Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA

Poznań

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Radca prawny Stefania Miarzyńska ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w poznańskich kancelariach, a także organach administracji publicznej.

Kancelaria Radcy Prawnego Stefania Miarzyńska prowadzi bieżącą obsługę prawną zarówno klienta indywidualnego jak również biznesowego.

Do każdej sprawie podchodzimy indywidualnie zapewniając Naszym Klientom profesjonalne i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację procesową na każdym etapie postępowania.

Prowadzimy obsługę prawną na terenie całej Wielkopolski, a także bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Branża

Obszar działania

Lubuskie, Wielkopolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna (7)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna P. 20 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z powierzenia mojej sprawy Pani mecenas Stefani. Pani mecenas okazała się niezwykle profesjonalna osoba która z całym zaangażowaniem podjęła się rozwiązania mojego problemu. Efekty były szybkie a co najważniejsze przyniosły oczekiwany rezultat. Na każde pytanie które zadawałam w toku sprawy otrzymałam szybka i wyczerpująca odpowiedź. Polecam każdemu współpracę z Panią Stefania i dziękuję serdecznie za pomoc.

Janusz A. 16 marca 2022
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z mecenas Miarzyńską. Kancelaria godna polecenia, potrafi zaradzić w wielu sytuacjach. Doskonały kontakt, wszechstronna wiedza.

Natalia B. 15 marca 2022
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam panią Miarzyńską. W 100% angażuje się w prowadzoną sprawę. Bardzo profesjonalne podejście i trafna strategia procesowa.

Wojciech K. 14 marca 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm i zaangażowanie, Pani Mecenas działa konkretnie, szybko i skutecznie. Do tego jest bardzo sympatyczną osobą, polecam.

Agata O. 14 marca 2022
Zapytanie o radcę prawnego do porady, konsultacji, prawo gospodarcze, Poznań
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z Pani usługi. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, z każdym detalem. Szybki kontakt oraz szybkie odpowiedzi na moje pytania. Super pokierowanie sprawy w taki sposób, że udało mi się moją sprawę rozwiązać w pozytywny dla mnie sposób. Polecam jak najbardziej i dziękuje Pani Stefanio!

Dawid N. 7 lutego 2022
Pozytywna opinia

Dzięki Pani Mecenas udało mi się porozumieć z byłym pracodawcą, zaległa pensja została mi wypłacona a świadectwo pracy zostało wydane. Dziękuje za pomoc i poświęcony czas

Joanna R. 21 października 2021
Pozytywna opinia

Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę o rozwód, później o podział majątku. Fachowa, rzetelna pomoc prawna i satysfakcjonujący finał. Na każdym etapie postępowania mogłam liczyć na pomoc.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bóżnicza 2/2, Poznań

Telefon

795 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Radcy Prawnego Stefania Miarzyńska
Imię (pierwsze) STEFANIA
Nazwisko MIARZYŃSKA
Data rozpoczęcia działalności 2021-05-06
NIP 9721174433
Regon 301699850

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Grunwald
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60751
Ulica ul. Stanisława Wyspiańskiego
Numer nieruchomości 26b
Numer lokalu 21

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2021-05-07
Data powstania 2021-05-06
Data rozpoczęcia działalności 2021-05-06

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się