Adwokat Poznań - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Poznaniu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Poznań - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Poznaniu w 2023 r. wybranych z 274 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 2870 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Poznań
Promowany

Porady Prawne Poznań

 • Wrocław
 • Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka
Agnieszka Biernacka

Do kancelarii trafiłam z ogromnym problemem, a od początku mogłam liczyć na mega profesjonalne podeście i wzorowy kontakt. Sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się pozytywnie, a ja wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.

Paweł Dulega

Serdecznie polecam korzystanie z usług, wszystko w porządku, dobry kontakt, wszystko wyjaśnione, każde następne kroki są uprzedzane. Szanuje się klienta.

Ania Kamyk

Bardzo rzetelnie i fachowo zostałam potraktowana. Trafiłam na bardzo miłych i życzliwych ludzi dziękuję wam za pomoc w załatwieniu mojej sprawy przyznam, że nie miałam nadziei idąc do was myślałam, że jestem na straconej pozycji, a tu proszę udało się.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak - Kancelaria Adwokacka Poznań
Promowany

Kancelaria Adwokacka Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Skrobak
Radosław

Adwokat był aktywny w kontaktach że mną, przygotowane pismo odwzorowuje opis sytuacji tak jak ją przedstawiłem.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Książek - Kancelaria Adwokacka Poznań
Promowany

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Książek
Krystian Bbk

Prawdziwy fachowiec od pierwszego spotkania wiedziałem, że Mecenas ma ogromną wiedzę i rzetelnie podchodzi do mojej sprawy, którą poprowadził tak, że nie mogę dać innej oceny niż najwyższa. Mam wrażenie, że sprawy karne to jego konik, a do tego jest słownym dżentelmenem, bardzo cenię sobie takich ludzi. Należy również dodać, że kontakt był bezproblemowy.

Joanna Cox

Pan Adwokat polecony mi przez znajomą, która była zachwycona w jaki sposób prowadził jej sprawy. Miałam szczęście bo na lepszego adwokata trafić nie mogłam. Współpraca z nim to czysta przyjemność, profesjonalizm i rzetelność.

Tomasz Idak

Polecam Pana Adriana, moją sprawę poprowadził fachowo do szczęśliwego zakończenia, a nie była to łatwa sprawa (kilku prawników nie chciało się jej podjąć). Dlatego polecam go z pełną świadomością.

5.0 (9 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka Sieńko i Partnerzy - Adwokat Poznań
best badge
Katarzyna Kitkowska

Mecenas Piotr jest bardzo rzetelną osobą. Trafiliśmy do niego z polecenia znajomej i nie zawiedliśmy się. Bardzo wnikliwie zapoznał się z aktami sprawy, przeanalizował wszystkie możliwe rozwiązania i rzeczowo przedstawił nam możliwości. Na każdym etapie współpracy udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Piotra i jego kancelarię, jeżeli zależy Państwu na profesjonalizmie oraz pełnym zaangażowaniu.

Maria Povaliaieva

Доброго дня, хотіла подякувати за якісну юридичну пораду. Пан Петр дуже професіонально та відповідально робить свою справу. Напевно, можу від чистого серца радити своїм знайомим цю юридичну фірму! Ще раз дякую за допомогу! Chciałam podziękować za wysokiej jakości porady prawne. Pan Petro jest bardzo profesjonalny i odpowiedzialny w swojej pracy, zdecydowanie mogę z całego serca polecić tę kancelarię moim znajomym! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Roman Szczerbiński

Pan Piotr jest doskonałym adwokatem, mógłbym się pokusić nawet o stwierdzenie, że najlepszym w Poznaniu i okolicach. Szczerze polecam usługi mecenasa Piotra. Jest Świetnym kompetentnym prawnikiem, profesjonalista w każdym calu o bardzo dużej wiedzy prawniczej, wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Pan Mecenas należy do tych nielicznych Adwokatów, którzy oddzwaniają do klienta i pozostają z nim w kontakcie, poświęcają mu optymalną ilość czasu. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat - Adwokat Poznań
best badge
Monika Zielinska

Po wieloletniej wspólnej współpracy mogę tylko powiedzieć: – Pani Mecenas podchodzi do klienta z ogromnym zaangażowaniem, – Bardzo dokładna, konkretna w prowadzeniu danego tematu – poświeca dużo czasu dla klienta na spotkaniach, jak również korespendycyjnie – co do jej osoby: Pani Mecenas jest osobą sympatyczną, bardzo spokojną, przede wszystkim postawia w danym temacie sprawę jasno, z jakim efektem dany problem może zakończyć się. Polecam z Panią Mecenas współprace, jeśli w moim życiu pojawi się problem, który będzie musiał przy pomocy Adwokata rozwiązany być to na pewno zwrócę się ponownie do P. Mecenas.

Zbigniew Lech

Pani Mecenas Małkowksa w sprawie w której mnie reprezentowała od samego początku była bardzo zaangażowana rzetelna i konsekwentna...Dla mnie jednak ważniejszym okazało się że Pani Mecenas to bardzo empatyczny i dobry człowiek... Bardzo mi pomogła a Pani Mecenas aktywny kontakt ze mną przez cały okres postępowania był tym czego najbardziej potrzebowałem...Także wkład Pani Mecenas Fedorowicz z kancelarii Mecenas Małkowskiej uważam za równie rzetelny i pomocny... Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy!!! Zbigniew Lech.

Mariusz Golak

Pani Monika prowadziła moja sprawę, bardzo złożoną i wielowątkową. Szybko zorientowała się w charakterze sprawy. Przypominała o potrzebnej dokumentacji, prosiła o wyjaśnienia niezrozumiałych zagadnień. Odpowiadała szybko na wiadomości czy telefony. W moich oczach bardzo duży profesjonalizm i kultura we współpracy.

5.0 (24 opinie)
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Adwokat Poznań
best badge
Maria Bociek

Mieszkam za granicą, potrzebowałam pomocy prawnej w Polsce i jak się okazało, także osoby prawnie reprezentującej mnie Pan Mecenas odpowiedział się od razu na nasze ogłoszenie. Szybko, fachowo i drobiazgowo zajął się moją sprawa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mogę szczerze polecić usługi tej kancelarii.

