Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

Wrocław

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Specjalizacje:
- Obrona w sprawach karnych (wypadek drogowy, jazda pod wpływem alkoholu, kradzież, oszustwo, zniesławienie (pomówienie), zniszczenie mienia, zniewaga),
- Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych (szkody na pojeździe, wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w rolnictwie, poślizgnięcia/potknięcia na chodniku),
- Prawa autorskie (sporządzanie umów przeniesienia praw autorskich, umów licencyjnych);
- Dochodzenie roszczeń z kredytów frankowych (indeksowanych i denominowanych do CHF),
- Sporządzanie i analiza umów,
- Windykacja polubowna, sądowa (nakazy zapłaty) i komornicza,
- Kompleksowa obsługa przedsiębiorców.

Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu staram się zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi.

Działam na terenie województwa dolnośląskiego oraz podkarpackiego. Prowadzę jednoosobową kancelarię, zapewniając indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszam również na blog prawniczy www.prosteprawo24.pl

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

12 opinii

5 gwiazdek (12)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Ilona S. 8 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

Katarzyna C. 12 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Sprawa zakończona sukcesem. Polecam za profesjonalizm i rzetelność.

Karolina D. 10 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pozytywnie zakończona sprawa, pełen profesjonalizm. Będę polecała. Duży plus za kontakt i wytłumaczenie sprawy.

Karolina D. 21 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo. Szybka i skuteczna pomoc prawna. Bardzo dobry kontakt, a nie byłam łatwym klientem. Jeszcze raz dziękuję.

Kamil D. 16 października 2021
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam. Otrzymałem na początku informacje jak będzie wyglądać moja sprawa, jakie są możliwości i co jest realnie do osiągnięcia. Dodatkowo dobry kontakt i wytłumaczenie sprawy.

Hubert P. 22 września 2021
Pozytywna opinia

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Dominik L. 11 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Porady Pana Bartosza są rzeczowe oraz bardzo pomocne. Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem zaskakująco szybko. Polecam

Krzysztof A. 9 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm,świetny kontakt, szybka obsługa. Polecam.

Paulina U. 29 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Pan Bartosz zna sie na rzeczy. Wszystko było ok . Z każdym problemem można zadzwonić przyjsc porozmawiać a Pan Bartosz zawsze zadziała. Bardzo ale to bardzo polecam

Krzysztof K. 29 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Świetny adwokat, który w uczciwy i rzetelny sposób pomaga przy sprawach sądowych. Prawdziwy profesjonalista, dziękuję za pomoc w mojej sprawie!

Izabela P. 21 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Anna B. 21 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, bardzo dobry i szybki kontakt - zarówno w zakresie przygotowania dokumentów, jak k zwykłej porady prawnej. Oddana sprawa została załatwiona po mojej myśli i zgodnie z opinią wydaną uprzednio przez Pana Mecensa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Odszkodowania

Polska - Wrocław

Pomagamy poszkodowanym sprawnie i szybko uzyskać należne im świadczenia. Doświadczenie Kancelarii pomaga przy wyborze odpowiedniej strategii oraz oszacowaniu najwyższego możliwego odszkodowania.

Prawo karne

Polska - Wrocław

Obrona w postępowaniach karnych i karnych gospodarczych. Zapewniamy obronę we wszystkich instancjach postępowań, w tym także na etapie postępowania karnego wykonawczego, a zwłaszcza w sprawach o odroczenie i zawieszanie bezwzględnej kary pozbawienia wolności. Najczęściej prowadzone sprawy to: wypadek komunikacyjny (art. 177 k.k.); prowadzenie pojaz...

Rozwiń

Prawa autorskie

Polska - Wrocław

Przygotowujemy i opiniujemy umowy z zakresu prawa autorskiego np. umowy o przeniesienie praw autorskich, licencyjne, sublicencyjne, wydawnicze, o korzystanie z fotografii. Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z prawami autorskimi np: sprawy o zaniechanie działania zagrażającego prawom osobistym; o zadośćuczynienie za naruszenie autorskiego...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Legnicka 52/lok 503, 54-204 Wrocław

WWW

www.adwkrycki.pl

Telefon

512 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki
Imię (pierwsze) BARTOSZ
Drugie imię SEWER
Nazwisko KRYCKI
Data rozpoczęcia działalności 2019-06-10
NIP 8133814651
Regon 383454773

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Fabryczna
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54204
Poczta Wrocław
Ulica ul. Legnicka
Numer nieruchomości 52
Numer lokalu 503

Kontakt

Email adwkrycki@gmail.com
Strona www www.adwkrycki.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-06-03
Data powstania 2019-06-03
Data rozpoczęcia działalności 2019-06-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38345477300022 Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki ul.Legnicka
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
38345477300015 Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki ul.Kurkowa
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.