Prawo cywilne Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Wałbrzychu, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Prawo cywilne Wałbrzych
Sebastian G.

Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska - Prawo cywilne Wałbrzych
Tomasz K.

Bardzo profesjonalna obsługa. Całość zrealizowano pomyślnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta i z indywidualnym podejściem do sprawy, polecam 👍.

SKILEX Piotr Szymczyk - Prawo cywilne Wałbrzych
monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Prawo cywilne Świdnica
Daniel W.

Wspaniała osoba, bardzo duża wiedza i zaangażowanie w pomoc drugiej osobie. Polecam panią Adwokat Justynę Żyłak-Matwiej.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski - Prawo cywilne Świdnica

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik - Prawo cywilne Świdnica

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik - Prawo cywilne Świdnica
Kinga K.

Pani Mecenas bardzo profesjonalnie poprowadziła moją sprawę. Dzięki merytorycznemu, profesjonalnemu podejściu uzyskałam satysfakcjonujący mnie wyrok. Sama współpraca przebiegała bez zarzutu.Śmiało mogę polecić usługi Pani Mecenas.

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski - Prawo cywilne Świdnica

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
Norbert W.

Z czystym sumieniem i z naprawdę dużą radością mogę polecić Mecenasa Konarskiego. Fachowość oraz rozległa wiedza, którą posiada jest tym co najlepiej opisuje jego pracę.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Wałbrzychu

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wałbrzychu? Złóż zapytanie, a firmy z Wałbrzycha same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Kraś Cezary - Prawo cywilne Dzierżoniów

Kraś Cezary

 • Dzierżoniów
 • 27 km od Wałbrzych

Vindicta sp. z o.o. - Prawo cywilne Wrocław

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Prawo cywilne Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych
Stanisław G.

Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

Adwokat Piotr Dorniak

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK - Prawo cywilne Jelenia Góra

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

Andrzej Piwowar

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger - Prawo cywilne Jelenia Góra

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI Kancelaria Prawna Olaf Hamberger jest wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalizujemy się także w prawie gospodarczym i spółek handlowych, oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria oferuje Przedsiębiorcom usługi kompleksowego doradztwa prawnego. Pomoc prawną opieramy na interdyscyplinarnej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Wspomagamy kreatywność i skuteczność Przedsiębiorców dając im wsparcie w zakresie optymalnych rozwiązań prawnych. Klienci indywidualni znajdą w naszej Kancelarii pomoc zarówno w rozwiązywaniu problemów, w których niezbędna jest wiedza prawna, jak i w planowaniu działań zmierzających do ograniczenia

ROB-BUD

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar - Prawo cywilne Kłodzko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
Danuta R.

Indywidualne podejście. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat skutecznie zakończona po naszej myśli. Wszystko wyjaśnia profesjonalnie i do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za to, że Pani podjęła się tak trudnej sprawy podziału majątku. Zawsze gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Marta K.

Wspaniała relacja klient - prawnik, solidna informacja! Polecam wszystkim, którzy w swej niewiedzy i bezsilności prawie się poddali! Ja jestem przykładem, że można z pomocą wspaniałych ludzi.

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Wałbrzycha. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P. - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Katarzyna S.

Pan radca prawny, Marek Zawadzki, bardzo szybko odpowiedział na zapytanie. Porada była rzetelna i wyczerpująca.

DOMINIKSKOCZEK.PL - Prawo cywilne Legnica

DOMINIKSKOCZEK.PL

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Od 14 lat jestem przedstawicielem Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., które posiada WŁASNĄ Kancelarię Radców Prawnych⚖ 🌐https://kancelaria.euco.pl Osobiscie doradziłem prawnie i medycznie, a następnie przy współpracy z EuCO pomogłem w uzyskaniu swiadczeń - ponad 3000-com poszkodowanych. A ilu poszkodowanym pomogła nasza Kancelaria? Proszę Pana, od 16 lat pomogliśmy ponad 300 000 (trzysta tysięcy poszkodowanych). My szukamy rozwiązań, działamy i 🤝pomagamy na całkowicie innym poziomie🏆 Dziś prócz pomocy prawnej organizujemy proces powrotu do sprawności nie tylko po ciężkim wypadku ale i po ciężkiej chorobie - ➡️niezależnie od przyczyny niepełnosprawności ♿️ ⬅️ Zapewniamy: ✅ wsparcie psychologa ✅ wsparcie lekarzy

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grochowska

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Martyna M.

