Prawo cywilne Wrocław - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego we Wrocławiu, 2021

116 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 116 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Wrocław
Daniela G.

Kontakt nawiązany z klientem- błyskawicznie, konkurencyjna oferta cenowa, dogodna lokalizacja. Duży szacunek do klienta i jego sprawy, odpowiedni czas poświęcony na rozmowę,dokładne przestudiowanie dokumentow. Po udzieleniu porady przedstawiono mi ofertę dalszej współpracy- skorzystałam. Polecam!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo cywilne Wrocław
Paulina A.

Witam Bardzo szybko potrzebowałam rady prawnika. Pani Inga szybko się że mną skontaktowała i chciała zająć się moja sprawa jestem zadowolona , że zleciłam sprawe Pani Indze dodała mi otuchy ,że nie jestem sama i nie muszę sie zamartwiać poleciłabym Kancelarie Pani Igi Kasiura . Pozdrawiam

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo cywilne Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Prawo cywilne Wrocław
Damian K.

Polecam. Bardzo konkretna kancelaria. Otrzymałem wszystkie informacje jakie były potrzebne dla sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo cywilne Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Prawo cywilne Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Prawo cywilne Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Umbra Detektywi & Partnerzy - Prawo cywilne Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. - Prawo cywilne Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Prawo cywilne Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów we Wrocławiu

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a firmy z Wrocławia same prześlą wyceny.

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
HiH Przychodnia s.c.

Kancelaria prawna Miśko - Pawłowska i Wspólnicy to firma godna polecenia. Współpraca w zakresie obsługi prawnej na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze. Od wielu lat nie zmieniam i nie szukam innej firmy.

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Andrzej R.

Polecam tą Kancelarie każdemu kto musi skorzystać z tego typu usług. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, miła i życzliwa obsługa. Współpraca z Panią Urszulą pierwsza klasa, bardzo przemiła kobieta. Potrafi wytłumaczyć i doprecyzować wszelkie informacje. Odrazu czuć duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
Małgorzata A.

Kancelarię Adwokata Jakuba Ambickiego polecam ze względu na zaangażowanie z jakim Pan Mecenas traktuje każdą powierzoną do prowadzenia sprawę. Ponadto profesjonalizm i dostępność kontaktu, co daje poczucie osobistego, wyjątkowego traktowania , to dla mnie bardzo istotna sprawa. Miły i bardzo kontaktowy Adwokat z którym współpracę szczerze polecam. Małgorzata A.

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu - Prawo cywilne Wrocław

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu

 • Wrocław
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Barbara K.

Prawdziwi fachowcy. Miła i sprawna obsługa, korzystna oferta cenowa. Zleciłam kancelarii sprawę odszkodowawczą.

Dolnośląski Holding Prawny - Prawo cywilne Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław - Prawo cywilne Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Soltum Mateusz Wrotniak - Prawo cywilne Wrocław

Soltum Mateusz Wrotniak

 • Wrocław
Mirosław L.

Nowoczesne i przede wszystkim szybkie oraz skuteczne metody odzyskiwania należności. 5 miesięcy proszenia się o pieniądze, po przekazaniu sprawy do Soltum dłużnik spłacił wierzytelność w całości po 9 dniach. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

 • Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Wrocławia. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

 • Wrocław
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K. - Prawo cywilne Wrocław

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Optimum - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Optimum

 • Wrocław
Ted-pil Hryckiewicz i Wspólnicy Sp.j

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, rzetelna, dokładna analiza potrzeb, szybki kontakt, skierowana na pomoc przy wyborze oferty najbardziej adekwatnej do potrzeb zgłaszającej się firmy, osoby prywatnej. Firma Kancelaria Optimum oferuje usługi na wysokim poziomie, warta polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

 • Wrocław
Szymon

Bardzo rzetelna i fachowa obsługa. Na uwagę zasługuje kompleksowa analiza oraz spojrzenie na sprawę pozwalające uchwycić szeroki kontekst. Gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus

 • Wrocław
Michał B.

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Rzetelne i skrupulatne podejście do każdej sprawy, Panią Mecenas cechuje bardzo mocne zaangażowanie w każdą sprawę, wybitna i ponadprzeciętna znajomość prawa, skuteczność i szybkość w działaniu, oraz wielka empatia. Poza tym Pani Mecenas to bardzo pozytywna osoba, potwierdzam także fakt, że Pani Mecenas jest zawsze pod telefonem. Kancelaria Pani Mecenas znajduje się w Prestiżowym miejscu , w samym sercu miasta co jest po prostu wielką zaletą i wygodą. Do tego uważam, że Kancelaria jest bardzo atrakcyjna cenowo. Kancelaria Adwokacka Olgi to pełen profesjonalizm, oraz bardzo przyjazna atmosfera która sprawia, że mogą państwo czuć się otoczeni najlepszą opieką i czuć się spokojnie. Naprawdę

Adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Dominika G.

Pani Adwokat ujęła mnie przede wszystkim spokojem i dużym profesjonalizmem. Podczas spotkania bardzo rzeczowo odpowiadała na pytania i podpowiadała rozwiązania. Nawet przez sekundę nie wyczułam zniecierpliwienia, podczas mojej przydługiej opowieści o problemie. Poza tym postawa, głos, aparycja powodują, że chce się z Panią Adwokat współpracować.

