Notariusz - Najlepsi w 2023

Najlepsi Notariusze, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Notariusz - lista firm 2023

ranking info

Potrzebujesz kancelarii notarialnej? Oto lista Notariuszy w 2023 r. wybranych z 951 osób zarejestrowanych w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 1922 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Notariusz

Akty Notarialne

 • Chwaszczyno
 • NOTARIUSZ Katarzyna Miotk Kancelaria Notarialna

Świadczymy kompleksowe usługi notarialne służąc pomocą na każdym etapie – realizowane rzetelnie, profesjonalnie, uwzględniając indywidualny charakter każdej sprawy. Osoby korzystające z usług mojej Kancelarii uzyskują bezpłatnie wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokonywanej czynności, m.in. wyjaśnienia, jakie mogą nastąpić skutki prawne. Wszelkie informacje dotyczące czynności notarialnych, w tym o wymaganych dokumentach i kosztach czynności możecie Państwo uzyskać nieodpłatnie w czasie spotkania informacyjnego (Chwaszczyno, ul. Oliwska 135, budynek przy rondzie nad APTEKĄ) lub telefonicznie oraz mailowo (kancelaria@notariusz-miotk.pl).

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Notarialna Agnieszka Dawińdziak Notariusz - Akty Notarialne Gdynia

Witaj. Miło jest nam gościć Ciebie w naszej Kancelarii Notarialnej. Dołącz do grona klientów, którzy postawili na najwyższą jakość usług, pewność i bezpieczeństwo. To właśnie dla Ciebie nieustannie zdobywamy doświadczenie, abyś maksymalnie skrócił czas swojej sprawy jednocześnie otrzymując bezpieczeństwo swoich interesów na najwyższym poziomie. Ile razy zdarzyło Ci się gubić w gąszczu zagmatwanych zagadnień prawnych? Każdy obawia się wytknięcia po latach nieścisłości w dokumentach. Wielu przypłaciło dorobek całego swojego życia z powodu błahych błędów. Niektórzy zaprzepaścili dorobek nie tylko swój, ale i swoich najbliższych. W gąszczu zagmatwanych zagadnień prawnych potrzebujesz sprawnego partnera w postaci Kancelarii Notarialnej. Zadbaj o dorobek swojego życia i zabezpiecz najbliższych. Z nami uzyskasz pomoc ekspertów na każdym etapie postępowania. Lata doświadczenia umożliwiają nam dobranie skutecznej strategii działania do każdej indywidualnej sprawy. Pomimo znacznej powtarzalności wielu spraw, niektóre przypadki wymagają indywidualnego podejścia. Możesz być pewien, że nasz zespół ekspertów wnikliwie badając Twoją sprawę dobierze najbardziej optymalne rozwiązanie – byś w końcu mógł poczuć się bezpiecznie. Jaki efekt chciałbyś najbardziej uzyskać? Sprawnie załatwić swoją sprawę?, poczuć wsparcie ekspertów?, skorzystać z porady doświadczonego zespołu?, zabezpieczyć swój majątek?, zyskać zabezpieczenie swoich bliskich? – Z doświadczoną Kancelarią Notarialną w końcu jest to możliwe. Zapraszamy!

5.0 (24 opinie)
Kancelaria Notarialna Aleksandra Brzeźna - Akty Notarialne Wrocław

Zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z usług mojej Kancelarii Notarialnej, zlokalizowanej w centrum Wrocławia, przy ulicy Jedności Narodowej 41/3A (2 piętro). Jako notariusz zapewniam Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania wszelkich przewidzianych prawem czynności notarialnych, obejmujących przede wszystkim sporządzanie aktów notarialnych i różnego rodzaju poświadczeń. Wszelkich porad prawnych związanych z planowaną czynnością notarialną udzielam Państwu bezpłatnie. Wybierając moją Kancelarię możecie Państwo liczyć na merytoryczną obsługę na najwyższym poziomie a także sprawne załatwienie powierzonej nam sprawy. Do każdego zadania podchodzimy z należytą uwagą i dbałością o szczegóły, na bieżąco śledząc wszelkie zmiany obowiązujących przepisów. Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz spółek. Współpraca z nami gwarantuje znaczne usprawnienie realizacji wszelkich przedsięwzięć biznesowych od strony prawnej.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Notarialna Katarzyna Mojecka Notariusz w Kielcach - Akty Notarialne Kielce

Akty Notarialne

 • Kielce
 • Kancelaria Notarialna Katarzyna Mojecka Notariusz w Kielcach

Kancelaria Notarialna znajduję się w Kielcach przy ulicy Henryka Sienkiewicza 38 lokal 2, na pierwszym piętrze. Notariusz dokonuje czynności zarówno w siedzibie jak i w razie potrzeby w szczególnych okolicznościach poza siedzibą Kancelarii. W Polsce notariusz to zawód zaufania publicznego, który ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania systemu i ochrony prawa. Najważniejsza jest niezależność i bezstronność. Notariusz powinien być niezależny i bezstronny. Jego lojalność powinna znajdować się w pobliżu głównych praw i interesów klientów. Dobry notariusz działa w sposób profesjonalny, zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami etyki.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Notarialna Agnieszka Sinkiewicz - Notariusz - Akty Notarialne Ostróda

