Notariusz Zielona Góra - Najlepsi w 2021

Notariusze w Zielonej Górze, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

53 firm
w kategorii Notariusze

Radca Prawny Łukasz Krawczyk

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra
Tomasz B.

Radca prawny Łukasz Krawczyk specjalizuje się w sprawach cywilnych, spadkowych oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria Notarialna - Piechowiak Ryszard - Notariusz Nowy Tomyśl

Kancelaria - Notariusz Przemysław Głowski - Notariusz Legnica

Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Poturalska spółka cywilna - Notariusz Mosina
Joanna M.

Pani Marta w konsultacji z Panią Hanną dokonały dogłębnej i profesjonalnej analizy umowy, zadbały o każdy szczegół, zaproponowały rozwiązania problemów i sprawiły, że czuję się pewnie podpisując akt notarialny. Bardzo dziękuję za pomoc i doradztwo, a kancelarię bardzo polecam przyszłym klientom.

Dołącz do naszych Notariuszy w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
KANCELARIA NOTARIALNA Alina Łazowy - Notariusz Poznań

Kancelaria Prawna - Notariusz Poznań

KOMPLEKS USŁUG PRAWNYCH. PROFESJONALIZM. SZYBKOŚĆ W DZIAŁANIU. SPRAWY PROCESOWE I NIEPROCESOWE. NEGOCJACJE, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ZEBRAŃ ZARZĄDU, OSOBISTE WSPARCIE PREZESA.

Kancelaria Prawna Meritum - Notariusz Poznań
Józef R.

Pani Katarzyna jest osobą bardzo sumienną, do zleconych spraw podchodzi profesjonalnie. Sprawy przekazane kancelarii Meritum mają swój bieg, dobry kontakt z biurem. Pracują tam osoby, które widać, że robią to co lubią, przykładają się, starają się. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Kancelaria Notarialna - Notariusz Poznań

Porównanie usług w Zielonej Górze, 2021

Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Konrad

 • Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Notariusz Świdnica

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej

 • Świdnica
Marta B.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Justyny. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze służy pomocą, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie!

Crash Women A. Polak, A. Burzawa Spółka Cywilna - Notariusz Wrocław

Crash Women A. Polak, A. Burzawa Spółka Cywilna

 • Wrocław

Prace ziemne rozbiórkowe,wyburzeniowe, układanie kostki brukowej. Działamy na terenie całego kraju.

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel

 • Wrocław

Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel świadczy usługi z zakresu różnorodnych czynności notarialnych takich jak przygotowywanie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia, przygotowywanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów i nie tylko. Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Agata Tyc Julita Jastrzębska-Kurdziel funkcjonuje wedle etyki zawodowej, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, podchodząc do każdego klienta indywidualnie. Ponadto Kancelaria oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji prawnej, również przez telefon.

Maciej Chełmicki - Notariusz Wrocław

Maciej Chełmicki

 • Wrocław
Leokadia H.

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2012. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, Wrocław, Zgorzelec. Realizowane przez nas usługi to sprawy przeciwegzekucyjne, prawo rodzinne, prawo spadkowe. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdalena Pudło-Rokita - Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdalena Pudło-Rokita

 • Wrocław

Szanowni Klienci, W ramach mojej działalności Kancelarii Notarialnej Notariusz Magdaleny Pudło-Rokity oferuję Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo obrotu. Prowadzę działalność polegającą na sporządzaniu aktów notarialnych: umów sprzedaży, umów darowizny, poświadczenia spadku i wielu innych. Udzielam również porad i konsultacji prawnych. Moja Kancelaria Notarialna mieści się we Wrocławiu w rejonie Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Marii Curie–Skłodowskiej nr 49/2, na rogu zabytkowej kamienicy (parter). Przestronne pomieszczenia biura zapewniają sprawną i wygodną obsługę klientów. Kancelaria notarialna współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami

Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Notariusz Wrocław

Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

 • Wrocław
Witold Ł.

Kancelaria prowadziła dla mnie sprawę związana z odzyskaniem należności finansowych. Usługa została wykonana w należyty sposób. Koszty, które poniosłem na obsługę były absolutnie niewygórowane (głównie oparte o prowizję) i można je z kancelarią negocjować. Są elastyczni. Polecam, Witold z Wrocławia.

Kancelaria Notarialna A. TYC, J. JASTRZĘBSKA-KURDZIEL - Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna A. TYC, J. JASTRZĘBSKA-KURDZIEL

 • Wrocław
Jacek P.

