Powiedz jak możemy Ci pomóc

HipotekaToTu

Wrocław Grabiszyn

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

HipotekaToTu - nasza działalność rozpoczęła się w 2001 roku.

Jesteśmy licencjonowanymi ekspertami kredytowymi, wpisanymi na listę KNF doradców kredytowych oraz doradców ds sprzedaży nieruchomości.

Nasza specjalność to kredyty hipoteczne oraz biuro nieruchomości. Obszar naszego działania to Dolny Śląsk, Wrocław.

Analizujemy sytuację klienta, sprawdzamy BIK, ustalamy zdolność kredytową, wypełniamy wszystkie formalności i dobieramy najlepszą ofertę dla klienta. Nasi doradcy nieruchomości znajdą idealne mieszkanie lub dom i przeprowadzą przez cały proces zakupu nieruchomości

Pracujemy na nowoczesnych narzędziach - przeglądarkach ofertowych, szukamy najtańszą lub najbardziej optymalną ofertę cenową dla klienta. Przygotowujemy 1 multiwniosek - przyjmujemy wnioski do min. 3 banków i wybieramy najlepszą ofertę. Pracujemy na bazach nieruchomości, współpracujemy z firmą Morizon

Specjalizujemy się również w segmencie przedsiębiorców, tj. osób prowadzących działalność gospodarczą. Jesteśmy bardzo skutecznym zespołem, nie pobieramy opłat za pośrednictwo.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie bankowe, gdyż przez wiele lat pracowaliśmy na kierowniczych stanowiskach w bankach. Znamy doskonale rynek finansowy - posiadamy niezbędne narzędzia do pracy:
- sprawdzamy na miejscu BIK klienta i analizujemy sytuację, sprawdzamy zdolność kredytową we wszystkich bankach oraz dobieramy optymalną ofertę kredytową.

Nasza działalność to również biuro nieruchomości. Nasi doradcy nieruchomości znajdą idealne mieszkanie lub dom i przeprowadzą przez cały proces zakupu nieruchomości. Obsługujemy rynek pierwotny i wtórny. Posiadamy również wiele ofert na wyłączność: są to głównie domy w zabudowie bliźniaczej.

Zapraszamy do kontaktu!

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

25 opinii

5 gwiazdek (25)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Damian P. 31 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Polecamy w 100%! Pomoc Pani Ewy w trudnym okresie - nieoceniona! Wszystkie formalności sprawnie, szybko a co najważniejsze pozytywnie 👌👍

HipotekaToTu, 8 stycznia 2021

Dziękuję za opinię.

Mateusz B. 19 listopada 2020
Pozytywna opinia

Polecam to biuro. Pani Ewa w dobie kryzysu Covid pomimo wielu zawirowań dała radę i załatwiła nam kredyt mieszkaniowy. Polecam.

Roland B. 18 października 2020
Pozytywna opinia

Dzięki pomocy Pani Ewy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny spełniający moje potrzeby, oczekiwania i możliwości, została mi przedstawiona jasna i czytelna kalkulacja najkorzystniejszych ofert bankowych, Pani Ewa udzieliła mi klarownych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, w każdym momencie procesu kredytowego wiedziałem jaki jest jego status, dalsze kroki, i jakie jeszcze dokumenty i do kiedy muszę dostarczyć, że wszystkich procesów kredytowych jakie dotychczas przechodziłem ten był zdecydowanie najmniej dla mnie obciążający jako kredytobiorcy, ograniczając mój udział w zasadzie do niezbędnego minimum, bardzo dużo tematów udało się załatwić zdalnie, bez konieczności osobistych wizyt u doradcy i w banku, a to wszystko w czasach mocno zaawansowanej pandemii.

Izabela B. 1 lipca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, duże zaangażowanie.

HipotekaToTu, 2 lipca 2020

Dziękujemy :).

Katarzyna R. 25 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Gdyby nie profesjonalna pomoc Pani Ewy, nasza historia z kredytem nie skończyłaby się happy endem. Mimo bardzo niesprzyjających czasów i piętrzących się trudności, Pani Ewa cierpliwie przeprowadziła nas przez cały proces, który, po ciężkiej walce, zakończył się podpisaniem bardzo korzystnej umowy kredytowej. Dziękujemy.

HipotekaToTu, 2 lipca 2020

Dziękujemy :).

Dawid P. 15 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Dzięki współpracy z Panią Ewą, udało się bez problemów, w przyjemny sposób, uzyskać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach. Bardzo polecam.

HipotekaToTu, 19 czerwca 2020

Dziękujemy :)

Maciej M. 20 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, wszystko w bardzo wysokim standardzie, zrozumienie potrzeb klienta. Dziękuję za tak miłą obsługę.