Najlepszy prawnik z jakim spotkała się moja rodzina. Gdyby nie Pani Karolina, nawet nie chcemy myśleć, co by było. Nasza nadzieje umarła całkowicie, ale Pani Karolina ją na nowo ożywiła. Brak nam słów, żeby opisać to jakim wspaniałym jest prawnikiem. Kobieta, która potrafi zdziałać cuda. Z czystym sumieniem polecamy. Gdybyśmy potrzebowali pomocy prawnej to tylko Pani Karolina.

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Creative Office

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Iustitia Marcin Dąbrowski

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Weronika K.

Współpraca z Panią Justyną to sama przyjemność, doświadczona i bardzo kompetentna osoba zawsze wspiera i pomaga nawet w najtrudniejszej sprawie. Szczerze polecam wszystkim którzy szukają dobrego radcy prawnego.

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Justyna S.

Pani Beata Matysek to adwokat zawsze w pełni zaangażowany w sprawę. Pani Mecenas potrafi nie tylko udzielić porad prawnych, ale również rozmawiać i wczuć się w sytuację osoby, która zwróciła się do Niej o pomoc. Gorąco polecam!

Kancelaria Prawna Mediator - Prawo cywilne Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Elżbieta W.

Profesjonalność, podczas rozmowy czułam się swobodnie, Pani Prawnik miła i w dalszym ciągu będę z Kancelarią Mediator współpracować gdyż pomagają ludziom takim jak ja z pełną wyrozumiałością.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Prawo cywilne Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska - Prawo cywilne Środa Śląska

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
HiH Przychodnia s.c.

Kancelaria prawna Miśko - Pawłowska i Wspólnicy to firma godna polecenia. Współpraca w zakresie obsługi prawnej na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze. Od wielu lat nie zmieniam i nie szukam innej firmy.

Kancelaria Prawna Invictus - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna Invictus

 • Wrocław

Jeżeli podpisali Państwo niekorzystną umowę na polisolokatę lub ubezpieczenie inwestycyjne, a teraz w obawie, przed opłatami likwidacyjnymi nie mogą Państwo z nich zrezygnować, to zachęcamy do skorzystania z porad prawników Kancelarii Invictus. Specjalizujemy się w pomocy prawnej naszych Klientów, a także skutecznym rozwiązywaniem umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i bankami.

Debt Solutions - Prawo cywilne Wrocław

Debt Solutions

 • Wrocław
Grzegorz S.

Rozmowy na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Elastyczność w negocjacjach, aczkolwiek stanowczość. Za te właśnie cechy firma godna polecenia. Wszak, to mają być rozmowy prowadzące do ściągnięcia zobowiązania.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Garczarek - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Garczarek

 • Wrocław
Janina G.

Pani Mecenas Ewa to serdeczna, empatyczna osoba, pełna profesjonalizm. Przeanalizowała wnikliwie sprawy z którymi przyszłam. Doradziła i wskazała jak najlepiej rozwiązać problem. Polecam współpracę z Panią Ewą.

Ala - Prawo cywilne Wrocław

Ala

 • Wrocław
Kasia G.

