Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Kancelaria prawna Poznań - Najlepsi w 2024

Najlepsze Kancelarie Prawne w Poznaniu, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kancelaria prawna Poznań - ranking Najlepsi 

ranking info

Oto ranking Kancelarii prawnych w Poznaniu w 2024 r. wybranych z 683 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 4720 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Kancelaria prawna Poznań
Promowany

Adwokat Natalia Świerkowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Interni Kamil Matwiejczyk

Pani Natalia Świerkowa doradzała mi przy licznych sprawach związanych z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą oraz przy podpisywaniu umowy franczyzowej. Prezentuje najwyższy poziom merytoryczny i etyczny. Dobry kontakt, słowność, zaangażowanie w sprawę do samego końca.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Waplak - Usługi Prawnicze Poznań
Promowany

Rewelacyjne Usługi Prawnicze Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marta Waplak
Pani

Podobała mi się okazana podczas rozmowy opinia, a także empatia, oraz terminowość. Bardzo dziękuję.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Wszystkie firmy
avatar icon best badge

1. Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

Jarosław S.

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (39)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA - Pomoc Prawna Poznań
best badge

2. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA

Yuliia A.

Dzięki opiniom trafiłam do Pani Stefanii i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie Radcy Prawnego Stefanii! Jestem zadowolona z usług prawnych i bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie, Pani Stefania jest osobą z wysoką kulturą, jest kompetentną, rzetelną, sumienną, empatyczną, ale przede wszystkim skuteczną! Współpraca z nią to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi! Bardzo angażuje się w sprawę, na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem!!! Pani Stefania jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Potrafi wrzuć się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim, którzy

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)
Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pilawska - Pomoc Prawna Gliwice
best badge

3. Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pilawska

Łukasz W.

Bardzo wysoka jakość oferowanych usług, kontakt na bieżąco i o każdej porze dnia. Moją sprawą zajęła się Pani Mecenas Alicja po wcześniejszej ponad godzinnej konsultacji telefonicznej z Panem Mecenasem Wojciechem i każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej polecę tę kancelarię. Moja ocena to 10 gwiazdek na 5. Pełen profesjonalizm, życzę jak najwięcej klientów.

4.93 / 5 Gwiazdki opinii (30)
Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy - Usługi Prawne Poznań
best badge

4. Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy

Roman S.

Pan Piotr jest doskonałym adwokatem, mógłbym się pokusić nawet o stwierdzenie, że najlepszym w Poznaniu i okolicach. Szczerze polecam usługi mecenasa Piotra. Jest Świetnym kompetentnym prawnikiem, profesjonalista w każdym calu o bardzo dużej wiedzy prawniczej, wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Pan Mecenas należy do tych nielicznych Adwokatów, którzy oddzwaniają do klienta i pozostają z nim w kontakcie, poświęcają mu optymalną ilość czasu. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka - Pomoc Prawna Poznań
best badge

5. Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka

Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat - Usługi Prawnicze Poznań
best badge

6. Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

Monika Z.

Po wieloletniej wspólnej współpracy mogę tylko powiedzieć: – Pani Mecenas podchodzi do klienta z ogromnym zaangażowaniem, – Bardzo dokładna, konkretna w prowadzeniu danego tematu – poświeca dużo czasu dla klienta na spotkaniach, jak również korespendycyjnie – co do jej osoby: Pani Mecenas jest osobą sympatyczną, bardzo spokojną, przede wszystkim postawia w danym temacie sprawę jasno, z jakim efektem dany problem może zakończyć się. Polecam z Panią Mecenas współprace, jeśli w moim życiu pojawi się problem, który będzie musiał przy pomocy Adwokata rozwiązany być to na pewno zwrócę się ponownie do P. Mecenas.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (24)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski - Obsługa Prawna Wałbrzych
best badge

7. Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bilski

Rafał J.

