Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

Warszawa

11

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Sołub
lokalizacja: Al. Solidarności 117 lok. 812 Warszawa
oraz ul. Spółdzielcza 8 lok. 213, Białystok

"Hominum causa omne ius constitutum est - wszelkie prawo ustanowione zostało dla ludzi"

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz firm z zakresu: Prawa cywilnego, Prawa handlowego, Prawa Rodzinnego (rozwód, opieka, alimenty, kontakty, eksmisja, sprawo dotyczące uprowadzenia dzieci za granicę), Prawo karne, Prawo spadkowe, Prawo pracy.
Prowadzimy obsługę spraw w zakresie tzw. pozwów frankowych.
Ponadto obsługę prawną przedsiębiorstw. Kancelaria zapewnia możliwość realizowania usług w języku angielskim. Kancelaria współpracuje z notariuszami, komornikami, doradcą podatkowym, rzeczoznawcami majątkowymi oraz detektywami.

Oferujemy dogodne formy płatności KARTĄ Visa/Mastercard/Maestro oraz BLIK.

Zapraszam do kontaktu.

Branża

Obszar działania

Podlaskie, Mazowieckie, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irak, Iran, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Maroko, Mołdawia, Monako, Mongolia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone, Cypr

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

97 opinii

5 gwiazdek (97)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Halina R. 10 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej porady prawnej przez Pana Marcina. W sposób jasny, prosty i zrozumiały wytłumaczył mi zawiłości prawa spadkowego. To przemiły, młody człowiek. Bardzo polecam kancelarię Pana Marcina.

Edyta S. 30 października 2023
Szukam adwokata do porady prawnej, prawo karne, Otwock
Pozytywna opinia

Szanowni Państwo - do kancelarii Pana Marcina trafiłam z portalu internetowego. Nie ukrywam, że ważne były opinie osób ,które korzystały z usług kancelarii, na moje szczęście trafiłam pod właściwy adres. Jeżeli zaś chodzi o osobę - w postaci Pana Marcina - to powiem krótko - wspaniały człowiek, pełny empatii, zrozumienia i przede wszystkim rzeczowy ,obowiązkowy i konkretny. Przez cały czas był ze mną w kontakcie - informował na bieżąco, potrafił wyjaśnić, podpowiedzieć. Pełne zainteresowanie - jakbym mogła to nie 5 gwiazdek ale więcej bym przyznała. Polecam z czystym sumieniem - tym którzy potrzebują młodej charyzmy ,obowiązkowości i szybkiego działania, a i jeszcze jedno - pełen profesjonalizm w każdym calu, po prostu super Adwokat i przemiły człowiek co rzadko idzie w parze.

Marlena W. 11 października 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Marcinem, profesjonalne podejście oraz rzetelna pomoc na każdym etapie współpracy. Kancelaria godna polecenia!

Alicja T. 14 września 2023
Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, uzyskanie rozwodu, Warszawa
Pozytywna opinia

Pan Mecenas jest moim reprezentantem od ubiegłego roku, przejął sprawy po niezbyt udolnych poprzednikach, którzy nie mieli takiej odwagi i zdecydowania w działaniu, jaką ma Pan Marcin - teraz wiem, że była to dobra decyzja! Jest świetnym doradcą, tworzy bardzo konkretne pisma- z klasą ale i z pazurem, dociekliwy i bardzo pomocny, przy tym bardzo ludzki. Polecam serdecznie każdemu, kto uczciwie chce pokazać wyrządzoną mu krzywdę i znaleźć sprawiedliwość.

Daniel K. 30 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Prawnik konkretny, rzeczowy, zdecydowany i przede wszystkim skuteczny, sprawa wygrana!

Małgorzata Z. 27 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam pana mecenasa do prowadzenia sprawy rozwodowej. Moją przeprowadził i zakończył tak jak chciałam. Wszystkie dokumenty były złożone na czas ja nie musiałam się niczym martwić. Pan mecenas na bieżąco informował mnie o postępach w sprawie, nawet po zakończeniu mogę liczyć na pomoc i poradę.

Halina K. 22 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Polecono mi kancelarię Pana Mecenasa i nie zawiodłam się, jestem bardzo zadowolona, poprowadzono moją sprawę karną i rodzinną od początku do końca z sukcesami. Znakomity kontakt, udzielone wskazówki i strategia prowadzenia sprawy oraz umiejętności na sali rozpraw doprowadziły do wygranej. Polecam serdecznie skorzystanie z usług Kancelarii Adwokata Marcina.

Robert S. 16 maja 2023
Potrzebny adwokat do porady prawnej, prawo cywilne, Warszawa
Pozytywna opinia

Współpracuje z panem mecenasem już ponad dwa lata i mogę go polecić z czystym sumieniem. Absolutnie profesjonalna obsługa, skutecznie prowadzi sprawy, zawsze w kontakcie email czy telefonicznym. Mieszkam za granicą, ale po mimo tego nie mam problemu z kontaktem z panem mecenasem. Szczerze polecam.

