Kredyt hipoteczny Wrocław - Najlepsi w 2023

Najlepsze Kredyty Hipoteczne we Wrocławiu, 2023

W jakiej dzielnicy poszukujesz specjalisty?
Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kredyt hipoteczny Wrocław - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych we Wrocławiu w 2023 r. wybranych z 447 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 1807 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kredyt hipoteczny Wrocław
Promowany

HipotekaToTu

 • Wrocław
Roland B.

Dzięki pomocy Pani Ewy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny spełniający moje potrzeby, oczekiwania i możliwości, została mi przedstawiona jasna i czytelna kalkulacja najkorzystniejszych ofert bankowych, Pani Ewa udzieliła mi klarownych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, w każdym momencie procesu kredytowego wiedziałem jaki jest jego status, dalsze kroki, i jakie jeszcze dokumenty i do kiedy muszę dostarczyć, że wszystkich procesów kredytowych jakie dotychczas przechodziłem ten był zdecydowanie najmniej dla mnie obciążający jako kredytobiorcy, ograniczając mój udział w zasadzie do niezbędnego minimum, bardzo dużo tematów udało się załatwić zdalnie, bez konieczności osobistych wizyt u doradcy i w banku, a to wszystko w czasach mocno

5.0 (25 opinii)
Wrocławskie Centrum Kredytowe - Kredyty Mieszkaniowe Wrocław
Promowany

Znakomite Kredyty Mieszkaniowe Wrocław

 • Wrocław
 • Wrocławskie Centrum Kredytowe
Mateusz J.

Polecam z całego serca doradztwo pana Krzysztofa. Utrzymywaliśmy kontakt przez kilka miesięcy, Pan Krzysztof bardzo szybko odpisuje na maile, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania (często nawet późnym wieczorem) oraz przygotował wiele wyliczeń na moją prośbę. Ostatecznie udało się sfinalizować kredyt dzięki jego pomocy.

5.0 (11 opinii)
Wojciech Kubica & Zbigniew Sidor Efektkredyt SC & Atrium Nieruchomości - Kredyty Mieszkaniowe Bielsko-Biała
Promowany
Agnieszka U.

Polecam z całego serca. Pomoc Pani Agnieszki niezastąpiona, pomogła nam w całej dokumentacji, kierowała dokąd mamy się udać po konkretne papiery, odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące kredytu. Bez niej nie przebrnęlibyśmy przez ten cały proces, jeśli mieliśmy pytania mogliśmy skontaktować się z Panią Agnieszką nawet w weekendy. Polecamy z czystym sumieniem, jeśli brać kredyt to tylko z tą firmą!

5.0 (264 opinie)
Aleksandra Kiesińska - Kredyt Hipoteczny Wrocław
Promowany

Dobry Kredyt Hipoteczny Wrocław

 • Wrocław
 • Aleksandra Kiesińska
Xavian T.

Jestem zachwycony profesjonalizmem Pani Aleksandry z Santander Bank! Dzięki jej zaangażowaniu i wiedzy, proces załatwiania kredytu hipotecznego był naprawdę gładki. Już podczas pierwszej konsultacji wyjaśniła mi wszystkie szczegóły i dała cenne wskazówki dotyczące spłaty kredytu.

5.0 (2 opinie)
WIKTOROLI S.A. - Kredyt Hipoteczny Bielsko-Biała
Promowany

Bezkonkurencyjny Kredyt Hipoteczny

 • Bielsko-Biała
 • WIKTOROLI S.A.
Angelika P.

Polecam serdecznie. Firma godna polecenia. Skorzystałam z oferty kredytu gotówkowego załatwionego przez firmę. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Wszystkie firmy
Paweł Maryjowski ALUPAM Finanse - Kredyt Na Mieszkanie Bielany Wrocławskie
best badge
Kacper D.

Bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem. Jest to osoba rzetelna, i bardzo inteligentna oraz pomocna. Posiada certyfikat który jest moim zdaniem prestiżowy i daje większą świadomość że rozmawia się z osobą która na prawdę zna się na swoim fachu. Pan Paweł jest dostępny zawsze - nie ważny jest dla niego dzień tygodnia oraz godzina. Był w stanie podjąć współpracę w niedzielę o godzinie 11 czego się nie spodziewałem. Pomógł mi z decyzją w sprawie zakupu mieszkania, wycena oraz wszystkimi ważnymi sprawami z tym związane. Bardzo polecam Pana Pawła, moje doświadczenia z Panem uważam za bardzo dobre i jeśli ktoś z moich znajomych będzie szukał kredytu, to będę go polecał.

