Adwokaci Warszawa

Adwokaci w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2018

 • Jarosław S.

  Sprawna rozmowa na temat sprawy, wytyczenie sposobu działania i niewygórowane (choć nie niskie) ceny. Dobry kontakt e-mailowy. Generalnie poczucie profesjonalizmu i odpowiedzialności. Zobaczymy jak ze skutecznością, na razie założyłem, że jeśli umie przekonać mnie, to przekona i sąd. Na minus - brak możliwości negocjacji ceny. Na tym etapie - polecam.

 • Kinga s.

  Bardzo profesjonalne podejście, szeroki zakres spraw. Pani Mecenas to wyjątkowa osoba pod każdym względem. Jest empatyczna i profesjonalna zarazem. Ma bardzo dobre rozeznanie w zawiłościach prawnych. Szybko kojarzy fakty i łączy zdarzenia. Jest komunikatywna i zawsze zaangażowana, a przy tym "ludzka". To bardzo dobry prawnik! Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. ADA CHMIELEWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Magdalena M.

  Pani Katarzyna jest profesjonalnym, a przy tym bardzo przyjaźnie nastawionym do klienta radcą prawnym, do którego zgłosiłam się po pomoc w sprawie trwającej już kilka miesięcy. Spodziewałam się problemów ze strony przeciwnej, a dzięki Pani Katarzynie sprawa została zaskakująco szybko i pomyślnie zakończona. Polecam z całego serca- warto skorzystać z pomocy prawnej, a Pani Katarzyna jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus

  Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

 • Ela S.

  Współpraca z Panem Ernestem to czysta przyjemność. Takich adwokatów powinno być więcej!!! Miła atmosfera podczas spotkań w kancelarii, rzetelne podejście do problemu. Pozytywne zakończenie sprawy solidnie wypracowane. Prawnik Godny polecenia!!! Dziękuję za miłą współpracę.

 • Olga B.

  Polecam. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Poza tym, to rozsądny i bardzo konkretny człowiek.

 • Maria G.

  Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

 • Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • Halina K.

  Godni zaufania, profesjonalne podejście do problemów, jasne i klarowne zasady działania.

 • PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Więcej profesjonalistów

 • Mirosław W.

  Polecam! Pan Konrad Jankowski bardzo mi pomógł w mojej sprawie, fachowa i szybka pomoc. Dobry kontakt, duże zaangażowanie, bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12/3, 02 - 566 Warszawa // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko
  Mariusz T.

  Współpraca naszej firmy z Panią Mecenas trwa od kilku lat i śmiało mogę polecić jej usługi w 100%. Profesjonalistka w każdym calu - rzetelna, zaangażowana, z dobrym podejściem do klienta. Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego oraz Jej doświadczenie w sprawach kontraktów budowlanych i spraw firmowych dają nam poczucie bezpieczeństwa. Poza tym Pani Mecenas jest skuteczna zarówno w sprawach sądowych (również pracowniczych) jaki i w negocjacjach, o czym nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu.

 • Adwokaci

  • Warszawa
  • DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak
  Marzena J.

  Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

 • Małgorzata O.

  Szybkie nawiązanie kontaktu,dogodne terminy spotkań, bardzo konkretne możliwość rozwiązania problemu obraz przyjazny kontakt.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Zespół LEGALITY tworzą doświadczeni prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem. Nasi eksperci są cytowani w ogólnopolskiej prasie - między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, czy Gazecie Giełdy Parkiet. W 2018 roku LEGALITY zostało wyróżnione w plebiscycie ORŁY PRAWA. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami. Do prowadzonych spraw podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie - każdorazowo wyjaśniamy klientowi szanse i ryzyka związane z prowadzoną sprawą. Jesteśmy transparentni. Po zapoznaniu się ze sprawą przedstawiamy klientowi jasne warunki wynagrodzenia, a w zawartej umowie gwarantujemy, że nie ulegną one zmianie. Do prowadzonych spraw podchodzimy indywidualnie. Każdy klient LEGALITY otrzymuje usługę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasza skuteczność jest ponadprzeciętna. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Rozumiemy, że nasza responsywność jest równie ważna jak posiadane kompetencje.

 • Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  Staram się być prawnikiem z ludzką twarzą. Mówię jasno, a paragrafy zamieniam na praktyczne rozwiązania. Stawiam na szczere doradztwo i rzeczowość. Działam z pełnym zaangażowaniem, bo lubię widok zadowolonych klientów. Pomagam przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i osobom indywidualnym. Specjalizuję się w sporach sądowych, kompleksowej obsłudze firm i ochronie danych osobowych. Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przykładowe sprawy, którymi się zajmowałam: 1) Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja): - wygrana sprawa o prawidłowość dokonanej naprawy pomocy drogowej, - wygrana sprawa o zapłatę kary umownej za nieterminowe przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, - wielokrotne uzyskiwanie nakazów zapłaty wraz z klauzulami wykonalności w sprawach niezapłaconych faktur lub not obciążeniowych oraz przeprowadzenie skutecznej egzekucji tytułów wykonawczych. 2) Umowy - przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, o współpracę, o świadczenie usług transportowych, o zachowaniu poufności, o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, o przeniesieniu praw autorskich, o produkcję filmu, o stworzenie strony internetowej, o stworzenie aplikacji mobilnej. 3) Sprawy pracownicze - wygranie sprawy o wypłatę nienależnego wynagrodzenia, - tworzenie regulaminów pracy oraz regulaminów wynagrodzeń. 4) Dzieci i rozwody - sprawa o rozwód, - ustalenie kontaktów z dzieckiem, - alimenty dla dziecka. 5) Spółki i działalność gospodarcza - pomoc w wyborze formy prawnej działalności, - doradztwo w procesie rejestracji spółki z o.o., przygotowanie umowy spółki z o.o., - bieżąca obsługa prawna spółek z sektora transportowego, innowacji, pośrednictwa finansowego, rekrutacji pracowników; - przeprowadzenie procesu rozwiązania spółki komandytowej. 6) Ochrona danych osobowych - tworzenie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, - rejestracja zbiorów danych. 7) Działalność reklamowa i marketingowa przedsiębiorców - przygotowywanie i opiniowanie regulaminów konkursów i promocji, - kontrola reklam, newsletterów i akcji mailingowych pod kątem zgodności z prawem. 8) Stowarzyszenia i fundacje - pomoc w wyborze formy prawnej dla organizacji pozarządowej, - przygotowywanie i opiniowanie statutów fundacji i stowarzyszeń, - obsługa prawna stowarzyszenia. 9) Szkolenia - prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy, - prowadzenie szkoleń z zakładania i prowadzenia stowarzyszeń i fundacji.

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kozłowska

  Działamy w branży od 2004 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne - rozwody, przysposobienie, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku na terenie Warszawa i okolice. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych o zapłatę, odszkodowania, w sprawach spadkowych. Prowadzimy również sprawy związane z prawem mieszkaniowym (uchylenie uchwał wspólnoty mieszkaniowej, najem, eksmisja). Świadczymy pomoc prawną przedsiębiorcom w zakresie ich bieżącej działalności. Wprowadzane zmiany przepisów prawa oraz nakładanie nowych obowiązków na przedsiębiorców często wymagają pomocy prawników a Kancelaria jest przygotowana do świadczenia tego rodzaju wsparcia. Współpracujemy z Klientami na podstawie stałych umów lub okazjonalnych zleceń. Przygotowujemy projekty umów, pism, apelacji, zażaleń, odwołań od decyzji. Wartościami, którymi zawsze kierujemy się realizując zlecenie to dobro Klienta, należyta staranność, profesjonalizm.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk

  Adwokat Marta Wnuk. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych. Jestem autorką książki "Małżeństwo i Rozwód w RP". Jestem również autorką popularnego bloga o rozwodach, gdzie dziele się wiedzą. Codziennie rozwiązuje problemy swoich klientów związane z rozwodem, opieką nad dziećmi, alimentami i podziałem majątku. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawniczych, organach administracji publicznej. W sporach rodzinnych wiem jak ważny jest człowiek i emocję. Czasem wsród przepisów cieżko nam zrozumieć naszą sytuację w jakiej się znaleźliśmy. W sprawach rodzinnych mediuję pomiędzy małżonkami, aby wypracować płaszczyznę porozumienia w istotnych aspektach dotyczących rozwodu i jego konsekwencji. W przypadku braku możliwości wypracowania porozumienia kluczowe jest ustalenie strategii postępowania i argumentacja w sporze by osiągnąć swój sukces. Zapraszam do mojej kancelarii adwokackiej.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

  • Warszawa
  Magda K.

  Świetny, a wręcz genialny karnista! Polecam każdemu z czystym sercem Pana Mecenasa. Zawsze jest przygotowany do sprawy.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej
  Katarzyna O.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

 • Adwokat

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak
  Karol Z.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenas Katarzyną Augustyniak. Dzięki jej pomocy udało się wygrać trudną sprawę. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim !

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska
  Barbara P.

  Wyjątkowo skuteczna pani adwokat Anna Grabowska. Profesjonalna i mocno zaangażowana. Nie wysyła aplikantów na sprawy sądowe i sama reprezentuje w sądzie. Można jej powierzyć sprawę i spokojnie czekać na wynik. Niczego nie przeoczy i wykorzystuje wszystkie możliwości prawne. Polecam -jest najlepsza!

 • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  • Warszawa
  Natallia M.

  Odzew błyskawiczny. Porada rzeczowa i fachowa. Współpraca doskonała. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Radca Prawny Ewa Habuda.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Aleksander Olender

  Jestem aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym (w kontraktach, prawie procesowym, prawie rodzinnym i spadkowym), prawie gospodarczym (w tym obsłudze spółek prawa handlowego), prawie pracy. Doradzam również w zakresie prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Na co dzień współpracuję z kancelarią radcowsko-adwokacką w Warszawie.

 • IPrawnicy

  • Warszawa

  IPrawnicy to prężnie działająca firmą prawnicza która dzięki bogatemu zespołowi prawników jest w stanie zapewnić fachową pomoc ze wszystkich gałęzi prawa. To co Nas charakteryzuje to rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Wyznajemy zasadę, iż KAŻDMY MA PRAWO DO FACHOWEJ OPIEKI PRAWNEJ. Dbaj o swoje życie, Twoimi problemami prawnymi zajmą się iPrawnicy.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski
  Paweł S.

  Pan Adam to wspaniały adwokat i prawnik. Wyciągnął mnie z karnej sprawy, gdy już nie miałem nadziei na cokolwiek. Dziękuję i polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT ADAM ZABORSKI.

 • Kancelaria radcy prawnego - radca prawny Agata Hatalska-Gorzki

  • Warszawa

  Jestem radcą prawnym od 2014 roku. Natomiast świadczeniem pomocy prawnej zajmuję się 2010 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam też w organach ścigania i organach skarbowych. Dlatego oferuję klientowi pomoc prawną ze spojrzeniem z różnych stron. Moja specjalność to prawo administracyjne, prawo pracy, prawo rodzinne, reprezentacja pokrzywdzonych, dochodzenie roszczeń, prawo cywilne, oraz tłumaczenia. Zapraszam do współpracy.

 • Jakub Al-Shaick

  • Warszawa
  Julia F.

  Pan Jakub "prowadził mnie za rękę" w sprawie umowy deweloperskiej. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie moje oraz mojego męża pytania. Na pewno będę polecać znajomym, którzy przymierzają się do kupowania mieszkania!

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka w Centrum Warszawy oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego i karnego. Reprezentujemy Klientów przed Sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym jak również przed Prokuraturami, komornikami i innymi instytucjami państwowymi lub prywatnymi. W ramach naszych usług oferujemy doraźną pomoc prawną jak również stałą obsługę w zależności od potrzeb Klienta.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • LEXAN Doradztwo Prawne
  Paweł K.

  Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

 • FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

  • Warszawa
  Tymazzy

  moja firma korzysta już od 2 lat z pomocy prawnej tek kancelarii, zaczeło się od zwyklej sprawy o zapłatę- tu zaskoczyła mnie szybkosc i skutecznosc działania, potem pojawily sie kolejne tematy - bankowe, ubezpieczeniowe, umowy roznego rodzaju- wszystkie sprawy wykonane byly terminowo i bez zarzutu

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Hanna S.

  Rozmowy z firmą Fluence Finance przebiegały sprawnie i satysfakcjonująco. Jestem pełna podziwu dla tempa działania przedstawiciela firmy, kontakt był za każdym razem błyskawiczny, wyjaśnienia udzielane wyczerpująco, dokładnie, zrozumiale dla laika w sprawach finansowych (a to ważne), a przy tym niepozbawione humoru i dowcipu. I własnie dlatego mogę tę firmę i jej pracownika polecić.

 • ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa

  • Warszawa

  Kancelaria Finansowa ROYAL CAPITAL powstała w 2004 r. Specjalizujemy się w zakresie udzielania kredytów - gotówkowe, - konsolidacyjne, - samochodowych, - leasingu - dla firm - dla osób prywatnych - hipotecznych Ubiegać się o finansowanie mogą osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie bądź umowy o dzieło Przeznaczenie: dowolny cel kredytowy. Nawet do 0% prowizji od udzielenia pożyczki! Oferta kredytowa przygotowana jest z myślą o różnorodnych potrzebach pojawiających sie w zakresie finansowania bieżących oraz inwestycyjnych potrzeb działalności przedsiębiorstw. Oferujemy kredyty: Linie w rachunku bieżący Inwestycyjne Odnawialne Ofertę wyróżnia: Elastyczne podejście do każdej z działalności Indywidualne ustalenie wysokości kredytu Marże uzależnione od specyfiki firmy oraz od rodzaju zabezpieczenia Doświadczenie na rynku kredytowym oraz wiedza w zakresie produktów bankowych gwarantuje wybór procedury finansowania na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra doradzi i wybierze prostą i szybką procedurę kredytową.

 • Mecenas Biznesu - Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa

  Prowadzisz firmę? Wejdź na stronę: >> www.mecenasbiznesu.pl << i korzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy na temat prawnych aspektów prowadzenia biznesu. Chcesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę barterową? Sprawdź: www.mecenasbiznesu.pl/umowa-barterowa/ Ktoś naruszył Twoje prawo autorskie? Dowiedz się jaka odpowiedzialność mu grozi z tego tytułu! www.mecenasbiznesu.pl/naruszenie-praw-autorskich-odpowiedzialnosc-cywilna-i-karna/ Jak zawrzeć umowę? 10 zasad, które musi znać przedsiębiorca www.mecenasbiznesu.pl/jak-zawrzec-umowe-10-zasad/ Postępowanie nakazowe – jak odzyskać pieniądze bez rozprawy www.mecenasbiznesu.pl/postepowanie-nakazowe/ Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie spółek osobowych i ich wspólników www.mecenasbiznesu.pl/opodatkowanie-spolek-osobowych-i-ich-wspolnikow/ Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy. Jeżeli potrzebujesz: - opinii prawnej uwzględniającej ryzyko prawne i biznesowe; - wewnętrznej dokumentacji prawnej w firmie, projektów umów, regulaminów; - złożenia pozwu lub innego pisma procesowego, pisma do urzędu skarbowego lub innego organu administracji publicznej; - reprezentacji w sądzie; - pomocy lub zastępstwa w negocjacjach z kontrahentem; to dobrze trafiłeś!

 • Euro-Office Corporate Services, Paweł Wojciechowski

  • Warszawa

  Euro-Office Corporate Services to nowoczesne rozwiązanie dla Przedsiębiorców i Firm poszukujących Adresu Siedziby oraz Wyposażonych Pokoi Biurowych. Nasza Firma oferuje Państwu pełną gamę Usług Organizacyjnych pozwalających prowadzić działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach związanych z prowadzeniem biura. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie usługi jak: - Wirtualne Biuro - Wynajem adresu siedziby - Instant Office - Obsługa Księgowa - Obsługa Prawna - Zakładanie i sprzedaż spółek

 • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  • Warszawa
  Jarosław Z.

  Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

 • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k.

  • Warszawa
  Mariusz P.

  Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży
  Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • Kancelaria Adwokacka

  • WARSZAWA
  • NBF

  Niazależne Biuro Finansowe, jest firmą działającą w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym tworzącą platformę pomiędzy klientem, a firmami ubezpieczeniowymi i innymi instytucjami finansowymi. Niazależne Biuro Finansowe dzięki współpracy z wieloma podmiotami sektora finansowo-ubezpieczeniowego jest w stanie, na bazie wielu produktów jakimi dysponuje, zaproponować Klientom kompleksowe, komercyjne oferty, dotyczące zabezpieczenia prowadzonej działalności gospodarczej i strefy życia osobistego Klientów.

 • Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

  • Warszawa
  Anna

  Bardzo miła i fachowa obsługa, tłumaczenie szybkie i bardzo wysoki poziom. Polecam wszystkim tę firmę

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Media Project Group

  Jesteśmy doświadczoną agencją interaktywną. Web design, E-commerce, aplikacje mobilne, branding, kampanie 360º, sem i seo, Social Media, Copywriting.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Polskie Centrum Odszkodowań, Piotr Kolanowski
  Magdalena G.

