Prawo cywilne Wrocław - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego we Wrocławiu, 2022

403 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo cywilne Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 403 Specjalistów od Prawa Cywilnego z Wrocławia złożyło 96652 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa cywilnego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w 2022 r. z Wrocławia.

Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

5.0 (2 opinie)
Leszek T.

Czas reakcji, jakość, profesjonalizm. Kancelaria Turek i wspólnicy prowadziła moją sprawę o odszkodowanie od linii lotniczych za opóźniony lot. Sprawa teoretycznie beznadziejna, ale dali rade. Trwało długo, wymieniliśmy sporo. Co dla mnie ważne nigdy nie olewali moich wiadomości co jest dość powszechnym procederem, kancelarie się starają póki nie podpiszesz z nimi umowy a później jest różnie - przeważnie słabo. Tutaj miła niespodzianka. Kasa wpłynęła na konto pomniejszona o prowizję kancelarii. Dodam jeszcze ze prowizja na tle konkurencji jest bardzo ale to bardzo konkurencyjna! Polecam.

5.0 (50 opinii)
Nikola S.

Współpracę z Panią Adwokat oceniam bardzo wzorowo. Ma świetne podejście do klienta, jest bardzo profesjonalna. Już na pierwszym spotkaniu zostały mi udzielone bardzo wyczerpujące i rzetelne informacje dot. Mojej sprawy oraz kosztów z nią związanych. Na każde spotkanie Pani Adwokat była przygotowana i znała szczegóły sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Adwokat Anne Szirch

4.43 (7 opinii)
Monika S.

Pozytywne podejście do klienta. Konkretna I rzeczowa pomoc. Profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia

5.0 (3 opinie)
Bogdan I.

Profesjonalizm, zaangażowanie Adwokata w prowadzenie zleconej sprawy. Łatwość kontaktu i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami. Szczerze polecam.

4.96 (113 opinii)
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

5.0 (103 opinie)
Marzena M.

Jestem mega zadowolona ze współpracy z panią Julią przemiła i skuteczna osoba wraz z ekipą szybko sprawnie i solidnie stały kontakt, bez zarzutów, szczerze polecam.

4.88 (66 opinii)
Małgorzata G.

Profesjonalne podejście do klienta. W moim przypadku to pozytywnie zakończone sprawy w sądzie rodzinnym. Pan mecenas jest konkretny i rzeczowy. Chętnie współpracuje z klientami spoza Wrocławia.

5.0 (43 opinie)
Kolorowi

Jestem bardzo zadowolony z usług MG&Partners. Należność ściągnięta co do złotówki choć to trochę trwało, ale nie z ich winy tylko z opieszałości naszych sądów i klienta, który robił i utrudniał wszystko, aby tylko nie uregulować należności. Znakomity kontakt widać, że firmie zależy na sprawnej i profesjonalnej współpracy. Polecam w 100%!

5.0 (24 opinie)
Resolv

Usługi prawne na najwyższym poziomie. Świetna współpraca od nawiązania pierwszego kontaktu po zakończenie sprawy. Konkretnie i skutecznie. Panu Marcinowi śmiało mógłbym powierzyć każdą sprawę.

5.0 (22 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Cywilnego z Wrocławia

Jadwiga L.

Pan Mecenas prowadził dla mnie jedna sprawę, sprawa wygrana, wszystko było jak na najwyższym poziomie, zwłaszcza kontakt, oraz profesjonalizm w prowadzeniu sprawy.

5.0 (45 opinii)
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

5.0 (2 opinie)
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)
Małgorzata J.

Dzięki pomocy Pani Igi zobaczyłam światełko w tunelu. Bardzo dobry kontakt z klientem potrafi słuchać i zawsze jest do dyspozycji służy fachową pomoc i wsparciem pełne zaangażowanie . Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu co sprawiło że człowiek czuje się silniejszy psychicznie. Będę zawsze polecała Panią Igę wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej.

5.0 (60 opinii)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

5.0 (1 opinia)
Sebastian J.

Witam. Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Pana Adwokata Marcina Ochtera. Usługa szybka, rzeczowa i konkretna. Pozdrawiam Sebastian z Glasgow.

5.0 (14 opinii)
Marek Dutkiewicz

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, bezproblemowy kontakt, nie wygórowane ceny. Polecam z przekonaniem o wysokim standardzie usług.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka - Krzysztof Krawczyk

Każdemu życzę takiej współpracy. Bardzo wysoko poziom wiedzy merytorycznej, sprawna i życzliwa obsługa, bardzo dobra komunikacja. Jestem bardzo zadowolony!

