Rejestracja spółek Toruń - Najlepsi w 2022

Najlepsze Oferty na Rejestrację Spółki w Toruniu, 2023

119 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 119 firm
w kategorii Rejestracja Spółek

Rejestracja spółek Toruń

BIURO RACHUNKOWE TORUŃ Biuro rachunkowe FLIS od 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowe i doradcze skierowane do małych i średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wysoki poziom usług gwarantują: - Doradca podatkowy, Główna księgowa Anny Flis nr wpisu 11015 - Doradca podatkowy, Doradca prawny Karol Flis nr wpisu 11446 oraz pozostali wysoko kwalifikowani pracownicy - księgowe i prawnicy. KSIĘGOWOŚĆ TORUŃ - DORADZTWO PODATKOWE TORUŃ - prowadzenie ewidencji księgowych: - księgi rachunkowe - książki przychodów i rozchodów - inne ewidencje - weryfikacja poprawności rozliczeń podatkowych udzielanie porad i opinii z zakresu prawa podatkowego - sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych (dochody uzyskane za granicą, podatek od czynności cywilno-prawnych, od spadków i darowizn, podatku od nieruchomości i innych) - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników - rozliczanie podatników z ZUS - reprezentacja podatników przed organami podatkowymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach podatkowych - sporządzanie odwołań do izb skarbowych - sporządzanie skarg do WSA i NSA - szkolenia w zakresie stosowania prawa podatkowego - pomoc w zakładaniu firm i wyborze optymalnej farmy opodatkowania Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi potwierdzoną zawartymi polisami ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych działalności.

5.0 (21 opinii)
Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Wyjątkowa Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

 • Toruń
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS sp z oo
Mardrew Sp zo.o.

Świetna obsługa. Jestem zadowolony z prowadzenia dokumentów. Pełen profesjonalizm (jak do tej pory). Polecam gorąco.

5.0 (30 opinii)
Selko. Okna, drzwi, bramy garażowe - Rejestracja Spółek Toruń
Anna G.

Prace wykonane terminowo. Jakość wykonania bardzo dobra, żadnego problemu z przygotowaniem oferty oraz późniejszym nanoszeniem zmian. Kontakt telefoniczny, oraz mailowy wzorowy. Wiedza i fachowość na bardzo wysokim poziomie. Sprzedawca doradza, nie próbuje naciągać klienta który kompletnie na oknach się nie zna. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (6 opinii)
Dar-Sk Biuro Rachunkowe Daria Nogowska - Założenie Spółki Toruń

Staranne Założenie Spółki Toruń

 • Toruń
 • Dar-Sk Biuro Rachunkowe Daria Nogowska
Martyna G.

Z całą odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe Dar-Sk Pani Darii, która jest przesympatyczną osobą i potrafi pomóc klientom w każdej, nawet trudnej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalności usług tego biura.

5.0 (9 opinii)
CALCULUS BIURO RACHUNKOWE LUCYNA DYMOWSKA-CZERWIAK - Założenie Spółki Toruń

Znakomite Założenie Spółki

 • Toruń
 • CALCULUS BIURO RACHUNKOWE LUCYNA DYMOWSKA-CZERWIAK
Polger II

Super biuro. Polecam każdemu kto chce mieć spokój z US.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Rejestracji Spółek w Toruniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Rejestracji Spółek i szukasz nowych Klientów z Torunia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Podatkowa Aristo Signum sp.zo.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Rewelacyjna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • Kancelaria Podatkowa Aristo Signum sp.zo.o.

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz swoje zadanie tym fachowcom od rejestracji spółki z o.o. z Torunia. Mają propozycję dla każdego.

5.0 (11 opinii)
Revbud Usługi Księgowe - Zakładanie Spółek Toruń

Doskonałe Zakładanie Spółek Toruń

 • Toruń
 • Revbud Usługi Księgowe

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace tym fachowcom od zakładania spółek. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (2 opinie)
A.M. Narkiewicz Sp. z o.o. - Założenie Spółki Toruń

Porządne Założenie Spółki

 • Toruń
 • A.M. Narkiewicz Sp. z o.o.

