Finanse Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Specjaliści od Finansów we Wrocławiu, 2022

2 657 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Finanse Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 2657 Specjalistów od Finansów z Wrocławia złożyło 364557 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od finansów może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Finansów w 2022 r. z Wrocławia.

Finanse Wrocław
GEMOTIAL

ePolecam Biuro Rachunkowe Centu$ z pełnym przekonaniem swoim bliższym i dalszym kolegom i w relacji zwrotnej zawsze otrzymuję pozytywne informacje na temat podejmowanej przez nich współpracy. Moje sprawy są prowadzone terminowo. Zawsze otrzymuje precyzyjne wskazówki, jak przygotować dokumentację, czy spełnia ona wymogi ustaw i czy jest możliwość jej uwzględnienia. Kiedy podejmuję nowe wyzwania w swoim zawodzie, zawsze mogę liczyć na rozmowę i wspólnie z księgowa mogę precyzyjnie zaplanować nowe przedsięwzięcie, co daje mi poczucie pewności i bezpieczeństwa, wiem, że w ten sposób minimalizuję ryzyko. Kiedy rozważałem sprawy zatrudnienia pracowników również mogłem liczyć na wsparcie merytoryczne i dokładne wskazówki, dzięki którym dziś wiem,

5.0 (65 opinii)
Katarzyna G.

Z całego serca polecamy z mężem Pana Marcina. Nasza krótka historia. Po dość ciężkiej przeprawie z poprzednim doradcą kredytowym, który okazał się niekompetentny byliśmy z mężem zdruzgotani. Przez nagły wzrost cen rynkowych mieszkań zmuszeni byliśmy podjąć ryzyko, które spędzało nam sen z powiek. W końcu powiedzieliśmy dość doradcy, który totalnie pomylił się z powołaniem i natrafiliśmy w internecie na Pana Marcina! Kochani, nie traćcie czasu na ludzi, którzy nie znają się na swoim fachu, a uderzajcie do tego Pana. Pełen profesjonalizm, uczciwość, ogromna wiedza, skuteczność to jak najbardziej słowa, które opisują tego Pana. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

5.0 (61 opinii)
Magdalena N.

Skorzystałam z usług firmy i za ich pomocą uzyskałam kredyt hipoteczny. Przedstawiona przez firmę oferta pokrywała się dokładnie z dalszym działaniem. Minimum zaangażowania mojej osoby, a wszystkie formalności załatwiali pracownicy firmy. Ja pojawiłam się w banku tylko jeden raz, aby podpisać umowę kredytową. Rewelacyjny sposób działania dla kogoś tak zapracowanego jak ja. A do tego wszystkiego na sam koniec otrzymałam od firmy bon upominkowy na darmowe zakupy w IKEA. Mówię wam rewelka! Hmm...szkoda! Bo mogli by jeszcze remont za mnie zrobić Uśmiech, Uśmiech, Uśmiech.

5.0 (53 opinie)
Agnieszka P.

Nie spodziewałam się, że aż tak będzie istotna pomoc dobrego księgowego w tych ciężkich czasach. Biuro zawsze stara mi się wszystko klarownie wyjaśnić i pomóc w każdym aspekcie księgowym.

5.0 (45 opinii)
Roland B.

Dzięki pomocy Pani Ewy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny spełniający moje potrzeby, oczekiwania i możliwości, została mi przedstawiona jasna i czytelna kalkulacja najkorzystniejszych ofert bankowych, Pani Ewa udzieliła mi klarownych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, w każdym momencie procesu kredytowego wiedziałem jaki jest jego status, dalsze kroki, i jakie jeszcze dokumenty i do kiedy muszę dostarczyć, że wszystkich procesów kredytowych jakie dotychczas przechodziłem ten był zdecydowanie najmniej dla mnie obciążający jako kredytobiorcy, ograniczając mój udział w zasadzie do niezbędnego minimum, bardzo dużo tematów udało się załatwić zdalnie, bez konieczności osobistych wizyt u doradcy i w banku, a to wszystko w czasach mocno

5.0 (25 opinii)
Alicja D.

