Adwokat Wrocław

Najlepsi Adwokaci we Wrocławiu, 2019

50 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2019
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

 • Ewelina

  Z doradztwa prawnego Pani Mecenas jestem bardzo zadowolona. Mimo niezwykle skomplikowanej sprawy, której pozytywnego wyniku nie wróżyli radcy prawni do których się wcześniej zgłosiłam, Pani Joannie udało się ją zakończyć sukcesem. Serdecznie polecam!

 • Paweł S.

  Przede wszystkim dziękuję za spokój, profesjonalizm, rzetelność i błyskawiczny kontakt w mojej sprawie p. Andrzejowi z biura kancelarii. Choć to dopiero początek naszej współpracy liczę na pozytywne rozwiązanie mojej sprawy. Dziękuję.

 • Agnieszka B.

  Do kancelarii trafiłam z ogromnym problemem, a od początku mogłam liczyć na mega profesjonalne podeście i wzorowy kontakt. Sprawa z zakresu prawa pracy zakończyła się pozytywnie, a ja wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.

 • Jadwiga B.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem mecenasem - z dużym zaangażowaniem udzielił wyczerpujących informacji w powierzonej sprawie. Zaproponował najbardziej korzystny wariant i podjął się prowadzenia sprawy. Obsługa profesjonalna, godna polecenia. Jeśli zajdzie potrzeba to będę korzystać w przyszłość z pomocy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Radosława Janusa.

 • Piotr G.

  Korzystałem z usług kancelarii przy okazji sprawy o alimenty i kontakty z dzieckiem. Wszystko poszło sprawnie, wyjaśniono mi wszystkie problemy, dzięki temu na rozprawach nie byłem niczym zaskoczony. Szybki kontakt i sprawne działanie, cenowo też przystępnie. Polecam kancelarię Pani Justyny.

 • Bartosz J.

  Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

 • Stanisław S.

  Bardzo dobry kontakt, wręcz ekspresowy. Rzetelne i konkretne podejście. wyczerpująca porada. Zlecę dalsze prowadzenie sprawy. Polecam

 • Martyna Ż.

  Postanowiłam skorzystać z pomocy pana Łukasz Karwowskiego, gdy zdecydowałam się na rozwód. Pan Łukasz udzielił mi profesjonalnej porady oraz napisał i złożył pozew do sądu. W międzyczasie pomógł również w notarialnym podziale majątku i ustanowieniu rozdzielności majątkowej oraz był wsparciem podczas samej rozprawy, która odbyła się bardzo szybko i bezboleśnie. Uważam, że to adwokat godny polecenia.

 • Karolina B.

  Polecam tę kancelarię ze względu na doskonały kontakt oraz przede wszystkim zrozumienie sytuacji i szybkość działania. Pani adwokat bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i różne sposoby rozwiązania problemu. Potrafi patrzeć w przyszłość sprawy i ubiegać ruchy drugiej strony. Pani Karolina niemal natychmiastowo odpowiedziała na moją prośbę o pomoc i szybko zajęła się sprawą, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Świadomie i odpowiedzialnie polecam tę kancelarię każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

 • Kamil M.

  Polecam usługi Pani Mecenas. Konkretny przekaz, stabilny kontakt, wysoki poziom świadczonej usługi.

 • Więcej profesjonalistów

 • LEXi Kancelaria Prawna oferuje profesjonalną obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Tworzymy zespół osób, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Dbamy, by pomoc przez nas udzielana była merytoryczna i kompleksowa oraz na najwyższym poziomie. LEXi Kancelaria Prawna działa na trzech płaszczyznach: • obsługujemy Klientów indywidualnych gdzie specjalizujemy się w prawie rodzinnym, spadkowym, odszkodowawczym, administracyjnym i pracy. • zajmujemy się obsługą prawną firm i przedsiębiorców. • z powodzeniem windykujemy należności, sporządzamy i odpowiadamy na wezwania do zapłaty, pomagamy wyjść z długów. Istnieje również możliwość wkupu przez kancelarię wierzytelności. W ramach prowadzonej działalności współpracujemy wyłącznie z radcami prawnymi i adwokatami posiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalające na skuteczne przeprowadzanie procesów sądowych i postępowań egzekucyjnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie odszkodowań. Zapraszamy Państwa do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy i wyceny spraw na każdym ich etapie. Jesteśmy kancelarią z siedzibą we Wrocławiu, jednak reprezentujemy Klientów z całej Polski.

