Adwokat Wrocław - Najlepsi w 2022

Najlepsi Adwokaci we Wrocławiu, 2023

402 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Wrocław - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 402 Adwokatów z Wrocławia złożyło 147315 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Wrocławia.

Średnia ocena adwokatów we Wrocławiu to 4.98 (na podstawie 3335 opinii).

Promowani
Adwokat Wrocław
Promowany

Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław
Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Aneta Trust

Pan Radosław Grzyb jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Szczerze polecam Pana Adwokata.

5.0 (60 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Kancelaria Adwokacka Wrocław
Promowany

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (148 opinii)
Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Wrocław
Promowany
Agnieszka Biernacka

Do kancelarii trafiłam z ogromnym problemem, a od początku mogłam liczyć na mega profesjonalne podeście i wzorowy kontakt. Sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się pozytywnie, a ja wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.

Antoni Damięcki

Bardzo dobry zespół adwokatów. Zdecydowanie polecam, bo dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę, którą wielu spisywało na straty.

Paweł Dulega

Serdecznie polecam korzystanie z usług, wszystko w porządku, dobry kontakt, wszystko wyjaśnione, każde następne kroki są uprzedzane. Szanuje się klienta.

5.0 (40 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tropper - Kancelaria Adwokacka Wrocław
Promowany
Marek Sokołowski

Pan Mecenas pomagał mi w sądzie dwa razy - poprowadził mój rozwód i reprezentował mnie w sprawie karnej, w której byłem poszkodowany przez nieuczciwego człowieka. Obie sprawy wygraliśmy, choć sprawa o rozwód była dla mnie bardzo stresująca. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc, skuteczność działań i bezproblemowy kontakt. Pan Michał to najlepszy adwokat we Wrocławiu! Z czystym sumieniem polecam każdemu kto potrzebuje we Wrocławiu pomocy z rozwodem lub ma sprawę karną.

Jadwiga Faltyn

Kancelarię pana Michała wybrałam po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Cieszę się, że zdecydowałam się na tego prawnika do prowadzenia mojej sprawy, bo pan mecenas prezentuje wysoki poziom usług prawniczych i do tego chce i potrafi walczyć w sądzie o wygraną, zawsze sympatyczny i uśmiechnięty. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy kwestie prawne, był doskonale przygotowany i potrafił uspokoić i wesprzeć przy nerwach na sprawie. Szczerze polecam i do porady i do sprawy w sądzie.

5.0 (26 opinii)
Arkadiusz M.

bardzo dobra wspolpraca dziekuje serdecznie polecam

5.0 (3 opinie)
Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek - Prawo Rodzinne Wrocław
Joanna Gajewska

Panią Mecenas Anielę poznałam 10 lat temu przez Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu. Okazało się, że w mojej skomplikowanej sprawie alimentacyjnej nie może pomóc Radca Prawny, który sprawował tam cykliczne dyżury, a wyłącznie Adwokat. Wystarczył jeden telefon, jedna rozmowa, w której Pani Mecenas natychmiast zgodziła się pomóc. Chciałabym dodać ze pomoc Pani Mecenas nie ograniczyła się wyłącznie do napisania i wysłania stosownych pism do Organów ścigania, Pani Mecenas uczestniczyła we wszystkich sprawach sądowych, czułam ze strony Pani Mecenas ogromne wsparcie i empatię. Zawsze punktualnie i rzetelnie przygotowana do sprawy, a najważniejsze o czym chcę napisać i przy okazji serdecznie podziękować, że w tym trudnym dla mnie życiowo i finansowo okresie Pani Mecenas zrobiła to za darmo. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Robert Cisowski

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anielą. Pomogła mi bardzo, w mojej skomplikowanej sprawie. Polecam wszystkim. Jest uczciwa, rzetelna, słowna, wszystkie sprawy załatwia od ręki. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, bierze uczciwe pieniądze. Najlepiej wydane pieniądze na prawnika. Uważam, że należy do najlepszych prawników, jakich spotkałem. Słowo u Niej droższe niż pieniądze. Bardzo zaangażowana w sprawę. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam. Dziękuję bardzo Pani Anielu. Życzę wszystkiego dobrego. Serdecznie pozdrawiam, jestem dozgonnie wdzięczny.

Agnieszka Dałkowska

Pani Mecenas - Aniela zawsze była zaangażowana w sprawę. Dodatkowym plusem współpracy jest jej komunikatywność, otwartość i empatia, cechy te sprawiają, że w osobistych kontaktach klient ma poczucie ważności jego sprawy, poczucie, że nie jest sam w sytuacji z jego problemem. Ponadto Pani Mecenas zawsze odpowiada na wiadomości tekstowe, odbiera połączenia telefoniczne, a w przypadku braku możliwości rozmowy - zawsze oddzwania. Jest osobą terminową i sumienną w działaniu, jej zaangażowanie wykracza znacznie poza konkretną, prowadzoną sprawę. Osoba godna polecenia.

5.0 (33 opinie)
Ewa P.

Jako Klientka z zagranicy otrzymałam bardzo szybko konkretną odpowiedź. Sprawa została poprowadzona profesjonalnie i skutecznie,tak jak Pan Mecenas założył. Polecam Kancelarię Mec. Andrzeja Mielnika.

