Ergotax sp. z o.o.

Wrocław

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Szanowny Przedsiębiorco!

W ErgoTax za cenę taką, jak w innych biurach rachunkowych, otrzymasz więcej. Po prostu. Już najniższy pakiet usług obejmuje, oprócz kompleksowej obsługi księgowej, także podstawowe narzędzia controllingowe. Pozwalają one zrozumieć Klientowi, jak podejmowane decyzje wpływają na rentowność firmy, jej płynność finansową oraz wysokość płaconych podatków. Innymi słowy, pozwalają mądrzej zarządzać firmą.

Nie tylko księgowość, która patrzy wstecz. Także rachunkowość, która wspiera rozwój Klienta.

Dla nas księgowość, podatki oraz kadry i płace to wstęp do udzielania Klientowi kompleksowego i zaawansowanego wsparcia. Dlatego wszystkie pakiety usług skonstruowaliśmy tak, by jako księgowość być partnerem biznesu.

• Dostarczamy informacje finansowe, przydatne przy zarządzaniu firmą, wnioski, jakie wyciągnęliśmy z ich analizy i rekomendacje na przyszłość;
• Oprócz standardowych pakietów usług, proponujemy rozwiązania księgowe, kadrowe i finansowe indywidualnie dobrane do potrzeb;
• Wspieramy Klientów w przygotowaniu wniosków o kredyt, dotacje unijne, ocenie ryzyka inwestycji i innych finansowych kwestiach zawsze, kiedy tego potrzebują.

Wygoda Klienta to nasz priorytet.

Mając ją na względzie sami odbieramy od Klientów dokumenty księgowe. Umożliwiamy również pełną obsługę online, w ramach której Klient otrzymuje ciągły i nieograniczony dostęp do wszystkich danych księgowych i kadrowo-płacowych dotyczących jego firmy.

Jesteśmy kompletnym działem księgowości, finansów i controllingu.

Na zespół ErgoTax składają się ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy wierzą, że informacje płynące z rachunkowości zmieniają losy firm. Tworzą go:

• Bartosz – główny księgowy;
• Martyna – kierownik działu kadr i płac;
• Patrycja – samodzielna księgowa;
• Anna – samodzielna księgowa;
• Jakub – księgowy;
• Tomasz– księgowy;
• Wenesa – Specjalista do spraw kadr i płac;
• Marcin – informatyk.

Razem stanowimy kompletny dział księgowości, kadr i płac, finansów i controllingu, którego wysokie kompetencje doceniają już liczne firmy z takich branż jak produkcyjna, handlowa, logistyczna, hotelarska, restauracyjna, medyczna, informatyczna, ubezpieczeniowa i prawna.

Jeszcze nie zdecydowałeś, czy warto z nami pracować?

Współpraca z ErgoTax oznacza szerszy niż w innych biurach rachunkowych pakiet usług, który bezpośrednio przekłada się na optymalne decyzje finansowe i większe zyski. Do tego korzystne ceny, wygoda i wsparcie doradcze dla Klienta zawsze, kiedy tego potrzebuje. Po prostu bardzo dobra oferta.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Podlaskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Śląskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Lubelskie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

16 opinii

5 5
(16)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Marcin D. Wrocław, 8 stycznia 2020
opinia niepotwierdzona
Zlecę usługi księgowe, Wrocław
Pozytywna opinia

Mirosław J. Wrocław, 12 lutego 2019
opinia niepotwierdzona
Zlecę usługi księgowe, Wrocław
Pozytywna opinia

Zbigniew P. 30 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zleciłem firmie Ergotax zestawienia i analizę kosztów operacyjnych w naszych ośrodkach. Zadanie zostało wykonane terminowo i profesjonalnie.

Tomasz R. 21 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z biurem rachunkowym Ergotax współpracujemy od blisko roku. Jesteśmy w 100% zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Dawid K. 20 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zespół Ergotax opiekuje się naszą spółką od ponad 2 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako profesjonalną, bardzo pomocną i cierpliwą - co szczególnie doceniamy przy rozwiązywaniu bieżących trudności. :)

Krzysztof P. 19 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Ergotax współpracuję od początku tego roku. Przeniesienie biura rachunkowego było dla mnie bardzo ważne, gdyż chciałem miłego i profesjonalnego wsparcia i doradztwa w sprawach finansowych. Ekipa Ergotax do tej pory ani razu mnie nie zawiodła. Bardzo często jestem w szoku szybkością odpowiedzi, profesjonalizmem i jakością. Polecam!

Tomasz W. 19 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt przy stałej współpracy. Duża wiedza i profesjonalizm kadry. Polecam!

Monika J. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dzień dobry, z grupą księgowych z biura firmy ERGOTAX współpracujemy od ponad roku. Nasza współpraca przebiega pomyślnie, w bardzo miłej atmosferze, na księgowych można liczyć w każdym dniu, doradzają, pomagają, wspierają. Swoją życzliwością i uśmiechem, chęcią niesienia pomocy sprawiają, że wszystkie przeszkody można pokonać. Państwu dziękujemy za wyrozumiałość oraz za to że jesteście z nami nawet gdy macie urlopy ;) serdecznie pozdrawiamy całe grono Ergotax - Zarząd BUDOMAX JM Sp z o.o.

