Adwokaci Warszawa

Adwokaci w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019

 • Magdalena K.

  Jestem już po rozwodzie. Nie jest to z pewnością przyjemne doświadczenie, jednak z pomocą Pani Mecenas, na szczęście mam to już za sobą. Rozwód był z orzekaniem o winie małżonka. Wina udowodniona. Co do alimentów, zasądzone zostały takie jak chciałam uzyskać. Pani Mecenas jest osobą bardzo zaangażowaną, twardą i konkretną. Świetnie poradziła sobie z naszym przeciwnikiem. Duża wiedza, widać było to na rozprawach. Profesjonalizm 100 %. Ceniłam sobie również to, że pozostawałyśmy w stałym kontakcie. Zawsze kiedy miałam pytania, a było ich mnóstwo, Pani Mecenas cierpliwie mi wszystko tłumaczyła. Zawsze odbierała telefon, odpisywała na wiadomości. Super podejście do klienta. Na pewno będę polecać tego prawnika. Pozdrawiam. Magdalena

 • Ela S.

  Współpraca z Panem Ernestem to czysta przyjemność. Takich adwokatów powinno być więcej!!! Miła atmosfera podczas spotkań w kancelarii, rzetelne podejście do problemu. Pozytywne zakończenie sprawy solidnie wypracowane. Prawnik Godny polecenia!!! Dziękuję za miłą współpracę.

 • Bartłomiej S.

  Bardzo dobre planowanie, nadzwyczajne przygotowanie do każdej rozprawy, sumienność, śmiało i z czystym sumieniem polecam jak dla mnie NAJLEPSZĄ KANCELARIĘ PRAWNICZĄ z jaką miałem przyjemność współpracować.

 • Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy

  Kompetentny prawnik w zakresie prawa oświatowego, w szczególności w zakresie komentowania tego prawa. Zdobył uznanie za swoje komentarze wśród sędziów i palestry, którzy posługują się jego opiniami w orzecznictwie i w postępowaniu procesowym. Potrafi także zrewidować swoje poglądy w dyskusji z praktykami. Krytyczny wobec oświatowej biurokracji i dewaluacji prawa oświatowego.

 • Marzena J.

  Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

 • Barbara P.

  Wyjątkowo skuteczna pani adwokat Anna Grabowska. Profesjonalna i mocno zaangażowana. Nie wysyła aplikantów na sprawy sądowe i sama reprezentuje w sądzie. Można jej powierzyć sprawę i spokojnie czekać na wynik. Niczego nie przeoczy i wykorzystuje wszystkie możliwości prawne. Polecam -jest najlepsza!

 • Mariusz G.

  Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pana Adwokata Michała Karbownika, który sprawnie reprezentował mnie w pomyślnie dla mojego syna i dla mnie przeprowadzonych postępowaniach sądowych o ograniczenie władzy rodzicielskiej matki, ustanowienie miejsca zamieszkania syna przy mnie i uzyskanie alimentów na dziecko od matki. Podkreślić należy, że Pan Mecenas zawsze na pierwszym miejscu stawia interesy i potrzeby dziecka oraz w sposób bardzo elastyczny wielokrotnie udzielał mi pomocy prawnej również w relacjach ze Szkołą Podstawową syna i wielu innych trudnych sytuacjach rodzinnych.

 • Maria G.

  Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

 • Paweł K.

  Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

 • Piotr G.

  Bardzo pozytywnie oceniamy z żoną Kancelarię Adwokacką. Pani Elżbieta jest osobą ciepłą i życzliwą w stosunku do klientów, zawsze służy dobrą radą i pomocną, fachową wiedzą w zakresie prowadzonych spraw. Potrafi pomóc w każdej, nawet bardzo skomplikowanej i trudnej sytuacji.Wszystko udało się załatwić bardzo szybko i z pozytywnym dla nas skutkiem. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy usługi Pani Mecenas.

 • Więcej profesjonalistów

 • Mirosław W.

  Polecam! Pan Konrad Jankowski bardzo mi pomógł w mojej sprawie, fachowa i szybka pomoc. Dobry kontakt, duże zaangażowanie, bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam.

 • Osobiście zajmuję się każdą sprawą od jej początku do końca. Przede wszystkim staram się prowadzić Klienta w toku procesu, tak aby uzyskał najbardziej korzystne dla niego rozwiązanie. Podczas swojej działalności zawodowej reprezentowałem Klientów zarówno w sprawach cywilnych, rodzinnych (w szczególności rozwód, podział majątku, postępowanie spadkowe) jak i sprawach karnych (w szczególności jazda pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających). Specjalizuje się także w postępowaniach przeciwko bankom i instytucjom finansowym. Od kilku lat reprezentuje kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym nielegalne konstrukcje umów tzw. kredytów frankowych.

