Notariusz Warszawa - Najlepsi w 2021

Notariusze w Warszawie, 2022

135 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Notariusz Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 135 Notariuszy z Warszawy złożyło 4833 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie notariusza może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Notariuszy w 2022 r. z Warszawy.

Notariusz Warszawa
Filip D.

Pani Notariusz bardzo miła, życzliwa z profesjonalnym podejściem do klienta. Cierpliwie tłumaczy wszystkie zawiłości prawne. Ceny na bardzo uczciwym poziomie. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)
Marek W.

Szczerze polecam usługi Pana Artura, kontakt od samego początku do końca super, wszystko przygotowane na czas, polecam Marek.

5.0 (1 opinia)
Krystyna S.

Bardzo miła atmosfera, wszystkie ważne kwestie zostały szczegółowo omówione i wpisane w Akt notarialny. W którym nie ma żadnych zdań budzących wątpliwości. Zawsze polecę, tego notariusza znajomym.

5.0 (1 opinia)
Patrycja S.

Ofertę wysłałam koło wpół do drugiej. Na odpowiedź czekałam chyba mniej, niż minutę. Zadzwonił do mnie przemiły pan: – Potrzebuje pani na czwartek akt? Postaram się… i w mig mi go dał. Kancelarię ma w dobrej lokalizacji. Obok popularnej metra stacji. W środku wszystko zgodnie z RODO, a w dodatku cena. Było nie tak drogo!

5.0 (1 opinia)

Więcej Notariuszy z Warszawy

Krzysztof Z.

Korzystałem z usług notariusz, który jednocześnie jest tłumaczem przysięgłym podczas wizyty w Warszawie. Polecam i rekomenduję.

5.0 (1 opinia)
Grupa Prawna Delikt.pl sp. z o.o

Obsługa na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

5.0 (1 opinia)
Krzysztof P.

Szybka i konkretna odpowiedź. Elastyczna i konkurencyjna oferta. Na pewno każdy będzie zadowolony ze współpracy z tą firmą. Jak najbardziej polecam współpracę - wszyscy będą zadowoleni:).

5.0 (4 opinie)
Karolina K.

Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Czas oczekiwania na księgę wieczystą był naprawdę krótki. Polecam!

5.0 (2 opinie)
Dariusz C.

Pan mecenas szybko odpowiedział na ofertę współpracy i chętnie rozmawiał o problemie i o sprawie .Dalej będę współpracował z tym mecenasem .Polecam tą kancelarie ,jako chętną do współpracy .Chęciński Dariusz

5.0 (22 opinie)

Dołącz do naszych Notariuszy w Warszawie

Działasz na rynku jako Notariusz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Bożena S.

Pozytyw-otrzymałam telefoniczne wykładnię prawną; na razie załatwiam w/g instrukcji

5.0 (3 opinie)
DF RENPOL

Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

5.0 (9 opinii)
Iwona K.

Jedna z lepszych kancelarii prawnych w Warszawie. Bardzo polecam w szczególności w zakresie prawa rodzinnego!

5.0 (1 opinia)
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

5.0 (10 opinii)
Zuzanna R.

Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie! Miła obsługa sekretarska, indywidualne podejście do każdego klienta. Zdecydowanie polecam to wirtualne biuro!

5.0 (1 opinia)

Porównanie usług w Warszawie, 2022

Co jest przedmiotem sprawy?

Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k.

 • Warszawa
Mariusz P.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

5.0 (1 opinia)

Adwokat Joanna Marecka

 • Warszawa
Marek G.

Polecam usługi pani mecenas. Sam z nich skorzystałem w rodzinnej sprawie spadkowej. Udzieliła mi bardzo rzetelnej porady prawnej, szczerze przedstawiając najlepsze dla mnie i moich najbliższych rozwiązanie.

5.0 (2 opinie)

Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

 • Warszawa
Anna

Bardzo miła i fachowa obsługa, tłumaczenie szybkie i bardzo wysoki poziom. Polecam wszystkim tę firmę

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Orlikowski

 • Warszawa
Katarzyna S.

Pan Marcin kilkukrotnie z zaangażowaniem i z powodzeniem bronił moich spraw. Bardzo dziękuję!

