Radca prawny Warszawa - Najlepsi w 2020

Najlepsi Radcy Prawni w Warszawie, 2020

276 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

 • Roman F.

  Specjalizuję się w prowadzeniu szeroko rozumianych spraw podatkowych i karno-skarbowych, z reprezentacją przedsiębiorców w toku kontroli prowadzonej (zapowiadanej) przez urzędy skarbowe, celno-skarbowe, ZUS, oraz inne służby i inspekcje, włącznie z późniejszą reprezentacją przed sądami administracyjnymi i sądami ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się też sprawami gospodarczymi (biznes-biznes), upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi oraz reprezentowaniem pracodawców przed sądami pracy w sporach z pracownikami. Ponadto, z uwagi na wcześniejszą wieloletnią pracę w organach ścigania, zajmuję się obronami w sprawach karnych (prokuratura, Policja, sąd), w tym w przedmiocie tymczasowego aresztowania, oraz sprawami z zakresu prawa karnego wykonawczego (odroczenie, przerwa, przedterminowe warunkowe zwolnienie). Zapraszam do korzystania z moich usług.

 • Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • Konrad J.

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobyte w toku trzyletniej aplikacji, wieloletniej pracy w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich oraz w wydziale karnym jednego z warszawskich sądów rejonowych na stanowisku asystenta sędziego sprawiło, że świetnie odnajduję się zarówno na gruncie prawa karnego, jak również szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz prawa administracyjnego. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania oraz organami administracji publicznej i samorządowej.

 • Euro Beauty Agata Jasiczek

  Pan Mecenas Sikorski jest the best!!! Pracujemy już ponad 2 lata. Bez niego nie wyszłabym z moich wielkich problemów!!! Wielki profesjonalista, cierpliwy, ogromna wiedza i umiejętności, pozytywnie nastawiony i zdeterminowany w dążeniu do celu. Polecam, polecam jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

 • Pawel K.

  Pan Łukasz okazał się po prostu bardzo skuteczny. Zlecona sprawa dotycząca sadowego podziału nieruchomości przebiegła pomyślnie, mimo iż sędzia na początku nie widział możliwości przeprowadzenia skutecznego podziału w pierwotnie zamierzonym kształcie. Pan Łukasz Brzozowski bardzo trafnie wyszukał podobna zasądzoną sprawę, która stanowiła świetny przykład dla sędziego. Świadczy to bardzo dobrej orientacji w środowisku spraw prawych. Samo pismo procesowe, które sporządził pan Łukasz było w pełni profesjonalne i rzeczowe.

 • Monika S.

  Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem prawnym dla firm znajdujących się na dwóch najbardziej wrażliwych płaszczyznach prowadzenia biznesu: w okresie intensywnego rozwoju oraz w czasie kryzysu. Zapewniamy obsługę prawną początkującym przedsiębiorcom i start-upom we wszystkich fazach rozwoju, także w zakresie inwestycji Venture Capital i Private Equity, z uwzględnieniem analizy ryzyka i optymalizacji działań, wyboru formy prawnej i sposobu finansowania oraz zabezpieczenia własności intelektualnej, odpowiadając głównie na potrzeby: - jak założyć firmę i znaleźć odpowiednie finansowanie, - jak zabezpieczyć pomysł, - jak ocenić ryzyko inwestycji i zabezpieczyć transakcję, - jak zawierać korzystne umowy, - jak zatrudniać pracowników, - jak prowadzić biznes po otrzymaniu finansowania, - jak reagować na czyny nieuczciwej konkurencji i chronić dobra osobiste firmy. Prowadzimy również doradztwo prawne dla biznesu zagrożonego niewypłacalnością i upadłością w zakresie: - optymalizacji prowadzenia działalności, - zabezpieczenia transakcji, - restrukturyzacji, - przeprowadzenia procesów upadłości.

 • Panaceum

  Bardzo szybki kontakt i profesjonalne podejście do klienta, a przede wszystkim rzetelne wywiązanie się ze zlecenia.

 • Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

  Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

 • Mariola B.

  Usługi pomocy prawnej, głównie w obszarach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz nieruchomościami. Każdy problem jest rozpatrywany indywidualnie i wszechstronnie, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym (Warszawa). Pełne wsparcie transakcji nabycia nieruchomości, w tym prawne, na każdym etapie transakcji, w tym na etapie po-sprzedażowym.

