Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Prawa Pracy - adwokat dr Michał Matuszak

Warszawa

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Prawa Pracy - adwokat dr Michał Matuszak świadczy usługi prawne bazując na wieloletnim doświadczeniu zawodowym oraz naukowym.

Reprezentuję klientów przed sądami wszystkich instancji, biorę udział w negocjacjach, mediacjach oraz prowadzę bieżącą obsługę przedsiębiorców - zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Człowiek jest w centrum mojego zainteresowania. To jego bezpieczeństwo, poczucie stabilności oraz zaufanie są moimi priorytetami. Moja kancelaria jest miejscem gdzie pasja łączy się z determinacją i ciężką pracą, poprzez które możliwe jest wspólne osiąganie zamierzonych celów.

O mnie:

Michał Matuszak jest adwokatem i doktorem nauk prawnych, adiunktem na Uniwersytecie Warszawskim, specjalistą z zakresu prawa pracy i sporów sądowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane w renomowanych warszawskich kancelariach. Specjalizuje się w problemach prawnych z zakresu prawa pracy. Od wielu lat reprezentuje klientów w bezprecedensowych sporach sądowych oraz doradza osobom fizycznym oraz prawnym w skomplikowanych stanach faktycznych. Prowadzi liczne szkolenia oraz konwersatoria. Ukończył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie, a następnie został wpisany na listę adwokatów czynnie wykonujących zawód.

Prowadził oraz współprowadził zajęcia dla studentów na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Łódzkim, Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz w Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej w Warszawie. Do realizowanej tematyki zajęć należały między innymi zagadnienia: prawa pracy, postępowania administracyjnego, postępowania karnego czy stosowania i wykładni prawa. Jest autorem licznych artykułów naukowych z zakresu prawa pracy, prawa sportowego oraz prelegentem na kilkunastu międzynarodowych oraz ogólnopolskich konferencjach naukowych.

Michał Matuszak ukończył w zaledwie cztery lata stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim, szkołę prawa amerykańskiego we współpracy z Chicago-Kent College of Law at Illinois Institute of Technology (2016) oraz studia podyplomowe: zarządzanie w sporcie - FIFA/CIES Sport Management Programme na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (2018) oraz studia podyplomowe: ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (2019). W 2020 roku Michał Matuszak obronił dysertację doktorską pod tytułem „Umowa o pracę sportową” przygotowaną w Katedrze Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wielokrotny stypendysta stypendiów rektora dla najlepszych studentów oraz doktorantów.

Członek Polskiej Sieci Naukowej Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego (Cooperante) oraz sekcji prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i sekcji prawa sportowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ekspert telewizyjny z zakresu prawa pracy (Pytanie na Śniadanie) oraz radiowy (Radio Nowy Świat czy Radio 357).

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania, Kanada, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

21 opinii

5 gwiazdek (21)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Daniel K. 6 lipca 2023
Pozytywna opinia

Prawnik bardzo kompetentny i skuteczny, sprawa wygrana. Polecam!

Justyna K. 21 maja 2022
Pozytywna opinia

Moja sprawa od samego początku była bardzo dobrze poprowadzona. Profesjonalizm, rzetelność, duża wiedza, jestem wdzięczna za pomoc, udało mi się uzyskać wysokie odszkodowanie od mojego byłego pracodawcy. Szczerze polecam.

Konrad J. 15 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Adwokat Matuszak pomógł mi w trudnej sprawie pracowniczej. Serdecznie polecam, duże zaangażowanie i wiedza, wyjątkowe umiejętności oratorskie na sali sądowej. Polecam.

Mateusz K. 13 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Z Panem Mecenasem współpracuję od dłuższego czasu w zakresie obsługi sporów pracowniczych w mojej firmie. Serdecznie polecam - dobry kontakt, wysoki poziom merytoryczny i duża skuteczność.

Krzysztof  17 marca 2022
Szukam reprezentacji w sprawie, przywrócenie do pracy, Warszawa
Pozytywna opinia

Profesjonalizm - i dbanie o klienta, Pilnowanie terminów - uzgadnianie wersji pozwu.

Michał N. 25 listopada 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria Adwokacka dr. Michała to najlepsza kancelaria zajmująca się prawem pracy w Warszawie z jaką dotychczas miałem okazję współpracować. Pan Mecenas pomógł mi przygotować pismo w sprawie, oraz reprezentował mnie w sądzie. Polecam!

Marcin N. 5 listopada 2021
Pozytywna opinia

Adwokat pomógł mi w mojej sprawie. Świetny kontakt, szybkość działania i skuteczność na sali sądowej. Polecam - dr. Michał to specjalista w swoich fachu.

Olga N. 31 października 2021
Pozytywna opinia

Adwokat dr. Michał to specjalista w swoim fachu. Wcześniej korzystałam z usług innych adwokatów, ale dopiero u Pana Michała znalazłam zrozumienie i zaproponowanie odpowiedniego sposobu działania, który zadziałał. W pełni polecam.

Ewa B. 19 października 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria specjalizuje się w sprawach pracowniczych. Wysoki poziom usług, dbałość o szczegóły, dobry kontakt. Pan Mecenas jest wyjątkowym ekspertem i dobrym adwokatem, który uzyskał dla mnie korzystne rozstrzygnięcie w sądzie. Szczerze polecam.

