim czasie udało się wyjaśnić całą sytuację i rozwiązać problem. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Jakub Małolepszy

Serdecznie polecam usługi Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski. Po zgłoszeniu problemu prawnego został on w trybie natychmiastowym omówiony oraz od razu zostało mi zaproponowane konkretne działanie. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę prawną Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Adwokaci Od Rozwodu Wrocław
Hubert Pabian

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Izabela Pytlowany

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Ilona Sumeer

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka - Prawnicy Rozwodowi Lublin

Prawnicy Rozwodowi

 • Lublin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Przeniosło-Majka

Prawnik od rozwodu proponuje swoje doświadczenie na terenie Lublina i w okolicznych miastach. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
SLM ADWOKACI - Sprawy Rozwodowe Opole

SLM ADWOKACI

 • Opole
Karolina Bałdyga

Kancelarię polecono mi i teraz ja z czystym sumieniem gorąco polecam ją innym. Profesjonalne i ciepłe zarazem podejście, bez zbytniego nadęcia sprawiły, ze od progu do samego końca sprawy, poczułam, ze wszyscy wiemy po co tu jesteśmy. Bardzo dobry kontakt. Jasne, rzeczowe, oraz przyjazne odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Anna Gierasimowicz

Z przyjemnością polecam doskonałą obsługę prawną Kancelarii SLM Adwokaci. Profesjonalna wiedza, zaangażowanie i autentyczne wsparcie klienta, to jest najważniejsze w sytuacji, kiedy potrzebujemy skutecznych rozwiązań w złożonych sytuacjach życiowych jak i biznesowych.

Emilia Panasiuk

Otrzymałam fachową, szybką i kompleksową pomoc. Na każdym etapie sprawy mogłam liczyć na wyjaśnienia i jasne informacje wszystkich kroków prawnych. Po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalną osobą, która dba o najlepszy interes klienta. Polecam w 100%.

4.89 (35 opinii)
Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy - Sprawy Rozwodowe Piła

Sprawy Rozwodowe

 • Piła
 • Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy
Bożena Lemieszek

Bardzo serdecznie polecam pomoc prawną Pana Mecenasa Krzysztofa. Moje problemy zadziały się w 2018 roku i były dla mnie totalnym szokiem. Jestem zwykła obywatelką, można powiedzieć tzw. ,,klasy średniej'' i nie wiedziałam, gdzie szukać pomocy. Na pomoc Pana Mecenasa Krzysztofa, zdecydowałam się, po wnikliwym przeanalizowaniu opinii szeregu kancelarii w internecie przez moją siostrę (ja wówczas totalnie , nie funkcjonowałam) i to był po prostu strzał w dziesiątkę! W okresie jakże trudnego dla mnie czasu, życzliwość i zrozumienie, ze strony Pana Mecenasa, zapobiegła mojemu załamaniu psychicznemu, dała nadzieję i pozwoliła na funkcjonowanie w życiu. Dziś mogę powiedzieć, że tylko dzięki profesjonalnemu, rzetelnemu zaangażowaniu się Pana Mecenasa Krzysztofa, moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Za co bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękuję, za nieocenioną pomoc i polecam Pana Mecenasa, wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy prawnej.

Waldemar Strykowski

Pierwszy raz zetknąłem się z tą kancelarią 4 lata temu, kiedy miałem poważne kłopoty i przebywałem w areszcie. Adwokata Wyrwa polecili wtedy inni klienci, których skutecznie prowadził i reprezentował. Po kilku miesiącach wyszedłem z aresztu i nie trafiłem tam ponownie. W tym czasie kancelaria poprowadziła wszystkie moje sprawy rodzinne i odzyskałem kontakt z dziećmi. Wszystko dzięki perfekcyjnemu prowadzeniu spraw, a w sprawie karnej uzyskaniu w sądzie kary w zawieszeniu. Doświadczenie i po prostu rzetelność kancelarii uchroniła mnie przed kilkoma latami więzienia. Niestety kara została odwieszona z mojej winy i znów pomogła mi kancelaria. Otrzymałem dozór elektroniczny i znowu uniknąłem więzienia. Polecam szczerze kancelarię Wyrwa, bo bez ich pomocy nic bym nie zrobił i znalazł na dnie. Mecenas Wyrwa nigdy mnie nie zawiódł, a moje życie dzięki jego pomocy uległo zmianie. To kancelaria, na którą może liczyć każdy. Dziękuję za wszystko.