 • TROCHĘ O NAS, CZYLI LITWIŃSKI JEZIORO KANCELARIA PRAWNA Nasza kancelaria to mariaż biznesu i prawa. Dla nas biznes to ludzie, których wspieramy swoją wiedzą w efektywnym rozwiązywaniu problemów natury prawnej. Rozumiemy, że potrzeby przedsiębiorców są złożone i wielowarstwowe. Dlatego też nasi specjaliści zawsze uwzględniają indywidualny charakter danej sprawy i dobierają rozwiązania korzystne nie tylko z perspektywy prawnej, ale i biznesowej. Czerpiemy z teoretycznych rozważań, aby przekuć je na praktyczne rozwiązania czym zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Kancelaria Prawna Litwiński Jezioro sp. k. stanowi kontynuację działalności kancelarii radcy prawnego Juranda Jezioro oraz radcy prawnego doktora prawa Juliana Jezioro, jednego z najwybitniejszych specjalistów w zakresie prawa autorskiego w Polsce, autora wielu publikacji naukowych, jak i wieloletniego praktyka. Nasz obecny zespół składa się z wybitnych specjalistów, a zarazem świetnych ludzi. Wśród nas są doktorzy prawa, adwokaci, doradcy podatkowi, pracownicy naukowi, księgowi, biegli rewidenci jak również agenci i brokerzy ubezpieczeniowi. Dzięki tak dużemu zespołowi jesteśmy wstanie profesjonalnie obsłużyć niemal każdy problem z jakim przyjdzie nasz klient. Zajmujemy się obsługą każdej dziedziny prawa na terenie całej Polski.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  Tworzymy zespół prawników który od ponad dwunastu lat służy profesjonalną pomocą prawną na najwyższym poziomie merytorycznym. Od 2010 roku prowadzimy działalność w formie Kancelarii Prawnej. Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do powierzonych spraw. Stosujemy nowoczesne metody działania. Opieramy się za wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Naszymi klientami są zarówno firmy jak i klienci indywidualni poszukujący pomocy w ważnych sprawach. Przedsiębiorcom świadczymy pomoc w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, tym m.in. prawa umów, prawa handlowego i spółek, prawa pracy, prawa budowlanego i nieruchomości, windykacji należności, prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej. Reprezentujemy przedsiębiorców w sporach z innymi przedsiębiorcami jak i konsumentami. Klientom indywidualnym oferujemy pomoc w zakresie m.in. prawa spadkowego, oddłużania i przedawnienia należności, prawa umów, prawa konsumenckiego, prawa rodzinnego, prawa pracy, windykacji należności, spraw związanych z nieruchomościami. Dokładamy najwyższej staranności, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wykonując powierzone zadania, nasi specjaliści wykorzystują zarówno tradycyjne, jak i najnowocześniejsze metody pracy, których dopełnieniem jest szeroka wiedza prawnicza, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pełnej i profesjonalnej informacji prawnej w każdej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu

 • Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalista w prawie gospodarczym i handlowym. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Podejmuje także wyzwania udzielania pomocy prawnej osobom fizycznym w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Swoje zainteresowania koncentruje na aspektach związanych z biznesem. Wybór optymalnej formy jego prowadzenia, sporządzanie umów i statutów odpowiadających potrzebom, sprawna rejestracja podmiotów, szeroko rozumiany compliance, przygotowywanie i opiniowanie kontraktów gospodarczych. Specjalista z ambicjami. Sumiennie wykonując obowiązki dąży do rozwiązania problemu prawnego. Gdy to możliwe nie szczędzi wysiłków by pójść o krok dalej i problemowi zapobiec. Rozumie, że aspekt prawny jest tylko częścią większej całości. Świat to coś więcej niż kontrakty i spory. "Lokuję problemy prawne w szerszym kontekście, w którym łaczę swoją wiedzę i doświadczenie z wiedzą swoich klientów. Celem jest najlepszy wynik, znalezienie optymalnego rozwiązania."

 • Dorota D.

  Dziękuję, szybko i zadowalająco. Nawet otrzymałam odpowiedzi na moje pytania. Mogę polecić Kancelarię Adwokacką adwokata Jana Najmowicza.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Adwokat

  • Wrocław
  • Dolnośląski Holding Prawny
  Izabela S.

  Bardzo szybki kontakt , profesjonalna ,rzetelna obsługa,duże zaangażowanie w sprawę ,uczynność,Niska cena .Godni polecenia,na pewno jeszcze skorzystam i polecę znajomym.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • "KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ

  obsługa prawna firm, obsługa prawna osób prywatnych, doradztwo prawne, obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, windykacja, dochodzenie należności inne. Obszar działania Cała Polska, oraz kraje UE. Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7.30-16.00, w siedzibie we Wrocławiu. Nasza kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawnych. Miejsce siedziby naszej kancelarii znajduje się w pobliżu centrum Wrocławia, skąd niedaleko do wszystkich urzędów, oraz sądów i prokuratur. Zapraszamy.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

  Jeżeli masz problem karny, rodzinny czy też związany z działalnością gospodarczą, Kancelaria wesprze Cię poradą i usługami prawnymi, które będą indywidualnie dopasowane do Twojego interesu. Pomożemy w sprawie sądowej. Doradzimy jakie działania podjąć w trudnej sytuacji życiowej. Doświadczony zespół Kancelarii w dostępny i jasny sposób wyjaśni przepisy prawne. Kancelaria prowadzi portal www. karalne.pl, gdzie znajdziesz wiele informacji dotyczących prawa karnego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas - odwiedź www.skowronska-adwokat.pl. Zapraszamy do odwiedzin stron i kontaktu.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga z siedzibą we Wrocławiu i Oławie w ramach obsługi prawnej zapewnia profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorstw na każdym etapie funkcjonowania biznesu oraz świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego i gospodarczego. Prowadzimy procesy o rozwód, separację, alimenty oraz sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej. Reprezentujemy klientów w sprawach o podział majątku wspólnego, a także prowadzimy negocjacje na etapie przedsądowym. W ramach sporów cywilnych prowadzimy m. in. sprawy o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, a także zniesienie współwłasności. Pomagamy rozwiązać kwestie spadkowe zarówno przed sądem jak i u notariusza. Z powodzeniem reprezentujemy klientów w sporach o uzyskanie odszkodowania bądź zadośćuczynienia. Jako radca prawny z kilkuletnim doświadczeniem wiem, że tylko indywidualne podejście do prowadzonej sprawy gwarantuje sukces w jej zakończeniu, dlatego też do powierzonych mi zadań podchodzę z pełnym zaangażowaniem oraz zrozumieniem dla klienta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w sądzie powszechnym, co zaowocowało pozyskaniem przeze mnie praktycznej wiedzy „od kuchni” , a także w renomowanej wrocławskiej kancelarii, w której poszerzałam swoje wiodące specjalizacje jakimi są prawo cywilne, prawo rodzinne i prawo gospodarcze. W ramach wsparcia udzielanego KLIENTOM BIZNESOWYM kancelaria doradza w zakresie bieżącej działalności przedsiębiorstwa w poniżej przedstawionym zakresie: - prowadzenie sporów sądowych w imieniu przedsiębiorców, - reprezentacja Klientów przed organami administracji publicznej, - konstruowanie i opiniowanie umów - tworzenie ładu korporacyjnego (sporządzanie statutów oraz regulaminów wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem firm) - sporządzanie opinii prawnych - negocjowanie kontraktów z potencjalnymi kontrahentami Klientów - pomoc w utrzymaniu płynności finansowej oraz dochodzenie należności - obsługa prawna z zakresu obrotu nieruchomościami - pomoc prawna w postępowaniach upadłościowych Zapewniając profesjonalną ochronę prawną interesów moich klientów stawiam na skuteczne rozwiązania, które przynoszą oczekiwane efekty. Zawsze biorę pod uwagę nie tylko wynik procesu, ale też jego koszty, które dobrze oszacowane stanowią o ostatecznym sukcesie i mają wpływ na zadowolenie klienta. Zapraszam na stronę internetową kancelarii www.serweta-dega.pl oraz zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania w siedzibie kancelarii w samym centrum Wrocławia bądź w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • adwokat Anna Szirch Kancelaria Adwokacka

