Notariusz Warszawa - Najlepsi w 2021

Notariusze w Warszawie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

53 firm
w kategorii Notariusze

Notariusz Warszawa
Krzysztof Z.

Korzystałem z usług notariusz, który jednocześnie jest tłumaczem przysięgłym podczas wizyty w Warszawie. Polecam i rekomenduję.

Marek W.

Szczerze polecam usługi Pana Artura, kontakt od samego początku do końca super, wszystko przygotowane na czas, polecam Marek.

Kancelaria Notarialna Agnieszka Głogowska Notariusz Łukasz Kociszewski Notariusz - Notariusz Warszawa
Filip D.

Pani Notariusz bardzo miła, życzliwa z profesjonalnym podejściem do klienta. Cierpliwie tłumaczy wszystkie zawiłości prawne. Ceny na bardzo uczciwym poziomie. Gorąco polecam!

Krzysztof P.

Szybka i konkretna odpowiedź. Elastyczna i konkurencyjna oferta. Na pewno każdy będzie zadowolony ze współpracy z tą firmą. Jak najbardziej polecam współpracę - wszyscy będą zadowoleni:).

Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski Notariusz - Notariusz Warszawa
Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o

Obsługa na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Dołącz do naszych Notariuszy w Warszawie

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Karolina K.

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Czas oczekiwania na księgę wieczystą był naprawdę krótki. Polecam!

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Notariusz Warszawa
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Notariusz Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski - Notariusz Warszawa
Jan A.

Polecam kancelarię prawną Pana Macieja Włostowskiego za profesjonalizm i zaangażowanie oraz szybkie załatwienie sprawy. Jan A.

KANCELARIA NOTARIALNA - NOTARIUSZ MAREK RUDZIŃSKI - Notariusz Warszawa

Doświadczony notariusz z Mokotowa - Marek Rudziński oferuje kompleksową obsługę z zakresu podstawowych czynności notarialnych. W kancelarii mieszczącej się przy ulicy Wincenta Rzymowskiego w Warszawie, notariusz przygotowuje m.in. akty notarialne, protokoły spółek prawa handlowego, poświadczenia notarialne czy umowy rozdzielności majątkowej. Wszystkie akty wymagają wcześniejszej rezerwacji terminu, stawienia się obu stron oraz przedłożenia wymaganych dokumentów.  Na stronie internetowej znanego notariusza z Warszawy można zapoznać się z cennikiem usług oraz wykazem dokumentów i zaświadczeń, które są niezbędne w celu sporządzenia umowy w formie notarialnej. Na wszystkie dodatkowe pytania klientów, chętnie odpowiedzą pracownicy kancelarii -

Porównanie usług w Warszawie, 2021

Co jest przedmiotem sprawy?
Agnieszka Genczelewska notariusz - Notariusz Warszawa

Agnieszka Genczelewska notariusz

 • Warszawa

Kancelaria Agnieszki Genczelewskiej notariusza w Warszawie, prowadzi działalność prawniczą, przygotowując umowy z zakresu: nieruchomości/ inwestycji deweloperskich/ spadków/ prawa spółek/ prawa rodzinnego - spraw małżeńskich/. Obsługujemy osoby fizyczne, klientów biznesowych i instytucjonalnych. Kancelaria działa od 2000 roku.Zatrudnia prawników z dużą wiedzą, czuwających nad każdym z klientów. Wyróżniamy się przede wszystkim dużym doświadczeniem zawodowym, solidnością, wiedzą, kulturą obsługi klienta oraz przystępnymi cenami za nasze usługi. Usytuowanie kancelarii CENTRUM WARSZAWY / STARE MIASTO. kancelaria

Kancelaria Notarialna Ewa Kuśmierowska - Notariusz Warszawa

Kancelaria Notarialna Ewa Kuśmierowska

 • Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnej i rzetelnej kancelarii notarialnej? Ewa Kuśmierowska prowadzi w Warszawie na Woli kancelarię notarialną. Do zakresu usług należy m. in.: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia jak i również podejmowanie czynności dotyczących europejskiego poświadczenia spadkowego czy czynności zawiązanych z zarządem sukcesyjnym.

Kancelaria Notarialna Notariusz Agnieszka Głogowska Notariusz Łukasz Kociszewski s.c.

 • Warszawa

Działamy w branży od 2021 roku. Nasza specjalność to Usługi Notarialne, na terenie Warszawa.

