Adwokat Jelenia Góra - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Jeleniej Górze, czerwiec 2023

100 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Jelenia Góra - Ranking Najlepsi 2023
Najlepiej oceniani Specjaliści według użytkowników Oferteo

Już 100 Adwokatów z Jeleniej Góry złożyło 106411 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie adwokata może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Adwokatów w 2023 r. z Jeleniej Góry.

Średnia ocena adwokatów w Jeleniej Górze to 4.97 (na podstawie 1824 opinii).

Wszystkie firmy
Adwokat Jelenia Góra
best badge
Jolanta H

Na początku bałam się oddać sprawę odszkodowawczą jakiejkolwiek firmie bo nie mam do nich zaufania. Znajoma poleciła mi Pana Marcina Goszczyńskiego i kancelarię MG&Partners. Zaufałam i nie zawiodłam się. Nie wiedziałam nawet że mogę dostać 10000 zł za zwykłe skręcenie kostki na chodniku. Odzyskali mi pieniądze od AXA. Będę polecała dalej. Szczerze pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Monika Wierzchowiecka

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Mateusz Jakóbczyk

Z usług kancelarii mecenasa Marcina Goszczyńskiego korzystam od początku prowadzenia przeze mnie firmy, czyli od 2018r cenie sobie usługi za profesjonalizm i ogromną wiedzę. Poleciłem już wielu znajomym i nikt się nie zawiódł, dlatego jeżeli szukasz dobrej kancelarii to nie mogłeś trafić lepiej. Polecam.

5.0 (31 opinii)
LEXi Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Zbigniew Sz.

Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

Krzysztof Sikorski

Najlepsza kancelaria z jaką miałem do czynienia. Pełen profesjonalizm przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla klienta w załatwianiu formalności. Dwie sprawy z trzech już kancelaria dla mnie wygrała, a efekt przerósł moje oczekiwania. Co do cen za usługi to są raczej niskie biorąc pod uwagę zakres usług jakie otrzymujemy, a dodatkowy plus to bezproblemowe rozbicie płatności na raty. Szczerze polecam Kancelarię LEXI gdyż to naprawdę wyższa jakość usług prawniczych i każdemu życzę aby właśnie takich profesjonalistów miał po swojej stronie gdy już jedynym rozwiązaniem jest proces sądowy.

Andżelika Wyszyńska

Szybki i rzeczowy kontakt, spotkanie jeszcze w tym samym dniu. Kompetentna realizacja omawianych działań prawniczych. Bardzo pozytywnie oceniam kancelarię prawną LEXi. Szybka reakcja i współpraca w toczącej się jeszcze sprawie, dość trudnej i zawiłej, ale myślę ze z Panem mecenasem uda nam się dojść do pozytywnego zakończenia.

5.0 (100 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki - Adwokat Wrocław
best badge
Sebastian Szczepański

Profesjonalizm to odpowiednie słowo cechujące kancelarię Adwokacką pod ramieniem Pana Mecenasa Sebastian Trela. Jestem niezmiernie wdzięczny, że trafiłem ze swoim problemem do Pana Sebastiana. Zawsze jest w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania. Wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Współpraca od początku przebiegała bez zarzutu. Pan Mecenas jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nadto cechującą się wyjątkową życzliwością i empatią. Polecam.

Feliks Dawid

Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie świadczy Kancelaria. Pan Jakub i jego współpracownicy reprezentują najwyższy poziom kompetencji, są bardzo rzetelni i terminowi oraz posiadają bardzo duże doświadczenie. Dziękuję za pełne zaangażowanie w sprawę rozwodową i skuteczność w działaniu Panu Sebastianowi. Mogłem zawsze polegać na Kancelarii, godna zaufania, polecam w 100%. Pozdrawiam.