5.0 (68 opinii)
Wrocławskie Centrum Kredytowe - Kredyt Hipoteczny Wrocław
best badge
Mateusz J.

Polecam z całego serca doradztwo pana Krzysztofa. Utrzymywaliśmy kontakt przez kilka miesięcy, Pan Krzysztof bardzo szybko odpisuje na maile, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania (często nawet późnym wieczorem) oraz przygotował wiele wyliczeń na moją prośbę. Ostatecznie udało się sfinalizować kredyt dzięki jego pomocy.

5.0 (11 opinii)
Murator FINANSE - Kredyt Hipoteczny Warszawa
best badge
Łukasz R.

Rzetelne i kompetentne doradzanie przy dość skomplikowanym majątkowym rozwiązaniu na wspólnej rodzinnej działce w kontekście możliwości realizacji inwestycji w przyszłości. Pan od ręki zadzwonił do znajomej Pani notariusz, co pozwoliło na szybkie oszacowanie kosztów formalnych podziału ziemi i związanych z tym prowizji.

5.0 (49 opinii)
Marcin Kędzierski Finanse - Pożyczki Hipoteczne Wrocław
best badge
Janusz J.

Dziękujemy Panu Marcinowi za współpracę. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym doradztwa finansowego, Pan Marcin profesjonalnie zajął się naszym kredytem, wykazał się cierpliwością, był dostępny zawsze kiedy to było potrzebne. Jego wiedza i kontakty sprawiały, że wszelkie wątpliwości były wyjaśniane w kilka minut. Dzięki pomocy Pana Marcina nasze marzenia się spełniają.

5.0 (89 opinii)
Biuro Kredytowe Marta Staszak - Kredyt Hipoteczny Wrocław
best badge
Paweł M.

Polecam współpracę z Panią Martą Staszak - sam korzystałem z Jej usług i profesjonalizmy już dwa razy i za każdym razem byłem obsłużony bardzo dobrze. Zostały mi wytłumaczone wszystkie kwestie, które wzbudzały moje wątpliwości. W przypadku podejmowania decyzji finansowych niezwykle ważne są cechy takie, jak rzetelność , spokój i życzliwość osoby, która nam doradza. W usłudze Pani Marty znalazłem wszystkie te cechy i dlatego szczerze polecam

5.0 (2 opinie)
Ekspert Finansowy Jakub Karwowski - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław
best badge
Roksolana B.

Serdecznie polecamy. Dzięki pomocy Pana Jakuba przebrnęliśmy przez drogę do wymarzonego mieszkania, nawet bariera językowa nie stanowiła dla niego problemu, wszystko nam wytłumaczył i pokierował od początku do końca. Pan Jakub jest osobą kompetentną w swojej dziedzinie i bardzo pomocną, dzięki niemu cała procedura przebiegła bardzo szybko. Serdecznie polecamy usługi Pana Jakuba.

5.0 (3 opinie)
Centrum Finansów Jarosław Janczyszyn - Pożyczki Hipoteczne Wrocław
best badge
Jakub M.

Z całego serca polecamy współprace z Panem Jarosławem. Ogromna wiedza połączona z zaangażowaniem, wyrozumiałością i cierpliwością w tłumaczeniu zawiłości umów kredytów hipotecznych. O każdej porze dnia mogliśmy liczyć na pomoc i odpowiedź, Pan Jarosław dokładnie wytłumaczył nam wszystkie etapy składania dokumentów. Dopilnował żeby wszystkie potrzebne zaświadczenia były dostarczone. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i poświęcony czas, jeszcze raz serdecznie polecamy skorzystanie z oferty Centrum Finansów prowadzone przez Pana Jarosława.

5.0 (206 opinii)
Wojciech Kubica & Zbigniew Sidor Efektkredyt SC & Atrium Nieruchomości - Kredyty Mieszkaniowe Bielsko-Biała
best badge
Anna N.

Polecam serdecznie do współpracy każdemu. Pan Wojciech i Pani Barbara, którzy zajmowali się naszymi sprawami (związanymi z kredytem hipotecznym), byli z nami w stałym kontakcie. Kwestie niezrozumiałe dla nas od razu były wyjaśniane, o wszystko mogliśmy zapytać i poradzić się. Wniosek złożony błyskawicznie, a cała procedura kredytowa również przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam serdecznie.

5.0 (264 opinie)
HipotekaToTu - Kredyt Hipoteczny Wrocław
best badge
Małgorzata D.

Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Pełne doradztwo bazujące na bogatym doświadczeniu, dzięki temu nie musiałam zasięgać rady kolejnego specjalisty. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ moje oczekiwanie zostały całkowicie zrealizowane i czułam indywidualne podejście do mojej sprawy. Na pewno w przyszłości skorzystam i mogę szczerze polecić obsługę całej kancelarii, a w moim przypadku Pani Ewy Nowickiej.

5.0 (25 opinii)
Bodo Finanse Michał Bodo - Kredyty Mieszkaniowe Trzebnica
best badge
Małgorzata C.

Byłam "szczęśliwą" frankowiczką dzięki Panu Michałowi udało się zamienić kredyt na złotówkowy wraz z zamiana mieszkania na większe. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam wszystkim.

5.0 (1 opinia)

Więcej specjalistów od kredytów hipotecznych z Wrocławia

Jakub Banaszak - Kredyty Mieszkaniowe Wrocław

Jakub Banaszak

 • Wrocław

Dotarcie do pierwszorzędnych kredytów mieszkaniowych może być niełatwe, ale Jakub Banaszak na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego produktu. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 (39 opinii)
BENGOLD kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław
Cezary P.

Jesteśmy pod wrażeniem współpracy z Panem Mateuszem. Kontakt z Panem Mateuszem przebiegał w sposób jakbyśmy znali się latami. Mobilność i dyspozycyjność to kolejne cechy na plus. Oczywiście ze swojej strony polecamy.

5.0 (43 opinie)
Financial Unity Sp. z o.o. - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław

Dotarcie do bezkonkurencyjnych kredytów na zakup nieruchomości może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Financial Unity Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu właściwego rozwiązania. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (4 opinie)
Kamila Górska Ekspert Kredytowy - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Równie dobrej oferty kredytu hipotecznego prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeśli poszukujesz taniego kredytu hipotecznego to niezwłocznie poznaj Kamila Górska Ekspert Kredytowy. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (2 opinie)
FS Finance - Kredyt Hipoteczny Wrocław

FS Finance

 • Wrocław
Karol M.

Pani Agnieszka poprowadziła lepiej sprawę niż w banku. Finansowanie otrzymałem, także bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kredytów Hipotecznych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kredytów Hipotecznych i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Investivia Sp. z o.o. - Kredyt Na Budowę Domu Wrocław
Natalia V.

Pani Monika to najlepszy ekspert finansowy w Wrocławiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, solidna i profesjonalna obsługa i pomoc, fachowe doradztwo. Sympatyczna atmosfera i przemiła osoba. Serdecznie wszystkim polecam.

5.0 (7 opinii)
PROFERTO - kredyt hipoteczny - Kredyt Na Mieszkanie Wrocław

Opłacalny Kredyt Na Mieszkanie Wrocław

 • Wrocław
 • PROFERTO - kredyt hipoteczny

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PROFERTO - kredyt hipoteczny z Wrocławia jest na to skuteczną metodą. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (26 opinii)
Sevis sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Korzystny Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Sevis sp. z o.o.

Dotarcie do korzystnego kredytu hipotecznego może być skomplikowane, ale Sevis sp. z o.o. na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (10 opinii)
Studio Finansów - Oferta Kredytów Hipotecznych Wrocław

Solidna oferta kredytów hipotecznych to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Grzegorz Galara - Kredyty Mieszkaniowe Wrocław

Grzegorz Galara

 • Wrocław

Kredyty mieszkaniowe i szczegóły z tego wynikające już nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Grzegorz Galara. Doświadczeni konsultanci z branży kredytów mieszkaniowych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (3 opinie)

Porównanie kosztów kredytów hipotecznych we Wrocławiu

Chcesz poznać koszt kredytu hipotecznego we Wrocławiu? Koszt kredytu hipotecznego zależy od wielu elementów, takich jak wielkość pożyczki, czas spłaty, oprocentowanie, a także warunki indywidualne oferowane przez banki we Wrocławiu . Aby porównać rzeczywiste wyceny kredytów hipotecznych, złóż krótkie zapytanie o oferty na Oferteo, a firmy z Twojej okolicy same prześlą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty!

Na jaki cel chcesz przeznaczyć kredyt hipoteczny?
POLASSETS SP. Z O.O. - Kredyt Hipoteczny Wrocław

POLASSETS SP. Z O.O.