Kancelaria Notarialna Piotr Chełstowski Notariusz

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Łukasz Górski

 • Warszawa

SUPRADENT

 • Warszawa

Firma działając w oparciu o system rekomendacji tworzy konsorcjum z innymi firmami oferując swoim klientom bardzo wysoką jakość obsługi wraz z atrakcyjną ceną. Firmą kieruje Paweł Fudali członek wielu prestiżowych stowarzyszeń biznesowych, które zrzeszają przedstawicieli różnych branż. Główną branżą jest branża budowlana oraz usługi związane ze wsparciem dla biznesu. Paweł Fudali występuje w roli GW dla każdego swojego klienta. Dzięki wypracowanych kontaktom biznesowym firma SUPRADENT Pawła Fudali jest wstanie obsłużyć swoich klientów w sposób bardzo profesjonalny i konkurencyjny cenowo. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Obsługuje klientów biznesowych oraz indywidualnych. Główne branże to: - nawierzchnie z kostki brukowej -

Kancelaria Radcy Prawnego - Notariusz Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, autorskiego, farmaceutycznego i prawa spółek handlowych. Współpracuje z doradcami podatkowymi, którzy na życzenie Klienta mogą dokonać analizy podatkowej planowanych przedsięwzięć. Zajmuje się tymi sprawami także w handlu międzynarodowym. Usługi są świadczone w językach angielskim, niemieckim i włoskim.

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda - Notariusz Warszawa

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda urzęduje w godzinach 9-17 i jest zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej. Wejście do kancelarii usytuowane jest od strony ulicy Madalińskiego. Dodatkowym wyposażeniem budynku jest winda. Notariusz – mianowany przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Do czynności notarialnych należą: sporządzanie aktów notarialnych; sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia; sporządzanie poświadczeń: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby

Kancelaria Notarialna Joanna Kielak Notariusz - Notariusz Warszawa

Kancelaria Notarialna Joanna Kielak Notariusz

 • Warszawa

Nasza kancelaria znajduje się w Warszawie, w Bemowie. Jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 16:30. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego na życzenie przyjmujemy także w każdy inny dzień, w tym w soboty i w święta. Sporządzamy szeroki wachlarz akt, w tym poświadczenia, weksle, dokumenty, odpisy, oświadczenia, doręczenia. Oferowane produkty/usługi: - akty notarialne - akty poświadczenia dziedziczenia - poświadczenia, oświadczenia - protokoły - protesty weksli i czeków - wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

M. Biwejnis B. Golba Kancelaria Notarialna s.c

 • Warszawa

Kancelaria notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski znajduje się na parterze w budynku przy ulicy Chłodna 15 w Stolicy. Przed obiektem znajduje się region płatnego parkowania, co zapewnia, że zawsze odnajdziemy wolne miejsce w pobliżu kancelarii. Kancelaria notarialna czynna jest w godzinach 9:00-19:00. Zakres czynności notarialnych przynależnych do notariusza to sporządzanie aktów notarialnych, umów sprzedaży oraz darowizny. Do czynności notariusza należą dodatkowo czynności spisywania testamentów, wydziedziczeń czy działów spadku. Rejent w związku z realizowaniem czynności notarialnych pobiera żądane prawem należności oraz podatki.

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ GRZEGORZ KOŁAKOWSKI - Notariusz Warszawa

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ GRZEGORZ KOŁAKOWSKI

 • Warszawa

Kancelaria notarialna warszawa zaprasza na zapisy na wizyty, spotkania z naszym notariuszem . Notariusz warszawa przyjmuje w ciągu tygodnia w różnych godzinach dlatego też należy uprzednio umówić się na wizytę. Dostosujemy się do godzin tak by każdy mógł skorzystać z naszych usług. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

ARCON Sp. z o.o.

 • Warszawa

KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Warszawa

Kancelaria Notarialna Jarosław Kasperek - Notariusz Warszawa

KANCELARIA NOTARIALNA - Notariusz Warszawa

HOME360 - Notariusz Warszawa

HOME360

 • Warszawa

M. Biwejnis B. Golba Kancelaria Notarialna s.c.

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Justyna Lewczuk, Joanna Klentak-Smyk Notariusze s.c.

