Kredyt hipoteczny - Najlepsi w 2021

Najlepszy Kredyt Hipoteczny, 2021

8 164 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 8 164 firm
w kategorii Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Tani Kredyt Na Mieszkanie

 • Wrocław
 • Centrum Finansów Jarosław Janczyszyn

Każdy, kto szuka kredytu na mieszkanie powinien zgłosić się do Centrum Finansów Jarosław Janczyszyn i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Murator FINANSE - Kredyt hipoteczny Warszawa

Murator FINANSE

 • Warszawa
Dawid J.

Kontakt konsultanta w wyznaczonych przeze mnie godzinach - nie narzucał się ani nie zwlekał. Dokładny wywiad dzięki czemu przedstawiona oferta była wiarygodna, szczegółowa i zawierała kilka wariantów. Propozycja pomocy z innymi działaniami administracyjnymi towarzyszącymi budowie domu. Szczerze polecam, skorzystam z oferty.

Daniel Trzpil - Ekspert Finansowy - Kredyt hipoteczny Warszawa
Klaudia B.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Daniela. Jest to bardzo profesjonalny człowiek, który zna się na tym co robi i chętnie z uśmiechem oraz życzliwością pomoże w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z kredytem od samego początku. Również już po uruchomieniu procedury można liczyć na jego wsparcie. Dodatkowo w moim odczuciu oferty przedstawione przez Pana Daniela były najkorzystniejsze. Pan Daniel to człowiek, który posiada ogromną wiedze oraz kompetencje. Z chęcią pomaga w zrozumieniu zawiłych paragrafów i podpowiada na co warto zwrócić szczególną uwagę na poszczególnych etapach całego procesu.

Efektkredyt SC Zbigniew Sidor, Wojciech Kubica - Kredyt hipoteczny Bielsko-Biała

Solidna oferta kredytów hipotecznych to specjalność ekipy z firmy Efektkredyt SC Zbigniew Sidor Wojciech Kubica - są zawodowcami w branży. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ProFinance Konsulting Kredytowy i Inwestycjny Jarosław Domański - Kredyt hipoteczny Koszalin

Kredyt Na Mieszkanie

 • Koszalin
 • ProFinance Konsulting Kredytowy i Inwestycjny Jarosław

Kredyt na mieszkanie i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę ProFinance Konsulting Kredytowy i Inwestycjny Jarosław Domański. Wykwalifikowani eksperci z branży kredytu na mieszkanie pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Dołącz do naszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych

Działasz na rynku jako Specjalista od Kredytów Hipotecznych i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
BENGOLD kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe - Kredyt hipoteczny Wrocław

Świetny Kredyt Na Mieszkanie

 • Wrocław
 • BENGOLD kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe
Marcin Galla

Polecam w 100% tego doradcę. Naprawdę działa bardzo szybko, sprawnie, a do tego załatwia wszystko pozytywnie. Polecam naprawdę i dziękuję Panu wraz z rodziną bardzo.

Kredyty hipoteczne, nieruchomości Wrocław HipotekaToTu - Kredyt hipoteczny Wrocław

Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Wrocław
 • Kredyty hipoteczne, nieruchomości Wrocław HipotekaToTu

Ten specjalista działa w rejonie powiatu Wrocław i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej oferty kredytów hipotecznych. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse - Kredyt hipoteczny Bielany Wrocławskie

Perfekcyjna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Bielany Wrocławskie
 • Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Ekspert Finansowy - ADAM PIEŃKOS - Kredyt hipoteczny Ostrołęka

Oferta kredytów hipotecznych na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

FINANSE.PL SP Z O.O. - Kredyt hipoteczny Będzin

Najwyższej Klasy Kredyt Na Mieszkanie

 • Będzin
 • FINANSE.PL SP Z O.O.

