Adwokat od rozwodu Warszawa

Adwokaci od Rozwodu w Warszawie, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

303 firm
w kategorii Adwokat od Rozwodu

 • Szczepan K.

  Adwokat Tomasz Wiliński prowadzący Kancelarię Adwokacką w Warszawie, al.Jana Pawła II 61/62 to osoba godna zaufania. Cechuję Go wielka odpowiedzialność w działanie, które się podejmuje. Łączy elementy siły, młodości, pragmatyzmu podejmując się odpowiedzialnych i pionierskich zadań. Owocna współpraca pozwala nam zarekomendować Mecenasa Tomasza Wilińskiego jako rzetelnego i skutecznego prawnika.

 • Mirosław W.

  Polecam! Pan Konrad Jankowski bardzo mi pomógł w mojej sprawie, fachowa i szybka pomoc. Dobry kontakt, duże zaangażowanie, bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam.

 • Sprawy Rozwodowe

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

  Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Rojek ul. Puławska 12 lok. 3, 02 - 566 Warszawa // Kancelaria oferuje obsługę prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych, zapewniając kompleksową pomoc prawną. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszych klientów reprezentujemy zarówno na etapie przedsądowym, jak i na drodze postępowania sądowego. W imieniu Klientów uczestniczymy w negocjacjach, a także podpisujemy ugody sądowe. Obszar dotychczasowej praktyki zawodowej kancelarii koncentruje się głównie na prawie cywilnym (kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych). Ponadto Kancelaria specjalizuje się także w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, sprawach o odszkodowania, prawie ubezpieczeń gospodarczych oraz prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych. Obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę, rzetelność i skuteczność. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne. Zaufanie i satysfakcja klientów są naszym priorytetem. Kancelaria działa na terenie województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

 • Marzena J.

  Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

 • Kancelaria Rozwodowa

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki
  Kancelaria Prawna Lex-Consensus

  Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

Dołącz do naszych Adwokatów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Mariusz T.

  Współpraca naszej firmy z Panią Mecenas trwa od kilku lat i śmiało mogę polecić jej usługi w 100%. Profesjonalistka w każdym calu - rzetelna, zaangażowana, z dobrym podejściem do klienta. Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego oraz Jej doświadczenie w sprawach kontraktów budowlanych i spraw firmowych dają nam poczucie bezpieczeństwa. Poza tym Pani Mecenas jest skuteczna zarówno w sprawach sądowych (również pracowniczych) jaki i w negocjacjach, o czym nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Dziękuję w imieniu własnym i całego zespołu.

 • Adwokat od Rozwodu

  • Warszawa
  • Adwokat Mateusz Jachimczyk Kancelaria Adwokacka
  Małgorzata G.

  Polecam usługi Pana Mecenasa, klient stuprocentowo zaopiekowany od początku do końca trwania czynności prawnych. Pełen profesjonalizm!

 • Ela S.

  Współpraca z Panem Ernestem to czysta przyjemność. Takich adwokatów powinno być więcej!!! Miła atmosfera podczas spotkań w kancelarii, rzetelne podejście do problemu. Pozytywne zakończenie sprawy solidnie wypracowane. Prawnik Godny polecenia!!! Dziękuję za miłą współpracę.

 • Prawnik od Rozwodu

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawnicza Adwokaci i Radcowie Prawni
  PPHU Ada Nowicka

  Od kilkunastu lat korzystamy z usług kancelarii w zakresie obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego. W tej kancelarii są specjaliści wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, każdy ma swoja specjalizacje, nie jak w innych kancelariach, że wszyscy przyjmują i prowadzą wszelkie sprawy... My uważamy, że jak ktoś się zna na wszystkim to się zna na niczym.... Dlatego polecamy ta kancelarię. Ada Nowicka PPHU.

 • Jesteśmy Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych: sprawy rozwodowe, podział majątku wspólnego, dochodzenie alimentów, jak również w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dzieckiem. Mamy duże doświadczenie w sprawach w zakresie prawa spadkowego,prowadziliśmy z sukcesem sprawy o podział majątku spadkowego, odrzucenie spadku w imieniu małoletnego, uchylenia się od skutków niezłożenia ośwaidczenia o odrzuceniu spadku w terminie. Obsługujemy naszych Klientów w pełnym zakresie pomocy prawnej na etapie przedsądowym i sądowym. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski, obsługujemy również klientów mieszkających na stałe za granicą. Posiadamy duże dośwaidczenie w sprawach o ochronę praw konsumentów. Prowadzimy sprawy dotyczące zwrotu opłat likwidacyjnych z polisolokat jak również sprawy unieważnienia umów grupowego ubezpiecznia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK). Specjalizujemy się nadto w obszarze ochrony danych osobowych (RODO) przeprowadzamy audyt w zakresie ochrony danych osobowych, przygotowujemy procedury oraz niezbędną dokumentację, szkolimy pracwników w obszarze ochrony danych osobowych.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników lub kosztów konsultacji z adwokatem od rozwodów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a adwokaci z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Rozwód

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy s.c.

  Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy to ponad 15 lat doświadczenia w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i samorządowym, m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa karnego i karno – skarbowego, prawa handlowego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej a także sporów i postępowań sądowych.

 • Rozwód

  • Warszawa
  • LEGALITY | Adwokaci i Radcowie Prawni

  Zespół LEGALITY tworzą doświadczeni prawnicy, adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem. Nasi eksperci są cytowani w ogólnopolskiej prasie - między innymi w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, czy Gazecie Giełdy Parkiet. W 2018 roku LEGALITY zostało wyróżnione w plebiscycie ORŁY PRAWA. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami. Do prowadzonych spraw podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie - każdorazowo wyjaśniamy klientowi szanse i ryzyka związane z prowadzoną sprawą. Jesteśmy transparentni. Po zapoznaniu się ze sprawą przedstawiamy klientowi jasne warunki wynagrodzenia, a w zawartej umowie gwarantujemy, że nie ulegną one zmianie. Do prowadzonych spraw podchodzimy indywidualnie. Każdy klient LEGALITY otrzymuje usługę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasza skuteczność jest ponadprzeciętna. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Rozumiemy, że nasza responsywność jest równie ważna jak posiadane kompetencje.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Gierdal

  • Warszawa

  Działamy w branży od 2008 roku. Nasza specjalizacja obejmuje przede wszystkim prawo cywilne, prawo rodzinne (w tym rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, przysposobienie), a nadto prawo karne, windykację należności, odszkodowania komunikacyjne oraz kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Swoje usługi oferujemy na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi zarówno na podstawie stałej współpracy jak też indywidualnych zleceń. Przy realizacji powierzonych nam zadań wyróżniamy się dużym zaangażowaniem, starannością i pełnym profesjonalizmem.

 • LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

  • Warszawa
  Z Serca Natury sp. z o.o.

  Korzystałem z usług LUMINE i jestem Bardzo Zadowolony. Pani Mariola bardzo wnikliwie i profesjonalnie podchodzi do spraw. Polecam i z pewnością jeszcze będę korzystał z Usług tej Kancelarii.

 • Rozwód

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adw. Ada Chmielewska - Ciż i Wspólnicy
  Kinga s.

  Bardzo profesjonalne podejście, szeroki zakres spraw. Pani Mecenas to wyjątkowa osoba pod każdym względem. Jest empatyczna i profesjonalna zarazem. Ma bardzo dobre rozeznanie w zawiłościach prawnych. Szybko kojarzy fakty i łączy zdarzenia. Jest komunikatywna i zawsze zaangażowana, a przy tym "ludzka". To bardzo dobry prawnik! Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADW. ADA CHMIELEWSKA-CIŻ I WSPÓLNICY.

 • Kancelaria Prawna GrawaLex

  • Warszawa
  Barbara D.

  Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

 • Mediatorzy

  • Warszawa
  • KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT
  Olga B.

  Polecam. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Poza tym, to rozsądny i bardzo konkretny człowiek.

 • Prawnik od Rozwodu

  • Warszawa
  • Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz
  Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

  Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

  • Warszawa
  Katarzyna O.

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Augustyniak z siedzibą w Warszawie zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm oraz osób fizycznych. Zlecając prowadzenie sprawy naszej Kancelarii, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, wysoki poziom świadczonych usług oraz indywidualne podejście do przedstawianego problemu prawnego. Działalność zawodowa Kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów, opinii prawnych oraz reprezentowanie w postępowaniu sądowym. Kancelaria świadczy usługi w następujących dziedzinach prawa: - Prawo cywilne - Prawo rodzinne i opiekuńcze - Prawo spadkowe - Prawo pracy - Prawo karne - Prawo administracyjne - Prawo gospodarcze i handlowe Adwokat Katarzyna Maria Augustyniak ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Opinie i porady na temat konsultacji z adwokatem od rozwodów

Jeśli interesują Cię opinie na temat konsultacji adwokata od rozwodów i kancelarii prawnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • LFS ADWOKACI RADCOWIE PRAWNI SOBOLAK I PARTNERZY SP. P.