Rozpoczęliśmy działalność od 2000. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. warmińsko-mazurskie. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu obrót nieruchomościami, prawo spółek, spadki, prawo rodzinne. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów. Kancelaria Notarialna powstała w styczniu 2000r. Obecnie nad zabezpieczeniem Państwa interesów czuwają w niej Notariusz, asystenci oraz pracownicy sekretariatu. Kancelaria udziela informacji zarówno w języku polskim jak i niemieckim. Siedziba kancelarii znajduje się w centrum Ostródy, przy ul. Mickiewicza 8, lokal nr 2 –400 metrów od Urzędu Miasta, Dworca PKP i skrzyżowania dróg S7 i DK16. Ta lokalizacja sprawia, że dotarcie do naszego biura jest niezwykle proste zarówno dla zmotoryzowanych jak i użytkowników komunikacji miejskiej. Dla Państwa wygody przed biurem usytuowano parking, w tym dla osób niepełnosprawnych. Wykonując czynności notarialne w zakresie swoich uprawnień notariusz jest osobą zaufania publicznego.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Notariuszy

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Kancelaria Notarialna Monika Majchrowska Notariusz - Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna

 • Kraków
 • Kancelaria Notarialna Monika Majchrowska Notariusz

Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Fabrycznej 3/2. Notariusz Monika Majchrowska, jako osoba zaufania publicznego dokonuje czynności notarialnych zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Notariusz udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności, wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz wysokości koniecznych opłat i podatków. W tym celu przed przewidzianym terminem przeprowadzenia czynności, prosimy o kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobiście lub telefonicznie. Termin każdego ze spotkań dopasowujemy do wymagań naszych klientów. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii. Musi być to uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź charakterem czynności.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Notarialna Agnieszka Głogowska Notariusz Łukasz Kociszewski Notariusz - Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria zlokalizowana jest w przedwojennej kamienicy położonej w centrum Warszawy (Śródmieście Południowe) przy ulicy Nowowiejskiej numer 4 lokal 4, pomiędzy stacją metra Politechnika a Placem Zbawiciela. Wejście do kancelarii znajduje się po prawej stronie od bankomatu firmy Euronet, brązowe drzwi, obok "żółtych daszków". Dogodny dojazd do kancelarii umożliwia pierwsza linia metra, tramwaje (linie 10, 14, 15 ) oraz autobusy (linie , , , , ) - przystanek "Metro Politechnika". Godziny pracy poniedziałek – piątek: 9.00 - 17.00 Inne godziny i terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Gruszczyńska spółka cywilna - Akty Notarialne Mosina

Akty Notarialne

 • Mosina
 • Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Gruszczyńska

Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Kancelaria Notarialna Notariusz Hanny Jaworskiej oraz Notariusz Marty Poturalskiej czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Pozostałe dni i godziny po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, istnieje możliwość dokonania czynności między innymi w miejscowościach: 1. Czempiń, 2. Stęszew, 3. Krosno, 4. Luboń, 5. Wiry, 6. Łęczyca, 7. Puszczykowo, 8. Komorniki, 9. Rogalin, 10. Plewiska. Porady prawne w zakresie czynności notarialnych są bezpłatne.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Notarialna Kamila Duda - Akty Notarialne Kielce

Akty Notarialne

 • Kielce
 • Kancelaria Notarialna Kamila Duda

Świadcząc usługi notarialne pragnę, aby klienci kancelarii mieli możliwość dokładnego i wcześniejszego zapoznania się z treścią przygotowywanego przeze mnie dokumentu. Dlatego też, przed spotkaniem w Kancelarii w celu dokonania czynności, oferuję możliwości zapoznania się ze stosownym projektem. Kancelaria jest otwarta na wszelkie sugestie, odpowiem również na pytania i rozwieje wątpliwości nasuwające się w toku prac, tak aby każda ze stron dokonywanej czynności miała poczucie bezpieczeństwa i poufności przeprowadzanej transakcji. Kancelaria notarialna w Kielcach Notariusz Kielce

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Notarialna Julita Sitko-Sawicka - Akty Notarialne Kielce

Świadczymy usługi notarialne na najwyższym poziomie. Udzielamy bezpłatnych porad prawnych w ramach świadczonych czynności. Sporządzamy między innymi: - umowy sprzedaży nieruchomości (działki rolne, leśne, mieszkaniowe, przemysłowe, rekreacyjne, lokale mieszkalne i użytkowe, spółdzielcze własnościowe prawa do lokali, umowy deweloperskie) - umowy i akty założycielskie spółek, stowarzyszeń, fundacji, - testamenty, zapisy windykacyjne i zwykłe - umowy o zrzeczenie się dziedziczenia - akty poświadczenia dziedziczenia - podziały spadków - podziały majątków - ugody - ustanawianie hipotek - oświadczenia o poddaniu się egzekucji w trybie art 777 §1 k.p.c - najem okazjonalny - poświadczenia dokumentów, - poświadczenia podpisów - protokoły inne czynności notarialne

5.0 (1 opinia)

Ile kosztuje notariusz?

