Rejestracja spółek - Najlepsi w 2022

Najlepsze Oferty na Rejestrację Spółki, 2023

20 335 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 20 335 firm
w kategorii Rejestracja Spółek

Rejestracja spółek

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to eksperci z Biuro Rachunkowe VKS S.C. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na konkretny termin od razu!

5.0 (176 opinii)
PARTY BIURO RACHUNKOWE RANIŻÓW Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Raniżów
Agnieszka P.

Korzystamy z usług firmy "Dagstój" i jesteśmy zadowoleni. Profesjonalne i fachowe doradztwo, super kontakt. Zachęcamy do korzystania z ich usług.

5.0 (75 opinii)
Agencja Innowacji sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Warszawa

Najlepsza Rejestracja Spółki z O.o.

 • Warszawa
 • Agencja Innowacji sp. z o.o.

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do rejestracji spółki z o.o. mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (66 opinii)
Kancelaria Centrum - Rejestracja Spółki z O.o. Kraków
Krzysztof L.

Księgowość prowadzona bardzo dobrze. Jestem zadowolony, współpraca przebiega w porządku. Nie mam nic do zarzucenia. Mogę tylko polecić, naprawdę profesjonalna firma.

5.0 (70 opinii)
Biuro Rachunkowe FLIS - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

BIURO RACHUNKOWE TORUŃ Biuro rachunkowe FLIS od 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowe i doradcze skierowane do małych i średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wysoki poziom usług gwarantują: - Doradca podatkowy, Główna księgowa Anny Flis nr wpisu 11015 - Doradca podatkowy, Doradca prawny Karol Flis nr wpisu 11446 oraz pozostali wysoko kwalifikowani pracownicy - księgowe i prawnicy. KSIĘGOWOŚĆ TORUŃ - DORADZTWO PODATKOWE TORUŃ - prowadzenie ewidencji księgowych: - księgi rachunkowe - książki przychodów i rozchodów - inne ewidencje - weryfikacja poprawności rozliczeń podatkowych udzielanie porad i opinii z zakresu prawa podatkowego - sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych (dochody uzyskane za granicą, podatek od czynności cywilno-prawnych, od spadków i darowizn, podatku od nieruchomości i innych) - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników - rozliczanie podatników z ZUS - reprezentacja podatników przed organami podatkowymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach podatkowych - sporządzanie odwołań do izb skarbowych - sporządzanie skarg do WSA i NSA - szkolenia w zakresie stosowania prawa podatkowego - pomoc w zakładaniu firm i wyborze optymalnej farmy opodatkowania Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi potwierdzoną zawartymi polisami ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych działalności.

5.0 (21 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Rejestracji Spółek

Działasz na rynku jako Specjalista od Rejestracji Spółek i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Najlepsza Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo
Mardrew Sp zo.o.

Świetna obsługa. Jestem zadowolony z prowadzenia dokumentów. Pełen profesjonalizm (jak do tej pory). Polecam gorąco.

5.0 (30 opinii)
Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Rejestracja Spółki z O.o. Katowice

Profesjonalna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Katowice
 • Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE

Profesjonalna rejestracja spółki z o.o. to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

4.96 (98 opinii)
Omega Accountants Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Poznań

Wyjątkowa Rejestracja Spółki z O.o.

 • Poznań
 • Omega Accountants Sp. z o.o.
Anna A.

Bardzo szybki kontakt,rzeczowy i kulturalny Pan przedstawił mi propozycję współpracy z której skorzystałam. Nie zawiodłam się, gdyż wniosek został przygotowany i złożony w ciągu doby zgodnie z wcześniejszą deklaracją. Mocno polecam...

4.94 (127 opinii)
Biuro Rachunkowe Domino Sylwia Zaorska - Rejestracja Spółki z O.o. Koszalin
PZERiI Zarząd Okręgowy w Koszalinie

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z biurem DOMINO Panią Sylwią, szanujemy Panią za jej fachowość i profesjonalizm pracy, oraz za życzliwość i serdeczność dla seniorów.

