Adwokat Płock - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Płocku, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Płock - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Płocku w 2023 r. wybranych z 70 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1545 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Adwokat Płock
Promowany

Adwokat Płock

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka
Andrzej Gabarczyk

Przede wszystkim chciałem podziękować za udzieloną pomoc i zaangażowanie. Wszystkim szukającym adwokata z prawdziwego zdarzenia polecam Panią Magdę. Miałem już wiele spraw prowadzonych przez różnych mecenasów, ale sprawy w większości były prowadzone chaotycznie czasami wręcz na moją niekorzyść. Pani Mecenas pomogła mi dokończyć te nieudolnie prowadzone sprawy przez poprzednich adwokatów i wywalczyć wygraną. GORĄCO POLECAM!!!

Iza null

Bardzo szybka reakcja, merytoryczne informacje, dobry kontakt, sprawa obrała pomyślny obrót, a ponadto Pani Adwokat jest naprawdę miłą osobą - zaakceptowała nawet w swojej kancelarii obecność mojego kotka cierpiącego na rozwolnienie. Tolerancja na medal!

5.0 (9 opinii)
Wszystkie firmy
Kancelaria Adwokacka - Prawo Rodzinne Płock
best badge
Andrzej Gabarczyk

Przede wszystkim chciałem podziękować za udzieloną pomoc i zaangażowanie. Wszystkim szukającym adwokata z prawdziwego zdarzenia polecam Panią Magdę. Miałem już wiele spraw prowadzonych przez różnych mecenasów, ale sprawy w większości były prowadzone chaotycznie czasami wręcz na moją niekorzyść. Pani Mecenas pomogła mi dokończyć te nieudolnie prowadzone sprawy przez poprzednich adwokatów i wywalczyć wygraną. GORĄCO POLECAM!!!

Iza null

Bardzo szybka reakcja, merytoryczne informacje, dobry kontakt, sprawa obrała pomyślny obrót, a ponadto Pani Adwokat jest naprawdę miłą osobą - zaakceptowała nawet w swojej kancelarii obecność mojego kotka cierpiącego na rozwolnienie. Tolerancja na medal!

5.0 (9 opinii)
GRUPA PRAWNA Kancelaria Radców Prawnych s.c. Katarzyna Przymęcka, Jakub Piotr Przymęcki - Porady Prawne Olsztyn
best badge
Ewa Rawska

Pan Jakub udzielił mi kompleksowej porady na podstawie przekazanych informacji. Procesjonalne podejście, rzeczywista chęć pomocy, uprzejmość. Polecam.

Martyna Dończyk

Pan Jakub udzielil mi bardzo dokladnej porady dot. mojej sprawy. To czlowiek z duza wiedza i przede wszystkim pelen empatii w stosunku do tematu naszej rozm. . Goraco polecam.

Ewa Krasnowska

1 . Szybki kontakt 2. Profesjonalizm i dogłębna znajomość prawa pracy 3.Sympatyczny,pełen zrozumienia kontakt osobisty 4.Umiejętność wyjaśniania prawnych zawiłości 5.Dotrzymywanie terminów Podziękowania dla Pana Jakuba Przymęckiego. Współpraca z Panem była bezstresowa i konkretna

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Pachniewska - Kancelaria Adwokacka Płock
best badge
Iwona Stefaniak

Wszystko, Pani Katarzyna jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Wszystkie kwestie prawne zostały szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, pisma profesjonalnie napisane. Komunikacja była bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione pozytywnie - mogę z czystym sumieniem polecić.

Paweł Wiśniewski

Skorzystałem z porady prawnej, podczas której Pani Mecenas wyjaśniła mi wszystkie zawiłości prawne. Obecnie Pani Adwokat reprezentuje mnie w sądzie i nasza współpraca układa się bardzo dobrze, polecam tego adwokata.