  Kancelaria Adwokacka Anna Szirch obsługuje Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze, w tym instytucje publiczne, w zakresie prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Świadczymy pomoc prawną na etapie przedsądowym (w postaci porad lub opinii), sądowym oraz egzekucyjnym. Do prowadzonych przez Kancelarię spraw należą m.in. sprawy o: - zapłatę - naruszenie dóbr osobistych - zniesienie współwłasności - zasiedzenie - zadośćuczynienie za doznaną krzywdę - odszkodowanie wynikające z umowy oraz czynów niedozwolonych Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Przeprowadziłam wiele spraw rodzinnych i wiem, że są one szczególnie trudne i obciążające emocjonalnie, dlatego też do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, wspieram Klientów i pomagam im przejść przez trudne chwile. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

  • Wrocław
  Anna A.

  Profesjonalna i doświadczona Pani Mecenas poprowadziła szybko i skutecznie moją sprawę. Polecam.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak
  Malgorzata K.

  Pan Mecenas Jarosław prowadził moja sprawę w sposób rzeczowy szczegółowy i zrozumiały. Zapoznał mnie z możliwościami prawnymi sprawy.Spotkania z P. Mecenasem odbywały się regularnie wg potrzeb. Byłam również informowana na bieżąco o postępach sprawy oraz ważnych terminach.W efekcie sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie. Współpracę z Panem Jarosławem Peciak oceniam bardzo dobrze.

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • Kancelaria ANTYsystemowa

  DOCHODZENIE ŚWIADCZEŃ - odszkodowania, - zadośćuczynienia, - renty od ubezpieczyciela na etapie polubownym i sądowym - wypadki/zdarzenia komunikacyjne - wypadki przy pracy - zdarzenia medyczne - OBRONA PRAWA KLIENTA W SPRAWACH Z ZUSEM - OBRONA W SPRAWACH KARNYCH, KARNO-SKARBOWYCH - POMOC DŁUŻNIKOM- ANTYWINDYKACJA: - obrona przez windykacją w każdej postaci - obrona praw dłużnika w sądzie - obrona praw dłużnika w postępowanie egzekucyjnym - POMOC KREDYTOBIORCOM W SPRAWACH KREDYTÓW indeksowanych/denominowanych do waluty obcej tzw. Frankowicze - REPREZENTACJA W SPRAWIE ZATRZYMANIA PRAWA JAZDY

 • Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

  • Wrocław
  Tomasz J.

  Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

  • Wrocław
  Patrycja M.

  Niezwykle kompetentna osoba. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem podchodzi do sprawy, rzeczowo omawiając wszystkie szczegóły. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu rozwiązuje problemy. Bardzo polecam Pana Adwokata Marka.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • KONCEPT KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KRZYSZTOF OLEJNIK DANIEL
  Jan W.

