Prawo cywilne Warszawa - Najlepsi w 2022

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Warszawie, 2023

610 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo cywilne Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 610 Specjalistów od Prawa Cywilnego z Warszawy złożyło 115937 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa cywilnego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od prawa cywilnego w Warszawie to 4.98 (na podstawie 2549 opinii).

Prawo cywilne Warszawa
Elżbieta S.

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

5.0 (22 opinie)
Zofia

Z mojej inicjatywy rozmowa zdalna ogólnie omawiająca zagadnienie, choć adwokat wolał osobistą rozmowę. Nie skorzystałam. Dosłałam dokumenty do analizy, czy napisać odwołanie. Potem zasugerowałam, że wybiorę inne rozwiązanie. Dostałam też email z odpowiedzią na jedno szczegółowe pytanie, analizy nie było. Inne rozwiązanie nie wypaliło, termin odwołania minął, ale cena za poradę (dokładniejszą czy mniej dokładną) ta sama.

5.0 (8 opinii)
Mateusz W.

Pan mecenas Marcin Sołub poradził sobie z sytuacją, w której inni adwokaci dawali bardzo małe szanse na korzystne rozstrzygnięcie sprawy. Kiedy miałem jakiekolwiek wątpliwości mogłem w każdym momencie skontaktować się z Panem mecenasem, jeśli nie mógł odebrać - zawsze oddzwonił. Wcześniej, u innych mecenasów, bywało z tym różnie, zazwyczaj kontakt był utrudniony. Ogromne zaangażowanie ze strony Pana Marcina widać było na każdym etapie współpracy. Bardzo dziękuje za pomoc.

5.0 (85 opinii)
Paweł Ł.

Rzetelna firma prawdopodobnie najlepsi w Polsce. Polecam każdemu. Bardzo dobry mecenas. Jestem zadowolony z tej kancelarii wystarczająco.

4.74 (109 opinii)
Urszula A.

Przydatna pomoc prawna. Bardzo szybki i dobry kontakt z prawnikiem - ta kancelaria pierwsza skontaktowała się ze mną - od zgłoszenia online.

5.0 (36 opinii)
Andrzej K.

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

5.0 (35 opinii)
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (7 opinii)
Gniewosław Z.

Profesjonalizm, rzetelność i skuteczne działanie. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc. Dzięki Kancelarii i fachowej wiedzy Pani Emilii Borek udało się sprostać trudnej sytuacji. Bardzo dziękujemy.

5.0 (7 opinii)
Ewa C.

Wykonawca konkretny, słowny i co ważne - zawsze w kontakcie. Spełnia oczekiwania klienta i podpowiada możliwe opcje. Polecam.

5.0 (7 opinii)
Marta P.

Pan konkretny, ale na razie spotkanie mieliśmy telefonicznie ze względu na odległość, ale jesteśmy umówieni na osobiste spotkanie. Informacje przekazane konkretne.

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Prawa Cywilnego z Warszawy

Forum Expert

 • Warszawa
Fundacja Benedyktynka Piła

NATYCHMIASTOWY KONTAKT. RZETELNA INFORMACJA W SPAWIE. DECYZYJNOŚĆ W AKTUALNYM TEMACIE DOTYCZĄCYM KLIENTA. PERSPEKTYWA ROZWIĄZANIA PROBLEMU.

5.0 (1 opinia)
Louis B.

Pani Mecenas występowała w moim imieniu przeciwko kontrahentowi, który próbował nie wypłacić mi wynagrodzenia. Wykazała się wysokim profesjonalizmem i odpowiednim przygotowaniem, dzięki czemu sprawa została pomyślnie rozwiązana za porozumieniem stron, jeszcze przed skierowaniem sprawy do sądu. Pani Mecenas była dostępna pod telefonem zawsze, gdy tego potrzebowałem i wyczerpująco wyjaśniła mi, jak będzie prowadziła sprawę.

5.0 (23 opinie)
Anna O.

Pani Mecenas pomogła mi przy sprawie rozwodowej. To za co cenię Panią Anię to przede wszystkim za to, że okazała mi dużo serca i wsparcia nie tylko prawniczego, ale też psychicznego. Rozwód z całą pewnością nie jest przyjemnym wydarzeniem w życiu, a wręcz dla mnie był traumatycznym przeżyciem. Dziękuję bardzo za pomoc, zaangażowanie, umiejętną taktykę procesową i pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sądowe.

5.0 (42 opinie)
Bożena S.

Pozytyw-otrzymałam telefoniczne wykładnię prawną; na razie załatwiam w/g instrukcji

5.0 (3 opinie)
Kazimierz T.