  • Warszawa

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

 • Piotr Tański (radca prawny)

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2011. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. Nasza firma realizuje prawo cywilne, umowy, odszkodowania. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

 • Kancelaria Radcy Prawnego PRELEX Katarzyna Pawlonka-Jurczyk

  • Warszawa
  Magdalena M.

  Pani Katarzyna jest profesjonalnym, a przy tym bardzo przyjaźnie nastawionym do klienta radcą prawnym, do którego zgłosiłam się po pomoc w sprawie trwającej już kilka miesięcy. Spodziewałam się problemów ze strony przeciwnej, a dzięki Pani Katarzynie sprawa została zaskakująco szybko i pomyślnie zakończona. Polecam z całego serca- warto skorzystać z pomocy prawnej, a Pani Katarzyna jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Kancelaria Rozwodowa

  • Warszawa
  • IPrawnicy

  IPrawnicy to prężnie działająca firmą prawnicza która dzięki bogatemu zespołowi prawników jest w stanie zapewnić fachową pomoc ze wszystkich gałęzi prawa. To co Nas charakteryzuje to rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Wyznajemy zasadę, iż KAŻDMY MA PRAWO DO FACHOWEJ OPIEKI PRAWNEJ. Dbaj o swoje życie, Twoimi problemami prawnymi zajmą się iPrawnicy.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Grabowska

  • Warszawa
  Barbara P.

  Wyjątkowo skuteczna pani adwokat Anna Grabowska. Profesjonalna i mocno zaangażowana. Nie wysyła aplikantów na sprawy sądowe i sama reprezentuje w sądzie. Można jej powierzyć sprawę i spokojnie czekać na wynik. Niczego nie przeoczy i wykorzystuje wszystkie możliwości prawne. Polecam -jest najlepsza!

 • Kancelaria Adwokacka Elżbieta Kozłowska

  • Warszawa

  Nasza firma realizuje prawo rodzinne - rozwody, przysposobienie, alimenty, kontakty z dzieckiem. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2004. Teren działania firmy to Warszawa i okolice. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski

  • Warszawa
  Paweł S.

  Pan Adam to wspaniały adwokat i prawnik. Wyciągnął mnie z karnej sprawy, gdy już nie miałem nadziei na cokolwiek. Dziękuję i polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT ADAM ZABORSKI.

 • Mediator

  • Warszawa
  • Aleksander Olender

  Jestem aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym (w kontraktach, prawie procesowym, prawie rodzinnym i spadkowym), prawie gospodarczym (w tym obsłudze spółek prawa handlowego), prawie pracy. Doradzam również w zakresie prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Na co dzień współpracuję z kancelarią radcowsko-adwokacką w Warszawie.

 • Mediator

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Pyszkowska
  Maria G.

  Pani Katarzyna udzieliła mi porady prawnej w sprawie karnej rozpoznawanej w Szwecji. Wykazała się przede wszystkim szybkością i profesjonalizmem, ponieważ porada była udzielana w sobotę i niedzielę, z uwagi na zatrzymanie w piątek. Polecam!

 • adwokat Michał Karbownik

  • Warszawa
  Mariusz G.

  Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pana Adwokata Michała Karbownika, który sprawnie reprezentował mnie w pomyślnie dla mojego syna i dla mnie przeprowadzonych postępowaniach sądowych o ograniczenie władzy rodzicielskiej matki, ustanowienie miejsca zamieszkania syna przy mnie i uzyskanie alimentów na dziecko od matki. Podkreślić należy, że Pan Mecenas zawsze na pierwszym miejscu stawia interesy i potrzeby dziecka oraz w sposób bardzo elastyczny wielokrotnie udzielał mi pomocy prawnej również w relacjach ze Szkołą Podstawową syna i wielu innych trudnych sytuacjach rodzinnych.

 • Kancelaria Prawna Gołębiewski

  • Warszawa

  Świadczymy usługi na rynku od 2017. Nasza firma obsługuje prawo cywilne. Nasze usługi świadczymy w Warszawie, województwie mazowieckim. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

 • Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

  • Warszawa

  Kancelaria Adwokacka mieszcząca się na warszawskiej Saskiej Kępie oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego i karnego. Reprezentujemy Klientów przed Sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym jak również przed Prokuraturami, komornikami i innymi instytucjami państwowymi lub prywatnymi. W ramach naszych usług oferujemy doraźną pomoc prawną jak również stałą obsługę w zależności od potrzeb Klienta.

 • Sprawy Alimentacyjne

  • Warszawa
  • Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska
  Marian K.

