Adwokat Poznań - Najlepsi w 2021

Najlepsi Adwokaci w Poznaniu, 2022

238 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Poznań - Ranking Najlepsi 2022
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 238 Adwokatów z Poznania złożyło 136164 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2022 r. z Poznania.

Promowani
Adwokat Poznań
Promowany

Porady Prawne Poznań

 • Mosina
 • 18 km od Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Weronika Hoffa
Natalia N.

Współpracuje z kancelarią od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. Pani Mecenas jest rzeczowa i skuteczna w swoim działaniu, cechuje ją duża wiedza i skrupulatność. Wszystko jest zawsze zapięte na ostatni guzik. Polecam jako osoba prywatna i prowadząca działalność.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Kancelaria Adwokacka Poznań
Katarzyna B.

Kompetentna, niezwykle rzeczowa ale i ciepła, pełna empatii i zrozumienia jeśli musiałabym jeszcze raz skorzystać z porady to tylko do niej i choć rozmowa trwała tylko ponad godzinę, nie skończyło się dalszą współpracą dziękuję za wszystkie słowa i rady które od Pani dostałam.

5.0 (36 opinii)
Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań
Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

5.0 (20 opinii)
Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk - Adwokat Piła
Ewa M.

Odbyłam tylko jedną konkretną , bezpośrednią rozmowę telefoniczną nie przez kancelarię i to mi wystarczyło żeby zachęcić do podjęcia współpracy.Adwokat logicznie mówił bez zbędnych słów i naciągania kosztów

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher - Adwokat Poznań
Piotr W.

Profesjonalna i kompleksowa pomoc obrońcy w sprawie karnej. Duże zaangażowanie na wszystkich etapach sprawy i bardzo dobra znajomość procedury sądowej.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat - Adwokat Poznań
Maciej K.

Szybka, rzeczowa porada i sprawne działanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Adwokat Poznań
Przemysław B.

Konkretne, profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy cechuje Pana mecenasa od pierwszego kontaktu z klientem aż do jej finału. W tym przypadku sprawa rozwodowa zakończyła się na jednej półgodzinnej rozprawie - tak jak mecenas przewidywał. To nie tylko świetny prawnik, ale także porządny, dobry człowiek, któremu można zaufać. Polecam.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Paulina Kąkolewska - Prawo Rodzinne Poznań
Maria

Bardzo rzeczowa i komunikatywna z pewnością skorzystam w toku dalszego postępowania w sprawie spadkowej.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna Meritum - Kancelaria Adwokacka Poznań
Maciej S.

Na wstępie otrzymałem bardzo wyczerpującą informację telefoniczną nt. sposobów rozwiązania mojej sprawy. W ten sam dzień późno wieczorem otrzymałem ofertę, którą przyjąłem. Bardzo szybki i kompetentny kontakt.

4.71 (98 opinii)
Kancelaria Helios Lex - Prawo Rodzinne Poznań
FRESH GELATO Wytwórnia Świeżych Lodów Ray’s cafe’

The service offered has been most professional, they always respond promptly (often out of hours). Commercially astute, providing a clear and concise advice, keeping me well informed of developments and a balanced approach to explaining options. The team is knowledgeable and experienced – they deal with all issues in meticulous detail and ensure common sense approach is taken to choices/ options. Their rates are more than competitive for a city centre practice. Their greatest advantage is the personal approach – they care about each client; whilst providing a professional service.

5.0 (49 opinii)
BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Porady Prawne Kiekrz
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

5.0 (9 opinii)

Więcej Adwokatów z Poznania

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat Poznań

 • Poznań
 • Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Pracownicy Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka zaproponują Ci doskonałą ofertę porad prawnych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Ustal pasujący termin!

5.0 (119 opinii)
Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Stachowiak Kancelaria Adwokacka
Karolina M.

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

5.0 (9 opinii)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka

Szukasz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka to adwokaci właśnie dla Ciebie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher - Kancelaria Adwokacka Poznań
Antoni G.

Bardzo polecam tą kancelarię! Pani mecenas poprowadziła moją sprawę bardzo sprawnie i rzetelnie. Pani mecenas reprezentowała mnie podczas rozwodu. Zawsze była oddana sprawie i rozumiała moje emocjonalne podejście. Rozwód był bardzo trudny, ale zakończył się korzystnym rozstrzygnięciem finansowym oraz rozsądnym planem opieki nad dziećmi. Nigdy dzieci nie powinny oglądać rodziców walczących ze sobą w sądzie i mi udało się je ochronić przed tym.

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła
Paweł K.

Z Panią Ewą współpracuję już od kilku lat. Kompleksowo obsługuje rozwijane przeze mnie spółki - start-up'y technologiczne. Prowadzi także skomplikowanie sprawami spadkowymi związanymi z odzyskaniem mienia utraconego w wyniku zmian ustrojowych. Miłe i spokojne usposobienie Pani Ewy całkowicie maskuje jej rzeczywisty charakter. Z całą odpowiedzialnością mogę ją nazwać "rekinem w spódnicy". Gdy znajdzie chociażby najmniejszy paragraf, casus, cokolwiek, co można wykorzystać w sprawie na korzyść klienta, to już nie odpuści. Jej determinacja jest zaiste wyjątkowa. Pani Ewa cechuje się także bardzo mocnym zaangażowaniem w sprawy, który prowadzi oraz kreatywnością, niekiedy proponując nieszablonowe rozwiązania. Oprócz ugruntowanej wiedzy prawniczej

5.0 (7 opinii)
Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński

Kancelaria adwokacka z terenu Poznania to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (5 opinii)

Prawo Rodzinne Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Poznania, ale także pobliskich powiatów. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Porady Prawne Poznań

Szukasz solidnej oferty dotyczącej porad prawnych? Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (6 opinii)
Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna
Dagmara W.