Chcesz poznać ceny notariuszy? Ceny usług notarialnych różnią się w zależności od świadczonej czynności, skomplikowania sprawy i czasu poświęconego na jej rozwiązanie, a także lokalnych cen. Aby uzyskać rzeczywiste koszty usług notarialnych, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie notarialne z okolicy prześlą Ci bezpłatne i niezobowiązujące oferty.

Jakiej pomocy oczekujesz od notariusza?
Inne pobliskie usługi: Prawo gospodarcze Prawo nieruchomości
Kancelaria notarialna Bartosz Franckiewicz - Kancelaria Notarialna Kraków

Kancelaria Notarialna

 • Kraków
 • Kancelaria notarialna Bartosz Franckiewicz

tel.: 12 340 93 51, 12 340 93 54, 12 340 93 55, e-mail: kancelaria@notariuszbf.pl ZAKRES USŁUG NOTARIALNYCH Zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie, notariusz w Krakowie Bartosz Franckiewicz dokonuje następujących czynności notarialnych: sporządza akty notarialne sporządza akty poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych sporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem daty okazania dokumentu pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów sporządza protesty weksli i czeków sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów a także: doręcza oświadczenia spisuje protokoły przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe Za wykonane czynności notarialne notariusz w Krakowie pobiera wynagrodzenie zwane taksą notarialną. Wysokość taksy regulowana jest przez Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Notarialna Walo&Sosno - Akty Notarialne Kraków

Akty Notarialne

 • Kraków
 • Kancelaria Notarialna Walo&Sosno

Kancelaria zapewnia najwyższą jakość usług notarialnych. Naszą misją jest aby przelać wolę klientów do aktu notarialnego, w sposób najbardziej odpowiadający zamierzonemu celowi. Kancelaria mieści się przy ulicy Westerplatte 2/4 czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. W soboty Kancelaria czynna po wcześniejszym umówieniu. Zapewniamy bezpłatny parking dla Klientów Kancelarii - znajduje się on przy ulicy Worcella 12 (róg Worcella i Pawiej - STEJKAR).

5.0 (5 opinii)
Notariusz Gryfice - Akty Notarialne Gryfice

Notariusz Gryfice

 • Gryfice

Notariusz dokonuje następujących czynności: 1) sporządza akty notarialne; 2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; 3) podejmuje czynności dotyczące europejskiego poświadczenia spadkowego; 4) podejmuje czynności związane z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i z tymczasowym przedstawicielem w zakresie udziału małżonka przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie, na zasadach określonych w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw (Dz. U. z 2021 r. poz. 170); 5) sporządza poświadczenia; 6) spisuje protokoły; 7) sporządza protesty weksli i czeków; 8) przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne; 9) prowadzi rejestry akcjonariuszy prostych spółek akcyjnych oraz podejmuje związane z tym czynności; 10) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; 11) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; 12) składa wnioski o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej; 13) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Notariusz Bożena Teresa Malinowska-Wienconek, Notariusz Przemysław Wysocki - Akty Notarialne Białystok

Kancelaria Notarialna Notariusz Bożena Teresa Malinowska-Wienconek, Notariusz Przemysław Wysocki spółka cywilna

 • Białystok

Kancelaria Notarialna Notariusz Bożeny Teresy Malinowskiej-Wienconek, Notariusz Przemysław Wysocki spółka cywilna znajduje się przy ulicy Grochowej 1 lok. 11 w Białymstoku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:30. Inny termin oraz godzinę można uzgodnić indywidualnie. W sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz parkingi. Notariusz Bożena Teresa Malinowska-Wienconek oraz notariusz Przemysław Konrad Wysocki sporządzają akty notarialne takie jak m.in. umowy sprzedaży nieruchomości, umowy darowizny, umowy zamiany, umowy majątkowe małżeńskie, umowy spółek, testamenty czy umowy o dział spadku i podział majątku wspólnego. Przygotowują także akty poświadczenia dziedziczenia, podejmują czynności związane z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, spisują protokoły oraz sporządzają poświadczenia, a także wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. https://notariusze-bialystok.pl

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Notarialna Mateusz Kur Notariusz - Kancelaria Notarialna Gdańsk