Wykonanie założenia spółki będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. A.M. Narkiewicz Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (28 opinii)
Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Od wielu lat pracownicy Biuro Rachunkowe Ratio Kamila Krużyńska wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy rejestracji spółki z o.o., dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (12 opinii)
KF Katarzyna Winiaszewska - Założenie Spółki Toruń

Rewelacyjne Założenie Spółki

 • Toruń
 • KF Katarzyna Winiaszewska
Eliza D.

Przez ponad dwa lata korzystałam z usług biura, najlepsza księgowa jaka kiedykolwiek można mieć, perfekcyjne rozliczenie, ja miałam zawsze mnóstwo pytań załatwione wszystko, od pomocy w założeniu działalności po zmiany adresów rozliczenia itp. Prowadziłam jednoosobowa działalność, i z całego serca polecam biuro. Wspaniała współpraca przemiłe panie zawsze pomocne, zawsze na czas, serdecznie polecam.

5.0 (7 opinii)

Porównanie ceny i kosztów pomocy przy rejestracji spółek w Toruniu

Szukasz kosztów pomocy przy rejestracji spółek? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Toruniu? Złóż zapytanie, a specjaliści od rejestracji spółek z Torunia sami prześlą Ci wyceny. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Podatkowa Toruń Bozena Kijewska - Rejestracja Firm Toruń

Kancelaria Podatkowa Toruń Bozena Kijewska

 • Toruń

Potrzebujesz ekspertów od najlepszej rejestracji firm w miejscowości Toruń lub w pobliskim rejonie? Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (5 opinii)
GP People Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Profesjonalna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • GP People Sp. z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w branży. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o. - Zakładanie Spółek Toruń

Najlepsze Zakładanie Spółek

 • Toruń
 • Kancelaria Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o.
Centrum Funduszy UE

Współpracuję z Kancelarią Podatkowo-Księgowa Finplus sp. z o.o. już kilka lat. W tym okresie zawsze dokumenty otrzymywałam przed czasem, co znacznie usprawnia funkcjonowanie firmy. Pracownicy Kancelarii zawsze doradzają, podpowiadają, szukają oszczędności dla firmy oraz przeprowadzają przez przepisy. Szczególnie teraz to odczuwam, gdy zmian w przepisach prawno-księgowo-kadrowych jest dużo. Sympatyczny zespół z doświadczeniem. Polecam! Beata Kamińska Centrum Funduszy UE Sp. z o.o. Sp. komandytowa

5.0 (8 opinii)
KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA SPEKTRUM Iwona Lewandowska - Rejestracja Firm Toruń

KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA SPEKTRUM Iwona Lewandowska

 • Toruń
Marcin M.

Kancelaria Biegłego Rewidenta SPEKTRUM istnieje od 1995 roku. Założycielem firmy jest mgr Iwona Lewandowska- Biegły Rewident (nr 12007), która ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Ekonomii. Edukację kontynuowała na Podyplomowych Studiach Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada świadectwo kwalifikacyjne 22923/01, wydane przez Ministra Finansów, potwierdzające wymogi kwalifikacyjne określone dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Korzyści • Obniżenie kosztów administracyjnych nawet do 50% poprzez brak nakładów na inwestycje w nowe miejsca pracy, wynagrodzenia, świadczenia socjalne, szkolenia. • Możliwość korzystania z usług najlepszych ekspertów. • Zachowanie całkowitej dyskrecji o prowadzonych działaniach dla Klienta. • Likwidacja problemu urlopów, chorób i zwolnień. • Możliwość koncentracji kadry zarządzającej na podstawie działalności. • Usługę obsługi kadr i płac rozpoczynamy od przeprowadzenia przeglądu dokumentacji kadrowo-płacowej, który pozwoli nam dotrzeć do informacji koniecznych do prowadzenia usługi i stwierdzić poprawność dotychczas prowadzonych rozliczeń z pracownikami.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Doskonała Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI Sp. z o.o.
Izabela M.