Jeszcze nie znalazłeś kredytu na mieszkanie, choć próbujesz znaleźć od dawna? FINANSEPL SP Z OO może być Twoim wybawieniem. Żeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Wybierz naj­lep­szy dla sie­bie kre­dyt hipo­teczny

Poszu­kują naja­trak­cyj­niej­szej oferty, a z pomocą naszego ran­kingu kre­dytowego mogą prze­ko­nać się, w któ­rym banku warto zacią­gnąć kre­dyt hipo­teczny. Firmy dorad­cze, jakie znaj­dują się na naszej liście, uła­twiają dopeł­nie­nie wszyst­kich for­mal­no­ści i wyszu­kują dla Klien­tów naj­lep­sze możliwości kredytowe pod hipotekę.

Na co chcesz przeznaczyć kredyt?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Inne pobliskie usługi: Księgowy Kredyt dla firm Kredyt
CREATIVEBEE - Kredyt hipoteczny Rzeszów

CREATIVEBEE

 • Rzeszów

Zdecydowanie o wyborze kredytu na mieszkanie nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z CREATIVEBEE pomogą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Ekspert Finansowy Paweł Szparło - Kredyt hipoteczny Ełk

Ekspert Finansowy Paweł Szparło

 • Ełk

Oferuje usługi z zakresu oferty kredytów hipotecznych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Ełk, ale także przyległych miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Justyna Chrzanowska Ekspert Kredytowy - Kredyt hipoteczny Dąbrowa Górnicza

Justyna Chrzanowska Ekspert Kredytowy

 • Dąbrowa Górnicza
Dorota B.

Panią Justynę mogę polecić z czystym sumieniem, uczciwa, kompetentna z dużym doświadczeniem i wiedzą. Czułam się w pełni zaopiekowana i bezpiecznie poprowadzona przez cały proces kredytowy. Rewelacyjny fachowiec. Polecam.

Radosław Grajek - Kredyt hipoteczny Siekierki wielkie

Odpowiedni Kredyt Na Mieszkanie

 • Siekierki wielkie
 • Radosław Grajek
Henryk K.

Doradca kredytowy (Pan Grajek-polecam) szybko i rzeczowo odpowiadał na pytania. Pełen profesjonalizm i doświadczenie.

Martyna Dulęba - Kredyt hipoteczny Kraków

Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Kraków
 • Martyna Dulęba

Firma Martyna Dulęba to wybitni specjaliści od oferty kredytów hipotecznych, obsługujący Klientów z miejscowości Kraków i sąsiednich powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

All Finance Group - Kredyt hipoteczny Września

All Finance Group

 • Września

All Finance Group zapewnia bogatą ofertę idealnych kredytów na zakup nieruchomości gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

KONSULT Mirosław Pieróg - Kredyt hipoteczny Kraków

Perfekcyjna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Kraków
 • KONSULT Mirosław Pieróg

Utalentowani pracownicy firmy KONSULT Mirosław Pieróg spełnią Państwa wymagania odnośnie oferty kredytów hipotecznych. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

Piotr Poznański - Ekspert Finansowy - Kredyt hipoteczny Chełm

Piotr Poznański - Ekspert Finansowy

 • Chełm

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej kredytu na mieszkanie? Piotr Poznański - Ekspert Finansowy na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Amtrust Group Eksperci Kredytowi - Kredyt hipoteczny Warszawa

Pierwszorzędna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Warszawa
 • Amtrust Group Eksperci Kredytowi
Tomasz K.

Do Amtrust trafiliśmy po złożeniu wniosków do banku przez doradcę z szeroko reklamującej się dużej firmy, a raczej po tym jak okazało się, że wcale nie zostały złożone, ważność dokumentów się kończyła, termin na zapłatę za dom się zbliżał. Bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w przyśpieszanie wniosków tak by dopiąć wszystko na czas. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni.