Kancelaria Notarialna

 • Gdańsk
 • Kancelaria Notarialna Mateusz Kur Notariusz

Notariusz jest gwarantem zabezpieczenia Twoich interesów. Cieszymy się, że szukając pewności, bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług trafiłeś do naszej Kancelarii Notarialnej. Właśnie dla Ciebie nieustannie podnosimy jakość swoich usług uczestnicząc w życiu prawnym naszych klientów. Poprzez codzienną praktykę setki razy przerabialiśmy taką sprawę jak Twoja, dlatego zaufaj doświadczeniu. Rozwiąż swoją sprawę w maksymalnie krótkim czasie przy gwarancji bezpieczeństwa. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów dobierając odpowiednie metody do każdej indywidualnej sprawy. Wszystko to, abyś miał spokojną głowę w gąszczu zawiłych zagadnień prawnych. Wiemy jak przerażające mogą być umowy. Niejednego przyprawiają o zawrót głowy. Język prawny przekładamy na jasne sformułowania. Od teraz żargon prawników, sprzedawców, ubezpieczycieli nie będzie Ci straszny. Każdy z nas będąc klientem, mężem, spadkobiercą, kredytobiorcą spotyka się z zawiłościami, kruczkami i zapisami, których nie rozumiemy – z nami staje się to proste. Włącz zaufanego notariusza do zagmatwanych umów cywilnoprawnych. Zaufaj doświadczonej Kancelarii Notarialnej. Nie daj się zaskoczyć. Niech nieprzewidywalne okoliczności odejdą w zapomnienie. Zabezpiecz nie tylko siebie, ale i swoich bliskich. Zadbaj o najwyższą jakość i terminowość.

5.0 (9 opinii)
NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke - Akty Notarialne Ruda Śląska

NOTARIUSZ Kancelaria Notarialna NotariuszAgata Wieczorke

 • Ruda Śląska

Notariusz Ruda Śląska Halemba Notariusz Agata Wieczorke prowadzi Kancelarię Notarialna w Rudzie Śląskiej Godziny urzędowania kancelarii: Poniedziałek 9:-17 Wtorek-Środa 9:00-18:00 Czwartek-Piątek : 9:00-16:00 Każda druga sobota miesiąca 9:00-12:00

5.0 (5 opinii)
Notariusz Anna Sobolewska Kancelaria Notarialna - Akty Notarialne Jarosław

Notariusz Anna Sobolewska Kancelaria Notarialna

 • Jarosław

Notariusz – zgodnie z art. 79 ustawy z dnia 14.02.1991 r. Prawo o notariacie [dalej: „Ustawa”] – dokonuje następujących czynności: 1. sporządza – jeżeli wymaga tego przepis prawa lub taka jest wola stron – akty notarialne obejmujące: • umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, zniesienia współwłasności/wspólności, o dział spadku, o dożywocie, przedwstępne, mające za przedmiot w szczególności nieruchomości gruntowe, lokalowe, spółdzielcze własnościowe prawa do lokali lub prawa użytkowania wieczystego; • warunkowe umowy sprzedaży i umowy przenoszące własność; • umowy deweloperskie; • umowy ustanowienia odrębnej własności lokali, podziału lokali, łączenia lokali; • umowy majątkowe małżeńskie; • umowy o podział majątku wspólnego; • umowy spółek; • oświadczenia o poddaniu egzekucji w trybie art. 777 Kodeksu postępowania cywilnego; • oświadczenia o poddaniu egzekucji z umowy najmu okazjonalnego/instytucjonalnego; • umowy/oświadczenia o ustanowieniu hipoteki; • umowy/oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych i osobistych, albo użytkowania, • testamenty, testamenty z zapisem zwykłym, poleceniem, testamenty z zapisem windykacyjnym, które mogą być – na żądanie strony – zarejestrowane w Notarialnym Rejestrze Testamentów (NORT); • pełnomocnictwa; 2. sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, 3. podejmuje czynności dotyczące europejskiego poświadczenia spadkowego, 4. podejmuje czynności związane z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i z tymczasowym przedstawicielem w zakresie udziału małżonka przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie, na zasadach określonych w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw, 5. sporządza poświadczenia, w tym: • własnoręczności podpisu/uznania podpisu za własnoręczny; • zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem; • datę okazania dokumentu, tzw. datę pewną; • pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu; 6. spisuje protokoły, w tym: • protokoły z walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych; • protokoły ze zgromadzeń wspólników spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i wlanych zgromadzeń akcjonariuszy spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych; • protokoły z zebrania wspólników pozostałych spółek osobowych; • protokoły dziedziczenia; • protokoły z przyjęcia/odrzucenia spadku, • protokoły spisywane na żądanie stron w celu stwierdzenia zdarzeń wywołujących skutki prawne, takich jak stawiennictwo lub niestawiennictwo stron, otwarcie strony internetowej, itp., 7. sporządza protesty weksli i czeków, 8. przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, 9. sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, 10. sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów, 11. składa wnioski o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej, 12. sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne polegające na poświadczeniach wymienionych w pkt 5 powyżej dokonywane są „od ręki” bez konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu. W zakresie pozostałych czynności prosimy o kontakt (telefoniczny lub e-mailowy) w celu umówienia terminu i ustalenia zakresu dokumentów jakie należy zgromadzić przed przystąpieniem do czynności. Zgodnie z Ustawą notariusz dokonuje czynności notarialnych w Kancelarii notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Czynności notarialnych dokonuje się w języku polskim. Na żądanie strony notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Stronom – w związku z dokonywaną w Kancelarii czynnością notarialną – udzielane są osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną, bezpłatne porady prawne oraz wyczerpujące wyjaśnienia.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Notarialna Angelika Spaleniak - Porady Prawne Ostrów Wielkopolski