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko
  Mariusz T.

  Współpraca naszej firmy z Panią Mecenas trwa od kilku lat i śmiało mogę polecić jej usługi w 100%. Profesjonalistka w każdym calu - rzetelna, zaangażowana, z dobrym podejściem do klienta. Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego oraz Jej doświadczenie w sprawach kontraktów budowlanych i spraw firmowych dają nam poczucie bezpieczeństwa. Poza tym Pani Mecenas jest skuteczna zarówno w sprawach sądowych (również pracowniczych) jaki i w negocjacjach, o czym nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu.

 • Adwokaci

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawnicza Adwokaci i Radcowie Prawni
  PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in. sprawy z zakresu prawa karnego, w tym karnoskarbowego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria oferuje udzielanie porad prawnych, reprezentowanie przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji na każdym etapie postępowania, a ponadto sporządzanie wszelkich pism procesowych i umów. Facebook: https://www.facebook.com/Kancelaria-Adwokacka-Adwokat-Marcin-Bia%C5%82ecki-1908917665997994/

 • Małgorzata O.

  Szybkie nawiązanie kontaktu,dogodne terminy spotkań, bardzo konkretne możliwość rozwiązania problemu obraz przyjazny kontakt.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni

  Zespół LEGALITY tworzą doświadczeni prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem. Nasi eksperci są cytowani w ogólnopolskiej prasie - między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, czy Gazecie Giełdy Parkiet. W 2018 roku LEGALITY zostało wyróżnione w plebiscycie ORŁY PRAWA. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami. Do prowadzonych spraw podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie - każdorazowo wyjaśniamy klientowi szanse i ryzyka związane z prowadzoną sprawą. Jesteśmy transparentni. Po zapoznaniu się ze sprawą przedstawiamy klientowi jasne warunki wynagrodzenia, a w zawartej umowie gwarantujemy, że nie ulegną one zmianie. Do prowadzonych spraw podchodzimy indywidualnie. Każdy klient LEGALITY otrzymuje usługę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasza skuteczność jest ponadprzeciętna. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Rozumiemy, że nasza responsywność jest równie ważna jak posiadane kompetencje.

 • Porady Prawne

  • Warszawa
  • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  Staram się być prawnikiem z ludzką twarzą. Mówię jasno, a paragrafy zamieniam na praktyczne rozwiązania. Stawiam na szczere doradztwo i rzeczowość. Działam z pełnym zaangażowaniem, bo lubię widok zadowolonych klientów. Pomagam przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i osobom indywidualnym. Specjalizuję się w sporach sądowych, kompleksowej obsłudze firm i ochronie danych osobowych. Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przykładowe sprawy, którymi się zajmowałam: 1) Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja): - wygrana sprawa o prawidłowość dokonanej naprawy pomocy drogowej, - wygrana sprawa o zapłatę kary umownej za nieterminowe przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, - wielokrotne uzyskiwanie nakazów zapłaty wraz z klauzulami wykonalności w sprawach niezapłaconych faktur lub not obciążeniowych oraz przeprowadzenie skutecznej egzekucji tytułów wykonawczych. 2) Umowy - przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, o współpracę, o świadczenie usług transportowych, o zachowaniu poufności, o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, o przeniesieniu praw autorskich, o produkcję filmu, o stworzenie strony internetowej, o stworzenie aplikacji mobilnej. 3) Sprawy pracownicze - wygranie sprawy o wypłatę nienależnego wynagrodzenia, - tworzenie regulaminów pracy oraz regulaminów wynagrodzeń. 4) Dzieci i rozwody - sprawa o rozwód, - ustalenie kontaktów z dzieckiem, - alimenty dla dziecka. 5) Spółki i działalność gospodarcza - pomoc w wyborze formy prawnej działalności, - doradztwo w procesie rejestracji spółki z o.o., przygotowanie umowy spółki z o.o., - bieżąca obsługa prawna spółek z sektora transportowego, innowacji, pośrednictwa finansowego, rekrutacji pracowników; - przeprowadzenie procesu rozwiązania spółki komandytowej. 6) Ochrona danych osobowych - tworzenie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, - rejestracja zbiorów danych. 7) Działalność reklamowa i marketingowa przedsiębiorców - przygotowywanie i opiniowanie regulaminów konkursów i promocji, - kontrola reklam, newsletterów i akcji mailingowych pod kątem zgodności z prawem. 8) Stowarzyszenia i fundacje - pomoc w wyborze formy prawnej dla organizacji pozarządowej, - przygotowywanie i opiniowanie statutów fundacji i stowarzyszeń, - obsługa prawna stowarzyszenia. 9) Szkolenia - prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy, - prowadzenie szkoleń z zakładania i prowadzenia stowarzyszeń i fundacji.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

  Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Spieler powstała w 2004 r. świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz Przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Warszawy. Właścicielem i założycielem Kancelarii jest adwokat Monika Spieler wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, doświadczony prawnik i mediator. Ma w swoim dorobku udział w setkach spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, autorskiego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, gospodarczego. Ekspert w programie „Zapytaj mecenasa” w ITV, zapraszana do programów telewizyjnych o tematyce prawnej. Kancelaria reprezentuje Klientów w sądach powszechnych: rejonowych, okręgowych, apelacyjnych, WSA, NSA, SN oraz przed organami administracji publicznej na każdym etapie postępowania, jak również w bankach, przed pracodawcami i przed deweloperami. Sporządzamy pisma procesowe, np. pozwy, apelacje, kasacje, zażalenia, sprzeciwy, wnioski, odwołania od decyzji, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne i projekty umów, uczestniczymy w negocjacjach oraz w przesłuchaniach karnych.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Prawna GrawaLex

  • Warszawa
  Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adw. Ada Chmielewska - Ciż i Wspólnicy
  Kinga s.

  Bardzo profesjonalne podejście, szeroki zakres spraw. Pani Mecenas to wyjątkowa osoba pod każdym względem. Jest empatyczna i profesjonalna zarazem. Ma bardzo dobre rozeznanie w zawiłościach prawnych. Szybko kojarzy fakty i łączy zdarzenia. Jest komunikatywna i zawsze zaangażowana, a przy tym "ludzka". To bardzo dobry prawnik! Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. ADA CHMIELEWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Adwokat

  • Warszawa
  • Kancelaria Lex Causa
  Agata K.

  Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej
  Katarzyna O.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak

  • Warszawa
  Karol Z.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenas Katarzyną Augustyniak. Dzięki jej pomocy udało się wygrać trudną sprawę. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim !

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • IPrawnicy

  IPrawnicy to prężnie działająca firmą prawnicza która dzięki bogatemu zespołowi prawników jest w stanie zapewnić fachową pomoc ze wszystkich gałęzi prawa. To co Nas charakteryzuje to rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Wyznajemy zasadę, iż KAŻDMY MA PRAWO DO FACHOWEJ OPIEKI PRAWNEJ. Dbaj o swoje życie, Twoimi problemami prawnymi zajmą się iPrawnicy.

 • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  • Warszawa

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego PRELEX Katarzyna Pawlonka-Jurczyk
  Magdalena M.

  Pani Katarzyna jest profesjonalnym, a przy tym bardzo przyjaźnie nastawionym do klienta radcą prawnym, do którego zgłosiłam się po pomoc w sprawie trwającej już kilka miesięcy. Spodziewałam się problemów ze strony przeciwnej, a dzięki Pani Katarzynie sprawa została zaskakująco szybko i pomyślnie zakończona. Polecam z całego serca- warto skorzystać z pomocy prawnej, a Pani Katarzyna jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski

  • Warszawa

  SPRAWY KARNE Zajmuję się kompleksowo obroną osób fizycznych w postępowaniach karnych, karno-skarbowych i karno-gospodarczych, wszczynanych przez Prokuraturę, Urząd Skarbowy, Inspektorat Kontroli Skarbowej, Urząd Celny, Straż Graniczną, Policję, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy CBA. Reprezentuję pokrzywdzonych w charakterze oskarżyciela posiłkowego. PRAWO RODZINNE Reprezentuję klientów w sprawach o rozwód, separację, podział majątku, alimenty. Doradzam i sporządzam pisma procesowych. SPRAWY CYWILNE Udzielam porad prawnych, sporządzam umowy i pism procesowe. Podejmuję się spaw dotyczących roszczeń odszkodowawczych, uczestniczę także w negocjacjach. PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE Proponuję kompleksową ochronę prawną w obrocie gospodarczym – pomagam przy zakładaniu spółek, optymalizacji i doradzam w sprawach biznesowych. WINDYKACJA I POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE Realizuję przedsądowe negocjacje z dłużnikami, doradztwo w zakresie przygotowania dokumentacji na potrzeby postępowania sądowego oraz postępowania egzekucyjne.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal

  • Warszawa
  Diana K.

  Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Prawna Gołębiewski

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2017 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, na terenie Warszawa, województwo mazowieckie.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria radcy prawnego - radca prawny Agata
  Anna B.

  Pani mecenas w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi, w jaki sposób najlepiej i najtaniej rozwiązać mój problem. Na bieżąco informowała mnie o postępach w sprawie. Z góry wiedziałam jakie koszty poniosę. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwie słucha. Polecam

 • Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

  • Warszawa
  Paweł S.

  Kancelaria obsługiwała moją spółkę w celu negocjacji i zawarcia umów z dużym kontrahentem. Usługi na wysokim poziomie. Efekt końcowy również oceniam bardzo dobrze. Ceny średnio-warszawskie.

 • Aleksander Olender

  • Warszawa
  Tomasz P.

  Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

 • KANCELARIA ADWOKACKA

  • Warszawa
  Stanisława W.

  Rozmowa przebiegła bardzo konkretnie i rzeczowo, większość spraw omówiłyśmy przez telefon w czasie pierwszej rozmowy. Dało się odczuć, że Pani adwokat angażuje się w to co robi i zależy jej na kliencie.

 • FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

  • Warszawa

  Kancelaria Prawna FHF świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzi obsługę prawną firm. Stoimy na stanowisku, że profesjonalna usługa prawna nie musi być droga - nawet w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska

  • Warszawa

  Naszą misją jest świadczenie kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej. Podstawowa działalność Kancelarii to reprezentowanie klientów w sprawach sądowych.

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Autoserwis Jarosław Słupek

  Firma profesjonalnie podeszła do mojej sprawy, udzielono mi rzetelnych informacji przed jej przekazaniem. Miałam stały i bezproblemowy kontakt z przedstawicielem. Stosunek jakości obsługi do wynagrodzenia oceniam jako bardzo dobry. Szybko załatwili moją sprawę z sukcesem. Każdemu polecam!

 • DRAKKAR

  • Warszawa
  Alan A.

  Inżynier Adam Ciecwierz zrealizował dla mnie kosztorys remontu. Zadanie zostało wykonane szybko i dokładnie z wyczuciem budowlańca. Na szczególna uwagę zasługuje wzorowy kontakt oraz profesjonalizm wykonania zadania.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa
  DF RENPOL

  Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Mecenas Biznesu - Kancelaria Adwokacka

  Prowadzisz firmę? Wejdź na stronę: >> www.mecenasbiznesu.pl << i korzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy na temat prawnych aspektów prowadzenia biznesu. Chcesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę barterową? Sprawdź: www.mecenasbiznesu.pl/umowa-barterowa/ Ktoś naruszył Twoje prawo autorskie? Dowiedz się jaka odpowiedzialność mu grozi z tego tytułu! www.mecenasbiznesu.pl/naruszenie-praw-autorskich-odpowiedzialnosc-cywilna-i-karna/ Jak zawrzeć umowę? 10 zasad, które musi znać przedsiębiorca www.mecenasbiznesu.pl/jak-zawrzec-umowe-10-zasad/ Postępowanie nakazowe – jak odzyskać pieniądze bez rozprawy www.mecenasbiznesu.pl/postepowanie-nakazowe/ Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie spółek osobowych i ich wspólników www.mecenasbiznesu.pl/opodatkowanie-spolek-osobowych-i-ich-wspolnikow/ Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy. Jeżeli potrzebujesz: - opinii prawnej uwzględniającej ryzyko prawne i biznesowe; - wewnętrznej dokumentacji prawnej w firmie, projektów umów, regulaminów; - złożenia pozwu lub innego pisma procesowego, pisma do urzędu skarbowego lub innego organu administracji publicznej; - reprezentacji w sądzie; - pomocy lub zastępstwa w negocjacjach z kontrahentem; to dobrze trafiłeś!

 • Euro-Office Corporate Services, Paweł Wojciechowski

  • Warszawa
  Zuzanna R.

  Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie! Miła obsługa sekretarska, indywidualne podejście do każdego klienta. Zdecydowanie polecam to wirtualne biuro!