Kancelaria wzorcowa. Profesjonalizmu, rzetelności i bardzo dobrego kontaktu z klientem mogłaby się uczyć niejedna Kancelaria w Polsce! Zaczynając od przejrzystych zasad: cennik usług umieszczony na stronie internetowej - nie wszystkie kancelarie stosują tę zasadę (a szkoda!), poprzez miłą, kontaktową obsługę Pań w sekretariacie Kancelarii a skończywszy na profesjonalnych, zaangażowanych Prawnikach Kancelarii. Chciałabym szczególnie podziękować dwóm Paniom: Pani Radcy Prawnej Joannie Jędrzejewskiej, która bardzo konkretnie i rzeczowo rozmawiała ze mną (określając datę, do której mogę się spodziewać porady prawnej - tutaj również, niestety nie jest to standardem) i na której prośbę, moją sprawę przejęła Pani Mecenas Joanna Janiak. Pani

5.0 (29 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Poznaniu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Poznaniu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Poznania sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski
Alicja L.

Rozmowa z adwokatem przebiegała rzeczowo i w sposób wyczerpujący uzyskałam informacje, które mi były potrzebne. Osoba z głosu sympatyczna, polecam.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań

Firma Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

5.0 (101 opinii)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA
Joanna R.

Pani Mecenas poprowadziła moją sprawę o rozwód, później o podział majątku. Fachowa, rzetelna pomoc prawna i satysfakcjonujący finał. Na każdym etapie postępowania mogłam liczyć na pomoc.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

 • Poznań

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (6 opinii)
Michał Burtowy - Adwokat - Adwokat Poznań

Michał Burtowy - Adwokat

 • Poznań
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Raburska - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Adwokacka Anna Raburska

 • Poznań

Firma Kancelaria Adwokacka Anna Raburska to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie prawa rodzinnego. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu Poznania. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 (1 opinia)
Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Kancelaria Adwokacka Poznań

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań

Jeszcze nie masz kancelarii adwokackiej? Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator to świetny wybór. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań
Mateusz W.

Pan Maciej niezwykle profesjonalnie i rzeczowo podszedł do mojego problemu. Sprawnie znalazł sensowne rozwiązanie i doprowadził sprawę do szczęśliwego końca. Rzetelne informacje na każdym etapie współpracy i bardzo sumienne potraktowanie tematu pozwalają mi z czystym sumieniem polecić Pana Mecenasa.

5.0 (6 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Poznania. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Śledcza sp. z o.o. - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Śledcza sp. z o.o.

Nawiąż kontakt z Kancelaria Śledcza sp. z o.o. jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Poznania oraz w sąsiednich miastach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

5.0 (3 opinie)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

Zacznij działać z BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Poznania lub w okolicy. Zarezerwuj termin już teraz!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań

Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz
Teresa M.

Wspaniały, kompetentny, zaangażowany adwokat. Nie mam wątpliwości co do tego, że całkowicie spełni moje oczekiwania. A przy tym niezwykle sympatyczny!

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska

Osoby z Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński
Klara T.

Pan Mecenas bardzo rzetelnie podszedł do tematu, z którym się zgłosiłam. Podczas spotkania cierpliwie tłumaczył mi szczegóły całego postępowania. W krótkim czasie przygotował niezbędny zestaw pism, który był potrzebny do załatwienia mojej sprawy. Jest sumienny i terminowy, a do tego wykazywał duże zainteresowanie i empatię. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Michał Leń

Dotarcie do porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Adwokacka Michał Leń na pewno pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski

 • Poznań
Magdalena K.

Pełen profesjonalizm i stuprocentowe zaangażowanie w pomoc w mojej sprawie. Jedno spotkanie wystarczyło abym wiedziała, że Pan Mecenas rzetelnie zajmie się moją sprawą i pomoże mi uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku komunikacyjnym. Kontakt bezproblemowy, Pan Mecenas cierpliwie wyjaśniał wszystkie zawiłości i przedstawiał możliwe drogi postępowania. Na sali opanowany, zadawał szczegółowe i konkretne pytania. Sprawa zakończyła się sukcesem, więc z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Ruszkiewicz - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Ruszkiewicz
Katarzyna W.

Szczerze polecam Panią Mecenas, szybko i rzetelnie rozwiała moje objawy podczas porady prawnej!

5.0 (1 opinia)
Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka

Jeśli szukasz świetnej współpracy to specjaliści z Michał Jan Pełechaty Kancelaria Adwokacka są dla Ciebie stworzeni. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Prawna Konrad Strauss - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Prawna Konrad Strauss

 • Poznań
Robert M.

Bardzo dobra obsługa. Duża wiedza, cierpliwość, zrozumienie i dobra wola. Dziękuję.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka
Jarosław S.

Pani Monika to wyjątkowo zaangażowana pasjonatka prawa i bardzo empatyczna osoba. Angażuje się nie na 100 a 200 procent w sprawę klienta. Polecam.

4.85 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

5.0 (5 opinii)
AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata, to zwróć uwagę na firmę AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka. Realizuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (116 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kryńska
Anna Z.

Bardzo dobry kontakt z Panią Mecenas. Odpowiedź rzeczowa i widać duże zaangażowanie.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

 • Poznań

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata dla siebie, to zerknij na firmę Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak. Świadczy szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

5.0 (3 opinie)
Aliant Krzyzowska - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Aliant Krzyzowska
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (2 opinie)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...