  Pani Mecenas profesjonalnie zajęła się moją sprawą, a przede wszystkim wykazała zrozumienie potrzeb klienta

 • Adwokat od Rozwodu

  • Warszawa
  • LEXAN Doradztwo Prawne
  Paweł K.

  Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

 • Kancelaria Rozwodowa

  • Warszawa
  • KANCELARIA ADWOKACKA

  Zakres naszego działania to prawo rodzinne, karne i gospodarcze. Realizujemy prace od 2018. Firma obsługuje województwa mazowieckie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Hanna S.

  Rozmowy z firmą Fluence Finance przebiegały sprawnie i satysfakcjonująco. Jestem pełna podziwu dla tempa działania przedstawiciela firmy, kontakt był za każdym razem błyskawiczny, wyjaśnienia udzielane wyczerpująco, dokładnie, zrozumiale dla laika w sprawach finansowych (a to ważne), a przy tym niepozbawione humoru i dowcipu. I własnie dlatego mogę tę firmę i jej pracownika polecić.

 • DRAKKAR

  • Warszawa
  Alan A.

  Inżynier Adam Ciecwierz zrealizował dla mnie kosztorys remontu. Zadanie zostało wykonane szybko i dokładnie z wyczuciem budowlańca. Na szczególna uwagę zasługuje wzorowy kontakt oraz profesjonalizm wykonania zadania.

 • Adwokat Rozwodowy

  • Warszawa
  • ROYAL CAPITAL Kancelaria Finansowa
  DF RENPOL

  Szybki kontakt i odpowiedź. Liczymy na owocną współpracę. Wstępnie nawiązany kontakt pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego rozwiązania na znalezienie oferty finansowania Klienta.

 • Prawnikonline24 Agata Alberska

  • Warszawa

  Jestem założycielem www.prawnikonline24.pl, posiadam wykształcenie wyższe, ukończoną aplikację radcowską w Warszawie, wieloletnie doświadczenie w pracy w kancelariach oraz dziale prawnym TVN S.A. Prawnikonline24 działa w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to prawo handlowe, prawo cywilne, prawo autorskie, na terenie całej Polski. Poprzez serwis prawnikonline24 mogą Państwo uzyskać poradę prawną od prawników specjalistów z danych dziedzin. Pomagamy również przy sporządzaniu pism prawnych, umów (w ramach stworzenia ich w całości a także w zakresie sprawdzenia ich poprawności, uzupełnienia). Wspomagamy w uzyskaniu pomocy w zakresie reprezentacji przed sądamu czy organami u najlepszych, sprawdzonych prawników. Serwis prawnikonline24 skierowany jest do osób fizycznych oraz firm. Oferujemy jednorazowe porady a także pomoc prawną w stałym miesięcznym abonamencie od 100 zł. brutto. Agata Alberska - prawnik, założyciel WWW.PRAWNIKONLINE24.PL

 • Mecenas Biznesu - Kancelaria Adwokacka

  • Warszawa

  Prowadzisz firmę? Wejdź na stronę: >> www.mecenasbiznesu.pl << i korzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy na temat prawnych aspektów prowadzenia biznesu. Chcesz dowiedzieć się jak zawrzeć umowę barterową? Sprawdź: www.mecenasbiznesu.pl/umowa-barterowa/ Ktoś naruszył Twoje prawo autorskie? Dowiedz się jaka odpowiedzialność mu grozi z tego tytułu! www.mecenasbiznesu.pl/naruszenie-praw-autorskich-odpowiedzialnosc-cywilna-i-karna/ Jak zawrzeć umowę? 10 zasad, które musi znać przedsiębiorca www.mecenasbiznesu.pl/jak-zawrzec-umowe-10-zasad/ Postępowanie nakazowe – jak odzyskać pieniądze bez rozprawy www.mecenasbiznesu.pl/postepowanie-nakazowe/ Dowiedz się jak wygląda opodatkowanie spółek osobowych i ich wspólników www.mecenasbiznesu.pl/opodatkowanie-spolek-osobowych-i-ich-wspolnikow/ Mecenas Biznesu jest jedną z nielicznych kancelarii świadczących usługi prawne wyłącznie dla przedsiębiorców. Obrana specjalizacja oraz duża praktyka w świadczeniu usług prawnych dotyczących szeroko pojętego biznesu umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz osiąganie pożądanych rezultatów przez Klientów, głównie firmy z branży handlowej, w tym e-commerce, technologicznej, modowej, agencje eventowe i reklamowe, firmy budowlane, usługowe i startupy. Jeżeli potrzebujesz: - opinii prawnej uwzględniającej ryzyko prawne i biznesowe; - wewnętrznej dokumentacji prawnej w firmie, projektów umów, regulaminów; - złożenia pozwu lub innego pisma procesowego, pisma do urzędu skarbowego lub innego organu administracji publicznej; - reprezentacji w sądzie; - pomocy lub zastępstwa w negocjacjach z kontrahentem; to dobrze trafiłeś!

