Prawo cywilne Łosice - Najlepsi w 2020

Specjaliści od Prawa Cywilnego w Łosicach, 2020

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Prawo Cywilne

Prawo cywilne Łosice

Szanowni Państwo Obsługuję sprawy Klientów od 1997r, a na własny rachunek od 2008r z szerokiego zakresu ale przede wszystkim: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, służebność przesyłu. Szerokie doświadczenie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pomocy w prowadzeniu firmy przy użyciu instrumentów elektronicznych oraz w zakresie prawa konsumenckiego także z perspektywy przedsiębiorcy sprzedającego towary i usługi konsumentom. Jestem absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego - rok 1997r. Mam ponad 10 lat (od 1997r) pracy etatowej na różnych szczeblach administracji, a także w firmach i przedsiębiorstwach, a następnie rozpoczęłam działalność (własne biuro) od 2008. Obsługuję Klientów online

Ewelina Jurkiewicz

Siemiatycze, 25 km od Łosice

Szanowni Państwo od 2016 roku jestem Aplikantem Adwokackim Izby Adwokackiej w Białymstoku. Współpracuję z wieloma kancelariami w Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim oraz w Białymstoku. Oferuję Państwo poradnictwo prawe w sprawach z zakresu prawa cywilnego ( współwłasność, spadki i testamenty- dochodzenie zachowku itp). Sprawy z zakresu prawa rodzinnego ( pisanie pozwów o rozwód separację , alimenty, podwyższenie alimentów i wiele innych ) Sprawy z zakresu prawa karnego, wykroczeniowego itp. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta - bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszam do współpracy!

Detektywi Siedlce - Monika i Krzysztof

Siedlce, 30 km od Łosice

Profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie Siedlec. Detektywi Monika i Krzysztof - działamy od 2006r Zbieramy materiał dowodowy do różnych spraw. Zapraszamy do kontaktu celem podania cennika usług detektywistycznych oraz możliwości wykonania zlecenia detektywistycznego. Prywatni Detektywi Siedlce

Prowadzona przeze mnie Kancelaria świadczy fachowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Na rzecz klientów indywidualnych oferuję kompleksowe porady prawne, sporządzanie wszelakich pism procesowych na etapie postępowania przesądowego oraz reprezentację przed organami, instytucjami oraz sądami na etapie wszystkich instancji. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, zapewniając najwyższy standard usług gwarantujący pełną dyskrecję oraz poszanowanie zasad etyki zawodowej. Przedsiębiorcą oferuję kompleksową pomoc prawną w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, w tym doradztwo prawne w zakresie tworzenia spółek, ich doraźnej obsługi oraz występowanie w ich imieniu w postępowaniach sądowych oraz

MMM Adwokaci

Siedlce, 30 km od Łosice

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Cywilnego w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Pawlik

Łuków, 40 km od Łosice
Ewa M.

Pani Agnieszka zareagowała na moje zgłoszenie bardzo szybko. Wysłuchała i udzieliła dokładnych, jednych wskazówek co do postępowania w kwestii problematycznej. W dalszym kroku przygotowała stosowne dokumenty, które na szczęście nie musiały być użyte. Polecam Panią Agnieszkę i bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Golec

Radzyń Podlaski, 48 km od Łosice
Agata S.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to prawo karne, prawo cywilne, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo restrukturyzacyjne. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przez różnymi sądami oraz urzędami. Jesteśmy elastyczni co do czasu i miejsca pracy, Państwa problem jest bardzo ważny, a najważniejsze to jego szybkie rozwiązanie, w czym możemy Państwu pomóc.

Kancelaria świadczy usługi w sprawach: - sporów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - cywilnych (w tym sprawy o zapłatę) - rodzinnych (rozwody, alimenty, podział majątku) - gospodarczych (obsługa podmiotów gospodarczych o strukturach właścicielskich a także działających w ramach holdingu) - sporach z bankami i instytucjami finansowymi - karnych

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i administracyjnego.

Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

Prawo cywilne porównanie i kalkulator kosztów w Łosicach

Szukasz kosztów prawo cywilne? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Łosicach? Złóż zapytanie, a firmy z Łosic same prześlą wyceny.