Kamil Lasek

Jestem bardzo wdzięczny kancelarii za prowadzenie mojej sprawy! Z całym szacunkiem dla mec. Ambickiego oraz mec. Trelii. Od samego początku kontakt był wspaniały, odczucia jakbyś rozmawiał z przyjaciółmi. Sprawa był dość skomplikowana,a efekt końcowy jeszcze lepszy niż był zakłady na samym początku! Oboje wykazują się dużym zrozumieniem i indywidualnym podejściem do klienta. Jasno przekazywane informacje dotyczące postępowania oraz duże zaangażowanie. Zawsze dostępni,którzy odbierają telefony nawet w dni nie pracujące,wielki szacunek za to! Właściwe osoby na właściwym miejscu,życzę samych sukcesów oby wszyscy byli zadowoleni tak jak w moim przypadku. Polecam wszystkim osobom z całego kraju kancelarie mec. Ambickiego . Pozdrawiam Kamil

4.97 (149 opinii)
Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Monika Leducka

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz ogromna wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Przemiła obsługa i świetny kontakt pomagają przejść nie raz bardzo stresujące momenty sprawy. Szczerze polecam!

Bożena Manocka

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy, Pan Mecenas prowadził sprawę o ubezwłasnowolnienie bardzo skutecznie. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogłam liczyć na Jego pomoc i poradę prawną. Jeśli ktoś poszukuje dobrej Kancelarii, z całego serca mogę polecić.

Antoni Chonowski

Podczas pierwszego spotkania, aż do końca sprawy rozwodowej mogłem liczyć na wsparcie i pomoc. Przyszedłem do kancelarii będąc przerażonym tym, co mnie czeka, dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości, ale też, co nie mniej ważne, wielkie zrozumienie. Pan Mecenas dawał mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sam.

5.0 (61 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Jakub Małolepszy

Bardzo profesjonalna podejście do sprawy. To co wyróżnia Kancelarie Adwokacką Adwokat Tomasz Bielawski to fakt, że reakcja na przedstawiony problem prawny jest wręcz natychmiastowa. W krótkim czasie udało się wyjaśnić całą sytuację i rozwiązać problem. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Jakub Małolepszy

Serdecznie polecam usługi Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski. Po zgłoszeniu problemu prawnego został on w trybie natychmiastowym omówiony oraz od razu zostało mi zaproponowane konkretne działanie. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę prawną Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

5.0 (19 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo Rodzinne Wrocław
best badge
Hubert Pabian

Ten Człowiek pomógł Nam w dużej sprawie na odległość z innego kraju. Problem, który uginał kolana, Pan ten Nas uspokoił i dał Nam pierw pomocną rękę i Nas podniósł z „kostek”, a po danym czasie dla pracy Dla Pana dostaliśmy telefon, który, z „kostek” jeszcze wyżej Nas podniósł na proste nogi i w tym momencie poczuliśmy, że głęboki oddech spokoju daje więcej, niż człowiek może sobie wyobrazić. Pan Bartosz potrafi pomoc człowiekowi w sprawach, które odbywają się poza terenem zamieszkania danego kraju, a dotyczące spraw w Polsce. Mało mam sposobów, jak mogę wyrazić swoja wdzięczność, po ludzku - miód na rany.

Izabela Pytlowany

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Ilona Sumeer

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w potrzebie kontaktu z adwokatem by trafili tylko i wyłącznie do kogoś takiego jak Pan mecenas Bartosz. Bardzo dziękuję za fachową pomoc, dobrą radę i obecność w czasie trwania mojej trudnej sprawy.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Prawna Bisek Karolina - Adwokat Wrocław
best badge
Adam Nowak

Bardzo poważnie klient jest traktowany. A najbardziej co mi się podoba to to że zawsze jest kontakt i dobre w Sparcie ze strony Kancelarii pani Karoliny bisek jeszcze nigdy nie trafiłem na tak w Spaniałych prawników prowadzą dwie moje sprawy i ja z partnerką jesteśmy zadowoleni dla tego polecamy gorąco.

Magdalena Kolińska

Doskonałe podejście do klienta i jego problemów. Jestem zadowolona ze świadczonych usług. Jedną z rzeczy, które naprawdę doceniam, jest szybkość reakcji na moje e-maile i telefon.