Aleksander Z. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z firmą Ergotax sp. z o.o. współpracuję od pół roku. Została mi polecona przez znajomego i przez ten okres ani razu się nie zawiodłem. Obsługa miła, profesjonalna, skupiona na kliencie. Dobry kontakt z kadrą zarządzającą i pozostałymi pracownikami. Polecam.

Grzegorz M. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko bardzo szybko i profesjonalnie w niewygórowanej cenie, polecam.

Beata R. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma to przede wszystkim ludzie a tę stanowią profesjonaliści.Ponadto życzliwi, cierpliwi, otwarci na kontakty służący dobrą radą. Nasze doświadczenie to cała nasza współpraca. Polecamy szczerze firmę Ergotax.

Weronika D. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

Maciej S. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Po prostu ludzie, którzy znają się na swojej robocie, przy czym zawsze panuje miła atmosfera. Polecam.

Jarek L. 16 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Solidna firma, godna zaufania, bardzo dobry kontakt. W pełni polecam.

Patrycja N. 15 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i szybka obsługa, fachowe doradztwo w zakresie prowadzonej działalności w dodatku świadczy kompleksowo usługi. Zmotywowany i sympatyczny zespół doświadczonych ludzi. Polecam.

Magdalena N. 14 listopada 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna obsługa księgowa. Zawsze wszystko obliczone na czas. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Gorąco polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ergotax sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Rozliczanie czasu pracy kierowcy

Polska

PAKIET „ROZLICZENIA JAZDY I EWIDENCJI CZASU PRACY KIEROWCÓW” 1. Za każdego pracownika z przedziału 1-5 160 2. Za każdego pracownika z przedziału 6-10 140 3. Za każdego pracownika z przedziału 11-25 120 4. Za każdego pracownika z przedziału 26-50 100 5. Powyżej 50 pracowników – oferta indywidualna ANALIZA NARUSZEŃ KIEROWCÓW 1. Uzupełn...

Rozwiń

Kadry i Płace

Polska

PAKIET „TWÓJ SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC” 1. Umowa o pracę - prowadzenie kadr i płac 60 zł/os. 2. Umowa o pracę - prowadzenie płac 50 zł/os. 3. Umowy cywilnoprawne oskładkowane - prowadzenie płac 50 zł/os. 4.Umowy cywilnoprawne bez składkowe - prowadzenie płac 45 zł/os. 5. Umowa o pracę dla obcokrajowców - prowadzenie kadr i płac 65 zł/os. ...

Rozwiń

Pełna Księgowość

Polska

PAKIET „TWÓJ KSIĘGOWY” TWOJA KSIĘGOWOŚĆ 1. Poprowadzimy księgi Twojej firmy tak, jak wymaga tego Ustawa o Rachunkowości z uwzględnieniem polityki rachunkowości. 2. Będziemy nadzorować poprawność formalną dokumentów księgowych, 3. Będziemy prowadzić (na podstawie dowodów księgowych) księgi rachunkowe, ujmujące zapisy zdarzeń w porządku ...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rysia 1A/435, 53-656 Wrocław

WWW

www.ergotax.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Fax

71 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Ergotax-Biuro-Rachunkowe-Kancelaria-Doradcy-Podatkowego-470910759779360/

Instagram

https://www.instagram.com/ergotax_biuro_rachunkowe/?igshid=16hhe6girv9u1

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ERGOTAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2016-01-15
NIP 8961547198
Regon 363532477

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Fabryczna
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53656
Poczta Wrocław
Ulica ul. Rysia
Numer nieruchomości 1A

Kontakt

Telefon kontaktowy 713459587

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 225 - Własność mieszana w sektorze prywatnym z przewagą własności prywatnej krajowej pozostałej

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2016-01-20
Data wpisu do rejestru ewidencji 2016-01-20
Data powstania 2016-01-15
Data rozpoczęcia działalności 2016-01-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6411Z DZIAŁALNOŚĆ BANKU CENTRALNEGO
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6420Z DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH
6430Z DZIAŁALNOŚĆ TRUSTÓW, FUNDUSZÓW I PODOBNYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH
6491Z LEASING FINANSOWY
6492Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6511Z UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
6512Z POZOSTAŁE UBEZPIECZENIA OSOBOWE ORAZ UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
6520Z REASEKURACJA
6530Z FUNDUSZE EMERYTALNE
6611Z ZARZĄDZANIE RYNKAMI FINANSOWYMI
6612Z DZIAŁALNOŚĆ MAKLERSKA ZWIĄZANA Z RYNKIEM PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I TOWARÓW GIEŁDOWYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6621Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6630Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM FUNDUSZAMI
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
7010Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7810Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
7820Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
7830Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA
8220Z DZIAŁALNOŚĆ CENTRÓW TELEFONICZNYCH (CALL CENTER)
8230Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
8291Z DZIAŁALNOŚĆ ŚWIADCZONA PRZEZ AGENCJE INKASA I BIURA KREDYTOWE
8292Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PAKOWANIEM
8299Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.