Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko

O specjaliście

Kancelaria oferuje Państwu usługi świadczone przez radców prawnych i adwokatów na terenie całego kraju oraz na terenie Niemiec przy współpracy z niemieckim adwokatem.

W ramach działalności Kancelaria oferuje świadczenie kompleksowej pomocy prawnej na terenie całego kraju na rzecz:
a) osób fizycznych;
b) osób prawnych (podmiotów gospodarczych);
c) wspólnot mieszkaniowych z wykorzystaniem pomocy wieloletniego doświadczonego radcy prawnego w tym zakresie.

Kancelaria oferuje swoim klientom:
a) Usługi prawne przez Internet, w tym również porady prawne;
b) Sporządzanie opinii prawnych;
c) Opiniowanie oraz sporządzanie umów;
d) Prowadzenie spraw przed wszystkimi sądami oraz organami ścigania (m.in. wnoszenie pozwów oraz wniosków, odpowiedzi na pozew, sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym oraz wyroku zaocznego, zarzutów od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym);
e) Sporządzanie pism procesowych (tzn. pism kierowanych do Sądu poza rozprawą - w toku procesu sądowego);
f) Zastępstwo procesowe;
g) Obsługę zdalną (na odległość) oraz w siedzibie Klienta.

W centrum zainteresowań Kancelarii pozostaje nie tylko dochodzenie roszczeń od dłużników na terenie Polski, ale również od dłużników z Unii Europejskiej.

Radca prawny Patryk Łytko – jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii kierunek prawo, który ukończyłem w czerwcu 2012 r. Następnie od stycznia 2013 r. rozpocząłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, którą ukończyłem w grudniu 2015 r. W marcu 2016 r. przystąpiłem do egzaminu radcowskiego, który zakończyłem wynikiem pozytywnym. W maju 2016 r. zostałem wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu.

Wszystkimi powierzonymi mi sprawami (od etapu przedsądowego przez postępowanie sądowe do postępowania egzekucyjnego) zajmuję się osobiście co przekłada się na skrupulatne i rzetelne ich wykonanie. Klient na bieżąco informowany jest – telefonicznie lub e-mailowo – o postępach w sprawie. Jestem świadomy tego, jak duże znaczenie ma dla Państwa szybkie rozwiązanie problemu, dlatego niezbędne czynności podejmowane są natychmiastowo. Jako prawnik łączę bogate i różnorodne doświadczenie zawodowe z wiedzą merytoryczną, co pozwala mi przy indywidualnym podejściu do każdego klienta zagwarantować bezpieczeństwo prawne oraz ochronę ich interesów na każdym etapie świadczonej pomocy prawnej.

Branża

Kancelaria prawna, Adwokat, Radca prawny, Pisma, wnioski, podania, Windykacja, Prawo budowlane, Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Skup długów, Prawo pracy, Obsługa prawna firm, Sprawy procesowe, Umowy, prawo umów

Obszar działania

Dolnośląskie, Niemcy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

10 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Barbara L. 23 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, konkretne działania, zrozumienie, indywidualne podejście do sprawy, punktualność oraz przystępne terminy spotkań! Polecam!

Anna N. 30 marca 2020
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Paweł P. 6 lutego 2020
Pozytywna opinia

Polecam Pana Mecenasa. Zawsze przygotowany na spotkania jak i rozprawy, rzeczowo podchodzi do problemów. Dzięki Panu Patrykowi udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wyrok.

Grzegorz F. 19 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam i zapraszam do skorzystania z usług prawniczych Pana Patryka. Profesjonalna obsługa poza granicami kraju.

Jarosław K. 25 października 2019
Pozytywna opinia

Polecam Pana Patryka. Profesjonalista, który podchodzi do sprawy bardzo rzetelnie oraz z dużym zaangażowaniem, posiada bardzo dużą wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Pana Partyka. Polecam!

Marian S. 28 lipca 2019
Pozytywna opinia

Gorąco polecam porady prawne Pana mecenasa Patryka Łytko. Porada prawna została udzielona szybko, sprawnie, profesjonalnie i rzeczowo. Wobec tego dalsza współpraca ma charakter rozwojowy.

Maria T. 12 lipca 2019
Pozytywna opinia

Szukającym rzetelnego i skutecznego prawnika polecam zdecydowanie Pana Patryka Łytko. Pan Patryk to kompetentny fachowiec. Podchodzi z zaangażowaniem do sprawy z jaką przychodzi Klient. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać, aby zapewnić swojemu Klientowi najlepsza możliwą prezentację jego interesów. Moim zdaniem Pan Patryk Łytko to najlepszy prawnik w mieście.

Alojzy S. FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "NIKO" ANNA TRELA, 10 marca 2019
Pozytywna opinia

Miła i fachowa ,profesjonalna obsługa. Dziękuję, polecam.

Jolanta L. 4 marca 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Radcy Prawnego Pana Patryk Lytko w sprawie niedotrzymania warunków umowy przez firmę budowlana odnośnie budowy domu na terenie Niemiec. Pan Patryk Lytko wykazał się duza kompetencja i zaangażowaniem. Pismo,które wystosował do firmy było ostre i trafne z pozytywnym dla nas zakończeniem. Zawsze dyspozycyjny,znajduje czas by porozmawiać, wyjaśnić zarówno mieszkającym w kraju jak i za granica. Pelen profesjonalizm,kultura,wysoki poziom wiedzy bardzo mnie ujęły. Prawnik z powołania,któremu zależy na usatysfakcjonowaniu swojego klienta.Jest osoba mila,serdeczna i godna polecenia.

Sebastian K. 26 lutego 2019
Pozytywna opinia

Ogromna wiedza merytoryczna, profesjonalizm i nowoczesność gwarantujące sukces i znakomitą współprace.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko

Powiązane produkty i usługi: Porady prawneNotariuszeAdwokaciNotariusze Wałbrzych,  Adwokaci Wałbrzych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. H. Wieniawskiego 74 lok. 303, Wałbrzych

WWW

www.krp-walbrzych.pl

Telefon

Telefon

796****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PATRYK ŁYTKO
Imię (pierwsze) PATRYK
Nazwisko ŁYTKO
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-03
NIP 8862995396
Regon 366083376

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wałbrzych
Gmina Wałbrzych
Miejscowość Wałbrzych
Kod pocztowy 58316
Poczta Wałbrzych
Ulica ul. Henryka Wieniawskiego
Numer nieruchomości 74
Numer lokalu 303

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-12-15
Data powstania 2016-12-14
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.