Porady Prawne

 • Ostrów Wielkopolski
 • Kancelaria Notarialna Angelika Spaleniak

Kancelaria Notarialna Angeliki Spaleniak znajduje się w samym centrum Ostrowa Wlkp., w jednej z kamienic położonych przy ostrowskim rynku. Notariusz Angelika Spaleniak wykonuje wszelkie czynności notarialne, w tym sporządza umowy sprzedaży, darowzny nieruchomości, umowy spółek czy testamenty notarialne. Doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach notarialnych we Wrocławiu i Warszawie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy zapewniają w pełni profesjonalną obsługę. Wyczerpujące informacje udzielane na wstępnym etapie pozwalają na odpowiednie przygotowanie się klientów do aktu notarialnego, zwłaszcza w zakresie wymaganych dokumentów. Dzięki temu czynności notarialne przebiegają sprawnie i z zachowaniem bezpieczeństwa obrotu prawnego.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Damian Ziętal - Akty Notarialne Mysłowice

Akty Notarialne

 • Mysłowice
 • Kancelaria Notarialna Damian Ziętal

Nazywam się Damian Ziętal i jestem Notariuszem prowadzącym Kancelarię Notarialną w Mysłowicach przy Placu Wolności nr 4 lokale 22-24, oferuję Klientom wysoką jakość świadczonych czynności, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewniam profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Notariusz Damian Ziętal dokonuje - w szczególności - następujących czynności notarialnych: a) sporządza akty notarialne; b) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (ustawowego, testamentowego), z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych; c) podejmuje czynności dotyczące europejskiego poświadczenia dziedziczenia; d) podejmuje czynności związane z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i z tymczasowym przedstawicielem w zakresie udziału małżonka przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie, na zasadach określonych w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw; e) sporządza poświadczenia (własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu); f) spisuje protokoły; g) sporządza protesty weksli i czeków; h) przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne; i) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; j) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; k) składa wnioski o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej; l) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Martyna Rutkowska - Notariusz Elbląg - Notariusz Elbląg

Notariusz

 • Elbląg
 • Kancelaria Notarialna Martyna Rutkowska - Notariusz Elbląg

Kancelaria Notarialna Martyna Rutkowska - Notariusz w Elblągu oferuje swoim Klientom pełny zakres czynności notarialnych, o których mowa w ustawie z dnia 14 lutego 1991 r. prawo o notariacie (t.j. Dz. U. z 2017 r. Poz. 2291). Notariusz w Elblągu Martyna Rutkowska związana jest z notariatem od blisko 13 lat podczas to którego okresu zdobywała doświadczenie. Notariusz w Elblągu Martyna Rutkowska cechuje się indywidualnym podejściem do każdej sprawy, co w połączeniu z posiadaną przez nią szeroką wiedzą i wieloletnią praktyką gwarantuje należyte zabezpieczenie interesów Klientów kancelarii. Kancelaria znajduje się w centrum Starego Miasta w Elblągu, w sąsiedztwie Katedry Św. Mikołaja i Placu Katedralnego. Kancelaria czynna jest od poniedziałki do piątku. Dla wygody klientów dwa dni w tygodniu otwarta jest do późnych godzin popołudniowych. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość umówienia się na wizytę lub czynność także w innych godzinach, w weekendy czy w dni ustawowo wolne od pracy.

5.0 (2 opinie)

Opinie i porady na temat notariuszy

Jeśli szukasz Specjalistów od notariuszy, przejrzyj opinie klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Wysoko oceniane kancelarie notarialne udzielą Ci fachowych porad i pomogą w wielu dziedzinach, takich jak prawo spadkowe, prawo nieruchomości, prawo rodzinne czy prawo spółek. Uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i specyfikę sprawy, doradzą Ci jak najlepiej postępować, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do specjalistów od notariuszy na Oferteo. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad i ofert od najlepszych specjalistów w branży.

