Adwokat Wrocław - Najlepsi w 2020

Najlepsi Adwokaci we Wrocławiu, 2020

267 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Adwokat Wrocław
Dorota D.

Dziękuję, szybko i zadowalająco. Nawet otrzymałam odpowiedzi na moje pytania. Mogę polecić Kancelarię Adwokacką adwokata Jana Najmowicza.

Adwokat Wrocław
Krzysztof Ż.

Wraz z żoną zwróciliśmy do p Pauli po pomoc w związku z brakiem aktualizacji wpisu w księdze wieczystej. Byliśmy w posiadaniu aktu notarialnego, w którym notariusz zobowiązał się do zaktualizowania wpisu w księdze, lecz tego nie zrobił. Sytuację skomplikował fakt, że notariusz odszedł na emeryturę. Pani Paula sporządziła dla nas pismo przewodnie do przewodniczącego wydziału wraz z niezbędnymi załącznikami. Złożenie pisma pisma poskutkowało bezproblemową aktualizacją księgi bez ponoszenie dodatkowych kosztów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Paulą i z pewnością wrócimy po kolejne porady prawne jeśli zajdzie taka potrzeba.

Adwokat Wrocław
Radosław K.

Pani mecenas Marta Kierod jest najpierwszą specjalistką prawa cywilnego, która imponuje wiedzą, potrafi biegle ocenić sytuację prawną klienta i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Otrzymałem od pani mecenas rzetelne informacje i wyjaśnienia czynności potrzebnych do pomyślnego rozwiązania sprawy spadkowej. Już po pierwszej rozmowie pani mecenas zaproponowała szczegółową mapę drogową. Gorąco polecam!

Adwokat Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Adwokat Wrocław
Janina B.

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Adwokat Wrocław
Marta K.

Współpraca z Panią Adwokat Natalią odbywa się zawsze na najwyższym poziomie. Największą zaletą Pani Mecenas jest skuteczność. W trakcie prowadzonej sprawy jest doskonale przygotowana oraz udzielała bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia. Z usług Kancelarii korzystałam już dwa razy i za każdym razem sprawy kończyły się zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Adwokaci Ł. Karwowski & A. Sosiński s.c. - Adwokat Wrocław
Martyna Ż.

Postanowiłam skorzystać z pomocy pana Łukasz Karwowskiego, gdy zdecydowałam się na rozwód. Pan Łukasz udzielił mi profesjonalnej porady oraz napisał i złożył pozew do sądu. W międzyczasie pomógł również w notarialnym podziale majątku i ustanowieniu rozdzielności majątkowej oraz był wsparciem podczas samej rozprawy, która odbyła się bardzo szybko i bezboleśnie. Uważam, że to adwokat godny polecenia.

Adwokat Wrocław
Bartosz J.

Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

Miazga Kamil Kancelaria Adwokacka - Adwokat Wrocław
Łukasz M.

Kamil M.

Polecam usługi Pani Mecenas. Konkretny przekaz, stabilny kontakt, wysoki poziom świadczonej usługi.

Więcej profesjonalistów

Adwokat Wrocław

Porady Prawne

Wrocław

LEXi Kancelaria Prawna
Stanisław R.

Rozmowy były bardzo rzeczowe i konkretne. Zostałem poinformowany rzetelnie o sposobie prowadzenia sprawy oraz o niezbędnych dokumentach, które muszę przygotować aby uniknąć niepotrzebnych rozpraw i dopiero na wezwanie sądu uzupełniać dokumenty. W trakcie zbierania dokumentów mam ciągły kontakt z przedstawicielem który udziela mi informacji. W związku z czym zdecydowanie polecam LEXI INKASSO.

Adwokat Wrocław
Arkadiusz S.

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna obsługa no i Pan Andrzej ciepły, cierpliwie umie wysłuchać problemu, doradzić, podpowiedzieć, poprowadzić we właściwym kierunku pełna profeska, duże brawa dla Pani mecenas Moniki jak to ująłem za delikatność, rzeczowość, profesjonalizm i dużą wiedzę. Jeszcze nie skończyliśmy ale odbijemy do końca sprawy z efektem z jakim chciałem. Wielkie dzięki dla Kancelarii.

Adwokat Wrocław

Porady Prawne

Wrocław

Litwiński Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa
Tomasz M.

Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

Adwokat Wrocław

Prawo Rodzinne

Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

Ten fachowiec działa na terenie Wrocławia i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Adwokat Wrocław

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Dołącz do naszych Adwokatów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Adwokat Wrocław

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin
Jolanta H.

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Adwokat Wrocław

Adwokat

Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny
Izabela S.