5.0 (1 opinia)

FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

 • Warszawa
Tymazzy

moja firma korzysta już od 2 lat z pomocy prawnej tek kancelarii, zaczeło się od zwyklej sprawy o zapłatę- tu zaskoczyła mnie szybkosc i skutecznosc działania, potem pojawily sie kolejne tematy - bankowe, ubezpieczeniowe, umowy roznego rodzaju- wszystkie sprawy wykonane byly terminowo i bez zarzutu

5.0 (1 opinia)

Polskie Centrum Odszkodowań, Piotr Kolanowski

 • Warszawa
Magdalena G.

Jako osoba poszkodowana w wypadku drogowym korzystałam z usług Polskiego Centrum Odszkodowań. Wysoki poziom zaangażowania w moją sprawę, rzetelność w wyjaśnianiu każdego etapu procesu oraz profesjonalizm pracowników poskutkowało uzyskaniem odszkodowania za wypadek, zwrotu kosztów leczenia oraz renty powypadkowej. W szczególności pragnę podziękować mec. Piotrowi Kolanowskiemu z KPRF Law Office za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Jestem zadowolona z całości przebiegu procesu i z całą pewnością mogę polecić tę firmę osobom poszukującym fachowej i profesjonalnej pomocy. Magdalena G.z Warszawy.

5.0 (1 opinia)

Agnieszka Genczelewska notariusz

 • Warszawa

Kancelaria Agnieszki Genczelewskiej notariusza w Warszawie, prowadzi działalność prawniczą, przygotowując umowy z zakresu: nieruchomości/ inwestycji deweloperskich/ spadków/ prawa spółek/ prawa rodzinnego - spraw małżeńskich/. Obsługujemy osoby fizyczne, klientów biznesowych i instytucjonalnych. Kancelaria działa od 2000 roku.Zatrudnia prawników z dużą wiedzą, czuwających nad każdym z klientów. Wyróżniamy się przede wszystkim dużym doświadczeniem zawodowym, solidnością, wiedzą, kulturą obsługi klienta oraz przystępnymi cenami za nasze usługi. Usytuowanie kancelarii CENTRUM WARSZAWY / STARE MIASTO. kancelaria

Angelika Łuczak

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2021 roku. Nasza specjalność to nieruchomości, spółki, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, na terenie Warszawa. Pracujemy w soboty.

Inga Ognik-Grącka

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski

 • Warszawa

SUPRADENT

 • Warszawa

Firma działając w oparciu o system rekomendacji tworzy konsorcjum z innymi firmami oferując swoim klientom bardzo wysoką jakość obsługi wraz z atrakcyjną ceną. Firmą kieruje Paweł Fudali członek wielu prestiżowych stowarzyszeń biznesowych, które zrzeszają przedstawicieli różnych branż. Główną branżą jest branża budowlana oraz usługi związane ze wsparciem dla biznesu. Paweł Fudali występuje w roli GW dla każdego swojego klienta. Dzięki wypracowanych kontaktom biznesowym firma SUPRADENT Pawła Fudali jest wstanie obsłużyć swoich klientów w sposób bardzo profesjonalny i konkurencyjny cenowo. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Obsługuje klientów biznesowych oraz indywidualnych. Główne branże to: - nawierzchnie z kostki brukowej -

KANCELARIA NOTARIALNA - NOTARIUSZ MAREK RUDZIŃSKI

 • Warszawa

Doświadczony notariusz z Mokotowa - Marek Rudziński oferuje kompleksową obsługę z zakresu podstawowych czynności notarialnych. W kancelarii mieszczącej się przy ulicy Wincenta Rzymowskiego w Warszawie, notariusz przygotowuje m.in. akty notarialne, protokoły spółek prawa handlowego, poświadczenia notarialne czy umowy rozdzielności majątkowej. Wszystkie akty wymagają wcześniejszej rezerwacji terminu, stawienia się obu stron oraz przedłożenia wymaganych dokumentów.  Na stronie internetowej znanego notariusza z Warszawy można zapoznać się z cennikiem usług oraz wykazem dokumentów i zaświadczeń, które są niezbędne w celu sporządzenia umowy w formie notarialnej. Na wszystkie dodatkowe pytania klientów, chętnie odpowiedzą pracownicy kancelarii -