Wybrałem ich i nie żałuję. Pomogli mi skompletować dokumenty i negocjowali z ubezpieczycielem w moim imieniu. Sprawa zakończyła się szybko i bardzo korzystnie dla mnie. Świetni specjaliści.

5.0 (99 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)
Olga N.

Adwokat dr. Michał to specjalista w swoim fachu. Wcześniej korzystałam z usług innych adwokatów, ale dopiero u Pana Michała znalazłam zrozumienie i zaproponowanie odpowiedniego sposobu działania, który zadziałał. W pełni polecam.

5.0 (20 opinii)
Martyna Z.

Polecam serdecznie! Wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Dziękuje z całego serca dzięki Państwu dostałam szanse na nowe życie!

5.0 (8 opinii)
Elżbieta K.

Prawnik bardzo uprzejmy oraz mający wiedzę zawodową, popartą praktyką którą daje się zauważyć już od pierwszego kontaktu co gwarantuje wg mnie powodzenie w prowadzonych przez niego sprawach. Polecam.

5.0 (11 opinii)

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Warszawie

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Kancelaria Adwokacka Marta Kozielska

 • Warszawa
Ireneusz G.

Pani Marta jest fenomenalna: wszechstronna wiedza i tytaniczna praca. Nigdy nie odpuszcza, jeśli wie, że ktoś działa niezgodnie z prawem. Analityczny umysł, doświadczenie plus odwaga cywilna sprawiają, iż nie obawia się wystąpić w słusznej sprawie w najtrudniejszych sprawach. Chapeau bas, Pani Marto. Ogromnie dużo Pani zawdzięczam i mam do Pani maksymalny szacunek, wręcz podziw.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Magdalena Miechowska-Ostatek

 • Warszawa
Alina M.

Kancelaria adwokacka adwokat Magdaleny Miechowskiej-Ostatek to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (m.in. odszkodowania, w tym odszkodowania z OC sprawcy, spadki, nieruchomości), rodzinnego (m.in. rozwody, alimenty), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Rozwiązania prawne przygotowywane są po pełnym rozpoznaniu potrzeb Klientów respektując jego indywidualne uwarunkowania oraz przyszłościowe cele. Kancelaria zapewnia komfort pełnej i nieograniczonej czasowo dostępności do usług prawnych oraz uwzględnia konieczność bezzwłocznego podejmowania czynności.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

 • Warszawa
Konrad J.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

5.0 (2 opinie)

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa
Hikoki Power Tools Polska

Współpracę z Kancelarią IPSO IURE oceniam na najwyższym poziomie. Wasza wiedza, wszechstronność, umiejętność szybkiej reakcji, wsparcie klienta w trudnych decyzjach jest nieoceniona. Dajcie nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach lub wprowadzania nowych obowiązków czujemy się zaopiekowaniu i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim trudom jakie nakłada się na przedsiębiorców. Polecam nawiązanie współpracy z IPSO IURE.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Skalski

 • Warszawa
Natalia W.

Świetny Adwokat! Otrzymałam profesjonalne i kompleksowe objaśnienie wszystkich problemów związanych ze sprawą z którą się zgłosiłam. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie polecam!

5.0 (5 opinii)

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Bechta

 • Warszawa
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Katarzyna Szymańska-Misztela Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Anna C.

Polecam Panią Mecenas! Świetne podejście do Klienta. Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy spadkowe i nieruchomości. Jak dla mnie bardzo ważne jest to, że klient ma cały czas świadomość, co do realnych możliwości w danej sprawie, a więc bez bajek, za to porządnie i merytorycznie, tak trzymać. Anna Ciołkowska

5.0 (3 opinie)

Accrowell Gurbisz Łagocki sp. k.

 • Warszawa
Natalia N.

Profesjonalne podejście, oraz skuteczność w działaniu. Polecam usługi świadczone przez kancelarię, Pan Mecenas Maksymilian to bez wątpienia rzetelny, kompetentny, oraz doświadczony specjalista. Doskonale porusza się w gąszczu wciąż zmienianych przepisów, oraz wykazuje się olbrzymim zaangażowaniem w powierzone sprawy.

5.0 (3 opinie)

Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Tomasz L.

Bardzo udana współpraca. Pani Mecenas prowadziła moje sprawy w związku z alienacją córki. Jestem mile zaskoczony wysokim poziomem obsługi zarówno jeśli idzie o wiedzę, jak i o kulturę osobistą. Pani Mecenas okazuje dużo zrozumienia, jest wnikliwa oraz rzeczowa. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (12 opinii)

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę

OJ&LAW Kancelaria Radcy Prawnego Oliwia Józwicka

 • Warszawa
Iga S.