5.0 (10 opinii)

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów we Wrocławiu

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a firmy z Wrocławia same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Andżelika W.

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

5.0 (97 opinii)

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Krzysiek D.

Konkretna oferta, bez żadnych kruczków. Dobra komunikacja, rzetelność w prowadzeniu mojej sprawy frankowej, no i oczywiście skuteczne unieważnienie umowy kredytowej.

5.0 (41 opinii)

Immobi Group sp. z o.o.

 • Wrocław
Krzysztof K.

W tej firmie pracują prawdziwi specjaliści od prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych. Współpraca z nimi to przyjemność.

5.0 (13 opinii)

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

5.0 (11 opinii)

Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek

 • Wrocław
Robert C.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anielą. Pomogła mi bardzo, w mojej skomplikowanej sprawie. Polecam wszystkim. Jest uczciwa, rzetelna, słowna, wszystkie sprawy załatwia od ręki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, bierze uczciwe pieniądze. Najlepiej wydane pieniądze na prawnika. Uważam, że należy do najlepszych prawników, jakich spotkałem. Słowo u Niej droższe niż pieniądze. Bardzo zaangażowana w sprawę. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam. Dziękuję bardzo Pani Anielu. Życzę wszystkiego dobrego. Serdecznie pozdrawiam, jestem dozgonnie wdzięczny.

5.0 (27 opinii)

Kancelaria Optimum

 • Wrocław
Ted-pil Hryckiewicz i Wspólnicy Sp.j

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, rzetelna, dokładna analiza potrzeb, szybki kontakt, skierowana na pomoc przy wyborze oferty najbardziej adekwatnej do potrzeb zgłaszającej się firmy, osoby prywatnej. Firma Kancelaria Optimum oferuje usługi na wysokim poziomie, warta polecenia.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

 • Wrocław
Rafał S.

Kontakt z Panem adwokatem był błyskawiczny, pomimo, że w niedzielę, co było ważne bo sprawa wymagała szybkiego działania, Pan adwokat doradził mi jakie kroki powinienem podjąć i jakie są możliwości dalszych działań prawnych. Dziękuję.

5.0 (11 opinii)

DKOW Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław
Olga M.

Szybko nawiązano że mną kontakt. Prawnik mi szczegółowo wyjaśnił kolejne kroki, choć uważam że jego wersja jest dość optymistyczna. Dokumenty które dostałam, były wystawione na dłużnika na błędny adres-mój. Czyli korespondencja do tego człowieka miałaby przychodzić do mnie. To z pewnością ich minus

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk

 • Wrocław
Karolina N.

Pani Justyna jest bardzo rzeczowa i ludzka. Wytłumaczyła mi mój problem i przedstawiła możliwe rozwiązania. Uspokoiła, że nie jest tak źle jak myślałam ;) bardzo dobra współpraca

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

 • Wrocław
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Wrocławia. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

 • Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

 • Wrocław
Michalnia K.

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. W trakcie postępowania mogłam cały czas liczyć na wsparcie Pani Mecenas. Sprawa prowadzona przez Panią Mecenas Joannę Kawecką zakończyła się dla mnie sukcesem. Zdecydowanie polecam!

5.0 (32 opinie)

LEGALICA Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Paweł O.

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Waligóra

 • Wrocław
Jolanta R.

Witam , dziekuję Pani mecenas Katrzynie Waligórze za współpracę która nadal trwa i jestem MEGA zadowolona z jej pracy ,oddania się danej jej sprawie i rzetelność . Wspaniała osoba która wszystko jasno i krok po kroku wyjaśni . Polecam z czystym sumieniem , bardzo dobry adwokat polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław
Agnieszka Ł.

Polecam najmocniej Panią mecenas! Zawsze bardzo rzetelnie przygotowana. Z bardzo dużą wiedzą oraz celnymi pomysłami. Informowała mnie na każdym etapie sprawy o wszystkim, oraz o wszystkich możliwych opcjach i następnych krokach. Widać było, że w pełni angażuje się w to co robi. Czułam się przez cały czas dobrze zaopiekowana mimo niełatwej dla mnie sytuacji - sprawy rozwodowej.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus

 • Wrocław
Michał B.

