Notariusz Wrocław - Najlepsi w 2021

Notariusze we Wrocławiu, 2022

82 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Notariusz Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 82 Notariuszy z Wrocławia złożyło 4237 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie notariusza może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Notariuszy w 2022 r. z Wrocławia.

Notariusz Wrocław
Arkadiusz R.

Moja sprawa pełnomocnictwa załatwiona bezproblemowo i szybko.

5.0 (4 opinie)

Więcej Notariuszy z Wrocławia

Ewa F.

5.0 (1 opinia)
Bartosz T.

Gorąco polecam współpracę z Panem Mecenasem. Moją sprawą zajął się bardzo rzetelnie, pomimo, że nie należała do najprostszych. Przedstawił mi rozwiązanie, o którym inni prawnicy nawet nie wspomnieli i przeprowadził mnie przez postępowanie od A do Z.

5.0 (103 opinie)
Leokadia H.

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, Wrocław, Zgorzelec. Realizowane przez nas usługi to sprawy przeciwegzekucyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

5.0 (2 opinie)
Iwona R.

Moją sprawę załatwiono szybko i profesjonalnie, a przy tym wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Notariuszy we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Renata S.

Szczerze polecam usługi prawnicze Mecenasa Marcina, każdemu kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawniczego w rozwiązaniu swoich problemów życiowych i zawodowych. Rzetelność, uczciwość, profesjonalizm! Z drugiej strony spokój, życzliwość, empatia. Panie Mecenasie całym sercem dziękuję. Pana sukces w mojej sprawie, to wynik wszystkich cech, które wymieniłam.

5.0 (10 opinii)
Natalia K.

Polecam wszystkim z całego serca. Byłem u innego prawnika, ale to Pan Sobkowiak pomógł mi w trudnej sprawie i ja rozwiązał. Wszystko zakończyło się sukcesem. Gdyby każdy adwokat działał tak sprawnie, jak Pan Sobkowiak to byłoby lepiej na tym naszym świecie. Pełen profesjonalizm + 105% zaangażowania + fachową wiedza = w 110% zadowolony klient.

5.0 (4 opinie)
Jarosław A.

Kancelaria notarialna warta polecenia. Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Konkretne doradztwo nastawione na znalezienie rozwiązania, a nie tylko skasowanie za wizytę.

5.0 (4 opinie)

Siwiec

 • Wrocław
Karolina G.

Pan Damian wykazuje się wysokim profesjonalizmem, cechuje go duża chęć pomocy, skupia się w pełni na kliencie. Ceny, porównując je z tymi obecnymi na rynku, również są zadowalające, a co najistotniejsze, odpowiednie do jakości usług oraz atmosfery, jaka panuje, kiedy ma się z tym Panem styczność.

5.0 (15 opinii)
Jacek P.

W dniu dzisiejszym tj. 06.11.2019 r. byłem w kancelarii załatwiać sprawy związane z prawem. Na samym wstępie - wejściu do siedziby kancelarii doznałem uczucia pozytywnej energii jaką mnie i moją rodzinę przywitano. Czułem się jak w rodzinie - to nie była bajka lecz prawda. Nie wiem czy byłem w świecie realnym czy to tylko to była moja wyobraźnia. Nie spodziewałem się takiego przyjęcia. Uprzejmość, estetyka, otwartość i uśmiech to było dla mnie wielkie i bardzo miłe zaskoczenie. Ludzie tam pracujący wiedzą doskonale co należy do ich obowiązków. To bardzo miłe być przyjętym na odpowiednim poziomie. Sama Pani Notariusz - Agata TYC - WIELKA KLASA - życzliwa, uśmiechnięta a co najważniejsze przyjazna w sprawach jakie załatwia i doradza (wielka

5.0 (1 opinia)

Porównanie usług we Wrocławiu, 2022

Co jest przedmiotem sprawy?