Agnieszka K. 4 maja 2023
Poszukiwany adwokat, Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Mecenasa Sołuba, od kilku lat współpracujemy zarówno na płaszczyźnie firmowej jak i indywidualnej. Pan Mercedes z ogromnym zaangażowaniem, dbałością o szczegóły wykonuje swoją pracę, posiada wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Przemysław M. 27 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Mecenas Marcin przeprowadził nas bezpiecznie i skutecznie przez prawie 2 letni proces sądowy walki z nieuczciwym wykonawcą. Jest rzeczowym i solidnym adwokatem, z którego pomocy warto skorzystać - szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy ma się do czynienia z karygodnymi zrachowaniami usługobiorców.

Angelika T. 26 kwietnia 2023
Adwokat do przygotowania pisma lub wniosku, uzyskanie rozwodu, Warszawa
Pozytywna opinia

Z pewnością polecam kancelarię mecenasa Marcina. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie! Pan Marcin to Profesjonalista z ogromną wiedzą, doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do człowieka. W 100% angażuje się w sprawę i docelowo osiąga sukces - szybkość działania, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, zrozumienie i bardzo dobry kontakt z pewnością cechują Pana Marcina. Cieszę się z wyboru kancelarii Pana Marcina i jest to mecenas, który faktycznie walczy o dobro człowieka i niesie pomoc drugiemu człowiekowi! Zdecydowanie polecam!

Natalia K. 5 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bardzo pomyślnie. Od samego początku bardzo dobry kontakt, proste odpowiedzi, bez zbędnych formułek, pełen profesjonalizm na każdym kroku. Polecam każdemu kto szuka dobrego Adwokata.

Lidia P. 9 stycznia 2023
Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo spadkowe, Białystok
Pozytywna opinia

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych adwokatów. Dostępny w każdej chwili, rzetelny, każdego klienta traktuje priorytetowo. Bardzo dziękuje za pomoc i wsparcie w mojej sprawie.

Nobilea H. Nobilea Home, 12 października 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt, świetna wiedza, wygrany proces. Polecam.

Jolanta  20 sierpnia 2022
Zapytanie o adwokata do przygotowania pisma lub wniosku, prawo cywilne, Warszawa
Pozytywna opinia

Szybki termin, profesjonalna obsługa. Polecam, prawdopodobnie będę jeszcze korzystała z tej Kancelarii.

Barbara W. 10 maja 2022
Szukam radcy prawnego, prawo rodzinne, rozwodowe, Białystok
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, szybkość działania i bardzo dobry kontakt. Polecam.

Wojciechowski M. 9 maja 2022
Pozytywna opinia

Pan mecenas to osoba z niesamowitą wiedzą. Byłem pod ogromnym wrażeniem jak w sposób bardzo precyzyjny potrafił znaleźć rozwiązanie w sprawie, która była bardzo skomplikowana. Pozwoliłem sobie to napisać z racji tego, że jestem wdzięczny Panu Marcinowi za pomoc. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek będzie potrzebował pomocy to wiem, że na Panu Marcinie na pewno się nie zawiedzie - tak samo jak ja!

Kamil S. 4 lutego 2022
Adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo cywilne, Mainleus
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy i dbałość o dobro klienta, człowiek który niesie pomoc drugiemu człowiekowi zasługuje na najwyższy szacunek wszystkich ludzi, dziękuje.

Robert S. RobertS, 2 lutego 2022
Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Białystok
Pozytywna opinia

Pełen podziwu profesjonalizm szybkość działania i oczywiście zadawalające rezultaty. Mecenas podchodzi bardzo rezolutnie do każdej powierzonej mu sprawy. Serdecznie polecam.

Agata F. 2 lutego 2022
Pozytywna opinia

We wrześniu podpisałam umowę na montaż paneli fotowoltaicznych z firmą zewnętrzną, która zobowiązała się do ich zamontowania do końca listopada. Mimo wielokrotnych naszych ponagleń, firma cały czas nas ignorowała. 24 stycznia przekazałam sprawę w ręce Pana Marcina i po krótkiej Jego wymianie pism z firmą fotowoltaiczną, 31 stycznia panele zawisły na naszym dachu. Skuteczność, wiedza i profesjonalizm Pana Marcina dzisiaj pozwalają mi spać spokojnie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Obsługa prawna firmPrawo spółdzielcze Warszawa

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Al.Solidarności 117 lok. 812, 02-656 Warszawa

WWW

www.kancelariasolub.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub
Imię (pierwsze) MARCIN
Drugie imię PAWEŁ
Nazwisko SOŁUB
Data rozpoczęcia działalności 2016-09-03
NIP 9661890691
Regon 365258030

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat Białystok
Gmina Białystok
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15441
Poczta Białystok
Ulica ul. Spółdzielcza
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 213

Kontakt

Email solub.marcin@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-08-30
Data powstania 2016-08-29
Data rozpoczęcia działalności 2016-09-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
36525803000014 Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub Aleja "Solidarności"
Warszawa
MAZOWIECKIE
Warszawa

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.