Bardzo szybki kontakt , profesjonalna ,rzetelna obsługa,duże zaangażowanie w sprawę ,uczynność,Niska cena .Godni polecenia,na pewno jeszcze skorzystam i polecę znajomym.

Adwokat Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Adwokat Wrocław
Dominika G.

Pani Adwokat ujęła mnie przede wszystkim spokojem i dużym profesjonalizmem. Podczas spotkania bardzo rzeczowo odpowiadała na pytania i podpowiadała rozwiązania. Nawet przez sekundę nie wyczułam zniecierpliwienia, podczas mojej przydługiej opowieści o problemie. Poza tym postawa, głos, aparycja powodują, że chce się z Panią Adwokat współpracować.

Adwokat Wrocław

Porady Prawne

Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

Wrocław
Kornelia K.

Do Pana adw. Piotra trafiłam po długich poszukiwaniach rzetelnego prawnika, który poprowadzi moją sprawę (kredyt frankowy). Pan Piotr na pierwszym spotkaniu szczegółowo wyjaśnił jaki będzie przebieg postępowania, określił jakie wydatki trzeba będzie ponieść oraz ustalił (w sposób bardzo rozsądny) wysokość wynagrodzenia. Na każdym etapie postępowania byłam na bieżąco informowana o statusie sprawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu Pana Mecenasa sprawa została zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam.

Adwokat Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka

Wrocław

Rosmus Skibiński Adwokaci spółka partnerska
Jacek D.

Spółka Rosmus Skibiński Adwokaci sp. p. ul. Uniwersytecka 27/28/1A 50-145 Wrocław NIP : 897 176 99 31 sekretariat@rsalegal.pl www.rsalegal.pl telefon: 71 735 17 55 Nasza spółka świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych i przedsiębiorców na terenie całej Polski, głównie na Dolnym Śląsku od 2011 roku. Zasadniczymi kierunkami naszej działalności pozostają reprezentacja stron w postępowaniach sądowych cywilnych i karnych oraz stała i doraźna obsługa przedsiębiorców. Reprezentujemy Klientów w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych oraz odszkodowawczych, jak i gospodarczych oraz karnych. Pomoc prawną świadczmy także w trakcie procesów inwestycyjnych, począwszy od podjęcia decyzji o lokalizacji inwestycji, aż do uruchomienia przedsiębiorstwa. Spółka świadczy także pomoc prawną dla klientów francuskojęzycznych i od 2014 roku wpisana jest na listę kancelarii adwokackich francuskich i francuskojęzycznych Ambasady Republiki Francuskiej w Polsce. Od 2015 roku pozostaje członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak

Wrocław
Malgorzata K.

Pan Mecenas Jarosław prowadził moja sprawę w sposób rzeczowy szczegółowy i zrozumiały. Zapoznał mnie z możliwościami prawnymi sprawy.Spotkania z P. Mecenasem odbywały się regularnie wg potrzeb. Byłam również informowana na bieżąco o postępach sprawy oraz ważnych terminach.W efekcie sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie. Współpracę z Panem Jarosławem Peciak oceniam bardzo dobrze.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

Wrocław
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

Adwokat Wrocław

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Maksymilian Bergtraum
Maria B.

Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi w zakresie prawa; - karnego i karnego skarbowego (obrona i reprezentowanie w sprawach karnych - rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku, dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów) - z zakresu prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe sporządzanie i opiniowanie umów). Kancelaria ma swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13/301, zaś filia Kancelarii mieści się w Jeleniej Górze przy ulicy Matejki 22/1a. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również przed sądami i organami władzy na terenie całego kraju. Możemy się pochwalić znaczną ilością zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Znajdą się wśród nich zarówno osoby prywatne, jak i małe i większe przedsiębiorstwa – wszystkim poświęcamy się z pełnym zaangażowaniem. Działania nasze ukierunkowane są na osiągnięcie najbardziej korzystnego dla klienta wyniku powierzonej sprawy, jednocześnie dbamy aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o jej przebiegu.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski Sp.k.

Wrocław
Adrian M.

Świetne, indywidualne podejście do klienta, fachowe załatwienie sprawy.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka

Wrocław

KANCELARIA ADWOKACKA AGNIESZKA DUŻY
Boguslawa S.

Pani Agnieszka duży przeprowadziła dla mnie sprawę sporna o dział spadku po moich rodzicach. Jej działalność była pełna zaangażowania od początku do końca. Postępowała w sposób rzetelny i skuteczny. Bardzo cenna jest jej życzliwość i otwartość w stosunku do klienta.