Jako klient Pana Mecenasa, jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej. Nasz kontakt był od początku tylko telefoniczny i mailowy z uwagi na bardzo dużą odległość i okazało się że to nie jest żadną przeszkodą w przyjęciu i prowadzeniu mojej sprawy. Wszystko odbyło się rzeczowo i sprawnie. Dziekuje Panu Mecenasowi i polecam innym.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (19)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk - Usługi Prawne Poznań
best badge

8. Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

Grzegorz Ł.

Miałem przyjemność korzystać z usług Pana Mecenasa i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego wiedza prawnicza oraz umiejętności negocjacyjne są niesamowite. Podczas mojej sprawy nie tylko skutecznie reprezentował moje interesy, ale również potrafił tłumaczyć mi skomplikowane zagadnienia prawne w sposób zrozumiały. Bardzo doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm oraz serdecznie polecam jego usługi wszystkim potrzebującym wsparcia prawniczego.

4.94 / 5 Gwiazdki opinii (17)
Doradztwo prawne AH - Pomoc Prawna Poznań
best badge

9. Doradztwo prawne AH

Ireneusz N.

Współpraca z prawniczką w związku z rozwiązaniem problemu ze spadkiem była absolutnie niesamowita! Jej profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że cały proces był łatwiejszy i bardziej zrozumiały. Zawsze mogłem na nią liczyć, odpowiadała na każde moje pytanie, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Dzięki niej udało się skutecznie załatwić wszystkie formalności, co dało mi ogromną ulgę. Gorąco polecam jej usługi wszystkim potrzebującym wsparcia w kwestiach spadkowych!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak - Pomoc Prawna Poznań
best badge

10. Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak

Radosław

Adwokat był aktywny w kontaktach że mną, przygotowane pismo odwzorowuje opis sytuacji tak jak ją przedstawiłem.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Więcej kancelarii prawnych z Poznania

Kancelaria Helios Lex - Pomoc Prawna Poznań

Opłacalna Pomoc Prawna Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Helios Lex
EWA K.

Z czystym sercem polecam usługi Radcy Prawnego Arkadiusza Wawrzyniak , który bardzo konkretnie i profesjonalnie podszedł do mojej spr o podwyższenie alimentów dla dzieci. Mecenas bardzo rzetelnie zaangażował się w moją sprawę, co było widoczne na każdym etapie postępowania.Na bieżąco byłam informowana telefonicznie lub drogą meilową o przebiegu sprawy co sprawiło,że zawsze wiedziałam czego mogłam się spodziewać na kolejnej rozprawie. Co najważniejsze Mecenas skutecznie wywalczył większe alimenty niż się spodziewałam dla moich dzieci od bardzo trudnego, uciekającego od odpowiedzialności ojca za co jestem bardzo mu wdzięczna.Każdej osobie, której potrzebna jest pomoc i wsparcie w trudnych skomplikowanych sprawach rodzinnych polecam Mecenasa

4.97 / 5 Gwiazdki opinii (60)
Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak

 • Poznań

Są obecni w branży usług prawnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Poznania, ale także pobliskich powiatów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Ekspertyza s.c. - Kancelaria Prawna Poznań

Dobra Kancelaria Prawna Poznań

 • Poznań
 • Ekspertyza s.c.

Znalezienie dobrej kancelarii prawnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Ekspertyza s.c. - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Poznania, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zobacz!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Poznań

Stachowiak Kancelaria Adwokacka

 • Poznań

Porady prawne i implikacje z tym związane nie będą dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty Stachowiak Kancelaria Adwokacka. Profesjonalni specjaliści z zakresu porad prawnych pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher - Pomoc Prawna Poznań

Idealna Pomoc Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher
Lucyna T.