5.0 (43 opinie)
GENERAL OUTSOURCE SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Kraków
Maciej B.

Biuro rachunkowe zrealizowało dla mnie usługę założenia firmy z najwyższą jakością i profesjonalizmem. Pracownicy byli bardzo pomocni i służyli mi radą na każdym etapie procesu. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu, założenie firmy przebiegło bezproblemowo i szybko. Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura rachunkowego i polecam je innym przedsiębiorcom.

5.0 (29 opinii)

Porównanie ceny i kosztów pomocy przy rejestracji spółek

Szukasz kosztów pomocy przy rejestracji spółek? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od rejestracji spółek sami prześlą Ci wyceny. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Inne pobliskie usługi: Finanse Kredyt gotówkowy Zlecenia
Doradztwo i Księgowość online Eltax Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Ostrowiec Świętokrzyski

Doradztwo i Księgowość online Eltax Sp. z o.o.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy, której specjalnością jest rejestracja spółki z o.o.. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

5.0 (22 opinie)
Biuro Księgowe Barbara Skowrońska - Rejestracja Spółki z O.o. Wąpielsk

Biuro Księgowe Barbara Skowrońska

 • Wąpielsk

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz właściwych ludzi do wyjątkowej rejestracji spółki z o.o. na terenie Rypina lub okolicy. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

5.0 (22 opinie)
Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol - Rejestracja Spółki z O.o. Szczecin

Solidna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Szczecin
 • Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol

Wiele długich lat pracownicy Biuro Rachunkowe EKB Mirosława Parol realizują usługi z zakresu solidnej rejestracji spółki z o.o., dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (43 opinie)
Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu - Rejestracja Spółki z O.o. Radom

Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu

 • Radom

Biuro Rachunkowe Milion Dolarów Proponuję usługi księgowe dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, stowarzyszeń, fundacji, a także jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG). Pomagamy w rozwoju, optymalizacji i przekształceniu działalności. Zapewniamy pełną opiekę prawną. Cennik usług dostępny pod linkiem: www.kancelariarachunkowa.radom.pl/cennik Chcesz się dowiedzieć jak możesz obniżyć koszty prowadzenia księgowości nawet o 50%? Przeczytaj artykuł: https://kancelariarachunkowa.radom.pl/2022/10/13/jak-obnizyc-koszty-prowadzenia-ksiegowosci-nawet-o-50/ Zapraszam na bezpłatną konsultację z księgową. Wybierając Biuro Rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu zyskujesz: - Pewność- Gwarantuje profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność. - Zaufanie- Zapewniam całkowitą poufność wszelkich powierzonych informacji. - Bezpieczeństwo- Podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. Dodatkowe korzyści: - wsparcie merytoryczne i pomoc podczas kontroli sprawowanej przez organy administracji państwowej lub samorządowej, - profesjonalna obsługa w zakresie księgowości, kadr i płac, terminowość, - oszczędność pieniędzy, poprzez redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem własnego działu księgowego, - oszczędność czasu, kiedy ja zajmę się księgowością Państwa przedsiębiorstwa, Państwo mogą w pełni skoncentrować się nad jego rozwojem, - gwarancja pełnego zaangażowania w sprawy moich klientów. Usługi Księgowe: prowadzenie rejestrów VAT oraz sporządzanie deklaracji JPK-VAT, księgowanie dokumentów w ramach transakcji krajowych oraz zagranicznych, sporządzanie wyników oraz wyliczanie podatku dochodowego CIT i PIT, sporządzanie sprawozdań finansowych księgowanie dokumentów projektowych, księgowanie sprzedaży i zakupu w ramach transakcji zagranicznych (import usług), księgowanie dokumentów projektowych, dokumentów dot. działalności odpłatnej, nieodpłatnej i gospodarczej fundacji, pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych, księgowanie wydatków na dedykowane konta księgowe w celu ułatwienia sporządzenia dokumentacji projektowej, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, aktywny udział w prowadzonych przez inne organy kontrolach. Usługi Kadrowe: prowadzenie teczek osobowych pracowników, prowadzenie teczek dla zleceniobiorców, przygotowanie list płac na podstawie dostarczonych dokumentów, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych DRA do ZUS-u, wyliczanie podatku dochodowego od fizycznych PIT-4 (sporządzanie deklaracji rocznej), aktywny udział w prowadzonych przez inne organy kontrolach.