 • Yakamoz Jakub Olejniczak

  Dla mnie firma Lion's Legal okazała sie najlepszą inwestycją! Dlatego polecam każdemu przedsiębiorcy, który chce zadbać o swoje bezpieczeństwo prawne! Dzięki nim odzyskałem swoje należności (wygrałem wszystkie sprawy bez apelacji). Jak również udało mi się "ruszyć" trudne rodzinne sprawy spadkowe, które w niedalekiej przyszłości również powinny profitować! Świetnie sprawdzają się także przy bieżących pismach z urzędów lub umowach (jakich jest wiele, gdy prowadzi się firmę).

 • Więcej profesjonalistów

 • Wyjątkowe Usługi Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

  Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze nieprzeciętnego radcy prawnego, to zwróć uwagę na firmę Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio. Realizuje całe spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

 • Nieprzeciętny Radca Prawny

  • Warszawa
  • Wi&Fi CONSULTING Sp. z o.o.
  Anton B.

  Korzystaliśmy z usług tej firmy. W pełni polecamy z uwagi na rzetelność i profesjonalizm przy prowadzeniu zleconych spraw.

 • Prawnik

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy
  Patryk K.

  Bardzo profesjonalna obsługa, otrzymałem dostęp do crm-a gdzie widziałem wszystkie czynności wykonane w sprawie, super opcja. Zdecydowanie polecam.

 • Opłacalne Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

  Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi prawnej Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal prześciga konkurentów. Renomę oddają recenzje zachwyconych zleceniodawców. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Karol W.

  Współpracuję z tą firmą od dłuższego czasu i mogę zapewnić, że jest w pełni profesjonalna. Nieustanny, świetny kontakt, precyzyjna strategia działania, wdrażana w zależności od skuteczności. Solidna firma.

Dołącz do naszych Radców Prawnych w Warszawie

Działasz na rynku jako Radca Prawny i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Czesława B.

  Chcę podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o za okazaną mi profesjonalną pomoc. Po podpisaniu umowy po 5 miesiącach cieszę się z zabezpieczenia renty na czas postępowania. Dużo łatwiej mi teraz skupić się na leczeniu moich dolegliwości związanych z błędem medycznym. Nie muszę martwić się skąd wziąć pieniądze na leki, wizyty u lekarzy i środki opatrunkowe. Bardzo serdecznie dziękuje za dotychczasową pomoc i czekam na efekt końcowy Państwa pomocy.

 • Rewelacyjne Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  Utworzona z zamiłowania do prawa firma świadczy profesjonalne usługi prawne na obszarze miejscowości Warszawa, jak również okolicznych miast i powiatów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • Profesjonalne Prawo

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek
  Elżbieta L.

  Moja sprawa rozwodowa była wyjątkowa trudna i początkowo nie widziałam jakiejkolwiek szansy na wygraną. Z pomocą Pani Mecenas, wszystko się udało i zakończyło sukcesem. Pani Mecenas zawsze jest pod telefonem, jest w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco informuje o stanie sprawy. W sądzie umiejętnie przesłuchiwała świadków. Widać, że ma duże obycie na sali sądowej. Byłam bardzo zadowolona. Współpraca pomiędzy nami przebiegała idealnie.

 • Jan W.

  Z wielką przyjemnością polecam usługi Radcy Prawnego Magdaleny Mendyki-Moniuszko. Od pierwszego kontaktu wyróżniała się na tle innych prawników (konkretne odpowiedzi na moje pytania, bez kluczenia czy przechwałek). Bardzo dobry kontakt e-mail (do czasu mojego przyjazdu do Polski udalo się nam w ten sposób ustalić warunki prowadzenia mojej sprawy). Pierwsze spotkanie z Panią Magdaleną tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dokonałem najlepszego wyboru. I wreszcie ostatni element, który mogę ocenić na tym etapie sprawy - niezwykle profesjonalne pismo sądowe, zawierające wszystko to o czym rozmawialiśmy na spotkaniu. Pani Magdalena wysłała mi projekt w/w pisma do na 2 (!!) dni przed terminem jaki uzgodniliśmy (i na 5 dni przed terminem jaki

 • Wybitny Radca Prawny

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy s.c.
  Bożena M.

