Prawo cywilne Poznań - Najlepsi w 2024

Najlepsze Kancelarie Prawa Cywilnego w Poznaniu, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo cywilne Poznań - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking Specjalistów od prawa cywilnego w Poznaniu w 2024 r. wybranych z 374 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 2619 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Prawo cywilne Poznań
Promowany

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
Anna

Nasze dotychczasowe doświadczenia ze współpracą z Kancelarią Radcy Prawnego Krzysztofa Pietrzaka są bardzo pozytywne. Cenimy sobie profesjonalizm i zaangażowanie, z jakim Pan Radca podchodzi do naszych spraw. Finalne wyniki naszej współpracy będziemy mogli ocenić po zakończeniu wszystkich usług ale już teraz jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i kontaktów. Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze etapy i z przyjemnością podzielimy się pełną opinią po zakończeniu sprawy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy - Usługi Prawne Poznań
best badge

1. Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy

Robert J.

Pan Piotr to niezwykle uparty i zaangażowany w swoją prace prawnik. Dlatego jeszcze raz chciałbym podziękować Panu Mecenasowi i całemu zespołowi Kancelarii Adwokackiej Piotr i partnerzy za profesjonalne i co najważniejsze pomyślne poprowadzenie mojej sprawy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (27)
Doradztwo prawne AH - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań
best badge

2. Doradztwo prawne AH

Piotr

Świetna porada prawna! Merytorycznie, rzeczowo i w odniesieniu do sytuacji klienta. Również w bardziej złożnych wątkach, anlaiza i sporządzenie zasadnej odpowiedzi była szybka i konkretna z uzasadnieniem. Polecam zdecydowanie!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski - Porady z Prawa Cywilnego Wrocław
best badge

3. Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski

Stanisław

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. W kontaktach telefonicznych i osobistych Pan mecenas jest miły i uprzejmy. Jako klient Pana Łukasza, bardzo polecam kancelarię i usługi Pana mecenasa.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (19)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk - Porady z Prawa Cywilnego Poznań
best badge

4. Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

Karol

Polecam. Pomimo młodego wieku Pana Mecenasa widać bardzo duże doświadczenie na sali sądowej. Korzystałem w sprawie karnej i opieki nad dzieckiem. Jestem zadowolony i na pewno skorzystam ponownie z usług w razie potrzeby.

4.96 / 5 Gwiazdki opinii (23)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak - Porady z Prawa Cywilnego Poznań
best badge

5. Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak

Radosław

Adwokat był aktywny w kontaktach że mną, przygotowane pismo odwzorowuje opis sytuacji tak jak ją przedstawiłem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Kancelaria Adwokacka - Porady z Prawa Cywilnego Poznań
best badge

6. Kancelaria Adwokacka

Teresa C.

Szybki i rzeczowy Adwokat.. Nawiązano współpracę. W skali 1-10 należy się 10 po wstępnych rozmowach. Pani bardzo konkretną i przychylna dla osoby zagubionej przez krzywdzące Decyzje

4.84 / 5 Gwiazdki opinii (38)
Kancelaria Helios Lex - Usługi Prawne Poznań
best badge

7. Kancelaria Helios Lex

Piotr P.

Pan Arkadiusz skontaktował się ze mną bezzwłocznie po moim zapytaniu. Udzielił kompetentnie wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, sugerował alternatywne rozwiązania mojego problemu. Porada była profesjonalna, rozmowa uprzejma. Zdecydowanie polecam kontakt z ww. radcą prawnym. Z poważaniem.

4.97 / 5 Gwiazdki opinii (60)
avatar icon best badge

8. Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

Ganna S.

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (39)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA - Porady z Prawa Cywilnego Poznań
best badge

9. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA

Jan N.