Z czystym sercem polecam współpracę. Nadzwyczajne zaangażowanie, bezproblemowość i sympatyczna atmosfera. Współpraca trwa ok 10 lat, nigdy się nie zawiedliśmy. Porządnie i na czas.

5.0 (20 opinii)
Joanna H.

Poprosiłam o księgową pomoc Panią Katarzynę w sytuacji, w której nie potrafiłam poradzić sobie z kilkoma bardzo ważnymi, urzędowymi tematami. Natychmiast otrzymałam KOMPLEKSOWĄ pomoc. Pani Katarzyna nie tylko znalazła rozwiązanie problemu, ale również cały czas monitorowała sytuację, aż do jej szczęśliwego zakończenia. BARDZO POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ KATARZYNĄ. Poza merytoryczną pomocą otrzymałam szczere zaangażowanie w rozwiązanie moich ksiegowych problemów.

5.0 (19 opinii)
P .h . U Samona Bożena Herka

Witam z uslugi Odsetek skorzystałam skorzystałam po raz pierwszy i nie powiem byłam bardzo sceptycznie nastawiona .I jakież było moje zaskoczenie gdy tego samego dnia (po 3 godzinach)otrzymałam oferty od firmy.Pani Mariola w bardzo rzeczowy i jasny sposób przedstawiła warunki naszej współpracy (dla mnie bardzo korzystne)Miałam mnóstwo pytań na które od razu otrzymałam odpowiedzi.Rozmowa była przyjemna,profesjonalna i owocna .Pani Mariola zadbała niemal o wszystko (nawet odbiór dokumentów z mojego domu). Jestem bardzo zadowolona i goronco polecam Biuro Usług Rachunkowych Pani Marioli Majewskiej.😊

5.0 (8 opinii)
Maja W.

I would highly recommend the B&W Service. My personal accountant is Klaudia and she always responds to my questions in a timely manner. I can tell from her answers that she has read my question specifics properly and tailors her answer for me rather than just copy and pasting something vague on the subject. Would definately recommend. Gorąco polecam B&W Service. Moją osobistą księgową jest Klaudia i zawsze odpowiada na moje pytania w odpowiednim czasie. Z jej odpowiedzi wynika, że dobrze przeczytała moje pytanie i dostosowuje swoją odpowiedź do mnie, a nie tylko kopiuje i wkleja coś ogólnikowego na dany temat. Zdecydowanie polecam.

5.0 (7 opinii)
Cde-chem Sp. Z.o.o.

Solidna firma z tradycją, bardzo dobry kontakt i sensowna cena.

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Finansów z Wrocławia

Paweł L.

"Człowiek od zadań specjalnych"! Z początku myśleliśmy, że kredyt hipoteczny to żaden problem. Udaliśmy się do konkurencji Pana Jarosława i oprócz straty czasu, nerwów i wymyślania kolejnych "głupich papierów" nie załatwił nic. Inni doradcy to samo. Strata czasu, a "czas to pieniądz". Jeden z klientów Pana Jarosława podał nam jego numer. Na pierwszym spotkaniu uświadomił nas o stanie naszego problemu! Dokładnie, trafnie i rzeczowo. Doradca posiada niewyobrażalną wiedzę w swojej dziedzinie. Zasugerował swoje rozwiązanie naszego problemu, które było idealnie trafne. Zastanawialiśmy się nad wiarygodnością Pana Jarosława. Czytaliśmy jego opinie i nie pasowało nam jedno, same pozytywne komentarze!? Aż było to niewyobrażalne

5.0 (191 opinii)
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

5.0 (103 opinie)
Tomasz T.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. W banku w którym mam konto od lat nie udało mi się samodzielnie załatwić kredytu. Odmowa po ponad miesiącu załatwiania, a kończyły się już dopłaty z MDM. Zależało mi na czasie, więc skontaktowałem się z doradcą. Udało się załatwić kredyt w innym banku. Zdążyliśmy z MDMem i obyło się bez odsetek dla dewelopera. Nie było problemu z kontaktem w weekendy czy popołudniu,więc nie musiałem się specjalnie zwalniać z pracy by dostarczyć (podpisać) dokumenty. Pan Mateusz policzył czy bardziej opłaca mi się rata stała czy rosnąca, kredyt na urządzenie mieszkania itp. Ogólnie wyszło mi taniej, szybciej i bez wypełniania masy papierków jak w moim banku, więc to był strzał w dziesiątkę ;)

5.0 (37 opinii)

Jakub Banaszak

 • Wrocław
Dawid S.