Karolina Wasilkowska - Partner Kredytowy mFinanse - Kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Profesjonalna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Gorzów Wielkopolski
 • Karolina Wasilkowska - Partner Kredytowy mFinanse
Chwedor

Bardzo miła współpraca, natychmiastowe działanie w powierzonym zadaniu, oraz profesjonalne podejście do klienta, to główne cechy które wyróżniają Pana Marcina Budryka i jego zespół w tej branży. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość współpracy z tymi ludźmi. Pozdrawiam.

Naj­lep­szy ran­king ban­ków ofe­ru­ją­cych kre­dyty hipo­teczne

Trzeba pod­kre­ślić, że w więk­szo­ści przy­pad­ków zarówno kre­dyt hipo­teczny, jak i pożyczka hipo­teczna są dłu­go­ter­mi­no­wym zobo­wią­za­niem finan­so­wym, które pozwala Klien­tom na sfi­nan­so­wa­nie celów zwią­za­nych z domem czy miesz­ka­niem – ich zakup, roz­bu­dowę, prze­bu­dowę czy też grun­towny remont. Nie można zacią­gnąć takiego zobo­wią­za­nia zbyt pochop­nie. Powinno to być poprze­dzone wni­kliwą ana­lizą ofert ban­ko­wych. Tylko bowiem banki mogą udzie­lać Klien­tom kre­dytów hipo­tecznych. Pod­czas wybie­ra­nia takiego zobo­wią­za­nia firmy dorad­cze i ich spe­cja­li­ści stają się nie­oce­nioną pomocą dla każ­dego poten­cjal­nego kre­dytobiorcy. W naszym ran­kingu firm, które udzie­lają naj­lep­szych kre­dytów hipo­tecznych, znaj­dziesz przed­się­bior­stwa, w któ­rych zatrud­nieni są spe­cja­li­ści, jak i banki, sta­jące się ofe­ren­tami takich zobo­wią­zań finan­so­wych zabez­pie­czo­nych hipo­teką usta­no­wioną na nie­ru­cho­mo­ści miesz­kal­nej w księ­dze wie­czy­stej. Ran­king obej­muje firmy dorad­cze i banki, wska­zu­jąc opi­nie o poszcze­gól­nych przed­się­bior­stwach oraz zakres loka­li­za­cyjny ich dzia­łal­no­ści.

Proszę o wycenę
Pracownia Usług Finansowych Edyta Szulist - Kredyt hipoteczny Przodkowo

Doskonała Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Przodkowo
 • Pracownia Usług Finansowych Edyta Szulist
Agnieszka A.

Edyta pomogła mi w konsolidacji kredytu hipotecznego i jestem bardzo zadowolona. Edyta przeanalizowała moją sytuacje bardzo wnikliwie i dobrała najlepszą opcję na rynku. Polecam w 100%, pełen profesjonalizm i czuwanie nad każdym szczegółem do samego końca procedury, czułam się bardzo zaopiekowana przez cały czas. Dziękuję!

OPEN FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA - Kredyt hipoteczny Warszawa

OPEN FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

 • Warszawa

Open Finance SA jest firmą pośrednictwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię pośrednictwa finansowego. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Osobom inwestującym pomagamy: określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe, wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy, przygotować strategię inwestowania, w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne. Osobom szukającym kredytu pomagamy: wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, określić

Bank Spółdzielczy we Mstowie - Kredyt hipoteczny Mstów

Bank Spółdzielczy we Mstowie

 • Mstów
Magdalena K.