Anna K. 9 października 2021
Pozytywna opinia

Pan Mecenas pomógł mi w mojej trudnej sprawie. Doradził mi w sposób kompleksowy. Pan Mecenas jest osobą niezwykle opanowaną, przyjazną - z bardzo dobrym kontaktem. Serdecznie polecam.

Irena O. 23 września 2021
Pozytywna opinia

Mecenas Michał jest doskonałym ekspertem z zakresu prawa pracy, bardzo profesjonalnie przedstawił rozwiązanie w mojej sprawie. Natychmiastowa reakcja, rzetelność, empatia, spokój, życzliwość, dostępność, komunikatywność, szeroki zakres wiedzy i wyjątkowe podejście do klienta to tylko kilka atutów, które świadczą o wysokim poziomie świadczonych usług. Czuję się zaopiekowania przez fachowca o wysokiej kulturze osobistej i z pasją wykonującego swój bardzo trudny zawód. Panie Mecenasie bardzo dziękuję.

Andrzej L. 5 lipca 2021
Pozytywna opinia

Pan Mecenas pomógł mi w trudnej i skomplikowanej sprawie rodzinnej. Polecam - szybki kontakt, wysoka kultura osobista i duża wiedza.

Bartosz L. 24 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Pan Mecenas dba o swoich klientów. W mojej sprawie rodzinnej pomógł mi się odnaleźć, zaproponował najlepszy wariant strategii i konsekwentnie wcielał go w życie przed sądem. Polecam!

Danuta R. 30 maja 2021
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, uczciwe stawki oraz należyte prowadzenie mojej sprawy. Jestem zadowolona z usługi.

Maciej K. 28 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Mecenas Michał jest nie tylko świetnym adwokatem, ale również doktorem nauk prawnych, który ma szeroką wiedzę i który skutecznie doradził mi w moim problemie. Polecam!

Jadwiga N. 16 maja 2021
Pozytywna opinia

Adwokat dr Michał Matuszak prowadzi moją sprawę sądową. Doceniam jego wsparcie w tym trudnym dla mnie okresie, a szczególności jego opanowanie i profesjonalizm na sali sądowej. Jestem zadowolona z wyboru.

Waldemar G. 12 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Mecenas Matuszak z sukcesem poprowadził moją sprawę trudną sprawę karną, która zakończyła się dla mnie sukcesem. W jego codziennej pracy widać doświadczenie naukowe zebrane podczas pracy na uczelniach wyższych. Polecam.

Magda A. 18 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Pan Adwokat dr Michał Matuszak to człowiek bardzo kompetentny, pomocny, kontaktowy oraz przesympatyczny. Kiedy zaczęła się nasza współpraca, wiedziałam, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która potrafi dokładnie poradzić sobie z każdym moim problemem oraz pytaniem. Cała współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

Agnieszka W. 18 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Pan adw. dr Michał Matuszak, pomimo młodego wieku, jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie, wykazując się przy prowadzonej sprawie oraz w toku postępowania sądowego obszerną wiedzą oraz doświadczeniem. Z czystym sumieniem mogę polecić oferowane przez Pana Mecenasa usługi. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Jego Kancelarii Adwokackiej !

Anna D. 18 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna pomoc i obsługa prawna, oparta na merytoryce, rzetelności, zaangażowaniu, i wysokiej kulturze osobistej. Udzielona pomoc jest konkretna i skuteczna. Zdecydowanie źródło rzetelnego i pełnego wsparcia!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Prawa Pracy - adwokat dr Michał Matuszak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Prawo cywilne - prowadzenie sprawy sądowej

Polska - Warszawa

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych i arbitrażowych zarówno na rzecz osób fizycznych, jak również na rzecz osób prawnych oraz podmiotów publicznych. Każdą powierzoną sprawę traktujemy indywidualnie dopasowując do niej odpowiednią strategie procesową. Zajmujemy się reprezentacją przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, p...

Rozwiń

Prawo pracy - prowadzenie sprawy sądowej

Polska - Warszawa

Michał Matuszak jest adwokatem i doktorem nauk prawnych. Tytuł doktora uzyskał na podstawie pracy doktorskiej - Umowa o pracę sportową, która została przygotowana w Katedrze Prawa Pracy Uniwersytetu Łódzkiego. Jest autorem kilkunastu artykułów z zakresu prawa pracy oraz wielokrotnym prelegentem na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach z z...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Aleja Solidarności 117, 818, 00-140 Warszawa

WWW

www.matuszaklegal.pl

Telefon

698 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Adwokacka dr Michał Matuszak
Imię (pierwsze) MICHAŁ
Drugie imię JACEK
Nazwisko MATUSZAK
Data rozpoczęcia działalności 2016-11-02
NIP 6182155041
Regon 365653050

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00140
Poczta Warszawa
Ulica Aleja "Solidarności"
Numer nieruchomości 117
Numer lokalu 818

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-10-17
Data powstania 2016-10-17
Data rozpoczęcia działalności 2016-11-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6910Z DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Przeważające PKD
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.