Pani Oliwia udzieliła nam fachowej opinii i wsparcia w sprawie rodzinnej. Dzięki niej przedłożyliśmy wszystkie potrzebne dokumenty do sądu, a sama sprawa zakończyła się dla nas pomyślnie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Marta P.

Kancelaria i Pani Mecenas Wypych cechują się wysokim profesjonalizmem świadczonych usług, a przede wszystkim zaangażowaniem i dbałością o interes klienta. Serdecznie polecam!

5.0 (17 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

 • Warszawa
Anna Ż.

Bardzo jestem zadowolona z pomocy prawnej Pani Mecenas Moniki Spieler w mojej sprawie. Uzyskałam wyrok, który mnie usatysfakcjonował. Pani Mecenas wyróżnia się dużą wiedzą merytoryczną i bardzo wczuwa się w sytuację swojego klienta. Zdecydowanie polecam!

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

 • Warszawa
Maria G.

Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Chorab

 • Warszawa
Natalia O.

Pani Agnieszka Horab, jest osobą bardzo doświadczoną i pomocną w sprawach które przyjmuje do załatwienia, jest dokładna i kompetętna, jestem bardzo zadowolona że akurat Pani Agnieszka prowadziła moją sprawę. Pani Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, umie również przełożyć język prawniczy na 'polski' dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe. Profesjonalizm oraz determinacja Pani Mecenas doprowadziły moją sprawę do wygodnego dla mnie rozwiązania. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych IBL

 • Warszawa
Piotr K.

Profesjonalne podejście do sprawy już od pierwszej rozmowy z klientem oraz ukierunkowanie na potrzeby i dobro klienta to znak rozpoznawczy kancelarii IBL. Polecam

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Jacek Wikalinski

 • Warszawa
Adam K.

Bardzo dobrze Pan podszedł do sprawy, profesjonalnie, bardziej zależało mu aby mi pomóc niż o swoje wynagrodzenie.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Lubańska-Kępa

 • Warszawa
Gosia C.

Rzetelna i miła obsługa, Pani Katarzyna była elastyczna i terminowa, zajęła się sprawą konkretnie i profesjonalnie. Wspierała w procesie, co jest bardzo ważne dla zestresowanych nową sytuacją osób. Mogę ją polecić każdemu.

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

 • Warszawa
Punkt Widzenia Studio Architektury

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Wieczorski

 • Warszawa
Marek K.

Słucha, nie mędrkuje, szuka optymalnych rozwiązań. Działałem zgodnie z jego wytycznymi i wszystko się sprawdzilo. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)

Adwokat Paweł Morawski

 • Warszawa
Krystian S.

Najlepszy adwokat Warszawie, encyklopedyczna znajomość prawa, wysoka kultura osobista, rzetelność i umiarkowane ceny. Mecenas Paweł nie z łatwością rozwiązał trudną sprawę w sporze z ZUS.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

 • Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

5.0 (10 opinii)

JB Legal Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Lucyna K.

Pan Mecenas jest profesjonalistą, życzliwy i zaangażowany. Sprawę doprowadził do końca, uzyskując rozwiązanie, na którym najbardziej mi zależało. Polecam usługi Kancelarii JB.

5.0 (1 opinia)

"Kancelaria dla Biznesu" Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Bylicka

 • Warszawa
IDEA MSMBS Sp. z o.o.

Korzystaliśmy z usług Kancelarii kilkukrotnie i na pewno będziemy wracać w razie potrzeby, Pani Adwokat Julita sporządziła dokumentację prawną dla naszej Spółki, a także obsługiwała nasze sprawy z klientami, które pojawiały się na bieżąco. Podczas całej współpracy wykazywała się dużym zaangażowaniem, ogromną wiedzą i bardzo profesjonalnym podejściem. Jest konkretną osobą i widać, że działa z powołania, doceniamy również uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Szczerze polecamy!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas

 • Warszawa
Seweryn S.

Korzystałem z usług kancelarii w czasie wypowiedzenia stosunku pracy z winy pracodawcy, dzięki wsparciu uzyskałem należne mi odszkodowanie oraz czułem się pewnie w trakcie negocjacji.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Oskar S.

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski profesjonalnie przygotowała wszystkie dokumenty do sprawy i ją poprowadziła.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

5.0 (3 opinie)

adw. Konrad Klocek

 • Warszawa
Bartłomiej B.

Polecam współpracę z Panem Konradem, moja sprawa została szybko i sprawnie załatwiona. Na każdym etapie zostałem merytorycznie i rzetelnie poinformowany o tym, co będzie się dalej działo. Moje wszystkie obawy i wątpliwości były na bieżąco rozwiewane.

5.0 (7 opinii)
Ranking Specjalistów od Prawa Cywilnego obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...