KIWI Group

 • Wrocław
Ewa

Ciekawa oferta, konkurencyjna cena, miła obsługa. Jestem zadowolona z usługi, na pewno jeszcze raz skorzystam zwłaszcza przed 1 listopadem.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdalena Pudło-Rokita

 • Wrocław

Szanowni Klienci, W ramach mojej działalności Kancelarii Notarialnej Notariusz Magdaleny Pudło-Rokity oferuję Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo obrotu. Prowadzę działalność polegającą na sporządzaniu aktów notarialnych: umów sprzedaży, umów darowizny, poświadczenia spadku i wielu innych. Udzielam również porad i konsultacji prawnych. Moja Kancelaria Notarialna mieści się we Wrocławiu w rejonie Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Marii Curie–Skłodowskiej nr 49/2, na rogu zabytkowej kamienicy (parter). Przestronne pomieszczenia biura zapewniają sprawną i wygodną obsługę klientów. Kancelaria notarialna współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami

Kancelaria Notarialna Karolina Drechny-Dolińska Edyta Gołuchowska Notariusze Spółka Cywilna

 • Wrocław

Serdecznie zapraszamy do naszej Kancelarii Notarialnej, gdzie odpowiemy na Państwa potrzeby w zakresie czynności notarialnych, według najlepszej wiedzy i woli oraz z należytą starannością i dbałością. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz do kontaktu. Kancelaria Notarialna prowadzona jest w formie spółki cywilnej przez Notariusz Karolinę Drechny – Dolińską i Notariusz Edytę Gołuchowską. Staranne przygotowanie do zawodu oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe wspólników kancelarii gwarantuje wysoki standard obsługi prawnej, rzetelne, sprawne, kompleksowe i, co najważniejsze, indywidualne podejście do każdego Klienta kancelarii. Notariusz działa jako osoba zaufania publicznego, dlatego w naszej działalności ze

Kancelaria Notarialna prof. dr hab. Maciej Marszał

 • Wrocław

Do zakresu usług świadczonych przez naszą kancelarię należą: sporządzanie aktów notarialnych, w tym między innymi: umowy sprzedaży umowy przedwstępne umowy zniesienia współwłasności umowy darowizny umowy spółki umowy przeniesienia własności nieruchomości umowy warunkowe umowy zamiany akty ustanowienia służebności gruntowych i osobistych testamenty umowy działu spadku umowy majątkowe małżeńskie umowy o podział majątku wspólnego sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia: sporządzanie poświadczeń sporządzanie protokołów sporządzanie protestów weksli i czeków doręczanie oświadczeń prowadzenie depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów sporządzanie na życzenie Klientów

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel

 • Wrocław

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel świadczy usługi z zakresu różnorodnych czynności notarialnych takich jak przygotowywanie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia, przygotowywanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów i nie tylko. Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel funkcjonuje wedle etyki zawodowej, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Ponadto Kancelaria oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji prawnej, również przez telefon.

SerwisPrawa.pl Sp. z o.o.

 • Wroclaw

Pearson & Chase LTD.

 • Wrocław

Kilka słów o nas… Jesteśmy międzynarodową firmą która skupia się na uzyskaniu jak najlepszych współczynników w odzyskiwaniu należności od dłużników. Nasza fachowa oraz pewna obsługa prawna, doświadczenie oraz pełne zaangażowanie naszych prawników praz pracowników pozwala na skuteczne dostosowanie modelu współpracy oraz efektywne odzyskanie Państwa długu. ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ --------------- Jak więc działamy? W zależności od potrzeb Klienta; I. Indywidualne zlecenie przez Klienta polegające na przygotowaniu opini, fachowej ekspertyzy dotyczącej aspektów prawnych w windykacji. II. Nawiązanie stałej bądź jednorazowej współpracy w zakresie odzyskiwania należności. Wszelka