 • Wrocław
Vasylyna Y.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Wojciechem Janeckim. Mieliśmy niezwyklą sprawę, a dostaliśmy kredyt na mieszkanie za miesiąc czasu dzięki doświadzeniu Pana Wojtka. Z pewnością będziemy polecać naszym znajomym.

5.0 (14 opinii)
AS Consulting Kredyt hipoteczny Murator Finase - Oferta Kredytów Hipotecznych Wrocław

AS Consulting Kredyt hipoteczny Murator Finase

 • Wrocław

Eksperci z AS Consulting Kredyt hipoteczny Murator Finase to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży oferty kredytów hipotecznych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
Eksperci kredytów hipotecznych - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Dobry Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Eksperci kredytów hipotecznych
Kamila Z.

Profesjonalne podejście do klienta. Wsparcie na każdy etapie od momentu wyboru mieszkania po finansowanie nieruchomości. POLECAM!

5.0 (1 opinia)
Jacek Buszyński - ekspert kredytowy - Kredyt Na Mieszkanie Wrocław

Pierwszorzędny Kredyt Na Mieszkanie

 • Wrocław
 • Jacek Buszyński - ekspert kredytowy

Osoby z Jacek Buszyński - ekspert kredytowy przedstawią Ci najlepszą ofertę kredytu na mieszkanie. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (1 opinia)
MK Group Marcin Kaźmierczak - Pożyczki Hipoteczne Wrocław

Rewelacyjne Pożyczki Hipoteczne Wrocław

 • Wrocław
 • MK Group Marcin Kaźmierczak

Jeżeli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z MK Group Marcin Kaźmierczak są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (3 opinie)
OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. - Kredyt Na Mieszkanie Wrocław

Świetny Kredyt Na Mieszkanie

 • Wrocław
 • OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Kredyt na mieszkanie i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.. Profesjonalni doradcy z zakresu kredytu na mieszkanie pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (4 opinie)
Nika Łukasz Szuwarowski - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław

Nika Łukasz Szuwarowski

 • Wrocław

Nika Łukasz Szuwarowski zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych kredytów na zakup nieruchomości gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Biuro Wsparcia Finansowania Biznesu Sp. z o.o. - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław

Biuro Wsparcia Finansowania Biznesu Sp. z o.o.

 • Wrocław
PPHU MARIOL Mariola Zasławska

Firma godna polecenia. Profesjonalna, szybka obsługa. Pełne zaangażowanie od momentu złożenia wniosku do finalizacji umowy. Pełne szybkie informacje. Z pewnością skorzystam z usług biura w kolejnym przedsięwzięciu. Mariola Z

5.0 (29 opinii)
Dream Home Estate Sp. z o.o. - Kredyty Mieszkaniowe Wrocław

Dream Home Estate Sp. z o.o.

 • Wrocław
Agnieszka W.

Już po pierwszym kontakcie telefonicznym razem z mężem byliśmy przekonani, że trafiliśmy na bardzo profesjonalną osobę i wiedzieliśmy, że to Jej powierzymy nasze sprawy. Pani Natalia prowadziła nas "za rękę" podczas najważniejszych decyzji w naszym życiu, dzięki niej czuliśmy się bezpiecznie. Jej zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza i doświadczenie przyczyniło się do szybkiej sprzedaży naszego mieszkania na atrakcyjnych warunkach. Pani Natalia, przede wszystkim jest bardzo cierpliwa i w 100% poświęcona pracy. Mogliśmy kontaktować się z Panią Natalią nawet w późnych godzinach wieczornych. Dziękujemy z całego serca Pani Natalii za indywidualne podejście, profesjonalizm i dobre rady. Polecamy uczciwie Panią Natalię i Dream Home

5.0 (36 opinii)
Nieruchomości i kredyty Wrocław - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Rewelacyjny Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Nieruchomości i kredyty Wrocław
Paweł M.

Profesjonalne podejście do zagadnienia sprzedaży gruntu. Wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Dziękuję i polecam współpracę z Panem Jackiem.

5.0 (8 opinii)

Opinie i porady dotyczące kredytów hipotecznych we Wrocławiu

"Jeśli szukasz Specjalistów od kredytu hipotecznego we Wrocławiu, zapoznaj się z opiniami poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane firmy służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących różnych typów kredytów hipotecznych, możliwości ich spłaty, a także warunków, które muszą być spełnione, aby je uzyskać. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od kredytu hipotecznego z Wrocławia na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
GBP Office sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Odpowiedni Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • GBP Office sp. z o.o.
SW71

Dzięki fachowcom z GBP Office dostaliśmy się do programu inkubacyjnego dla startupów. Bardzo dobrze przygotowany biznes plan, prognozy, plan marketingowy dały nam możliwość stworzenia fundamentów pod nowy biznes. Firma godna polecenia

5.0 (9 opinii)
Supra Finanse Arkadiusz Sztaba - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Znakomity Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Supra Finanse Arkadiusz Sztaba
Energy Broker

Rewelacyjny kontakt i bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Współpracę oceniam 10 na 10. Szczerze polecam!