W ten sposób łatwo dotrzesz do większej liczby firm oferujących prawo cywilne.

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Mediator

Lubartów

Magister prawa, mediator sądowy, oferuje konsultacje prawne dotyczące wszelkich spraw życiowych. Wpisana na listę Stałych Mediatorów Sądu Okręgowego w Lublinie. Spadki, rozwody, alimenty, ugody sądowe i przed sądowe. Usprawniam proces komunikacji między stronami. Pomagam załatwić formalności związane ze wszystkimi sprawami, jakie mogą się przytrafić. Zapewniam poufność, profesjonalność, przystępność cenową. Możliwość spotkania na terenie Lublina lub Lubartowa.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Kulesza

Zambrów
Bogusława K.

Miałam zaszczyt niedawno korzystać z usługi Kancelarii Radcy Prawnego Pana Michała Kuleszy. Sprawnie, konkretnie i szybko sprawa była załatwiona. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna Panu Kuleszy za pomoc. Oceniam na najwyższy stopień współpracę i podejście do sprawy oraz do klienta. Profesjonalnie. Polecam wszystkim którzy potrzebują radcy prawnego. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wdzięczna BK.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Staśkiewicz

Wyszków
Klaudia Z.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Mielczarczyk

Wyszków
Marian S.

Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest adwokatką, której można zaufać, dokładnie wyjaśnia sposób przebiegu sprawy sądowej, szybka odpowiedź przez e-mail czy telefon, a to jest ważne dla klienta. Polecam adwokat Klaudię Mielczarczyk za jej doświadczenie i obowiązkowość.

Adwokat Magdalena Bielonko-Kierasińska - Kancelaria Adwokacka w Białymstoku

Białystok
Joanna S.

Świetna współpraca pod każdym względem. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej, Jej indywidualne podejście do klienta, rzeczowość, życzliwość oraz doświadczenie przyczyniły się do szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy. Zdecydowanie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Białystok
Ewa S.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Adriana Sylwanowicza. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Grochowska-Rejmaniak

Białystok
Milena W.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę o rozwód i podział majątku. Jest naprawdę jedną z najbardziej kompetentnych osób jakie spotkałam na swoje drodze. Z wielkim zaangażowaniem przygotowuje się do sprawy, dba o kontakt z klientem - wysłuchuje i nie zaniedbuje. Rzetelna i opanowana, z jej wsparciem czułam się pewnie i bezpiecznie. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka adw. Urszula Zajko

Białystok

Jestem adwokatem z dużym doświadczeniem specjalizującym się w prawie cywilnym, w szczególności w rozwodach, podziałach majątku oraz sprawach spadkowych. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz duża dyspozycyjność podczas całego postępowania pozwala mi pozyskiwać zaufanie coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. Reprezentuję z dużym powodzeniem klientów na terenie całego kraju jak też poza jego granicami. Zdobycie nagrody Orły Prawa w 2018 i 2019 r. było ukoronowaniem mojej ciężkiej pracy i ogromną satysfakcją, z uwagi na fakt przyznawania jej przez zadowolonych klientów. Zapraszam do współpracy

Biuro Detektywistyczne Solkan

Białystok

Biuro Detektywistyczne SOLKAN świadczy szereg usług, które w profesjonalny sposób wspierają prowadzenie takich spraw, jak m.in.: procesy rozwodowe, udowadnianie niewierności małżeńskiej, windykacja należności, poszukiwanie osób, kontrola pracowników, ustalanie majątku, weryfikacja pracy opiekunek, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy. Niezależnie od powierzonego nam tematu trzymamy się zasady: PROFESJONALNIE I DYSKRETNIE. tel. 85 671 13 21 , +48 606 660 573 www.detektyw-solkan.pl