Działamy na rynku ponad 25 lat. Nasza historia sięga 1992 r. - po przekształceniach obecnie działamy w formie spółki kapitałowej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe wraz z raportowaniem JPK oraz obsługą kadrowo-płacową i ubezpieczeń ZUS. Obsługujemy kontrole skarbowe i podatkowe, a także kontrole związane ze zwrotem VAT. Nieodpłatnie udostępniamy program fakturująco-rozrachunkowy z opcją JPK. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz podmiotów osób fizycznych. Nasi pracownicy legitymują się licencjami Ministra Finansów. Wszystkie operacje księgowe są monitorowane przez doradcę podatkowego oraz współpracującego z nami adwokata.

5.0 (1 opinia)
HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. - Rejestracja Firm Toruń

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o.

 • Toruń
Waldemar L.

Zakres naszego działania to szeroki zakres usług księgowych, kadrowo-płacowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Firma obsługuje Toruń i okolice oraz Golub-Dobrzyń i okolice. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

5.0 (1 opinia)
AS sp.z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

AS sp.z o.o.

 • Toruń

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do rejestracji spółki z o.o. ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (4 opinie)
Biuro Rachunkowe Joanna Okuniewska-Majewska - Rejestracja Firm Toruń

Biuro Rachunkowe Joanna Okuniewska-Majewska

 • Toruń

Biuro Rachunkowe Joanna Okuniewska-Majewska oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Torunia i z sąsiednich miast. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)

Doskonałe Zakładanie Spółek

 • Toruń
 • BETA Biuro Rachunkowe Beata Franciszkowska

Powierz usługę doskonałego zakładania spółek fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Toruń i przyległych powiatów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (2 opinie)

Barbara Sumińska

 • Toruń
Marcin M.

Realizujemy zlecenia od 1985. Nasza specjalność to prowadzenie kpir, kh, kadry, płace, deklaracje ZUS, vat, pit sporządzanie bilansów. Firma obsługuje Toruń. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady dotyczące rejestracji spółki

Jeśli interesują Cię opinie na temat rejestracji spółki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Torunia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację rejestracji spółek. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania. Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Biuro Rachunkowe Toruń DRA VAT - Rejestracja Spółek Toruń

Porządna Rejestracja Spółek Toruń

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe Toruń DRA VAT
Kolrise Sp. z o.o.

Pani Marlena jest konkretna, dokładna i ze wspaniałym poczuciem humoru :) Polecam.

5.0 (1 opinia)
Meritum Centrum Projektów Europejskich Magdalena Jadczak-Myszka - Założenie Spółki Toruń

Profesjonalne Założenie Spółki

 • Toruń
 • Meritum Centrum Projektów Europejskich Magdalena
NV Pracownia Architektury Krajobrazu

Polecam współpracę z Panią Magdaleną Jadczak-Myszka. Uzyskałem bardzo pomocną poradę, wszelkie za i przeciw oraz wskazówkę najlepszej drogi do pozyskania funduszy. Osoba kompetentna, znająca środowisko w jakim pracuje, gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)
TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O. - Rejestracja Spółek Toruń

Porządna Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O.

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od rejestracji spółek? Wykorzystaj doświadczenie TAX SUPPORT SPÓŁKA Z O.O.. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Biuro Rachunkowe AsTAX - Rejestracja Spółek Toruń

Biuro Rachunkowe AsTAX

 • Toruń

Uważasz, że znakomita rejestracja spółek to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Biuro Rachunkowe AsTAX posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Just In Time sp. z o.o. - Rejestracja Firm Toruń

Perfekcyjna Rejestracja Firm Toruń

 • Toruń
 • Just In Time sp. z o.o.

Wiele długich lat pracownicy Just In Time sp. z o.o. oferują usługi z zakresu perfekcyjnej rejestracji firm, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Biuro Rachunkowe WIST s.c. - Rejestracja Spółek Toruń

Doskonała Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe WIST s.c.