Małgorzata D. 24 marca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Pełne doradztwo bazujące na bogatym doświadczeniu, dzięki temu nie musiałam zasięgać rady kolejnego specjalisty. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ moje oczekiwanie zostały całkowicie zrealizowane i czułam indywidualne podejście do mojej sprawy. Na pewno w przyszłości skorzystam i mogę szczerze polecić obsługę całej kancelarii, a w moim przypadku Pani Ewy Nowickiej.

Piotr W. 14 marca 2020
Pozytywna opinia

Fachowe wsparcie i pełen profesjonalizm. Pani Martyna przedstawiła najlepsze rozwiązania i oraz pomogła w dopełnieniu wszystkich formalności. Wytłumaczyła prostym językiem warunki kredytu i zwróciła uwagę na najważniejsze zapisy. Z pełną satysfakcją i odpowiedzialnością mogę zarekomendować to biuro. :)

Arkadiusz B. 6 lutego 2020
Pozytywna opinia

Pani Martyna wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pomagała mi na każdym etapie przy ubieganiu się o kredyt firmowy. Gorąco polecam.

Mateusz T. 19 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Polecam

Paweł P. 13 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalne i kompleksowe podejście do sprawy. Wsparcie nie kończy się z podpisaniem umowy, zawsze można zadzwonić kilka miesięcy po i dalej p. Paulina jest bardzo pomocna. Jeszcze raz dziękuję!

Albert P. 24 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Drodzy Państwo polecam firmę, a w szczególności panią Ewę. Firma stanęła na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam nawet dla tych, którzy mają bardzo mało czasu na załatwienie większości dokumentów.

Magda M. 7 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo polecany Panią Ewę. Miła i pomocna osoba. Wszystko przebiegło prawidłowo ;).

Olga W. 29 października 2019
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca, bardzo rzetelna i fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu.

Marta K. 2 października 2019
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, udało nam się szybko i sprawnie załatwić kredyt hipoteczny. Pani Ewa bardzo angażowała się w proces od samego początku do samego końca.

Maciej K. 2 września 2019
Pozytywna opinia

Polecam tą firmę za indywidualne i profesjonalne podejście do klienta i wyszukanie najlepszego kredytu do realizacji waszych pomysłów.

Bartosz W. 28 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam. Szybko i rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie.

Anna K. 27 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Duże zaangażowanie, szybka i profesjonalna obsługa.

Izabela O. 7 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Rzeczowe i profesjonalnie podejście do klienta. Pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HipotekaToTu
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

wycena nieruchomości

Polska - Wrocław

Nasza firma zajmuje się również wyceną nieruchomości na sprzedaż. Jeżeli masz mieszkanie i nie wiesz za jaką kwotę można go sprzedać - my wycenimy nieruchomość i zajmiemy się sprzedażą.

zakup nieruchomości

Polska - Wrocław

Szeroka gama mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, poszukiwanie mieszkań, pełna obsługa, sprzedaż na rynku pierwotnym bez dodatkowej prowizji od klienta. Posiadamy bazę wszystkich developerów we Wrocławiu i okolic, zajmujemy się sprzedażą i poszukiwaniem również mieszkań na rynku wtórnym

sprzedaż, kupno nieruchomości

Polska - Wrocław

Szeroka gama mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, poszukiwanie mieszkań, pełna obsługa, sprzedaż na rynku pierwotnym bez dodatkowej prowizji od klienta. Posiadamy bazę wszystkich developerów we Wrocławiu i okolic, zajmujemy się sprzedażą i poszukiwaniem również mieszkań na rynku wtórnym

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Inżynierska 45U19, BIURO LENDI, 53-235 Wrocław Grabiszyn

WWW

www.hipotekatotu.pl

Telefon

607 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

Hipotekatotu

WhatsApp

607 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy OPTIMUM KANCELARIA BANKOWO-FINANSOWA EWA NOWICKA
Imię (pierwsze) EWA
Drugie imię MAŁGORZATA
Nazwisko NOWICKA
Data rozpoczęcia działalności 2011-08-01
NIP 8941169675
Regon 932950020

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Fabryczna
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53235
Poczta Wrocław
Ulica ul. Grabiszyńska
Numer nieruchomości 204D
Numer lokalu 208

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2003-10-29
Data rozpoczęcia działalności 2011-08-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
93295002000030 OPTIMUM KANCELARIA BANKOWO-FINANSOWA EWA NOWICKA ul.Inżynierska
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
93295002000023 OPTIMUM KANCELARIA BANKOWO-FINANSOWA EWA NOWICKA ul.Szafranowa
Krzeptów
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.