Prawo cywilne Sochaczew - Najlepsi w 2020

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Sochaczewie, 2020

55 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Prawo Cywilne

 • Wiesław M.

  Wykonujemy prace od 1998. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Sochaczewa, Łowicza. W ramach działalności wykonujemy usługi rachunkowe. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

 • Maciej B.

 • Kancelaria Adwokacka Marcin Zagroba

  • Żyrardów, 22 km od Sochaczew
  Alicja S.

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Zagroby mieści się w Żyrardowie przy ul. Kościuszki 13 lok. 4. te. 508155085. Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Zagroby świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa podatkowego. Realizowana jest obsługa prawna klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców. Adwokat Marcin Zagroba realizuje pomoc prawną poprzez doradztwo prawne, sporządzanie dla klientów opinii prawnych i pism procesowych, a także reprezentację klientów przed sądami, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi i innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest klientom z terenu miasta Żyrardów, powiatu żyrardowskiego, jak również innych miejscowości. Mając na uwadze potrzeby osób pracujących, Kancelaria zapewnia możliwość dogodnego ustalenia godzin spotkania, również poza typowymi godzinami pracy.

 • Elżbieta K.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pana mecenasa. Jest bardzo dobry w swoim zawodzie, dba o dobro klienta.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Skierniewice, 29 km od Sochaczew
  Agnieszka K.

  Polecam. Profesjonalizm w każdym calu. Sympatyczny Pan adwokat, konkretny, pomocny.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Sochaczewie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Sochaczewa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria Adwokacka Joanna Suflita-Stanek

  • Grodzisk Mazowiecki, 28 km od Sochaczew

  Adwokat Joanna Suflita-Stanek prowadzi doradztwo prawne w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego (małżeńskie sprawy majątkowe, alimenty, kontakty z dzieckiem, przywrócenie władzy rodzicielskiej, ubezwłasnowolnienie, sprawy spadkowe, umowy z zakresu prawa gospodarczego, przekształcenia spółek, wpisy do Krajowego Rejestru Sądowego, prawo pracy). Świadczy usługi prawne na rzecz Klienta biznesowego, jak i osób fizycznych, głównie z terenu Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka i Żyrardowa. Kancelaria świadczy usługi w zakresie: Nieruchomości (zasiedzenie, uwłaszczenie, zniesienie współwłasności nieruchomości, rozgraniczenie, spory sąsiedzkie itp.) Spraw odszkodowawczych (wypadki drogowe, błędy w sztuce lekarskiej ) Prawa rodzinnego

 • Marlena Okrasiak Doradztwo Prawne

  • Grodzisk Mazowiecki, 28 km od Sochaczew
  Ewelina C.

  Pani Marleno, dziękujemy za pomoc. Jednostka nie miała żadnych zastrzeżeń do przygotowanych dokumentów, a nasz wniosek został oceniony najwyżej ze wszystkich. 100% sukcesu.

 • Kancelaria Adwokacka Jarosław Błaszkiewicz

  • Milanówek, 29 km od Sochaczew
  Robert N.

  Z czystym sumieniem polecam usługi Kancelarii mec. Błaszkiewicza. Wybrałem tę kancelarię z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, rzetelność, świetne przygotowanie do mojej sprawy w Sądzie. Pan Jarosław potrafi fachowo zadbać o interesy klienta. Poziom usług, wiedza merytoryczna Pana Błaszkiewicza, a także niewygórowana cena, zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan Mecenas bardzo klarownie i sprawnie przeprowadził mnie przez cały proces. Sprawy sądowe są bardzo stresujące, ale ja byłem w dobrych rękach i wszystko skończyło się dla mnie pomyślnie. Nie będę korzystał z usług innych adwokatów. Zdecydowanie polecam mecenasa Błaszkiewicza!

 • Bugajska

  • Płock, 51 km od Sochaczew

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2015. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu prawo spadkowe, rodzinne. Nasz obszar działania to Płock. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

  • Płock, 51 km od Sochaczew
  Łukasz B.

  Bardzo dobry adwokat, sprawa poprowadzona, szybko, sprawnie a przede wszystkim skutecznie. Polecam.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Sochaczewie

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Sochaczewie? Złóż zapytanie, a firmy z Sochaczewa same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Proszę o wycenę
 • Adwokat Przemysław Mieczykowski - Kancelaria Adwokacka w Płocku

  • Płock, 51 km od Sochaczew
  Jerzy J.