KANCELARIA ADWOKACKA ALINA KORZENIEWSKA ADWOKAT

Białystok

Pani Alina prowadzi praktykę adwokacką od 7 lat. Warto jednak zaznaczyć, że jest prawnikiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Adwokat Alina Korzeniewska zanim podejmie się prowadzenia sprawy, dokonuje analizy problemu, informuje klienta o przyjętym przez siebie stanowisku oraz dokonuje oceny osiągnięcia celu. Oferta firmy: - kancelaria adwokacka - adwokat Białystok - kancelaria prawna Białystok - prawo karne - prawo rodzinne - prawo cywilne - prawo spadkowe

Opinie i porady najlepszych doradców

Jeśli interesują Cię opinie na temat prawo cywilne, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Łosic. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi finansowe - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę

Pomoc Prawna Adwokaci i Radcowie Prawni

Białystok

Profesjonalna pomoc prawna w sprawach karnych, gospodarczych i cywilnych. Nasi prawnicy specjalizują się w konkretnych dziedzinach prawa, dzięki temu zapewniamy Państwu usługi na najwyższym z możliwych poziomów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zostaw numer a oddzwonimy.

Detektyw Wróblewski

Białystok

Biuro Detektywistyczne DETEKTYW WRÓBLEWSKI świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całej Polski oraz Europy. Specjalizujemy się w działaniach związanych z pozyskiwaniem i utrwalaniem kontaktów nieformalnych (zdrady, rozwody) współmałżonka/partnera pod kątem wykorzystania dowodów w sprawie sądowej, a także wykrywaniem podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących. Zaufaj najlepszym: - Posiadamy licencje detektywa oraz wpis w rejestrze MSWiA - Nasze działania są ubezpieczone w zakresie OC na kwotę 15 000 EURO - Posiadamy ogromne doświadczenie

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kołos

Białystok
KATARZYNA T.

Pan Mecenas okazał się konkretnym, rzeczowym pełnomocnikiem, rozłożył mi wynagrodzenie na raty oraz poprowadził sprawę do końca mimo pewnych trudności, jestem mu dozgonnie wdzięczna, jest bardzo lojalny i sumienny, polecam!

Kancelaria Detektywistyczna "Bond"

Białystok

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to Wykrywanie zdrady, śledztwo w sprawach rodzinnych jak i rozwodowych, obserwacje przy użyciu nowych technologii jak i w sposób tradycyjny, ustalanie wiarygodności kontrahentów biznesowych jak i pracowników., na terenie Białystok.

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki

Białystok

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki w Białymstoku zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z zakresu: - prawo cywilne; - prawo karne; - prawo rodzinne; - prawo spadkowe; - prawo gospodarcze; - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - prawo administracyjne; - prawo autorskie.

Adwokat Dorota Tumkiewicz

Białystok

Kancelaria prawna Doroty Tumkiewicz znajduje się w Białymstoku ul. Kakowska 5/603. Znajdziesz tu porady prawne z zakresu m.in. odszkodowań, obsługi prawnej firm, spraw rozwodowych, spraw o alimenty, opieki nad dziećmi. Adwokat Tumkiewicz to wykwalifikowana osoba, posiadająca wieloletnie ogromne doświadczenie w swojej pracy, która z pewnością zajmie się Twoim problemem i pomoże wyjść na prostą z każdej nawet trudnej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch

Białystok
Teresa K.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Ogromna wiedza merytoryczna oraz doświadczenie.

Helpea sp. z o.o.

Białystok
Ola T.

Z całego serca pragnę podziękować za prowadzenie mojej sprawy i za udzielenie mi pomocy w walce o odszkodowanie. Dzięki waszej uprzejmości, uzyskaliśmy odszkodowanie, które pomoże nam w odzyskaniu spokoju ducha.

BiotechLaw

Białystok

Sfera działań firmy to prawo własności intelektualnej, umowy, spółki handlowe, regulaminy serwisów internetowych, audyty, szkolenia, wsparcie startupów. Wykonujemy prace od 2018. Działamy na terenie Białegostoku, Warszawy. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska

Białystok

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to prawo cywile, postepowanie cywilne, na terenie podlaskie

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

Białystok
Grzegorz D.