Przemysław Bartosik

Konkretne, profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy cechuje Pana mecenasa od pierwszego kontaktu z klientem aż do jej finału. W tym przypadku sprawa rozwodowa zakończyła się na jednej półgodzinnej rozprawie - tak jak mecenas przewidywał. To nie tylko świetny prawnik, ale także porządny, dobry człowiek, któremu można zaufać. Polecam.

Małgorzata Sz

Profesjonalne podejście do sprawy z dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam z moją sprawą do tej kancelarii, ponieważ otrzymałam profesjonalną pomoc. Polecam.

5.0 (22 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk - Adwokat Poznań
best badge
Karolina Małecka

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Pan Mecenas Błażej posiada ogromną wiedzę z różnych gałęzi prawa, specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, sumiennością, komunikatywnością oraz uprzejmością. Wykazuje się dużym zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem, udziela rzeczowych odpowiedzi na nurtujące pytania na każdym etapie prowadzonej sprawy. Polecam z całego serca współpracę z Panem Mecenasem Błażejem.

Monika Linka

Pan mecenas jest rzeczowy i konkretny. Na wstępie informuję jak sprawa wygląda i z czym musimy się zmierzyć. Serdecznie dziękuję za prowadzenie sprawy, a co najważniejsze za jej wygraną. Zdecydowanie polecam.

Adam Gawłowski

Dobry kontakt z panem mecenasem. Wszystko wytłumaczył, dzięki jego pomocy udało mi się odsyłać kontakty z córką. Mogę z czystym sumieniem polecić.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Paulina Pawlak

Do Pani Mecenas przyszłam po otrzymaniu powiadomienia o odbyciu kary pozbawienia wolności, dosłownie na ostatnią chwile - nie licząc, że cokolwiek w moim przypadku da się jeszcze zrobić. Jednak Pani mecenas wywalczyła dla mnie dozór elektroniczny. Za co jestem ogromnie wdzięczna bo to było naszym celem. Oczywiście z czystym sumieniem mogę polecić Panią Angelikę…jest nie tylko ŚWIETNYM adwokatem, ale wkłada w swoją prace całe serce, nie traktuje żadnej sprawy powierzchownie, zawsze stara się pomóc w każdy możliwy sposób. Czułam się naprawdę spokojniejsza wiedząc ze właśnie Pani Angelika zajmuje się moją sprawą.

Weronika Andraszak

Współpracę z Panią Angeliką Rucińską mogę określić jako wzorową. Wszelkie aspekty związane z moją sprawą były przez Panią Adwokat jasno i przystępnie tłumaczone, z zaangażowaniem i poświęceniem przygotowywała się do rozpraw. Pani Angelika jest osobą zorganizowaną, reprezentującą wysoką kulturę osobistą. Dopilnowuje terminów, detali w dokumentacji, a kontakt był stały bez względu na porę czy dzień tygodnia. Pani Adwokat była również dużym wsparciem podczas całego procesu, a wszystkie spotkania odbywały się na wysokim poziomie. W pełni mogę polecić usługi Pani Adwokat. Fachowa pomoc i pełne zaufanie.

Małgorzata Nowak

Moja opinia o współpracy z Adwokat Angeliką Rucińską: - jasny, czytelny sposób wyjaśniania kwestii prawnych, dostosowany do wiedzy odbiorcy – wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne – stały kontakt – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, pilnowanie terminów, dokumentów – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przy bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu poziom stresu był znacznie obniżony – skuteczność bardzo wysoka: zwracanie uwagi na kwestie o których nie pomyśleliśmy – olbrzymia pomoc i wsparcie podczas procesu, bez którego nie wyobrażam sobie rozprawy.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
Kancelaria Helios Lex - Prawo Rodzinne Poznań
best badge
Jerzy Półrolniczak

Pełen profesjonalizm godny naśladowania zarówno pod względem obsługi prawnej jak i księgowej. Będąc nieskromnym mogę powiedzieć, że życzę niektórym kancelaria prawnym i biurom księgowym w Polsce takiego profesjonalnego podejścia do klienta i do sprawy w szczególności. Jestem w 100% zadowolony z obsługi (kilka spółek itd) wszelkie kwestie w zakresie obsługi prawnej i rachunkowej zawsze szczegółowo i na cito zostały wyjaśnione tak jak powinno być to znaczy przestawiono mi wszystkie plusy i minusy zagadnień, brak ukrytych kosztów związanych z sprawa polecam tą kancelarie w 100% i każdemu Będę polecał naprawdę niektóre kancelarie mogą się uczyć.

Magdalena Glińska

Pan Mecenas Radca Prawny Arkadiusz Wawrzyniak był moim obrońcą w bardzo trudnej sprawie, która spadła na mnie nagle, zakłóciła moje życie i postawiła pod znakiem zapytania mój los. Zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, doświadczenie Pana Mecenasa doprowadziły moją sprawę ku dobremu zakończeniu. Przez cały czas, do samego końca czułam szczerą walkę Pana Mecenasa o wygraną i troskę o moje bezpieczeństwo. Jestem na zawsze wdzięczna i jeszcze raz dziękuję. Prawnik z powołania - to prawdziwy skarb.

Maciej Grzegorek

Pana Arkadiusza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma ogromna wiedzę i doświadczenie jako prawnik. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały, już na pierwszym spotkaniu rzetelnie i wyczerpująco zostałem poinformowany o kosztach sprawy. Wiedza Pana Mecenasa z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania odbywały się regularnie według potrzeb. Byłem na bieżąco informowany o postępach sprawy oraz o ważnych terminach, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Panem Arkadiuszem przebiegał nienagannie. Pomimo trudności i delikatności poruszanych zagadnień, zawsze mogłem być pewny, zarówno wysokich kompetencji Pana Mecenasa, jak i Jego czysto ludzkiej życzliwości, za co jestem bardzo wdzięczny. Największą zaletą Pana Mecenasa jest skuteczność. Doskonałe przygotowanie sprawy przed rozpoczęciem postępowania sądowego zaowocowało krótkim oczekiwaniem na rozprawę i wydaniem przez sąd wyroku w rekordowo szybkim czasie. Z całą pewnością będę kontynuować współpracę i nadal korzystał z wiedzy oraz zaangażowania Pana Mecenasa Arkadiusza, gdyż swoją postawą zdobył moje pełne zaufanie.