InterAct Finanse Doradztwo Prawno Finansowe

 • Wrocław

Zajmujemy się szeroko pojętym Doradztwem Prawno Finansowym. Charakteryzujemy się profesjonalną obsługą, wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelnością w powierzanych zadaniach. Mamy możliwości i wiedzę jak skutecznie i kompleksowo przeprowadzić w Państwa imieniu proces zakupu/sprzedaży/wynajmu nieruchomości, poprzez uzyskanie finansowania, negocjację oraz wycenę, co w efekcie prowadzi do podpisania umowy kredytowej i notarialnej. Finansowanie: Nasz Doradca pomoże Państwu uzyskać środki finansowe oraz skutecznie doradzi i przeprowadzi cały proces w Państwa imieniu. Dla klientów indywidualnych: Kredyty Hipoteczne: -mieszkaniowe/budowlane -konsolidacyjne -pożyczka hipoteczna -refinansowanie Kredyty Gotówkowe Kredyty

Radosław Warciarek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław

Szanowni Państwo, Zapraszam do zapoznania się z ofertą adresowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców, instytucji oraz innych uczestników obrotu prawnego. Formy świadczenia usług: 1.Reprezentacja Klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych; 2.Tworzenie, opiniowanie, negocjowanie umów, w tym wzorców służących prowadzeniu działalności gospodarczej a także aktów wewnętrznych podmiotów gospodarczych; 3.Bieżąca pomoc prawna polegająca na udzielaniu porad, konsultacji oraz odpowiedzi na zapytania, a nadto sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Usługi prawne świadczone są zarówno w siedzibie Kancelarii, jak i w formie dyżurów u Klienta. Zakres świadczonej pomocy

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

 • Wrocław

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy zlokalizowana we Wrocławiu wychodzi zarówno do Klientów firmowych, jak również prywatnych z asortymentem specjalistycznych usług obejmujących zakres prawa. Bardzo wyraźnym atutem Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy jest niewątpliwie doświadczony i wykwalifikowany zespół prawników, w którym każdy prawnik odpowiada za ściśle sprecyzowaną dyscyplinę prawa i tylko w jej zakresie prowadzi sprawy. Najważniejsze dla Kancelarii jest spełnienie oczekiwań, ale ponadto zagwarantowanie rzetelnej pomocy w pracach podjętych na rzecz Klienta. Toteż bez względu na charakter i wymagania spraw są one zawsze prowadzone w zgodzie z obowiązującymi przepisami i wysokimi standardami.

Bakalska-Sochaj Przemysława. Kancelaria Notarialna

 • Wrocław

Kancelaria Notarialna Przemysławy Bakalskiej-Sochaj znajduje się we Wrocławiu i świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów notarialnych oraz różnych protokołów we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i osobami prawnymi. Obejmują ona takie działania jak tworzenie różnego rodzaju umów, aktów, poświadczeń, sporządzanie testamentu, podziału majątku, pełnomocnictwa, prowadzenia depozytu czy innych czynności, które wchodzą w zakres działalności notariatu. Wszelkie usługi dokonywane są z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa, tajemnicy oraz bezpieczeństwa i komfortu klienta.

GTI LOSS odszkodowania24.info

 • Wrocław

GTI LOSS Usługi Prawnicze jest jednym z czołowych liderów w branży odszkodowawczo – prawnej. Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej (np. fundacje i stowarzyszenia). Wiedza, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu, a także stała współpraca z ekspertami z różnych dziedzin prawa umożliwiają świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Nasza długa obecność na rynku oraz rzesza zadowolonych klientów gwarantuje Państwu pewność i gwarancję, że wszystkie porady prawne, a także obsługa prawna firm oraz inne usługi będą prowadzone z rzetelnością, solidnością i zaangażowaniem naszych najlepszych pracowników.

K&L Legal Żurek i Spółka Sp.k.