5.0 (4 opinie)
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANGELIKA RACZKOWSKA - Prawo Rodzinne Płock
best badge
Hanna Malinowska

Zdecydowanie polecam. Pani Angelika to miła i empatyczna osoba. Do mojej sprawy Pani Mecenas podeszła z pełnym profesjonalizmem. Jeszcze raz dziekuje pieknie za pomoc

Alicja Witowska

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas. Bardzo profesjonalne podejście. Pani Mecenas w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyła wszystkie wątpliwości. Polecam każdemu! Dziękuję za poświęcony czas!

5.0 (3 opinie)
avatar icon best badge
Karolina M.

Otrzymana pomoc i obsługa profesjonalna, bez zastrzeżeń.

5.0 (2 opinie)
Marcin Kołecki radca prawny - Porady Prawne Płock
best badge
Damian K.

Profesjonalizm w swoim fachu polecam serdecznie

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Antonina Ogonowska - Porady Prawne Płock
best badge
Iza Nowak

Serdecznie dziękuję pani mecenas Antoninie Ogonowskiej - Szałajskiej za poprowadzenie wzorowo mojej sprawy w odnalezieniu mojego uprowadzonego dziecka do Pakistanu. Dziękuje za tak wielkie zaangażowanie w sprawach prawnych, ale również za wsparcie psychiczne. Jest pani profesjonalna w wykonywaniu swojej pracy. Dziękuję bardzo, a moja wdzięczność do pani mecenas pozostanie już na całe życie w moim sercu. Dziękuję wraz z rodziną ♥️

Sylwia Klobukowska

Polecam Pani Antonina bardzo pomogła mi w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie w Sądzie Rejonowym śluzy fachową poradą. Polecam jestem bardzo zadowolona z pomocy Kancelarii Pani Antoniny. Pozdrawiam panią Antoninę.

Urszula Ambroziak

Podobał mi się profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki współpracy udało mi się uporządkować trudne sprawy rodzinne i zawodowe szybko, skutecznie i satysfakcjonująco.

5.0 (11 opinii)
Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska - Prawo Rodzinne Warszawa
best badge
Joanna Jurczak

Szczerze polecam usługi tej kancelarii: mec. Ewa jest rzeczowa, kompetentna i zaangażowana w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o mec. Adrian. Polecam!

Joanna Jurczak

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

Lena Zakrzewska

Wspaniała obsługa, Pan Mecenas Wasiołek ma zupełnie inne podejscie do klientów , doradzi i poradzi.Uważam gdy bym wczesniej skorzystałam z usług Pana Mecenasa inaczej wszystkie sprawy by się potoczyły. Polecam kancelarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.0 (9 opinii)
avatar icon best badge
Krzysztof K.

Super merytorycznie, szybko, profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)

Więcej Adwokatów z Płocka

Kancelaria Prawna AgresLex - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka Płock

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Gajewicz - Kancelaria Adwokacka Kutno

Kancelaria Adwokacka

 • Kutno
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Gajewicz
Jacek Jaworski

Polecam Panią Adwokat. Bardzo Energiczna a zarazem sympatyczna Mecenas, która zagłębia się w sprawy i w sposób znaczny dąży do pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy. Polecam.

Agnieszka Komorowska

Serdecznie polecam Panią Mecenas. Dzięki zaangażowaniu i pomocy Pani Mecenas udało mi się uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy. Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę prawną, a do tego jest osobą przesympatyczną.

5.0 (2 opinie)
UK LEGAL Kancelarie Radców Prawnych Mateusz Kuśmirek i Emilia Urbaniak-Kuśmirek - Kancelaria Adwokacka Sochaczew

Kancelaria Adwokacka

 • Sochaczew
 • UK LEGAL Kancelarie Radców Prawnych Mateusz Kuśmirek i
Joanna Kuźmińska

Pan Mecenas Mateusz to osoba godna polecenia podczas zajmowania się sprawą wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponadto gdy pojawiał się kolejny problem chętnie służył pomocą. Kontakt z Panem Mecenasem bez problemów, bardzo miła atmosfera, odpowiedzi na pytania były wyczerpujące, jednym słowem - rewelacja. Polecam gorąco.

