Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska

Warszawa

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem Absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Prawa Nowoczesnych Technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z renomowanymi warszawskimi kancelariami adwokackimi i radcowskimi. Obsługiwałam jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce oraz spółki prawa handlowego. Prowadziłam liczne sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy oraz prawa ubezpieczeniowego.
Od 2015 r. prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką.
Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców z branży internetowej, reklamowej, usług mobilnych, nowych technologii oraz sektora e-commerce.
Dodatkowo również prowadzę sprawy sądowe pomagając przedsiębiorcom i osobom fizycznym poprzez reprezentację przed sądami wszystkich instancji.
Jestem autorką artykułów z zakresu prawa pracy.
W roku 2020 dołączyłam do grona mentorek w programie akceleracyjnym kobiecych start-upów opartych na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych i naukowych, w ramach którego doradzałam w obszarach Prawa Nowoczesnych Technologii, Ochrony Danych Osobowych i Własności Intelektualnej. W roku 2020 zostałam Laureatką Plebiscytu Orły Prawa 2020.
Moja Kancelaria współpracuje z notariuszem i tłumaczem przysięgłym dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę prawną i pomóc im rozwiązać zagadnienia, z którymi się do nas zgłaszają.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Angelika  15 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szczerze polecam skorzystanie z usługi prawnej świadczonej przez kancelarię. Pani mecenas Karolina bardzo kompetentna, rzeczowa i zaangażowana w realizację zleconych spraw. Wszystkie (2) sprawy wygrane! 😊

Krzysztof M. 27 lutego 2023
opinia potwierdzona
Zlecenie na kompleksową obsługę prawną, mała firma, Warszawa
Pozytywna opinia

Pani Karolina jest zaangażowana i działa w kierunku pozytywnego zakończenia.

Maciej H. 20 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Karoliną to prawdziwa przyjemność. Pani Adwokat jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, ale przy tym jest sprawiedliwa i ludzka. Nie obiecuje, czegoś czego nie da się zrobić, ale to co mówi, zawsze jest zrobione na czas i na poziomie powyżej przeciętnej. Współpracę nawiązaliśmy przy okazji moich konfliktów z nierzetelnymi podwykonawcami i klientami. Wszystkie sprawy zostały wyprowadzone na prostą i w dodatku z klasą, której się w ogóle nie spodziewałem. Polecam serdecznie!

Tomasz U. 19 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo szybka i profesjonalna pomoc. Świetna komunikacja. Zgodnie z rada Pani Karoliny udało nam się rozwiązać sprawę bez konieczności wstąpienia na drogę sądowa. Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa

WWW

https://www.adwokatkarolinapolenska.pl/

Telefon

793 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Poleńska
Imię (pierwsze) KAROLINA
Drugie imię IWONA
Nazwisko POLEŃSKA
Data rozpoczęcia działalności 2015-08-05
NIP 6681885496
Regon 361900913

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00446
Poczta Warszawa
Ulica ul. Fabryczna
Numer nieruchomości 5

Kontakt

Email karolina.polenska@adwokatura.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-07-01
Data powstania 2015-06-30
Data rozpoczęcia działalności 2015-08-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.