Potrzebowałam pilnie pomocy prawnej w pewnej sprawie. Pani mecenas zareagowała bardzo szybko i mogłam się z nią spotkać w krótkim czasie. Nasze pierwsze spotkanie było bardzo dobre, pani mecenas słuchała uważnie mojej historii i cierpliwie odpowiadała na wiele moich naiwnych pytań. Zostały mi przedstawione różne rozwiązania wraz prawdopodobnymi decyzjami sądu co do nich. Dziękuję i szczerze polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (31)

Dołącz do naszych Kancelarii Prawnych w Poznaniu

Działasz na rynku jako Kancelaria Prawna i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kapłanowski - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kapłanowski

 • Poznań
Kamil O.

Polecam Pana Marcina oraz jego kancelarię. Z jego pomocą wygrałem sprawę z miejskim przedsiębiorstwem komunikacyjnym. Rzetelnie przygotowywane dokumenty, świetna komunikacja z radcą!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (13)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Prawna Poznań

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Poznań

Planujesz powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś kancelarii prawnej? Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka to doskonały wybór. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (75)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
Henryk S.

Z wielką przyjemnością rekomenduję współpracę z Panią Mecenas Klaudią Siutkowską. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz doświadczenie połączone z autentyczną empatią, stanowią ogromne wsparcie w czasie wszystkich etapów prowadzonych przez Panią Mecenas spraw. Niewątpliwym atutem jest fakt możliwości liczenia na rzetelne doradztwo w każdej powierzonej sprawie - bardzo szybki kontakt oraz możliwość otrzymania konkretnej porady i sugestii, to ogromne atuty współpracy z Panią Mecenas. Gorąco polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (101)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Obsługa Prawna Poznań

Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła

 • Poznań

Podjęcie decyzji o wyborze obsługi prawnej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

4.74 / 5 Gwiazdki opinii (125)
Kancelaria Śledcza sp. z o.o. - Usługi Prawnicze Poznań

Najlepsze Usługi Prawnicze

 • Poznań
 • Kancelaria Śledcza sp. z o.o.

Najlepsze usługi prawnicze to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (51)

Porównanie cen kancelarii prawnych w Poznaniu

Chcesz poznać ceny kancelarii prawnych w Poznaniu? Koszty wynajęcia kancelarii prawnej mogą się różnić w zależności od rodzaju sprawy, ilości koniecznych konsultacji, a także specjalizacji prawników. Wpływ na cenę ma również renoma kancelarii oraz doświadczenie jej prawników, co wpływa na lokalne ceny w Poznaniu. Aby otrzymać rzetelne wyceny od kancelarii prawnych, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie z Poznania same prześlą Ci oferty - bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke - Kancelaria Prawna Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke

 • Poznań

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Paula Reke są dla Ciebie stworzeni. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)
Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński - Kancelaria Prawna Poznań

Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński

 • Poznań
Marek M.

Adwokat Przemysław Plewiński uratował mnie w sprawie karnej! Powiedział wprost jak będzie wyglądać sprawa. Był ze mną osobiście na każdym przesłuchaniu i na policji i w sądzie. Na rozprawie był bardzo aktywny. Polecam jako świetnego obrońcę!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria radcy prawnego Łukasz Raczyński

 • Poznań
Robert M.

Serdecznie polecam, w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnione kwestie prawne, racjonalne podejście do przedstawionych zagadnień, postępowanie przeprowadzone starannie i sprawnie. Pan Mecenas zawsze przygotowany i nastawiony na poprowadzenie sprawy do samego końca. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, żeby zrozumieć. Rozwiał moje wątpliwości i wygrał sprawę. Polecam każdemu!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Michał Burtowy - Adwokat - Kancelaria Prawna Poznań

Dobra Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • Michał Burtowy - Adwokat

Michał Burtowy - Adwokat świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i okolic. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań

Są w branży usług prawnych od lat, szczególnie na obszarze Poznania, ale także pobliskich powiatów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Poznań

Tanie Porady Prawne Poznań

 • Poznań
 • Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka

Dotarcie do tanich porad prawnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (48)
Rzeczoznawstwo motoryzacyjne - Porady Prawne Poznań

Znakomite Porady Prawne

 • Poznań
 • Rzeczoznawstwo motoryzacyjne
Jarosław S.