Pani Alicja to przesympatyczna kobieta, ciepła, pomocna, potrafiąca rozwiązać każdy problem. Wniosek został przygotowany bardzo fachowo i rzetelnie. Dotacja na otwarcie działalności gospodarczej została przyznana. Zaangażowanie sprawą i klientem na 100%. Bardzo cieszę się, że mogłam współpracować z Panią Alicją, z czystym sumieniem gorąco polecam! :)

Kancelaria Prawna IURISTA - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna IURISTA

 • Wrocław

Jako Kancelaria istniejąca na rynku od ponad dekady, koncentrujemy się na obsłudze zarówno podmiotow gospodarczych jak i indywidualnych. Szerokie i solidne spektrum działania daje nam gwarancję sukcesu w zakresie współpracy ściśle dostosowanej do charakterystyki Klienta oraz jego indywidualnych potrzeb. W kontaktach z Klientem Spółka zapewnia pełną dyspozycyjność oraz stałą dostępność do świadczonych usług, w tym, poprzez obecność w siedzibie obsługiwanego podmiotu w razie takiej konieczności. Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna oraz znajomość litery prawa, pozwalają na osiągniecie sukcesu, a także świadczenie swoich usług na bardzo wysokim poziomie dostosowanym nawet do najbardziej wymagających Klientów. Będziemy dumni z możliwości

Votum Energy S.A. - Prawo cywilne Wrocław

Votum Energy S.A.

 • Wrocław

Votum Energy - partner producenta folii grzewczych Red Snake. Zaproś słońce do Swojego domu! Energia elektryczna za darmo - tak! To możliwe. Darmowe ogrzewanie słoneczne nie jest sloganem reklamowym, a realną propozycją. Instalacja fotowoltaiczna w skali roku może wyprodukować wystarczającą ilość prądu do zasilania oświetlenia, sprzętów AGD i RTV oraz ogrzewania systemem Red Snake czy każdego innego ogrzewania elektrycznego. Osoby, które zdecydują się na naszą propozycję, rozliczają się z zakładem energetycznym maksymalnie 2 razy w roku. Rachunek zawiera wówczas roczną opłatę stałą na poziomie zazwyczaj od 80 do 200 zł oraz zbilansowane koszty energii, uwzględniające energię, którą wyprodukowała instalacja fotowoltaiczna. System

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak

 • Wrocław

Kancelaria Stangenberg

 • Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo cywilne Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

 • Wrocław
Aleksandra T.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Pauli Serwety. Wyjątkowo sumienna, pracowita i komunikatywna osoba. Z czystym sumieniem gorąco polecam współpracę z takim fachowcem.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

 • Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław - Prawo cywilne Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Kancelaria Radców Prawnych Niewiadomski i Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Niewiadomski i Wspólnicy sp.k. we Wrocławiu wraz z grupą współpracujących prawników świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Zespół składa się z profesjonalnych prawników, a więc adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również doradców podatkowych. Prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jaki współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

 • Wrocław
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo cywilne Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Agnieszka P.

Korzystałam z usług Pani mecenas, jestem mega zadowolona ze współpracy. Jest rzetelnym, dynamicznym, pełnym zaangażowania prawnikiem, profesjonalna, mimo, że młoda bardzo kompetentna, a przy tym niezwykle sympatyczna. Z pewnością będę polecać Panią mecenas każdemu. Bardzo dziękuję.

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Prawo cywilne Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Antoni D.

Bardzo dobry zespół adwokatów. Zdecydowanie polecam, bo dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę, którą wielu spisywało na straty.

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c. - Prawo cywilne Wrocław

Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c.

 • Wrocław
Martyna Ż.

Postanowiłam skorzystać z pomocy pana Łukasz Karwowskiego, gdy zdecydowałam się na rozwód. Pan Łukasz udzielił mi profesjonalnej porady oraz napisał i złożył pozew do sądu. W międzyczasie pomógł również w notarialnym podziale majątku i ustanowieniu rozdzielności majątkowej oraz był wsparciem podczas samej rozprawy, która odbyła się bardzo szybko i bezboleśnie. Uważam, że to adwokat godny polecenia.

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk - Prawo cywilne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk

 • Wrocław
Ewa S.

Fachowa i konkretna adwokat. Już po pierwszym kontakcie było czuć, że specjalizuje się w prawie rodzinnym i rozumie tą delikatna materię. Ceny przeciętne, terminowość bez zastrzeżeń. Sprawa wygrana, więc złego słowa powiedziecie nie mogę.

MKM Lawyers Kancelaria Prawna Joanna Kalinowska

 • Wrocław

Wałbrzych więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.