W dniu dzisiejszym tj. 06.11.2019 r. byłem w kancelarii załatwiać sprawy związane z prawem. Na samym wstępie - wejściu do siedziby kancelarii doznałem uczucia pozytywnej energii jaką mnie i moją rodzinę przywitano. Czułem się jak w rodzinie - to nie była bajka lecz prawda. Nie wiem czy byłem w świecie realnym czy to tylko to była moja wyobraźnia. Nie spodziewałem się takiego przyjęcia. Uprzejmość, estetyka, otwartość i uśmiech to było dla mnie wielkie i bardzo miłe zaskoczenie. Ludzie tam pracujący wiedzą doskonale co należy do ich obowiązków. To bardzo miłe być przyjętym na odpowiednim poziomie. Sama Pani Notariusz - Agata TYC - WIELKA KLASA - życzliwa, uśmiechnięta a co najważniejsze przyjazna w sprawach jakie załatwia i doradza (wielka

Simona Krukowska Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna - Notariusz Wrocław

Simona Krukowska Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna

 • Wrocław

Oferuję moim klientom kompleksową obsługę notarialną. Moja oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiadam wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Zapraszam do wizyty w mojej wrocławskiej kancelarii lub do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Usługi/Produkty: - sporządzanie aktów notarialnych - sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia - sporządzanie poświadczeń - doręczanie oświadczeń - spisywanie protokołów - sporządzanie protestów weksli i czeków - przyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych - sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów - sporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i

Bakalska-Sochaj Przemysława. Kancelaria Notarialna - Notariusz Wrocław

Bakalska-Sochaj Przemysława. Kancelaria Notarialna

 • Wrocław

Kancelaria Notarialna Przemysławy Bakalskiej-Sochaj znajduje się we Wrocławiu i świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów notarialnych oraz różnych protokołów we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i osobami prawnymi. Obejmują ona takie działania jak tworzenie różnego rodzaju umów, aktów, poświadczeń, sporządzanie testamentu, podziału majątku, pełnomocnictwa, prowadzenia depozytu czy innych czynności, które wchodzą w zakres działalności notariatu. Wszelkie usługi dokonywane są z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa, tajemnicy oraz bezpieczeństwa i komfortu klienta.

Tomasz Białobrzeg Cyber IT

 • Wrocław

Każdego dnia setki potencjalnych klientów szuka w Internecie informacji o produktach i usługach. Wysoka pozycja Twojej strony w wyszukiwarce to najskuteczniejszy sposób na dotarcie do nich. Nasz firma pomoże Twojej stronie zajmować najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz dużym zapleczem pozycjonerskim, dzięki któremu już po upływie kilku tygodni widoczne będą pierwsze efekty pozycjonowania. Działalność firmy skupia się na skutecznym pozycjonowaniu stron www swoich klientów. Zapewniamy najwyższe pozycje w wyszukiwarce google. Takie działania zwiększają liczbę klienteli oraz efekt jest zauważalny w zysku. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją działalność, czy też masz mocno

KANCELARIA NOTARIALNA JADWIGA ŁUSZCZAK - Notariusz Wrocław

KANCELARIA NOTARIALNA JADWIGA ŁUSZCZAK

 • Wrocław
Zbigniew M.

Krótki termin realizacji zlecenia, prostota i uprzejmość.

Kancelaria Notarialna Karolina Drechny-Dolińska Edyta Gołuchowska Notariusze Spółka Cywilna - Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna Karolina Drechny-Dolińska Edyta Gołuchowska Notariusze Spółka Cywilna

 • Wrocław

Serdecznie zapraszamy do naszej Kancelarii Notarialnej, gdzie odpowiemy na Państwa potrzeby w zakresie czynności notarialnych, według najlepszej wiedzy i woli oraz z należytą starannością i dbałością. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz do kontaktu. Kancelaria Notarialna prowadzona jest w formie spółki cywilnej przez Notariusz Karolinę Drechny – Dolińską i Notariusz Edytę Gołuchowską. Staranne przygotowanie do zawodu oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe wspólników kancelarii gwarantuje wysoki standard obsługi prawnej, rzetelne, sprawne, kompleksowe i, co najważniejsze, indywidualne podejście do każdego Klienta kancelarii. Notariusz działa jako osoba zaufania publicznego, dlatego w naszej działalności ze

Karolina Habaj Notariusz Kancelaria Notarialna

 • Wrocław
Ewa F.

Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c. - Notariusz Wrocław

Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c.