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław
Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

 • Wrocław
Przemysław M.

Polecam. Plusy to rzetelna, profesjonalna, miła obsługa.

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

 • Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c.

 • Wrocław
Andrzej S.

Merytoryczni i skuteczni asystentki również POZDRAWIAM klient Andrzej

LEGALICA Kancelaria Prawna - Prawo cywilne Wrocław

LEGALICA Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Paweł O.

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

 • Wrocław
Aleksandra T.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauli Serwety. Wyjątkowo sumienna, pracowita i komunikatywna osoba. Z czystym sumieniem gorąco polecam współpracę z takim fachowcem.

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Antonina B.

Gorąco polecam usługi tej kancelarii! Wcześniej moją sprawę spadkową prowadziła inna kancelaria, ale to dopiero adwokat Michał podszedł do sprawy w 100% fachowo. Zapewnił mi wszechstronną opiekę i na bieżąco informował mnie jak się sprawa ma. Szkoda, że nie trafiłam do niego wcześniej.

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Antoni D.

Bardzo dobry zespół adwokatów. Zdecydowanie polecam, bo dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę, którą wielu spisywało na straty.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Zmysłowska - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Zmysłowska

 • Wrocław
Agata K.

Nasza współpraca była wspaniała, lepiej nie mogłam trafić. Pomoc jaką otrzymałam od Pani Mecenas to najlepszy dar od losu. Pełen profesjonalizm, empatia, wyrozumiałość oraz wiedza na najwyższym poziomie. Każdej osobie, której poleciłam Panią Małgorzatę były w 100% zadowolone więc to musi o czymś świadczyć. POLECAM KAŻDEMU!!!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

 • Wrocław
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Wrocław
BRANDLIVE Sp. z o.o.

Znam Pana Macieja osobiście i miałem okazję zlecić mu kilka spraw windykacyjnych jak na razie wszystkie zostały zakończone sukcesem, odzyskał środki od moich klientów. Od jakiegoś czasu prowadzi też księgowość mojej działalności i jest wszystko w porządku. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

 • Wrocław
Anna R.

Jestem bardzo zadowolona z Kancelarii Pani Aleksandry. Fachowa, rzetelna i bardzo profesjonalna pomoc adwokacka! Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Kielar-Tammert

 • Wrocław
Aneta Z.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

 • Wrocław
Rafal S.

Współpraca z Panem Mecenasem Mateuszem Niemcem zawsze odbywa się na najwyższym poziomie. Doskonała obsługa zarówno pod kątem merytorycznym jak i personalnym. Patrząc na skuteczność bez wątpienia najlepszy Adwokat z jakim miałem okazję współpracować. Z czystym sumieniem polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Łabędzka, tel. 784 639 300 - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Łabędzka, tel. 784 639 300

 • Wrocław
Agnieszka P.

Szczerze polecam za pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Doskonały kontakt.

KANCELARIA OPTIMA Wrocław - Prawo cywilne Wrocław

KANCELARIA OPTIMA Wrocław

 • Wrocław
Nowak

Dobrzy partnerzy w trudnych czasach. Warto zlecić sprawy do windykacji.

Kancelaria Patronus sp. z o.o. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Patronus sp. z o.o.

 • Wrocław
Anna M.

Profesjonaliści pod każdym rodzajem. Jestem zadowolona z usług Kancelarii. Polecam. Życzliwi i bardzo mili ludzie. Pełen profesjonalizm.

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O. - Prawo cywilne Wrocław

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

 • Wrocław
RACZYŃSKA ALEKSANDRA

ŚWIETNA SPRAWA DLA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY - TANIO, A SKUTECZNIE. KORZYSTAM OD DWÓCH MIESIĘCY I POLECAM RACZYŃSKA OLA

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk

 • Wrocław
Ewa S.

Fachowa i konkretna adwokat. Już po pierwszym kontakcie było czuć, że specjalizuje się w prawie rodzinnym i rozumie tą delikatna materię. Ceny przeciętne, terminowość bez zastrzeżeń. Sprawa wygrana, więc złego słowa powiedziecie nie mogę.

Vindicta sp. z o.o. - Prawo cywilne Wrocław

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c. - Prawo cywilne Wrocław

Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c.

 • Wrocław
Martyna Ż.

Postanowiłam skorzystać z pomocy pana Łukasz Karwowskiego, gdy zdecydowałam się na rozwód. Pan Łukasz udzielił mi profesjonalnej porady oraz napisał i złożył pozew do sądu. W międzyczasie pomógł również w notarialnym podziale majątku i ustanowieniu rozdzielności majątkowej oraz był wsparciem podczas samej rozprawy, która odbyła się bardzo szybko i bezboleśnie. Uważam, że to adwokat godny polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak

 • Wrocław
Kamila W.

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę o rozwód. Jestem zadowolona - uzyskałam oczekiwaną wysokość alimentów na dzieci i dla siebie. Jeśli będę miała jakieś kolejne problemy prawne, na pewno skorzystam z usług tej kancelarii.

Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?