5.0 (6 opinii)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Porady Prawne Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Anita Brining

Dzięki Pani Katarzynie która nadzorowała cały proces WYGRALISMY dziękujemy Pani Kasiu czekamy teraz na pozytywne rozpatrzenie dozoru elektronicznego. Sprawa bardzo ciężka i skomplikowana, ale dzięki współpracy z Kancelarią Meritum Wygraliśmy jeśli miała bym wybierać wybrała bym Meritum, polecam z całego serca, życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (112 opinii)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Alec Collins

Przedmiotem współpracy z Kancelarią GetLaw była transakcja kupna/sprzedaży wierzytelności. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami między stronami. Zapłata za wierzytelność została uiszczona zgodnie z ustalonym w transakcji terminem. W naszej ocenie Kancelaria GetLaw w pełni zasługuje na pozytywną opinię.

4.9 (42 opinie)
avatar icon best badge

10. Iustitia

Magda Denysiewicz

Kancelaria przejęła moje sprawy po innym pełnomocniku, naprawiła błędy i poprowadziła wszystko na moja korzyść. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do sprawy, osobiste zaangażowanie i wsparcie, co jest ważne w sprawach rodzinnych. Pełna gotowość do walki z pozytywnym rezultatem. Pani Justyna i pan Bartek, dziękuje Wam bardzo :).

Małgorzata Zachajusz

Bardzo polecam. Pani Justyna jest osobą niezwykle profesjonalną, kompetentną osobą ale przede wszystkim pełną empatii i serdeczności. Jej pomóc okazała się nieoceniona w sprawie rozwodowej i oczywiście zaowocowała pełnym sukcesem. Jestem niezwykle wdzięczna Pani Justynie że w tak trudnej dla mnie sytuacji zdjęła że mnie obowiazek uczestniczenia w tym procesie do minimum, a sukces który osiągnęła przerósł moje oczekiwania. Polecam. Bardzo polecam. Małgorzata Zachajusz

Kasia Muraszka

Bardzo polecam kancelarię! Pomoc natychmiastowa, zawsze dogodne terminy spotkań. Bardzo fachowa i kompetentna kancelaria, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oprócz merytorycznej strony, istotny także czynnik ludzki - mecenas Justyna Dąbrowska to nie tylko genialny adwokat, to fantastyczny człowiek, z dużą dozą zrozumienia i empatii. Polecam bez wahania, w 100%.

4.72 (29 opinii)

Więcej Adwokatów z Jeleniej Góry

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Prawo Rodzinne Wrocław
Gustaw Koenig

Kancelaria powadzi obsługę prawną mojej firmy. Po ponad roku współpracy mogę stwierdzić że obsługa jest profesjonalna, a przede wszystkim zawsze terminowa i rzetelna.

Bartosz Jasic

Naprawdę polecam kancelarię, pełen profesjonalizm mec.Kamila Małeckiego ogromna wiedza, inteligencja, bardzo dobrze przygotowany do procesu. No i wygrana. Serdecznie polecam.

5.0 (9 opinii)
Angel24na7 - Porady Prawne Rzeszów

Porady Prawne Jelenia Góra

 • Rzeszów
 • Angel24na7

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję porad prawnych znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Angel24na7 jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Kancelaria Prawna AgresLex - Adwokat Białystok

Adwokat Jelenia Góra

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów

Adwokat

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

5.0 (6 opinii)
AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko
Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Gabriela Kocjan

Kancelaria AB LEX to pełen profesjonalizm. Kilkukrotnie korzystałam z usług kancelarii zarówno w zakresie zwykłej porady prawnej, jak i prowadzenia sprawy. Prawnicy Kancelarii zawsze szybko pomagają mi rozwiązać moje problemy prawne. Miałam niedawno wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałam urazu kręgosłupa i uszkodzony został mój pojazd. Kancelaria poprowadziła moje sprawy za mnie, ja nie musiałam się niczym przejmować. Ubezpieczyciel za naprawę pojazdu przyznał marne pieniądze, nie starczyłoby nawet na robociznę. Dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam prawie trzy razy większe odszkodowanie za naprawę pojazdu. Prawnicy z Kancelarii pokierowali mnie również co do procesu leczenia po wypadku. Ubezpieczyciel początkowo odmawiał zwrócenia mi kosztów leczenia i przyznania zadośćuczynienia, jednak dzięki Kancelarii AB LEX otrzymałam od ubezpieczyciela pieniądze, których się nie spodziewałam. Z czystym sumieniem polecam tę Kancelarię. W przeciwieństwie do konkurencji jest to uczciwa Kancelaria, w której liczy się człowiek, a nie żeby ogołocić człowieka i jak najwięcej zagarnąć dla siebie. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.