5.0 (21 opinii)
TFM SP. Z O.O. - Oferta Kredytów Hipotecznych Wrocław

Doskonała Oferta Kredytów Hipotecznych

 • Wrocław
 • TFM SP. Z O.O.

Oferta kredytów hipotecznych w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (12 opinii)
SUPPAN NIERUCHOMOŚCI - Kredyty Na Zakup Nieruchomości Wrocław

SUPPAN NIERUCHOMOŚCI

 • Wrocław

Jeśli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z SUPPAN NIERUCHOMOŚCI są dla Ciebie stworzeni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (12 opinii)
Wojciech Raczkowski I Propertier - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Wojciech Raczkowski I Propertier

 • Wrocław

Równie dobrej propozycji kredytu hipotecznego szybko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeśli poszukujesz znakomitego kredytu hipotecznego to natychmiast zobacz Wojciech Raczkowski I Propertier. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (2 opinie)
Platinum Eye Spółka z o.o. - Kredyt Na Mieszkanie Wrocław

Platinum Eye Spółka z o.o.

 • Wrocław

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Platinum Eye Spółka z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (6 opinii)
Manufaktura Karina Lipska - Kredyt Na Budowę Domu Wrocław

Opłacalny Kredyt Na Budowę Domu

 • Wrocław
 • Manufaktura Karina Lipska

Poszukujesz dobrej oferty dotyczącej kredytu na budowę domu? Manufaktura Karina Lipska na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (8 opinii)
Porrada Finanse - Pożyczki Hipoteczne Wrocław

Opłacalne Pożyczki Hipoteczne

 • Wrocław
 • Porrada Finanse
EM GRUPA

Pełen profesjonalizm, sprawa przeprowadzona wzorowo, wszelkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco. Z czystym sumieniem polecam Pana Tomasza, jest w pełni zaangażowany w sprawę, dopilnowuje dosłownie wszystkiego, dzięki czemu proces przechodzi zupełnie bezboleśnie. Serdecznie dziękuję za współpracę.

5.0 (14 opinii)
Artfin Finanse Sp. z o.o. - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Artfin Finanse Sp. z o.o.

 • Wrocław
Tomasz C.

Szybki kontakt duże zaangażowanie specjalisty tej firmy. Jednostkowe podejście do klienta nawet po godzinach pracy firmy był stały, kontakt mailowo smsowy w celu doprecyzowania oferty. Przedstawione oferty przez pracownika były atrakcyjne same w sobie. Pomimo to pracownik do momentu podjęcia ostatecznej decyzji wspierał mnie swoja bogata wiedza w kwestiach finansowych. ZDECYDOWANIE POLECAM

5.0 (19 opinii)
Krzysztof Bartczak Doradztwo Finansowe - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Idealny Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Krzysztof Bartczak Doradztwo Finansowe
Karolina Y.

Kompetentny, profesjonalny, dokładny doradca finansowy, świetny kontakt z klientem, serdecznie polecam.

5.0 (7 opinii)
Michał Stępień niezależne doradztwo finansowe - Kredyt Hipoteczny Wrocław

Odpowiedni Kredyt Hipoteczny

 • Wrocław
 • Michał Stępień niezależne doradztwo finansowe

Witaj w świecie finansów gdzie Twoje pieniądze są bezpieczne pod okiem Twojego doradcy to tutaj zaufanie spotyka się z profesjonalizmem. Z nami masz dostęp do ponad 50 instytucji finansowych, ponieważ przed klientem przedstawiamy całe spectrum rynku, a to wszystko opiera się na 12 letnim doświadczeniu EKSPERTÓW. Skontaktuj się z nami i przekonaj się co znaczy PROFESJONALNA obsługa finansów klienta. Nasza firma podzielona jest na dwa piony, doradców oraz ekspertów. Doradcy są odpowiedzialni za zrobienie z klientem fachowej analizy finansowej, dzięki której nasi eksperci są wstanie dobrać dla klienta rozwiązania finansowe szyte na miarę... Mamy na naszym koncie współpracę z firmami z pierwszej piątki diamentów Forbesa -