Małgorzata Gasparowicz

Profesjonalne podejście do klienta. W moim przypadku to pozytywnie zakończone sprawy w sądzie rodzinnym. Pan mecenas jest konkretny i rzeczowy. Chętnie współpracuje z klientami spoza Wrocławia.

Urszula Wróbel

W 100 procentach profesjonalne podejście do klienta. Pan zainteresowany sprawą dopytuje o szczegóły. Po dwutygodniowej przerwie bez zaglądania w dokumenty pamięta cała sprawę. Bardzo zaangażowany! Polecam.

5.0 (47 opinii)
Kancelaria Prawnicza - Adwokat Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

5.0 (3 opinie)
Adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Wrocław
Monika Młynarczyk

Pani adwokat w szybki, skuteczny sposób załatwiła moją sprawę dotyczącą odszkodowania od przewoźnika, który zagubił bagaż i nie poczuwał się do odpowiedzialności za zdarzenie. Dodam, że poprzedni adwokat nie dawał wielkich szans na powodzenie i byłam bliska rezygnacji. Dzięki konsultacji z Panią Anną pojawiły się nowe możliwości. Bardzo dobry kontakt, Pani wyczerpująco i jasno odpowiada na pytania. Szczerze polecam.

Nikola Seliga

Współpracę z Panią Adwokat oceniam bardzo wzorowo. Ma świetne podejście do klienta, jest bardzo profesjonalna. Już na pierwszym spotkaniu zostały mi udzielone bardzo wyczerpujące i rzetelne informacje dot. Mojej sprawy oraz kosztów z nią związanych. Na każde spotkanie Pani Adwokat była przygotowana i znała szczegóły sprawy. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Adwokat Anne Szirch

Dominika Gniewosz

Pani Adwokat ujęła mnie przede wszystkim spokojem i dużym profesjonalizmem. Podczas spotkania bardzo rzeczowo odpowiadała na pytania i podpowiadała rozwiązania. Nawet przez sekundę nie wyczułam zniecierpliwienia, podczas mojej przydługiej opowieści o problemie. Poza tym postawa, głos, aparycja powodują, że chce się z Panią Adwokat współpracować.

4.5 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Porady Prawne Wrocław
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (148 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
Dawid Staszak

Wstępna opinia dotycząca współpracy z Kancelarią Prawną VIS LEGIS Pani Katarzyny Jaskuły jest zdecydowanie pozytywna. Pracownicy Kancelarii dojechali do mnie około 50 km na umówione spotkanie, podczas którego zapoznali się z moją sprawą karną. Zaangażowanie i podejście do sprawy , która jest nadal w toku - całkowicie profesjonalne. Podczas czynności na komisariacie policji służył mi ekspercką wiedzą. Nadal jestem w trakcie sprawy, lecz z taką pomocą prawną jaką służy Kancelaria Vis Legis jestem pozytywnie nastawiony co do finału sprawy. Zdecydowanie Polecam VIS LEGIS!

Andrzej Górny

"Vis Legis"jest naprawdę rzetelną Kancelarią prowadzoną przez p.Katarzynę Jaskułę. Dzięki wsparciu tej osoby już na wstępie jak byłem w szpitalu sprawa przybrała pozytywny kierunek. Pani Kasia poświęciła mi sporo czasu i swoim podejściem oraz fachowością spowodowała, że uzyskałem cenną pomoc. Każdy kto zwróci się do tej Kancelarii przekona się, że pani Jaskuła jest prawnikiem z powołania.

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

4.74 (108 opinii)
Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Adwokat Wrocław
Beata Hadashaustein

Bardzo polecam. Moja sprawę prowadziła Pani Julia - osoba rzetelna, bystra, inteligentna, empatyczna. W każdej chwili mogłam liczyć na Jej pomoc. Pisma przygotowane były profesjonalnie, bez zarzutu, na czas. Doradztwo na najwyższym poziomie, tak samo reprezentacja w sądzie. Pani Julia walczy z zaangażowaniem, nie ma miejsca na wątpliwości. Odbyłyśmy wiele długich rozmów, tak zawsze wyobrażałam sobie dobrego, zaangażowanego prawnika. Aktualnie kontynuuję współpracę z kancelarią.

Tomasz Markowiak

Mecenas Jezioro zrobił bardzo dobre wrażenie tak swoją osobą jak i wiedza i profesjonalizmem. Sprawa dopiero rusza ale z taką kancelarią czuję się spokojnie i bezpiecznie. A najlepszą chyba wizytówką jest to że mając biuro we Wrocławiu rozszerzają swój zasięg o nowe miasta i już teraz podejmują sprawy na tych terenach. Współpracując z Nimi wiem, że będzie dobrze.

Ewelina Szu

Kontakt z Kancelarią polegał głównie przez rozmowy telefoniczne ze względu na miejsce zamieszkania. Dokładne wysłuchanie klienta i doradzenie w każdy możliwy sposób. Szybko i efektownie załatwienie sprawy. Polecam w 100%.