  Pomoc z zakresu prawa rodzinnego na bardzo wysokim poziomie.

 • Kancelaria Adwokacka Dagmara Jurkiewicz-Hajduk

  • Wrocław
  Zuzanna H.

  Pani Mecenas pomogła mi przebrnąć przez trwający trzy lata rozwód. W międzyczasie miałam dwóch innych pełnomocników, którzy dużo mówili, a mało robili. Dopiero, gdy trafiłam pod skrzydła Pani Dagmary sprawy zaczęły iść we właściwym kierunku. Może i nie udało się uzyskać orzeczenia o winie mojego eksmałżonka, ale za to alimenty zasądzone na moją rzecz i dzieci były dużo ponad moje oczekiwania. Serdecznie dziękuje i gorąco polecam wszystkim potrzebującym empatii i fachowej pomocy w tym ciężkim okresie.

 • Kancelaria Audens Adwokat Paweł Sysło

  • Wrocław

  Kancelaria Adwokacka powstała w 2016 r. Jej założycielem jest adwokat Paweł Sysło, będący od 6 lat członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa dolnośląskiego i małopolskiego. Pomoc udzielana jest klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom – zarówno osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, jak i spółkom prawa handlowego, a także klientom instytucjonalnym. Oferowane przez nas usługi realizujemy z dużym zaangażowaniem, rzetelnością i dbałością o interesy klientów. Członkowie naszego zespołu posiadają bogate doświadczenie i wiedzę zdobyte podczas wieloletniej pracy w kancelariach prawnych we Wrocławiu, a powierzone zadania wykonują z poszanowaniem tajemnicy adwokackiej oraz zasad etyki zawodowej. Szczerze wierzymy, że świadczone przez nas usługi sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu: - prawa nieruchomości - sporządzanie umów przedwstępnych, asysta prawna w obrocie cywilnoprawnym nieruchomościami -prawa cywilnego - w tym windykację należności -prawa rodzinnego - m.in. rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku po ustaniu małżeństwa -prawa spadkowego - m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, wykonanie zapisu, uznanie spadkobiercy za niegodnego, doradztwo prawne w zakresie sporządzania testamentu i rozrządzeń testamentowych - prawa karnego - m.in. obrona podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez prokuraturę lub policję, oraz oskarżonych przed Sądem I i II instancji, zastępstwo oskarżyciela posiłkowego i prywatnego przed Sądem I i II instancji, doradztwo i pomoc osobom zatrzymanym, tymczasowo aresztowanym i pozbawionym wolności - prawa medycznego - m.in. zastępstwo w postępowaniach w przedmiocie odpowiedzialności cywilnej, karnej i zawodowej lekarzy, stomatologów, pielęgniarek, zastępstwo procesowe w sprawach o naruszenie dóbr osobistych lekarzy, stomatologów, pielęgniarek i pacjentów, pomoc prawna w sprawach pracowniczych osób zatrudnionych w podmiotach medycznych, doradztwo i reprezentacja pacjenta w postępowaniach w przedmiocie dochodzonego odszkodowania/zadośćuczynienia/renty z tytułu błędów medycznych, naruszeń praw pacjenta czy nieudzielenia pomocy medycznej - prawa gospodarczego i handlowego - m.in. stała i kompleksowa obsługa przedsiębiorców i osób prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych, rejestracja przedsiębiorców w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz aktualizacja danych, sporządzanie aktów założycielskich spółek prawa handlowego – umów i statutów spółek oraz aktów wewnątrzkorporacyjnych, sporządzanie wniosków o likwidację i ogłoszenie upadłości spółek https://audens.pl/ kontakt@audens.pl

 • Adwokaci

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Mażewska-Woźniak
  Adam G.

  Zdecydowanie polecam Kancelarie Adwokacką, Pani Mecenas rzetelna i w 100% oddana sprawie.