5.0 (31 opinii)

Dołącz do naszych Adwokatów w Jeleniej Górze

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Jeleniej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adwokat Piotr Dorniak - Adwokat Jelenia Góra

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Adwokat Piotr Dorniak
Jan Jedro

Pasja, zaangażowanie, specjalistyczna wiedza i fachowe doradztwo to kompetencje budujące wizerunek Pana mecenasa jako osoby profesjonalnej, wiarygodnej i godnej polecenia, Panie Piotrze dziękuję raz jeszcze za ogromny wysiłek i wkład włożony w procesie. Mam ogromną satysfakcję, że mogę dołączyć do grona osób którym pomógł Pan wygrać.

Mnika Wieczorek

Kompletna, profesjonalna pomoc prawna od adwokata Piotra dolniaka. Pan mecenas Posiada wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Jest rzetelny, zaangażowany oraz cechuje się wysoką kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii oraz jestem wdzięczna za okazaną pomoc. Monika

Adam Trzpiak

Niczego nie obawiałem sie nigdy tak jak załatwiania z rodzina kwestii finansowych i prawnych bo sporo rożnych historii sie nasłuchałem. Obawiałem się tez czasu prowadzenia całego postepowania. Jednak sprawa spadkowa w tym o dzial spadku dzięki Panu Piotrowi przebiegła sprawnie i bezkonfliktowo. Szczerze Polecam uslugi adwokata Piotra Dorniaka z Jeleniej Góry

5.0 (5 opinii)
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK - Adwokat Jelenia Góra

Jeśli wciąż nie wybrałeś adwokata dla siebie, to zwróć uwagę na firmę KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK. Wykonuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

5.0 (2 opinie)
Grupa Doradcza RESH Barbara Pińkowska - Adwokat Jelenia Góra

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Grupa Doradcza RESH Barbara Pińkowska
Dorota

Mam na imię Dorota. Moja sprawa rozwodowa została mimo takich utrudnień "że głowa mała" przeprowadzona super. Super profesjonalizm

5.0 (4 opinie)
AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA - T-O-M-A-R - - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Jelenia Góra
 • AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA - T-O-M-A-R -
Krzysztof B.

Bardzo jesteśmy zadowoleni, ze współpracy, usługa wykonana błyskawicznie. Takt i perfekcja na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Jeleniej Górze

Szukasz cen adwokatów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Jeleniej Górze? Złóż zapytanie, a specjaliści z Jeleniej Góry sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Volver Kancelaria Prawno - Odszkodowawcza - Porady Prawne Jelenia Góra
Agnieszka Kruk

Nie wyobrażam sobie ogarnięcia całości procedur i walki z ubezpieczycielem na własną rękę. Dlatego ja też skorzystałem z firmy odszkodowawczej no i stanęło na Volver Odszkodowania - dostałem kontakt z polecenia. No nie powiem żebym dostał sumę, która zwala z nóg ale mieć a nie mieć? odpowiedź nasuwa się sama. Poza tym o wszystkim byłem informowany na bieżąco i mogłem się umówić z adwokatem prowadzącym sprawę więc duży plus za obsługę.

Monika Wieczorek

Polecam. Skorzystałam z usług Volver odszkodowania Kilka miesięcy temu jestem zadowolona. Weryfikacja mojej szkody nastąpiła w jeden dzień i zaproponowano mi kwotę która była odpowiednia. Szkoda że wcześniej nie zainteresowałam się tego typu rozwiązaniami. To jest wykupem szkody. Polecam

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Porady Prawne

 • Jelenia Góra
 • Netlab Development sp.z o.o.

