Kancelarie Prawne Warszawa

Najlepsze Kancelarie Prawne w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze w 2019

 • EWA K.

  Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej mecenasa Pana Panka. W \sposób szybki i sprawny pomógł mi w sprawie dokumentów. Napisał, zweryfikował pod względem prawnym. Bardzo dziękuję za tak szybkie nawiązanie ze mną kontaktu. Serdecznie pozdrawiam.

 • Ivanna S.

  Pan Sołub prowadził sprawę związanej z rozwodem( szlub w Paryżu , rozwód w Polsce) Jestem bardzo zadowolona. Całą sprawą zajmował się pan adwokat, ponieważ nie jestem polka i nie znam się na polskim prawie. Przyjechała tylko na rozprawę. Jakoś sprawy,zaufanie, szybka odpowiedz, znawca sprawy, profesionalizm - gwarantuje. Polecam pana adwokata Marcina Sołuba.

 • Katarzyna G.

  Dziękuję Pani Klaudii za pomoc. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, jednak Pani Klaudia znalazła rozwiązanie. Oprócz rozwiązania mojego problemu, mogłam liczyć na jej mentalne wsparcie, ludzkie podejście. Polecam!

 • Marcin M.

  Szybka, rzetelna i fachowa praca bez żadnych ściem. Ocena bardzo dobra. Zdecydowanie polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT MARCIN BIAŁECKI.

 • Marta G.

  Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Wiem, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

 • Katarzyna P.

  Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Pani adwokat Monika Spieler okazała się niezastąpiona przy mojej sprawie. Bardzo polecam!

 • Halina K.

  Godni zaufania, profesjonalne podejście do problemów, jasne i klarowne zasady działania.

 • Agata K.

  Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

 • Stanisława W.

  Rozmowa przebiegła bardzo konkretnie i rzeczowo, większość spraw omówiłyśmy przez telefon w czasie pierwszej rozmowy. Dało się odczuć, że Pani adwokat angażuje się w to co robi i zależy jej na kliencie.

 • Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

 • Więcej profesjonalistów

 • Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Tomasz Wiliński

  Kancelarię tworzy zgrany zespół profesjonalistów zajmujących się prawem karnym, cywilnym i rodzinnym, gospodarczym, procesami inwestycyjnymi, prawem medycznym i błędami lekarskimi, prawem sportowym, prawem rynków sztuki oraz stałą obsługą przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Liderem zespołu jest Tomasz Wiliński - Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie, MBA w specjalności Energetyka, Menedżer Sportu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studiów podyplomowych Prawo Lotnicze Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych Prawo Rosyjskie w Instytucie Prawniczym w Sankt Petersburgu i Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych Marketing w sporcie na ZWKF w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu. Członek Komisji Wizerunku i Komunikacji oraz Koła Prawników Zagranicznych przy ORA w Warszawie, Polskiego Klubu Lotniczego, Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego, ECBA (European Criminal Bar Association) z siedzibą w Londynie, The European Fraud and Compliance Lawyers (EFCL) z siedzibą w Londynie, The Defence Extradiction Lawyer's Forum (DELF), Warszawskiej Izby Gospodarczej.

 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus. Bezpłatna konsultacja, przygotowanie pisma, pozwu, wniosku już od 20 zł. Prawo rodzinne, alimenty, prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy, prawo karne etc. Stała obsługa Państwa firmy bez kosztów abonamentu. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą prawną, reprezentacją klienta, windykacja i inne. Ceny konkurencyjne. Oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, które chcą mieć stałego prawnika bez abonamentu za przyzwoite pieniądze. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszą siecią kancelarii prawnych w Polsce dzięki czemu możemy w każdej chwili przekazać Państwa sprawę profesjonalnemu prawnikowi z Państwa okolicy. Nasza Kancelaria powstała w tym roku, ale została założona z pasji i chęci niesienia pomocy innym. Wyróżnia nas cierpliwość, wiedza prawnicza, elastyczność, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim cena. Wybór naszej kancelarii będzie najlepszym wyborem dla firmy, która potrzebuje prawnika, a nie chce płacić abonamentu i wysokich cen za usługi. ZAPRASZAMY.

 • Doskonała Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

  Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12 lok. 3, 02 - 566 Warszawa // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Małgorzata G.

  Polecam usługi Pana Mecenasa, klient stuprocentowo zaopiekowany od początku do końca trwania czynności prawnych. Pełen profesjonalizm!

 • Marzena J.

  Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Dołącz do naszych Kancelarii Prawnych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Izabela N.

  Dla mnie nr 1 wśród specjalistów od złożonych spraw sądowych (a miałam okazje poznać wielu w ciągu ostatnich 20 lat i oceniam na podstawie efektów). Niezwykle kompetentna, skrupulatna i komunikatywna. Jak trzeba to pokazuje pazurki. Pani Mecenas - jeszcze raz dziękuję za dziś !!!

 • Kancelaria adwokacka Ernesta Mocarskiego specjalizuje się obsłudze prawnej: - osób fizycznych; - osób prawnych Głównym celem działalności kancelarii jest, jak najlepsze reprezentowanie klientów kancelarii przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami Państwowymi. Pracownicy kancelarii charakteryzują się empatią, szybkością działania oraz rzetelnością, a najważniejsze dla nas jest skuteczność działania. Główne obszary działania to: - prawo karne, prawo karne skarbowe - reprezentowania klientów w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym. Kancelaria reprezentuje klientów w wszelkich sprawach karnych, a w szczególności w sprawach przestępstw gospodarczych; - prawo odszkodowawcze - uzyskanie odszkodowania, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz poniesione koszty w związku z wypadkami, zdarzeniami losowymi; - prawo rodzinne - reprezentowanie klientów w sprawach rozwodowych. Ponadto adwokat Ernest Mocarski prowadzi obsługę prawną klientów anglojęzycznych. Siedziba Kancelarii mieści się przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ul. Kopernika 30, lok. 508 na warszawskim Śródmieściu w sześciokondygnacyjnej kamienicy - zaprojektowanej przez Czesława Przybylskiego we współpracy z Alfonsem Gravierem i wybudowanej w stylu wczesnego modernizmu w latach 1911-1912. Z biura Kancelarii rozpościera się wspaniały widok na warszawskie Centrum i nowoczesną ulicę Świętokrzyską. Od nowo powstałej stacji Metro Nowy Świat, kamienicę dzieli zaledwie 100 metrów. Zapraszam na stronę internetową kancelarii: www.ernestmocarski.pl

 • PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Działamy w branży od 2008 roku. Nasza specjalizacja obejmuje przede wszystkim prawo cywilne, prawo rodzinne (w tym rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, przysposobienie), a nadto prawo karne, windykację należności, odszkodowania komunikacyjne oraz kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Swoje usługi oferujemy na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi zarówno na podstawie stałej współpracy jak też indywidualnych zleceń. Przy realizacji powierzonych nam zadań wyróżniamy się dużym zaangażowaniem, starannością i pełnym profesjonalizmem.

 • Doskonałe Usługi Prawnicze

  • Warszawa
  • Mecenas Biznesu - Kancelaria Adwokacka

  Prowadzisz firmę? Wejdź na stronę: >> www.mecenasbiznesu.pl << i korzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy na temat prawnych aspektów prowadzenia biznesu. Chcesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę barterową? Sprawdź: www.mecenasbiznesu.pl/umowa-barterowa/ Ktoś naruszył Twoje prawo autorskie? Dowiedz się jaka odpowiedzialność mu grozi z tego tytułu! www.mecenasbiznesu.pl/naruszenie-praw-autorskich-odpowiedzialnosc-cywilna-i-karna/ Jak zawrzeć umowę? 10 zasad, które musi znać przedsiębiorca www.mecenasbiznesu.pl/jak-zawrzec-umowe-10-zasad/ Postępowanie nakazowe – jak odzyskać pieniądze bez rozprawy www.mecenasbiznesu.pl/postepowanie-nakazowe/ Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie spółek osobowych i ich wspólników www.mecenasbiznesu.pl/opodatkowanie-spolek-osobowych-i-ich-wspolnikow/ Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy. Jeżeli potrzebujesz: - opinii prawnej uwzględniającej ryzyko prawne i biznesowe; - wewnętrznej dokumentacji prawnej w firmie, projektów umów, regulaminów; - złożenia pozwu lub innego pisma procesowego, pisma do urzędu skarbowego lub innego organu administracji publicznej; - reprezentacji w sądzie; - pomocy lub zastępstwa w negocjacjach z kontrahentem; to dobrze trafiłeś!

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług kancelarii prawnej? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a kancelarie prawne z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  • Warszawa

  Staram się być prawnikiem z ludzką twarzą. Mówię jasno, a paragrafy zamieniam na praktyczne rozwiązania. Stawiam na szczere doradztwo i rzeczowość. Działam z pełnym zaangażowaniem, bo lubię widok zadowolonych klientów. Pomagam przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i osobom indywidualnym. Specjalizuję się w sporach sądowych, kompleksowej obsłudze firm i ochronie danych osobowych. Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przykładowe sprawy, którymi się zajmowałam: 1) Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja): - wygrana sprawa o prawidłowość dokonanej naprawy pomocy drogowej, - wygrana sprawa o zapłatę kary umownej za nieterminowe przyłączenie do sieci elektroenergetycznej, - wielokrotne uzyskiwanie nakazów zapłaty wraz z klauzulami wykonalności w sprawach niezapłaconych faktur lub not obciążeniowych oraz przeprowadzenie skutecznej egzekucji tytułów wykonawczych. 2) Umowy - przygotowywanie i opiniowanie umów o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, o współpracę, o świadczenie usług transportowych, o zachowaniu poufności, o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, o przeniesieniu praw autorskich, o produkcję filmu, o stworzenie strony internetowej, o stworzenie aplikacji mobilnej. 3) Sprawy pracownicze - wygranie sprawy o wypłatę nienależnego wynagrodzenia, - tworzenie regulaminów pracy oraz regulaminów wynagrodzeń. 4) Dzieci i rozwody - sprawa o rozwód, - ustalenie kontaktów z dzieckiem, - alimenty dla dziecka. 5) Spółki i działalność gospodarcza - pomoc w wyborze formy prawnej działalności, - doradztwo w procesie rejestracji spółki z o.o., przygotowanie umowy spółki z o.o., - bieżąca obsługa prawna spółek z sektora transportowego, innowacji, pośrednictwa finansowego, rekrutacji pracowników; - przeprowadzenie procesu rozwiązania spółki komandytowej. 6) Ochrona danych osobowych - tworzenie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, - rejestracja zbiorów danych. 7) Działalność reklamowa i marketingowa przedsiębiorców - przygotowywanie i opiniowanie regulaminów konkursów i promocji, - kontrola reklam, newsletterów i akcji mailingowych pod kątem zgodności z prawem. 8) Stowarzyszenia i fundacje - pomoc w wyborze formy prawnej dla organizacji pozarządowej, - przygotowywanie i opiniowanie statutów fundacji i stowarzyszeń, - obsługa prawna stowarzyszenia. 9) Szkolenia - prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy, - prowadzenie szkoleń z zakładania i prowadzenia stowarzyszeń i fundacji.

 • LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni

  • Warszawa

  Zespół LEGALITY tworzą doświadczeni prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem. Nasi eksperci są cytowani w ogólnopolskiej prasie - między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, czy Gazecie Giełdy Parkiet. W 2018 roku LEGALITY zostało wyróżnione w plebiscycie ORŁY PRAWA. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami. Do prowadzonych spraw podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie - każdorazowo wyjaśniamy klientowi szanse i ryzyka związane z prowadzoną sprawą. Jesteśmy transparentni. Po zapoznaniu się ze sprawą przedstawiamy klientowi jasne warunki wynagrodzenia, a w zawartej umowie gwarantujemy, że nie ulegną one zmianie. Do prowadzonych spraw podchodzimy indywidualnie. Każdy klient LEGALITY otrzymuje usługę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasza skuteczność jest ponadprzeciętna. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Rozumiemy, że nasza responsywność jest równie ważna jak posiadane kompetencje.

 • Najwyższej Klasy Porady Prawne

  • Warszawa
  • Lion's Legal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Lion's Legal jest firmą świadczącą abonamentowe usługi prawne. Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach: zmiany prawa, interpretacja przepisów, mnóstwo pism i umów. Prowadząc biznes (czy też w codziennym życiu) musimy się z tym zmagać non-stop. Aby nie musieć spędzać żmudnych godzin w umowach, przepisach i ich interpretacjach powstał Lion’s Legal. Firma świadcząca profesjonalne usługi doradztwa prawnego. To my w imieniu klienta weryfikujemy podpisywane przez niego umowy, nawiązywane współprace i realizowane aktywności. Dzięki temu nasi klienci zyskują tak cenny czas i bezpieczeństwo zarówno w biznesie jak i sprawach codziennych.W ramach abonamentu klienci otrzymują stałą ochronę prawną, weryfikację zawieranych umów i podejmowanych świadczeń. Dbamy o czas i bezpieczeństwo prawne naszych Klientów. Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to obsługa prawna działalności gospodarczych sektora MŚP, współpracujemy z wieloma Kancelariami i działamy na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy głównie on-line.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  • Warszawa
  Jarosław Z.

  Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

 • Doskonałe Usługi Prawne

  • Warszawa
  • Rejestr Błędów Medycznych

  Fundacja Rejestr Błędów Medycznych wspiera poszkodowanych pacjentów, którzy na skutek błędu medycznego doznali trwałego uszczerbku na zdrowiu. Udziela bezpłatnych porad prawnych. Prawnicy fundacji nieodpłatnie analizują, czy doszło do błędu medyczne, kto jest podmiotem odpowiedzialnym za błąd medyczny i gdzie należy kierować roszczenia. Rejestr Błędów Medycznych pomaga złożyć pozew o błąd medyczny, nadzoruje procedurę dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne. Pomaga uzyskać zadośćuczynienie, odszkodowanie i rentę za błąd medyczny. Odszkodowanie od szpitala można uzyskać przed sądem lub wojewódzką komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych, w każdym z tych przypadków uzyskasz merytoryczne wparcie skutecznych i doświadczonych prawników medycznych, którzy z ramienia fundacji reprezentują poszkodowanych pacjentów. Fundacja działa na terenie całej Polski. Wystarczy zadzwonić pod nr 722 007 220, aby uzyskać bezpłatną poradę i wskazówki jak skorzystać z pomocy Rejestru Błędów Medycznych. Odszkodowanie za błąd lekarski, błąd w sztuce lekarskiej, błąd medyczny- Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Olsztyn.

 • Kancelaria Adwokacka adw. Ada Chmielewska - Ciż i Wspólnicy

  • Warszawa
  Jerzy N.

  Pani Mecenas jest bardzo dobrym prawnikiem, doskonale prowadzi sprawy zarówno te małe, jak np. lokalowe, jak i te wielkie, jak doradztwo dla Ministerstwa Gospodarki, czy w sprawie przeciwko Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Gorąco polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. ADA CHMIELEWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Pierwszorzędna Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna GrawaLex

  Kancelaria Prawna GrawaLex to jedna z wiodących kancelarii na rynku Polskim. Obsługuje kontrahentów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Wysoka jakość usług i pełny profesjonalizm to zasługa wyspecjalizowanych prawników, aplikantów i radców pranych oraz adwokatów reprezentujących kancelarię GrawaLex. Kancelaria podzielona jest na następujące działy: - dział prawa gospodarczego - obsługa przedsiębiorców - dział prawa pracy - obsługa pracodawców i pracowników - dział windykacji należności - dział spraw rodzinnych i spadkowych - działy specjalistyczne zajmujące się m. in: prawem transportowy, telekomunikacyjnym, prawem własności intelektualnej etc.

 • Znakomite Usługi Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kozłowska

  Działamy w branży od 2004 roku. Nasza specjalność to prawo rodzinne - rozwody, przysposobienie, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku na terenie Warszawa i okolice. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych o zapłatę, odszkodowania, w sprawach spadkowych. Prowadzimy również sprawy związane z prawem mieszkaniowym (uchylenie uchwał wspólnoty mieszkaniowej, najem, eksmisja). Świadczymy pomoc prawną przedsiębiorcom w zakresie ich bieżącej działalności. Wprowadzane zmiany przepisów prawa oraz nakładanie nowych obowiązków na przedsiębiorców często wymagają pomocy prawników a Kancelaria jest przygotowana do świadczenia tego rodzaju wsparcia. Współpracujemy z Klientami na podstawie stałych umów lub okazjonalnych zleceń. Przygotowujemy projekty umów, pism, apelacji, zażaleń, odwołań od decyzji. Wartościami, którymi zawsze kierujemy się realizując zlecenie to dobro Klienta, należyta staranność, profesjonalizm.

 • Profesjonalne Usługi Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz
  Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

  Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

  • Warszawa

  Kancelaria adwokacka w Warszawie, specjalizujemy się z zakresu prawa gospodarczego, prawa zamówień publicznych, prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo karne skarbowe. Działamy sprawnie przy czym zachowujemy najwyższe standardy. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy swoją pracę łączą z pasją. Potrzebujesz prawnika, adwokata, radcy prawnego? Napisz do naszej kancelarii Adwokackiej a doradzimy jak podejść do danej sprawy. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie.

