Dla zlecających

Ty zlecasz, my
dbamy o Twoje
bezpieczeństwo!

W Oferteo skupiasz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze - na znalezieniu dopasowanego fachowca. My dbamy o to, aby był on sprawdzony i rzetelny. Towarzyszymy Ci na każdym etapie procesu, dając pewność prawidłowej realizacji zlecenia!
-

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

-
Weryfikujemy Wykonawców
Dbamy o wysokie standardy i bezpieczeństwo, dlatego każdy Wykonawca musi przejść skrupulatny proces weryfikacji. Sprawdzamy dane firmowe i autentyczność fachowców na podstawie przesłanych nam dokumentów i publicznych rejestrów. Po pomyślnej weryfikacji, zabezpieczamy te dane przed zmianami, wykluczając możliwość podszywania się pod innych. Wszystko po to, abyś mógł skorzystać z usług godnych zaufania i najlepszych fachowców na rynku.
-
Pomagamy w wyborze fachowca
W Oferteo dajemy użytkownikom możliwość wystawiania ocen i dzielenia się opiniami na temat Wykonawców. Aktywnie weryfikujemy autentyczność opinii i nie tolerujemy sztucznych ocen czy nieuzasadnionego usuwania komentarzy. Aby maksymalnie ułatwić Ci proces wyboru specjalisty, udostępniamy wizytówki z opisem firm oraz galerią zdjęć z realizacjami. To wszystko daje Ci pewność, że wybierasz sprawdzonych fachowców, polecanych przez innych Zlecających.
-
Oferujemy wsparcie Opiekuna Zlecenia
Planujesz remontować swój dom lub mieszkanie? Wiemy, że remont może generować niespodziewane problemy, nawet przy dobrych fachowcach. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy usługę Opiekuna Zlecenia, który oferuje Ci pełne wsparcie w procesie wyboru Wykonawcy. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój remont zakończył się sukcesem! Włącz tę usługę za darmo na swoim profilu i poczuj, jak bezstresowe może być realizowanie zleceń z Oferteo.
16 mln
złożonych ofert
1300
kategorii
> 9 mln
Zlecających
600 tys.
Wykonawców

Warto wiedzieć

Ochrona danych osobowych

Prywatność naszych użytkowników jest dla nas bardzo ważna, dlatego dbamy o to, by Twoje dane były u nas bezpieczne. Sprawdź szczegółowe informacje, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa Ci przysługują w tym zakresie.
Dowiedz się więcej
Najlepsi

Oferteo Najlepsi

Co roku wyłaniamy 10 najlepszych firm w każdej branży i lokalizacji. Dlaczego? Bo chcemy pomóc Ci w wyborze rzetelnych i wyróżniających się fachowców. Co więcej, Ty sam masz wpływ na kształtowanie tego rankingu – decydujesz, kto zasługuje na uwagę, dzieląc się swoją opinią i oceną.
Dowiedz się więcej

Centrum Pomocy

Napotkałeś na problem w trakcie wyboru Wykonawcy lub realizacji zlecenia? Nie przejmuj się, jesteśmy tu, aby rozwiązać problem i udzielić Ci wsparcia. Napisz do nas na adres: Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać Twoje problemy i uspokoić wszelkie obawy, które mogą się pojawić podczas korzystania z Oferteo. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie!
Rozpocznij poszukiwania
sprawdzonego Wykonawcy!
Złóż zapytanie

Dobre praktyki dla Ciebie