 • Wrocław

Agnieszka Richter-Witosza, Dominik Sterc Kancelaria notarialna s.c. znajduje się we Wrocławiu. Działamy od 2013 roku i specjalizujemy się głównie w sporządzaniu aktów notarialnych. Podejmujemy się takich czynności notarialnych jak: poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów wekslów i czeków. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Szczegółowe informacje o nas znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kancelaria Notarialna prof. dr hab. Maciej Marszał

 • Wrocław

Do zakresu usług świadczonych przez naszą kancelarię należą: sporządzanie aktów notarialnych, w tym między innymi: umowy sprzedaży umowy przedwstępne umowy zniesienia współwłasności umowy darowizny umowy spółki umowy przeniesienia własności nieruchomości umowy warunkowe umowy zamiany akty ustanowienia służebności gruntowych i osobistych testamenty umowy działu spadku umowy majątkowe małżeńskie umowy o podział majątku wspólnego sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia: sporządzanie poświadczeń sporządzanie protokołów sporządzanie protestów weksli i czeków doręczanie oświadczeń prowadzenie depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów sporządzanie na życzenie Klientów

Kancelaria Notarialna Angelika Sołtys notariusz

 • Wrocław

Kancelaria Notarialna Notariusz Iwona Kredzińska - Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna Notariusz Iwona Kredzińska

 • Wrocław

Kancelaria Notarialna Iwona Kredzińska mieści się w samym centrum Wrocławia. Do zakresu świadczonych przez Kancelarię notarialną usług należą: Sporządzanie aktów notarialnych, w tym wszelkich umów jak np. umowa spółki, najem okazjonalny, testament i protokołów, Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, Sporządzanie poświadczeń, Spisywanie protokołów, Sporządzanie protestów weksli i czeków, Przyjmowanie do depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, Sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów, Sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, Sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Nasza kancelaria notarialna realizuje czynności w następujących

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Notariusz Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

 • Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Kancelaria Notarialana Anna Poswa - Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialana Anna Poswa

 • Wrocław

Potrzebujesz kompleksowej pomocy notariusza? Kancelaria Notarialna Anna Poswa to najlepszy wybór. Świadczymy usługi notarialne zarówno dla firm oraz klientów indywidualnych. Służymy pomocą m.in. przy umowach przedwstępnych, testamentach, poświadczaniu dokumentów. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Notariusz Małgorzata Lula-Myszewska - Notariusz Bolesławice

Notariusz Małgorzata Lula-Myszewska

 • Bolesławice

Szukasz notariusza na terenie Świdnicy? W takiej sytuacji warto zapoznać się z tym, co oferuje Kancelaria Notarialna Małgorzata Lula-Myszewska. Dlaczego Kancelaria Notarialna Małgorzata Lula-Myszewska będzie odpowiednim wyjściem? Najkrócej mówiąc, zapewniane jest indywidualne podejście (naturalnie klienci nie muszą obawiać się o profesjonalizm). Jeśli są jakieś pytania, najlepiej zajrzeć na stronę działalności.

KANCELARIA Notarialna JOANNA RADKIEWICZ - Notariusz Szczecin

KANCELARIA Notarialna JOANNA RADKIEWICZ

 • Szczecin

Kancelaria Notarialna Joanny Radkiewicz to kompleksowe usługi prawnicze dla osób prywatnych oraz firm. Specjalizuje się w poradach prawnych, pomocy przy sporządzaniu umów, doradzaniu, jaka opcja jest najbardziej korzystna dla klienta i jego konkretnych zapotrzebowań. Dokumenty do dokonania czynności notarialnych, w celu ich przygotowania, można dostarczyć osobiście, bądź przesyłać do kancelarii pocztą elektroniczną. Wycena usługi jest ustalana indywidualnie, choć na podstawie odpowiedniego rozporządzenia. Usługi i produkty: -akty notarialne; -akty poświadczenia dziedziczenia; -sporządza poświadczenia; -doręcza oświadczenia; -spisuje protokoły; -protesty weksli i czeków;

Notariusz Anna Wegner - Notariusz Szczecin

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Notariusz Szczecin

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Szczecin
Anna U.

Wybrałam firmę Ls Lex System, ponieważ najszybciej odpowiedziała na moje zgłoszenie na portalu. Równie szybko załatwili sprawę z którą się do nich zgłosiłam. Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Z całego serca polecam usługi tej firmy.

Kancelaria Notarialna Ewa Rudnicka - Notariusz Brzeg

Kancelaria Notarialna - Notariusz Danuta Klukacz - Notariusz Brzeg
Alicja K.

Korzystałam z usług Pani Notariusz Danuty. Jestem w 100% zadowolona, profesjonalne podejście, terminowość, rzetelność w przygotowaniu pism i dokumentów. Bardzo duża wiedza i indywidualne podejście, pozwoliło bez problemu i po mojej myśli pozytywnie wszystko zakończyć. Szczerze polecam!

Ewa B.

Pani Notariusz bardzo miła i sympatyczna osoba. Przede wszystkim bardzo merytoryczna i dokładna. Obsługę oceniam bardzo dobrze. Polecam każdemu, kto ma sprawy do załatwienia.