Notariusz Pruszków

 • Warszawa

Potrzebujesz skorzystać z usług notariusza? Chcesz sporządzić umowę majątku? Te czynności wykonuje notariusz. Do zadań wykonywanych przez notariusza należy przede wszystkim sporządzanie różnego rodzaju aktów notarialnych jak np.: umowy majątków małżeńskie, umowy deweloperskie, testamenty, oświadczenia o poddaniu się egzekucji itp. Oprócz tego notariusz m.in sporządza poświadczenia, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie pieniądze. Jego działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.notariuszpruszkow.net.pl/

Kancelaria Notarialna Ewa Kuśmierowska

 • Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnej i rzetelnej kancelarii notarialnej? Ewa Kuśmierowska prowadzi w Warszawie na Woli kancelarię notarialną. Do zakresu usług należy m. in.: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia jak i również podejmowanie czynności dotyczących europejskiego poświadczenia spadkowego czy czynności zawiązanych z zarządem sukcesyjnym.

Kancelaria Notarialna Emilia Boruc

 • Warszawa

Gerard Dyrda - Rzeczoznawca Majatkowy

 • Warszawa

Julita Borkowska

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Łukasz Górski

 • Warszawa

E UslugiPrawne

 • Warszawa

Jesteśmy ogólnopolskim portalem, który pomaga znaleźć prawnika o odpowiedniej specjalizacji, udzielającego porad w odpowiedniej dla klienta cenie oraz dostępnego w wygodnym dla klienta czasie. Każdy prawnik ma swoją cenę za konsultację, to klient dokonuje wyboru wg swoich kryteriów. Prawnicy w swoim kalendarzu określają godziny, kiedy są dostępni dla klientów, każda konsultacja trwa maksymalnie 1 godzinę. Godziny pracy prawników obejmują również godziny wieczorne oraz dni tradycyjnie wolne od pracy (np. sobota, niedziela).

Mimos Sp. z o.o.

 • Warszawa

Kontakty handlowe w Rosji Współpraca gospodarczo - handlowa pomiędzy firmami polskimi i rosyjskimi, doradztwo dla firm rozpoczynajacych działalność w Rosji, pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, pozyskiwanie partnerów handlowych, reprezentowanie interesów eksportera. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku oferujemy pomoc w uzyskaniu wszelkich licencji, akcyz i pozwoleń na terenie Rosji. Dysponujemy konkretnymi i sprawdzonymi ofertami - zleceniami od firm rosyjskich. Gwarantujemy opłacalność oferentów - w ramach realizowanych kontraktów. Na zlecenie zabezpieczamy obsłgę prawną, transport i ubezpieczenie kontraktu. Wszelkie pytania należy kierować na numery: +48 , , www.mimos.pl Zapraszamy do współpracy! Mimos - поиск деловых

Kancelaria Doradztwa Prawnego pplaw.pl

 • Warszawa

Kancelaria Doradztwa prawnego pplaw.pl w Warszawie zaprasza Państwa do skorzystania z usług prawnych. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo m.in: następujące usługi: Kompleksowa obsługa prawna firm, Zakładanie spółek, Zastępstwo procesowe, Obsługa prawna, Prawnik w Twojej firmie, Obrót nieruchomościami, Prawo ubezpieczeń majątkowych i osobistych, Odszkodowania komunikacyjne, Windykacja wierzytelności. Doradzamy fachowo i kompletnie. Nowością na naszej stronie jest umożliwienie klientom zadawanie pytań o poradę prawną online. Zapraszamy na naszą stronę www.pplaw.pl kancelaria@pplaw.pl 530 19 55 90 Zapraszamy również do czytania bloga: http://poprostuprawo.blogspot.com/

Kancelaria Adwokacka adw. Łukasz Hadzicki

 • Warszawa

Szanowni Państwo, oferuję pomoc prawną w ramach stałej i doraźnej współpracy. Zapewniam rzetelne analizy oraz jasne i praktyczne propozycje rozwiązania problemów prawnych. Gwarantuję gotową i kompletną dokumentację oraz pełne wsparcie w ramach doradztwa prawnego przy uwzględnieniu interesu firmy i klienta. Moja oferta jest propozycją otwartej współpracy na partnerskich warunkach w atmosferze wzajemnego zaufania i przy zachowaniu wysokich standardów kultury osobistej. Z wyrazami szacunku, adw. Łukasz Hadzicki lukaszhadzicki.pl