  Polecam za profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie. Prowadzone dwie sprawy o zapłatę należności - obie wygrane, należności odzyskane. Doskonały kontakt.

Porównanie cen i kosztów prawnika w Warszawie

Szukasz cen radców prawnych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta prawnika w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Radca Prawny

  • Warszawa
  • DRAKKAR
  Wspólnota Mieszkaniowa

  Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

 • Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

  • Warszawa
  Elwira b.

  Sprawa o odszkodowanie była długa, chyba jak wszystkie, ale na żadnym etapie Kancelaria nie zawiodła. Oczywiście z finałem pozytywnym dla mnie. Polecam kancelarię, polecam mecenas Stańczak! Dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

 • Sumienny Prawnik

  • Warszawa
  • Specjalistyczna Kancelaria Prawa Karnego i Skarbowego
  Ela S.

  Współpraca z Panem Ernestem to czysta przyjemność. Takich adwokatów powinno być więcej!!! Miła atmosfera podczas spotkań w kancelarii, rzetelne podejście do problemu. Pozytywne zakończenie sprawy solidnie wypracowane. Prawnik Godny polecenia!!! Dziękuję za miłą współpracę.

 • Kancelaria Prawnicza Lex Optimum Adwokaci i Radcowie Prawni

  • Warszawa

  Poszukujesz wykonawcy realizującego usługi prawne? Ten radca prawny jest liderem w mieście Warszawa. Ażeby otrzymać ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

 • KBSC

  • Warszawa
  Arleta L.

  KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

 • Business Advice Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Planujesz wybrać wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Business Advice Sp z oo jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Najwyższej Klasy Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.
  Dexion Polska Sp. z o.o.

  Szybka profesjonalna i rzetelna pomoc w wielu skomplikowanych sprawach gospodarczych i prawnych. Gorąco polecam.

 • System Dozoru Kancelaria Prawa Karnego

  • Warszawa

  Eksperci z System Dozoru Kancelaria Prawa Karnego przedstawią Ci doskonałą ofertę pomocy prawnej. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

 • DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

  • Warszawa

  Ten fachowiec działa na terenie Warszawy i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego prawa. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

 • NM Legal Kancelaria Radców Prawnych

  • Warszawa
  Witold K.

  Gorąco polecam kancelarię. Jestem bardzo usatysfakcjonowany profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy prowadzonej przez Panią mecenas Martę Piasecką. Pani mecenas cechuje się nie tylko profesjonalnym sumiennym i rzetelnym podejściem do pracy ale także ludzkim i życiowym podejściem do sprawy którą prowadzi. Osoba bardzo miła i sympatyczna pozytywna w podejściu do życia i drugiego człowieka. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończyła się oczywiście sukcesem za sprawą Pani mecenas. Gorąco polecam Panią mecenas.Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam.

Opinie i porady najlepszych radców prawnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat radców prawnych, szukasz prawnika lub porad prawnych, skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług prawnych. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Doskonałe Porady Prawne

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Gołębiewski
  Renata W.

  Świadczymy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym w prawie umów, prawie gospodarczym oraz odszkodowań. Posiadamy zasoby kadrowe prawników z różnych dziedzin prawa. Oferujemy prowadzenie spraw od początku do końca, bądź w zależności od oczekiwań Klienta, zajęcie się tylko wybranymi aspektami sprawy. Nasza praca rozpoczyna się od spotkania lub analizy dokumentów przesłanych mailowo. Następnie przygotowujemy wystąpienie pisemne, które uzgadniane jest z Klientem. Na bieżąco informujemy o postępie w sprawie. Nasza kancelaria to prawnicy licencjonowani, czyli radcowie prawni lub adwokaci, bądź aplikanci do zawodu będący członkami palestry.