  Polecam w sprawach karnych. Bronił mnie w sprawie kierowania po alkoholu. Nie wierzcie nigdy wynikom z alkomatów! To jest pic na wodę fotomontaż.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Antonina Ogonowska

  • Płock, 51 km od Sochaczew

  Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa firm, rozwody, sprawy rodzinne, kontakty, alimenty, upadłość konsumencka, jazda w stanie nietrzeźwości, na terenie Powiaty płocki, sochaczewski i okilice.

 • Themis

  • Pruszków, 37 km od Sochaczew

 • Janczak Tomala Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Cywilna

  • Pruszków, 37 km od Sochaczew
  KDJ s.c.

  Korzystałam z usług Kancelarii w 2018 roku, śmiało mogę zarekomendować firmę. Jestem zadowolona z wyniku współpracy z Radcą Prawnym Panem Michałem Tomalą. Terminowo, profesjonalnie i skutecznie. Serdecznie polecam Dorota Kowalik Kraków

 • Adwokat Marta Świderska Pruszków

  • Pruszków, 37 km od Sochaczew

  Kancelaria Adwokat Marty Świderskiej powstała na bazie doświadczenia Adwokat Marty Świderskiej, zdobywanego w renomowanych warszawskich oraz pruszkowskich kancelariach adwokackich, sądach oraz bankach. Doświadczenie to zaowocowało powstaniem nowoczesnej kancelarii prawnej, która stawia zarówno na rozwój przedsiębiorców jak i rzetelną pomoc dla osób fizycznych poprzez świadczenie profesjonalnej obsługi prawnej. W codziennej pracy kancelarii wspierają ją zaufani pracownicy, którzy dbają o stały przepływ informacji pomiędzy klientem, a adwokatem. Kancelaria współpracuje również z prawnikami, którzy wspierają działania adwokata poprzez konsultacje prawne z zakresu wąsko-wyspecjalizowanych dziedzin prawa. W codziennej pracy Kancelarii wspiera

 • Kancelaria Adwokacka Witold Grzegorczyk

  • Kostrogaj, 53 km od Sochaczew

  Zajmujemy się sprzedażą od 1995. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu sprawy o zapłatę, dochodzenie należności sądowe i egzekucyjne, sprawy majątkowe znoszenie współwłasności, nabywanie własności przez zasiedzenie, rozwody i sprawy rodzinne, alimenty, kontakty z dziećmi, wypadki drogowe, jazda po spożyciu alkoholu, obsługa prawna firm. Teren działania firmy to Płock i pozostałe miasta sądowego okręgu płockiego oraz cały kraj. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

 • Kancelaria adwokacka adw Krzysztof Olczyk

  • Komorów, 38 km od Sochaczew

  Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie prawa - podatkowe, karne, upadłości, obsługa prawna przedsiębiorców. Rozpoczęliśmy działalność od 2004. Obsługujemy Klientów na terenie Warszawy, Pruszkowa. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

 • DIPI LEGAL Damian Płoski

  • Łomianki, 44 km od Sochaczew

  Aplikant radcowski, prawie 3 letnie doświadczenie w podstawowej obsłudze spółek handlowych, sporządzaniu umów. - sporządzenie pism procesowych, pozwy, odpowiedzi na pozew - dokumentacja RODO (polityki ochrony danych osobowych, klauzulę informacyjne) - opiniowanie i sporządzenie umów handlowych (umowy najmu, umowy zlecenia, umowy pożyczki).

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Liberadzka

  • Gostynin, 59 km od Sochaczew

  Szanowni Państwo, jestem adwokatem który posiada blisko 7 lat doświadczenia w zakresie udzielania porad prawnych na rzecz klientów. Od 4 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych, separacjach, sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem. Ponadto posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych oraz gospodarczych.Swoją kancelarię prowadzę na terenie miasta Warszawy (siedziba główna) oraz filę na terenie miasta Gostynina. Jednocześnie posiadam możliwość spotkania się z klientem ne terenie miasta Płocka.

 • KZ eXpert Kamil Zdzieszyński

  • Biała Rawska, 48 km od Sochaczew

  Certyfikowany Rzeczoznawca samochodowy wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury pod numerem RS001704, diagnosta samochodowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu motoryzacji. - Wyceny wartości rynkowej pojazdów dla potrzeb ubezpieczeniowych, kredytowych, skarbowych, celnych i księgowych, urzędów komunikacji dla firm i osób fizycznych - Ocena stanu technicznego pojazdów - Identyfikacja nieczytelnych nr VIN - Kosztorysowanie naprawy pojazdu - Wsparcie przy zakupie samochodu używanego (ocena stanu technicznego pojazdu, pomiar grubości powłoki lakierniczej, diagnostyka komputerowa ) - Wykonywanie opinii dot. Pojazdów Zabytkowych Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu.