 • Wrocław

Serdecznie witamy! Jesteśmy profesjonalną Kancelarią Prawną zajmującą się szeroko pojętym świadczeniem pomocy prawnej dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Oferujemy Państwu pomoc prawną przede wszystkim w zakresie: •prawa cywilnego i gospodarczego, •prawa handlowego, •prawa administracyjnego, •prawa upadłościowego i naprawczego, •zagadnień z dziedziny prawa pracy, •prawa obrotu i gospodarki nieruchomościami, •prawa budowlanego, •prawa bankowego, •prawa wekslowego, •prawa podatkowego, •prawa ochrony konkurencji i konsumentów, •prawa karnego (z wyłączeniem obrony w procesach karnych) POMOC PRAWNA ŚWIADCZONA W RAMACH STAŁEJ WSPÓŁPRACY Przedsiębiorcom proponujemy prowadzenie stałej obsługi prawnej, w ramach

Kancelaria Notarialna Notariusz Iwona Kredzińska

 • Wrocław

Kancelaria Notarialna Iwona Kredzińska mieści się w samym centrum Wrocławia. Do zakresu świadczonych przez Kancelarię notarialną usług należą: Sporządzanie aktów notarialnych, w tym wszelkich umów jak np. umowa spółki, najem okazjonalny, testament i protokołów, Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, Sporządzanie poświadczeń, Spisywanie protokołów, Sporządzanie protestów weksli i czeków, Przyjmowanie do depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, Sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów, Sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, Sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Nasza kancelaria notarialna realizuje czynności w następujących

Emporium Tax

 • Wrocław

Emporium Tax – to księgowość szyta na miarę. W sposób profesjonalny i umiejętny dbamy o interesy swoich Klientów, gdyż wiemy, że rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych to niezbędny element funkcjonowania dobrej firmy. W połączeniu z kompetentnym doradztwem gospodarczym zapewnia ono bezpieczeństwo finansowo - podatkowe naszych Klientów. Dodatkowo klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc w pozyskiwaniu dotacji z Funduszy Europejskich, tworzeniu biznes planów, uzyskaniu kredytu, leasingu, przekształcaniu spółek, rejestracji podmiotów gospodarczych, jak również innych usług prawnych. Zapraszamy do naszego biura Emporium Tax przy ul. Jana Kilińskiego 28 lub kontaktu z doradcą klienta poprzez infolinie (71) 72-37-404. Oferujemy

Simona Krukowska Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna

 • Wrocław

Oferuję moim klientom kompleksową obsługę notarialną. Moja oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiadam wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Zapraszam do wizyty w mojej wrocławskiej kancelarii lub do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Usługi/Produkty: - sporządzanie aktów notarialnych - sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia - sporządzanie poświadczeń - doręczanie oświadczeń - spisywanie protokołów - sporządzanie protestów weksli i czeków - przyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych - sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów - sporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i

MPS Consulting s.c.

 • Wrocław

MPS Consulting s.c. jest firmą prawniczą prowadzącą kompleksową obsługą prawną dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą we wszelkich formach prawnych oraz dla osób fizycznych. Prowadzimy stałe doradztwo prawne, sporządzamy opinie prawne, projekty umów oraz innych aktów prawnych, dochodzimy roszczeń majątkowych oraz prowadzimy ich egzekucję, reprezentujemy w postępowaniach sądowych i pozasądowych. We współpracy z klientami kładziemy nacisk na elastyczność w rozwiązywaniu problemów prawnych. Rozumiemy, że udana współpraca może być budowana jedynie na trwałych i bliskich relacjach z Klientem. W trakcie współpracy staramy się w jak najmniejszym stopniu angażować Klienta, dbając o Jego czas. Gwarantujemy pełną poufność