Proszę o wycenę
Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka - Notariusz Łódź

Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka

 • Łódź

Kancelaria świadczy szeroki wachlarz usług notarialnych, zapewnia fachową obsługę i pomoc notarialną. Kancelaria czynna jest w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 19:00, a także w soboty w godzinach od 10:00 do 12:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami pracy.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Notarialna

 • Olsztyn
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Olsztyn Sebastian

Wyszukujesz odpowiedniego notariusza w Olsztynie? Skorzystaj z profesjonalnych usług Notariusza Sebastiana Piszczatowskiego! Z jego wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem, możesz być pewny, że Twoje interesy pozostaną zabezpieczone w perfekcyjny możliwy sposób.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Kancelaria Notarialna Notariusz Monika Szporko

 • Ostróda

Notariusz Monika Szporko prowadząca Kancelarię Notarialną w Ostródzie przy ul. Czarnieckiego 15 lok. III, oferuje Klientom wysoką jakość świadczonych czynności, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Fachową obsługę zapewniają także zatrudnieni w kancelarii wykwalifikowani pracownicy, gotowi udzielić wszelkich informacji. Realizuje pełen wachlarz czynności notarialnych, które w zakresie kompetencji notariuszy są zgodne z Ustawą Prawo o notariacie. W szczególności: sporządza akty notarialne sporządza akty poświadczenia dziedziczenia sporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem daty okazania dokumentu pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu spisuje protokoły sporządza protesty weksli i czeków przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów sporządza akty poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów Udziela szczegółowych informacji, zaś czynności notarialnych polegających na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów dokonuje na bieżąco w siedzibie Kancelarii Notarialnej w Ostródzie. Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Notarialna Agnieszka Maria Adamonis - Notariusz Gdańsk

Kancelaria Notarialna Agnieszka Maria Adamonis

 • Gdańsk

Kancelaria Notarialna Agnieszki Marii Adamonis działa w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo (Morena), pomiędzy dzielnicami: Wrzeszcz Górny, Brętowo, Siedlce, Suchanino, Ujeścisko, Łostowice, Chełm oraz Jasień. Kancelaria mieści się w Dworku Uphagena przy ulicy Piecewskiej 27 między sklepami BIEDRONKA i NETTO w sąsiedztwie osiedla Central Park oraz stacji Paliw BP.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Aleksandra Respondek - Notariusz Krapkowice

Kancelaria Notarialna Aleksandra Respondek

 • Krapkowice

Świadczymy usługi na rynku od 2018. Dziedzina, w której się specjalizujemy to działalność notarialna. Nasz obszar działania to Krapkowice. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

5.0 (4 opinie)
Notariusz - Paulina Siekańska - Akty Notarialne Imielin

Akty Notarialne

 • Imielin
 • Notariusz - Paulina Siekańska

Notariusz Paulina Siekańska prowadzi Kancelarią Notarialną w Imielinie, przy ulicy Imielińskiej 87, w której odczytuje klientom tekst aktu notarialnego (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki, i inne) oraz dokonuje poświadczeń dokumentów i poświadczenia dziedziczenia, przy czym w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta, musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź wymagać tego charakter czynności. Poprzez kontakt telefoniczny z Kancelarią można uzyskać informację o wymaganych dokumentach potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego, ustalić termin spotkania w celu złożenia dokumentów lub podpisania aktu notarialnego, poznać koszty notarialne (wysokość opłat notarialnych, sądowych i należnych podatków)

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA NOTARIALNA JADWIGA ŁUSZCZAK - Kancelaria Notarialna Wrocław

Kancelaria Notarialna

 • Wrocław
 • KANCELARIA NOTARIALNA JADWIGA ŁUSZCZAK

Sporządzanie aktów notarialnych obejmujących wszelkie czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną, aktów poświadczenia dziedziczenia oraz poświadczeń.

5.0 (5 opinii)
KANCELARIA NOTARIALNA OLGA BIAŁCZYK I DIANA STOPKA NOTARIUSZE - Porady Prawne Poznań

KANCELARIA NOTARIALNA OLGA BIAŁCZYK I DIANA STOPKA NOTARIUSZE

 • Poznań

5.0 (2 opinie)
Krzysztof Zajkowski - Akty Notarialne Warszawa

Akty Notarialne

 • Warszawa
 • Krzysztof Zajkowski

Idę. Naprzód, przed siebie, śladami Chrisa McCandlessa - marzyciela, który prawie równo jedenaście lat wcześniej w tym samym miejscu wyruszył w swą ostatnią podróż. Początek maja a wiosna wydaje się być spóźniona.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Notariusz Ewelina Grzegorczyk - Kancelaria Notarialna Radom

Kancelaria Notarialna

 • Radom
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Ewelina Grzegorczyk

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Katarzyna Sosińska - Porady Prawne Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sosińska

 • Bydgoszcz

Główny zakres naszej działalności to sprzedaż nieruchomości, darowizny, spadki. Wykonujemy prace od 2017. Obsługujemy Klientów na terenie Bydgoszczy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

5.0 (7 opinii)
avatar icon

Kancelaria Notarialna

 • Kraków

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Akty Notarialne

 • Warszawa
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Agnieszka Głogowska

Działamy w branży od 2021 roku. Nasza specjalność to Usługi Notarialne, na terenie Warszawa.