Adwokat pierwsza klasa. Konkretny, zdecydowany i, co najważniejsze, zawsze przygotowany na rozprawę. Komunikacja z mecenasem jest naprawdę dobra. Polecam pana mecenasa wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy prawnej. Dziękuję, że pomógł mi Pan w sprawie rozwodowej. Jak będę potrzebował porady prawnej lub adwokata to na pewno zgłoszę się do Pana.

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Jaroszek-Grzegórska

Puławy

Jestem radcą prawnym zakorzenionym w biznesie, łączącym prawo z wiedzą z zakresu zarządzania i ekonomii. Doświadczenie w obsłudze prawnej biznesu uzyskiwałam w jednej z większych firm budowlanych w Polsce oraz w kancelariach radców prawnych. Oferuję kompleksową obsługę prawna przedsiębiorców oraz osób fizycznych z zakresu prawa gospodarczego. Szczegółowy zakres prowadzonych przeze mnie spraw to: • Umowy gospodarcze. Oferuję obsługę w zakresie umów gospodarczych zapewniającą optymalizację ryzyk prawnych przedsiębiorców, w tym sporządzanie projektów umów; profesjonalne wsparcie w ramach negocjacji poprzedzających podpisanie umowy; weryfikacja dostarczonych umów i pomoc w interpretacji ich zapisów; • Spory gospodarcze. W Państwa imieniu

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nejbert

Puławy
Łukasz W.

Polecam to miejsce każdej osobie potrzebującej pomocy prawnej. Jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy.

Agnieszka Nożewska Kancelaria Adwokacka Agnieszka Nożewska Adwokat

Wołomin

Kancelaria Adwokacka

Wołomin

SIGMA

Wołomin

Biuro Podań i Pism Urzędowych SIGMA zajmuje się sporządzaniem pism do urzędów administracji państwowej i samorządowej .Zajmujemy się sporządzaniem pism wymaganych podczas starania się o pracę ( CV, List Motywacyjny), sporządzamy również dokumenty prywatne a także dokumenty kierowane do organizacji społecznych, szkół i uczelni wyższych osób prywatnych oraz przedsiębiorstw .Zajmujemy się sporządzaniem pism wymaganych w toku postępowania jak np: wnioski strony przeciwnej, zażalenia, sprzeciwy .Biuro pisania podań i pism SIGMA oferuje Państwu możliwość sporządzenia wszelkiego rodzaju pism urzędowych i nie tylko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

Lublin
Konrad M.

Korzystałem z porad prawnych i polecam - mecenas jasno tłumaczy sytuację i wskazuje co można zrobić.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski

Lublin
Grzegorz C.

Uprzejmie wysłuchał i wyjaśnił sprawę w sposób prosty i zrozumiały.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent

Lublin

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi polegające na kompleksowej obsłudze prawnej Klientów biznesowych oraz pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszechstronność doświadczeń zawodowych pozwala na kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów. W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty aktów prawnych oraz reprezentujemy Klienta przed sądami i organami administracji państwowej i samorządowej w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, odszkodowawczych, medycznych, gospodarczych. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta – bezpośrednio w siedzibie Kancelarii w Lublinie albo filii w Opocznie, a nadto w miejscu wskazanym przez

Kancelaria Radcy Prawnego Angelique Guillot - Ławnik

Lublin
Wieslaw M.

Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretne przedstawienie zagadnienia.

Adwokat Lublin

Lublin
Piotr W.

Dziękuję za pomoc zakończoną sukcesem! Profesjonalny Pan Mecenas zarówno na sali rozpraw jak i poza nią. Klasa.

Kancelaria adwokacka Paulina Bukryj-Stoś

Lublin

Adwokat Paulina Bukryj-Stoś prowadzi Kancelarię adwokacką w Lublinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, nieruchomości oraz obsłudze prawnej firm. Doświadczenie zdobywała od 2010 r. w warszawskich i lubelskich kancelariach prawnych, prowadząc obsługę prawną polskich i międzynarodowych korporacji oraz klientów indywidualnych. Jest wykładowcą prawa m.in. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Odbyła roczne stypendium na Universidad de Jaen w Hiszpanii. Zaufanie jej klientów zbudowały: zaangażowanie w prowadzone sprawy, skuteczność działań, wiedza merytoryczna i wieloletnie doświadczenie. http://www.adwokatlublin.org/

Kancelaria Adwokacka adw. Jarosław Pajer

Lublin

Usługi, które oferujemy to cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2009. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak Lublin, Piaseczno, Warszawa, Świdnik. Zapraszamy do zadawania pytań.