Daniel Chadzynski

Kancelaria zapewniła wygraną sprawę zaległych należności. Zawsze do dyspozycji, szybkie reakcje na pisma i dążenie do jak najszybszego rozwiązania sprawy.

5.0 (3 opinie)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Kancelaria Adwokacka Jędrzejów
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Grzymkowska - Adwokat Warszawa
Marta Jastrzebska

Choć to tylko rozmowa telefoniczna była bardzo konkretna i na temat. Odpowiedzi z pełnym profesjonalizmem, Pani adwokat bardzo miła i otwarta na każde sugestie.

Paweł Gołębiowski

Polecam panią Aleksandrę warto mieć prawnika by nie zostać kozłem ofiarnym Dajcie człowieka a paragraf znajdziemy przykre ale prawdziwe. Człowiek czale życie może uczciwie pracować a i tak mieć jakieś problemy wtedy warto skontaktować się z prawnikem Pani Aleksandra bardzo pomogła. Polecam

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Adwokatów w Płocku

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Płocka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

AB LEX Kancelaria Prawna - Kancelaria Adwokacka Brzesko
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik - Adwokat Toruń

20 lat doświadczenia w branży prawnej mówi samo za siebie. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin tj. psychologowie, psychiatrzy, geodeci, detektywi, pośrednicy nieruchomości, biegli rzeczoznawcy, prawnicy z innych sektorów i specjalizacji, prawnicy polskojęzyczni za granicą - pozwala na obsługę i pomoc w bardzo szerokim zakresie usług. Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik to pozytywnie postrzegana marka działająca na rynku usług prawnych darzona zaufaniem. Działamy od lat także w dziedzinie promowania usług prawnych i świadczymy usługi prawne on-line. Główne działy prawa w jakich się specjalizujemy to: nieruchomości, spadki, wspólnoty mieszkaniowe, rozwody, podziały majątku, zasiedzenia,

Małgorzata Łukasik Kancelaria Radcy Prawnego - Adwokat Warszawa
Sławomir Mazonik

Jestem bardzo zadowolonym klientem, który korzystał z usług świadczonych przez Panią Mecenas Małgorzatę Łukasik i wdzięczny, że po długich poszukiwaniach oraz wcześniejszych doświadczeniach trafiłem na osobę w pełni zaangażowaną, profesjonalną, empatyczną oraz skuteczną, z dużą wiedzą prawniczą oraz mądrością życiową. Polecam każdemu poszukującemu wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas przyczyniła się do zakończenia trwającej alienacji rodzicielskiej oraz pomogła w sprawie o wydłużenie kontaktów z dzieckiem. Dodam, że rzadko kogokolwiek polecam i rekomenduje, ale jeśli to czynię to tylko osoby świadczące usługi na najwyższym poziomie tak jak Pani Mecenas Małgorzata Łukasik. Dziękuje bardzo za dotychczasową współpracę !

Malgorzata Marek

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam udało mi się otrzymać odszkodowanie za wózek zniszczony przez spółdzielnię. Pani Małgorzata jest bardzo konkretną, a jednocześnie miła osobą. Dostałam także zasób wiedzy potrzebny mi w tematach związanych z kwestiami prawa rodzinnego. Co warto według mnie podkreśli-pani Małgorzata swoją konsultacją wsparła bardzo ważny cel charytywny bo zbiórkę na leczenie chorego maluszka.

Jarosław Grządka

P. Małgorzata jest profesjonalnym adwokatem z ogromną wiedzą w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego. Jest zawsze przygotowana do rozmowy, nie wprowadza w błąd, a jak czegoś nie wie na CITO, to wraca z wiedzą, po jej weryfikacji. Jak na ten zawód, posiada przede wszystkim empatię, której wielu brakuje. W interesie klienta odradza dążenie do "konfliktów", ale do ich załagodzenia, przez co oszczędza środki finansowe klientów. Gorąco polecam usługi p. Małgorzaty.