5.0 (26 opinii)
Tax Clear Księgowość, Optymalizacja, Podatki Sp.z o o.. - Rejestracja Spółki z O.o. Warszawa

Wysokiej Klasy Rejestracja Spółki z O.o.

 • Warszawa
 • Tax Clear Księgowość, Optymalizacja, Podatki Sp.z o o..

Pragniesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu wysokiej klasy rejestracji spółki z o.o. z Warszawy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Tax Clear Księgowość Optymalizacja Podatki Sp.z o o.. jest Twoim rozwiązaniem. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (9 opinii)
Gaminco - Założenie Spółki Katowice

Gaminco

 • Katowice
STUDIO JAFRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardzo profesjonalne przygotowanie do rozmowy, wypełnienie zakresu umowy w terminie i z dodatkowymi propozycjami rozwiązań, adekwatnymi do naszych potrzeb. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, realizacja kontraktu z zaangażowaniem i profesjonalnie. Polecam współpracę z Gaminco.

5.0 (18 opinii)
Casero - Rejestracja Spółki z O.o. Piątek

Wyjątkowa Rejestracja Spółki z O.o.

 • Piątek
 • Casero
Marcin W.

Zajebista współpraca :) Do tego szybko, profesjonalnie i tanio.

5.0 (2 opinie)
Metis Finanse Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Racibórz

Metis Finanse Sp. z o.o.

 • Racibórz

Zadowolenie klienta to priorytet naszych działań. Doświadczona i kompetentna kadra dba o: - zapewnienie stałego dostępu 24/7 do aktualnych danych – system Taxomatic (taxomatic.pl), - prowadzenie ksiąg zgodnie z wymogami prawa, - skorzystanie przez klienta z możliwych uproszczeń i optymalizacji, Wszystko to jest możliwe, dzięki kompetencjom kadry, która może poszczycić się m.in.: - Certyfikatem Ministra Finansów nr 66987/2014 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, - tytułem Księgowego Roku Województwa Śląskiego 2017, - udziałem w finale ogólnopolskiego konkursu w dziedzinie rachunkowości i podatków Lider Księgowości 2012, - udziałem w finale ogólnopolskiego konkursu wiedzy podatkowej Moneta Aurea 2009. Spółka posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

5.0 (11 opinii)
KUSEK Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Gliwice

KUSEK Sp. z o.o.

 • Gliwice
F.h. Tradeparty

Współpraca z firmą K&K na najwyższym poziomie. Obszerna wiedza w wielu dziedzinach. Zawsze fachowa obsługa. Gorąco polecam i pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)
Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. - Założenie Spółki Ostrów Wielkopolski

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.

 • Ostrów Wielkopolski
L&S Krystian Lewandowski

Bardzo pozytywna współpraca, rzetelnie wykonywana praca przez zespół. Szybko, sprawnie i na bardziej wysokim poziomie. Polecam 😉

5.0 (51 opinii)

Opinie i porady dotyczące rejestracji spółki

Jeśli interesują Cię opinie na temat rejestracji spółki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację rejestracji spółek. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania. Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
ASYGNATA SP. Z O.O. - Założenie Spółki Wrocław

ASYGNATA SP. Z O.O.