4.97 (58 opinii)
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (38 opinii)
Adwokat Joanna Woźniak Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań
best badge
Bartosz Wajs

Pani Mecenas prowadzi stałą obsługę mojej firmy. Pomagała mi w kilku sprawach dotyczących ściągnięcia należności od nierzetelnych kontrahentów. Wiele należności udało się szybko odzyskać bez konieczności wniesienia sprawy na drogę sądową. Z cała pewnością pomogły tu jej umiejętności negocjacyjne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi prawnej świadczonej mojej firmie.

Kasia Ziem

Pani mecenas sprawnie i z sukcesem poprowadziła moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona, obierała każdy mój telefon, cierpliwie odpowiadała na moje pytania i tłumaczyła wszelkie moje wątpliwości. Aktualnie zleciłam kancelarii prowadzenie sprawy o kredyt we frankach. Mecenas Woźniak ma szeroką wiedzę w tym zakresie. Z czystym sumieniem polecam.

Błażej K.

Pani Mecenas to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Jej największym atutem jest duża wyrozumiałość dla klienta, uczciwe przedstawienie tego jak sprawa wygląda pod kątem prawnym oraz stanowczość w kontaktach z drugą stroną i sądem. Powierzona jej sprawa cywilna zakończyła się pełnym sukcesem, tak samo jak sprawa karna i rodzinna dwóch znajomych mi osób, którym poleciłem adwokat Joannę Woźniak. Wszystkim innym również szczerze polecam!

5.0 (25 opinii)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Łazanowska-Majcher - Porady Prawne Poznań
best badge
Mieczysław Majcher

Pani Mecenas przeprowadziła w sposób sprawny proces rozwodowy, a następnie podział majątku. Na każdym etapie postępowania Pani Mecenas przedstawiała różne rozwiązania oraz jakie skutki mogą one przynieść. W mojej ocenie to wyróżnia Panią Mecenas, bowiem we wcześniejszej współpracy z innym Mecenasem, nic nie było ze mną na bieżąco omawiane.

Teresa Król

Profesjonalna, pełna i bardzo pomocna Pani mecenas Magdalena. Jej wiedza, porada, cenne wskazówki, oraz niezwykła empatia powodują, iż wizyta u p. Mecenas jest zawsze zbyt krótka. Pozostawia po sobie wiele przemyśleń i daje poczucie oddania swojej sprawy w dobre ręce. Pozdrawiam Panią mecenas i polecam Jej usługi prawnicze.

Olga Martsich

Z pełnym przekonaniem polecam Panią Magdalenę jako profesjonalistkę w swojej dziedzinie na najwyższym poziomie z zamiłowaniem do swojej pracy i klienta. Jednocześnie cena jej usług jest nieporównywalnie niższa niż innych. Z doświadczenia we współpracy z prawnikami w różnych sprawach stwierdzam, że Pani Magdalena nie ma sobie równych w sprawach prawnych pod względem znajomości prawa i szczerego podejścia do klienta. Ten prawnik myśli o kliencie i jak mu pomóc, a nie o tym, ile można na nim zarobić. Szczerze mówiąc, mając złe doświadczenie we współpracy z prawnikami( "znani", strasznie drodzy, ale bez zainteresowania tobą i twoją sprawą, bez możliwości uzyskania pełnych informacji) nie sądziłam, że jest inaczej. Przypadkowo znalazłem recenzję w Internecie i postanowiłem poprosić ją o pomoc, teraz o Pani Magdalenie mogę śmiało powiedzieć wszystkim: Nie wahaj się! Zapraszam do kontaktu z nią i nie pożałujesz! Moja sprawa pozbawienia praw ojca nie wydawała się zbyt trudna, chociaż ojciec dzieci jest bardzo przebiegły i nieprzewidywalny, ale w trakcie tego procesu doszło do nieprzewidzianego porwania dziecka przez ojca. Sprawę komplikował wywiezienie dziecka za granicę, posiadanie różnych obywatelstw rodziców, brak polskiego obywatelstwa dziecka i nieodpowiednie decyzje sądu(!) Pani Magdalena była ze mną w kontakcie 24/7, potrafiła znaleźć rozwiązania problemu w prawie międzynarodowym, reagowała natychmiast na pojawiające się wiadomości o dziecku pisząc nowe wnioski do Sądów, teraz już w 2 krajach i pomagała aktywnie już w 4 procesach, pomimo czasu swoich wakacji(!). W rezultacie: dziecko zostało mi zwrócone bardzo szybko, czekamy na ostateczną decyzję Sądu w sprawie ojca. Dziękuję jej bardzo! Jeśli szukasz teraz prawnika, martwisz się o stosunek do siebie i swojej ważnej sprawy, obawiasz się, że będzie cię to kosztować dużo pieniędzy, a sprawą adwokat nie zajmie się, to skontaktuj się z Panią Magdalenę! Będziesz w dobrych rękach.

5.0 (17 opinii)

Więcej Adwokatów z Poznania

Stachowiak Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat Poznań

 • Poznań
 • Stachowiak Kancelaria Adwokacka
Karolina Maciejewska

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

Maciej Kubiak

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Michał Trakt

Znalazłem mecenasa przez Oferteo. Kontakt był błyskawiczny, po zapytaniu, telefon zwrotny dostałem w ciągu 5 minut, już w pierwszej rozmowie powiedział mi co mam zrobić. Jestem bardzo zadowolony.

5.0 (12 opinii)
Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań
Piotr Schmidtke

Wybór obrońcy w sprawie karnej nie jest prosty, niestety przekonałem się o tym w tym roku. Nie dość, że nigdy nie ma się pewności, czy sprawę się wygra, to jeszcze trzeba zapłacić (z mojego punktu widzenia) bardzo dużo pieniędzy za usługi adwokata z wyższej półki. Pani prof. Iwona sprawy nie wygrała. Dlaczego? Bo dzięki wysiłkom Pani profesor, a także dzięki wysiłkowi innych pracowników kancelarii do sprawy w ogóle nie doszło i ta została umorzona już na etapie przygotowawczym, za co jestem ogromnie wdzięczny. Nie wiem jak to się stało, bo byłem przekonany, że jestem w tragicznej sytuacji i już nic nie może mi pomóc, a właśnie dzięki Pani profesor moje życie wygląda w zasadzie tak jak przed pewnym feralnym wydarzeniem, przez które musiałem zwrócić się po pomoc prawną. Ogromnie dziękuję Pani prof. Iwonie, mecenas Zofii i całej kancelarii. Jeśli w przyszłości będę musiał skorzystać z pomocy prawnej, to wybór adwokata jest dla mnie oczywisty. Po stokroć polecam, usługi warte każdych pieniędzy.