5.0 (14 opinii)
Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Kraków

Porady Prawne Płock

 • Kraków
 • Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Szukając porad prawnych natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego nia ma konkurentów. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

5.0 (2 opinie)
Edyta Popowska Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Płock

Porady Prawne

 • Płock
 • Edyta Popowska Kancelaria Radcy Prawnego
Dominika Koncewicz

Pełen profesjonalizm, bardzo rzeczowa porada, oraz dbałość o klienta. Potrafi słuchać i walczyć do końca z oczekiwanym skutkiem. Co dla mnie również było bardzo ważne w tak trudnej sytuacji to życzliwość i cierpliwość. Z całym sercem polecam!

Janina Adamczyk

Bardzo wysoko oceniam pracę Pani Mecenas Edyty. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, duża dyspozycyjność (w moim przypadku online oraz telefoniczna), skuteczna pomoc. Polecam.

Anna Żabka

Profesjonalne podejście do klienta, jakość usług na najwyższym poziomie, Pani mecenas bardzo miła i życzliwa, sprawa załatwiona zgodnie z planem, polecam z czystym sumieniem

5.0 (17 opinii)

Jakie są koszty adwokackie w Płocku?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Płocku? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Płocku. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Płocka same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota - Prawo Rodzinne Płock

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota

 • Płock
Bartłomiej P.

Pan Jacek był bardzo zaangażowany i profesjonalnie reprezentował mnie przed sądem, sprawa została wygrana. Z całym szacunkiem polecam.

5.0 (2 opinie)
ADWOKAT KAMIL FLATOW - KANCELARIA ADWOKACKA PŁOCK - Porady Prawne Płock

ADWOKAT KAMIL FLATOW - KANCELARIA ADWOKACKA PŁOCK

 • Płock
Krzysztof Z.

Polecam. Naprawdę dobra kancelaria adwokacka w Płocku.

5.0 (1 opinia)
Radca prawny Ewelina Sarwińska-Przemyłska - Adwokat Płock

Adwokat

 • Płock
 • Radca prawny Ewelina Sarwińska-Przemyłska
Justyna Wróblewska

Pani Adwokat bardzo zaangażowała się w sprawę, była bardzo ludzka i wyrozumiała. Na bieżąco informowała, co dzieje się w sprawie i bardzo pilnowała wszystkich terminów. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie, jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie, oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresującą i nieprzyjemną sprawę. Serdecznie polecam współprace z panią Eweliną.

Sylwia Krakowska

Bardzo polecam Panią Ewelinę. Pani Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem, oraz pełnym profesjonalizmem. Dzięki Pani Ewelinie moja sprawa zakończyła się sukcesem. Polecam serdecznie!

Wieslawa Bialkowska

Fachowosc, kontaktowoac, skutecznosc. Pani Mecenas, dzialala w moim przypadku, z urzedu, szybko i profesjonalnie poprowadzila moja sprawe o upadlosc konsumencka. Jestem jej niezmiernie wdzieczna i bardzo polecam!

5.0 (28 opinii)
Kancelaria Adwokacka Panek - Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria Adwokacka Panek

 • Płock
Anna P.

Bardzo polecam. Pozytywny mecenas, wszystko tłumaczy zrozumiałym językiem. Udało nam się wybrać z panem Pankiem sprawę, mimo że inny adwokaci skazywali nas na przegraną. Polecam z całego serca, na pewno wrócimy

5.0 (3 opinie)
Adwokat Przemysław Mieczykowski - Kancelaria Adwokacka w Płocku - Adwokat Płock

Adwokat Przemysław Mieczykowski - Kancelaria Adwokacka w Płocku

 • Płock
Paweł Jakubczyk

Pan mecenas reprezentował mnie w sprawie karnej. Żona przy rozwodzie złożyła na mnie donos, w którym opisała niestworzone rzeczy. Sprawa została słusznie umorzona

Michał Jurkowski

Pan mecenas ma bardzo dużą wiedzę informatyczną. Byłem pokrzywdzonym w sprawie oszustwa internetowego. Pan mecenas bardzo dobrze poprowadził sprawę, oszust został wykryty, dostałem też odszkodowanie.