HELPO

 • Warszawa

Moją pasją są nieruchomości. Chcę sprawiać, by nabywanie, posiadanie i zbywanie nieruchomości nie stresowało Państwa. Przeprowadzę Państwa za rękę przez wszystkie zaułki i meandry procesów. Oferuję Państwu szeroki wachlarz usług na rynku prawa i nieruchomości: - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, - zarządzanie nieruchomościami, - zarządzanie najmem długoterminowym, - obsługa inwestorów i biur sprzedaży, - pozwolenia MSWiA na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców, - reprezentacja jako pełnomocnik. Posiadam: - 10 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rynku nieruchomości, obejmujące kompleksowe prowadzenie transakcji nieruchomościowych. - Nadzorowałam przebieg transakcji o łącznej wartości ponad dwóch miliardów

Maciej Soszka

 • Warszawa

Aktywny prawnik specjalizujący się w prawie administracyjnym i cywilnym. Pracuję w jeden z Warszawskich kancelarii prawnych rozwiązując problemy z zakresu prawa nieruchomości. Zajmuję się obsługą zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych. W zakresie swoich usług oferuję pełen zakres pomocy prawnej od czynności przedsądowych, postępowanie procesowe po postępowanie egzekucyjne. Wykonuję m.in.: opinie i analizy prawne oraz projekty umów. Ceny uzależnione od stopnia skomplikowania sprawy i potrzebnych nakładów czasu, zawsze możliwe do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka adwokat Jarosław Leś

 • Warszawa

Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Lesia świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Wyróżniamy się profesjonalną obsługą klientów w języku angielskim, dzięki współpracy z tłumaczem języka prawniczego i ekonomicznym.

CODEX Kancelaria Prawna Jopa i Wspólnicy Sp. k.

 • Warszawa

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej "CODEX" adresowanej do wszystkich użytkowników serwisu, zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych oraz instytucji. Wybrane formy świadczenia usług: 1.Reprezentacja Klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych; 2.Tworzenie, opiniowanie, negocjowanie umów, w tym wzorców służących prowadzeniu działalności gospodarczej a także aktów wewnętrznych podmiotów gospodarczych; 3.Bieżąca pomoc prawna polegająca na udzielaniu porad, konsultacji oraz odpowiedzi na zapytania, a nadto sporządzaniu pisemnych opinii prawnych. Nasze usługi świadczone są za pomocą wszelkich dostępnych środków komunikacji na odległość, nie

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa

Kancelaria oferuje Państwu szeroki zakres usług prawnych, odpowiadający wiedzy, indywidualnej specjalizacji i praktycznemu doświadczeniu osób tworzących nasz zespół. Podstawowymi filarami działania Kancelarii jest profesjonalizm, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach oraz dostosowanie do sytuacji finansowej klienta. Dzięki ponadstandardowemu zakresowi usług, poszerzonemu o specyficzne dziedziny jak: prawo kanoniczne, mediacja oraz współpracę z kancelarią doradcy podatkowego, komornika, notariusza, doradcy finansowego, agencji detektywistycznej i agencji w obrocie nieruchomościami Kancelaria gwarantuje Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Usługi świadczone na rzecz klientów

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda urzęduje w godzinach 9-17 i jest zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej. Wejście do kancelarii usytuowane jest od strony ulicy Madalińskiego. Dodatkowym wyposażeniem budynku jest winda. Notariusz – mianowany przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Do czynności notarialnych należą: sporządzanie aktów notarialnych; sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia; sporządzanie poświadczeń: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby

Kancelaria Notarialna Joanna Kielak Notariusz

 • Warszawa

Nasza kancelaria znajduje się w Warszawie, w Bemowie. Jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 16:30. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego na życzenie przyjmujemy także w każdy inny dzień, w tym w soboty i w święta. Sporządzamy szeroki wachlarz akt, w tym poświadczenia, weksle, dokumenty, odpisy, oświadczenia, doręczenia. Oferowane produkty/usługi: - akty notarialne - akty poświadczenia dziedziczenia - poświadczenia, oświadczenia - protokoły - protesty weksli i czeków - wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

DobraKsiegowa84

 • Warszawa

Prowadzenie ksiegowosci wszystkich rodzajow dzialalnosci, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spólki z o.o. Takze konta z US i ZUS. Pomoc w rejestracji dzialalnosci oraz wyciaganie zaleglosci.