Barbara P

Szybki czas reakcji, doświadczony i profesjonalny zespół prawników, uczciwe podejście do klienta, wysoki standard usług, klarowny plan działania, jasno określone warunki współpracy to tylko skrót tego co można powiedzieć o Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy w Pile, a zwłaszcza o Panu Mecenasie Krzysztofie. Dwie sprawy karne syna zakończone pomyślnie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zdecydowanie i świadomie polecamy Pana Mecenasa Krzysztofa, człowieka konkretnego, rzeczowego, a przede wszystkim ludzkiego z wielkim sercem.

5.0 (67 opinii)
Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa - Mediatorzy Kraków
Aneta Ruda

Pani Mecenas Gabriela Balasa zajmowała się wnioskiem o ubezwłasnowolnienie mojej siostry. W bardzo krótkim czasie był on gotowy i mogliśmy poczynić dalsze kroki. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z jakim zaangażowaniem podeszła do sprawy. Bije od niej taka pozytywna energia, która sprawia, że człowiek nie czuje się skrępowany ani wystraszony, że rozmawia z adwokatem. Pani Gabriela Balasa podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, profesjonalnie i sumiennie. Wkłada w to co robi całą "siebie". Z czystym sumieniem w 100% polecam Panią Mecenas. Jeśli kiedykolwiek będę musiała jeszcze skorzystać z pomocy adwokata, mój wybór będzie na pewno ten sam Pani Mecenas Gabriela Balasa.

Dorota Warżołek

Profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowanie, dyspozycyjność oraz życzliwość to najważniejsze cechy, którymi w dużym skrócie można opisać współpracę z Panią Adwokat. W czasie wielu miesięcznej współpracy nigdy nie miałam poczucia zaniedbywania, a Pani Adwokat zawsze służyła mi poradą prawną oraz z dużą starannością i zaangażowaniem przygotowywała wszystkie potrzebne dokumenty sądowe. Moja sprawa zakończyła się sukcesem. Z czystym sumieniem polecam Panią Gabrielę. Pani Adwokat serdecznie dziękuje.

Jadwiga Warchoł

W naszej współpracy bardzo podobało mi się to że mogłam zawsze liczyć na pomoc że strony pani Gabrysi. Mogłam dzwonić i pisać o każdej porze jak miałam jakiś problem. Żadne moje pytanie nie zostawało bez konkretnej odpowiedzi 😀Mogę powiedzieć że Pani Gabrysia jest jedyna w swoim rodzaju, świetnie wykonuje swoja pracę. Podchodzi do sprawy z dużym zaangażowaniem i jest godna polecenia👍👍👍

5.0 (55 opinii)
KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Sprawy Rozwodowe Warszawa
Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie przekazanych zaledwie 2 godziny wcześniej dokumentów, przedstawił analizę sytuacji, możliwe oraz wskazane do przedsięwzięcia kroki prawne oraz bardzo uspakajające perspektywy dla ofiary przestępstwa oraz obiektywnie trudne dla dopuszczających się przestępstwa z artykułu KK. Zachęcony szybkością i poziomem obsługi o 12:50 zaproponowałem kontynuowanie współpracy i kolejne zadanie. Zaś o 13:112 skończyłem pisanie zasłużonej referencji. Szczerze polecając, chylę czoła przed panem adwokatem Chylem.

Jerzy Kalenik

Pani Joanna prowadziła dwie moje trudne sprawy w odstępie kilku lat. Obie zakończyły się sukcesami. Jestem pełen podziwu dla jej profesjonalizmu, zaangażowania i determinacji w dążeniu do osiągniecia powodzenia. Pomyślne zakończenie było możliwe dzięki staranności i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły. Duże wrażenie zrobiły na mnie terminowość i zawsze staranne przygotowanie do każdej rozprawy sądowej. Ogromnymi atutami pani Mecenas są umiejętność przekonania sądu do słuszności jej argumentacji oraz skuteczność polemiki ze stroną przeciwną. Duże znaczenie ma również jej umiejętność szybkiej i trafnej reakcji na sali sądowej. Dla mnie było ważne także to, że pani Mecenas okazuje klientom cierpliwość i empatię. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z panią Joanną.