4.88 (67 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Porady Prawne Wrocław
Ryszard Bednarek

Z całego serca polecam kancelarię Radcy Prawnego Pana mecenasa Marcina który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem zajął się moją bardzo zawiłą sprawą i doprowadził do korzystnego rozstrzygnięcia na moją korzyść. Jeżeli będzie taka potrzeba moja lub moich znajomych z całego serca polecę właśnie tą kancelarię. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu mecenasowi.

Anna Zaczek

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Michał Smykała

Pomijając doskonałą znajomość prawa, w Panie Bagińskim najbardziej szanuję umiejętność szybkiego dostosowania się, do zmieniającej sytuacji oraz zawsze, jej chłodną ocenę. Zaufałem Panu i niezmiernie się z tego cieszę.

5.0 (23 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak - Prawo Rodzinne Wrocław
Anna Warger

Bardzo dobra porada, wszystko jasno wyjaśnione w przyjaznej atmosferze, Pani Adwokat zdobyła moje zaufanie po pierwszym spotkaniu (sprawa spadkowa i rodzinna).

Kasia Najlep

Adwokat profesjonalną i skuteczna, wygrała moją sprawę, jasno wyjaśniła zapisy w umowie i wskazała na ryzyka, dochodziła od Banku moich należności, jest dobrym negocjatorem i zawsze mogę ufać jej doświadczeniu.

5.0 (7 opinii)

Więcej Adwokatów z Wrocławia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak - Prawo Rodzinne Wrocław

Prawo Rodzinne Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Babiak
Elżbieta D.

Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę Pani Mecenas Annie. Profesjonalna, rzeczowa i dotrzymująca terminów. Skorzystanie z usług Pani Mecenas w sprawie rozwodowej było strzałem w dziesiątkę sprawa poprowadzona bez mojej obecności, bo przebywam za granicą na stałe i zakończona na jednej rozprawie. Serdecznie polecam!

Janina Bycz

Otrzymałam wyczerpującą poradę w sprawie rozwodu. Pani Mecenas w sposób zrozumiały wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jak mam się przygotować do rozwodu, jakie dokumenty zebrać. Na pewno skorzystam z usług pani adwokat przy prowadzeniu sprawy. Dodatkowo, jest osobą bardzo sympatyczną i konkretną. wynagrodzenie nie odbiega od pozostałych ofert jakie otrzymałam. polecam.

Ewa Szmit

Pani mecenas Babiak prowadziła mi rozwod i podział majątku. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z planem pani mecenas. Byłam na każdym kroku wspierana i każdy szczegół był mi tłumaczony. Polecam wszystkim na zakręcie życia. Z podziału majątku dostałam więcej niz sie spodziewałam.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo Rodzinne Wrocław
Hubert Pabian

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Izabela Pytlowany

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Ilona Sumeer

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Adwokat Wrocław

Adwokat Wrocław

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski
Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

Urszula Jaśko

Pan Tomasz wykazał się wysoką empatią, dyplomacją oraz cierpliwością. Kancelaria na bieżąco informuje klienta o postępach sprawy i odpowiada wyczerpująco na pytania, co bardzo ułatwia współpracę. Polecam usługi kancelarii.

Alicja Lipnicka

Wspolpraca mila,rzeczowa i konkretna. Moja sprawa zostala zalatwiona szybko I bardzo dobrze. Zadowolona jestem ze wspolpracy. Bardzo dziekuje . Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (13 opinii)
Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz/Doradca Restrukturyzacyjny Jan Najmowicz - Adwokat Wrocław
Andrzej Wesołowski

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników PCPR i MOPS, oraz niektórych „biegłych na zamówienie” mam wielkie uznanie dla umysłu, działania, uporu i niezłomności wobec bezdusznych ludzi decydujących o życiu i losie innych ludzi. Jeśli jesteś człowiekiem otwartym i z uczciwymi życiowymi zasadami, nawet, gdy zbłądziłeś i jesteś na złej drodze, zrobi on wszystko co w ludzkiej mocy, by ci pomóc. Dla takich ludzi Adwokat Jan jest szczególnie polecany, jeśli nie jedyny. Mam 72 lata, jestem emerytem, miałem do czynienia z wielu adwokatami i radcami i ze zdumieniem muszę stwierdzić, że o należne mu honorarium musiałem się dopominać. Polecam szczególnie osobę mec. Jana do spraw trudnych, skomplikowanych i o sprawiedliwych dla bronionej strony przesłankach, pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof O.

Serdecznie Polecam Kancelarię Prawną Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz -pełen profesjonalizm ,fachowe podejście do klienta,wysoka jakość usług prawniczych co daje poczucie bezpieczeństwa w 100% , że twoja sprawa zostanie należycie załatwiona. Dziękuje Panie Mecenasie.

5.0 (22 opinie)
"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Cała Polska i - Adwokat Wrocław
Arkadiusz Stasiak

Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna obsługa no i Pan Andrzej ciepły, cierpliwie umie wysłuchać problemu, doradzić, podpowiedzieć, poprowadzić we właściwym kierunku pełna profeska, duże brawa dla Pani mecenas Moniki jak to ująłem za delikatność, rzeczowość, profesjonalizm i dużą wiedzę. Jeszcze nie skończyliśmy ale odbijemy do końca sprawy z efektem z jakim chciałem. Wielkie dzięki dla Kancelarii.