Współpracę z kancelaria oceniam jako bardzo dobrą. Miałem problem z uporczywym najemcą, który nie regulował czynszu jak również nie chciał wyprowadzić się z mojego mieszkania. Dzięki Pani Stefanii udało się rozwiązać problem bez ingerencji sądu. Gorąco polecam

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)
Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań
best badge

10. Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

Stefan L.

Pani Mecenas Joanna poza tym, że jest znakomitym adwokatem to przede wszystkim jest bardzo dobry człowiekiem. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)

Więcej kancelarii prawa cywilnego z Poznania

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kapłanowski - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kapłanowski

 • Poznań
Wojciech Z.

Zdecydowanie polecam pomoc Pana Marcina we wszelkich sprawach formalno-prawnych związanych z ubezpieczeniami. Po wypadku samochodowym dwie ubezpieczalnie nie uwzględniły wszystkich uszkodzeń i w związku z tym zaniżyły wartość wypłaconych odszkodowań. Pan Marcin szybko sformułował odpowiednie pisma, dzięki czemu wartość wypłaconych odszkodowań znacząco wzrosła. Mając taką pomoc, ma się pewność że sprawa będzie poprowadzona właściwie i znacząco zmniejsza się stres związany z walką z ubezpieczalniami o należne odszkodowania. Pan Marcin szybko odpowiadał na przekazywane pisma czy wiadomości i dokładnie wyjaśniał zarówno jakie kroki należy podjąć, jak i przedstawiał potencjalne konsekwencje przyjęcia proponowanych rozwiązań uwzględniając zarówno

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann

 • Poznań
Michał K.

To najlepszy prawnik z jakim się do tej pory spotkałem. Nie lubię kontaktów z prawnikami bo dotyczą z reguły niemiłych i/lub bolesnych problemów, ale czasem niestety trzeba. Tego prawnika z czystym sumieniem polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski - Prawo Cywilne Poznań

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań

Zawodowcy z Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od prawa cywilnego. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak - Usługi Prawne Poznań

Doskonałe Usługi Prawne Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak
Włodzimierz D.

Kompetencja, profesjonalizm, znajomość przepisów i procedur to słowa, które jako pierwsze przychodzą mi na myśl w odniesieniu do Pani Mecenas. Kolejne to wysoka kultura osobista, etyka, zaangażowanie, dogłębne analizowanie wszystkich aspektów spraw i analiza szans oraz ryzyk. Olbrzymią zaletą jest stała współpraca, w tym przygotowanie zasad działania, w szczególności umów tak, aby w razie sporu mieć prawo i argumenty po swojej stronie. Na przestrzeni kilkunastu lat uzyskałem skuteczną pomoc w sprawach gospodarczych w uzyskaniu zapłaty za wykonane usługi, ochronie przed pozwem za rzekome naruszenie dobrego imienia spółki, obronie przed niesłuszną egzekucją komorniczą, uzyskanie od ZUS zasiłków chorobowych wraz z dużymi odsetkami, ale także,

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Świetne Porady z Prawa Cywilnego Poznań

 • Poznań
 • Stachowiak Kancelaria Adwokacka

Dotarcie do świetnych porad z prawa cywilnego może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Stachowiak Kancelaria Adwokacka na pewno pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)

Dołącz do naszych Kancelarii Prawa Cywilnego w Poznaniu

Działasz na rynku jako Kancelaria Prawa Cywilnego i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Nieprzeciętny Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła

Zacznij działać z Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła jeśli szukasz nieprzeciętnych prawników od prawa cywilnego działających na terenie Poznania i w okolicy. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

4.76 / 5 Gwiazdki opinii (134)
Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński - Usługi Prawne Poznań

Wyjątkowe Usługi Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński

Nie wątp w kompetentną kadrę Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński. Ta renomowana kancelaria prawa cywilnego jest rozchwytywana w branży na terenie Poznania za kompletne realizowanie usług prawnych. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o. - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Radcy Prawnego MAGDALENA KRYŃSKA-TRACZ - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Znakomity Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego MAGDALENA KRYŃSKA-TRACZ
AK

Pani Mecenas Magdalena Krynska-Tracz potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, podać różne rozwiązania, zwróciła uwagę na fakty, które mają znaczenie, a przy tym jest miła i zaangażowana. Bardzo polecam kontakt.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Usługi Prawne Poznań

Świetne Usługi Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę od świetnych usług prawnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska jest Twoim rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (101)

Porównanie cen prawników od prawa cywilnego w Poznaniu?