Współpraca z firmą "Auto Consulting" układała się na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Regularnie napływały konkretne informacje dotyczące sprawy. Myślę, że finał toczącej się sprawy zakończy się pełnym powodzeniem. Kontakt zapisany, będę polecał całej rodzinie i wszystkim znajomym. Dziękuję!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Usługi Prawne Poznań

Świetne Usługi Prawne Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska
Weronika A.

Współpracę z Panią Angeliką Rucińską mogę określić jako wzorową. Wszelkie aspekty związane z moją sprawą były przez Panią Adwokat jasno i przystępnie tłumaczone, z zaangażowaniem i poświęceniem przygotowywała się do rozpraw. Pani Angelika jest osobą zorganizowaną, reprezentującą wysoką kulturę osobistą. Dopilnowuje terminów, detali w dokumentacji, a kontakt był stały bez względu na porę czy dzień tygodnia. Pani Adwokat była również dużym wsparciem podczas całego procesu, a wszystkie spotkania odbywały się na wysokim poziomie. W pełni mogę polecić usługi Pani Adwokat. Fachowa pomoc i pełne zaufanie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (40)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - Porady Prawne Poznań

Tanie Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński
Julita W.

Polecam. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy Pana Mecenasa.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

 • Poznań
Andrzej S.

Pani Ewa udziela nam pomocy od 2 lat i nigdy nie zawiodła. Jest to osoba kompetentna i odpowiedzialna. Można na nią liczyć na każdej płaszczyźnie. Polecam wszystkim Jej Usługi. To najlepszy wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)

Opinie i porady na temat kancelarii prawnych w Poznaniu

Jeśli szukasz sprawdzonych kancelarii prawnych w Poznaniu, sprawdź opinie klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane kancelarie prawne służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących prawa, poradzą w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz rodzinnych. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od kancelarii prawnych z Poznania na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Książek - Usługi Prawne Poznań

Dobre Usługi Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Książek

Są w branży usług prawnych od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Poznań, ale także okolicznych miast. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Kancelaria Prawna Poznań

Godna Zaufania Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher

Nie wątp w fachowość Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher. Ta znana kancelaria prawna jest ceniona w branży w rejonie Poznania za szczegółowe wykonywanie usług prawniczych. Zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast - Obsługa Prawna Poznań

Znakomita Obsługa Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast
Klaudia R.

Pani Natalia to bardzo dobra, rzeczowa i kompetentna pani adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miała dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromnie ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam współpracę z panią Mecenas.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti

 • Poznań

Poszukując porad prawnych znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti przebije je wszystkie. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska - Kancelaria Prawna Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Kirra sp. Z o.o

Profesjonalne podejście do klienta. Pełne zaangażowanie w sprawę swojego klienta. Profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam wszystkim!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann

 • Poznań
Aga U.

Kancelaria Pani Marii jest świetnym wyborem dla każdego kto potrzebuje pomocy w sprawach prawnych. Porady Pani Adwokat pozwalają zaoszczędzić czas i nerwy, a ponadto zwiększają szansę na pozytywny wynik sprawy! Gorąco polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski - Kancelaria Prawna Poznań

Doświadczona Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski
Marek R.

Pan Mecenas Spławski jest kompetentnym i profesjonalnym Adwokatem. Jednocześnie to bardzo miły i serdeczny człowiek. Serdecznie polecam

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel - Usługi Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań

Starasz się odnaleźć sprawdzonego specjalistę od tanich usług prawnych do realizacji zaplanowanych działań? Firma Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel jest do Twojej dyspozycji. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Porady Prawne Poznań

Idealne Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

Lepszej oferty porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Poznania, więc jeśli szukasz idealnych porad prawnych to od razu sprawdź Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)
Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski - Pomoc Prawna Poznań

Idealna Pomoc Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski
Ewa K.

Profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Biuro Doradztwa Prawnego - Pomoc Prawna Poznań

Doskonała Pomoc Prawna

 • Poznań
 • Biuro Doradztwa Prawnego
Anna S.

Z Panem Szymonem współpracowałam wielokrotnie, zawsze potrafi udzielić rzetelnej porady prawnej. Jest prawnikiem z duzym doświadczeniem. Serdecznie polecam! Anna Stachowiak

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Kancelaria Prawna Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

 • Poznań
Adrianna Z.

Panią Adwokat Katarzynę Wajs wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta i indywidualne podejście. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały i mentalnie przygotowuje na sprawy w sądzie. Największa zaletą jest skuteczność i oczywiście wiedza która, przelewa się na przebieg sprawy, co w moim przypadku rodzinnej i majątkowej zakończyły się powodzeniem. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Obsługa Prawna Poznań

Pierwszorzędna Obsługa Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski są dla Ciebie stworzeni. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak - Usługi Prawnicze Poznań

Znakomite Usługi Prawnicze

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

Specjalność Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak to znakomite usługi prawnicze na terenie miejscowości Poznań oraz przyległych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat - Usługi Prawnicze Poznań

Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat

 • Poznań

Ich specjalność to wyjątkowe usługi prawnicze na terenie Poznania oraz okolicznych powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski - Kancelaria Prawna Poznań

Dobra Kancelaria Prawna

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski

Ta dobra kancelaria prawna z terenu Poznania to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, mimo iż poszukujesz od dłuższego czasu? Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk może być Twoim wybawieniem. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (28)
Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Obsługa Prawna Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (8)
Ranking Kancelarii Prawnych w Poznaniu obejmuje również takie miejscowości jak Swarzędz, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Rokietnica, Kórnik, Suchy Las, Mosina, Dopiewo, Skórzewo, Pobiedziska, Gądki, Koziegłowy, Borówiec, Kostrzyn, Tulce, Przeźmierowo, Kobylnica.
Podobne zlecenia: Usługi Poznań

Poradniki o kancelariach prawnych

Ile kosztuje rozwód? To minimum 600 zł opłaty sądowej przy składaniu pozwu, choć może być ona zredukowana o połowę. Co istotne, możliwy jest rozwód na pierwszej rozprawie, ale sprawa może też ciągnąć się lata. Dlatego warto wiedzieć, co jeszcze może wpływać na wysokość kosztów sądowych przy sprawie rozwodowej. Sprawdź dokładnie, ile kosztuje rozwód w 2023 roku!

10.11.2023

Nawet jeśli w testamencie spadkodawca przepisze cały swój majątek komuś bliskiemu, pomijając inne osoby, które byłyby powołane do spadku na mocy ustawy, mogą one ubiegać się o zachowek. Czym on właściwie jest? Sprawdź, w jakich sytuacjach można postarać się o zachowek i w jakiej wysokości będzie wypłacany.

31.10.2023

Radca prawny a adwokat – dwa zawody prawnicze, które mają nieco inną specyfikę. Wielu spraw, jakich podejmuje się adwokat, może też podjąć się radca prawny, ale nie wszystkich. Dowiedz się, czym różnią się od siebie profesja radcy prawnego i adwokata.

21.11.2023

Upadłość konsumencka jest sądowym postępowaniem, które prowadzi do częściowego lub całkowitego oddłużenia. Jednak nie jest tak, że długi są całkowicie, bezkosztowo umarzane. Upadłość konsumencka ma na celu zaspokojenie wierzycieli, tj. spłacenie powstałego zadłużenia. Ile kosztuje upadłość konsumencka? Zasadniczo samo postępowanie nie pociąga kosztów, ale odpłatna jest reprezentacja ze strony adwokata. ...

26.02.2024

Wy pytacie, a my odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące Oferteo Express.