Jeżeli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od rejestracji spółek to wykorzystaj kompetencje Biuro Rachunkowe WIST s.c.. Toruń i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

MERITUM Rafał Liszewski - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

MERITUM Rafał Liszewski

 • Toruń

Biuro rachunkowe MERITUM Rafał Liszewski zapewnia kompleksowe usługi rozliczeniowo - księgowe. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich jak i dużych firm o różnych formach prawnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, które poparte jest certyfikatem uzyskanym w Stowarzyszeniu Księgowych.. Firma posiada ubezpieczenie OC oraz licencjonowane oprogramowanie księgowe uwzględniające najnowsze przepisy podatkowe. Oferowane usługi: Prowadzenie ksiąg handlowych Prowadzenie książki przychodów i rozchodów Prowadzenie ewidencji ryczałtowej Rozliczenia roczne PIT dla osób fizycznych Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów podatku od towarów i usług Prowadzenie ewidencji

FINESTRAL MATEUSZ CHINCZEWSKI - Rejestracja Firm Toruń

Solidna Rejestracja Firm

 • Toruń
 • FINESTRAL MATEUSZ CHINCZEWSKI

Chesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu solidnej rejestracji firm, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma FINESTRAL MATEUSZ CHINCZEWSKI jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o. - Rejestracja Spółek Toruń

Doskonałej Jakości Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o.

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Inspiro Prawo Księgowość Podatki Sp. z o. o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Pharma Store Sp. z o.o. - Założenie Spółki Toruń

Porządne Założenie Spółki

 • Toruń
 • Pharma Store Sp. z o.o.

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Pharma Store Sp. z o.o. jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Założenie Spółki Toruń

Rachunkowość dla Firm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Toruń

Nasza Firma została utworzona w 2013 roku przez ludzi, dla których rachunkowość jest pasją. Nie zajmujemy się wyłącznie księgowaniem, doradzamy i wskazujemy drogę do optymalizacji obciążeń fiskalnych. Nasz Zespół tworzą specjaliści z zakresu prawa bilansowego, prawa podatkowego oraz prawa pracy. Naszymi Klientami są podmioty gospodarcze działające w branży handlowej, usługowej, a także produkcyjnej. Pracujemy tradycyjnie na oryginalnych dokumentach dostarczonych do biura lub odebranych od Klienta oraz zdalnie na dokumentach dostarczonych przez Klienta elektronicznie. Przygotowujemy rozliczenia podatkowe, a także wymaganą sprawozdawczość. Nad rzetelnością prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych czuwają nasi

STORNO Sp. z o.o. - Rejestracja Spółek Toruń

Najlepsza Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • STORNO Sp. z o.o.

Jeszcze szukasz profesjonalistów od rejestracji spółek? Wykorzystaj kompetencje STORNO Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

KANCELARIA RACHUNKOWA IMPERO - Rejestracja Firm Toruń

KANCELARIA RACHUNKOWA IMPERO

 • Toruń

Kancelaria Rachunkowa IMPERO świadczy usługi księgowe dla firm oraz osób fizycznych w bardzo szerokim zakresie. Udzielamy pomocy przedsiębiorcom z wielu różnych branż proponując kompleksowe wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych bądź innych form ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych. Świadczymy bowiem także usługi doradcze, podpowiadając naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszej dla nich formy opodatkowania. Czemu warto z nami współpracować? - oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także Karty Podatkowej, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu Ewidencjonowanego (pełna bądź uproszczona księgowość); - reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w oparciu o udzielone

Formica Księgowość Szkolenia - Założenie Spółki Toruń

Formica Księgowość Szkolenia

 • Toruń

NASZE USŁUGI czyli czym się zajmujemy: 1. ZAKŁADANIE FIRMY - Prowadzimy krok po kroku. Od samego pomysłu, aż do uzyskania niezbędnych pozwoleń. 2. KSIĘGOWOŚĆ - Prowadzimy księgowość od A do Z. Od małych firm, aż po te duże. 3. KADRY I PŁACE - Prowadzimy od podpisania umowy, do naliczenia płac i rozliczenia ZUS. 4. DORADZTWO PERSONALNE - Pytamy, analizujemy, doradzamy. Kreujemy ścieżkę kariery, zarówno pracownika, jak i przedsiębiorcy.