Jeszcze nie znalazłeś porad prawnych, choć poszukujesz od niezliczonych dni? Netlab Development sp.z o.o. może ma szansę zakończyc Twój problem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Wiktoria Kotowska

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Wiktoria Kotowska są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

avatar icon

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Adwokacka Karolina Makowska na pewno pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek - Adwokat Jelenia Góra

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. W szczególności kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego w tym w sprawach: rozwodowych, podziału majątku po rozwodzie, władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem, separacji.

Adwokat Aurelia Kukulska Kancelaria Adwokacka - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Jelenia Góra
 • Adwokat Aurelia Kukulska Kancelaria Adwokacka

Szukasz kancelarii adwokackiej do niezwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Adwokat Aurelia Kukulska Kancelaria Adwokacka w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

avatar icon

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Warzyński

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Warzyński zatrudnia adwokatów - wyjątkowe zaangażowanie i fachowość to ich atuty. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Uroda - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Moja Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną osobom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Reprezentuję swoich Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania, organami administracji publicznej (w tym aparatem skarbowym jak i samorządem terytorialnym). Świadczona przeze mnie pomoc prawna może polegać na udzieleniu jednorazowej porady prawnej, reprezentacji w konkretnej sprawie, jak również współpracy w ramach stałej obsługi. Każda przyjmowana przeze mnie sprawa jest rozpatrywana indywidualnie i poddawana pełnej analizie pod kątem faktycznym jak i prawnym. Prawo karne: pomoc prawna świadczona przez moją Kancelarię na gruncie prawa karnego skupia się głównie wokół należytego zabezpieczenia interesu prawnego reprezentowanych

Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze Adwokat Beata Adamczyk - Adwokat Jelenia Góra

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze Adwokat Beata Adamczyk

Kancelaria Adwokacka Beaty Adamczyk działa na rynku prawniczym od 2013 roku. W tym czasie pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Mecenas Beata Adamczyk prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, świadczenia alimentacyjne, podział majątku itd.), sprawy karne, sprawy spadkowe, sprawy gospodarcze i dochodzenie odszkodowań. Chcesz sam sprawdzić co Nas wyróżnia ... zapraszamy do kontaktu.

avatar icon

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • ROB-BUD

Firma ROB-BUD świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Jelenia Góra i z sąsiednich miast. Przedzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Opinie i porady najlepszych adwokatów

Jeśli interesują Cię opinie na temat adwokatów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Jeleniej Góry. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Prawo Rodzinne Jelenia Góra

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Adwokacka Dominika Pawiłojć

Ten adwokat działa na obszarze powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu prawa rodzinnego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

avatar icon

LOAYLITY

 • Jelenia Góra

Nie znajdziesz innych tak adwokatów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Jelenia Góra i w okolicy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

avatar icon

Andrzej Piwowar

 • Jelenia Góra

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w korzystnej cenie? Andrzej Piwowar to adwokaci właśnie dla Ciebie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Kancelaria Prawnicza "Doradca" - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę kancelarii adwokackiej. Eksperci z Kancelaria Prawnicza Doradca przeanalizują i dokładnie zakończą zlecenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Kancelaria Adwokacka Kamil Ochenkowski - Kancelaria Adwokacka Jelenia Góra

W Kancelarii adwokackiej OWO podchodzimy do każdego klienta Indywidualnie. Kancelaria została stworzona przez troje adwokatów – adwokata Artura Obarzanka, adwokata Aleksandrę Włodarczyk oraz adwokata Kamila Ochenkowskiego. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy. OWO Adwokaci to Kancelaria Adwokacka działająca głównie na obszarze województwa dolnośląskiego, z siedzibami w Jeleniej Górze i Wrocławiu. Mogą Państwo liczyć o pomoc w: w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami w

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria Klonowski

Wybór kancelarii adwokackiej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Klonowski - to prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Kancelaria adwokacka Bergtraum - Adwokat Jelenia Góra

Adwokat

 • Jelenia Góra
 • Kancelaria adwokacka Bergtraum

Kancelaria adwokacka Bergtraum zatrudnia adwokatów - nieprzeciętne kompetencje i dokładność to ich ważne zalety. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

avatar icon

Kancelaria adwokacka to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

avatar icon

Marcin Milewski

 • Siedlęcin
 • 4 km od Jelenia Góra

Adwokat proponuje swoje usługi w miejscowości Jelenia Góra oraz w pobliskim rejonie. Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie pism i wniosków to standardowy pakiet usług dla tego adwokata.