Paulina Krawczyk

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Ryszard czerpak

Wysoki stopień wiedzy merytorycznej, szybka ocena i określenie toku postępowania, miła kulturalna rozmowa na wysokim poziomie prawniczym ze znajomością prawa międzynarodowego dotyczącego spraw rodzinnych. Pełen profesjonalizm. Polecam.

5.0 (105 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Porady Prawne Wrocław

Porady Prawne Wrocław

 • Wrocław
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA
Kaczanowska Dorota

Panią Mecenas Igę Kasiurę polecam z całego serca. Jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym bardzo serdeczną. Ja nie mieszkam w Polsce a mino to kontakt z Panią Mecenas był bardzo łatwy i sprawny. Zawsze szczegółowo lecz „po ludzku” odpowiadała na pytania. Sprawa w której Pani Kasiura mi pomaga była nie codzienna, i dlatego jestem jeszcze bardziej wdzięczna za poświęcony czas i prace. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować Radcy Prawnego zdecydowanie odezwę się do Pani Igi Kasiury i Jej kancelarii. Polecam każdemu. Pozdrawiam.

Małgorzata Olankiewicz

Panią Igę cechuje to, co powinno być szczególnie ważne dla osób poszukujących pomocy prawnej. Myśli wielowymiarowo i ma otwarty umysł. Potrafi słuchać i interpretować. Szanuje rozmówcę. Chętnie poszerza swoją wiedzę i dostrzega możliwości prawne, pomaga klientom w walce z biurokratyczną indolencją. To, co dla mnie szczególnie ważne, to nie tylko merytoryczna poprawność Pani Igi, ale także umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce. Życzyłabym sobie więcej takich osób w branży.

Urszula K.

Z całego serca polecam panią Igę. Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu, pomysłowo oraz skutecznie prowadziła sprawę i co najważniejsze - na każdym jej etapie była do dyspozycji i służyła fachową pomocą i wsparciem. Będę polecać Panią Igę wszystkim, ponieważ trudno znaleźć dobrego prawnika z ludzkim podejściem.

5.0 (61 opinii)
LEXi Kancelaria Prawna - Adwokat Wrocław
Zbigniew Sz.

Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

Krzysztof Sikorski

Najlepsza kancelaria z jaką miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla klienta w załatwianiu formalności. Dwie sprawy z trzech już kancelaria dla mnie wygrała, a efekt przerósł moje oczekiwania. Co do cen za usługi to są raczej niskie biorąc pod uwagę zakres usług jakie otrzymujemy, a dodatkowy plus to bezproblemowe rozbicie płatności na raty. Szczerze polecam Kancelarię LEXI gdyż to naprawdę wyższa jakość usług prawniczych i każdemu życzę aby właśnie takich profesjonalistów miał po swojej stronie gdy już jedynym rozwiązaniem jest proces sądowy.

Andżelika Wyszyńska

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

5.0 (100 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Przybylska - Porady Prawne Wrocław
Joanna P.

Serdecznie polecam Kancelarię Pani Moniki. Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie prowadzenia sprawy mogłam kontaktować się z kancelarią, co zapewniło mi poczucie spokoju. Najlepsza kancelaria z jakiej korzystałam!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki
Gustaw Koenig

Kancelaria powadzi obsługę prawną mojej firmy. Po ponad roku współpracy mogę stwierdzić że obsługa jest profesjonalna, a przede wszystkim zawsze terminowa i rzetelna.

Bartosz Jasic

Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

5.0 (7 opinii)
Adwokat Piotr Bugajski - Porady Prawne Wrocław
Kamila Kowal

Mecenasa Piotra Bugajskiego polecam każdemu, kto oczekuje profesjonalnej pomocy prawnej, sprawnego działania i indywidualnego podejścia do klienta. Mecenas reprezentował mnie najpierw w skomplikowanej sprawie o rozwód, a potem o podział majątku. W czasie współpracy zawsze otrzymywałam wyjaśnienia dotyczącego tego co na danym etapie się dzieje, a opracowana przez Mecenasa Bugajskiego strategia doprowadziła do korzystnych dla mnie rozstrzygnięć.

Andrzej Wasilewski

Pan Mecenas ma świetne podejście do Klienta - potrafił wytłumaczyć mi o co chodzi w sprawie normalnym językiem. Wyjaśnił moje wątpliwości, napisał pismo i załatwił sprawę tak, że nikt mnie już nie niepokoi jakimiś wezwaniami do zapłaty. Z całego serca polecam współpracę z Panem Mecenasem

5.0 (12 opinii)

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. - Prawo Rodzinne Wrocław

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Piotr Walczak

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

Łukasz Rafalski

Kwestie prawne zostały przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały. Pan Mecenas Mateusz Różyło prezentował pełną wiedzę prawną, a sprawa była prowadzona strukturalnie przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla nas aspektów. Przez cały okres przygotowań do sprawy mieliśmy doskonały kontakt z Panem Mecenasem. Działania podjęte przez Pana Mecenasa były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z oczekiwaniami. Słowem, polecam Kancelarię z całego serca!