Bartosz Suski

Bardzo skrupulatna w tym co robi... Dokładnie analizuje sprawę pod każdym względem zanim wyda opinie.. Zawsze szczera i kieruje się rozwagą przy podejmowaniu decyzji. Bardzo polecam Pania Iwone . Nie znam tak profeajonalnego i zaufanego prawnika jakim jest Pani Iwona.

Ela Grochowska

Najlepszy adwokat! Pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie. Namiary na Panią Mecenas dostałam od znajomych gdy moja firma wpadła w kłopoty. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce tak dobrego adwokata i wyszłam z wszystkiego obronną ręką.

5.0 (124 opinie)
Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Adwokat Karolina Bajtek Kancelaria Adwokacka
Marta Łysiak

Polecam z całego serca współpracę z Panią Adwokat Karoliną. Zwróciłam się do Pani Adwokat o prowadzenie mojej sprawy rozwodowej, rzeczowo i w sposób zrozumiały dla laika wyjaśniła mi etapy i zawiłości prawne związane z moją sprawą. Doradziła jak w moim przypadku najlepiej rozwiązać małżeństwo, Pani Adwokat jest profesjonalistką o ogromnym sercu i z wielką empatią podchodzi do swoich klientów. Podeszła do mnie z ludzką życzliwością i za to bardzo dziękuję Pani Adwokat. Za jej sprawą rozwód nie był dla mnie koszmarem.

Dariusz Waliszka

Do Pani Adwokat Karoliny trafiłem z polecenia i z czystym sercem polecam dalej. Pani Adwokat po wysłuchaniu problemu konkretnie i rzeczowo przedstawiła możliwe ścieżki postępowania w zakresie prawa rodzinnego, Pani Adwokat ma profesjonalne podejście do klienta, a konsultacja przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Katarzyna Bielecka

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, Pani Mecenas podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem, jest wyrozumiała i cierpliwa, walczy o dobro klienta. Zaufałam Pani Mecenas i nie żałuję. Pomimo komplikacji - sprawa zakończona pomyślnie. Polecam Panią Adwokat Karolinę z czystym sumieniem.

5.0 (48 opinii)
Michał Burtowy - Adwokat - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Michał Burtowy - Adwokat
Paweł B.

Świeże i niesztampowe podejście do sprawy. Rzetelność i profesjonalizm kancelarii moim zdaniem nie do podważenia. Polecam.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła
Paweł Klimek

Z Panią Ewą współpracuję już od kilku lat. Kompleksowo obsługuje rozwijane przeze mnie spółki - start-up'y technologiczne. Prowadzi także skomplikowanie sprawami spadkowymi związanymi z odzyskaniem mienia utraconego w wyniku zmian ustrojowych. Miłe i spokojne usposobienie Pani Ewy całkowicie maskuje jej rzeczywisty charakter. Z całą odpowiedzialnością mogę ją nazwać "rekinem w spódnicy". Gdy znajdzie chociażby najmniejszy paragraf, casus, cokolwiek, co można wykorzystać w sprawie na korzyść klienta, to już nie odpuści. Jej determinacja jest zaiste wyjątkowa. Pani Ewa cechuje się także bardzo mocnym zaangażowaniem w sprawy, który prowadzi oraz kreatywnością, niekiedy proponując nieszablonowe rozwiązania. Oprócz ugruntowanej wiedzy prawniczej oraz doświadczenia posiada cechy prawdziwego menedżera projektu bardzo sprawnie zarządzając swoim czasem oraz czasem swoich klientów.

Sławomir Bąbalicki

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Ryszard Gaffling-Gierczyński

Gorąco polecam współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła w zakresie prowadzenia spraw o tematyce budowlanej, warunków zabudowy itp. Terminowa i rzeczowa pomoc. Każda z prowadzonych spraw zakończona sukcesem.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne Poznań

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Agata Koschel-Sturzbecher
Lucyna Tomaszwska

Potrzebowałam pilnie pomocy prawnej w pewnej sprawie. Pani mecenas zareagowała bardzo szybko i mogłam się z nią spotkać w krótkim czasie. Nasze pierwsze spotkanie było bardzo dobre, pani mecenas słuchała uważnie mojej historii i cierpliwie odpowiadała na wiele moich naiwnych pytań. Zostały mi przedstawione różne rozwiązania wraz prawdopodobnymi decyzjami sądu co do nich. Dziękuję i szczerze polecam.

Róża K.

Panią Agatę mogę polecić z czystym sumieniem. Jest osobą bardzo konkretną, biegle orientującą się w aktualnych przepisach prawnych. Mieliśmy z mężem bardzo trudną sytuację i wydawało się, że jest to sytuacja bez wyjścia. Pani mecanas jednak nam bardzo pomogła i rozwiązała sprawę korzystnie dla nas.

Antoni Grzybowski

Bardzo polecam tą kancelarię! Pani mecenas poprowadziła moją sprawę bardzo sprawnie i rzetelnie. Pani mecenas reprezentowała mnie podczas rozwodu. Zawsze była oddana sprawie i rozumiała moje emocjonalne podejście. Rozwód był bardzo trudny, ale zakończył się korzystnym rozstrzygnięciem finansowym oraz rozsądnym planem opieki nad dziećmi. Nigdy dzieci nie powinny oglądać rodziców walczących ze sobą w sądzie i mi udało się je ochronić przed tym.

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Śledcza sp. z o.o. - Porady Prawne Poznań
Anna Karczewska

Zależało mi na profesjonalnym podejściu do tematu, dlatego zanim zdecydowałam się na tą kancelarię, przewertowałam internet, by dowiedzieć się, że jest to możliwie najkorzystniejszy wybór. Myślę, że warto było spędzić tyle czasu na szukaniu, bo dzięki temu trafiłam do prawdziwych specjalistów, którzy nie mają równych.