 • Kancelaria Rozwodowa

  • Warszawa
  • Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

  Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla jest niewielkim, wyspecjalizowanym butikiem prawniczym obsługującym przede wszystkim sektor gospodarczy. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do przedsiębiorstw oraz jednostek administracji publicznej. Prawnicy kancelarii wspierają jej klientów przy negocjacji, tworzeniu i analizie wzorców umów, umów wdrożeniowych, licencyjnych i utrzymaniowych oraz doradzają w zakresie prawa handlowego, prawa własności intelektualnej oraz prawa prywatności. Specjalizują się także w prawie bankowym. Biorą również udział w audytach prawnych oraz procesach łączenia i restrukturyzacji spółek. Kancelaria pomaga również przy wszelkich transakcjach związanych z pozyskiwaniem finansowania działalności gospodarczej Radca prawny Stefan Cieśla, jest prawnikiem, menadżerem oraz wykładowcą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Prowadził wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, SGH oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych, projektów informatycznych, doradztwie związanym z prawną ochroną oprogramowania oraz w rozwiązywaniu sporów. Mecenas Cieśla jest również blisko związany z sektorem telekomunikacji oraz finansów.

 • Mediatorzy

  • Warszawa
  • Euro-Office Corporate Services, Paweł Wojciechowski

  Euro-Office Corporate Services to nowoczesne rozwiązanie dla Przedsiębiorców i Firm poszukujących Adresu Siedziby oraz Wyposażonych Pokoi Biurowych. Nasza Firma oferuje Państwu pełną gamę Usług Organizacyjnych pozwalających prowadzić działalność przy minimalnych kosztach i formalnościach związanych z prowadzeniem biura. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie usługi jak: - Wirtualne Biuro - Wynajem adresu siedziby - Instant Office - Obsługa Księgowa - Obsługa Prawna - Zakładanie i sprzedaż spółek

 • Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k.

  • Warszawa
  Mariusz P.

  Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

 • Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska

  • Warszawa
  Monika C.

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Merytorycznie, Konkretnie zajęła się moim rozwodem z byłą żoną. Całe szczęście sprawa nie toczyła się latami. To było szybkie cięcie.

 • Kancelaria radcy prawnego - radca prawny Agata Hatalska-Gorzki

  • Warszawa
  Anna B.

  Pani mecenas w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła mi, w jaki sposób najlepiej i najtaniej rozwiązać mój problem. Na bieżąco informowała mnie o postępach w sprawie. Z góry wiedziałam jakie koszty poniosę. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwie słucha. Polecam

 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

  • Warszawa
  Graf_Bud

  Walczymy o wykonanie wystawionej przez Sprzedającego gwarancji. Sprzedający udaje, że sprawy nie ma. Pan Mecenas cierpliwie nie pozwala Sprzedającemu zapomnieć o jego zobowiązaniach.

 • Adwokaci od Rozwodu

  • WARSZAWA
  • NBF
  AGNIESZKA J.

  Sprawa załatwiona szybko, warunki określone w przejrzysty sposób.Pozyskanie środków w 7 dni ze wszystkimi dokumentami.Usługa warta swojej ceny.Firma godna polecenia.

 • Adwokat od Rozwodu

  • Warszawa
  • Wirtualna Agencja Tłumaczeń - WAT -

  Tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia zwykłe. Tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, szeptane). Tłumaczenia stron www. Tłumaczenia dokumentów samochodowych i innych. Prowadzenie korespondencji w imieniu klienta. Obsługa konferencji. Teren- Cała Polska

 • Media Project Group

  • Warszawa
  Natalia R.

  Super pomoc, jestem wdzięczna za to, co dla mnie robicie. Prowadzicie porządne kampanie, w pełni dla mnie odpowiednie. Nie mam zastrzeżeń do Waszej pracy, a w przyszłości to chcę nawet wspólne działania rozwinąć, jeśli będzie taka możliwość. Dziękuję za wszystko.

 • FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

  • Warszawa

  Kancelaria Prawna FHF świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzi obsługę prawną firm. Stoimy na stanowisku, że profesjonalna usługa prawna nie musi być droga - nawet w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.