Michał Krasa

Kancelaria działa w najwyższych standardach na rynku oferując rzetelne i nie drogie usługi prawne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Działa szybko i profesjonalnie zawsze w najlepszym interesie Klienta, wiedza oraz doświadczenie na najwyższym poziomie szczerze polecam.

5.0 (6 opinii)
Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Wrocław

Prawo Rodzinne

 • Wrocław
 • Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka
Danuta Frydryk

Pan Mecenas! Przede wszystkim człowiek wielkiego formatu. Profesjonalizm, skuteczność, wysoka kultura osobista, oraz empatyczna osobowość tworzą nieskomplikowaną i prostą drogę wzajemnej współpracy! Odciążał mnie w wielu trudnych kwestiach biorąc na siebie decyzje, które miały istotny wpływ na przebieg sprawy i moje interesy! Do samego końca wykazywał wolę i dokonał tego, aby w jak najwyższym stopniu wywalczyć dla mnie satysfakcjonujące profity. Przyznaję, że szybkość i skuteczność działania przeszły moje oczekiwania ( niespełna rok), jestem pełna podziwu i wdzięczności! Ps. Sprawa dotyczyła podziału majątku po rozwodzie. Nadmienię jeszcze, że Pana Mecenasa cechuje duże poczucie humoru, co ma oczywisty wpływ na rozładowanie sytuacji stresowych związanych z konfrontacjami stron. Dziękuje!

Teresa Stezaly

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Danuta Frydryk

Dopiero zaczęliśmy współpracę. Merytoryczne i konstruktywne rozmowy. Elastyczność w rozliczeniach, rzeczowość, co za tym idzie realna nadzieja na pomyślne zakończenie sprawy!

5.0 (16 opinii)
Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Porady Prawne Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Paweł Stacholec

Jestem bardzo zadowolony z usług MG&Partners. Należność ściągnięta co do złotówki choć to trochę trwało, ale nie z ich winy tylko z opieszałości naszych sądów i klienta, który robił i utrudniał wszystko, aby tylko nie uregulować należności. Znakomity kontakt widać, że firmie zależy na sprawnej i profesjonalnej współpracy. Polecam w 100%!

Jolanta H

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Monika Wierzchowiecka

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

5.0 (27 opinii)
Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy
Justyna Ignatowska

Miałam do załatwienia sprawę spadkową. W ogóle nie wiedziałam jak się za to zabrać. Kancelarię Pana Drapały znalazłam przypadkiem w internecie. Wszystko załatwił za mnie i według mojego życzenia. Współpraca z tą kancelarią to była dobra decyzja i w razie potrzeby na pewno to właśnie tam zwrócę się po pomoc.

Anita Peszek

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Paweł Brewka

Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm, dobry kontakt. Zlecałem poprowadzenie sprawy o zapłatę odszkodowania w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska - Porady Prawne Wrocław

Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska

 • Wrocław

Zdecydowanie o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria Prawna CERTUS D. Bielski D. Sroka Radcowie Prawni spółka partnerska poradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Dolnośląski Holding Prawny - Porady Prawne Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Izabela S.

Bardzo szybki kontakt , profesjonalna ,rzetelna obsługa,duże zaangażowanie w sprawę ,uczynność,Niska cena .Godni polecenia,na pewno jeszcze skorzystam i polecę znajomym.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Filip Matysiak - Porady Prawne Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Filip Matysiak

 • Wrocław
Nicole Wichaj

Bardzo profesjonalna obsługa, szybki kontakt i merytoryczne wsparcie dzięki czemu sprawa, z którą się zgłosiłam została zakończona szybko i pozytywnie dla mnie.

Kateryna Lappo

Mam same pozytywne wrażenia z kontaktu z Panem Filipem. Dziękuję za profesjonalizm, a jednocześnie ludzkie podejście do klienta, niewątpliwie polecam współpracę. Pozdrawiam.

Marlena Stremler

Bardzo profesjonalna obsługa. Od 1,5 roku korzystam z usług Mecenasa w zakresie konstruowania umów biznesowych. Szybko, rzetelnie i w trosce o dobry interes klienta.

5.0 (5 opinii)
Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka - Porady Prawne Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Andrzej Rapczyński

Polecam tą Kancelarie każdemu kto musi skorzystać z tego typu usług. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, miła i życzliwa obsługa. Współpraca z Panią Urszulą pierwsza klasa, bardzo przemiła kobieta. Potrafi wytłumaczyć i doprecyzować wszelkie informacje. Odrazu czuć duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Danuta Wieła

Zapytanie o adwokata w sprawie kredytu we frankach. Pozdrawiam panią mecenas Urszulę, która wygrała dla mnie sprawę z bankiem. Gratuluję Pani ogromnej wiedzy i znakomitego podejścia do klienta. Po zamieszczeniu na portalu ogłoszenia otrzymałam dużo ofert, ale po rozmowie telefonicznej zaufałam właśnie Pani mecenas. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Przez sytuację z korona wirusem na rozstrzygnięcie mojej sprawy musiałam poczekać aż pół roku dłużej, ale było warto. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pozostałych sprawach.