Chcesz poznać ceny prawników od prawa cywilnego w Poznaniu? Zakres świadczonych usług prawnych, takich jak doradztwo, reprezentacja przed sądem czy sporządzanie pism, różni się w zależności od specyfiki danej sprawy cywilnej, co bezpośrednio wpływa na ceny prawników od prawa cywilnego w Poznaniu. Złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a prawnicy z okolicy prześlą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty!

Jakiej pomocy z zakresu prawa cywilnego oczekujesz?
Michał Burtowy - Adwokat - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Dobry Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Michał Burtowy - Adwokat
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Usługi Prawne Poznań

Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka

 • Poznań

Usługi prawne nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (49)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke - Usługi Prawne Poznań

Tanie Usługi Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke

W przypadku, gdy potrzebujesz taniej usługi prawnej w dobrej cenie to firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z zakresu prawa cywilnego. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

 • Poznań
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

 • Poznań

Jeśli wciąż nie wybrałeś prawnika od prawa cywilnego, to zerknij na firmę Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska. Świadczy bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (40)
Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Znakomity Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

Klient, który potrzebuje znakomitej usługi prawnej winien niezwłocznie zgłosić się do tego prawnika od prawa cywilnego i poznać atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Dobry Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

Nie możesz znaleźć godnego uwagi wykonawcy oferującego usługi prawne? Ci prawnicy od prawa cywilnego nie mają sobie równych wśród kancelarii prawa cywilnego z Poznania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (24)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

Doświadczona Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski
Wilhelmina W.

Porada bardzo profesjonalna, przedstawillam problem pan mecenas udzielil wyczerpujacej porady dajac nadzieje na pozytywne załatwienie mojej sprawy.To dopiero poczatek ale jestem dobrej mysli. MARIA

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)
Adwokat Dominik Gajda Kancelaria Adwokacka - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Odpowiednie Porady z Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Adwokat Dominik Gajda Kancelaria Adwokacka

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad z prawa cywilnego znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale kancelaria prawa cywilnego Adwokat Dominik Gajda Kancelaria Adwokacka nia ma konkurentów. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Opinie i porady na temat prawa cywilnego w Poznaniu

Jeśli szukasz Specjalistów od prawa cywilnego w Poznaniu, sprawdź opinie, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane firmy służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących spraw cywilnych, takich jak rozwody, spadki, czy umowy. Uwzględnią przy tym indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawa cywilnego z Poznania na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

Dobra Kancelaria Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Bezkonkurencyjne Porady z Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska

Osoby z Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska przedstawią Ci doskonałą ofertę porad z prawa cywilnego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Profesjonalny Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast
Klaudia R.

Pani Natalia to bardzo dobra, rzeczowa i kompetentna pani adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miała dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromnie ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam współpracę z panią Mecenas.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Pierwszorzędne Porady z Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Rymarowicz Joanna Radca Prawny - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań

Ten dobry prawnik od prawa cywilnego realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat to doskonały fachowiec dla Ciebie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska

 • Poznań
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

Wiarygodna Kancelaria Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski
Wiesława M.

Z całego serca polecam, sprawa z zakresu prawa spadkowego i rodzinnego przeprowadzona została sprawnie rzetelnie. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura w kontaktach, Pan Mecenas godny polecenia. Wiesława Mazurek

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Biuro Doradztwa Prawnego - Prawo Cywilne Poznań

Solidne Prawo Cywilne Poznań

 • Poznań
 • Biuro Doradztwa Prawnego
Anna S.