5.0 (2 opinie)
Notariusz Katarzyna Chudy - Porady Prawne Gryfice

Porady Prawne

 • Gryfice
 • Notariusz Katarzyna Chudy

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Akty Notarialne

 • Lubin
 • Kancelaria Notarialna Lilianna Nowak-Gerschmann w Lubinie

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Notariusz

 • Warszawa
 • Kancelaria Notarialna Aneta Slezak, Anna Zegarowicz S.C.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski Notariusz - Kancelaria Notarialna Warszawa

Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski Notariusz

 • Warszawa

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Notariusz

 • Wrocław
 • Karolina Habaj Notariusz Kancelaria Notarialna

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Notarialna Bartłomiej Ciechowski - Notariusz Lublin

Notariusz

 • Lublin
 • Kancelaria Notarialna Bartłomiej Ciechowski

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Notarialna Mateusz Marek Notariusz - Akty Notarialne Kraków

Akty Notarialne

 • Kraków
 • Kancelaria Notarialna Mateusz Marek Notariusz

Witamy w renomowanej Kancelarii Notarialnej Mateusza Marka, usytuowanej w sercu Krakowa. Mateusz Marek, doświadczony notariusz, oferuje kompleksową obsługę prawno-notarialną, kładąc nacisk na profesjonalizm, precyzję i troskę o klienta. Kancelaria specjalizuje się w różnorodnych czynnościach notarialnych, obejmujących uwierzytelnianie aktów, sporządzanie umów, pełnomocnictw, testamentów, a także obsługę transakcji nieruchomości, darowizn i innych istotnych dokumentów prawnych. Zawsze z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującym prawem. Nasze priorytety to bezpieczeństwo prawne transakcji oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby proces notarialny był klarowny, zrozumiały i satysfakcjonujący dla naszych klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, oferując kompleksową pomoc prawną dostosowaną do różnorodnych potrzeb. W Kancelarii Notarialnej Mateusza Marka kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi, zapewniając fachową poradę, pełne zrozumienie sytuacji klienta oraz sprawną realizację każdej sprawy. Indywidualizm, zaangażowanie i skrupulatność są wartościami, które wyróżniają naszą kancelarię. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w atmosferze zaufania, gdzie profesjonalizm idzie w parze z troską o Państwa interesy. Kancelaria Notarialna Mateusza Marka - pewność bezpiecznej i rzetelnej obsługi prawnej.

5.0 (1 opinia)
Poniewierka Radcowie Prawni - Akty Notarialne Kraków

Akty Notarialne

 • Kraków
 • Poniewierka Radcowie Prawni

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych. W ramach prowadzonej działalności Kancelaria w odniesieniu do dziedzin prawa objętych codzienną praktyką może pochwalić się licznym gronem zadowolonych Klientów.

5.0 (42 opinie)
Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Porady Prawne Warszawa

Porady Prawne

 • Warszawa
 • Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

Realizujemy prace od 2016r. Obsługujemy Klientów z lokalizacji całej Polski. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli szukasz usług typu obsługa prawna. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów. Kancelaria realizuje sprawy w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego tj. Sprawy spadkowe i testamenty, zachowki, problematyka współwłasności, podziały majątku, nieruchomości, zasiedzenia, nieruchomości, służebności, droga konieczna, rozwody i inne sprawy rodzinne. Zwroty prowizji bankowych, wypadki komunikacyjne, windykacja, problematyka egzekucji, sprawy administracyjne i wiele innych. Sporządzanie pism procesowych na życzenie klienta. Udzielanie porad prawnych w formie E-porady prawne. W razie pytań proszę o kontakt. Sporządzam również pisma procesowe na życzenie dla klientów z całego kraju. Możliwość wysyłki przy pomocy operatora publicznego (tradycyjna forma papierowa), mailem bądź odbiór w kancelarii. Udzielam również zdalnych porad prawnych. W razie pytań proszę o kontakt.

5.0 (55 opinii)
Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka - Porady Prawne Kluczbork

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork

Mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka Adwokat, założycielka Kancelarii Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2007 roku członek Izby Adwokackiej. Mec. Agnieszka Cisowska - Chruścicka działalność zawodową rozpoczęła współpracując początkowo ze znanymi kancelariami we Wrocławiu, Opolu i Kluczborku. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądami w Polsce i zagranicą m.in w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie pozwoliło jej w 2011 roku na założenie i rozwój własnej Kancelarii Adwokackiej. Skutecznie prowadziła wiele skomplikowanych spraw rodzinnych i odszkodowawczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym spadkowym. W obszarze jej zainteresowań pozostaje również prawo karne - występuje przed sądami w charakterze obrońcy jak również pełnomocnika pokrzywdzonych przestępstwami. Od ponad 10 lat reprezentuje firmy w sporach sądowych i pozasądowych. Wraz z zespołem prawników kancelarii udziela pomocy prawnej w bieżącej działalności firm. Skutecznie prowadzi windykacje należności na etapach postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego. Zawsze stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i uczciwie ocenić szanse rozwiązania problemu prawnego. Jeżeli stan faktyczny na to pozwala dąży ona do najkorzystniejszego rozstrzygnięcia sporu w drodze mediacji.