Krystyna Nowak

Pani mecenas to bardzo rzetelna i sympatyczna osoba. Pomogła mi z trudną sprawą frankową, przeprowadziła przez cały proces i zawsze mogłam na nią liczyć.

5.0 (43 opinie)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Waligóra - Porady Prawne Wrocław

Porady Prawne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Waligóra
Małgorzata Sz

Serdecznie dziękuje za wsparcie, wstawiennictwo i obecność przy mnie w trudnych dla mnie rodzinnych sprawach, Pani Katarzyna w pełni profesjonalnie doprowadziła moją sprawę do finału - z dobrodziejstwem po mojej stronie, Pani komunikatywna i wyrozumiała. Dziękuje z całego serca za pomoc i z czystym sumieniem polecam tą wspaniałą osobę. Z pozdrowieniami.

Jolanta Różycka

Witam , dziekuję Pani mecenas Katrzynie Waligórze za współpracę która nadal trwa i jestem MEGA zadowolona z jej pracy ,oddania się danej jej sprawie i rzetelność . Wspaniała osoba która wszystko jasno i krok po kroku wyjaśni . Polecam z czystym sumieniem , bardzo dobry adwokat polecam.

Kalina Stawowska

Z całego serca polecam Panią Katarzynę, jest świetną adwokatką. Pełna pasji i zaangażowania, profesjonalna. Przywraca wiarę i nadzieję w człowieka.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc - Adwokat Wrocław

Adwokat

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc
Patrycja M.

Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

Mariusz Peszko

Skorzystaliśmy z pomocy pana Marka w ramach bezpłatnych porad prawnych. Wykazał się duża wiedza i kompetencjami, wyjaśnił niepewne kwestie. Bardzo miły, kulturalny adwokat. Polecam!

Rafał Sumisławski

Kontakt z Panem adwokatem był błyskawiczny, pomimo, że w niedzielę, co było ważne bo sprawa wymagała szybkiego działania, Pan adwokat doradził mi jakie kroki powinienem podjąć i jakie są możliwości dalszych działań prawnych. Dziękuję.

5.0 (13 opinii)

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska - Prawo Rodzinne Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

 • Wrocław
Jacek Zegiestowski

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

Katarzyna Chwesiuk

Polecam Panią Mecenas! Sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie, a co najważniejsze skutecznie. Brak problemów z dostępnością/kontaktem z Panią Mecenas. Wszystko wyjaśnione i wytłumaczone.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik - Porady Prawne Wrocław

Kancelaria Adwokacka Piotr Szkulik

 • Wrocław
Mariusz Lab

Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pana Piotra pozwolił, że w końcu śpię spokojnie. Zakres spraw prowadzonych w moim przypadku rozciąga się od roszczeń z tytułu błędu medycznego przez odszkodowania, renty, ZUS i komisje lekarskie aż po rozprawy karne. Rzetelność i ogrom pracy, która wykonuje Pan Piotr doprowadziła do pozytywnego zakończenia moich procesów i to ze skutkiem przekraczającym najśmielsze oczekiwania. Bardzo dobry i stały kontakt telefoniczny oraz mailowy sprawia, że faktycznie czujemy że ktoś czuwa nad naszymi sprawami. Z czystym sumieniem mogę polecić tę kancelarie.

Kornelia Kubiak

Do Pana adw. Piotra trafiłam po długich poszukiwaniach rzetelnego prawnika, który poprowadzi moją sprawę (kredyt frankowy). Pan Piotr na pierwszym spotkaniu szczegółowo wyjaśnił jaki będzie przebieg postępowania, określił jakie wydatki trzeba będzie ponieść oraz ustalił (w sposób bardzo rozsądny) wysokość wynagrodzenia. Na każdym etapie postępowania byłam na bieżąco informowana o statusie sprawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu Pana Mecenasa sprawa została zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam.

Angelika Fabian

Adwokat Piotr to prawdziwy adwokat z powołania. Rzetelny, skrupulatny, dokładny, zawsze opanowany. Potrafi zawalczyć o interesy swojego klienta na sali sądowej. Traktuje profesjonalnie każdego, bez względu na kaliber sprawy. Mając takiego adwokata przy boku na sali sądowej można odetchnąć ze spokojem. Bardzo dobry kontakt, uczciwe ceny. Zawsze wszystko wykonane terminowo. Z każdej sytuacji Pan Piotr znajdzie rozwiązanie, przedstawi spokojnie wszystkie opcje, do wyczerpania tematu odpowiada uczciwie na wszystkie niejasności czy wątpliwości. Polecam każdemu- zarówno do spraw karnych jak i cywilnych. Dla osób, które nie znają się na prawie Pan Piotr jet na wagę złota. Polecam serdecznie!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk - Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Justyna Smolarczyk

 • Wrocław

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Wrocław oraz w przyległych miastach. Specjalistyczne porady prawne w szerokim zakresie, reprezentacja w sądzie, opracowanie dokumentacji i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (2 opinie)
Adwokat Filip Zieliński - Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Adwokat Filip Zieliński - Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Kamila Nowak

Polecam współpracę z Filipem Zielińskim. Pan Filip informował mnie o każdym etapie naszych działań i cierpliwie wyjaśniał zawiłości prawne. Już od początku wiedziałam, że moja sprawa jest w dobrych rękach.