Bank Spółdzielczy we Mstowie to naprawdę dobry wybór, jeśli chodzi o kredyty hipoteczne. Korzystne warunki kredytowania, atrakcyjna oferta - wyróżniająca się na tle konkurencji, szybka decyzja kredytowa, profesjonalna, miła kadra, która z cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania i dba o klienta - to tylko niektóre atuty, które posiada ten bank. Wydawać by się mogło, że mały bank, nie będzie w stanie przebić swoją ofertą dużych banków krajowych, a jednak takie myślenie jest błędne. W przypadku kredytów hipotecznych Bank Spółdzielczy we Mstowie jest w stanie konkurować z innymi na równym, jak nie wyższym poziomie. Sama skorzystałam z oferty kredytu hipotecznego i jestem w pełni zadowolona ze swojego wyboru, dlatego w 100% polecam

Otwarte Finanse Piotr Wieczerzak - Kredyt hipoteczny Lublin

Otwarte Finanse Piotr Wieczerzak

 • Lublin

Pracownicy Otwarte Finanse Piotr Wieczerzak to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży profesjonalnej oferty kredytów hipotecznych. Aby poznać ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

FAIR FINANCE Jarosław Buchwald - Kredyt hipoteczny Szamotuły

Doskonałe Kredyty Na Zakup Nieruchomości

 • Szamotuły
 • FAIR FINANCE Jarosław Buchwald
Tomasz K.

Dzień dobry. Pan Jarosław Buchwald, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny, a łatwo nie było. Szczerze polecamy! Dziękujemy Panie Jarosławie! Tak trzymać i powodzenia!

PROFERTO - kredyt hipoteczny - Kredyt hipoteczny Olsztyn

PROFERTO - kredyt hipoteczny

 • Olsztyn
Agata B.

Solidna, rzetelna firma służąca doradztwem i pomocą. Miałam do czynienia z kilkoma kredytami i mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką wiedzą i profesjonalizmem.

MM FINANCE Monika Modrzejewska - Kredyt hipoteczny Swarzędz

MM FINANCE Monika Modrzejewska

 • Swarzędz

Podjęcie decyzji o wyborze kredytu na mieszkanie nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z MM FINANCE Monika Modrzejewska doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

Finanseeu - Kredyt hipoteczny Bielany Wrocławskie

Znakomite Kredyty Na Zakup Nieruchomości

 • Bielany Wrocławskie
 • Finanseeu
Maciej F.

Pani Agnieszka przeprowadziła mnie przez cały proces kupienia mieszkania, nie tylko przy sprawach kredytowych, ale i przy tematach dookoła służyła radą i odpowiedziami nawet na te najmniejsze pytania, sama zajmowała się papierologią i kontaktem z deweloperem. Do tej pory polecam Panią Agnieszkę znajomym jak tylko słyszę, że ktoś poważniej myśli o zakupie. :)

PomagamKredyty.pl - Kredyt hipoteczny Warszawa

Doskonała Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Warszawa
 • PomagamKredyty.pl

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PomagamKredytypl są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

MM Finanse Monika Mączka - Kredyt hipoteczny Gliwice

MM Finanse Monika Mączka

 • Gliwice
Aneta K.

Początki były bardzo trudne, zwłaszcza, że staraliśmy się o kredyt w czasie kiedy wszystko stanęło, a oczekiwanie na decyzję kredytową trwało 2-3 miesiące, co powodowało, że byliśmy bardzo niecierpliwi. Jednak dzięki Pani Monice wszystko się udało. Nie musieliśmy się niczym martwić. Pani Monika pomogła Nam wypełnić wszystkie wnioski, dzięki czemu odpadło Nam naprawdę dużo pracy. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji w bankach, byliśmy wspierani na każdym kroku. Pani Monika towarzyszyła Nam nawet przy podpisaniu umowy kredytowej, wyjaśniając wszystkie punkty i instruując nas krok po kroku co mamy dalej zrobić. Za każdym razem gdy był problem z uruchomieniem kolejnej transzy kredytu (błędne zlecenia przelewów wykonane przez bank) Pani Monika