5.0 (3 opinie)
DF Kredyty - Kredyt Hipoteczny Wrocław

DF Kredyty

 • Wrocław

Firmę DF Kredyty stworzyli ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem obsługują firmy oraz osoby indywidualne na terenie całego kraju. Naszą specjalnością jest optymalizacja kosztów i pozyskiwanie finansowania dla małych i średnich firm, korporacji, osób indywidualnych. Naszą dewizą jest " rzeczy niemożliwe robimy od ręki, zaś na cuda trzeba poczekać 48h " :). Nasza firma z chęcią pomoże Państwu w dobraniu odpowiedniej formy finansowania kredyt/leasing/pożyczka. Nie boimy się "trudnych" przypadków. Nasi klienci najczęściej korzystają z: leasing, faktoring kredyt obrotowy kredyt inwestycyjny kredyt deweloperski obligacje alternatywne sposoby finansowania DF Kredyty pomogą Państwu bezpłatnie: porównać oferty

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Expander

 • Wrocław
Taurus Trading

Pełen profesjonalizm, świetne doradztwo i szybkie załatwienie sprawy. Polecam Panią Małgorzatę.

5.0 (1 opinia)
Michał Sabal - Kredyt Na Budowę Domu Wrocław

Michał Sabal

 • Wrocław

Kredyt na budowę domu i niuanse z tym powiązane nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Michał Sabal. Doświadczeni pracownicy z branży kredytu na budowę domu pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Stello Consulting

 • Wrocław

Każdy, kto potrzebuje pożyczek hipotecznych winien już dziś zgłosić się do Stello Consulting i zobaczyć świetne oferty. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Kredytów Hipotecznych we Wrocławiu obejmuje również takie miejscowości jak Bielany Wrocławskie, Smolec, Długołęka, Siechnice, Sobótka, Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Kobierzyce, Tyniec Mały, Święta Katarzyna, Dobrzykowice, Radwanice, Kamieniec Wrocławski, Jordanów Śląski, Mirków, Mietków, Pietrzykowice.

Poradniki o kredytach hipotecznych

Czy istnieje możliwość, aby dostać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? Jeszcze do 2013 roku banki kredytowały do 100% wartości nieruchomości. Wszystko zmieniło się wraz z nowelizacją Rekomendacji S w 2014 roku. Od tego momentu każdy kredytobiorca musi posiadać chociaż minimalny wkład własny. Jednak nie zawsze muszą to być środki finansowe. W 2022 pojawiła się nowa opcja kredytu hipoteczny bez wkładu ...

12.12.2022

Rosnące koszty kredytowania są prawdziwą zmorą dla klientów spłacających kredyty. Mogą oni jednak liczyć na pomoc ze strony państwa. Jakie formy wsparcia od rządu można otrzymać? Kto ma szansę na skorzystanie z pomocy dla kredytobiorców?

25.08.2022

Planujesz zrealizować inwestycję mieszkaniową za pomocą kredytu hipotecznego? Krok po kroku zobacz, jak wnioskować o finansowanie do banku i jakie dokumenty przygotować, by móc przyspieszyć wydanie decyzji odnośnie do kredytu hipotecznego. Przeprowadzimy cię przez kolejne etapy poszukiwania odpowiedniego zobowiązania oraz wnioskowania o niego. Dzięki temu uzyskanie kredytu hipotecznego będzie dużo ...

25.07.2022

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego ma mnóstwo zalet, ale nie zawsze się opłaca. Uregulowanie długu przed terminem wiąże się z pewnymi ograniczeniami albo opłatami – np. z prowizją z tego tytułu. Sprawdź, kiedy warto spłacić kredyt hipoteczny przed terminem i jak to zrobić. Czy każdy bank ma w ofercie kredyt hipoteczny z możliwością wcześniejszej spłaty?

05.08.2022

Dofinansowanie do kredytu hipotecznego w roku 2022 obejmuje między innymi dopłaty z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. W niektórych przypadkach klientom banków przysługiwać może nie tylko dofinansowanie, ale nawet umorzenie zobowiązania. Sprawdź, na jakich zasadach.

23.08.2022

Refinansowanie kredytu hipotecznego oznacza przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku, a nawet na innego kredytobiorcę czy nieruchomość. Aby doszło do refinansowania kredytu, trzeba złożyć specjalny wniosek. Jak to zrobić? Na czym dokładnie polega refinansowanie?

17.01.2023