Katarzyna Psuj

Bardzo pomocny i merytoryczny adwokat. Nie mam zastrzeżeń co do prowadzenia powierzonej sprawy, dobry kontakt, pan adwokat Zieliński wszystko dokładnie tłumaczy, więc człowiek nie czuję się zagubiony. Polecam z całego serca!

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Falender - Porady Prawne Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Mateusz Falender

 • Wrocław
Małgorzata Baczyńska

Współpraca przebiegła według założeń. Według mnie to super prawnik i już poleciłam go moim znajomym i również są zadowoleni! To bardzo kontaktowy, miły człowiek. Świetnie zna przepisy, działa sprawnie, terminowo, punktualnie. Można liczyć na pomoc, doradztwo, troskę o dobro Klienta. Jestem bardzo zadowolona, zupełnie nowa jakość w zakresie podejścia, zaangażowania w sprawę i relacji z Klientem.

Adam Adamek

Osoba godna polecenia. Błyskawiczna obsługa, nie musiałem za wiele tłumaczyć, szybko potrafił zareagować na moje potrzeby i sprawę, z którą się zgłosiłem. Bardzo dobra znajomość swojego fachu. Skuteczność działania, przygotowanie dokumentacji bez zastrzeżeń, terminowo. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała - Adwokat Wrocław

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

 • Wrocław

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała - są jednymi z najlepszych w fachu adwokata. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak - Prawo Rodzinne Wrocław

Prawo Rodzinne

 • Wrocław
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak
Beata Szetelnicka

Pracę jeszcze nie zakończyliśmy,ale na tę chwilę mogę napisać w samych pozytywach.Pan Czerniak to konkretny i fachowy doradca.profesjonalnie zajął się moją sprawą,czuję duże wsparcie,poza tym jest przemiły co pozwala w ciężkich sytuacjach pozbyć się stresu i być wyluzowanym...mam nadzieję że na zakończenie mojej sprawy będę mogła podtrzymać te słowa.

Artur Łakomiak

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Stały kontakt, wyczerpujące odpowiedzi, fachowe doradztwo. Po wielu miesiącach walki sprawa zakończona sukcesem. Jestem wdzięczny za wszystko.

Małgorzata Przybył

Polecam!!! Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna, rzetelna, sumienna ale przede wszystkim skuteczna. Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem.

5.0 (9 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Gorogożko - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Gorogożko
Anna Żurakowska

Z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas - współpraca na najwyższym poziomie, sprawność w działaniu i indywidualne podejście sprawiły, że udało się sprawnie zakończyć spór.

Małgorzata Gorogożko

Profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie, Pani Mecenas zajęła się Naszą sprawą z najwyższą starannością i doprowadziła sprawę do końca - sprawa zakończona sukcesem.

Monika Ch

Pełen profesjonalizm, sprawa zakończona sukcesem, polecam z czystym sumieniem. Pani Agnieszka to bardzo kompetentna, a przy tym miła i otwarta osoba, która znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla każdego problemu.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna Bisek Karolina - Adwokat Wrocław

Adwokat

 • Wrocław
 • Kancelaria Prawna Bisek Karolina
Magdalena Kolińska

Doskonałe podejście do klienta i jego problemów. Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Jedną z rzeczy, które naprawdę doceniam, jest szybkość reakcji na moje e-maile i telefon.

Małgorzata null

Bardzo sympatyczne i profesjonalne podejście do klienta, gotowość do zmian według potrzeb klienta, przychylna atmosfera i piękny wystrój oferty, różnorodność oferty do wyboru, super polecam i na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty i chętnie polecam znajomym.

5.0 (8 opinii)
Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł - Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław
Agnieszka Łagocka

Polecam najmocniej Panią mecenas! Zawsze bardzo rzetelnie przygotowana. Z bardzo dużą wiedzą oraz celnymi pomysłami. Informowała mnie na każdym etapie sprawy o wszystkim, oraz o wszystkich możliwych opcjach i następnych krokach. Widać było, że w pełni angażuje się w to co robi. Czułam się przez cały czas dobrze zaopiekowana mimo niełatwej dla mnie sytuacji - sprawy rozwodowej.

Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus - Porady Prawne Wrocław

Porady Prawne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Olga Chowańska-Prus
Andrzej Rybicki

Polecam Panią Adwokat Olgę! Dzięki Pani Mecenas sprawę miałem załatwioną bardzo sprawnie, a co najważniejsze Pani Mecenas wykazała duże zaangażowanie w moją sprawę nawet nie musiałem poświęcać swojego czasu. Jest super Mecenasem, a słowami się tego nie da wynagrodzić, polecam z całego serca. Zawsze będę w razie potrzeby korzystał z Pani Mecenas usług. Bardzo duże zaangażowanie nawet kosztem swojego czasu - jest Kochaną, ciepłą osobą. Bardzo, ale to bardzo polecam!