Bardzo rozległa wiedza na temat tego co się dzieje na rynku finansowym i nieruchomości. Fachowe i rzeczowe doradztwo oraz pomoc na każdym kroku podczas załatwiania kredytu hipotetycznego. Był ze mną osobiście przy wszystkich sprawach załatwianych w banku aby rozwiać wszystkie wątpliwości i wytłumaczyć wszystkie niuanse. Dobraliśmy najbardziej optymalny dla mnie kredyt hipoteczny w dobie szalejących stóp procentowych. Jednym słowem polecam.

5.0 (19 opinii)
Jan Binkowski Consulting

Profesjonalna usługa, szacunek dla klienta i dbałość o każdy najmniejszy szczegół to aspekty które w biurze Asygnata wybijają się na pierwszy plan. Z ręką na sercu mogę powiedzieć że usługi księgowe prowadzone przez biuro, a zwłaszcza przez Panią Dominikę są na najwyższym poziomie i mogę tylko i wyłącznie polecić.

5.0 (53 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Finansów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Finansów i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Grzegorz B.

Dobra oferta cenowa, dobrze przygotowani i realizujący usługę pracownicy, elastyczne i proaktywne podejście do klienta.

5.0 (15 opinii)
Codee

Z Ergotax współpracuję od początku tego roku. Przeniesienie biura rachunkowego było dla mnie bardzo ważne, gdyż chciałem miłego i profesjonalnego wsparcia i doradztwa w sprawach finansowych. Ekipa Ergotax do tej pory ani razu mnie nie zawiodła. Bardzo często jestem w szoku szybkością odpowiedzi, profesjonalizmem i jakością. Polecam!

5.0 (16 opinii)
Marcin S.

Profesjonalne podejście oraz bardzo duża znajomość produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych doradcy. Pan Rafał znalazł dla mnie i mojej rodziny produkty, których sam długo szukałem. Kompleksowo zadbał o przyszłością moja i naszej rodziny. Polecamy i na pewno wrócimy jeśli będziemy szukać porady.

5.0 (8 opinii)
HUBERT W.

Pan Paweł jest osobą bardzo kompetentną. Perfekcyjnie świadczy usługi biura rachunkowego. Jest zawsze chętny pomóc i doradzić. Odpowiada bardzo szybko na zadane mu pytania. Zawsze odpisuje jasno i zrozumiale. Jest bardzo zadowolony z biura Pana Pawła i z czystym sercem polecam!

5.0 (1 opinia)
Monika N.

Wszystkim polecam Kancelarię AIF. Pracują tam profesjonaliści, działają bardzo szybko i jest z nimi doskonały kontakt. Dzięki Kancelarii mój tato odzyskał pieniądze od dłużnika, wcześniej współpracowaliśmy z KRD - ale tej formy nie polecam nikomu. AIF jest najlepszą firmą - można się dogadać ze wszystkim, nie zdzierają pieniędzy. Jeżeli ktoś chce odzyskać pieniądze, to tylko AIF :)

5.0 (17 opinii)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu specjalistów od finansów? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od produktów finansowych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

House of Tax Biuro rachunkowe Doradcy Podatkowego

 • Wrocław
Praktyka lekarska - Andrzej Nowak

Pełen profesjonalizm, rzetelna i aktualna wiedza, wzorowy kontakt z Panem Piotrem. Praktycznie na każde pytanie uzyskałem odpowiedź w czasie rozmowy telefonicznej, duża doza wyrozumiałości i cierpliwości. Po przygodach z księgowymi on-line bardzo miła odmiana, niezawodny kontakt z człowiek który wie o czym mówi. Korzystam z usług House of Tax od kilku miesięcy i gorąco polecam!