avatar icon

Agnieszka Piwoda

 • Jelenia Góra

Nie możesz znaleźć kancelarii adwokackiej do szybkiej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Agnieszka Piwoda w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

BIURO POMOCY - Kancelaria Adwokacka PIECHOWICE

Kancelaria Adwokacka

 • PIECHOWICE
 • 10 km od Jelenia Góra
 • BIURO POMOCY

Jeżeli potrzebujesz kancelarii adwokackiej to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BIURO POMOCY. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria adwokacko-radcowska r.pr.Bartosz Stasiewicz - Kancelaria Adwokacka Złotoryja

Kancelaria Adwokacka

 • Złotoryja
 • 28 km od Jelenia Góra
 • Kancelaria adwokacko-radcowska r.pr.Bartosz Stasiewicz
Martyna Skowrońska

Współpracowałam z kancelarią Bartosza Stasiewicza w sprawie rozwodu i podziału majątku. Profesjonalne podejście i empatia sprawiły,że wszystko ułożyło się dla mnie pomyślnie. Z przyjemnością mogę polecić adwokata Bartosza Stasiewicza jako kompetentnego, rzetelnego i skutecznego prawnika. Podczas współpracy wykazał się dużą wiedzą, kreatywnością i terminowością w powierzonej mu sprawie. Polecam.

Marcin M

Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Pana Bartosza charakteryzuje bardzo duża wiedza prawnicza która w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta daje poczucie pozostawienia swoich prawnych spraw w najlepszych rękach.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Prawo Rodzinne

 • Dobromierz
 • 36 km od Jelenia Góra
 • Młodszy Doradca Klienta Biznesowego - Fabian Marciniak

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Niziński - Prawo Rodzinne Świebodzice

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Niziński

 • Świebodzice
 • 41 km od Jelenia Góra

Ten adwokat działa w rejonie Jeleniej Góry i oferuje liczne usługi z zakresu prawa rodzinnego. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

avatar icon

Jolanta lubinska

 • Lubań
 • 38 km od Jelenia Góra

Oferuje usługi z zakresu prawa rodzinnego od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Jelenia Góra, ale także okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - Prawo Rodzinne Wałbrzych

Prawo Rodzinne

 • Wałbrzych
 • 41 km od Jelenia Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko
Maria Trzemecka

Szukającym rzetelnego i skutecznego prawnika polecam zdecydowanie Pana Patryka Łytko. Pan Patryk to kompetentny fachowiec. Podchodzi z zaangażowaniem do sprawy z jaką przychodzi Klient. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać, aby zapewnić swojemu Klientowi najlepsza możliwą prezentację jego interesów. Moim zdaniem Pan Patryk Łytko to najlepszy prawnik w mieście.

Jolanta Lorenz

Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Radcy Prawnego Pana Patryk Lytko w sprawie niedotrzymania warunków umowy przez firmę budowlana odnośnie budowy domu na terenie Niemiec. Pan Patryk Lytko wykazał się duza kompetencja i zaangażowaniem. Pismo,które wystosował do firmy było ostre i trafne z pozytywnym dla nas zakończeniem. Zawsze dyspozycyjny,znajduje czas by porozmawiać, wyjaśnić zarówno mieszkającym w kraju jak i za granica. Pelen profesjonalizm,kultura,wysoki poziom wiedzy bardzo mnie ujęły. Prawnik z powołania,któremu zależy na usatysfakcjonowaniu swojego klienta.Jest osoba mila,serdeczna i godna polecenia.