Jerzy J

Polecam w sprawach karnych. Bronił mnie w sprawie kierowania po alkoholu. Nie wierzcie nigdy wynikom z alkomatów! To jest pic na wodę fotomontaż.

5.0 (11 opinii)
Kancelaria Szczygielscy - Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria Adwokacka

 • Płock
 • Kancelaria Szczygielscy

Kancelaria adwokacka z terenu Płocka to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Adwokacka Michał Mirski Adwokat - Prawo Rodzinne Płock
Maria K.

Miły, a zarazem bardzo konkretny, inteligentny adwokat o bardzo dużej wiedzy. Jest wyraźnie wszechstronny poradził sobie z moja niezwykle skomplikowana sprawa dotycząca nieruchomości odziedziczonej w spadku. Uczciwy i wytrwały nie rzuca trudnych przypadków. Bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka - Adwokat Płock

Adwokat

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka

Szukasz kancelarii adwokackiej do wykonania Twojego zlecenia w konkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka to adwokaci właśnie dla Ciebie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow - Adwokat Płock

Adwokat

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamil Flatow to prężnie rozwijająca się firma prawnicza świadcząca usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w prowadzeniu spraw rodzinnych (rozwody, alimenty, sprawy opiekuńcze), spraw cywilnych, spadkowych, lecz także prowadzimy sprawy karne czy administracyjne. Nasza Kancelaria obsługuje Klientów na terenie całego kraju w tym zwłaszcza na terenie województwa mazowieckiego przez nasze biura w Warszawie i Płocku. Zapraszam do skorzystania z usług naszej Kancelarii, Adwokat Kamil Flatow.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka - adw. Marcin Policiewicz

 • Płock

Kancelarię adwokacką prowadzę od 01 stycznia 2009 roku. Wcześniej ukończyłem aplikację sądową, przez okres blisko trzech lat pracowałem w Sądzie Okręgowym w Płocku na stanowisku asystenta sędziego. W zakresie prowadzonej od ponad trzech lat działalności korzystam z wiedzy i bogatego doświadczenia osób prowadzących kancelarię adwokacką od początku lat 90 - tych, a wcześniej działających w ramach zespołu adwokackiego oraz mających doświadczenie sędziowskie - adw. Pawła i Barbary Policiewicz. W szczególności zajmuje się prowadzeniem spraw cywilnych, tj. spraw rozwodowych, o podział majątku, spraw rodzinnych w zakresie alimentów, kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej itp, spraw odszkodowawczych z tytułu wypadków komunikacyjnych,

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Płocku

Jeśli szukasz Adwokatów w Płocku, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Płocka na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
avatar icon

Adwokat

 • Kostrogaj
 • Kancelaria Adwokacka Witold Grzegorczyk

Sprawdź firmę Kancelaria Adwokacka Witold Grzegorczyk jeśli szukasz adwokatów oferujących swoje usługi na terenie Płocka i w okolicy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek

 • Płock

Każdy, kto poszukuje porad prawnych winien już teraz zgłosić się do Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Ziandarska-Brojek i poznać atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Kancelaria Adwokacka Marta Lisiecka - Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria Adwokacka

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka Marta Lisiecka

Gdy potrzebujesz kancelarii adwokackiej to wykorzystaj doświadczenie Kancelaria Adwokacka Marta Lisiecka. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Regina Biliniewicz-Terebus

 • Płock

Kancelaria adwokacka z miejscowości Płock to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie branżowe. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Kancelaria Podatkowa Pomorski - Prawo Rodzinne Płock