Opinie i porady na temat kancelarii prawnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat kancelarii prawnych, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi prawne - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Prześlemy Twoje zapytanie do wielu firm a one skontaktują się i zaproponują swoje produkty.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak

  • Warszawa
  Marta W.

  Adwokat Katarzyna Augustyniak zajęła się moją sprawą. Adwokat jest bardzo rzetelna i profesjonalna. Wszystko mi tłumaczyła. POLECAM

 • Bezkonkurencyjna Obsługa Prawna

  • Warszawa
  • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

  BROSZURA INFORMACYJNA LORICA IURIS KANCELARII ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH DĄBROWSKI CIECIERSKI RAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA Celem Kancelarii LORICA IURIS jest wszechstronne wspieranie przedsięwzięć gospodarczych jej Klientów w zakresie obsługi prawnej i podatkowo - rachunkowej. W naszej działalności od zawsze stawiamy na profesjonalizm, wszechstronność i szybkość działania. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników – Adwokatów, Radców Prawnych, Aplikantów, Doradców Podatkowych i innych specjalistów z wielu dziedzin prawa, a także strukturze samodzielnych Oddziałów w 7 największych miastach Polski jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną oraz reprezentować Klientów w każdym postępowaniu na terenie kraju, a także poza jego granicami. LORICA IURIS zapewnia również wszechstronną i rzetelną obsługę prawno – podatkową. Zatrudniamy doradców podatkowych oraz specjalistów w dziedzinie prawa finansowego i rachunkowości. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, finansowym i obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych. Propozycja Kancelarii skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na ich formę prawną, zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych koncernów. Obsługujemy także osoby fizyczne oraz inne podmioty, takie jak stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje i organizacje pożytku publicznego. Pełen zakres usług prawno - finansowych, niezbędnych w prowadzonej przez Państwa działalności, obejmuje: doradztwo na etapie tworzenia przedsiębiorstwa, pomoc przy jego reorganizacji i ewentualnym przekształceniu, obsługę organów statutowych przedsiębiorstwa, doradztwo w sprawach dotyczących bieżącego funkcjonowania firmy (np. przygotowywanie i opiniowanie umów z kontrahentami), konsultacje z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego, karnego oraz prawa pracy, reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej, odzyskiwanie należności od nierzetelnych kontrahentów, szkolenia podnoszące kwalifikacje kadry zarządzającej i pracowników, doradztwo podatkowe, audyt i obsługę księgową, sporządzanie opinii i przygotowywanie dokumentacji podatkowej do cen transferowych, reprezentację przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi, pomoc przy pozyskiwaniu funduszy strukturalnych i uczestnictwie w przetargach publicznych, nadzór inwestorski przy inwestycjach budowlanych. Dbamy o uczciwość i przejrzystość zasad współdziałania z Klientami, zapewniamy sprawny przepływ informacji w trakcie realizacji zleconych usług, a formę i zakres współpracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego Klienta. W naszych działaniach wygoda i bezpieczeństwo Klienta są podstawowym priorytetem. Staramy się, aby zadowolenie ze współpracy z nami pozwalało na budowanie trwałych i długookresowych relacji. KATALOG USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ LORICA IURIS Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp.k. I. OBSŁUGA PRAWNA Stała lub doraźna pomoc prawna, w ramach której zapewniamy: 1. BIEŻĄCĄ OBSŁUGĘ PRAWNĄ PAŃSTWA DZIAŁALNOŚCI, poprzez: udzielanie drogą telefoniczną i e-mailową informacji prawnych i konsultacji w zakresie bieżącego prowadzenia spraw spółki, prawa handlowego, cywilnego, prawa podatkowego oraz z zakresu prawa pracy, przygotowywanie pisemnych opinii prawnych w powyższym zakresie, bezpośrednie wizyty Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Państwa firmie, przygotowywanie i opiniowanie umów, kontraktów oraz innych dokumentów prawnych i handlowych, zastępstwo prawne na zasadzie pełnomocnictwa w postępowaniach (procesowych i nieprocesowych) przed sądami powszechnymi, organami egzekucyjnymi i organami administracji publicznej, prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego w związku z działalnością gospodarczą, prowadzenie spraw z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego, nadzorowanie postępowania zabezpieczającego, nadzorowanie postępowania egzekucyjnego, prowadzenie spraw z zakresu przepisów o rejestrze handlowym, prowadzenie spraw z zakresu przepisów o spółkach prawa handlowego, przedstawienie w sprawach spornych oceny prawnej i analizy możliwych rozstrzygnięć, następnie pomoc przy negocjacjach mających na celu polubowne rozstrzygnięcie sporu, a także poprowadzenie sprawy w odpowiednim trybie przed właściwym sądem, obsługę inwestycji kapitałowych, doradztwo przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw i ich zorganizowanych części, fuzjach i podziałach, przekształceniach, restrukturyzacjach i likwidacjach, reprezentowanie Klientów przed Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz sądem antymonopolowym w sprawach z zakresu praktyk monopolistycznych oraz dokonywanie zgłoszeń połączeń i przekształceń przedsiębiorstw, analizę praktyk stosowanych u przedsiębiorcy na tle praw konsumenckich oraz sugerowanie rozwiązań spełniających standardy obrotu konsumenckiego, jak również reprezentację przed instytucjami ochrony praw konsumentów, prowadzenie spraw z zakresu prawa własności intelektualnej, bieżące monitorowanie zmian przepisów w obowiązującym systemie prawnym, informowanie o zachodzących zmianach z uwzględnieniem specyfiki branży Państwa przedsiębiorstwa, dostosowanie Państwa procedur i umów do aktualnego stanu prawnego. 2. ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA OBROTU HANDLOWEGO, poprzez: tworzenie Ogólnych Warunków Sprzedaży / Ogólnych Warunków Świadczenia Usług, przygotowywanie i wdrażanie procedur dokumentowania transakcji dopasowanych do istniejących struktur Państwa przedsiębiorstwa i specyfiki Państwa branży, tworzenie stałych i doraźnych umów handlowych w obrocie profesjonalnym i konsumenckim, chroniących przed negatywnymi skutkami finansowymi w razie sporu z kontrahentem, uczestniczenie w negocjowaniu treści wszelkich umów handlowych oraz nadzorze nad procesem ich wykonywania, ze szczególnym uwzględnieniem uzyskania właściwych zabezpieczeń prawnych dla naszych Klientów, doradztwo w zakresie dogodnych form zabezpieczania realizacji kontraktów oraz obsługę procesu wykonywania uprawnień z tytułu uzyskanych zabezpieczeń, przeszkolenie kadry kierowniczej oraz pracowników w zakresie przedstawionej problematyki, opiniowanie, pod względem oceny ryzyka, umów proponowanych przez Państwa kontrahentów, organizowanie szkoleń m.in. z zakresu transakcji „kupna-sprzedaży” z odroczonym terminem płatności, form i trybu zabezpieczania wierzytelności podczas procesu sprzedaży oraz sposobów dochodzenia wymagalnych należności. 3. ZAPEWNIENIE PRAWIDŁOWEJ ORGANIZACJI PAŃSTWA PRZEDSIĘBIORSTWA, poprzez: pomoc przy procesie rejestracji działalności gospodarczej, przygotowaniu stosownych dokumentów, w tym sporządzenie umów spółki cywilnej, jawnej, komandytowej, komandytowo - akcyjnej, partnerskiej, z ograniczoną odpowiedzialnością, statutów spółek akcyjnych, doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy prawnej dla planowanej przez Państwa działalności, kompleksową obsługę w zakresie sporządzania dokumentów Spółki, a także dostosowywania przepisów umów, na podstawie których prowadzą Państwo działalność gospodarczą, do aktualnych przepisów prawa spółek handlowych, tworzenie regulaminów organów spółek, organizacji zgromadzeń wspólników i zebrań akcjonariuszy, rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) oraz zgłaszanie wszelkich zmian dotyczących struktury podmiotowej, przedmiotu działalności, wysokości kapitału itp., sporządzanie opinii i informacji prawnych dotyczących organizacji przedsiębiorstwa, doradztwo w zakresie spraw pracowniczych i ubezpieczeń społecznych. II. DOCHODZENIE BEZSPORNYCH I WYMAGALNYCH ROSZCZEŃ FINANSOWYCH Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie odzyskiwania bezspornych i wymagalnych roszczeń poprzez działania polubowne, sądowe i egzekucyjne zmierzające do możliwie najszybszego odzyskania Państwa wierzytelności. Prowadzimy negocjacje polubowne, w razie ich bezskuteczności reprezentujemy Państwa w postępowaniu sądowym celem uzyskania orzeczenia zasądzającego należną Państwu wierzytelność. Po uzyskaniu tytułu wykonawczego prowadzimy negocjacje przed egzekucyjne, a następnie kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego, które nadzorujemy, i w którym aktywnie uczestniczymy aż do jego zakończenia. Nie pozostawiamy Klienta bez opieki na żadnym z etapów odzyskiwania wierzytelności, zawsze oferując mu profesjonalną pomoc Kancelarii. Zapewniamy reprezentowanie Państwa interesów w postępowaniu upadłościowym, naprawczym lub układowym. Motywacyjny sposób wynagrodzenia Kancelarii oparty o wypłatę prowizji od odzyskanych środków mobilizuje nas do osiągania jak najwyższej skuteczności w odzyskiwaniu Państwa należności. Biorąc pod uwagę zasadę mówiącą, że taniej i skuteczniej jest zapobiegać niż leczyć, proponujemy także wprowadzenie szeregu praktycznych rozwiązań mających na celu ograniczenie występowania w przyszłości problemu tzw. „złych długów”. Z doświadczeń Kancelarii wynika, że umiejętność praktycznego wykorzystywania przepisów prawnych umożliwia stworzenie indywidualnie dopasowanych procedur, pozwalających na znacznie bardziej skuteczne i mniej kosztowne dochodzenie roszczeń finansowych. Dzięki temu skala zjawiska tzw. „nawisów płatniczych” u naszych Klientów ulega istotnemu zmniejszeniu, przy jednoczesnym wzroście odsetka odzyskiwanych należności. III. SZKOLENIA Przeprowadzamy szkolenia z wybranych dziedzin prawa oraz z pogranicza prawa i obrotu gospodarczego. Poszczególne szkolenia tematyczne kierowane są do konkretnych grup docelowych, takich jak działy: handlowe, finansowo – rozrachunkowe, kadrowe i windykacyjne oraz dla osób zarządzających przedsiębiorstwem lub jego częściami składowymi. W zależności od konkretnych potrzeb naszych Klientów i z uwzględnieniem ich wewnętrznej organizacji oraz specyfiki branży proponujemy przykładowo następujące tematy szkoleń: Prawo handlowe sprzedaż i jej dokumentowanie oraz windykacja należności, metody zabezpieczania transakcji w obrocie gospodarczym, rękojmia i gwarancja, sprzedaż konsumencka czyli uprawnienia kontrahenta i konsumenta, Prawo pracy pracodawca przed sądem pracy, obowiązki i uprawnienia stron stosunku pracy, Prawo podatkowe opodatkowanie transakcji wewnątrzwspólnotowych, exportu i importu, zmiany w ordynacji podatkowej, prawa i obowiązki związane z tworzeniem dokumentacji podatkowej do cen transferowych, Zamówienia publiczne zmiany w prawie zamówień publicznych, wymogi związane z przygotowaniem oferty przetargowej, rola kierownika zamawiającego w postępowaniu przetargowym. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia branżowe, m.in. dla zarządców nieruchomości oraz księgowych. Stale rozwijamy zakres tematyczny proponowanych szkoleń, a ich wysoką jakość możemy zapewnić dzięki powołaniu do życia specjalnej struktury wewnątrz Kancelarii w postaci Departamentu Szkoleń i Publikacji, zajmującego się wyłącznie organizowaniem i przeprowadzaniem szkoleń zewnętrznych dla naszych Klientów. IV. DORADZTWO PODATKOWE I AUDYT FINANSOWO-PRAWNY udzielanie konsultacji i wsparcia prawnego w zakresie prawa podatkowego, w szczególności udzielanie w formie telefonicznej oraz elektronicznej (e-mail) porad dotyczących bieżących aspektów podatkowych prowadzenia działalności, opracowywanie opinii i interpretacji podatkowych dotyczących zagadnień związanych ze stosowaniem prawa podatkowego, przeprowadzanie analiz oraz opiniowanie umów, w tym handlowych, pod względem obciążeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych, występowanie o zwrot podatku VAT zapłaconego poza granicami kraju, dokonywanie oceny poprawności działań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą pod względem prawno-podatkowym (optymalizacja podatkowa), uczestniczenie przy zawieraniu umów pomiędzy Państwa firmą a kontrahentami w celu bieżącej analizy skutków prawno-podatkowych wynikających z faktu jej zawarcia, przygotowywanie wystąpień do organów podatkowych, reprezentowanie przed organami podatkowymi w postępowaniu kontrolnym, reprezentowanie w postępowaniu podatkowym oraz sądowym (WSA, NSA), udzielanie w siedzibie Państwa firmy stałych konsultacji podatkowych (dyżurów podatkowych), opracowywanie wewnętrznej instrukcji postępowania jednostek organizacyjnych w Państwa firmie, w zakresie prawidłowego rozliczania podatków, przeprowadzanie aktualizacji postanowień wewnętrznej instrukcji rozliczeń poszczególnych podatków wdrożonej w Państwa firmie, przeprowadzanie okresowych audytów z zakresu wypełniania, przez jednostki organizacyjne Państwa firmy, postanowień wewnętrznej instrukcji rozliczeń poszczególnych podatków, przeprowadzanie weryfikacji dokumentów podatkowych dotyczących bieżących rozliczeń, w tym: - określanie zgodności stosowanych procedur, w zakresie deklarowania podatku VAT, ze zmienioną ustawą o VAT, - pomoc w dostosowaniu powyższych procedur do wymogów nowych przepisów, - określanie skutków planowanych transakcji w zakresie powstania obowiązku VAT, w celu ograniczenia ryzyka oraz określenia możliwości oszczędności podatkowych, - planowanie zwrotów nadwyżki podatku naliczonego nad należnym w celu podwyższenia płynności finansowej, zapewnianie stałego nadzoru w zakresie prawidłowego stosowania prawa podatkowego oraz rachunkowości w rozmiarze przez Państwa zaproponowanym, przeprowadzanie audytu prawno-podatkowego w zakresie badania ksiąg handlowych pod względem prawidłowości rozliczeń z budżetem państwa w następujących wariantach: a) wstępny audyt podatkowy - określający obszary ryzyka podatkowego Państwa firmy, obejmujący: - przegląd dokumentacji organizacyjnej oraz ogólnej dokumentacji prawno- podatkowej przedsiębiorstwa, - przegląd wybranych zagadnień dotyczących prowadzonej księgowości pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych, - przegląd prawidłowości rozliczeń podatkowych, w szczególności w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego, - przegląd prawno-podatkowy umów cywilnoprawnych (wstępna weryfikacja istniejących umów, z wytypowaniem listy umów, wymagających pogłębionej analizy), - sporządzenie pisemnego, autoryzowanego raportu z wykonanych prac, b) szczegółowy audyt podatkowy dotyczący tylko wybranego podatku lub zagadnienia obejmujący konkretny okres, c) kompleksowy audyt podatkowy obejmujący całość rozliczeń podatkowych za dany rok podatkowy, d) audyt kontraktowo-podatkowy obejmujący dodatkowo szczegółową analizę wszelkich umów funkcjonujących w przedsiębiorstwie celem zapewnienia bezpieczeństwa podatkowego i określenia skutków podatkowych wynikających z zawartych kontraktów, przeprowadzanie stałych audytów podatkowych po zakończeniu każdego roku podatkowego we wskazanym zakresie, opracowywanie projektów dokumentacji podatkowej dla cen transferowych pomiędzy podmiotami powiązanymi, przeprowadzanie, po zakończeniu każdego roku podatkowego, analizy funkcjonalnej z zakresu cen transferowych, przeprowadzanie analizy oraz modyfikacja istniejącej już dokumentacji podatkowej do cen transferowych. V. USŁUGI Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH opracowywanie opinii i interpretacji z zakresu stosowania prawa zamówień publicznych, zapewnianie nadzoru i doradztwa w zakresie prawidłowego stosowania prawa zamówień publicznych, przeprowadzanie analizy dokumentów przetargowych (np. SIWZ) pod względem legalności zapisów oraz zagrożeń dla wykonawców, reprezentowanie Państwa interesów przed Zamawiającym, Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądem powszechnym, w postępowaniu odwoławczym oraz skargowym. Niniejsza broszura nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego (Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny, Dz.U.1964, Nr 16, poz.93 ze zm.).

 • KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. j.

  • Warszawa

  Świadczymy usługi Prawno Detektywistyczne na rzecz Klientów firmowych oraz indywidualnych. Naszym celem jest zabezpieczenie Państwa interesów prawnych, dzięki wykorzystaniu wiedzy i umiejętności najwyższej klasy specjalistów, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Jesteśmy liderem i wyznaczamy standardy w zakresie profesjonalnego doradztwa, obsługi prawnej oraz windykacji terenowej na obszarze całego kraju. Nasz zespół stanowią prawnicy, detektywi oraz eksperci z pokrewnych dziedzin. Dzięki nam, możecie Państwo w pełni zabezpieczyć swoje interesy oraz osiągnąć oczekiwane cele. Naszym Klientom zapewniamy skuteczność działania, bezpieczeństwo, fachowe doradztwo oraz pewność trafnych decyzji. Outsourcing usług windykacji należności do KPD to gwarancja zwiększenia wyników, przy obniżonych kosztach. Naszym partnerom biznesowym oferujemy indywidualne podejście do powierzonych zleceń, bezpłatne doradztwo oraz dedykowanego opiekuna.

 • IPrawnicy

  • Warszawa
  Panaceum

  Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim rzetelne wywiązanie się ze zlecenia.

 • Kancelaria Radcy Prawnego PRELEX Katarzyna Pawlonka-Jurczyk

  • Warszawa
  Elżbieta K.

  Pani Mecenas prowadziła dla mnie sprawę o rozwód i o opiekę nad dziećmi. Chociaż sprawa była trudna i zagmatwana to zakończyła się dla nas sukcesem. Pani Kasia jest osobą rzeczową i konkretną, oraz godną polecenia.

 • Rewelacyjna Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i około rozwodowych w szczególności dot. podziału majątku, spraw alimentacyjnych, a także spraw karnych prowadzonych w związku z toczącym się procesem rozwodowy. Kancelaria Mecenas Anny Grabowskiej zajmuje się tylko i wyłącznie sprawami rodzinnymi i posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie co w połączeniu z profesjonalną obsługą, daje możliwość przejścia przez ten trudny okres w życiu z jak najmniejszym uszczerbkiem.

 • Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.
  Natallia M.

  Odzew błyskawiczny. Porada rzeczowa i fachowa. Współpraca doskonała. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Radca Prawny Ewa Habuda.

 • Kancelaria radcy prawnego - radca prawny Agata Hatalska-Gorzki

  • Warszawa
  Anna B.

  Pani mecenas w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi, w jaki sposób najlepiej i najtaniej rozwiązać mój problem. Na bieżąco informowała mnie o postępach w sprawie. Z góry wiedziałam jakie koszty poniosę. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwie słucha. Polecam

 • Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Naszą misją jest świadczenie skutecznej pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. jest jedną z najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań, pomagającą osobom poszkodowanym oraz ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne im odszkodowania i świadczenia w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki znajomości rynku i wysokiej specjalizacji naszych pracowników potrafimy ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. Potrafimy realnie wycenić wielkość uszczerbku na zdrowiu, wielkość szkody majątkowej tj. poniesione koszty leczenia, utracone zarobki oraz inne koszty związane z leczeniem. Nasze doświadczenie jest gwarancją uzyskania maksymalnych kwot zadośćuczynienia dla naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego zespołu jesteśmy w stanie pomóc w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sprawie. Niesiemy pomoc na terenie całego kraju, przyjmujemy sprawy ze wszystkich stron Polski.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski

  • Warszawa
  Paweł S.

  Pan Adam to wspaniały adwokat i prawnik. Wyciągnął mnie z karnej sprawy, gdy już nie miałem nadziei na cokolwiek. Dziękuję i polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT ADAM ZABORSKI.

 • adwokat Michał Karbownik

  • Warszawa

  Osobista reprezentacja przed sądami. Czternastoletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu adwokata. Specjalizuję się w trudnych sprawach rodzinnych.

 • Rewelacyjna Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska

  Obsługa prawna firm i osób fizycznych, negocjacje, występowanie przed wszystkimi sądami i organami na rzecz Klientów w mieście Warszawa a także w innych miastach w województwie mazowieckim.

 • Perfekcyjne Usługi Prawnicze

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży
  Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • Aleksander Olender

  • Warszawa
  Tomasz P.

  Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

 • Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski
  Paweł S.

  Kancelaria obsługiwała moją spółkę w celu negocjacji i zawarcia umów z dużym kontrahentem. Usługi na wysokim poziomie. Efekt końcowy również oceniam bardzo dobrze. Ceny średnio-warszawskie.

 • Najwyższej Klasy Usługi Prawnicze

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska

  Naszą misją jest świadczenie kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej. Podstawowa działalność Kancelarii to reprezentowanie klientów w sprawach sądowych.

 • Znakomite Usługi Prawne

  • Warszawa
  • LEXAN Doradztwo Prawne
  Paweł K.

  Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

 • FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

  • Warszawa

  Kancelaria Prawna FHF świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzi obsługę prawną firm. Stoimy na stanowisku, że profesjonalna usługa prawna nie musi być droga - nawet w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • Kancelaria Notarialna Aneta Slezak, Anna Zegarowicz S.C.

  • Warszawa
  Krzysztof P.

  Szybka i konkretna odpowiedź. Elastyczna i konkurencyjna oferta. Na pewno każdy będzie zadowolony ze współpracy z tą firmą. Jak najbardziej polecam współpracę - wszyscy będą zadowoleni:).

 • Obsługa Prawna

  • Warszawa
  • Grantland - FN Sp. z o.o.