5.0 (10 opinii)

Consulle.com Kancelaria księgowo podatkowa

 • Wrocław
Małgorzata B.

Profesjonalnie i merytoryczne. Obsługa na najwyższym poziomie. Pełne wsparcie i pomoc w bieżącej działalności. Serdecznie polecam.

5.0 (2 opinie)

Retor

 • Wrocław
Extrego S.A.

Nasza współpraca z firmą Retor rozpoczęła się od odzyskania pieniędzy dla Nas od dłużnika z Maroka. Byliśmy pod wrażeniem jak sprawnie została przeprowadzona procedura i odzyskane pieniądze. Obecnie ze strony firmy Retor mamy pełną obsługę wobec naszych dłużników z całej Europy. Jesteśmy firmą transportową działającą na terenie całej Europy. Firma Retor ma u Nas wyłączność na obsługę w zakresie odzyskiwania należności i obsługi prawnej w tym przygotowywania Europejskich Nakazów Zapłaty.. W pełni polecam za skuteczność.

4.89 (73 opinie)

Soltum Mateusz Wrotniak

 • Wrocław
Limitless finance

Pan Mateusz jest profesjonalistą. Od pierwszej rozmowy skrupulatnie badał sytuację moich trzech dłużników. Przygotował plan działania i sprawił, ze faktycznie zobaczyłem światełko. Od dwoch odzyskałem, ostatni splaca ratalnie. Uratował mnie w najgorszym momencie Dziękuje

5.0 (4 opinie)

Supra Finanse Arkadiusz Sztaba

 • Wrocław
Dominika Ł.

Polecamy Pana Artura każdemu! Z wielkim zaangażowaniem podszedł do znalezienia najkorzystniejszej opcji kredytowej dla nas. Odpowiadał na każde frustrujące pytanie i starał się jak najprościej wszystko wytłumaczyć. Współpracę możemy polecić z wielka przyjemnością!

5.0 (21 opinii)

GRUPA PIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Wrocław
Spaa P.

Bardzo użyteczny panel klienta i możliwość załatwienia wszystkiego zdalnie.

5.0 (1 opinia)

MERITUM FINANSE BIURO USŁUG RACHUNKOWO - FINANSOWYCH

 • Wrocław
URB Zdzisław Leniak

Rzetelna i solidna firma .Wszystko jest zrobione na czas. Firma ta nie tylko wykonuje obowiązki ale i pomogła mi (podpowiedziała) pozyskać dofinansowania od Państwa POLECAM

5.0 (13 opinii)

Biuro Rachunkowe Krystian Samborski

 • Wrocław
VM

Profesjonalna obsługa na poziomie eksperckim, znajomość bieżących przepisów oraz planowanych zmian. Zawsze pomocny.

5.0 (5 opinii)

Agnieszka Mazur

 • Wrocław
Adrian F.

Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie na tym portalu, ale w tym przypadku nie mogło być inaczej. Nikt mi nic nie obiecywał, a jedynie rzeczowo przestawił fakty rynkowe. Byłem sceptyczny nastwiony, ale zaryzykowałem. Szczerze? 🤔 Opłacało się w niecały miesiąc odzyskałem należność, z którą kontrahent zwodził mnie prawie 8 miesięcy. Polecam!

5.0 (6 opinii)

Marek Kowalczyk

 • Wrocław
Marta F.

Polecam! Profesjonalna obsługa i bardzo dobra cena. Zawsze można liczyć na pomoc p. Marka. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady na temat specjalistów od finansów

Jeśli interesują Cię opinie na temat specjalistów od finansów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci produktów finansowych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Wrocławskie Centrum Kredytowe

 • Wrocław
Grzegorz M.

Pełen profesjonalizm ! Zakup nieruchomości dzięki wsparciu finansowym i przy okazji najlepszej ofercie kredytu hipotecznego to jest to czego oczekiwałem od Doradcy. Pełen zakres informacji i opieka od początku do końca transakcji. Polecam !!! Obecnie jestem w załatwianiu kolejnego zakupu i finansowaniu przy pomocy Pana Krzysztofa :)

5.0 (9 opinii)

Specjalista ds finansowania i ubezpieczeń

 • Wrocław
Elżbieta S.