 • Adwokat

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

  W ramach kancelarii świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa karnego oraz karno-skarbowego. Pozyskiwanie środków unijnych oraz z budżetu krajowego.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

  • Wrocław

  Specjalizujemy się w prawie - cywilne, spadki, prawo gospodarcze, upadłość konsumencka, rejestracja spółek, RODO, obsługa prawna. Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Nasze usługi świadczymy we Wrocławiu, Warszawie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • Maciej Chełmicki
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Akademicka

  Profesjonalne przygotowanie do rozmowy, rzeczowość, komunikatywność.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sankowska

  • Wrocław

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Sankowska rozwiązuje problemy prawne klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Działamy szybko, sprawnie i terminowo. Specjalizacje w konkretnych dziedzinach i wiedza branżowa pozwalają na skuteczną pomoc naszym klientom. Nie boimy się trudnych spraw i poszukujemy dla naszych Klientów najlepszych rozwiązań. Zawsze bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam zadania. Stale doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności. Świadczymy usługi prawne dla osób fizycznych i osób prawnych. Reprezentujemy przed sądami, opiniujemy i negocjujemy w zakresie pełnego spektrum prawa cywilnego. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe jak pozwy, sprzeciwy, zarzuty, apelacje, skargi kasacyjne, wnioski. Sporządzamy, opiniujemy i negocjujemy w imieniu naszych klientów umowy różnego rodzaju a np. sprzedaży, najmu, dzierżawy, zlecenie, dzieło, pożyczki, deweloperskie, konsorcjum, a także różnego rodzaju, nienazwane umowy o współpracę. Pomagamy także w sprawach z zakresu nienależytego wykonania zobowiązania lub niewykonania zobowiązania. Prowadzimy postępowania o odszkodowania i zadośćuczynienie z tytułu wypadku, w tym wypadku przy pracy.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka Adw. Edyta Górczyńska

  Kancelaria Adwokacka Adw. Edyty Górczyńskiej świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Nasze główne specjalizacje to prawo cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i prawa medycznego oraz prawo karne. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, notarialnymi i komorniczymi jak również mediatorami i psychologami. Zapraszamy!

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Działamy w branży od wielu lat. Do naszych specjalności należy: - skup/obsługa wierzytelności, - obsługa prawna, - nadzór nad przepływem należności pieniężnych, - tworzenie, łączenie oraz przekształcanie spółek, - postępowanie windykacyjne/sądowe/egzekucyjne, - kompleksowa obsługa przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, na terenie całego kraju oraz za granicą - przeprowadzanie postępowań upadłościowych i naprawczych, likwidacja przedsiębiorstw. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę na bardzo korzystnych warunkach dla naszych Klientów.

 • Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy

  • Wrocław

  Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy to przede wszystkim sprawdzeni specjaliści w obsłudze prawnej i obszarze windykacji należności. To doradztwo jak na co dzień zabezpieczać się przed nieuczciwymi kontrahentami i partnerami. Kancelaria GetLaw Bielawski& Partnerzy to kompleksowa obsługa prawna i obsługa wierzytelności, sprawne i co najważniejsze efektywne działania nakierowane na odzyskanie wszelkiego rodzaju wierzytelności. Ważne: - nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat wstępnych za nasze działania polubowne; - nasze wynagrodzenie stanowi prowizja od tego co Ty realnie odzyskasz; - to My inwestujemy nasz czas i środki abyś Ty mógł odzyskać swoje należności; - w naszych Umowach nie ma ukrytych kosztów. Chcesz odzyskać swoje pieniądze? Weź sprawy w swoje rece i zrób pierwszy krok. My zajmiemy sie resztą!