Karolina Borysiuk

Już w pierwszych tygodniach prowadzenia sprawy zrobili więcej niż inna kancelaria z którą współpracowałam zrobiła przez kilka miesięcy, jestem pełna nadziei, że sprawa zostanie zakończona pomyślnie i w końcu skończy się ten koszmar! Natomiast wracając do usług, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Działają na wysokich obrotach i z dużą zaciętością.

Michał Ligenza

Polecam tych ludzi do wszelkich spraw karnych, bo nie mają w tej kwestii równych. Myślę, że poniekąd jest to zasługa doświadczonego zespołu detektywistycznego, który jest bardzo skuteczny.

5.0 (46 opinii)
Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

5.0 (1 opinia)
Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kowalak Jędrzejewska i Partnerzy Kancelaria Prawna
Lucyna Onis

Bardzo polecam pana Mecenasa! Od samego początku udzielił mi profesjonalnego wsparcia. Efektem jest sprawa zakończona sukcesem. Pan Mecenas konsekwentnie dążył do korzystnego zakończenia sprawy o alimenty. Kontakt i dyspozycyjność na wysokim poziomie, działa szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam! Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Mikolaj Pl

Polecam Kancelarię Adwokacko Radcowską Kacprzak Kowalak. przede wszystkim za ogromny profesjonalizm i zachowanie zimnej krwi, której mi już w kilku momentach naprawdę brakowało. Sprawa poprowadzona wzorowo, wszystko zawsze przygotowane i dopilnowane. Widać, że kancelaria tego typu sprawami zajmuje się często i mają ogromne doświadczenie.

Dagmara Wrona

Kancelaria wzorcowa. Profesjonalizmu, rzetelności i bardzo dobrego kontaktu z klientem mogłaby się uczyć niejedna Kancelaria w Polsce! Zaczynając od przejrzystych zasad: cennik usług umieszczony na stronie internetowej - nie wszystkie kancelarie stosują tę zasadę (a szkoda!), poprzez miłą, kontaktową obsługę Pań w sekretariacie Kancelarii a skończywszy na profesjonalnych, zaangażowanych Prawnikach Kancelarii. Chciałabym szczególnie podziękować dwóm Paniom: Pani Radcy Prawnej Joannie Jędrzejewskiej, która bardzo konkretnie i rzeczowo rozmawiała ze mną (określając datę, do której mogę się spodziewać porady prawnej - tutaj również, niestety nie jest to standardem) i na której prośbę, moją sprawę przejęła Pani Mecenas Joanna Janiak. Pani Mecenas bardzo szybko odpowiadała na maile, odpowiedzi były bardzo rzetelne i szczegółowe. W bardzo przystępny sposób wyjaśniała, wszystkie niejasne kwestie prawne. Kontakt - świetny! Zaznaczę tylko, że zanim trafiłam „pod skrzydła” Kancelarii Kacprzak& Kowalak miałam do czynienia z dwiema innymi kancelariami. Z pierwszą z nich był bardzo utrudniony kontakt i brak profesjonalizmu: bardzo długie czekanie na odpowiedź nie odbieranie telefonów. Straciłam kilka ważnych dla mnie miesięcy. Druga z nich podała inną kwotę usługi telefonicznie a inną mailowo. Kancelarię Kacprzak & Kowalak będę polecać każdemu, komu zależy na byciu traktowanym profesjonalnie z szacunkiem i w miłej atmosferze. To pasjonaci, którzy znają się świetnie na swojej pracy!

5.0 (29 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Raburska - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Anna Raburska
Filip Galoch

Pani Anna prowadzi moją sprawę o kredyt hipoteczny. Wcześniej dwa razy oferowały mi swoje usługi większe firmy, które przebieg procesu oraz szanse na wygraną odmalowywały w kolorowych barwach. Zbyt piękne, żeby było prawdziwe, czysta reklama, dlatego szukałem innych opcji. Zdecydowałem się na p. Anne bo tu reklamy nie było, tylko informowanie klienta, nie tylko o pozytywach, ale również o zagrożeniach. W pierwszej instancji sprawę już wygraliśmy. Teraz czekamy, aż bank się odwoła.

Szymon T.

Jestem zadowolony i mogę polecić. Dobry kontakt, moglem dzwonić bezpośrednio do mecenas Raburskiej z moimi pytaniami i obawami, a nie przez sekretarkę, jak w poprzedniej kancelarii. Już na pierwszym spotkaniu powiedziała mi, jak się zabierzemy za mój problem i ile to będzie kosztować. Wszystko poszło tak, jak mówiła, nie było ukrytych kosztów. Bez zastrzeżeń.

Arleta Grusynska

Polecam, dobry adwokat z zakresu odszkodowań. Jestem bardzo zadowolona, trafiłam do tej kancelarii z polecenia koleżanki z pracy. Pani adwokat zajęła się moją sprawą osobiście, załatwiła ją bardzo sprawnie, odzyskałam cała kwotę, która mi się należała. Dobry kontakt, bardzo konkretnie i merytorycznie. Jedyny minus to problem z miejscami parkingowymi przy kancelarii, ale to chyba standard jak na centrum Poznania.

5.0 (15 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Poznaniu?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Poznaniu? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Poznaniu. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Poznania same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia Pelczyk

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

Natalia Winiarska

Bardzo podobało mi się to, że pomimo mojego pobytu za granicą wszystko udało mi się załatwić drogą e-mailową i telefoniczną, a także szybkie złożenie wszystkich wniosków.

Monika Talar

Witam serdecznie. Chce polecić Panią Mecenas Natalię! Sprawa załatwiona sprawnie, w przystępnej cenie, językiem zrozumiałym dla klienta oraz przyjaznej atmosferze! Pozdrawiam

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs
Adrianna Ziemkowska

Panią Adwokat Katarzynę Wajs wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta i indywidualne podejście. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób zrozumiały i mentalnie przygotowuje na sprawy w sądzie. Największa zaletą jest skuteczność i oczywiście wiedza która, przelewa się na przebieg sprawy, co w moim przypadku rodzinnej i majątkowej zakończyły się powodzeniem. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie.