Res Iudicata - Notariusz Wieruszów

Res Iudicata

 • Wieruszów

Mam przyjemność zaproponować Państwu współpracę z naszą firmą Res Iudicata w zakresie usług windykacyjnych. Oferujemy egzekwowanie należności, alimentów, poręczenie należności, udzielanie pożyczek, pełną obsługę prawną, zakup wierzytelności. Kontakt: biuro@resiudicata.pl

Kancelaria Notarialna Mateusz Błażyński - Notariusz Inowrocław

Kancelaria Notarialna Mateusz Błażyński

 • Inowrocław

Nasza kancelaria notarialna cieszy się renomą i zaufaniem wśród klientów. Biuro mieści się w centrum Inowrocławia. W szczególnych przypadkach umawiamy się z klientem poza biurem – mowa na przykład o osobach niepełnosprawnych. Notariusz dokonuje szereg czynności notarialnych, takich jak sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, spisuje protokoły, doręcza oświadczenia, sporządza wypisy i odpisy dokumentów, sporządza protesty weksli i czeków. Oferowane produkty/usługi: - sporządzanie aktów notarialnych - sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia - sporządzanie poświadczenia - doręczanie oświadczenia - spisywanie protokołów

Kancelaria Notarialna Notariusz Alicja Lehmann - Notariusz Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Notariusz Alicja Lehmann

 • Bydgoszcz

Pełny zakres usług notarialnych zgodnie z ustawą o notariacie,

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kołodziejska - Notariusz Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kołodziejska

 • Bydgoszcz

prawo cywilne , prawo rodzinne , prawo gospodarcze , przygotowywanie wniosków o upadłość konsumencką , prawo spadkowe, obsługa osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, indywidualna kancelaria radcy prawnego działa od 1998 roku Jestem radcą prawnym z ponad 20 letnim doświadczeniem w zawodzie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych w tym postępowań odszkodowawczych.

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sosińska - Notariusz Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Katarzyna Sosińska

 • Bydgoszcz
Jan J.

Bardzo miła Pani. Zostałem bardzo fachowo obsłużmy. Więcej takich notariuszy, a wzrośnie zaufanie do nich.

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka - Notariusz Kluczbork

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork
Sylwia C.

Bardzo dziękuję za poprowadzenie sprawy rozwodowej. Po niej także o alimenty. Mimo zawiłości zakończone po naszej myśli.

Adam Witke

 • Radziejów

Działamy na rynku od 2016. Dla Klientów wykonujemy strony www. Firma obsługuje całą Polskę. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna - Notariusz Opole

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Detyna

 • Opole
Maciej K.

Wielokrotnie korzystałem ze wsparcia Mecenasa Detyny w sprawach pracowniczych, w tym w związku ze świadczeniem pracy za granicą. Do każdego tematu podchodzi z pełnym profesjonalizmem i kompleksową oceną sytuacji. Polecam serdecznie.

Kancelaria Notarialna Opole - Notariusz Opole

Kancelaria Notarialna Opole

 • Opole

Kancelaria notarialna to miejsce, do którego możemy pójść, jeśli zawieramy jakiekolwiek umowy. Notariusz to osoba wiarygodna i pewna, która pomoże nam dobrać odpowiedni rodzaj umowy oraz będzie przy jej podpisaniu. Dla nas to oznacza bezpieczeństwo i to bez względu na to czy mamy umowę z jakąś dużą firmą czy pożyczamy pieniądze komuś z naszej rodziny. Notariusz w każdej chwili służy nam pomocą i możemy z jego usług skorzystać. Wystarczy zadzwonić i porozmawiać o tym, co nas interesuje, a jeśli mamy do notariusza blisko to o wiele lepszym rozwiązaniem będzie tam pojechać i wszystko dokładnie omówić.

Kancelaria Notarialna Adam Bojko - Notariusz Opole

Kancelaria Notarialna Adam Bojko

 • Opole

Notariusz przy dokonywaniu czynności notarialnych zobowiązany jest czuwać nad należytym zabezpieczaniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie kancelarii. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, może to zrobić również w innym miejscu. Czynności notarialne dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Przeprowadza się je w języku polskim. Na żądanie strony notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Notariusz przybliży Państwu w sposób jasny i rzeczowy wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych

Kancelaria Notarialna Marcin Nawrocki - Notariusz Świnoujście

Kancelaria Notarialna Katarzyna Chlebańska - Notariusz Świnoujście

Kancelaria notarialna - Katarzyna Kaliciuk-Runge - Notariusz Świnoujście

Jany Radomia Koźla Dobra Racula Zielona Góra Stary kisielin Nowy kisielin Przylep Zawada Buchałów Letnica więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.