 • Wrocław

Wykonanie założenia spółki będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ASYGNATA SP. Z O.O. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (54 opinie)
Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak - Rejestracja Spółki z O.o. Poznań

Solidna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Poznań
 • Biuro Rachunkowe Profit Barbara Urbaniak

Wybierz tę firmę jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do solidnej rejestracji spółki z o.o. na terenie powiatu Poznań. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

5.0 (32 opinie)
KDP KANCELARIE Sp. z o. o. KSIĘGOWOŚĆ BIURO RACHUNKOWE - KOSZALIN SZCZECIN TORUŃ PIŁA - Założenie Spółki Koszalin

KDP KANCELARIE Sp. z o. o. KSIĘGOWOŚĆ BIURO RACHUNKOWE - KOSZALIN SZCZECIN TORUŃ PIŁA

 • Koszalin

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od założenia spółki? Skorzystaj z doświadczenia KDP KANCELARIE Sp. z o. o. KSIĘGOWOŚĆ BIURO RACHUNKOWE - KOSZALIN SZCZECIN TORUŃ PIŁA. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

5.0 (108 opinii)
Dla Biznesu Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Świdnica - Rejestracja Spółki z O.o. Świdnica

Perfekcyjna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Świdnica
 • Dla Biznesu Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Świdnica
Marcin K.

Sprawność i prostota działania, elektroniczny system bardzo dobrze przemyślany i funkcjonalny, bardzo mili ludzie.

5.0 (22 opinie)
Instytut Księgowości - Rejestracja Spółki z O.o. Sieradz

Instytut Księgowości

 • Sieradz

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Instytut Księgowości są dla Ciebie idealni. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

5.0 (7 opinii)
A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE - Założenie Spółki Mniów

A2PROFIT BIURO RACHUNKOWE

 • Mniów
Ania G.

Dziewczyny bardzo pomocne, znają się na tym co robią. Bez wahania mogę polecić ich biuro, poprowadzą bezbłędnie każdą firmę!

5.0 (26 opinii)
BIURO RACHUNKOWE "IBW" - Rejestracja Spółki z O.o. Szczecin

BIURO RACHUNKOWE "IBW"

 • Szczecin

Zleć prace dotyczące rejestracji spółki z o.o. fachowcom firmy BIURO RACHUNKOWE IBW z miejscowości Szczecin. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie powiatu Szczecin są w ścisłej czołówce. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (25 opinii)
BIURO RACHUNKOWE PODATEK - Rejestracja Spółki z O.o. Kościerzyna

BIURO RACHUNKOWE PODATEK

 • Kościerzyna
Montari

Szczerze polecam biuro rachunkowe Podatek. Rzetelnie wykonują swoje usługi. W przypadku pytań, wątpliwości zawsze otrzymuję ekspresową pomoc. Pracownicy służą swoim dużym doświadczeniem. Są zawsze uprzejmi, życzliwi i wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem.

5.0 (7 opinii)
BHPEX Sp. z o.o. - Założenie Spółki Zielona Góra

BHPEX Sp. z o.o.

 • Zielona Góra

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BHPEX Sp. z o.o. z Zielonej Góry będzie najszybszą drogą. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (103 opinie)
Kancelaria Księgowo-Prawna OMEGA oddziały Warszawa, Katowice - Założenie Spółki Katowice

Kancelaria Księgowo-Prawna OMEGA oddziały Warszawa, Katowice

 • Katowice
Jolanta Z.

Oszczędziłam pieniądze firmy dzięki doradztwu podatkowemu Alesty , nowoczesne rozwiązania wyróżniają Aleste na tle innych konserwatywnych biur księgowych, przyjemny i szybki kontakt z opiekunem. Szczerze polecam !

5.0 (14 opinii)
Biuro Rachunkowe Euromax - Rejestracja Spółek Gdańsk

Biuro Rachunkowe Euromax

 • Gdańsk
Ewa W.

Rzetelna firma, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na pewno poleciłabym tę firmę każdemu, w szczególności tym, którzy zakładają teraz własny biznes.

5.0 (2 opinie)
Pomorska Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sp. z o.o. - Rejestracja Spółek Wygoda

Świetna Rejestracja Spółek

 • Wygoda
 • Pomorska Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sp. z o.o.