Bartosz B

Miła i uprzejma, młoda i ambitna, inteligenta i kreatywna, pogodna i uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta i prowadzonej sprawy. Pierwsza gwiazdka należy się za kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy, niezależnie od pory dnia, czy to rano czy to wieczór, zawsze dobra komunikacja, na każde zadane pytanie, zawsze szybka i szczegółowa odpowiedz. Druga gwiazdka za sumienną i skrupulatną analizę wszystkich złożonych przeze mnie dokumentów dotyczących sprawy, pismo procesowe napisane z najwyższą starannością, z dbałością o każdy drobiazg. Trzecia za przygotowanie do nadchodzącej sprawy, za zaopatrzenie mnie w harmonijne nastawienie, za wsparcie dające spokój i równowagę. Czwarta za sprawę, za skuteczność i zaangażowanie, za prowadzenie sprawy konkretnie i zdecydowanie, za spokój i opanowanie, za skuteczne działanie. Dzięki zapasem silnych argumentów sprawa wygrana. Piąta gwiazdka za współprace, która znalazła swoje rozpoczęcie, ale nie znalazła zakończenia, ponieważ będzie kontynuowana gdy nadejdzie taka potrzeba, Brakuje jeszcze szóstej i kolejnych następnych by w wyczerpujący sposób opisać działalność Pani Mecenas, gdybym miał szukać minusów ciężko było by mi je znaleźć, gdybym miał wymienić wszystkie plusy wyżej nie wymienione zabrakło by miejsca w ramce. Serdecznie polecam do korzystania z usług prawniczych świadczonych przez Kancelarie Adwokacką, Pani Mecenas Katarzyny.

Joanna Wozniak

Pani Mecenas prowadziła mi sprawę o alimenty dla synów, wszystko zakończyło się po naszej myśli. Ze sposobu prowadzenia sprawy widać, że Pani Mecenas ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach rodzinnych. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do sprawy. Pełen profesjonalizm, szczerze polecam!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski to specjaliści, którzy znajdą dla Ciebie właściwe rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (8 opinii)
BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ - Adwokat Poznań

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Teresa Sawicka

Bardzo profesjonalne podejście do klienta.Miły i rzeczowy kontakt.Zlecony problem został przeanalizowany starannie bez wzbudzania zbędnych nadziei.Oczekiwany wynik zleconej sprawy jest jeszcze w toku,nie mniej jednak metodyka prowadzonej sprawy już przynosi oczekiwane efekty. Z całą pewnością polecam powierzenie swoich problemów prawnych Kancelarii Radcy Prawnego P. Bartosz Siekacz.

Szymon Placha

Profesjonalnie, po ludzku i z bardzo dobra komunikacją. Zostałem uważnie wysłuchany po czym zaproponowano mi konkretne opcje rozwiązania sprawy z wyjaśnieniem za i przeciw. Pragmatyczne podejście w rozsądnej cenie. Śmiało polecam.

Agnieszka Słupecka

Pierwszy raz korzystałam z usług kancelarii, kontakt bardzo dobry, wiedza na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie kancelarii w mojej sprawie było takie, ze udało się wygrać sprawę. Bardzo dziękuję za wszystko, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Czarosław Leszczyński Adwokat
Cezary M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałem wyczerpujące informacje na temat mojej sprawy. Bardzo pewny i doświadczony w bataliach sądowych.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

 • Poznań

Jeszcze nie masz kancelarii adwokackiej? Kancelaria Adwokacka Michał Leń to świetny wybór. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria adwokacka Małgorzata Sygrela-Piotrowska - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria adwokacka Małgorzata Sygrela-Piotrowska

 • Poznań
Marta Weber

Sporadycznie pisze komuś opinie, niemniej w tym wypadku ta opinia to niejako moje dziękuje. W pewnym momencie mojego życia, zaufałam, komu nie powinnam i popadłam w problemy. Poszukałam Adwokata, normalnie w internecie i trafiłam do Pani Małgorzaty. Nie wchodząc w szczegóły, to była sprawa rodzinna, walczyłam o dziecko i nowe życie, Pani Małgorzata to była dla mnie taka „Gwiazdka z Nieba” sprawa nie była łatwa, były nieprzespane noce, ale czułam się o tyle pewnie, że wiedziałam, w jakim punkcie jestem, co mogę, w jakim kierunku realnie idę. Skończyło się dobrze, sprawa wygrana. Ja oprócz Adwokata dostałam w pakiecie ludzkie oblicze i serce. Każdemu tego życzę, szczególnie w ciężkich momentach, dlatego szczerze polecam.

Monika Strzelczyk

Porada która otrzymałam była wyczerpująca i okazała się bardzo trafna, zostałam potraktowana w sposób profesjonalny. Polecam Panią adwokat. Mimo pewnie wielu prowadzonych spraw czułam się priorytetowo potraktowana, sprawa została poprowadzona od A do Z i zakończyła się sukcesem. 10/10

5.0 (3 opinie)
AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka
Michał M.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc, kiedy mam jakieś wątpliwości zawsze Pani Marta jest do dyspozycji. Pozytywna i energiczna osobowość oraz co najważniejsze doświadczenie i precyzja na pierwszym miejscu. Polecam współpracę z Panią Martą i oceniam współpracę na 6+ 😊.

Jacek Przybylski

Po moich przejściach z nieuczciwymi radcami prawnymi spotkałem się z panią mecenas za sprawą moją o odszkodowanie i żony sprawą o śmierć naszego syna. W pełni profesjonalna pani adwokat to co mówi tak jest lub tak będzie zachęcam do korzystania z usług pani adwokat ocena na 6.

Karolina O.

Od pierwszego kontaktu do szybkiego działania minęło ledwie kilka dni. Podoba mi się, jak ktoś rzetelnie podchodzi do sprawy i nie owija w bawełnę. Polecam serdecznie.

5.0 (116 opinii)
Kancelaria Adwokacka Karina Kubik - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Karina Kubik
Marcin L.