MKC Kancelaria Projektów Europejskich

 • Wrocław

MKC Kancelaria Projektów Europejskich to firma wyspecjalizowana w sporządzaniu wniosków i biznesplanów dla przedsiębiorstw starających się o dotację z Unii Europejskiej. Zapewniamy pełne doradztwo i dobór odpowiedniego działania, z którego można ubiegać się o dofinansowanie dla potrzeb Państwa firmy. Następuje to po wykonaniu wstępnej analizy planowanego przedsięwzięcia. Nasze usługi koncentrują się przede wszystkim na: - sporządzaniu wniosków i biznesplanów dla firm starających się o dotację na inwestycje z Regionalnych Programów Operacyjnych, - sporządzanie biznesplanów - dla samodzielnie sporządzających wniosek lub starających się o kredyt bankowy - sporządzanie wniosków dla nowopowstałych firm z Programu Operacyjnego

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

 • Wrocław

Misją Konsorcjum jest świadczenie usług na najwyższym poziomie na rzecz podmiotów borykających się z problemami nieregulowanych oraz nieterminowo regulowanych należności. Konsorcjum powstało na gruncie kilkuletnich doświadczeń jego założycieli i wykorzystuje wiedzę specjalistów w zakresie prawa gospodarczego, psychologii oraz ekonomii. Jakość naszych usług zapewniają: - kompleksowa windykacja, - 5x0 zł: - 0 opłat wstępnych, - 0 kosztów zastępstwa procesowego, - 0 kosztów w przypadku braku skutku, - 0 straty należności głównej ( przy kwotach należności głównej > 5000 zł), - 0 opłat za pieczęć prewencyjną. (Oferta przygotowana dla wierzytelności na etapie przed sądowym powstałych w obrocie między polskimi

RAMAR Doradztwo Ubezpieczeniowe

 • Wrocław

Chciałbym Państwa zaprosić do współpracy z brokerem ubezpieczeniowym Biskup & Joks Brokers sp. z o.o. obsługującym wiele podmiotów sektora budowlanego, a także grupy przemysłowe różnych gałęzi przemysłu. Wśród naszych Klientów są między innymi: jedna z największych grup developerskich w Polsce, wielu generalnych wykonawców, specjalistyczne podmioty sektora wykonawczego oraz biura projektów i wiele innych. Reprezentując swoją specjalizację ubezpieczeniową chciałbym zainteresować Państwa na początek współpracą w zakresie ubezpieczeń finansowych. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze Klientów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych, między innymi takich jak: gwarancje zapłaty wadium, należytego wykonania kontraktu, usunięcia wad i usterek,

Tomasz Białobrzeg Cyber IT

 • Wrocław

Każdego dnia setki potencjalnych klientów szuka w Internecie informacji o produktach i usługach. Wysoka pozycja Twojej strony w wyszukiwarce to najskuteczniejszy sposób na dotarcie do nich. Nasz firma pomoże Twojej stronie zajmować najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz dużym zapleczem pozycjonerskim, dzięki któremu już po upływie kilku tygodni widoczne będą pierwsze efekty pozycjonowania. Działalność firmy skupia się na skutecznym pozycjonowaniu stron www swoich klientów. Zapewniamy najwyższe pozycje w wyszukiwarce google. Takie działania zwiększają liczbę klienteli oraz efekt jest zauważalny w zysku. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją działalność, czy też masz mocno

Law Broker - Prawny

 • Wrocław

Law Broker jest innowacyjną grupą prawniczą, która przeznacza swoje usługi dla małych i średnich przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Jako jedni z pierwszych na rynku proponujemy system pomocy prawnej ograniczający do minimum koszty ponoszone przez naszych Klientów Wybierając nas, płacą Państwo tylko za rzeczywiście wykonaną pracę naszych prawników. W cenę nie wliczamy bowiem dodatkowych kosztów funkcjonowania firmy jako całości. Działając w grupie prawników możemy sobie na to pozwolić.

Tax Polonica sp. z o.o.

