DMK Money Sp. z o.o.

Legnica

20

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

DMK Money Sp. z o.o. - Twoje wsparcie w księgowości i kadrach, obsługujące klientów z całej Polski.

DMK Money Sp. z o.o. to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi księgowe i kadrowe dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Nasza misja to zapewnienie naszym klientom pełnego wsparcia w zarządzaniu finansami oraz zasobami ludzkimi, aby mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Nasze usługi księgowe obejmują:

- Pełna księgowość: Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dla mikro, małych i średnich spółek z każdej branży, fundacji i stowarzyszeń.
- Księgowość uproszczona: Obsługa podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej.
- Rozliczenia podatkowe: Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz obsługa zwrotów podatków.
- Raportowanie finansowe: Przygotowywanie sprawozdań finansowych, bilansów, rachunków zysków i strat oraz innych raportów niezbędnych do zarządzania firmą, jak również składanie w imieniu Zarządu dokumentacji do KRS, sporządzanie biznes planów.
- Doradztwo podatkowe: Konsultacje i porady w zakresie optymalizacji podatkowej oraz planowania podatkowego.

Nasze usługi kadrowe obejmują:

- Obsługa płac: Sporządzanie list płac, obliczanie wynagrodzeń, składek ZUS oraz podatków, prowadzenie ewidencji oraz PPK.
- Prowadzenie akt osobowych: Kompleksowa obsługa dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę, umów zlecenia, umów o dzieło oraz innych form zatrudnienia. Przejmujemy od pracodawcy kontrole PIP.
- Szkolenia i rozwój: Organizowanie szkoleń dla pracowników oraz doradztwo w zakresie rozwoju zawodowego i zarządzania talentami.
- Doradztwo kadrowe: Konsultacje z zakresu prawa pracy, polityki kadrowej, zatrudniania cudzoziemców oraz zarządzania zasobami ludzkimi, jak również tworzenie optymalizacji ZUS, przygotowywanie dokumentacji oraz regulaminów.

Dlaczego warto wybrać DMK Money Sp. z o.o.?

- Profesjonalizm: Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, zintegrowany z środowiskiem radców prawnych i doradców podatkowych.
- Indywidualne podejście: Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do jego potrzeb i oczekiwań.
- Kompletność: Dbamy o pełne zabezpieczenie biznesu naszych klientów, od finansowania biznesu po ubezpieczenie majątku oraz zdrowia i życia.
- Terminowość: Dbamy o terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań, co pozwala naszym klientom na spokojne prowadzenie działalności.
- Technologia - Gwarantujemy najnowocześniejsze formy komunikacji, bezpieczny transfer danych, OCR z funkcją komunikacji z dedykowanym księgowym.
- Poufność: Gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam danych.
- Zasięg ogólnokrajowy: Obsługujemy klientów z terenu całej Polski, zapewniając dostęp do naszych usług bez względu na lokalizację.

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych wszystkich usługach i jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces. DMK Money Sp. z o.o. - Twoje zaufane wsparcie w księgowości i kadrach, i nie tylko.

Odwiedź nasze Biuro Rachunkowe w Legnicy, ul. Świętego Maksymiliana Kolbe 3A, II piętro.

Branża

Obszar działania

Opolskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Podlaskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubelskie, Mazowieckie, Śląskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

14 opinii

5 5
(14)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Tamila  Z. 22 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona , wszystko było tłumaczone na wysokim poziomie, polecam

DMK Money Sp. z o.o., 23 lipca 2024

Dziękuje za dobre słowo. Jesteśmy gotowi do dalszej pracy i wciąż pojawiających się nowych wyzwań, nie tylko z zakresu księgowości.

Vasyl H. 18 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Професійні працівники виконують свою роботу на всі 100% Дзвоню в любий день чи то вихідний чи робочий завжди знайдуть тля тебе час Рекомендую !!!!

DMK Money Sp. z o.o., 23 lipca 2024

Пан Василь. Дякую за думку. Ми завжди готові та готові допомогти. Їжаковий бар'єр для нас не проблема. Pan Vasyl. Dziękujemy za opinię. Jesteśmy zawsze gotowi i chętni do pomocy, a bariera dla jeży nie stanowi dla nas problemu.

Liujun  18 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Współpracowaliśmy 3 tygodnie temu. Polecam profesjonalizm i wysoką skuteczność.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Liuyun. Dziękuję za miłe słowa. Pracujemy i staramy się w miarę możliwości personalnych i technicznych dostosować do potrzeb klienta.

Marcin C. 5 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mega obsługa klienta nawet po godzinach pracy. Dziękuję za pomoc.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Marcinie dziękuję za dobrą opinię. Po godzinach pracy - jeśli jest konieczność - również pomożemy.