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla jest niewielkim, wyspecjalizowanym butikiem prawniczym obsługującym przede wszystkim sektor gospodarczy. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw oraz jednostek administracji publicznej. Prawnicy kancelarii wspierają jej klientów przy negocjacji, tworzeniu i analizie wzorców umów, umów wdrożeniowych, licencyjnych i utrzymaniowych oraz doradzają w zakresie prawa handlowego, prawa własności intelektualnej oraz prawa prywatności. Specjalizują się także w prawie bankowym. Biorą również udział w audytach prawnych oraz procesach łączenia i restrukturyzacji spółek. Kancelaria pomaga również przy wszelkich transakcjach związanych z pozyskiwaniem finansowania działalności gospodarczej Radca prawny Stefan Cieśla, jest prawnikiem, menadżerem oraz wykładowcą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Prowadził wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, SGH oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych, projektów informatycznych, doradztwie związanym z prawną ochroną oprogramowania oraz w rozwiązywaniu sporów. Mecenas Cieśla jest również blisko związany z sektorem telekomunikacji oraz finansów.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
  Mariusz P.

  Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży
  Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • NBF

  • WARSZAWA
  AGNIESZKA J.

  Sprawa załatwiona szybko, warunki określone w przejrzysty sposób.Pozyskanie środków w 7 dni ze wszystkimi dokumentami.Usługa warta swojej ceny.Firma godna polecenia.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Media Project Group
  Natalia R.

  Super pomoc, jestem wdzięczna za to, co dla mnie robicie. Prowadzicie porządne kampanie, w pełni dla mnie odpowiednie. Nie mam zastrzeżeń do Waszej pracy, a w przyszłości to chcę nawet wspólne działania rozwinąć, jeśli będzie taka możliwość. Dziękuję za wszystko.

 • Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

  • Warszawa

  Tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia zwykłe. Tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, szeptane). Tłumaczenia stron www. Tłumaczenia dokumentów samochodowych i innych. Prowadzenie korespondencji w imieniu klienta. Obsługa konferencji. Teren- Cała Polska

 • Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Borowiec
  Jarek P.

  Dzięki sprawnej interwencji mecenasa Radosława Borowca i prawidłowej taktyce postępowania Sąd uwzględnił moje powództwo o zapłatę przeciwko ubezpieczycielowi jako uzupełnienie kwoty odszkodowania, a Sąd II instancji utrzymał ten wyrok w mocy. Gdy sporządzam tę opinię, odzyskałem już należne mi odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń i ta sprawa odeszła już do przeszłości. Podoba mi się wysoka komunikatywność tego adwokata i jego przychylny stosunek do klienta oraz zaangażowanie.

 • Prawo Rodzinne

  • Warszawa
  • Polskie Centrum Odszkodowań, Piotr Kolanowski
  Magdalena G.

  Jako osoba poszkodowana w wypadku drogowym korzystałam z usług Polskiego Centrum Odszkodowań. Wysoki poziom zaangażowania w moją sprawę, rzetelność w wyjaśnianiu każdego etapu procesu oraz profesjonalizm pracowników poskutkowało uzyskaniem odszkodowania za wypadek, zwrotu kosztów leczenia oraz renty powypadkowej. W szczególności pragnę podziękować mec. Piotrowi Kolanowskiemu z KPRF Law Office za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Jestem zadowolona z całości przebiegu procesu i z całą pewnością mogę polecić tę firmę osobom poszukującym fachowej i profesjonalnej pomocy. Magdalena G.z Warszawy.

 • Rozwód. Weź go na spokojnie.

  • Warszawa

  Działamy w branży od 2008 roku. Zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne we wszelkich sprawach rodzinnych - rozwód, separacja, opieka nad dziećmy, władza rodzicielska, stwierdzenie nieważności małżeństwa, podział majątku, rozdzielność majątkowa. Każdy rozwód lub separacja oznacza wiele stresu i trudnych przeżyć zarówno dla samych małżonków, jak i ich bliskich. Dlatego naszym celem jest, by w prowadzonych przez nas sprawach było ich jak najmniej i by trwały jak najkrócej. Twój emocjonalny komfort i zabezpieczenie potrzeb finansowych oraz mieszkaniowych – to dla nas absolutny priorytet. Współpraca z prawnikami świeckimi i kościelnymi z całego kraju, jak również z detektywami i psychologami, daje nam możliwość zapewnienia kompleksowego wsparcia naszym Klientom. Możesz na nas liczyć niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i tego, jak skomplikowana jest Twoja sytuacja.