Adam Pietras Kancelaria Radcy Prawnego

Lublin

Nasza Kancelaria oferuje prócz kompleksowej obsługi prawnej i prawno-podatkowej również doradztwo ekonomiczne oraz pomaga sprawować nadzór właścicielski we wszelkich jego przejawach. Świadczymy też usługi w zakresie dochodzenia należności, odzyskiwania długów. Działamy także w sferze energetyki, czy prowadzenia postępowań przyłączeniowych w stosunku do przedsiębiorstw sieciowych.

adw. Aleksandra Skalska Kancelaria Adwokacka

Lublin

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandry Skalskiej w Lublinie jest rozwijającą się kancelarią, oferującą szeroki wachlarz usług. Oferujemy pomoc prawną klientom indywidualnym, jak również obsługę prawną podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju, przede wszystkim jednak, z racji położenia, na terenie województwa lubelskiego. Naszym celem jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy prawnej, której bazą jest wiedza i doświadczenie. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o interes Klienta.

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński

Lublin
Folpol

Polecam. Niesamowicie skuteczna windykacja. Wzorowe podejście do prowadzenia negocjacji windykacyjnych. Sprawnie mobilizuje wierzyciela do spłaty należnego zadłużenia. Profesjonalny sposób komunikacji z wierzycielem. Doceniam Kancelarię za bardzo dobry kontakt i realizację strategii odzyskiwania należności z ogromnym zaangażowaniem.

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka

Lublin
Robert K.

Pan adwokat konkretny,działa szybko i informuje na bieżąco.odnośnie kasy wiadomo mogło by być taniej.

Adwokat Lublin Magdalena Budzińska

Lublin

Adwokat Magdalena Budzińska została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie po odbyciu aplikacji adwokackiej oraz otrzymaniu pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego. Kancelaria adwokat Magdaleny Budzińskiej świadczy pomoc adwokacką na terenie Lublina i woj.lubelskiego dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie: prawa cywilnego w tym sprawy o zapłatę, o naruszenie dóbr osobistych, o odszkodowanie, zadośćuczynienie) prawa rodzinnego w tym sprawy o rozwód, separację, kontakty, władzę rodzicielską, alimenty, zaspokajanie potrzeb rodziny) prawa pracy w tym sprawy o przywrócenie do pracy, odszkodowanie) prawa gospodarczego (m.in. sprawy dotyczące prawa spółek handlowych) prawa karnego (reprezentowanie Klientów

Emilia Maniara

Lublin

Anna Bow

Lublin

Nasza działalność rozpoczęła się w 1996 roku. Nasza specjalność to odwołania od decyzji ZUS; Pomoc w załatwianiu spraw zawiązanych z pracą w warunkach szczególnych, Pomoc zadłużonym, oddłużenia, upadłość konsumencka i gospodarcza, na terenie Cała polska.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jakuszewska

Lublin

Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo rzeczowe, na terenie Lublin.

Adwokat Anna Dudek

Lublin

Adw. Anna Dudek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Lublinie, gdzie obsługuje klientów indywidualnych, jaki i przedsiębiorców, osoby prawne. Adw. współpracuje również z innymi kancelariami prawnymi, w zakresie reprezentacji sądowej rozmaitych podmiotów. Do zakresu prowadzonych spraw należą między innymi postępowanie cywilne (prawo rzeczowe, spadkowe, rodzinne, umowy i zobowiązania), postępowanie karne (reprezentacja stron w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, prowadzenie obrony), postępowanie administracyjne, i inne

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka

Lublin
Janusz K.

Rzeczowa i konkretna, wydaje się być idealnym adwokatem.

Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego

Lublin
Anna S.

Szybki i dobry kontakt, miła obsługa Sprawa w toku.

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.