Ofer­teo to wizy­tówka firm zaj­mu­ją­cych się kre­dytami hipo­tecznymi

Eksperci kre­dytów hipo­tecznych są nie­oce­nioną pomocą i wspar­ciem dla każ­dej osoby, która przy­mie­rza się do sko­rzy­sta­nia z takiej oferty kre­dytowej. W zna­le­zie­niu pro­fe­sjo­nal­nego doradz­twa kre­dytowego może pomóc przy­go­to­wane przez nas zesta­wie­nie naj­lep­szych ofert i podmio­tów finan­so­wych. Na kar­cie każ­dej z wymie­nio­nych w ran­kingu firm znaj­dziemy pod­sta­wowe infor­ma­cje o ich dzia­łal­no­ści, wska­za­nie loka­li­za­cji sie­dziby oraz branży finan­so­wej, jaką się zaj­mują. Może ona obej­mo­wać nie tylko kre­dyty hipo­teczne czy pożyczkę hipo­teczną, ale i inne zobo­wią­za­nia finan­sowe czy ubez­pie­cze­nia. W wybo­rze doradcy, który wybie­rze dla nas naj­lep­szy kre­dyt hipo­teczny, na pewno pomogą opi­nie Klien­tów, jakie pozo­sta­wiają kon­su­menci w obrę­bie naszej strony inter­ne­to­wej, a także na wizy­tówkach w ser­wi­sie ofer­teo. U nas znaj­dziesz także infor­ma­cje o samych kre­dytach hipo­tecznych i ich spe­cy­fice. Dowiesz się, czym są zdol­ność kre­dytowa i histo­ria kre­dytowania, a także poziom rocz­nej rze­czy­wi­stej stopy opro­cen­to­wa­nia. Z naszej strony każdy Klient może dowie­dzieć się cze­goś o pole­ca­nych eks­per­tach od kre­dytów hipo­tecznych, któ­rzy będą słu­żyć swoją radą i pomocą, aby final­nie wybrać dla kon­su­menta naj­lep­szy kre­dyt miesz­ka­niowy czy na dom. Z ich pomocą prze­brnię­cie przez pro­ces wnio­sko­wa­nia o kre­dyt hipo­teczny i gro­ma­dze­nia doku­men­tów będzie o wiele prost­szy.

Katarzyna Półrolniczak - Kredyt hipoteczny Poznań

Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Poznań
 • Katarzyna Półrolniczak

Firma Katarzyna Półrolniczak świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z powiatu Poznań oraz przyległych powiatów. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Doradca Finansowy Łukasz Wykręt - Kredyt hipoteczny Kraków

Doradca Finansowy Łukasz Wykręt

 • Kraków
Monika G.

realizacja usługi przebiegła sprawnie z dużą kompetencja ze strony p. Łukasza; prowadził sprawę fachowo i dużym zaangażowaniem; jestem bardzo zadowolona. Monika

Gabriela Żurawka - Kredyt hipoteczny Katowice

Gabriela Żurawka

 • Katowice
Agnieszka R.

Profesjonalna obsługa, duży zakres usług. Kompleksowo można być obsłużonym w jednym miejscu. Możliwość spotkania w dogodnym miejscu i czasie, a to wszystko w miłej atmosferze. Polecam.

Konrad Kowal - Pracownik Platinum Financial - Kredyt hipoteczny Poznań

Konrad Kowal - Pracownik Platinum Financial

 • Poznań
Adam M.

Z Panem Konradem współpracuje już od dawna. Tym razem pomógł mi przy wyborze związanym z kredytem hipotecznym. Potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i zawsze dobrze mi doradził. Na pewno dalej będziemy współpracować.

Usługi Finansowe Andrzej Kaniak - Kredyt hipoteczny Osówiec

Kredyty Na Zakup Nieruchomości

 • Osówiec
 • Usługi Finansowe Andrzej Kaniak

Usługi Finansowe Andrzej Kaniak zapewnia bogatą ofertę tanich kredytów na zakup nieruchomości gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Karol Zimnoch - Ekspert Kredytowy - Kredyt hipoteczny Białystok

Karol Zimnoch - Ekspert Kredytowy

 • Białystok
Dominika M.