GC Biuro Rachunkowe Agnieszka Wiśniewska - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

GC Biuro Rachunkowe Agnieszka Wiśniewska

 • Toruń

Biuro Rachunkowe Toruń, ul. Grudziądzka 85B. Kompleksowa obsługa Firm. Ceny usług księgowych w naszym biurze znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorców o każdym profilu firmy. U nasz nie tylko uzyskasz profesjonalną usługę księgową ale również otrzymasz dostęp do oferty wszystkich wiodących Firm Ubezpieczeniowych w Polsce. Nasze biuro rachunkowe kompleksowo obsłuży każdego klienta. Zapraszamy

BIURO RACHUNKOWE MAXEN

 • Toruń

Sprawdź BIURO RACHUNKOWE MAXEN jeśli szukasz odpowiednich ludzi do solidnego zakładania spółek na terenie Torunia lub okolicy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

USŁUGI RACHUNKOWE - Założenie Spółki Toruń

USŁUGI RACHUNKOWE

 • Toruń

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży księgowości. Cechuje mnie rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dla swoich Klientów staram się zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ich problemów. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres współpracy.

Najwyższej Klasy Zakładanie Spółek

 • Toruń
 • EKM Invest Nieruchomości i Księgowość Emilia

Zleć zadanie zakładania spółek ekspertom z miejscowości Toruń. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Torunia są w ścisłej czołówce. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Solidna Rejestracja Firm

 • Toruń
 • Księgowa Daria Nowicka

Zleć usługę rejestracji firm specjalistom z miejscowości Toruń. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Torunia są w ścisłej czołówce. Zarezerwuj termin!

Biuro Rachunkowe TRIBUTUM - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

Wyjątkowa Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe TRIBUTUM

Uniknij problemów i powierz twoje zadanie specjalistom od rejestracji spółki z o.o.. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

"F-K Serwis" Cywińska Elżbieta - Rejestracja Firm Toruń

"F-K Serwis" Cywińska Elżbieta

 • Toruń

Nasza branża to PKPiR, pełna księgowość, kadry i płace. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Toruń. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Perfekcyjna Rejestracja Spółki z O.o.

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe Tax Life

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od rejestracji spółki z o.o. z miejscowości Toruń. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Monika Przyziółkowska

 • Toruń

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od założenia spółki? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Biuro Rachunkowe Monika Przyziółkowska. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Rewelacyjne Zakładanie Spółek

 • Toruń
 • Biuro Rachunkowe Halina Chełminiak

Firma Biuro Rachunkowe Halina Chełminiak świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Torunia i z sąsiednich miast. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Doskonałe Zakładanie Spółek

 • Toruń
 • Julita Dolczewska

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałego zakładania spółek z Torunia, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Julita Dolczewska jest do Twojej dyspozycji. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Fantastyczna Rejestracja Firm

 • Toruń
 • Małgorzata Kolenderska

Zaoszczędź pieniądze i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii rejestracji firm z miejscowości Toruń. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Agencja Pracy Grant-Tor Elżbieta Wiśniewska - Rejestracja Spółek Toruń

Najlepsza Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • Agencja Pracy Grant-Tor Elżbieta Wiśniewska

Grant-Tor rekrutuje obcokrajowców do pracy od 2014 roku. Przez ten okres zatrudniliśmy już setki pracowników spoza granic naszego kraju. W naszej firmie zatrudniamy w sposób bezpieczny i legalny. Oferujemy uczciwą pracę, na uczciwych warunkach. W Grant-Tor zatrudniamy na czas i zapewniamy legalną pracę dla obcokrajowców. Specjalizujemy się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Wielu z nich to pracownicy z Ukrainy, którym legalizujemy pobyt i pracę w Polsce. Nie jesteśmy zwykłą agencją pracy dla cudzoziemców. Do każdego z naszych pracowników podchodzimy indywidualnie. Główne usługi naszej firmy to: 1. Wyszukiwanie miejsc pracy i pozyskiwanie pracowników - rekrutacja oraz selekcja pracowników - zatrudnianie pracowników -