Kancelaria Podatkowa Pomorski

 • Płock

Pracownicy Kancelaria Podatkowa Pomorski to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Paszko - Kancelaria Adwokacka Płock

Kancelaria Adwokacka

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Paszko

Kancelaria Adwokacka z Płocka należy do adwokat Ewy Paszko. Tu klienci mogą korzystać z usług doradztwa prawnego, a także poprosić o reprezentację przed sądami oraz organami państwowymi i samorządowymi. Kancelaria zapewnia pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, ubezpieczeń społecznych i pracy. Niesie pomoc w sprawach dotyczących prawa karnego, wykroczeń, administracyjnego, gospodarczego oraz handlowego. Oferowane usługi: - prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - prawo karne, prawa wykroczeń - prawo administracyjne - prawo gospodarcze i handlowe

avatar icon

P.W. Littenmann-Project

 • Płock

Podjęcie decyzji o wyborze porad prawnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z P.W. Littenmann-Project doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mikro-Finanse Sp. z o.o. - Prawo Rodzinne Płock

Mikro-Finanse Sp. z o.o.

 • Płock

Zawodowcy z Mikro-Finanse Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

avatar icon

Kot Kiciński sa

 • Płock

Prawo rodzinne to najważniejszy temat dla kancelarii adwokackiej - są prawdziwymi ekspertami w fachu adwokata. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Eliza Błaszkiewicz - Kancelaria Adwokacka Płock

Poszukujesz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie? Kancelaria Adwokacka Eliza Błaszkiewicz to gwarant takiej oferty. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Falkiewicz - Prawo Rodzinne Płock

Znakomici pracownicy firmy Kancelaria Adwokacka Małgorzata Falkiewicz spełnią Państwa oczekiwania odnośnie prawa rodzinnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

avatar icon

Adwokat

 • Płock
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Piotrowski

Jeśli poszukujesz świetnej współpracy to eksperci z Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Piotrowski są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

avatar icon

Arni557

 • Płock

Takiej propozycji porad prawnych szybko nie znajdziesz na terenie Płocka, więc jeśli poszukujesz porad prawnych to koniecznie sprawdź Arni557. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

avatar icon

Adwokat

 • Gostynin
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Liberadzka

Szukasz kancelarii adwokackiej do zrealizowania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Kancelaria Adwokacka Adwokat Maja Liberadzka to adwokaci właśnie dla Ciebie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bieńkowska - Prawo Rodzinne Żychlin

Prawo Rodzinne Płock

 • Żychlin
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bieńkowska

Osoby z Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bieńkowska to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Centrum Obsługi Prawnej IURISTA Sp.z o.o Sp.k - Porady Prawne Kutno

Centrum Obsługi Prawnej IURISTA Sp.z o.o Sp.k

 • Kutno
Justyna Wiśniewska

Z Centrum Obsługi Prawnej IURISTA współpracujemy od kilku lat. Zlecamy do obsługi sprawy gospodarcze, sprawy pracownicze oraz windykację należności. Za każdym razem usługa wykonana jest w należytym porządku, w wysokiej jakości pracy oraz z dochowaniem umówionych terminów. Doradztwo w zakresie prawnym jest na najwyższym poziomie. Polecam!

Agnieszka Bilickakrakowiak

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna ze wspaniałym podejściem do klienta. Nasza firma współpracuje z Centrum Obsługi Prawnej Iurista już od wielu lat i z ogromną przyjemnością polecam wszystkim usługi tej kancelarii. Rzetelność, profesjonalizm oraz skuteczność w działaniu to właśnie Iurista.

Łukasz Kowalski

Rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie. Bez ściemy, bez naciągania na kasę, jak powiedzieli tak zrobili, miła obsługa, łatwy kontakt. Polecam wszystkim z problemami prawnymi i życiowymi.

5.0 (15 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Chrząstek - