Kancelaria prawna Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsze Kancelarie Prawne we Wrocławiu, 2021

745 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Kancelaria prawna Wrocław
Krzysztof S.

Najlepsza kancelaria z jaką miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla klienta w załatwianiu formalności. Dwie sprawy z trzech już kancelaria dla mnie wygrała, a efekt przerósł moje oczekiwania. Co do cen za usługi to są raczej niskie biorąc pod uwagę zakres usług jakie otrzymujemy, a dodatkowy plus to bezproblemowe rozbicie płatności na raty. Szczerze polecam Kancelarię LEXI gdyż to naprawdę wyższa jakość usług prawniczych i każdemu życzę aby właśnie takich profesjonalistów miał po swojej stronie gdy już jedynym rozwiązaniem jest proces sądowy.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Kancelaria prawna Wrocław
Małgorzata O.

Panią Igę cechuje to, co powinno być szczególnie ważne dla osób poszukujących pomocy prawnej. Myśli wielowymiarowo i ma otwarty umysł. Potrafi słuchać i interpretować. Szanuje rozmówcę. Chętnie poszerza swoją wiedzę i dostrzega możliwości prawne, pomaga klientom w walce z biurokratyczną indolencją. To, co dla mnie szczególnie ważne, to nie tylko merytoryczna poprawność Pani Igi, ale także umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Życzyłabym sobie więcej takich osób w branży.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Kancelaria prawna Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Małgorzata G.

Profesjonalne podejście do klienta. W moim przypadku to pozytywnie zakończone sprawy w sądzie rodzinnym. Pan mecenas jest konkretny i rzeczowy. Chętnie współpracuje z klientami spoza Wrocławia.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kancelaria prawna Wrocław
Marta K.

Z całego serca mogę polecić Kancelarie Bielawski. Wspaniały kontakt oraz szybkie podjęcie kroków co do konkretnej sprawy również doceniamy z mężem podejście do klienta. Pozdrawiam

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Kancelaria prawna Wrocław
Dagmara F.

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Bagińskiego. Pan Mecenas sporządził dla naszej firmy szereg umów, zawsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami uzupełnionymi o celne uwagi. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod - Kancelaria prawna Wrocław
Kamila W.

W pełni profesjonalna oraz rzetelna ponoć prawna. Pani adwokat konkretna ze znakomitym podjęciem do klienta oraz pełnym profesjonalnym podejściem do sprawy.

Adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka - Kancelaria prawna Wrocław
Karolina K.

Młoda, zaangażowana w moją indywidualną sprawę Pani Mecenas. Niezwykle rzetelna, terminowa i rzeczowa obsługa. Przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów i pism oraz jej reprezentacja w sądzie dały mi olbrzymie poczucie bezpieczeństwa, w a konsekwencji w końcu zakończyłam trapiący mnie od lat problem.

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Więcej profesjonalistów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Kancelaria prawna Wrocław

Specjalizacje: - Obrona w sprawach karnych (wypadek drogowy, jazda pod wpływem alkoholu, kradzież, oszustwo, zniesławienie (pomówienie), zniszczenie mienia, zniewaga). - Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych (szkody na pojeździe, wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w rolnictwie, poślizgnięcia/potknięcia na chodniku) - Prawa autorskie (sporządzanie umów przeniesienia praw autorskich, umów licencyjnych); - Dochodzenie roszczeń z kredytów frankowych (indeksowanych i denominowanych do CHF) - Sporządzanie i analiza umów - Windykacja polubowna, sądowa (nakazy zapłaty) i komornicza - Kompleksowa obsługa przedsiębiorców. Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu staram się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Działam na terenie województwa dolnośląskiego oraz podkarpackiego. Prowadzę jednoosobową kancelarię, zapewniając indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszam również na blog prawniczy www.prosteprawo24.pl

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Kancelaria prawna Wrocław

Idealna Pomoc Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Biuro Usług Detektywistycznych RONIN sp z o.o. - Kancelaria prawna Wrocław

Rewelacyjna Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Biuro Usług Detektywistycznych RONIN sp z o.o.

Firma Biuro Usług Detektywistycznych RONIN sp z oo oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Wrocławia i z sąsiednich miast. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Umbra Detektywi & Partnerzy - Kancelaria prawna Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

Pruski Różyło Kancelaria Radców Prawnych Spp to najlepsza kancelaria prawna i nie ma sobie równych w rejonie Wrocławia - przekonaj się na własne oczy! Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dołącz do naszych Kancelarii Prawnych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Kancelaria Prawna i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR - Kancelaria prawna Wrocław

Bezkonkurencyjne Porady Prawne

 • Wrocław
 • Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Konsorcjum Detektywistyczne PREDATOR udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

Prywatna Agencja Wywiadowcza REDIGO - Kancelaria prawna Wrocław

Pomoc Prawna

 • Wrocław
 • Prywatna Agencja Wywiadowcza REDIGO
Joanna C.

Firma wywiadowcza REDIGO jest godną polecenia. Jako pierwsza zareagowała i bardzo rzetelnie i w jasny sposób wytłumaczono mi na czym polega ich działalność. Sposoby i metody jakie proponują, mam nadzieję, że skłonią mojego dłużnika do oddania moich pieniędzy. Do tej pory żadna firma adwokacka i żaden komornik nic nie "wskórał", a suma do odzyskania jest niebagatelna. Mam nadzieję, że dojdziemy szybko do porozumienia, bo kwestią jest dogadanie tylko szczegółów. Na pewno po odniesionym sukcesie napiszę i zdam relację.

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Kancelaria prawna Wrocław

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca od wyjątkowych usług prawniczych z Wrocławia do realizacji zaplanowanych działań? Firma Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy spk jest gotowa Ci pomóc. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska - Kancelaria prawna Wrocław

Obsługa Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska

Podjęcie decyzji o wyborze obsługi prawnej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria prawna Wrocław

Usługi Prawnicze

 • Wrocław
 • Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Są obecni w branży usług prawniczych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Wrocław, ale także przyległych miast. Zarezerwuj termin od razu!

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu usług kancelarii prawnej? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a kancelarie prawne z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Kancelaria prawna Wrocław

Dobra Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki
Małgorzata A.

Kancelarię Adwokata Jakuba Ambickiego polecam ze względu na zaangażowanie z jakim Pan Mecenas traktuje każdą powierzoną do prowadzenia sprawę. Ponadto profesjonalizm i dostępność kontaktu, co daje poczucie osobistego, wyjątkowego traktowania , to dla mnie bardzo istotna sprawa. Miły i bardzo kontaktowy Adwokat z którym współpracę szczerze polecam. Małgorzata A.

PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp. p. we Wrocławiu - Kancelaria prawna Wrocław

Fantastyczne Usługi Prawne

 • Wrocław
 • PAREMIA Kancelaria Radców Prawnych M. Żaczek i Partnerzy Sp.
Małgorzata N.

Bardzo polecam Kancelarię, a zwłaszcza Panią Adwokat Natalię. Bardzo dobry kontakt, wysokie kwalifikacje, bardzo duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów klienta. Wysoka znajomość Prawa Medycznego oraz spory wgląd w sytuację środowiska medycznego. Gorąco polecam!

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Justyna I.

Miałam do załatwienia sprawę spadkową. W ogóle nie wiedziałam jak się za to zabrać. Kancelarię Pana Drapały znalazłam przypadkiem w internecie. Wszystko załatwił za mnie i według mojego życzenia. Współpraca z tą kancelarią to była dobra decyzja i w razie potrzeby na pewno to właśnie tam zwrócę się po pomoc.

Dolnośląski Holding Prawny - Kancelaria prawna Wrocław

Usługi Prawnicze

 • Wrocław
 • Dolnośląski Holding Prawny
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław - Kancelaria prawna Wrocław

Porady Prawne

 • Wrocław
 • Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

 • Wrocław
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Detektyw Radzi MB - Kancelaria prawna Wrocław

Detektyw Radzi MB

 • Wrocław

Specjaliści z Detektyw Radzi MB przedstawią Ci najlepszą ofertę pomocy prawnej. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zachęcamy do zadawania pytań.

Monitoring Przemysłowy Montaż Kamer NEW MILLENNIUM Sp. z o.o. - Kancelaria prawna Wrocław

Monitoring Przemysłowy Montaż Kamer NEW MILLENNIUM Sp. z o.o.

 • Wrocław
Szok Szybka Obsługa Księgowa sp. z o.o.

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Szybka reakcja i wykonanie zlecenia w tempie ekspresowym, zgonie z zapotrzebowaniem! Bardzo polecamy.

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka - Kancelaria prawna Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Sebastian J.

Witam. Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Pana Adwokata Marcina Ochtera. Usługa szybka, rzeczowa i konkretna. Pozdrawiam Sebastian z Glasgow.

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Kancelaria prawna Wrocław

Dobre Porady Prawne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki zapewnia bogatą ofertę dobrych porad prawnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Opinie i porady na temat kancelarii prawnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat kancelarii prawnych, szukasz ofert lub porad skontaktuj się z doradcami z Wrocławia. Dodatkowo możesz tanio porównać i wybrać najkorzystniejsze usługi prawne - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę
rvis sp. z o.o. - Kancelaria prawna Wrocław

Wyjątkowe Usługi Prawne

 • Wrocław
 • rvis sp. z o.o.

Dzięki dbałości o szczegóły usługi prawnej rvis sp z oo przewyższa konkurentów. Renomę tworzą oceny szczęśliwych zleceniodawców. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka Anna Babiak - Kancelaria prawna Wrocław

Doświadczona Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Anna Babiak
Ewa S.

Pani mecenas Babiak prowadziła mi rozwod i podział majątku. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem pani mecenas. Byłam na każdym kroku wspierana i każdy szczegół był mi tłumaczony. Polecam wszystkim na zakręcie życia. Z podziału majątku dostałam więcej niz sie spodziewałam.

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Kancelaria prawna Wrocław

Tania Obsługa Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin

Podjęcie decyzji o wyborze obsługi prawnej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

 • Wrocław

Szukający porad prawnych winien już teraz zgłosić się do Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus

 • Wrocław
Beauty&Beauty Uroda i Piękno Sylwia Lesiew

Bardzo konkretny i rzetelny adwokat. Jestem bardzo zadowolona z korzystania usług Pani Olgi. Jesteśmy już po dwóch wygranych sprawach w przeciągu ostatniego czasu i mogę polecić z czystym sumieniem!

Euro-Kon Sp zoo - Kancelaria prawna Wrocław

Najwyższej Klasy Porady Prawne

 • Wrocław
 • Euro-Kon Sp zoo
Agnieszka K.

Bardzo profesjonalnie! Jeśli ktoś potrzebuje pomocy prywatnego detektywa, to jak najbardziej polecam Panią Alicję.

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

 • Wrocław
Mariusz L.

Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pana Piotra pozwolił, że w końcu śpię spokojnie. Zakres spraw prowadzonych w moim przypadku rozciąga się od roszczeń z tytułu błędu medycznego przez odszkodowania, renty, ZUS i komisje lekarskie aż po rozprawy karne. Rzetelność i ogrom pracy, która wykonuje Pan Piotr doprowadziła do pozytywnego zakończenia moich procesów i to ze skutkiem przekraczającym najśmielsze oczekiwania. Bardzo dobry i stały kontakt telefoniczny oraz mailowy sprawia, że faktycznie czujemy że ktoś czuwa nad naszymi sprawami. Z czystym sumieniem mogę polecić tę kancelarie.

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Juliusz Barylski

 • Wrocław

Pracuje w branży usług prawniczych od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Wrocław, ale także okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Combat Security Sp. z o.o. - Kancelaria prawna Wrocław

Wyjątkowa Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Combat Security Sp. z o.o.
Nadleśnictwo Ruszów, ul. Leśna 2, 59-950 Ruszów

Firma Combat Security Sp. z o.o. z powierzonych zadań wywiązuje się bardzo dobrze, bez żadnych zastrzeżeń

Rosmus Skibiński Adwokaci spółka partnerska - Kancelaria prawna Wrocław

Rosmus Skibiński Adwokaci spółka partnerska

 • Wrocław
Jacek D.

Spółka Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. ul. Uniwersytecka 27/28/1A 50-145 Wrocław Oddział w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 7 lok. 14 57 – 200 Ząbkowice Śląskie Oddział w Nysie Rynek 36 C – Ratusz 48-300 Nysa NIP : 897 176 99 31 sekretariat@rsalegal.pl www.rsalegal.pl telefon: 71 735 17 55 Nasza spółka świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców na terenie całej Polski, głównie na Dolnym Śląsku od 2011 roku. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych cywilnych i karnych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Reprezentujemy Klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych oraz odszkodowawczych, jak i gospodarczych oraz karnych. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. Spółka świadczy także pomoc prawną dla klientów francuskojęzycznych i od 2014 roku wpisana jest na listę kancelarii adwokackich francuskich i francuskojęzycznych Ambasady Republiki Francuskiej w Polsce. Od 2015 roku pozostaje członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k. - Kancelaria prawna Wrocław

Znakomite Usługi Prawnicze

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

Są obecni w branży usług prawniczych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Wrocław, ale także okolicznych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c. - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacko - Radcowska M. Niemiec & M. Zapolski s. c.

 • Wrocław
Andrzej S.

Merytoryczni i skuteczni asystentki również POZDRAWIAM klient Andrzej

LEGALICA Kancelaria Prawna - Kancelaria prawna Wrocław

Świetna Obsługa Prawna

 • Wrocław
 • LEGALICA Kancelaria Prawna
Paweł O.

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga - Kancelaria prawna Wrocław

Tanie Usługi Prawnicze

 • Wrocław
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga
Paweł L.

Bardzo dobry kontakt i rzetelne prowadzenie sprawy. Bardzo polecam panią mecenas każdemu kto potrzebuje pomocy w kwestii prawnej i liczy na fachowe traktowanie. Pani mecenas bardzo rzeczowo tłumaczyła przebieg wszystkich czynności, dzięki czemu można było zrozumieć dalszy przebieg procesu oraz możliwe przyszłe działania sądu.

Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka - Kancelaria prawna Wrocław

Dobra Pomoc Prawna

 • Wrocław
 • Tropper & Szymczak Kancelaria Adwokacka

Podjęcie decyzji o wyborze pomocy prawnej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Tropper Szymczak Kancelaria Adwokacka doradzą Ci i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak - Kancelaria prawna Wrocław

Idealna Obsługa Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak
Anna W.

Bardzo dobra porada, wszystko jasno wyjaśnione w przyjaznej atmosferze, Pani Adwokat zdobyła moje zaufanie po pierwszym spotkaniu (sprawa spadkowa i rodzinna).

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Kancelaria prawna Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Agnieszka B.

Do kancelarii trafiłam z ogromnym problemem, a od początku mogłam liczyć na mega profesjonalne podeście i wzorowy kontakt. Sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się pozytywnie, a ja wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.

Kancelaria Stawiarski&Kosińska Dariusz Stawiarski - Kancelaria prawna Wrocław

Solidna Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • Kancelaria Stawiarski&Kosińska Dariusz Stawiarski

Solidna kancelaria prawna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław oraz na obszarze Wrocławia. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

T-Law Kancelaria Prawna - Kancelaria prawna Wrocław

Dobra Kancelaria Prawna

 • Wrocław
 • T-Law Kancelaria Prawna
BIRDki AUTO TRANSPORT

Usługi pomocy prawnej świadczone przez kancelarię T-Law cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i w formie dla nas dogodnej. Warto podkreślić, że Kancelaria prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, który pozostawia swoim klientom poczucie całkowitej satysfakcji. Można powiedzieć bez wahania, że jest ona cennym partnerem godnym polecenia. Współpraca z Kancelarią T-Law układa się prawidłowo, a usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Prawnicy Kancelarii cechują się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej , dyspozycyjnością i zrozumieniem specyfiki transportowej i nie tylko. Usługi realizowane są szybko i profesjonalnie. Z powyższych względów udzielamy Kancelarii T-Law swoich referencji.

KC Kaczor&Cielas Adwokaci s. c. - Kancelaria prawna Wrocław

Pierwszorzędne Usługi Prawne

 • Wrocław
 • KC Kaczor&Cielas Adwokaci s. c.
Aleksandra B.

Kancelaria na prawdę godna polecenia. Jestem przekonana, że Mecenas Kaczor i Cielas są wyjątkowo empatycznymi adwokatami, a obsługa jest rzetelna, profesjonalna i w pełni służy dobru sprawy. Z całą pewnością polecam KC Kaczor&Cielas Adwokaci s. c.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

 • Wrocław

Jeżeli interesuje Cię pierwszorzędna kancelaria prawna obsługująca Twój rejon to wykorzystaj kompetencje Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Kancelaria Adwokacka Maksymilian Bergtraum - Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria Adwokacka Maksymilian Bergtraum

 • Wrocław
Maria B.

Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi w zakresie prawa; - karnego i karnego skarbowego (obrona i reprezentowanie w sprawach karnych - rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku, dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów) - z zakresu prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe sporządzanie i opiniowanie umów). Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13/301, zaś filia Kancelarii mieści się w Jeleniej Górze przy ulicy Matejki 22/1a. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również przed sądami i organami władzy na terenie całego kraju. Możemy się pochwalić znaczną ilością zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Znajdą się wśród nich zarówno osoby prywatne, jak i małe i większe przedsiębiorstwa – wszystkim poświęcamy się z pełnym zaangażowaniem. Działania nasze ukierunkowane są na osiągnięcie najbardziej korzystnego dla klienta wyniku powierzonej sprawy, jednocześnie dbamy aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o jej przebiegu.

Ranking Kancelarii Prawnych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.