Według Ciebie świetna rejestracja spółek to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Pomorska Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

5.0 (16 opinii)
COSOOM SP. Z O.O. - Założenie Spółki Żagań

Pierwszorzędne Założenie Spółki

 • Żagań
 • COSOOM SP. Z O.O.

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to profesjonaliści z COSOOM SP. Z O.O. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

5.0 (16 opinii)
ARCHON GROUP - Rejestracja Spółek Knurów

ARCHON GROUP

 • Knurów
Ewa K.

Z usług korzystałam już kilka razy i jestem bardzo zadowolona - za każdym razem spotkałam się z dużym profesjonalizmem i wielką dokładnością w rozliczeniach. Duży plus za możliwość dowozu dokumentów na życzenie i terminowość.

5.0 (12 opinii)
Brand Kołaczek Izabela Kołaczek - Rejestracja Spółek Skierniewice

Brand Kołaczek Izabela Kołaczek

 • Skierniewice

Firma Brand Kołaczek Izabela Kołaczek oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z powiatu Skierniewice i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (61 opinii)
Abm Biuro Podatkowe - Założenie Spółki Lublin

Abm Biuro Podatkowe

 • Lublin

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie założenia spółki i zatrudnij Abm Biuro Podatkowe. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
KoFF Sp. z o.o. - Rejestracja Spółek Warszawa

KoFF Sp. z o.o.

 • Warszawa

Szukasz specjalisty od rejestracji spółek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry KoFF Sp. z o.o.. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (6 opinii)
Ergotax sp. z o.o. - Założenie Spółki Wrocław

Najlepsze Założenie Spółki

 • Wrocław
 • Ergotax sp. z o.o.
GM Events Sp. z o. o.

Zespół Ergotax opiekuje się naszą spółką od ponad 2 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako profesjonalną, bardzo pomocną i cierpliwą - co szczególnie doceniamy przy rozwiązywaniu bieżących trudności. :)

5.0 (16 opinii)
CONTI SP. Z O.O. - Założenie Spółki Warszawa

Pierwszorzędne Założenie Spółki

 • Warszawa
 • CONTI SP. Z O.O.

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? CONTI SP. Z O.O. będzie najszybszą drogą. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Helios Lex - Rejestracja Spółek Poznań

Profesjonalna Rejestracja Spółek

 • Poznań
 • Kancelaria Helios Lex

Jesteś zdania, że profesjonalna rejestracja spółek to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Kancelaria Helios Lex doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

5.0 (52 opinie)
Bizneto Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Rzeszów

Doskonała Rejestracja Spółki z O.o.

 • Rzeszów
 • Bizneto Sp. z o.o.
Real Estate Consulting

Trafiłem do tego biura z polecenia. We współpracy z firmą Bizneto cenię sobie terminowość, profesjonalizm i bezobsługowość. Wiem, że mogę się zająć prowadzeniem biznesu, a kwestie księgowe są w dobrych rękach. Dziękuję za dotychczasową współpracę.

5.0 (13 opinii)
Centrum Obsługi Biznesu i Cudzoziemców - Rejestracja Spółki z O.o. Szczecin

Centrum Obsługi Biznesu i Cudzoziemców

 • Szczecin
Anna S.

Bardzo kompetentne i stale rozwijające się biuro. Poza wsparciem księgowym i kadrowo-płacowym można też uzyskać cenne porady prawne. Polecam to biuro również ze względu na dobry kontakt i atmosferę współpracy. Wszystkie Panie są serdeczne, cierpliwe, wyczerpująco tłumaczą niejasne kwestie, pomagają rozwiązywać problemy. Polecam, dziękuję, życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