Adwokat Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

Wrocław

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka poradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak

Wrocław
Anna F.

Bardzo rzeczowa i sumienna Pani Adwokat. Na każdym etapie byłam informowana o postępach w sprawie. Serdecznie polecam każdemu!

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Adwokat Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

Wrocław
Danuta W.

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

Wrocław

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, mimo że poszukujesz od dłuższego czasu? Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł może ma szansę zakończyc Twój problem. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Porady Prawne

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze
Anna Z.

Pani Mecenas Aleksandra Krause, to bardzo rzetelny i konkretny adwokat; do sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje czas na zadawane pytania i zawsze na nie odpowiada. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas, moja sprawa została pozytywnie doprowadzona do końca, zawsze służyła mi radą i pomocą. Miałyśmy stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

Adwokat Wrocław

Adwokat

Wrocław

KONCEPT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KRZYSZTOF OLEJNIK DANIEL

Adwokat proponuje swoje doświadczenie na terenie Wrocławia i w okolicznych miastach. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się - warto.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

Wrocław

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

Wrocław

Takiej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeżeli szukasz porad prawnych to natychmiast zobacz Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Adwokat Wrocław

Kancelaria ANTYsystemowa

Wrocław

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Wrocław oraz w przyległych miastach. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło

Wrocław

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk

Wrocław

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk - są jednymi z najlepszych w fachu adwokata. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Adwokat Wrocław

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Grzechowiak

Prawo rodzinne w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka

Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Łabędzka, tel. 606 870
Karolina B.

Polecam tę kancelarię ze względu na doskonały kontakt oraz przede wszystkim zrozumienie sytuacji i szybkość działania. Pani adwokat bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i różne sposoby rozwiązania problemu. Potrafi patrzeć w przyszłość sprawy i ubiegać ruchy drugiej strony. Pani Karolina niemal natychmiastowo odpowiedziała na moją prośbę o pomoc i szybko zajęła się sprawą, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Świadomie i odpowiedzialnie polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

Adwokat Wrocław

Adwokat

Wrocław

Maciej Chełmicki

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Maciej Chełmicki. Wykonuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sankowska - Adwokat Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sankowska

Wrocław

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Wrocław i w całym powiecie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Adwokat Wrocław

Porady Prawne

Wrocław

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria Prawnicza

Osoby z Kancelaria Prawnicza to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny prawa rodzinnego. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

Wrocław

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki to gwarant takiej oferty. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Kancelaria Adwokacka

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adw. Edyta Górczyńska
Ireneusz P.

Polecam Kancelarię Pani Mecenas Edyty Górczyńskiej. Rzetelna i solidna obsługa. Pełna informacja o toku prowadzonego postępowania. Stara szkoła. w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Adwokat Wrocław

Adwokat

Wrocław

LEXUM Kancelaria Radcy Prawnego Maksymilian Skiba

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? LEXUM Kancelaria Radcy Prawnego Maksymilian Skiba jest na to skuteczną metodą. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Adwokat Wrocław

Adwokat

Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Janus
Jadwiga B.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem mecenasem - z dużym zaangażowaniem udzielił wyczerpujących informacji w powierzonej sprawie. Zaproponował najbardziej korzystny wariant i podjął się prowadzenia sprawy. Obsługa profesjonalna, godna polecenia. Jeśli zajdzie potrzeba to będę korzystać w przyszłość z pomocy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Radosława Janusa.

Prawo Rodzinne

Wrocław

Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek
Joanna G.

Panią Mecenas Anielę poznałam 10 lat temu przez Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu. Okazało się, że w mojej skomplikowanej sprawie alimentacyjnej nie może pomóc Radca Prawny, który sprawował tam cykliczne dyżury, a wyłącznie Adwokat. Wystarczył jeden telefon, jedna rozmowa, w której Pani Mecenas natychmiast zgodziła się pomóc. Chciałabym dodać ze pomoc Pani Mecenas nie ograniczyła się wyłącznie do napisania i wysłania stosownych pism do Organów ścigania, Pani Mecenas uczestniczyła we wszystkich sprawach sądowych, czułam ze strony Pani Mecenas ogromne wsparcie i empatię. Zawsze punktualnie i rzetelnie przygotowana do sprawy, a najważniejsze o czym chcę napisać i przy okazji serdecznie podziękować, że w tym trudnym dla mnie życiowo i

Wysoka Blizanowice Samotwór Karwiany Kiełczówek Ramiszów Szymanów Pruszowice Mokry dwór Komorowice Psary Iwiny Zacharzyce Wrocław Zabrodzie Krzyżanowice Suchy dwór więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.