Renata Kowalczyk

Pan Patryk Łytko to bardzo dobry adwokat. Dzięki temu Panu wygrałam sprawę o odszkodowanie za utratę zdrowia. Choć była wniesiona apelacja to i tak wygraliśmy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Patryka, oraz jestem bardzo wdzięczna za Jego postawę w tej sprawie. Dziękuję.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Prawna Dorota Drapisz-Drozd - Prawo Rodzinne Wałbrzych

Kancelaria Prawna Dorota Drapisz-Drozd

 • Wałbrzych
 • 41 km od Jelenia Góra

Prawo rodzinne nie ma dla Kancelaria Prawna Dorota Drapisz-Drozd żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Kancelaria Radcy Prawnego r.pr. Katarzyna Leszyńska - Prawo Rodzinne Wałbrzych

Prawo Rodzinne

 • Wałbrzych
 • 41 km od Jelenia Góra
 • Kancelaria Radcy Prawnego r.pr. Katarzyna Leszyńska
Grzegorz N

Polecam Panią mecenas Katarzynę Leszczyńską, naprawdę ogarnięta i rzetelna osoba. Sam dokonałem wyboru na podstawie komentarzy w sieci i tego nie żałuję. Cały rozwód przebiegł w miarę szybko i nie kosztował mnie majątku, a ugrałem wszystko to na czym mi zależało - głównie chodziło mi o normalne kontakty z dziećmi i sensowny podział majątku.

Sylwia Ba

Polecam usługi świadczone przez kancelarię Pani mecenas Katarzyny. Pani Katarzyna jest osobą niezmiernie rzeczową, a przy tym bardzo empatyczną. Pomimo mojego początkowego zdruzgotania nieuchronnością rozwodu, postawiła mnie do pionu, pomogła nabrać odwagi i sprostać wyzwaniu.

Agnieszka A.

Przy rozwodzie korzystałam z usług Pani mecenas Katarzyny Leszczyńskiej, wszytko wyszło super, jeżeli mogę tak mówić o rozwodzie. Ale z ręką na sercu polecam Panią mecenas. Prawdziwa specjalistka od rozwodów i chyba ogólnie spraw rodzinnych.

5.0 (4 opinie)
Agnieszka Sikorska Kancelaria Adwokacka - Adwokat Wałbrzych

Agnieszka Sikorska Kancelaria Adwokacka

 • Wałbrzych
 • 41 km od Jelenia Góra
Iwona Mróz

Pani Mecenas Agnieszka jest osobą bardzo kompetentną, a przy tym życzliwą i wzbudzającą zaufanie. Naszą sprawę prowadziła rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Na pytania odpowiadała wyczerpująco i szybko. Sprawę wygraliśmy, jestem przekonana, że stało się tak dzięki fachowości Pani Mecenas. Jeśli będę kiedyś potrzebowała skorzystać z pomocy adwokata, na pewno zwrócę się do Pani Mecenas Sikorskiej. Gorąco polecam.

Tomasz Lisicki

Pani Mecenas to ludzki, empatyczny adwokat. Wychodzi z założenia, że najlepszym rozwiązaniem jest dogadanie się stron w konflikcie, negocjacje i kompromis to potwierdziły. Bardzo szanuje Panią Mecenas ze domknęła sprawę rozwodu, który można przeprowadzić profesjonalnie i spokojnie z wysoka kulturą traktując wszystkie biorące w niej udział strony, Pani Mecenas zawsze ma czas na udzielenie porady, osobiście lub telefonicznie. Bardzo dziękuje jeszcze raz ze mogłem przy Pani profesjonalnej opiece zmienić swoje Życie. Polecam serdecznie każdej osobie Kancelarie Pani Mecenas. Wszystkiego dobrego. Dziękuje za całego serca.

Agnieszka Pyryt

Pani mecenas jest bardzo, miła, rzetelna i zaangażowana. Łatwość kontaktu nawet na odległość, oraz stosunkowo szybkie udzielenie odpowiedzi na e-maile. Profesjonalne porady, konkretne informacje i pomoc z dokumentacją.

5.0 (18 opinii)
Kancelaria Adwokacka Jacek Jankowski - Adwokat Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Jacek Jankowski

 • Wałbrzych
 • 41 km od Jelenia Góra

Adwokat oferuje swoje usługi w miejscowości Jelenia Góra oraz w przyległych powiatach. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Jelenia Góra, Wojcieszyce, Siedlęcin, Łomnica, Kopaniec.
więcej...