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Rzetelne i skrupulatne podejście do każdej sprawy, Panią Mecenas cechuje bardzo mocne zaangażowanie w każdą sprawę, wybitna i ponadprzeciętna znajomość prawa, skuteczność i szybkość w działaniu oraz wielka empatia. Poza tym Pani Mecenas to bardzo pozytywna osoba. Kancelaria Pani Mecenas znajduje się w Prestiżowym miejscu, w samym sercu miasta co jest po prostu wielką zaletą i wygodą. Do tego uważam, że Kancelaria jest bardzo atrakcyjna cenowo. Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Olgi Chowańskiej -Prus to pełen profesjonalizm oraz bardzo przyjazna atmosfera która sprawia, że mogą państwo czuć się otoczeni najlepszą opieką, a także wielkim wsparciem. Naprawdę z całego serca polecam. p.s - Dziękuje za

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu

 • Wrocław
Grzegorz J.

Konkretny i rzeczowy radca prawny, który zna się na swoim fachu. Pan Krystian bardzo skrupulatnie przygotował umowę spółki, tak aby zabezpieczyć interes klienta, wielokrotnie służył mi pomocą i doradzał we wszystkich kwestiach, które były dla mnie niejasne. Polecam współpracę z tym radcą prawnym.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak

 • Wrocław
Grzegorz

Polecam wszystkim Kancelarię Radcy Prawnego P. Łukasza z powodu najwyższej profesjonalności.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Garczarek

 • Wrocław
Janina G.

Pani Mecenas Ewa to serdeczna, empatyczna osoba, pełna profesjonalizm. Przeanalizowała wnikliwie sprawy z którymi przyszłam. Doradziła i wskazała jak najlepiej rozwiązać problem. Polecam współpracę z Panią Ewą.

5.0 (6 opinii)

Marta Kaczmarczyk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
Aneta W.

Bardzo sprawnie przeprowadzona analiza prawna, oraz świetnie wytłumaczona dalsza droga postępowania. Pani Mecenas spodobała mi się bardzo normalnym ludzkim podejściem do tematu. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Zachwalam i polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria adwokacka Justyna Beni

 • Wrocław
Weronika N.

Bardzo polecam Panią Mecenas. Dobrze poprowadzona sprawa o dozór elektroniczny,szybki i rzetelny kontakt

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski

 • 50-148 Wrocław
Rafał J.

Jako klient Pana Mecenasa, jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej. Nasz kontakt był od początku tylko telefoniczny i mailowy z uwagi na bardzo dużą odległość i okazało się że to nie jest żadną przeszkodą w przyjęciu i prowadzeniu mojej sprawy. Wszystko odbyło się rzeczowo i sprawnie. Dziekuje Panu Mecenasowi i polecam innym.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
HiH Przychodnia s.c.

Kancelaria prawna Miśko - Pawłowska i Wspólnicy to firma godna polecenia. Współpraca w zakresie obsługi prawnej na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze. Od wielu lat nie zmieniam i nie szukam innej firmy.

5.0 (40 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Bisek i Staszewski

 • Wrocław
Krzysztof S.

Mimo odległości ciepłe, bardzo smaczne, i dużo. Gdybym wiedział, że to taka porządna firma zamówiłbym mniej bez szkody dla żołądków gości. Wszyscy byli zadowoleni, a wykonawca usługi do końca był ze mną w kontakcie.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Kleszcz

 • Wrocław
Maciej B.

Profesjonalny od samego początku. Zaangażowany w sprawę i bardzo wspierający na każdym jej etapie. Widać, że ma powołanie do tej pracy.

5.0 (5 opinii)

Jolanta Oleszczuk Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław
AC Serwis

Szybka, rzetelna i bardzo miła współpraca, polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Niemiec

 • Wrocław
Bogusława M.

Kompetencja i profesjonalizm. Doskonały kontakt, cierpliwie przedstawione wszystkie kwestie prawne. Od początku zabieganie o najbardziej efektywne rozwiązanie mojej sprawy. Ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe. Polecam z całego serca.

5.0 (20 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

 • Wrocław
Marcin K.

Profesjonalna obsługa, nigdy nie zdarzyło się, żeby Pani Mecenas nie oddzwonila kiedy mieliśmy potrzebę kontaktu. Prowadzone dla Nas sprawy są załatwiane bardzo szybko.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zimoląg-Szwaja

 • Wrocław
Jakub Agnieszka Żygadło-Rudnicka

Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.

5.0 (4 opinie)

Biuro Prawne CESJA

 • Wrocław
Nie Podano

Pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnione i nakreślone już na samym początku współpracy, zrealizowane w 100%.

5.0 (2 opinie)
Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...