Koksztys S.A.

 • Warszawa

Specjalizacja jest warunkiem koniecznym dla zapewnienia usługi możliwie dopasowanej do oczekiwań Klienta. Zajmujemy się obsługą prawną działalności gospodarczej, a więc tymi dziedzinami prawa, które wiążą się z obrotem gospodarczym. Obsługa prawna Pomagamy naszym Klientom w sprawach związanych z działalnością ich firm. Proponujemy stałą pomoc prawną obejmującą zagadnienia związane z szeroko pojętym prawem gospodarczym (w tym podatkowym i z zakresu prawa zamówień publicznych). Analizujemy problemy prawne oraz odpowiadamy na pytanie, jak je rozwiązać: udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy projekty umów. Reprezentacja przed sądami i organami administracyjnymi Jesteśmy Kancelarią o bardzo dużym

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.

 • Warszawa

Grupa Marketingowa TAI, właściciel serwisu, jest jedną z pierwszych firm, która od początku polskich przemian ustrojowych, aktywnie promuje istotę i potrzebę właściwego korzystania z informacji gospodarczej i narzędzi marketingu bezpośredniego. Usługi oferowane przez nas pomagają przedsiębiorstwom w osiągnięciu sukcesu na rynku. Towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie zarządzania firmą, dobierając adekwatne do problemu, oczekiwań i celów narzędzia. Już od ponad 20 lat oferujemy usługi z zakresu marketingu bezpośredniego i szeroko pojętej informacji gospodarczej. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się zbieraniem i przetwarzaniem infromacji gospodarczych i dostarczaniem „szytych na miarę” rozwiązań marketingowych.

QualityDot Sp. z o. o.

 • Warszawa

Bezpośrednia pomoc w prowadzeniu interesów, poczowszy od obsługi rachunkowo-księgowej poprzez pomoc w zakresie marketingu i marketingu internetowego kończąc na wynajęciu wirtualnego adresu Warszawskiego.

Kancelaria Prawna Lorica Iuris

 • Warszawa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców. Niektóre nasze referencje znajdują się na stronie internetowej: www.loricaiuris.pl w dziale rekomendacje. Z wieloma z wymienionych tam Klientów współpracujemy od 9-10 lat. Działamy zawsze uczciwie, rzetelnie, możliwie najszybciej i najskuteczniej, z nastawieniem na wieloletnią współpracę i optymalizację kosztów i korzyści Klienta. Działamy, w zależności od woli Klienta, albo na zasadzie stałej współpracy w oparciu o stałą umowę ryczałtową, albo doraźnie - na zasadzie umów zleceń - rozwiązujemy pojawiające się u naszych Klientów problemy natury prawnej i podatkowej. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów ze wszystkich dziedzin prawa, w tym adwoka­tów,

Lex Nostrum

 • Warszawa

Prowadzimy usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego, administracyjnego, gospodarczego , a także pomagamy w walkach z urzędnikami , którzy bardzo często próbują w szelki sposób naruszyć dobra osobiste, lub też zniszczyć firmę poprzez bezprawne działania. Dostosowujemy sposób oraz zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta oferując przy tym elastyczne podejście do konstrukcji prawnych. Jesteśmy w stanie zaoferowania również pomoc prawną Klientom o niszowym profilu działalności i szczególnych potrzebach w zakresie obsługi prawnej. Interes przedsiębiorcy, jego dobre imię i swoboda prowadzenia działalności gospodarczej to nasze główne cele.

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Orłowska

 • Warszawa

ORŁOWSKA Kancelaria Prawna oferuje kompleksową, profesjonalną obsługę podmiotów gospo- darczych na różnych szczeblach rozwoju. Zapewniamy zarówno stałą opiekę prawną, jak i doraźną pomoc, prowadzimy negocjacje i mediacje, świadczymy usługi doradztwa prawnego. Prawnicy Kancelarii reprezentują Klientów w postępowaniach sądowych, toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, jak również w procesach przed organami administracji. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Klientom praktycznych, skutecznych i efektywnych rozwiązań prawnych, które umożliwią realizację wytyczonych celów biznesowych. Szeroki wachlarz dziedzin prawa, w których specjalizują się nasi prawnicy, pozwala nam zaproponować Klientom korzystne i

Ranking Notariuszy obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?