5.0 (20 opinii)
Katarzyna Wilamowska - Kancelaria Radcy Prawnego - Notariusz Łódź

Notariusz

 • Łódź
 • Katarzyna Wilamowska - Kancelaria Radcy Prawnego

Kluczem do sukcesu w każdym biznesie jest strategiczne myślenie o wielu jego aspektach, w szczególności o aspektach prawnych oraz podatkowych. Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Młody, energiczny, a przy tym doświadczony i ambitny zespół gwarantuje: profesjonalną obsługę prawną, rzetelną i ugruntowaną wiedzę prawniczą, indywidualne i elastyczne spojrzenie na problemy prawne współczesnego biznesu, pomysłowość i zarazem bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań prawnych, skuteczność i szybkość działania oraz zaangażowanie w prowadzonych sprawach. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, w szczególności prawie spółek handlowych, prawie cywilnym, prawie nieruchomości oraz prawie pracy. Świadczymy również usługi prawne osobom fizycznym w sprawach rodzinnych, spadkowych, w sprawach o odszkodowania oraz w sprawach związanych w pobytem cudzoziemców w Polsce. Nasza Kancelaria z uwagi na dynamiczny rozwój zmieniła swoją siedzibę z centrum Łodzi, przy al. Kościuszki 56 lok. 24, na ulicę Świerkową nr 13A (Łódź - Julianów) jednak świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.spolkomaniak.pl

5.0 (8 opinii)
LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kancelaria Notarialna Szczecin

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Szczecin

LS Lex System Sp. z o.o., jest spółką prawa handlowego, prezentującą innowacyjne podejście do usług prawniczych, których świadczenie oparte jest na podstawie ponad 20 letnich doświadczeń w świadczeniu tego typu usług, zebranych przez naszych partnerów. Spółka zajmuje się przede wszystkim organizacją obsługi prawnej dla przedsiębiorców. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i windykacyjną bieżącej działalności firm, świadczoną przez profesjonalne kancelarie adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w obsłudze prawnej zarówno małych, jak i potężnych przedsiębiorców. Osobom prywatnym spółka oferuje profesjonalne doradztwo prawne, dochodzenie wszelkiego rodzaju roszczeń (w tym odszkodowań), finansując postępowanie sądowe bez pobierania od klientów zaliczek i rozliczając się po zakończeniu całego postępowania. Wszystkie czynności wymagające wiedzy prawnej dla naszych klientów wykonują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy. Współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi kancelariami adwokatów i radców prawnych, wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński - Kancelaria Notarialna Tychy

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

 • Tychy

Nazywam się Mikołaj Jarosiński i prowadzę kancelarię w moim rodzinnym mieście Tychy. Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie prawa cywilnego, transportowego, rodzinnego, prawa zobowiązań, gospodarczego, administracyjnego, spadków, odszkodowań. Szerokie zainteresowania, zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi skutecznie prowadzić sprawy moich klientów. W mojej codziennej pracy posługuję się tradycyjnym warsztatem pracy adwokata, ale także nowoczesnymi pozwalającymi na innowacyjne prowadzenie działalności prawniczej. Swoją pomoc kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oferując wsparcie tak w sprawach doraźnych jak i w drodze stałej opieki prawnej. W prowadzonych przeze mnie sprawach stale współpracuję z adwokatami o różnych specjalizacjach dla osiągnięcia efektywnego i optymalnego rezultatu. Adwokat, to nie tylko profesja – to także zawód zaufania publicznego. Mając to na uwadze do przedstawianych mi problemów podchodzę ze zrozumieniem i przed wszystkim z chęcią Twoich praw. Dlatego korzystając z mojego wsparcia otrzymujesz nie tylko profesjonalne wsparcie, ale zyskujesz partnera w rozwiązaniu Twojego problemu.

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna - Porady Prawne Opole

Porady Prawne

 • Opole
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna oferuje zarówno kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i podmiotów publicznych, jak również prowadzenie indywidualnych spraw osób fizycznych. Dbałość o każdy szczegół, rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta, elastyczne formy współpracy, wysoka skuteczność oraz szybkość w działaniu wyróżniają Kancelarię na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Kancelaria Notarialna Wrocław

Kancelaria Notarialna

 • Wrocław
 • Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

obsługa prawna firm, obsługa prawna osób prywatnych, doradztwo prawne, obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, windykacja, dochodzenie należności inne. Obszar działania Cała Polska, oraz kraje UE. Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7.30-16.00, w siedzibie we Wrocławiu. Nasza kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawnych. Miejsce siedziby naszej kancelarii znajduje się w pobliżu centrum Wrocławia, skąd niedaleko do wszystkich urzędów, oraz sądów i prokuratur. Zapraszamy.

4.98 (109 opinii)
avatar icon

Maciej Chełmicki

 • Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, Wrocław, Zgorzelec. Realizowane przez nas usługi to sprawy przeciwegzekucyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Porady Prawne

 • Żary
 • Radca Prawny Łukasz Krawczyk

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

5.0 (6 opinii)

Notariusz w innych miejscowościach