  Jako osoba poszkodowana w wypadku drogowym korzystałam z usług Polskiego Centrum Odszkodowań. Wysoki poziom zaangażowania w moją sprawę, rzetelność w wyjaśnianiu każdego etapu procesu oraz profesjonalizm pracowników poskutkowało uzyskaniem odszkodowania za wypadek, zwrotu kosztów leczenia oraz renty powypadkowej. W szczególności pragnę podziękować mec. Piotrowi Kolanowskiemu z KPRF Law Office za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Jestem zadowolona z całości przebiegu procesu i z całą pewnością mogę polecić tę firmę osobom poszukującym fachowej i profesjonalnej pomocy. Magdalena G.z Warszawy.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Borowiec
  Jarek P.

  Dzięki sprawnej interwencji mecenasa Radosława Borowca i prawidłowej taktyce postępowania Sąd uwzględnił moje powództwo o zapłatę przeciwko ubezpieczycielowi jako uzupełnienie kwoty odszkodowania, a Sąd II instancji utrzymał ten wyrok w mocy. Gdy sporządzam tę opinię, odzyskałem już należne mi odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń i ta sprawa odeszła już do przeszłości. Podoba mi się wysoka komunikatywność tego adwokata i jego przychylny stosunek do klienta oraz zaangażowanie.

 • Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c.

  • Warszawa

  Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski obsługuje klientów m.in. w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego i rodzinnego. Jesteśmy naturalnym wyborem dla Klientów, które oczekują zindywidualizowanego, wszechstronnego i efektywnego doradztwa. Kładziemy nacisk na zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań Klienta, z którym staramy się budować długoletnie relacje. Ponad 30-osobowy zespół, składający się głównie z doświadczonych radców prawnych i adwokatów dostarcza usługi doradztwa prawnego we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • SK Lawyers. Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska.

  „SK Lawyers” Rafał W. Sikorski i Daria Krzyżanowska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska powstała z jako efekt współpracy Kancelarii Radcy Prawnego Rafała Sikorskiego oraz Kancelarii Adwokackiej Darii Krzyżanowskiej działających na rynku usług prawniczych od 2012 r. i zapewnia usługi doradztwa prawnego dla przedsiębiorców, instytucji publicznych, jak również osób fizycznych. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną dla podmiotów krajowych i zagranicznych, świadcząc również usługi w języku angielskim. Profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, ciągłe podnoszenie i zdobywanie nowych kwalifikacji oraz rozwój zespołu Kancelarii sprawiają, iż usługi świadczone przez Kancelarię są na najwyższym poziomie. Zaufało nam

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, poszukującym profesjonalnej obsługi Klienta w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Wyróżnia nas pragmatyczne podejście do Klienta oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Do problemów powierzonych Kancelarii przez naszych Klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań z uwzględnieniem stanowiska Klienta. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy, które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej i taką praktykę oferujemy. Doświadczenie zdobyte w prowadzaniu licznych postępowań pozwala naszemu zespołowi na świadczenie profesjonalnej obsługi prawnej.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba to kancelaria indywidualna świadcząca wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych oraz etycznych. Indywidualne podejście do każdego z klientów – tak podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i osób prywatnych – w połączeniu ze zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem pozwala nam na zaproponowanie Państwu optymalnych rozwiązań prawnych oraz wypracowanie szczegółowej strategii działania, dostosowanej do charakteru zleconych spraw. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z elementem międzynarodowym (m. in. rozwody z udziałem małżonków z zagranicy, reprezentacja obcokrajowców w postępowaniach karnych, postępowania przed wydziałami spraw cudzoziemców w Urzędach Wojewódzkich). Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego - w szczególności sprawy odszkodowawcze dotyczące wypadków drogowych oraz kredytów frankowych, prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, opieka nad dziećmi), sprawy gospodarcze i upadłościowe (w tym upadłość konsumencka).

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych o.

  BROSZURA INFORMACYJNA LORICA IURIS KANCELARII ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH CIECIERSKI RAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA W naszych działaniach stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo Klienta. Staramy się, aby zadowolenie ze współpracy z Kancelarią pozwalało na budowanie trwałych i długookresowych relacji. W naszej działalności od zawsze stawiamy na profesjonalizm: Zatrudniamy doradców podatkowych oraz specjalistów z dziedziny prawa finansowego i rachunkowości. Propozycja Kancelarii skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na ich formę prawną, zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i indywidualnych osób szukających pomocy prawnej. Reprezentujemy Klientów w każdym postępowaniu na terenie kraju, a także

 • Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej. Pasję do prawa łączę z młodzieńczą energią i chęcią niesienia pomocy osobom, które jej potrzebują.