Gorąco polecam współpracę z Panią Moniką. Szybka i profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem w cały proces, a wszystko z uśmiechem i życzliwością. Od Pani Moniki otrzymałam rzetelną informację na wszystkie nurtujące pytania.

5.0 (14 opinii)

Personalne pośrednictwo ubezpieczeniowo-kredytowe

 • Wrocław
Radosław L.

Bardzo pełne profesjonalizmu podejście do klienta, szybki kontakt, zrozumiałe konwersacje polecam.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe MJ

 • Wrocław
Sylwester K.

Bardzo fachowa obsługa klienta. Miła, a zarazem konkretna. Polecam firmę Biuro Rachunkowe MJ.

5.0 (7 opinii)

e-FINANSE Agata Dudek

 • Wrocław
Sylwia H.

Bardzo fachowa obsługa, wychodząca naprzeciw moim oczekiwaniom. Pani Dudek przygotowała ofertę niemal uszyta na miarę. Szybko reagowała na różne zmiany wprowadzane przez banki i rząd. Sprawiła, że otrzymanie kredytu było bezbolesne, obieg dokumentów sprawny. Gorąco polecam.

5.0 (15 opinii)

Centrum Rachunkowości Sp. z o.o.

 • Wrocław
Biovitalium Polska sp. z o.o.

Profesjonalna, fachowa obsługa. Bardzo sympatyczne Panie księgowe, które rozwiążą każdy problem księgowy.

5.0 (3 opinie)

MULTIKREO - Biuro Rachunkowe Wrocław

 • Wrocław
Piotr N.

Konkretna firma! Prosty cennik, brak ukrytych czy dodatkowych opłat. W cenie aplikacja do wystawiania faktur i dodawania dokumentów kosztowych. Duży parking przed lokalem, dodatkowo do nowego auta wykupiłem ubezpieczenie GAP, a nawet nie widziałem, że coś takiego istnieje (zweryfikowałem później cenę i w całej Polsce nie znalazłem tańszej oferty). Przeniosłem się z biura, które ma niby 25 lat doświadczenia, ale teraz widzę, że to było 25 lat egzystencji, a nie nabierania doświadczenia i rozwijania umiejętności... Młody, konkretny zespół niebojący się nowych technologii, POLECAM w 100%!

5.0 (28 opinii)

Kamila Górska Ekspert Kredytowy

 • Wrocław
Michał T.

Jednym słowem - skuteczna, a przy tym bardzo profesjonalnie, miło, szybko i elastycznie. Wszystko wyjaśniła, policzyła i poprowadziła za rękę przez cały proces kredytu hipotecznego. Pani Kamila jest zdecydowanie godna polecenia.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawno Finansowa / UBEZPIECZENIA

 • Wrocław
janusz s.

Pan Zbigniew - agent ubezpieczeniowy ,doradca finansowy, nasz domowy wieloletni opiekun w relacji z AVIVA, jest osobą w pełni profesjonalną, kompetentną, bardzo konkretną i jednocześnie serdeczną. Terminowość i umiejętność przedstawiania nowych usług i produktów AVIVA jest jego korzystną cechą, przez co darzymy Go pełnym zaufaniem. Dzięki Panu Zbigniewowi posiadamy w AVIVA pełne ubezpieczenie domu, ubezpieczenie na życie, składki emerytalne dotyczące całej naszej rodziny od kilkunastu lat. Polecam każdemu UBEZPIECZENIA AVIVA.

5.0 (16 opinii)

Biuro Rachunkowe DMK Danuta Korbiś

 • Wrocław
BD Nieruchomości

Współpracuję z tym biurem rachunkowym już wiele lat. Jestem bardzo zadowolony. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Kontrole urzędowe, które się przytrafiły tylko potwierdziły rzetelność prowadzenia całej księgowości. Bardzo polecam.

5.0 (1 opinia)

Łukasz Olej - Bezpieczne Doradztwo

 • Wrocław
Robert O.