  GRANTLAND - FN Sp. z o.o. to zespół konsultantów, ekspertów i analityków, którzy doradzają jak pozyskać fundusze, dotacje, kapitał udziałowy i akcyjny, pożyczki i poręczenia na rozwój oraz wdrożenia. Dla firm, jednostek samorządowych, szkół, uczelni i instytutów, szpitali, organizacji pozarządowych, klastrów, kościołów i związków wyznaniowych. Zajmujemy się głównie inwestycjami w infrastrukturę służącą nowym technologiom, medyczną, energetyczną, edukacyjną, turystyczną, mieszkaniową, badawczo–rozwojową, kulturalną, społeczną oraz teleinformatyczną. Wspieramy managerów realizujących projekty inwestycyjne mające na celu wdrażanie innowacji produktowych, usługowych, technologicznych, organizacyjnych i finansowych. Dziś właściciele firm i managerowie wszelkich organizacji i instytucji mogą liczyć na bardzo efektywne i atrakcyjne wsparcie finansowe. Dotacje w bieżącym okresie programowania UE 2014-2020 to wciąż bardzo duża pula środków. Jednak stworzenie dobrego projektu dostosowanego do licznych wymagań i zasad, a przede wszystkim złożenie konkurencyjnej dokumentacji aplikacyjnej jest dużym wyzwaniem. Grantland pomaga innowacyjnym firmom, grupom badawczym, ambitnym managerom rozwijać ich innowacyjne pomysły i tworzyć dobre projekty. Pomagamy w definiowaniu właściwych relacji, budowaniu konkurencyjnych (publicznych i prywatnych) konsorcjów oraz wspieramy przy pisaniu i zarządzaniu projektem. Interesują nas zwłaszcza ambitne przedsięwzięcia. Biuro Funduszy Zewnętrznych: ul. Wiślana 8 / 11, Powiśle Business Center tel. (+48 22) 350 62 07/08 fax (+48 22) 350 62 29 tel. kom. (+48) 696 042 180 Osoba do kontaktu: Agnieszka Bartnik-Złotnicka e-mail: agnieszka.bartnik@grantland.pl

 • Usługi Prawnicze

  • Warszawa
  • Fluence Finance

  Fluence Finance to firma windykacyjna specjalizującą się w dochodzeniu wierzytelności z sektora B2B, a oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które mają największe problemy z uzyskaniem terminowych płatności. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych usług, dzięki czemu mogą skupić się na swojej podstawowej działalności gospodarczej. Prowadzimy działania na terenie całego kraju. Nasza kadra posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze wierzytelności. Fluence Finance oferuje kompleksowy pakiet usług w zakresie zarządzania procesami windykacyjnymi. Celem zarządzania wierzytelnościami jest zapobieganie powstaniu przeterminowanych należności i ich odzyskiwanie. Jesteśmy elastyczni, ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Każda wierzytelność, która do nas trafia jest inna, każdy dług i każdy dłużnik wymagają indywidualnego podejścia. Pracę rozpoczynamy od rzetelnej oceny prawno-finansowej dłużnika i wierzytelności, którą zamierzamy windykować. Na tej podstawie ustalamy z klientem narzędzia i metody jakie zastosujemy w konkretnej sprawie. Niewątpliwą korzyścią powierzenia nam działań w Państwa imieniu jest maksymalizacja efektywności regulowania zobowiązań w jak najkrótszym czasie, przy optymalnych kosztach, poprzez pojawienie się w procesie odzyskiwania należności trzeciej strony, specjalizującej się w motywowaniu i nakłanianiu dłużnika do szybszej spłaty zobowiązań. Stosujemy proste i skuteczne procedury ułatwiające rozpoczęcie działań windykacyjnych oraz skracające czas oczekiwania na zwrot pieniędzy. Firma Fluence Finance nie pobiera opłat wstępnych ani żadnych innych opłat o charakterze stałym. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja płatna po odzyskaniu należności.

 • Obsługa Prawna

  • Warszawa
  • KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.

  Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego (KIPG) współtworzą twórcy sukcesów największy firmy windykacyjnych w Polsce oraz agencji marketingowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz wysoka skuteczność pozwalają uzyskać rewelacyjne rezultaty które zapewniają szybki okres windykacji oraz minimalizację kosztów dla klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której odzyskanie swoich wierzytelności będzie szybsze i efektywniejsze niż w przypadku innych firm na rynku. 4 filary naszej działalności Precyzja działania Od kilkudziesięciu lat zdobywamy doświadczenie na trudnym rynku windykacyjnym. Świetnie rozumiemy obecne mechanizmy prawne, psychologiczne czy społeczne – wykorzystujemy je, by precyzyjnie kierować działania pozwalające odzyskać Twoje należności. Terminowość Nasi Klienci przede wszystkim doceniają szybkość działania. Nie odwlekamy windykacji w nieskończoność, nie gramy na czas. Otrzymujesz cotygodniowy raport z wykonanej przez nas pracy. Na bieżąco oceniasz i wybierasz kolejny krok działania. Globalna siła windykacji Nie jesteśmy kolejną, zwykłą firmą windykacyjną. Poprzez skrupulatnie dobierane narzędzia będziemy egzekwować Twoje należności na niespotykaną wcześniej skalę. Nie ma różnicy, czy Twój dłużnik zamknął firmę, czy prowadzi ją na drugim końcu świata. Poznaj historie naszych Klientów i zaufaj sile Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego. Monitoring faktur Masz ciekawsze rzeczy do roboty niż proszenie się o swoje faktury? Wiemy o tym! Dlatego nasi specjaliści będą pilnować spływu Twoich płatności. Sami wykonują czynności upominawcze – poprzez zróżnicowane metody kontaktu z Twoim dłużnikiem.

 • Najwyższej Klasy Usługi Prawnicze

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawno - Podatkowa BOOLSKA.PL sp. z o.o.
  Marta M.

  Boolska.pl, to zespół wspaniałych kobiet doradców. Otwierając swój biznes miałam mnóstwo obaw, dzięki kancelarii spokojnie prowadzę swoją firmę, bo wiem że moje finanse są w dobrych rekach. Polecam.

 • Wiarygodna Kancelaria Prawna

  • Warszawa
  • BILDOM Sp. z o.o.
  Jarosław P.

  Profesjonalne podejście, dobry kontakt, dostawa zgodnie z ustalonymi terminami. To moja pierwsza transakcja tego typu przez internet i nie zawiodłem się.