Z Panem Szymonem współpracowałam wielokrotnie, zawsze potrafi udzielić rzetelnej porady prawnej. Jest prawnikiem z duzym doświadczeniem. Serdecznie polecam! Anna Stachowiak

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk - Usługi Prawne Poznań

Świetne Usługi Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

Stworzona z zamiłowania do prawa cywilnego firma świadczy świetne usługi prawne na terenie Poznania, jak również pobliskich miast i powiatów. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (28)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska

 • Poznań
Katarzyna N.

Polecam. Dzisiaj w końcu zakończyliśmy sprawę o Zachowek. Dopiero po apelacji Pani Adwokat sad przyznał nam Zachowek. Adwokat skuteczna. Cały czas nas uspokajała.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
avatar icon

Dobre Usługi Prawne

 • Poznań
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULA FEDEROWICZ

Uwierz w wieloletnie doświadczenie KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULA FEDEROWICZ. Ta renomowana kancelaria prawa cywilnego jest ceniona w branży w okolicy Poznania za kompletne wykonywanie usług prawnych. Zapraszamy do zadawania pytań.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz - Kancelaria Prawa Cywilnego Poznań

Dobra Kancelaria Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)
Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska

 • Poznań

Szukający porad z prawa cywilnego winien już teraz zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska i zobaczyć świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Świetne Porady z Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

Porady z prawa cywilnego i implikacje z tym powiązane skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska. Wykwalifikowani eksperci z branży porad z prawa cywilnego pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Porady z Prawa Cywilnego Poznań

Świetne Porady z Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

W dalszym ciągu nie znalazłeś porad z prawa cywilnego, mimo iż szukasz od sam nie wiesz jak dawna? BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ może rozwiązać Twój problem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Doświadczony Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY MARTA SZAFER
Playnet Sp. z o.o.

Według mnie nie piękne słowa, którymi można byłoby opisać działania p. Marty, a czyny świadczą o jakości i umiejętności. W tym przypadku z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Radcę Prawnego p. Martę Szafer jako dobrego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Wspólnie zrobiliśmy bardzo czasochłonne i ciężkie przekształcenie z DG na s.k., sp. z o. o. z zachowaniem wszystkich zobowiązań i umów.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
avatar icon

Nieprzeciętny Prawnik Od Prawa Cywilnego

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Marcin Talma
Sabina M.

Bardzo szybki i bezproblemowy kontakt. Pomocny, szukający rozwiązania. Miły z wysoką kulturą osobistą, bardzo godny polecenia!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Radca prawny Joanna Pazderska - Prawnik Od Prawa Cywilnego Poznań

Radca prawny Joanna Pazderska

 • Poznań

Szukasz godnego uwagi profesjonalisty świadczącego usługi prawne? Ci prawnicy od prawa cywilnego są wyjątkowi wśród kancelarii prawa cywilnego. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Ranking Kancelarii Prawa Cywilnego w Poznaniu obejmuje również takie miejscowości jak Swarzędz, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Rokietnica, Kórnik, Suchy Las, Mosina, Dopiewo, Skórzewo, Pobiedziska, Gądki, Koziegłowy, Borówiec, Kostrzyn, Tulce, Przeźmierowo, Kobylnica.

Poradniki o prawie cywilnym

Ile kosztuje porada prawna w 2024 r.? Średnia stawka godzinowa w Polsce wynosi od 200 do 400 zł netto. W sprawach rozwodowych koszt zaczyna się od około 200 zł, a w sprawie spadku od 150 zł. Wiele czynników wpływa na ostateczną cenę, w tym stopień skomplikowania sprawy, dziedzina prawa, a nawet zamożność klienta. Dowiedz się, jak różnią się koszty u adwokata, notariusza i radcy prawnego, czytając ...

14.06.2024