Andrzej Kopania

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

5.0 (36 opinii)
Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba - Adwokaci Rozwodowi Kraków
Dominik Maciąg

Lux Legis Kancelaria Adwokacka reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzący kancelarię prawnicy działają sprawnie i skutecznie, błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Na uwagę zasługuję forma współpracy z adw. Wojciechem Markiem Ziębą oraz adw. Jakubem Czyżewskim. Adwokat informuje o sprawie na każdym jej etapie, wykazuje się dużą własną inicjatywą i pomysłowością połączoną z ogromnym doświadczeniem. Bardzo skuteczne ( a przecież na tym mi najbardziej zależało ) osoby o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalizmie, rzetelności, posiadanej wiedzy - to cechy, które Panowie adw. łączą z niesamowitą empatią, cierpliwością i spokojem. Dla rzucenia obrazu rangi tej opinii na tematykę sprawy, chciałbym zaznaczyć bez wchodzenia w szczegóły, że nie dotyczyła błahego tematu, a ocierała się o najważniejsze instytucje Państwowe. Wyrażam najwyższe uznanie. Współpracowałem z wieloma kancelariami, ale ta jest moją nr 1.

Elżbieta Woźniak

Pan Wojciech jest w 100% profesjonalistą w swojej dziedzinie oraz reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych. Jego pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie były widoczne od pierwszego spotkania. Po zapoznaniu się ze szczegółami jasno i rzetelnie przedstawił możliwe scenariusze oraz zaproponował najlepsze rozwiązanie sytuacji, w której inni prawnicy zawiedli. Jego działania były błyskawiczne i skuteczne, a ja byłam informowana o każdym podejmowanym przez pana Wojciecha kroku. Najważniejszym jednak jest podejście pan Mecenasa do drugiego człowieka, jego uprzejmość i chęć pomocy niekierowana wyłącznie zyskiem, a faktycznym zaangażowaniem w rozwiązaniu problemu. Z czystym sercem mogę szczerze polecić Mecenasa Wojciecha oraz jego kancelarię.

Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

5.0 (83 opinie)
RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Adwokaci Rozwodowi Warszawa

Adwokaci Rozwodowi

 • Warszawa
 • RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek
Małgorzata Jasińska

Pani Mecenas prowadziła mi dwie sprawy, jedną o rozwód a drugą gospodarczą o zapłatę. Obie sprawy już zakończone wyrokiem i wygrane. Z czystym sercem mogę polecić. Oprócz doświadczenia i opieki prawnej, Pani Mecenas pomogła mi się pozbierać i przejść przez najtrudniejszy okres w moim życiu, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Zawsze znajdowała dla mnie czas, bardzo sprawnie odpisywała na maile bądź oddzwaniała. Zawsze dobrze przygotowana, na sali sądowej błyskotliwa. Jako że miałam do czynienia już wcześniej z innymi prawnikami, wiem co mówię i z pełnym przekonaniem polecam kancelarię!

Paulina Miazek

Pani Mecenas Anna jest świetnym prawnikiem i byłam zadowolona z obsługi prawnej. Na duży plus zasługuje komunikacja z klientem. Pani Mecenas tłumaczy wszystkie zagadnienia w jasny i przystępny sposób. W razie pytań zawsze służy pomocą. Zawsze odbiera telefony, od razu odpisuje na maile i smsy. Pani Ania bardzo sympatyczna, ale dla drugiej strony ostra i konkretna. Takich właśnie cech oczekiwałam od prawnika. Pozdrawiam, Paulina.

Ewa Szczerbuk

Wspaniały prawnik! Bardzo rzeczowa, konkretna, a jednocześnie pełna empatii osoba. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu w sprawę, mimo że szanse na zakończenie sprawy na pierwszej rozprawie były niewielkie, udało się zamknąć postępowanie po mojej myśli. Bardzo jestem wdzięczna za postawę i pomoc pani Ani. Każdemu życzę i polecam takiego prawnika :)

5.0 (42 opinie)

Adwokat od rozwodu w innych miejscowościach