Nawiązana współpraca . Na 99% zostanie moim obrońcą do 2-ch postępowań.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Poznaniu

Jeśli szukasz Adwokatów w Poznaniu, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Poznania na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lamparski
Ewa Łuczak

Polecam z całego serca. Trafiłam do kancelarii poprzez opinie i nie zawiodłam się. Mecenas z ogromną wiedzą, rzeczowy, skrupulatny, a przy tym bardzo serdeczny, kompleksowo zajmuje się klientem. Bardzo dużym atutem jest możliwość znalezienia szybkiego terminu spotkania i dogodny sposób jego realizacji.

Magdalena Karczewicz

Pełen profesjonalizm i stuprocentowe zaangażowanie w pomoc w mojej sprawie. Jedno spotkanie wystarczyło abym wiedziała, że Pan Mecenas rzetelnie zajmie się moją sprawą i pomoże mi uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku komunikacyjnym. Kontakt bezproblemowy, Pan Mecenas cierpliwie wyjaśniał wszystkie zawiłości i przedstawiał możliwe drogi postępowania. Na sali opanowany, zadawał szczegółowe i konkretne pytania. Sprawa zakończyła się sukcesem, więc z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa.

Joanna Kmiecik

Dopiero rozpoczynam współpracę z Panem Krzysztofem, ale już jestem pełna podziwu szybkości w odpowiedzi i kompetencji, przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pełen profesjonalizm.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak - Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

 • Poznań

Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

5.0 (3 opinie)
Aliant Krzyzowska - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Aliant Krzyzowska
Janusz W.

Wszystkie dotychczas zlecone sprawy zostały przez kancelarię załatwione po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Ewa K.

Profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak
Włodzimierz Dziedzic

Kompetencja, profesjonalizm, znajomość przepisów i procedur to słowa, które jako pierwsze przychodzą mi na myśl w odniesieniu do Pani Mecenas. Kolejne to wysoka kultura osobista, etyka, zaangażowanie, dogłębne analizowanie wszystkich aspektów spraw i analiza szans oraz ryzyk. Olbrzymią zaletą jest stała współpraca, w tym przygotowanie zasad działania, w szczególności umów tak, aby w razie sporu mieć prawo i argumenty po swojej stronie. Na przestrzeni kilkunastu lat uzyskałem skuteczną pomoc w sprawach gospodarczych w uzyskaniu zapłaty za wykonane usługi, ochronie przed pozwem za rzekome naruszenie dobrego imienia spółki, obronie przed niesłuszną egzekucją komorniczą, uzyskanie od ZUS zasiłków chorobowych wraz z dużymi odsetkami, ale także, za co jestem najbardziej wdzięczny, pomoc w walce o dobro moich dzieci.

Aleksandra Traczyk

Korzystaliśmy z pomocy przy opracowaniu umowy najmu okazjonalnego. Dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy, dokładne zapoznanie się z tematem, rzetelność i zaangażowanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Adwokacka dr Grzegorz Grupa i Partnerzy - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka dr Grzegorz Grupa i Partnerzy
Oskar Wieczyk

Mecenas Grupa to świetny fachowiec. Pomógł mi przebrnąć przez proces karny, w którym inne kancelarie nie dawały mi większych szans na wygraną. Tymczasem pan Grzegorz tak poprowadził postępowanie, że po ponad 2 latach walki zostałem prawomocnie uniewinniony. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił. W pewnym sensie uratował mi życie i plany na przyszłość. Każdemu życzę takiego obrońcy.

Joanna Spychalska

Po włączeniu zapytania do sieci dostałam błyskawiczną reakcję poprzez połączenie telefoniczne. Rozmowa miała charakter rzeczowy i też jednocześnie zrozumiały, na tyle, aby wysnuć konkluzję z tej rozmowy. Wspaniała obsługa. Polecam.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński
Ariel Salm

Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

Marek Michalak

Adwokat Przemysław Plewiński uratował mnie w sprawie karnej! Powiedział wprost jak będzie wyglądać sprawa. Był ze mną osobiście na każdym przesłuchaniu i na policji i w sądzie. Na rozprawie był bardzo aktywny. Polecam jako świetnego obrońcę!

Patrycja Och

Bardzo kompetentny i profesjonalny Pan mecenas. Wspaniale poradził sobie ze sprawą narkotykową, z którą przyszło borykać się mężowi. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti - Porady Prawne Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti

 • Poznań
Izabella Kajdan

Pani mecenas Ewa jest osobą niezwykle profesjonalną i skrupulatną, a przy tym, ma także bardzo osobiste i "ludzkie" podejście do swoich klientów. Współpracując z Panią Ewą, można od razu zauważyć, że bycie radcą prawnym to nie tylko jej zawód, ale także życiowe powołanie. Niestety, osoby potrzebujące porady prawnej, znajdują się nieraz w bardzo trudnej sytuacji życiowej, a wsparcie Pani Ewy jest w takiej sytuacji nieocenione. Z całego serca polecam.

Natalia Grundkiewicz

Jeśli szukacie rzeczowej i konkretnej pomocy w swojej sprawie, polecam z czystym sumieniem. Pani Ewa podchodzi do tematu z pełnym profesjonalizmem i przy tym życzliwością. Polecam.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO STEFANIA MIARZYŃSKA
Anna Pawlak

Jestem bardzo zadowolona z powierzenia mojej sprawy Pani mecenas Stefani. Pani mecenas okazała się niezwykle profesjonalna osoba która z całym zaangażowaniem podjęła się rozwiązania mojego problemu. Efekty były szybkie a co najważniejsze przyniosły oczekiwany rezultat. Na każde pytanie które zadawałam w toku sprawy otrzymałam szybka i wyczerpująca odpowiedź. Polecam każdemu współpracę z Panią Stefania i dziękuję serdecznie za pomoc.

Yuliia Aleksandrova

Dzięki opiniom trafiłam do Pani Stefanii i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie Radcy Prawnego Stefanii! Jestem zadowolona z usług prawnych i bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie, Pani Stefania jest osobą z wysoką kulturą, jest kompetentną, rzetelną, sumienną, empatyczną, ale przede wszystkim skuteczną! Współpraca z nią to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi! Bardzo angażuje się w sprawę, na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem!!! Pani Stefania jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Potrafi wrzuć się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy prawnej!