Michał Babkin

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Rzetelne i skrupulatne podejście do każdej sprawy, Panią Mecenas cechuje bardzo mocne zaangażowanie w każdą sprawę, wybitna i ponadprzeciętna znajomość prawa, skuteczność i szybkość w działaniu oraz wielka empatia. Poza tym Pani Mecenas to bardzo pozytywna osoba. Kancelaria Pani Mecenas znajduje się w Prestiżowym miejscu, w samym sercu miasta co jest po prostu wielką zaletą i wygodą. Do tego uważam, że Kancelaria jest bardzo atrakcyjna cenowo. Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Olgi Chowańskiej -Prus to pełen profesjonalizm oraz bardzo przyjazna atmosfera która sprawia, że mogą państwo czuć się otoczeni najlepszą opieką, a także wielkim wsparciem. Naprawdę z całego serca polecam. p.s - Dziękuje za dotychczasową współpracę Pani Mecenas - jestem zachwycony Pani postawą , zaangażowaniem , profesjonalizmem i przede wszystkim skutecznością - top of the top.

Weronika Sykula

Kilkakrotnie Pani Mecenas pomagała mi w trudnych chwilach, Jej empatia, wyrozumiałość i profesjonalizm dały mi poczucie bezpieczeństwa w stresujących momentach. Polecam Panią Olgę z całego serca i dziękuje za jej zaangażowanie i pomoc, jest Pani niezastąpiona!

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Michalewicz - Prawo Rodzinne Wrocław

Prawo Rodzinne

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Michalewicz
Robert Surowiec

Współpraca z Panią Agatą to wyjątkowe doświadczenie. Pani Adwokat na każdym etapie jest mocno zaangażowana w rozwiązywanie problemu, wykazuje się niespotykaną rzetelnością i fachowym podejściem do spraw z różnych punktów widzenia. Jestem wdzięczny za każdą poradę, która nie ograniczała się tylko do suchych paragrafów, ale było to wielowątkowe wyjaśnienie różnych możliwych zawiłości, które mogą mieć miejsce. Korzystanie z usług prawników często może rodzić różne traumy, ale w przypadku współpracy z Panią Agatą od początku wiadomo, że jest się w dobrych rękach, co bardzo pomaga na każdym etapie rozwiązywanej sprawy. Gorąco polecam!

Krzysztof Jankowski

Z Panią Mecenas współpracuje od prawie 3-lat, zaangażowanie z jakim Pani Mecenas podeszła do pierwszej zleconej przeze mnie sprawy, odpowiednia linia obrony, jak i pozyskanie znaczącego dla sprawy dowodu skutkującego wygraniem sprawy, co zawdzięczam wyłącznie Pani Mecenas, pozwoliło mi w pełni zaufać dopiero wkraczającej w ''rynek Adwokacki'' osobie jaką jest Pani Mecenas Agata Michalewicz na powierzenie prowadzenia moich spraw firmowych, i się nie zawiodłem, dzisiejsza współpraca z Panią Mecenas to dziesiątki wygranych lub ugodowo zakończonych spraw, natychmiastowy kontakt na każdym etapie sprawy, jednym słowem pełen profesjonalizm, po wspomnianych prawie 3 latach współpracy która trwa nadal, mogę uczciwie polecić usługi Pani Mecenas Agaty Michalewicz.

Victoria Kaus

Ogromna wiedza i profesjonalizm. Pani Adwokat zawsze wszystko wytłumaczy, gdy coś jest dla klienta niezrozumiałe. Dodatkowym plusem jest także świetny kontakt z klientem. Naprawdę bardzo polecam

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska

 • Wrocław

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Joanna Krawczykowska to gwarant takiej oferty. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska - Kancelaria Adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria adwokacka Justyna Beni - Adwokat Wrocław

Adwokat

 • Wrocław
 • Kancelaria adwokacka Justyna Beni

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Kancelaria adwokacka Justyna Beni jest na to skuteczną metodą. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (2 opinie)
LEGALICA Kancelaria Prawna - Adwokat Wrocław

Adwokat

 • Wrocław
 • LEGALICA Kancelaria Prawna
Paweł Olak

Pani Paulina i jej kancelaria to najlepsze miejsce do jakiego mogłem trafić. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Udzielono mi sprawnie, cierpliwie i rzetelnie pomocy, której potrzebowałem od zaraz. Miałem wiele pytań i wątpliwości, lecz cierpliwie udzielono mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie. Gorąco polecam.

Rafał Wi

Znakomita współpraca, profesjonalne podejście do klienta, terminowość! Polecam zwłaszcza przedsiębiorcom, bo tu rozumieją biznes i wiedzą jak rozwiązywać problemy z kontrahentami i urzędami.

Leszek Korczak

W ramach prowadzonej przeze mnie wraz ze wspólnikiem kancelarii zlecaliśmy Pani Mecenas Paulinie czynności zastępstwa procesowego oraz reprezentowania klientów. Z wykonywanych usług byliśmy bardzo zadowolenie. Praca wykonywana była profesjonalnie i terminowo.

5.0 (5 opinii)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...