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Sochaczewa. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Patentowa i Prawna IntellectPol

  • Kutno

  Pomoc prawna i patentowa, reprezentacja przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Urzędem Patentowym. U nas uzyskasz pomoc prawną i patentową (w dobrej cenie - kompleksowa pomoc rzeczników patentowych i radców prawnych). Postaramy się o dofinansowanie na innowacje dla Twojej Firmy.

 • Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Maria G.

  Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis sp. z o. o. (oddział w Polsce)

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

 • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Jarosław Z.

  Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

 • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Andrzej K.

  Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Wróblewska

  • WARSZAWA, 52 km od Sochaczew

  Kancelarię prowadzi radca prawny Edyta Wróblewska. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę magisterską na temat restrukturyzacji należności trudnych napisała pod kierunkiem prof. Elżbiety Chojny – Duch w katedrze prawa finansowego UW. Wieloletni praktyk i ekspert w dziedzinie windykacji i restrukturyzacji należności podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie praktyk sądowych i w jednej z warszawskich kancelarii prawniczych. Wieloletni pracownik windykacji w największych bankach w Polsce. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, województwa mazowieckiego. Upadłość konsumencka i przedsiębiorców stanowi

 • In Iuris Kancelaria Prawna

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Grzegorz K.

  Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

 • Krajowe Centrum Pomocy Prawnej sp. z o.o

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

 • Kancelaria Adwokacka Anna Wołczkiewicz

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Wiktor K.

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas Anny Wołczkiewicz. Podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje sprawa. Działa szybko i przy tym skutecznie.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Radosław Borowiec

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Wszechstronne i wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsądowej i sądowej osób fizycznych i prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego z uwzględnieniem sporządzania pism procesowych, aktywnej reprezentacji mocodawców przed sądami powszechnymi, wnoszenia środków odwoławczych ( apelacje, zażalenia) od orzeczeń wydanych przez organy I instancji, prowadzenia negocjacji i postępowań mediacyjnych w celu polubownego rozwikłania sporu i uchylenia konieczności przenoszenia konfliktu na płaszczyznę postępowania jurysdykcyjnego.

 • Firma Windykacyjna Auris

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Auris kancelaria to firma windykacyna w Warszawie, oferująca usługi prawne wykonywane przez wyspecjalizowanych radców i adwokatów. Mamy wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu spraw dotyczących windykacji oraz odszkodowań powypadkowych w Warszawie. Niesiemy pomoc osobom poszkodowanym, dochodzącym wypłaty odszkodowań od ubezpieczyciela. Świadczymy pomoc w dochodzeniu należności pieniężnych na każdym etapie windykacji, a także pomagamy w uzyskaniu zadośćuczynienia za krzywdy i cierpienia oraz należne odszkodowanie majątkowe. Kancelaria Auris windykacyjno – odszkodowawcza oferuje: - Skompletowanie pełnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania odszkodowania, - Udzielenie porady prawnej, - Reprezentowanie klienta przed sądem, - Pozyskanie

 • Provis

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Prawnik udzieli porad prawnych oraz przygotuje pisma procesowe z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Oferuję usługi z zakresu: Doradztwa odnośnie tarczy antykryzysowej; Sporządzania pism procesowych, m.in.: Pozwy oraz odpowiedzi na pozwy, Apelacje cywilną, Sprzeciwy od nakazów zapłaty, Zażalenia oraz Odwołania od decyzji organów, Konstruowanie umów Opiniowanie umów Zapraszamy do kontaktu. Wycena usługi jest bezpłatna!

 • Kancelaria Adwokacka dr Barbara Błachucka

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Kancelaria Adwokacka dr Barbary Błachuckiej reprezentuje Klientów przed sądami oraz prowadząc pełną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji publicznych. Obszar naszej praktyki to między innymi : - reprezentacja w sprawach cywilnych - sprawy rozwodowe - podział majątku - sprawy spadkowe - sprawy o ochronę własności - spawy o zapłatę - obrona w postępowaniu karnym - reprezentacja w postępowaniu karnym wykonawczym

 • Nowak & Partners

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

 • Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Monika C.

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Merytorycznie, Konkretnie zajęła się moim rozwodem z byłą żoną. Całe szczęście sprawa nie toczyła się latami. To było szybkie cięcie.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Marian K.

  Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

 • Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński Al. Jana Pawła II 61 lok. 301, 01-031 Warszawa Moje specjalizacje to: prawo pracy, prawo administracyjne, w tym sprawy PFRON, prawo spółek, prawo cywilne, prawo gospodarcze, zatrudnianie cudzoziemców, legalizacja pobytu. Jestem ekspertem w sprawach związanych z PFRON, w szczególności związanych ze zwrotem dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych oraz kontrolami zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych (ZFRON). W powyższym zakresie Kancelaria prowadzi również szkolenia dla pracodawców i audyty w siedzibie firmy z zakresu prawidłowości ubiegania się o dofinansowania oraz wykorzystywania środków ZFRON. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji

 • Viver Legal Doradztwo Prawno Gospodarcze

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Kancelaria Viver Legal świadczy profesjonalną obsługę prawną dla Klientów biznesowych jak i osób fizycznych. Doradzamy naszym Klientom w każdej dziedzinie prawa, Kancelaria współpracuje z wieloma prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, w tym adwokaci, czy doradcy podatkowi. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, administracyjnym, doradztwie podatkowym, przeprowadzamy optymalizacje podatkowe mające na celu zmniejszenie stawek odprowadzanych podatków. Oferujemy pomoc prawną podmiotom potrzebującym jej sporadycznie, jak również tym, które wymagają jej stale i kompleksowo. Nie różnicujemy Klientów – obsługujemy zarówno międzynarodowe koncerny, jak i małe firmy rodzinne, a także osoby fizyczne. Naszym celem jest

 • Law&Co

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Działamy w branży od 2009 roku. Nasza specjalność to prywatne zamówienia, na terenie Dom lub wyjazd.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Mroczek

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Dziedzina, w której się specjalizujemy to prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, bankowe. Realizujemy prace od 2012. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Warszawa, Ciechanów. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Arkadiusz M.

  Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

 • Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Rozpoczęliśmy działalność w 2011 roku. Nasza specjalność to spory sądowe, windykacja należności, prawo nieruchomości, prawo budowlane, odszkodowania, prawo kolejowe, prawo transportowe, błędy medyczne, obsługa przedsiębiorców, na terenie Warszawa, Mazowieckie, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Piastów, Podkowa Leśna, Błonie, Łomża, Bydgoszcz, Wrocław, Płock, Stare Babice, Leszno.

 • Goodwill Consulting

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Jacek K.

  Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

 • Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Ewelina M.

  Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

 • Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Oskar S.

  Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski profesjonalnie przygotowała wszystkie dokumenty do sprawy i ją poprowadziła.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Kancelaria Adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, poszukującym profesjonalnej obsługi Klienta w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Wyróżnia nas pragmatyczne podejście do Klienta oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Do problemów powierzonych Kancelarii przez naszych Klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań z uwzględnieniem stanowiska Klienta. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy, które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej i taką praktykę oferujemy. Doświadczenie zdobyte w prowadzaniu

 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PRZEMYSŁAW KOBEL

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Elżbieta P.

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kobel z siedzibą w Warszawie, filia w Biłgoraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Klienci reprezentowani są we wszelkiego rodzaju sporach zarówno sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym, prawo pracy.

 • Karolina Kołłątaj Lege Artis

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Miłosz K.

  Bardzo dobra Pani prawnik. Pani Karolina zna się na swoim fachu i jest osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Panią Karolinę polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Najlepszy prawnik w Warszawie.

 • Małgorzata Kierepka KANCELARIA ADWOKACKA

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

  Moja działalność zawodowa (początkowa jako aplikant adwokacki) rozpoczęła się w 2014 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym. Posiadam doświadczenie w zakresie działania i pracy sądownictwa oraz w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych. Prowadzenie Kancelarii Adwokackiej z jednej strony umożliwia i czyni satysfakcjonującym wdzięczność oraz zadowolenie dotychczasowych klientów, zaś z drugiej strony wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz ich permanentnej weryfikacji w przed organami wymiaru sprawiedliwości.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lendo

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Marcin J.

  Kancelaria od wielu lat specjalizuje się w zobowiązaniach. W ramach naszej specjalizacji przygotowujemy projekty umów, opiniujemy poprawność innych umów. Uczestniczymy w procesie negocjowania umów. Weryfikujemy projekty aktów notarialnych. Dochodzimy roszczeń w przypadku braku realizacji umów. Stawiamy na stały rozwój organizacji poprzez implementowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, rozwój naszych pracowników i poszerzanie naszej oferty produktów. Zapraszamy do współpracy.

 • Kancelaria Radcy Prawnego

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Andrzej K.

  Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

 • Kozłowska

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew

 • Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy s.c.

  • Warszawa, 52 km od Sochaczew
  Lucyna B.

  Bardzo profesjonalne i wnikliwe podejście do sprawy. Już na wstępnym etapie współpracy mogę uznać, że udzielona porada będzie bardzo pomocna w rozstrzygnięciu skomplikowanej sprawy z zakresu prawa cywilnego.