 • Adwokaci

  • Wrocław
  • Canappka
  maVic Gabriela Gałecka

  Bardzo bogata oferta. Smacznie, zdrowo, na czas. Wszystko świeżutkie i chrupiące. Wykonanie staranne, z dbałością o detale. Gorąco polecam. Będziemy stałymi odbiorcami.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Kancelaria Adwokacka ATHENA Katarzyna Gabrysiak

  - Spory z bankami z kredytów frankowych, - Unieważnienia wypowiedzenia kredytu przez bank, - Rozwody, - Działy spadku, - Zniesienie współwłasności nieruchomości, - Umowy, - Negocjacje. Kancelaria Adwokacka AHTENA została założona w 2000 r. Obecnie nasz zespół składa się z 6 osób. Nasze doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej obejmuje zarówno negocjacje jak i reprezentowanie w sądzie. Działamy na terenie całego kraju, obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne. Specjalizujemy się w wybranych dziedzinach, w których posiadamy największe doświadczenie: - spory bankowe, - dochodzenie odszkodowań za szkody majątkowe i szkody na osobie, - doradztwo prawne w zakresie inwestowania w nieruchomości, w tym podziały nieruchomości, zniesienia współwłasności, podziały, scalanie. Współpracujemy ze specjalistami: rzeczoznawcami majątkowymi, biegłymi sądowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętności postawienia się w sytuacji Klienta jesteśmy w stanie skutecznie pomagać Klientom nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach prawnych, rozwiązując problemy nie tylko prawne ale również życiowe. Podejmujemy się prowadzenia spraw, których inne kancelarie odmówiły przyjęcia. Liczba wygranych przez nas spraw przekroczyła juz 1000 !

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • GO-LEASING ODDZIAŁ WROCŁAW
  Biuro Rachunkowe Anik Anna Kręczewska

  Bardzo dobry kontakt, informacje na bieżąco o stanie realizacji. Bardzo elastycznie podchodzą do kwestii godzin spotkań, co jest niezwykle ważne, jeśli nasz harmonogram jest niezwykle napięty. Podejmujemy współpracę na lata, więc takie udogodnienia są niezwykle cenne.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego
  Filip R.

  Polecam Pana Dariusza, miło że w jakiś drobnych dodatkowych sprawach nie dolicza dodatkowej dopłaty.

 • Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Waldemar S.

  Współpracuję z tą firmą kilka lat. Działają sprawnie i skutecznie. Stosują bardzo wysokie standardy obsługi sprawy. Informacja zwrotna mogłaby być częściej z obsługi klienta. Zawsze jak zadzwonię do swojego doradcy klienta sam to uzyskam wszelkie informacje jakie mnie interesują. Atrakcyjna cena i jakość. Serdecznie polecam.

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Veljot
  Adam L.

  Wszystko poszło bardzo dobrze, jestem zadowolony i polecam współpracę.

 • Adwokat

  • Wrocław
  • VERIV S.A.
  Zbigniew K.

  Witam, podjąłem współpracę z Kancelarią Prawną Veriv S.A. i jestem szczerze bardzo zadowolony. Poprowadzili kompleksową obsługę prawną sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Polecam w 100 %!

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o.

  Szanowni Państwo! Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o. (PFW) jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami sektorze Małych i Średnich Firm. Nasz Zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie skutecznego odzyskiwania należności i kompleksowej obsłudze prawnej. Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów. Działamy na terenie całego kraju i za granicą (Cała Europa oraz wybrane Państwa Świata), na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym i egzekucyjnym, a naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu. Zapraszamy do współpracy!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk

  • Wrocław

  Kancelaria tel: 725118998, mail: adwokat.szymczyk@o2.pl www.adwokat-szymczyk.pl Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Grzegorza Szymczyka. Celem Kancelarii, od momentu jej powstania, jest udzielanie kompleksowej, a zarazem profesjonalnej pomocy prawnej, współdziałanie w ochronie praw i wolności obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu prawa. Cechą charakterystyczną działalności Kancelarii jest jej indywidualne podejście do każdej sprawy oraz rozbudowany system dostępności do świadczonych usług. Usługi dostępne są w tradycyjnej formie a także poprzez wykorzystanie nowoczesnych form komunikacji na odległość.