Artur S. 29 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybki kontakt, profesjonalizm, zaangażowanie, fachowe doradztwo, obsługa online. Gorąco polecam współpracę z Teamem DMK Money. Mam poczucie "bezpieczeństwa", a to w dzisiejszych czasach jest dla mnie najważniejsze Pozdrawiam Artur AGART GROUP Sp zoo

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Arturze. Dziękuję za dobrą opinię.

Ruslan K. 24 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta. Rzetelna obsługa. Terminowość w dokumentacji. Przyjazna atmosfera. Polecam!!!

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Rusłąn. Dziękuję za dobrą opinię. Zapraszam na kawę.

Ruslan K. 24 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Księgowe są super. Wykonują pracę na 100%.

Oksana S. 24 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wyrażam ogromną wdzięczność firmie „DMK Money„ za wykonaną pracę wysokiej jakości, za wysoki profesjonalizm i wyjątkową staranność! Dziękuję za ciężką pracę i poświęcenie! Serdecznie pozdrawiam.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Pani Oksano. Cała przyjemność po naszej stronie. Współpraca z Panią to czysta przyjemność.

Anatolii N. 23 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobre podejście do klientów we wszystkich sprawach.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Anatolii. Dziękuję za dobre słowa. Dokładamy wszelkiej staranności by klient był zadowolony.

Kamila C. 3 listopada 2023
opinia potwierdzona
Prowadzenie księgowości uproszczonej, 6-10 dok. miesięcznie, Wrocław
Pozytywna opinia

Cudownie ludzie na idealnym miejscu. Pomimo trudności jakie zapewniłam nowemu księgowemu od razu wziął się do pracy. Co najważniejsze starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mojej firmy. Polecam każdemu.

Gracjan Z. 12 lipca 2023
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, Pan Marcin jest zawsze dostępny pod telefonem i pomocny, profesjonalne podejście do współpracy. Polecam.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Panie Gracjanie. Dziękuję za dobre słowa. Zakres usług dostosowaliśmy nie tylko do Pana potrzeb lecz i każdego innego klienta. Współpraca z Panem i kolejne polecenia dla Spółki DMK Money Sp. z o.o. najlepiej świadczą o wykonywanej przez nas pracy ale i o współpracy biuro rachunkowe - klient. Bez takich klientów jak Pan nie moglibyśmy rozwinąć skrzydeł w pozostałym zakresie oferowanych przez nas usług.

Tomasz S. 24 marca 2023
opinia potwierdzona
Dam zlecenie na prowadzenie księgowości uproszczonej, 1-5 dok. miesięcznie, usługi budowlane, Wołów
Pozytywna opinia

Jestem bardzo mile zaskoczony po spotkaniu z Panem Marcinem. Ujął mnie podejściem do mnie jako klienta, aż chce się współpracować z takimi ludźmi. Gorąco polecam!

Наталья У. 1 marca 2023
opinia potwierdzona
Szukam pomocy w rejestracji firmy, Wrocław
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako profesjonalną, bardzo pomocną i cierpliwą - co szczególnie doceniamy przy rozwiązywaniu bieżących trudności.

Adriana K. 4 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem dopiero na początku współpracy z firmą DMK Money. Za dużo nie jestem w stanie napisać. Na chwilę obecną jestem zadowolona ze współpracy, Pan Marcin rzetelnie podchodzi do tematu, wyjaśnia niejasności, jest otwarty na pomysły, kompetentny człowiek o miłym usposobieniu.

DMK Money Sp. z o.o., 19 maja 2024

Dziękuję Pani Adriano za miłe słowa. Dobrze jest móc współpracować z Panią.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DMK Money Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Pożyczka faktoringowa

Faktoring Eksportowy Pełny (odbiorca zagraniczny)

Korzyści faktoringu eksportowego pełnego: 1. Sprawdzamy tylko KRD klienta, 2. Finansujemy w walutach EUR / USD, 3. Ryzyko opieramy w głównej mierze na kontrahencie (raporty z wywiadowni gospodarczej), 4. Ubezpieczenie należności w Allianz, 5. Prowizja operacyjna dostosowana do poziomu ryzyka od 1%, 6. Prowizja operacyjna pobierana od faktury ...

Rozwiń

Faktoring odwrotny / zakupowy

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Al. Józefa Piłsudskiego 24, 59-220 Legnica

WWW

www.dmkmoney.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

507 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DMK MONEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2013-07-11
NIP 9571070984
Regon 221918209

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Legnica
Gmina Legnica
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59220
Poczta Legnica
Ulica al. marsz. Józefa Piłsudskiego
Numer nieruchomości 24

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2013-07-22
Data powstania 2013-07-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7010Z DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES) I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW FINANSOWYCH
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.