5.0 (20 opinii)
Księgowość dla Firm - Rejestracja Spółek Pszczyna

Księgowość dla Firm

 • Pszczyna

Biuro GK Sp. z o.o. Jesteśmy licencjonowanym Biurem Rachunkowym posiadającym Świadectwo Ministra Finansów nr: 30284/2002 Specjalizujemy się w rzetelnej działalności księgowej od ponad dwudziestu lat, zajmując się również doradztwem gospodarczym w pełnym zakresie. Pracujemy w zespole wykwalifikowanych specjalistów cechujących się wiedzą, doświadczeniem i odpowiedzialnością www.biurogk.com Proponujemy: Pomoc w zarejestrowaniu nowej działalności gospodarczej dla osób fizycznych, Przygotowanie dokumentacji rejestrowych dla nowych spółek prawa handlowego, fundacji, stowarzyszeń z pełnym monitorowaniem całego procesu oraz kompleksową obsługą bieżącą, Informujemy zainteresowanych Klientów o dostępnych możliwych dotacjach, Bieżąca obsługa księgowa, kadrowa, płacowa dla każdego rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej: osób fizycznych, spółek prawa handlowego, gospodarstw rolniczych, fundacji i stowarzyszeń, Obsługa firm międzynarodowych w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, portugalskim w zależności od potrzeb, dostosowujemy się do każdej sytuacji i języka, Rozliczenia: ZUS, VZM, PFRON, PIT, CIT, Rozliczenia opłat środowiskowych. Zwroty podatków z tytułu podjętych działań zarobkowych na terenie Unii Europejskiej Rozliczenia roczne krajowe i zagraniczne Doradztwo gospodarcze Prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencje podatku od towarów i usług; weryfikacja pod względem rachunkowym dokumentów księgowych; ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych; obsługa pracowników i rozliczenia roczne właścicieli; rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów ewidencja kosztów i przychodów; ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia; ; ewidencje podatku od towarów i usług; obsługa pracowników; rozliczenia roczne właścicieli; rozliczanie polskich i zagranicznych delegacji pracowników; rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Statystycznym; zwroty podatku vat z zagranicy - VAT-REF; Prowadzenie ksiąg handlowych wszystkie wymagane przepisami ewidencje księgowe (księgi główne, pomocnicze, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia, ewidencje podatku od towarów i usług ); rozliczenia roczne wspólników (właścicieli); sporządzenie raportów (rocznych i miesięcznych); obsługa pracowników; rozliczanie polskich i zagranicznych delegacji pracowników; rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Statystycznym, PFRON; sporządzanie bilansu zamknięcia wraz z rachunkiem zysków i strat oraz informacja dodatkową; sporządzenie zestawienia o wysokości osiągniętego rocznego dochodu (CIT-8); uruchomienie i prowadzenie pełnej obsługi księgowej we własnym systemie IT lub systemie klienta; zwroty podatku vat z zagranicy - VAT-REF; Obsługa kadrowo płacowa (sporządzanie) list płac; imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA); deklaracji ZUS; rocznych deklaracji podatku od osób fizycznych (PIT 4R); przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS; przygotowywanie dla Zarządu (właścicieli) wszelkiego rodzaju sprawozdań dotyczących zatrudnienia; nadzór nad dokumentacją kadrową - w tym przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych. przygotowanie dokumentów podstawowych (umowa o pracę, umowa zlecenie, wypowiedzenia umowy o prace, świadectwa pracy, zaświadczenia o wynagrodzeniu); przygotowanie dokumentów rejestrujących firmę i pracowników w ZUS i Urzędzie Skarbowym; rozliczanie czasu pracy kierowców; zakładanie profilu elektronicznego ZUS w imieniu klienta; DORADZTWO GOSPODARCZE Strategie wsparcie w kreowaniu marki własnej opracowywanie strategii dla produktu, marki, usługi, miejsca analizy strategii dla inwestycji i sprzedaży Analizy wywiad konkurencyjny na określonym rynku według zapotrzebowania badania grupy docelowej badania opinii publicznej dla realizowanych lub planowanych strategii badanie wizerunku dla posiadanej marki, produktu, usługi, miejsca w określonym miejscu i czasie SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY! Biuro GK Group 43-200 Pszczyna woj. Śląskie, Polska ul. Słoneczna 2 - Kolonia Jasna 43-502 Czechowice-Dziedzice woj. Śląskie, Polska ul. Wąska 2A - Szwajcarska Dolina www.biurogk.com Godziny pracy naszego biura: poniedziałek - piątek od 7.00 do 18.00 NASZE STANDARDY Szybkie terminy realizacji powierzonych spraw Pełne zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja Reprezentacja Klienta w określonym obszarze Dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Gwarantujemy pewność zachowania tajemnicy prowadzonych spraw zgodnie z obowiązującą etyką zawodową Uprawnionego Księgowego do wykonywania zawodu Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych Klientów jest rozszerzone ubezpieczenie naszego biura od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Dobry dojazd oraz bezpłatne parkingi dla Klientów naszych biur. Dojazd : https://www.google.com/search?q=Biuro+Rachunkowe+Pszczyna&oq=biuro+rachunkowe+&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0i512l4j46ij0i512l2.6841j0j9&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:rln,rc_ludocids:903,ru_gwp:0%252C7,ru_lqi:ChlCaXVybyBSYWNodW5rb3dlIFBzemN6eW5hWiMiGWJpdXJvIHJhY2h1bmtvd2UgcHN6Y3p5bmEqBggCEAAQAZIBCmFjY291bnRhbnQ,trex_id:L8UGme