Sport @ Art Promotion Sp zoo - Założenie Spółki Toruń

Sport @ Art Promotion Sp zoo

 • Toruń

Pracujemy na najnowocześniejszym systemie firmy Comarch Optima. Zajmujemy się obsługą księgową zarówno małych, średnich jak i dużych jednostek. Obsługujemy w pełnym zakresie zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą jak i spółki. Świadczymy usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz ZUS. Spółka Sport & Art Promotion od 3 lat zarządza publiczną instytucją kultury – Toruńską Agendą Kulturalną. Wyjątkowym i cenionym przez publiczność projektem zarządzanym przez naszą spółkę jest Bella Skyway Festival, którego dyrektorem jest prezes spółki – Pan Krystian Kubjaczyk. Festiwal światła jest jednym z największych wydarzeń plenerowych w Polsce. Mamy doświadczenie w realizacji i rozliczaniu wysokobudżetowych projektów. Możecie być

Perfekcyjna Rejestracja Spółek

 • Toruń
 • Sofikracja

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Dla Klientów obsługujemy prawo bankowe, prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne. Nasze usługi świadczymy w Toruniu. Zachęcamy do kontaktu.

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o. - Rejestracja Spółki z O.o. Toruń

HONEST Księgowość i Podatki Sp. z o.o.

 • Toruń

Świadczymy pełną gammę usług w zakresie finansów i rachunkowości. Spółka Honest Księgowość i Podatki w Toruniu specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Poniżej przedstawiamy przykładowy zakres naszych usług księgowych wraz z minimalnym ich cenami : prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego (cena już od 50 zł netto za m-c), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (cena już od 100 zł netto za m-c), prowadzenie ksiąg handlowych (cena już od 500,00zł netto za m-c), prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz

Ranking Specjalistów od Rejestracji Spółek obejmuje również takie miejscowości jak: Toruń, Brzoza, Mała nieszawka, Lubicz górny, Stary toruń. więcej...

Poradniki o rejestracji spółki

Co to jest podatek dochodowy? To podstawowe świadczenie osoby fizycznej (PIT) lub osoby prawnej (CIT) na rzecz państwa. Wysokość podatku dochodowego zależy m.in. od wysokości dochodu – to podstawa opodatkowania. Jak obliczyć wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych?

24.01.2023

Czym jest kwota wolna od podatku? To element systemu podatkowego – kwota dochodu wolnego od podatku to wartość, od której nie musisz odprowadzać podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym. Wyliczana jest na podstawie dochodu podatnika, czyli przychodu pomniejszonego o koszty jego uzyskania. Kwota wolna od podatku zmieniała się na przestrzeni lat, a ostatnią ważną zmianą było wprowadzenie Polskiego Ładu w ...

17.01.2023

Progi podatkowe to wartości podatku, który należy opłacić – zależnie od wysokości podstawy opodatkowania za przychody z poprzedniego roku. Skala podatkowa w Polsce oparta jest właśnie na progach podatkowych – ich przekroczenie (czyli uzyskanie dochodów powyżej wyznaczonego progu pierwszego, drugiego lub trzeciego) sprawia, że podatnik musi zapłacić większy podatek dochodowy. Jakie progi podatkowe ...

09.01.2023

PIT-11 jest jednym z podstawowych dokumentów, dzięki którym co roku możliwe jest rozliczenie się z fiskusem. Warto wiedzieć, że PIT-11 może zawierać dane nie tylko z umowy o pracę, ale też m.in. z praw autorskich, umów zlecenie, umowy o dzieło, działalności wykonywanej samodzielnie i społecznie. Do kiedy trzeba wysłać PIT-11 do urzędu skarbowego? W jakim terminie należy przekazać PIT-11 pracownikowi? Jak ...

27.01.2023