Pan Karol to profesjonalny i godny zaufania doradca kredytowy. Dzięki jego pomocy i ogromnej wiedzy udało mi się uzyskać upragniony kredyt na budowę domu systemem segmentowym. Korzystałam wcześniej już z pomocy dwóch innych doradców, którzy nie potrafili znaleźć rozwiązania mojej sytuacji. Oprócz specyficznego sposobu budowy, miałam również kredyt gotówkowy za który kupiłam ziemię. Problemem było też to, że jako samotna mama w wielu bankach byłam na progu zdolności kredytowej. Problem? Nie dla Pana Karola! :) Wszechstronny, zaangażowany, szukający rozwiązań tam gdzie inni się poddali. Wszystko miałam przedstawione jasno i zrozumiale bez wcześniejszej znajomości procesów bankowych. Wsparcie na każdym etapie. Wszystkie sprawy od samego

www.KredytEkspert.com - Kredyt hipoteczny Wrocław

www.KredytEkspert.com

 • Wrocław

Poszukując kredytów mieszkaniowych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale wwwKredytEkspertcom przebije je wszystkie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

WWJM.PL - Ekspert Finansowy - Kredyt hipoteczny Lublin

WWJM.PL - Ekspert Finansowy

 • Lublin

Osoby z WWJMPL - Ekspert Finansowy zaproponują Ci najlepszą ofertę kredytów mieszkaniowych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

POŚREDNICTWO FINANSOWE - Kredyt hipoteczny Kraków

Perfekcyjna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Kraków
 • POŚREDNICTWO FINANSOWE

Perfekcyjna oferta kredytów hipotecznych to życiowa pasja ekipy z firmy POŚREDNICTWO FINANSOWE - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Alex T.Great Ekspert Hipoteczny - Kredyt hipoteczny Cieszyn

Alex T.Great Ekspert Hipoteczny

 • Cieszyn
Daniela F.

"Pan Patryk Przygoda to właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki niemu takie osoby jak my z mężem, które w sprawach bankowo-finansowych czują się jak dzieci we mgle, mogą praktycznie bezboleśnie przebrnąć przez te wszystkie procedury dotyczące uzyskania kredytu na wymarzone M4 niemalże prowadzone za rękę przez doradcę kredytowego. Pan Patryk w sposób przystępny a zarazem kompetentny wytłumaczył nam wszystko, pomógł w wyborze najkorzystniejszej dla nas oferty, złożył wniosek do banku a jednocześnie cały czas był pomocny na każdym etapie załatwianiu kredytu. Dzięki jego nieocenionej pomocy dostaliśmy kredyt przy naszym niewielkim zaangażowaniu i w krótkim czasie. Polecamy z całego serca każdemu kto niepewnie czuje się w sprawach dot.

BON Tomasz Sabinarz - Kredyt hipoteczny Jelenia Góra

Perfekcyjna Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Jelenia Góra
 • BON Tomasz Sabinarz
Grzegorz C.

Fachowa obsługa, znakomita wiedza, i doradztwo, niezwykła intuicja i zrozumienie klienta. Dzieki BON Tomasz Sabinarz, udało mi się rozwinac firmę i wznieść ją na wyższe tory.

PSDL Eksperci Finansowi - Kredyt hipoteczny Lublin

PSDL Eksperci Finansowi

 • Lublin

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PSDL Eksperci Finansowi są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Lepiej Na Swoim. Ekspert Kredytów Hipotecznych - Kredyt hipoteczny Warszawa

Kredyt Hipoteczny

 • Warszawa
 • Lepiej Na Swoim. Ekspert Kredytów Hipotecznych

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Lepiej Na Swoim Ekspert Kredytów Hipotecznych z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Paulina Jankowska - Kredyt hipoteczny Poznań

Paulina Jankowska

 • Poznań
Łukasz N.