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

  Zapraszamy do zakupu pakietów pomocy prawnej firmy EXPERT LEGAL SERVICE. Nasze usługi opierają się na szybkiej telefonicznej pomocy prawnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Korzystając z naszych pakietów nie kupują Państwo własnego prawnika, a cały zespół wykwalifikowanych prawników do swojej dyspozycji. ZAPEWNIAMY między innymi: - stały i łatwy, całodobowy dostęp do pomocy prawnej, z każdego miejsca, w każdej dziedzinie prawnej - nielimitowane rozmowy z prawnikami we wszelkich kwestiach prawnych, - analizę prawną dokumentów, - przygotowanie wzorów pism i wniosków. NOWE PAKIETY POMOCY PRAWNEJ ELS: 1. ELS PRIVATE - pakiet skierowany głównie do klientów indywidualnych. [CENA NETTO: 1 199zł roczny dostęp do usług lub 129zł/m-c] 2. ELS PROFESSIONAL: - pakiet skierowany głównie do mikro - i małych Przedsiębiorców. [CENA NETTO: 2 949zł roczny dostęp do usług lub 249zł/m-c] 3. ELS BUSINESS w 3 wariantach: BASIC, COMFORT i PREMIUM - pakiet skierowany głównie do przedsiębiorców oraz spółek osobowych i kapitałowych. Outsourcing Prawny. a) BASIC [CENA NETTO: 10 999zł roczny dostęp do usług lub 999zł/m-c] b) COMFORT [CENA NETTO: 18 999zł roczny dostęp do usług lub 1 799zł/m-c] c) PREMIUM [CENA NETTO: 37 999zł roczny dostęp do usług lub 3 499zł/m-c] Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: www.els24.eu Expert Legal Service Polska

 • Prawo Rodzinne

  • Wrocław
  • Kancelaria Radców Prawnych LEXTRA Wiliczkiewicz i
  Firma transportowa Omega

  Wszystkie sprawy należycie załatwione i w krótkim czasie super.

 • Kancelaria Adwokacka

  • Wrocław
  • Idea Holding Sp. z o.o

  Już od kilku lat wpieramy uczciwych przedsiębiorców w zakresie wdrażania rozwiązań systemowych służących bezpieczeństwu biznesu. Prowadzimy audyty, opracowujemy wewnętrzną i zewnętrzną politykę bezpieczeństwa firmy oraz świadczymy usługi informacyjne, które ułatwiają przedsiębiorcom podejmowanie ważnych decyzji gospodarczych. Otaczamy naszych Klientów kompleksową obsługą prawną. Rozwiązujemy sytuacje kryzysowe w biznesie i uczymy, jak unikać ich w przyszłości. Na bazie własnych doświadczeń w 2018 roku stworzyliśmy spółkę Idea Holding. Filarami naszej działalności są trzy obszary: Idea Intelligence Services (IIS) – doradztwo w zakresie bezpieczeństwa; Idea Legal Services (ILS) – usługi prawne i finansowe; Idea Szkolenia (IS) – szkolenia dla firm i Klientów indywidualnych w zakresie prawa i bezpieczeństwa. „Idea Holding – Twoja idea biznesu”

 • Adwokaci

  • Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz
  Danuta N.

  Polecam! Szybko, dyskretnie i ceny nie są wygórowane!

 • Porady Prawne

  • Wrocław
  • Kancelaria Lex sp. z o.o.
  Daria K.

  Dla mnie najlepsza Kancelaria! Usunęli mój negatywny BIK! Miałam dwa wpisy z BZWBK i PKO BP, które uniemożliwiały mi zaciągnięcie kredytu. Dzięki Kancelarii Lex otrzymałam kredyt. Polecam, naprawdę polecam!!!