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Mateusz Borsucki

 • Sulejówek
 • 18 km od Warszawa

Ewelina

 • Pruszków
 • 17 km od Warszawa

Kancelaria Notarialna Sylwia Dąbrowska

 • Pruszków
 • 17 km od Warszawa

Kancelaria Notarialna Agata Karnicka-Kawczyńska - Notariusz Milanówek

Kancelaria Notarialna Joanna Buła Notariusz Grodzisk Mazowiecki

 • Grodzisk Mazowiecki
 • 32 km od Warszawa

Kancelaria Notarialna - Notariusz Joanna Buła - Notariusz Grodzisk Mazowiecki

Kancelaria Notarialna - Notariusz Joanna Buła

 • Grodzisk Mazowiecki
 • 32 km od Warszawa

Kancelaria notarialna - Sieradz-Podsiadły Magdalena - Notariusz Grodzisk Mazowiecki

Kancelaria notarialna - Sieradz-Podsiadły Magdalena

 • Grodzisk Mazowiecki
 • 32 km od Warszawa

Kancelaria Notarialna dr Piotr Krzysztof Sierakowski Notariusz - Notariusz Mszczonów

Kancelaria Notarialna dr Piotr Krzysztof Sierakowski Notariusz

 • Mszczonów
 • 44 km od Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to sprzedaż nieruchomości, ustanowienie odrębnej własności lokalu, testament, poświadczenie dziedziczenia, protokół walnego zgromadzenia akcjonariuszy, umowy/statuty spółek, poświadczenia dokumentów, na terenie Mszczonów, powiat żyrardowski, powiat grodziski, powiat skierniewicki, powiat piaseczyński.

NOTARIUSZ GŁAŻEWSKA KATARZYNA

 • Przasnysz

Kancelaria Notarialna Iwona Aderek, Aleksandra Jaworska s.c. - Notariusz Radom

Kancelaria Notarialna Iwona Aderek, Aleksandra Jaworska s.c.

 • Radom
Kamil Z.

Jestem zadowolona, sprawa załatwiona sprawnie. Polecam.

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewelina Grzegorczyk - Notariusz Radom

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewelina Grzegorczyk

 • Radom
Sylwester P.

Rozmowy przebiegały bardzo dobrze, pani o wszystkim dokładnie informowała, była wnikliwa i zaangażowana w to co robi. Jestem bardzo zadowolony, polecam.

Kancelaria Notarialna - Notariusz Agnieszka Gomuła - Notariusz Radom

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego - Notariusz Łódź

Katarzyna Król - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Łódź
Wojciech K.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

Kancelaria Notarialna K. Borten, R. Jabłoński - Notariusz Łódź

Kancelaria Notarialna K. Borten, R. Jabłoński

 • Łódź

Firma reklamująca się jako „Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego” to przedsiębiorstwo z Łodzi, które trudni się świadczeniem usług określonych w Prawie o notariacie z 1991 roku. Oferta obejmuje między innymi przygotowywanie aktów notarialnych, poświadczeń, wpisów, odpisów oraz wiele innych czynności. Dopełnieniem usług tej kancelarii jest przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych, ważnych informacji oraz pieniędzy. Oferowane usługi: - Sporządzamy akty notarialne - Sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia - Sporządzamy poświadczenia - Spisujemy protokoły - Sporządzamy protesty weksli i czeków - Doręczamy oświadczenia - Sporządzamy wypisy, odpisy dokumentów, wyciągi z dokumentów - Sporządzamy projekty

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o. - Notariusz Łódź

MFK Doradztwo i Windykacja sp. z o.o.

 • Łódź
Michał K.

Rzetelny kontakt i indywidualne podejście do klienta, szybkie działanie a przy tym jasne warunki umowy bez żadnych ukrytych opłat. Polecam

Zawadzka-Bernasiak Agata. Kancelaria Notarialna - Notariusz Łódź

Zawadzka-Bernasiak Agata. Kancelaria Notarialna

 • Łódź

POMOC PRAWNA - Eliza Rumowska - Notariusz Łosice

POMOC PRAWNA - Eliza Rumowska

 • Łosice

Szanowni Państwo Obsługuję sprawy Klientów od 1997r, a na własny rachunek od 2008r z szerokiego zakresu ale przede wszystkim: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, służebność przesyłu. Szerokie doświadczenie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pomocy w prowadzeniu firmy przy użyciu instrumentów elektronicznych oraz w zakresie prawa konsumenckiego także z perspektywy przedsiębiorcy sprzedającego towary i usługi konsumentom. Jestem absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego - rok 1997r. Mam ponad 10 lat (od 1997r) pracy etatowej na różnych szczeblach administracji, a także w firmach i przedsiębiorstwach, a następnie rozpoczęłam działalność (własne biuro) od 2008. Obsługuję Klientów online

A. Baudysz, M. Kryszkiewicz Notariusze S.C. - Notariusz Łódź

A. Baudysz, M. Kryszkiewicz Notariusze S.C.

 • Łódź

Kancelaria Notarialna Łódź Centrum www.notariusz-lodz-centrum.pl

Ranking Notariuszy obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?