Skorzystałem z doradztwa p. Pauliny podczas składania wniosku o kredyt hipoteczny. Pełen profesjonalizm, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania i szybkość załatwiania wszelkich formalności są zadziwiające. Całość procesu realizowana przez p. Paulinę przebiega tak sprawnie, że nie musiałem stresować się że czegoś zapomnę. Moja rola sprowadzała się głównie do dostarczania dokumentów, a Pani Paulina niczym dyrygent orkiestry zarządzała całym procesem. Z pewnością polecę jej usługi wszystkim innym ludziom.

Kamila Górska Ekspert Kredytowy - Kredyt hipoteczny Wrocław

Kamila Górska Ekspert Kredytowy

 • Wrocław

Takiej propozycji kredytu hipotecznego nie znajdziesz w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeśli poszukujesz odpowiedniego kredytu hipotecznego to koniecznie sprawdź Kamila Górska Ekspert Kredytowy. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

V-Cash KREDYTY HIPOTECZNE KATARZYNA SIWIEC - Kredyt hipoteczny Rzeszów

V-Cash KREDYTY HIPOTECZNE KATARZYNA SIWIEC

 • Rzeszów

Wybranie rewelacyjnego kredytu hipotecznego jest niełatwe, ale V-Cash KREDYTY HIPOTECZNE KATARZYNA SIWIEC na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Ewa Tankiewicz Ekspert Finansowy - Kredyt hipoteczny Białystok

Ewa Tankiewicz Ekspert Finansowy

 • Białystok
Andrzej K.

Właśnie jestem po uzyskaniu drugiego kredytu i zakupie realizowanego z Panią Ewą. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną osobą. Polecam każdemu, od kogo słyszę, że potrzebuje kredytu. Pani Ewa załatwia wszystko, nie pozostawia miejsca na czasochłonne zastanawianie się czego potrzeba, a czego nie potrzeba, aby zaspokoić dany bank. Dobór banku zawsze pozostawia do ostatecznego wyboru, w oparciu o za i przeciw każdej oferty. Świadomie ma się wybór, tego najlepszego i najbardziej korzystnego na lata kredytowania.

CENTRUM KREDYTOWO - UBEZPIECZENIOWE Edyta Daniszewska - Kredyt hipoteczny Toruń

CENTRUM KREDYTOWO - UBEZPIECZENIOWE Edyta Daniszewska

 • Toruń
Karolina B.

Z całego serca polecam Panią Edytę. Dzięki niej cały proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegł szybko i bezboleśnie. Wszystko zostało nam dokładnie wyjaśnione. Przez cały czas Pani Edyta była do naszej dyspozycji cierpliwa, profesjonalna i pomocna! Świetna współpraca, polecam.

Wrocławskie Centrum Kredytowe - Kredyt hipoteczny Wrocław

Wrocławskie Centrum Kredytowe

 • Wrocław
Andrea J.

Trafiłam do Pana Krzysztofa z polecenia od znajomych i to była najlepsza decyzja. Pan Krzysztof starannie przeprowadził wywiad, stworzył oferty i wszystko z dokładnością wyjaśnił na kilku spotkaniach. Podpisując umowę kredytową byłam pewna, że wybrałam najlepszą dostępną ofertę i nie bałam się, że nagle pojawia się jakieś ukryte koszty, o których nie byłam poinformowana. Pomaga załatwić potrzebne dokumenty w bankach i u dewelopera. Serdecznie polecam usługi tego Pana!

Reliance Polska Sp. z o.o. - Kredyt hipoteczny Kraków

Znakomity Kredyt Na Mieszkanie

 • Kraków
 • Reliance Polska Sp. z o.o.

Reliance Polska Sp z oo zapewnia bogatą ofertę znakomitego kredytu na mieszkanie gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Podobne zlecenia: Szukam kredytu hipotecznego
Na co chcesz przeznaczyć kredyt?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.