Agata Oke

Jestem bardzo zadowolona z Pani usługi. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, z każdym detalem. Szybki kontakt oraz szybkie odpowiedzi na moje pytania. Super pokierowanie sprawy w taki sposób, że udało mi się moją sprawę rozwiązać w pozytywny dla mnie sposób. Polecam jak najbardziej i dziękuje Pani Stefanio!

5.0 (31 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Adwokatka Maria Bergmann
Michał Kielczewski

To najlepszy prawnik z jakim się do tej pory spotkałem. Nie lubię kontaktów z prawnikami bo dotyczą z reguły niemiłych i/lub bolesnych problemów, ale czasem niestety trzeba. Tego prawnika z czystym sumieniem polecam.

Patryk Niewiadomski

Wzorowa współpraca, dzięki wsparciu kancelarii udało się bez problemu uzyskać odszkodowanie od kliniki. Prawniczka, co warto wspomnieć, zdecydowanie nie traci czasu. Ogólnie mówiąc - firma godna polecenia.

Mirosława Filipczak

Miła i pełna empatii, zaangażowana w sprawę, dostępna o każdej porze, również w wolne dni gdy tego wymaga dobro klienta, bardzo dokładna i profesjonalna Pani Mecenas. Polecam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Bartosz Chudziński

 • Poznań
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska
ADAM O

Bardzo profesjonalne podejście do swoich obowiązków Pani Mecenas przejęła moją sprawę rozwodową po innym adwokacie, który nie zrobił nic! aby moją sprawę wygrać. Moja sytuacja wyglądała beznadziejnie mimo nieufności po pierwszych kontaktach z adwokatami Panie zajęły się moją sprawą w sposób w jaki to zrobiły i doprowadziły do pozytywnego zakończenia mojej sprawy to klasa sama w sobie. Polecam wszystkim osobą rozwodzącym się jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc ADAM.

Dorota Schiller

Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w moja sprawę w sposób ludzki, wyrozumiały. Posiada ogrom wiedzy. Potrafi bardzo spokojnie wszystko wyjaśnić. Jest osobą konkretną, moja sprawa zakończyła się szybko i z sukcesem. Pani mecenas Klaudia to najlepsza Adwokat, z którą miałam przyjemność współpracować. Polecam!

Emil P.

Pani mecenas Klaudia jest rzeczową, miłą, cierpliwą i pełną profesjonalizmu osoba. Na każde pytania otrzymywaliśmy natychmiastowa i wyczerpująca odpowiedz. Kontakt był bardzo dobry. Poziom usług i konkurencyjna cena zrobiły na nas pozytywne wrażenie. Jeśli w przyszłości będziemy musieli skorzystać z usług Adwokata na pewno będzie to Pani Klaudia. Dziękujemy. Z wyrazami szacunku.

5.0 (101 opinii)
Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski - Prawo Rodzinne Poznań

Kancelaria Adwokacka Maciej Spławski

 • Poznań
Mateusz Wacyra

Pan Maciej niezwykle profesjonalnie i rzeczowo podszedł do mojego problemu. Sprawnie znalazł sensowne rozwiązanie i doprowadził sprawę do szczęśliwego końca. Rzetelne informacje na każdym etapie współpracy i bardzo sumienne potraktowanie tematu pozwalają mi z czystym sumieniem polecić Pana Mecenasa.

Magdalena Miśkiewicz

Serdecznie polecam współpracę z Mecenasem Maciejem Spławskim. Rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm! Doskonale prowadzi moją, niełatwą sprawę i reaguje w ekspresowym na wszystkie ataki "przeciwnika"!

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski - Adwokat Poznań

Adwokat

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Polewski
Damian Kuchta

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kancelarią. Pan Radca Prawny, Konrad, zajął się zleconą sprawą w sposób rzetelny, zrozumiale udzielając wyjaśnień i dając fachowe wskazówki, co do dalszego postępowania. Dużym plusem była przystępność i dostępność Radcy - kontakt telefoniczny i on-line, brak jakichkolwiek wątpliwości czy zadać jakieś pytanie, możliwość swobodnego wypowiadania się i dzielenia się spostrzeżeniami. Odpowiedzi i podpowiedzi Pana Radcy Konrada były przekazywane językiem prostym i zrozumiałym dla "szarego" człowieka. Sprawa wygrana, bardzo dziękujemy i polecamy tę Kancelarię innym zainteresowanym.

Kinga Puchała

Na tym etapie współpracy doświadczyłam otwartości na niestandardowe rozwiązanie sprawy. Rzetelności w działaniu i dopilnowywania szczegółów co buduje moje zaufanie. Cenię i polecam wszystkim.

Wiesława Mazurek

Z całego serca polecam, sprawa z zakresu prawa spadkowego i rodzinnego przeprowadzona została sprawnie rzetelnie. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura w kontaktach, Pan Mecenas godny polecenia. Wiesława Mazurek

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda - Porady Prawne Poznań

Porady Prawne

 • Poznań
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda
Piotr Czajka

Z mec. Maciejem współpracuję od wielu lat w różnych sprawach i wszystkim polecam usługi Pana Mecenasa. Profesjonalizm, bardzo duża wiedza prawnicza, skuteczność, komunikatywność i umiejętność wczucia się w potrzeby klienta.

Krzysztof Kowaleczko

Korzystam z usług Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Szwejdy regularnie w ramach prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. Bardzo cenię sobie przede wszystkim świetną komunikację, duże zaangażowanie i doświadczenie branżowe.

Ilona Marchewka

Pan Maciej bardzo serdeczny,cierpliwy,z ogromną wiedzą,po ludzku podchodzący do spraw człowieka. W razie potrzeby zawsze dostępny. Nie naciąga na dodatkowe koszta. Polecam z całego serca.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast - Adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast

 • Poznań
Klaudia Rakowska

Pani Natalia to bardzo dobra, rzeczowa i kompetentna pani adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miała dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromnie ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam współpracę z panią Mecenas.

Piotr Sanocki

Bardzo dziękuję Pani Natalio za pomoc w mojej sprawie, a innym serdecznie polecam Panią Natalię, szczególnie za fachową pomoc i błyskawiczną reakcję, oraz profesjonalne podejście do pracy.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska - Prawo Rodzinne Poznań

Prawo Rodzinne

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka Maja Witkowska
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 (1 opinia)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?