5.0 (5 opinii)
Taxeo Biuro Rachunkowe Warszawa - Księgowość Warszawa - Rejestracja Spółki z O.o. Warszawa

Wysokiej Klasy Rejestracja Spółki z O.o.

 • Warszawa
 • Taxeo Biuro Rachunkowe Warszawa - Księgowość Warszawa
Tomasz J.

Doskonała, profesjonalna porada online. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczeń działalności, o których nie miałem zielonego pojęcia. Świetna jakość co do ceny.

5.0 (26 opinii)
"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i - Rejestracja Spółki z O.o. Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i Zagranica).

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

5.0 (105 opinii)
Finance & Business Consulting - Rejestracja Spółki z O.o. Grodzisk Mazowiecki

Finance & Business Consulting

 • Grodzisk Mazowiecki
Klaudia P.

Bardzo miła obsługa, dobry kontakt, kompetentni pracownicy. Polecam!

5.0 (3 opinie)
FISKUS OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rejestracja Spółki z O.o. Opole

FISKUS OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Opole

Profesjonalna rejestracja spółki z o.o. to najważniejszy temat dla ekipy z firmy FISKUS OPOLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (9 opinii)
Kreatywna Księgowość Sp. z o.o - Rejestracja Spółek Radom

Doskonałej Jakości Rejestracja Spółek

 • Radom
 • Kreatywna Księgowość Sp. z o.o

Gdy poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Kreatywna Księgowość Sp. z o.o są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

5.0 (5 opinii)
Księgowość Na Poziomie Setla&Dudys Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Bielsko-Biała

Księgowość Na Poziomie Setla&Dudys Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory firmy Księgowość Na Poziomie SetlaDudys Sp. z o.o., której specjalnością jest rejestracja spółki z o.o.. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

5.0 (18 opinii)
KMGC Biuro Księgowe sp. z o.o. - Rejestracja Spółek Kraków

KMGC Biuro Księgowe sp. z o.o.

 • Kraków
Alicja A.

Jestem bardzo zadowolona z rozmowy z panem Maciejem. Dzwoniłam po poradę dotyczącą stawki zatrudnienia w nowej firmie, Pan Maciej wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie - zaczynając od wyboru umowy, a kończąc na ubezpieczeniu i tłumacząc, jak uzyskać takie ubezpieczenie w sytuacji zakończenia umowy o pracę przed 26 rokiem życia. Będąc "zieloną" w tematach księgowych wyszłam z rozmowy szczęśliwa i rozumiejąca temat, zdecydowanie zachęcam do kontaktu, Pan miły, rozmowny, słucha i skrupulatnie odpowiada na pytania, numer zapisałam i będę dzwonić, każdemu polecam.

5.0 (8 opinii)

Poradniki o rejestracji spółki

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023

Rejestracja spółek w innych miejscowościach