 • Wrocław

* Sympatyczna obsługa przyjazna dla klienta * Jakość celem nadrzędnym * Obsługa w językach obcych * Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) * Prowadzenie książek przychodów i rozchodów * Prowadzenie ryczałtu i karty podatkowej * Prowadzenie kadr i płac * Szkolenia BHP * Dodatkowe usługi

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Teren działania firmy to Wrocław. Firma obsługuje Klientów w zakresie prawa - cywilne, spadkowe, gospodarcze, zamówień publicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław

Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego klientom biznesowym i osoba prywatnym. Zajmujemy się również sprawną windykacja należności wnosząc pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym, a następnie poprzez wpisy hipotek przymusowych i sprawne wyegzekwowanie długu. Prowadzimy również sprawy rozwodowe, rodzinne, pracownicze i spadkowe. Sporządzamy opnie prawne z zakresu prawa zamówień publicznych i inne.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal oferuje kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych i firm. Prowadzimy windykację oraz bieżący monitoring należności, zakładamy i likwidujemy spółki, prowadzimy bieżącą obsługe prawną spółek. Prawo rodzinne, rozwody, alimenty. Reprezentujemy klientów w sprawach o odszkodowania wypadkowe. Reprezentacja obejmuje także występowanie w Sądach wszystkich instancji.

BIURO DORA. RACH.-FINA.ANDRZEJ STARŻYK

 • Wrocław

BIURO DORADZTWA RACHUNKOWO-FINANSOWEGO Andrzej Starżyk Biuro prowadzi księgowy z praktyką datującą się od 2000 roku. legitymujący się Certyfikatem Ministra Finansów NR 27651/2008 Doświadczenie w ksęgowości, pisaniu dotacji, wniosków kredytowych i kompleksowej obsłudze firm. KSIĘGOWOŚĆ-DORADZTWO-FINANSE

Kancelaria-lofty

 • Wrocław

Wiele z naszych usług cieszy się zainteresowaniem a w szczególności doradztwo prawne, w tym podatkowe, sporządzanie i opiniowanie umów, zastępstwa procesowe, pomoc w zakładaniu spółek oraz windykację należności. W naszej kancelarii wykształcona kadra pracuje pod okiem prawników będących w branży wiele lat, co gwarantuje profesjonalne podejście do każdej sprawy oraz świeże spojrzenie na każdą z nich.

Kancelaria Notarialana Anna Poswa

 • Wrocław

Potrzebujesz kompleksowej pomocy notariusza? Kancelaria Notarialna Anna Poswa to najlepszy wybór. Świadczymy usługi notarialne zarówno dla firm oraz klientów indywidualnych. Służymy pomocą m.in. przy umowach przedwstępnych, testamentach, poświadczaniu dokumentów. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

 • Wrocław

KPMGraf Doradztwo Organizacyjne Firm

 • Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Żurek i Spółka sp.k.

 • Wrocław

Bezpłatne konsultacje wstępne (za wcześniejszym ustaleniem terminu spotkania tel. ) Szybkie terminy realizacji zleceń. Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i prawnych.

Nettlekpf

 • Wrocław

Obsługa prawna, windykacja, monitoring należności, pomoc prawna dla firm, finansowanie, skup długów, windykacja o charaterze masowym,

Kancelaria Radców Prawnych DAF Pieniążek i Kosoń sp. p.

 • Wrocław

Gama Administracyjno-Gospodarcza Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Zając

 • Wrocław

Kancelaria Prawna Lawyers Sp. z o.o. Sp. K.

 • Wrocław

Oferowany zakres usług: - Obsługa prawna - Nadzór nad przepływem należności pieniężnych - Dochodzenie roszczeń pieniężnych - Tworzenie, łączenie, przekształcanie spółek - Usługi rachunkowo-księgowe

Doradztwo Prawne

 • Wrocław

HMB2WROCLAW

 • Wrocław

Eurowin

 • Wrocław

Eurowin jest firmą proponującą kompleksowe rozwiązania w zakresie przeterminowanych należności. Zajmujemy się monitoringiem, prewencją, windykacją polubowną, windykacją na etapie sądowym, skupem not odsetkowych oraz wierzytelności.

Ranking Notariuszy obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?