Powiedz jak możemy Ci pomóc

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA

Gdańsk

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Bezpośredni kontakt do Kancelarii:
T:
E: adwokat@klugmann.pl

http://klugmann.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=I0Ck52mtLbw

Gdańsk-Wrzeszcz
ul. Adama Mickiewicza 1/3

Po pierwsze skuteczność:

Skuteczność jest głównym wyznacznikiem sukcesu. Dlatego dobieramy nowoczesne i skuteczne działania aby zadbać o interes Klienta.

Po drugie kontakt:

Preferujemy efektywną komunikację. Dlatego jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz w mediach społecznościowych. Zapewniamy również łatwy dostęp do Kancelarii. Bez jakichkolwiek barier architektonicznych - na parterze. W centrum dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz, przy Placu Komorowskiego. Blisko przystanków komunikacji miejskiej oraz bezpłatnych miejsc parkingowych.

Po trzecie unikalne doświadczenie:

Zespól tworzą osoby posiadające praktykę prawniczą zdobytą zarówno w trakcie wykonywania obowiązków oskarżyciela publicznego, jak i adwokata. Zdobytą w ten sposób wiedzę staramy się wykorzystać na korzyść Klienta.

A ponadto

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, o rozwód i separację i związanych z nimi sprawach majątkowych, w sprawach karnych, wykroczeniowych, cywilnych, administracyjnych, konsumenckich.

Współpracujemy z notariuszami, psychologami, pracownikami naukowymi, biurami detektywistycznymi oraz z niemiecką Kancelarią Adwokacką Kancelarią Bagusche + Partner Rechtsanwälte Standort Köln Oskar-Jäger-Straße 170 50825 Köln Standort Saarbrücken Bahnhofstraße 38 66111 Saarbrücken.

Zapraszamy

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

98 opinii

Pozytywna (98)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Monika D. 1 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Trafiłam do Pana mecenasa przypadkiem. Miałam bardzo skomplikowaną sytuację prawną, Pan mecenas ze swoim profesjonalizmem bez problemu doprowadził do szczęśliwego finału. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką mnie obdarzył, Pan mecenas jest rzetelną i konkretną osobą. Z czystym sumieniem polecam!

Robert G. 1 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klientów. Kancelaria godna polecenia.

Katarzyna O. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Adwokat z ogromną wiedzą na temat prawa, bardzo dobrze zna prawo pracy i pomógł mi w rozstrzygnięciu konfliktu, za co dziękuje bardzo serdecznie.

Gondek J. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Godna polecenia kancelaria adwokacka z dbałością o wszystkie detale. Gorąco polecam bo można zaufać tutaj w 100%.

Sebastian M. 28 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Dziękuję adwokatowi Dariuszowi za jego wkład i zaangażowanie w moją rozprawę, były dwa procesy, na obu Pan Adwokat bronił moją stronę i jasno pokazywał, że w tym wszystkim nie złamałem prawa. Dziękuję.

Garbet D. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Świetny adwokat! Pan Dariusz niebywale pomógł mi w trudnej sytuacji, niedawno zmarła mi mama, a firmy windykacyjne siadły na nas jak muchy. Adwokat sporządził plan działań i zaczęliśmy go wdrażać, zaczynając od wysłania pisma do firmy windykacyjnej. Efekt po 2 tygodniach to umorzenie całej sprawy, jest Pan niemożliwy, dziękuje jeszcze raz.

Wolski P. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Dobra lokalizacja kancelarii, sprawa powierzona mecenasowi Klugmann została zakończona i rozstrzygnięta na moją korzyść, a efekt mówi sam za siebie.

Patrycja J. 27 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu tej kancelarii adwokackiej. Wybór tej kancelarii to zdecydowanie jedna z moich najlepszych decyzji które podjęłam w ostatnim czasie.

Jaromir M. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Imponująca wiedza w dziedzinie prawa, szczególnie dla osoby która w żadnym stopniu go nie kojarzy. Wiedza jaką przekazał mi adwokat była niezmiernie ważna i niezbędna, chciałem zacząć świadczyć pewne usługi w mieście, natomiast z punktu prawa nie za bardzo wiedziałem co mogę, a co nie. Dziękuję też za ogromną cierpliwość i możliwość notowania podczas wizyty u Pana. Bardzo dziękuje Panu i Pana zaangażowaniu, zdecydowanie bardzo polecam.

Stanisław B. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Adwokat Klugmann konkretnie przedstawił działania jakie będą nami kierowały przy sprawie majątkowej. Podziw budzi doświadczenie w tego typu sporach, jak i wachlarz działań! Polecam serdecznie usługi tego adwokata.

Kołaczyk D. 23 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Adwokat bardzo miły i widać, że tak jak np. lekarz, zależy mu od samego początku by pomóc pacjentowi, byłem na poradzie prawnej i dowiedziałem się na tylu istotnych rzeczy co nigdy, dziękuje i polecam.

Krzysztof M. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pragnę wystawić Panu recenzje jako moje uznanie za dominującą postawę podczas mojej rozprawy podziału majątku po starej działce rodziców. Końcem końców po prawie roku chodzenia po sądach i szukaniu informacji w internecie, uznałem że lepiej będzie zwrócić się o pomoc do specjalisty w dziedzinie prawa. Żałuję, że nie poszedłem do Pana na samym początku, ale lepszy rydz niż nic. Pozdrawiam Serdecznie - Krzysztof.

Burczyn J. 20 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Daje 5/5, adwokat pomógł sporządzić mi umowę wynajmu mieszkania, nie wiedziałem do końca jak się za to zabrać, ostrzegł mnie i poinformował o najczęstszych błędach których szczerze mówiąc nigdy nie chciałbym popełnić. Dziękuje bardzo za pomoc.

Maria K. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z tą kancelarią adwokacką trwa już pół roku, jestem zadowolona z wysokiej jakości usług jakie świadczy tu mecenas Klugmann. Wzorowe podejście do klienta, punktualne spotkania, jak i pełna rzetelność.

Wojciech K. 17 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Udzielenie ze strony adwokata pomocy w mojej sprawie było natychmiastowe. Rzeczowe i bardzo ludzkie podejście do całości sprawy.

Sabina J. 15 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Panie Adwokacie, chcę z całego serca podziękować Panu za pozytywny wynik rozpatrzenia przez sąd mojej rozprawy, włożył Pan całe serce i siły w to, bym dostała to na co zasługuje. Jestem Panu bardzo wdzięczna.

Soboń B. 14 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

W ocenie profesjonalizmu, Mecenas Klugmann mocno dominuje wśród osób, do których zwracałem się ze sprawą majątkową. Bardzo mocno stąpająca po ziemi persona, spotkanie merytoryczne, nie traciliśmy oboje dużo czasu na rozmowę o czymś innym niż o sprawie, dużo informacji, widać doświadczenie ale co ważne- mecenas podjął się pomocy. Z wyrazami szacunku polecam tę kancelarię.

Agnieszka B. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Podejście do całości sprawy bardzo poprawne, żadnych niedomówień przy wykonywaniu czynności łagodzących strony konfliktu, otrzymałem ogromne wsparcie nie tylko prawne ale i słowne, i duży wkład własny ze strony Adwokata.

Filip B. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Super człowiek, wiedział od samego początku co robić i jak to wszystko zorganizować, a wcześniej co przygotować żeby dało to taki efekt na jaki liczyłem.

Karol M. 26 lutego 2022
Pozytywna opinia

Rewelacyjny przebieg całe sprawy, jestem wdzięczny dziękuje i polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Adama Mickiewicza 1/3, Gdańsk

WWW

http://klugmann.pl/

Telefon

503 ••• ••• Pokaż numer

Skype

live:78ab97e95b9c0379

Facebook

https://www.facebook.com/Klugmann-Kancelaria-Adwokacka-229270647641163/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DARIUSZ KLUGMANN
Imię (pierwsze) DARIUSZ
Drugie imię ADAM
Nazwisko KLUGMANN
Data rozpoczęcia działalności 2017-11-22
NIP 5932154342
Regon 368805804

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdańsk
Gmina Gdańsk
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80425
Poczta Gdańsk
Ulica ul. Adama Mickiewicza
Numer nieruchomości 1
Numer lokalu 3

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-11-23
Data powstania 2017-11-22
Data rozpoczęcia działalności 2017-11-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
5813Z WYDAWANIE GAZET
5814Z WYDAWANIE CZASOPISM I POZOSTAŁYCH PERIODYKÓW
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6399Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.