Prawo cywilne Bolesławiec - Najlepsi w 2021

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Bolesławcu, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Bolesławiec
Zbyszek F.

Profesjonalna obsługa prawna, której działalność skierowana jest przede wszystkim na pozytywnym rozstrzygnięciu zgłoszonej sprawy. Merytoryczne wsparcie informacją i wielopłaszczyznowe przygotowanie do procesu, stanowi solidną podstawę do orzecznictwa zgodnie z oczekiwaniem klienta. Niewątpliwie jedna z najlepszych kancelarii adwokacki i co ważne, bezkonkurencyjna w relacji koszt-efekt.

DOMINIKSKOCZEK.PL

 • Legnica
 • 41 km od Bolesławiec

Od 14 lat jestem przedstawicielem Kancelarii Radców Prawnych EuCO S.A.⚖ 🌐https://kancelaria.euco.pl Osobiscie doradziłem prawnie i medycznie, a następnie przy współpracy z naszymi prawnikami pomogłem w uzyskaniu swiadczeń - ponad 3000-com Polaków🇵🇱 A ilu poszkodowanym pomogła nasza Kancelaria? Od 16 lat pomogliśmy ponad 300 000 (trzysta tysięcy poszkodowanych). My szukamy rozwiązań, działamy i 🤝pomagamy na całkowicie innym poziomie🏆 Dziś prócz pomocy prawnej organizujemy proces powrotu do sprawności nie tylko po ciężkim wypadku ale i po ciężkiej chorobie - ➡️niezależnie od przyczyny niepełnosprawności ♿️ ⬅️ Zapewniamy: ✅ wsparcie psychologa ✅ wsparcie lekarzy specjalistów ✅ turnusy neurorehabilitacyjne w profesjonalnych

 • Oferteo.pl
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grochowska

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec
  Martyna M.

  Najlepszy prawnik z jakim spotkała się moja rodzina. Gdyby nie Pani Karolina, nawet nie chcemy myśleć, co by było. Nasza nadzieje umarła całkowicie, ale Pani Karolina ją na nowo ożywiła. Brak nam słów, żeby opisać to jakim wspaniałym jest prawnikiem. Kobieta, która potrafi zdziałać cuda. Z czystym sumieniem polecamy. Gdybyśmy potrzebowali pomocy prawnej to tylko Pani Karolina.

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec

  Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

  Iustitia

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec
  Weronika K.

  Współpraca z Panią Justyną to sama przyjemność, doświadczona i bardzo kompetentna osoba zawsze wspiera i pomaga nawet w najtrudniejszej sprawie. Szczerze polecam wszystkim którzy szukają dobrego radcy prawnego.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Bolesławcu

  Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Bolesławca lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Anna M.

  Kancelaria warta Polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, traktowali moją sprawę jakby była najważniejsza. :) Dobry kontakt, wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo jeszcze raz dziękuje za pozytywnie zakończenie moje sprawy.

  Mariusz P.

  Firma adwokacka świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Podejście do sprawy, doradztwo, wybranie najlepszej opcji, pełna satysfakcja. Podejście prawników do klienta jest bardzo ciepłe i rodzinne. Posiadają bardzo dobre doświadczenie z klientami poza granicami kraju, oszczędzając ich czas i pieniądze. Firma adwokacka godna polecenia.

  LEXART

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec

  Natalia K.

  Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

  Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec
  Monika B.

  Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

  Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Bolesławcu

  Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bolesławcu? Złóż zapytanie, a firmy z Bolesławca same prześlą wyceny.

  W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?

  Creative Office

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec

  Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec
  Danuta S.

  W sumie, to aż brak słów jakim wrażliwym, uczciwym, serdecznym adwokatem jest Pani Beata Matysek, konkretna, bez rzucania słów na wiatr. Jest cudownym człowiekiem. Jestem zachwycona podejściem do człowieka, spokój i bardzo duże zaangażowanie! Z zupełną świadomością, polecam Panią adwokat Matysek.

  Kancelaria Prawna Mediator

  • Legnica
  • 41 km od Bolesławiec
  Dorota A.

  Super kontakt,z każdym zapytaniem można się zgłosić a odpowiedź jest szybka i precyzyjna. Kancelaria godna polecenia a osoby w niej pracujące to profesjonaliści.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

  Andrzej Piwowar

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  LOAYLITY

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  Kancelaria Prawna Olaf Hamberger

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI Kancelaria Prawna Olaf Hamberger jest wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalizujemy się także w prawie gospodarczym i spółek handlowych, oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria oferuje Przedsiębiorcom usługi kompleksowego doradztwa prawnego. Pomoc prawną opieramy na interdyscyplinarnej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Wspomagamy kreatywność i skuteczność Przedsiębiorców dając im wsparcie w zakresie optymalnych rozwiązań prawnych. Klienci indywidualni znajdą w naszej Kancelarii pomoc zarówno w rozwiązywaniu problemów, w których niezbędna jest wiedza prawna, jak i w planowaniu działań zmierzających do ograniczenia

  Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec
  Stanisław G.

  Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

  ROB-BUD

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  Kancelaria Adwokacka Emilia Romańczyk

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  Zawód adwokata wykonuję od 2009 r. w formie indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Kompleksowo obsługuję osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego. Sporządzam opinie prawne, przygotowuję i opiniuję umowy, prowadzę windykację należności, negocjacje, rokowania, reprezentuję strony przed sądami powszechnymi (w tym sądami rejestrowymi) oraz organami administracji publicznej. Szczególne doświadczenie wykazuję w sprawach: - o rozwód, alimenty, opiekę, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, - o odszkodowania (osobowe i rzeczowe) - dotyczących spółek prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (zakładanie spółek, w tym S24, bieżąca kompleksowa obsługa, w tym zgromadzenia

  Adwokat Piotr Dorniak

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec
  Mnika W.

  Kompletna, profesjonalna pomoc prawna od adwokata Piotra dolniaka. Pan mecenas Posiada wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Jest rzetelny, zaangażowany oraz cechuje się wysoką kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii oraz jestem wdzięczna za okazaną pomoc. Monika

  Opinie i porady najlepszych doradców

  Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Bolesławca. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

  Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

  Proszę o wycenę

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

  • Jelenia Góra
  • 43 km od Bolesławiec

  Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

  Śliwińska Legal

  • Lubin
  • 44 km od Bolesławiec

  Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec

  • Lubin
  • 44 km od Bolesławiec
  Adrian P.

  Nasza firma realizuje prawo rodzinne, cywilne, karne, odszkodowania. Działamy na rynku od 2007. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa. Zapraszamy do kontaktu.

  Kancelaria Adwokacka

  • Żary
  • 51 km od Bolesławiec
  Arkadiusz K.

  Pan Jarosław to bardzo dobry adwokat, który każdej sprawie poświęca dużo uwagi, potrafi ze spokojem wytłumaczyć, o co chodzi. Człowiek na odpowiednim stanowisku ,polecam każdemu jego kancelarię.

  Radca Prawny Łukasz Krawczyk

  • Żary
  • 51 km od Bolesławiec
  Tomasz B.

  Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

  • Głogów
  • 55 km od Bolesławiec
  Michał P.

  W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Aleksandra Wojcieszonek

  • Głogów
  • 55 km od Bolesławiec

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Romaszewski

  • Głogów
  • 55 km od Bolesławiec

  Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.Pracę w Kancelarii adwokackiej zacząłem już w trakcie studiów. Jako prawnik pierwsze szlify zdobywałem w kancelarii o charakterze korporacyjnym. Gdy uzyskałem wpis na listę aplikantów adwokackich rozwijałem swoje umiejętności w indywidualnej Kancelarii adwokackiej w Legnicy, w niewielkim zespole adwokatów i radców prawnych. Bezpośrednio przed egzaminem adwokackim rozpocząłem pracę w renomowanej spółce partnerskiej adwokatów na terenie Głogowa, gdzie pod okiem świetnych specjalistów ostatecznie dojrzałem do zmierzenia się z tym najważniejszym zadaniem w życiu każdego aplikanta. Finalnie uzyskałem pozytywny wynik egzaminu adwokackiego w 2020 r. i po

  Adwokat Bartosz Pręda

  • Głogów
  • 55 km od Bolesławiec

  Pomoc prawna w zakresie prawa karnego, rodzinnego, cywilnego i spadkowego. Prowadzenie spraw sądowych.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

  • Nowa Sól
  Małgorzata T.

  Rozmowy przebiegły bardzo dobrze. Pan Błażej to profesjonalista.

  Kancelaria Radcy Prawnego

  • Zielona Góra

  Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kozłowska

  • Zielona Góra
  Jerzy B.

  szacunek, profecjonalne, indywidualne, oraz skuteczne działania w powierzonych sprawach. Kancelaria dba o klienta starając się obiektywnie chronić interesów swoich klientów. Dzięki temu Kancelaria jest szanowana.

  Agencja detektywistyczna KAREN

  • Zielona Góra
  Detektyw Koczanowski

  Polecam tego specjalistę, zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Materiał dowodowy na wysokim poziomie, cel osiągnięty w 100%.

  Robert.p

  • Zielona Góra

  Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to przwwosoby, na terenie Europa.

  Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c.

  • Zielona Góra
  Marek N.

  Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

  • Zielona Góra
  Marcin R.

  Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

  Kancelaria Radców PRawnych Górniak i Wspólnicy Judyta Górniak

  • Świebodzice

  Nasz zespół zawsze na pierwszym miejscu stawia "spokojne jutro" Klienta. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprawach: 1) gospodarczych (również z kapitałem zagranicznym) 2) cywilnych (rozwody, spadki, podziały majątków itp) 3) Prawo Internetu (nasi prawnicy stale się rozwijają, szkolą aby każdy klient wiedział że może na nas liczyć) 4) Prawo Karne Skarbowe 5) Prawo Podatkowe (doradztwo podatkowe) 6) Kryptowaluty w prawie i podatkach

  Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - prawnik rozwodowy

  • Wałbrzych
  Anna N.

  Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

  BHPEX Sp. z o.o.

  • Zielona Góra
  Andrzej J.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Cennik ochrony środowiska całkiem umiarkowany. Polecam usługi tej firmy.

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

  • Zielona Góra
  Marcin S.

  Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

  Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk

  • Zielona Góra

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo karne, karno-skarbowe, cywilne i gospodarcze. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Zielona Góra, Żagań, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Kancelaria Radców Prawnych Marzena Raczyńska - Kolasińska Marta Prus s.c.

  • Zielona Góra

  Obsługą prawną zajmujemy się od 2003 roku. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Pracujemy dla Klientów z woj. lubuskiego. DORADZTWO PRAWNE W SZEROKIM ZAKRESIE Oferujemy dla naszych Klientów obsługę w zakresie: - prawa cywilnego, - prawa gospodarczego, - prawa spółdzielczego, - prawa rodzinnego, - prawa podatkowego, - prawa administracyjnego, - prawa budowlanego, - prawa pracy. Każdy Klient może liczyć na nasze indywidualne podejście do danej sprawy. W pełni i bardzo dokładnie analizujemy Państwa potrzeby, a sposoby działania dobieramy zawsze do danych okoliczności i oczekiwań Klienta. Każdy zleceniodawca może liczyć na naszą szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Służymy pomocą, doradzamy, wszelkie

  Kancelaria Adwokacka adwokat Mateusz Antonik

  • Zielona Góra
  Anna B.

  Otrzymałam fachową pomoc oraz rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w sprawie sprawy . Bardzo miły kontakt. Polecam

  Kancelaria Adwokacka Paweł Peliński

  • Zielona Góra

  Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

  • Zielona Góra
  Daisy's hone

  Kancelarię Pana Jamroza wykorzystuje do spraw prywatnych jak i firmowych. Zawsze otrzymuje wysokiej klasy servis oraz podejście komfortowe do klienta. Nie było sprawy do której nie znaleźliśmy rozwiązania.

  Kancelaria Adwokacka

  • Zielona Góra

  Adwokat Robert Klocek, od 2000 r pracował jako aplikant komorniczy, następnie jako asesor komorniczy. W latach 2006-2017 pracował jako Komornik Sądowy. Kancelaria reprezentuje strony w sporach, negocjacjach. Pomaga w uzyskaniu odszkodowań, odzyskaniu należności i rozwiązywaniu problemów w różnych dziedzinach prawa. Udziela pomocy prawnej stronom postępowania egzekucyjnego. Kontakt: Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 11/308-309, Tel. 600-210-396 e-mail: adwokat@adwokat-rklocek.pl

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

  • Środa Śląska
  Tomek A.

  Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

  • Środa Śląska

  Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

  SKILEX Piotr Szymczyk

  • Wałbrzych
  monarchia.design

  Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska

  • Wałbrzych
  Tomasz K.

  Bardzo profesjonalna obsługa. Całość zrealizowano pomyślnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta i z indywidualnym podejściem do sprawy, polecam 👍.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak

  • Wałbrzych
  Sebastian G.

  Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

  Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

  • Świdnica

  Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej

  • Świdnica
  Daniel W.

  Wspaniała osoba, bardzo duża wiedza i zaangażowanie w pomoc drugiej osobie. Polecam panią Adwokat Justynę Żyłak-Matwiej.

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

  • Świdnica

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik

  • Świdnica
  Mirosława K.

  Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu Klienta. Wiedza i zaangażowanie pani Mecenas doprowadziło do wygrania sprawy w Sądzie Pracy. Pani Mecenas na bieżąco informowała nas o podjętych krokach i udzielała wyjaśnień na nasze wątpliwości. Pomimo świątecznego okresu znalazła czas aby przypomnieć o dacie rozprawy w sądzie. Dziękujemy bardzo. Gorąco polecam panią Mecenas.

  Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

  • Świdnica

  Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

  Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Bolesławiec, Nowogrodziec, Świętoszów, Gromadka, Warta Bolesławiecka, Wykroty, Osiecznica, Szczytnica, Tomaszów Bolesławiecki, Raciborowice Górne, Iwiny, Zebrzydowa, Kruszyn, Przejęsław, Gościszów, Czerna, Parowa, Trzebień, Ocice, Osła. więcej...
  Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?