Pełen profesjonalizm. Cierpliwość. Spełnione oczekiwania.

5.0 (1 opinia)

Agencja Ubezpieczeniowa Chludzińscy Artur Chludziński

 • Wrocław
Joanna R.

Profesjonale i indywidualne podejście do każdego tematu. Szczególnie dla osób nieogarniętych, o nic nie trzeba się martwić. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Klik Ubezpieczenia

 • Wrocław
Anna K.

Miła obsługa, Pani znalazła dla mnie bardzo korzystną ofertę ubezpieczeniową, jestem zadowolona. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o.

 • Wrocław
Empatia Sp. z o.o.

Dzień dobry Działalność gospodarczą prowadzę prawie 10 lat na pełnej księgowości i mam już doświadczenie jak mogą wyglądać usługi księgowe. Kilka miesięcy współpracy przekonało mnie, że zawsze powinno się szukać najlepszej współpracy. Od kiedy księgowanie prowadzi dla mnie firma Kardynał&Kardynał dopiero rozumiem jak może być pomocne biuro rachunkowe. Widać dbałość o szczegóły, chęć rozwiązywania problemów i pomocną dłoń w sytuacjach wymagających niestandardowych działań. Polecam

5.0 (69 opinii)

Biuro Kredytowe Marta Staszak

 • Wrocław
Paweł M.

Polecam współpracę z Panią Martą Staszak - sam korzystałem z Jej usług i profesjonalizmy już dwa razy i za każdym razem byłem obsłużony bardzo dobrze. Zostały mi wytłumaczone wszystkie kwestie, które wzbudzały moje wątpliwości. W przypadku podejmowania decyzji finansowych niezwykle ważne są cechy takie, jak rzetelność , spokój i życzliwość osoby, która nam doradza. W usłudze Pani Marty znalazłem wszystkie te cechy i dlatego szczerze polecam

5.0 (2 opinie)

FS Finance

 • Wrocław
Karol M.

Pani Agnieszka poprowadziła lepiej sprawę niż w banku. Finansowanie otrzymałem, także bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Financial Unity Sp. z o.o.

 • Wrocław
Michal S.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystkie formalności załatwiono bezproblemowo, oferty z kilku źródeł - do wybrania przeze mnie. Załatwione wszystko zostało szybko i co najważniejsze skutecznie. Serdecznie polecam!

5.0 (4 opinie)

i-Finance Patryk Gaj

 • Wrocław
Julia G.

Profesjonalne podejście Pana Patryka, obszerna wiedza o produktach finansowych sprawiła, że efekt końcowy jest zadowalający. Zdecydowanie polecam!

5.0 (1 opinia)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Dariusz Z.

Świetna kompleksowa usługa. Uzyskałem każdą potrzebną mi informację. O każdej podejmowanej procedurze byłem informowany na bieżąco.

5.0 (4 opinie)

EW Collections Sp. z o.o.

 • Wrocław
Codognotto Polska Sp. z o.o.

Niewiarygodna skuteczność i szybkość działania, w naszym przypadku wobec dłużnych nam firm z rynku włoskiego. Pełen profesjonalizm. Polecamy współpracę.

5.0 (10 opinii)
Ranking Specjalistów od Finansów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...

Poradniki o finansach

Wziąłeś kredyt hipoteczny z małżonkiem? Niestety obowiązek spłaty wspólnego kredytu nie znika nawet po rozwodzie, a bank ma prawo żądać spłaty od obojga kredytobiorców aż do uiszczenia pełnej kwoty. Jak zatem podzielić kredyt na mieszkanie po rozwodzie? Sprawdź, zanim stracisz pieniądze.

Kredytem hipotecznym można sfinansować zarówno zakup jak i remont, rozbudowę czy wykończenie mieszkania. Wiele banków oferuje swoim klientom również dedykowany kredyt hipoteczny na remont lub przebudowę posiadanego przez nich domu, też w stanie deweloperskim. Warunki takiego kredytu nie różnią się za bardzo od typowych kredytów hipotecznych, jednak warto pamiętać o kilku formalnościach.