 • Goodwill Consulting

  • Warszawa

  Poszukujesz solidnego profesjonalisty oferującego usługi prawne? Ten radca prawny jest liderem w Warszawie. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

  • Warszawa

  Ten specjalista działa na terenie Warszawy i świadczy różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego prawa. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  • Warszawa

  Prawo to życiowa pasja ekipy z firmy LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias - są zawodowcami w tej dziedzinie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

 • Bezkonkurencyjna Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna GrawaLex
  Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa

  Porady prawne i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Adwokat Magdalena Wojdak Kancelaria Adwokacka. Doświadczeni konsultanci z dziedziny porad prawnych pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Biegłe porady prawne w każdej dziedzinie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy obszar działania tego radcy.

 • Wykwalifikowany Prawnik

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal
  Diana K.

  Korzystałam i nadal korzystam z usług Kancelarii. Pan Mecenas prowadził m.in. moją sprawę rozwodową - wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Warto wspomnieć że tą Kancelarię cechuje duże zaangażowanie i miłe podejście do klienta. Polecam!

 • ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa

  • Warszawa
  DF RENPOL

  Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

 • Dobry Radca Prawny

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska
  Andrzej K.

  Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

 • Najwyższej Klasy Prawnik

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

  Prawo to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu prawnika. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

 • Radca Prawny

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Maryla Mikołajewska
  Przybylkowska W.

  Bez owijania w bawełnę jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, konkretna, rzetelna ale przy tym szczera i delikatnie potrafi podejść do osoby w rozsypce. Pocieszyć, przedstawić plan działania, plusy i minusy sytuacji. Dzięki niej uwierzyłam, że damy radę. Dziś jestem szczęśliwą singielką. Dziękuje.

 • Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

  Wciąż nie znalazłeś pomocy prawnej, pomimo że próbujesz znaleźć od wielu dni? Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej może rozwiązać Twój problem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Kancelaria adwokacka Adwokat Agnieszka B. Wisłocka

  • Warszawa
  Iwona K.

  Profesjonalna obsługa Kancelarii, dobra relacja z Klientem. P. Agnieszka Wisłocka jest zawsze b. dobrze przygotowana do prowadzonej sprawy. Polecam, Iwona.

 • Pomoc Prawna

  • Warszawa
  • Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
  Monika S.

  Realizujemy prace od 2005. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na wszystkie dziedziny prawne, porady, pisma procesowe, reprezentacja w sądach na terenie całego kraju za udziałem radców, adwokatów, sprawy rodzinne, spadki, podział majątku, odszkodowania do 20 lat wstecz bez opłat wstepnych, błędy medyczne, wypadki w pracy windykacja, obsługa prawna firm, sprawy niestandardowe, wymagające indywidualnego podejścia, stosujemy bezpłatne konsultacje, co do zasadności prowadzenia sprawy. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całego kraju: Warszawa, Siedlce, Olsztyn, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Gliwice, Wałbrzych, Opole, Siedlce, Biała Podlaska, Bielsko Biała, Tychy, Koszalin, SŁupsk, Suwałki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 • Kancelaria Radcy Prawnego PRELEX Katarzyna Pawlonka-Jurczyk

  • Warszawa

  Ten prawnik proponuje swoje usługi w miejscowości Warszawa oraz w rejonie Warszawy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

 • Usługi Prawne

  • Warszawa
  • Joanna Szczawińska
  Jarosław Ż.

  Sumienna, punktualna i profesjonalnie podejście do zagadnienia. Jestem wdzięczny, bo autentycznie dzięki tej osobie wygrałem wydawałoby się przegraną sprawę. W pełni odpowiedzialnie polecam.

 • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k.

  • Warszawa
  Mariusz P.

  Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

 • Dobry Radca Prawny

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kozłowska
  Piotr G.

  Bardzo pozytywnie oceniamy z żoną Kancelarię Adwokacką. Pani Elżbieta jest osobą ciepłą i życzliwą w stosunku do klientów, zawsze służy dobrą radą i pomocną, fachową wiedzą w zakresie prowadzonych spraw. Potrafi pomóc w każdej, nawet bardzo skomplikowanej i trudnej sytuacji.Wszystko udało się załatwić bardzo szybko i z pozytywnym dla nas skutkiem. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy usługi Pani Mecenas.

 • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  • Warszawa

  Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze perfekcyjnego prawnika dla siebie, to zerknij na firmę LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP P. Realizuje szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska

  • Warszawa

  W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi prawnej w dobrej cenie to firma Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny prawa. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!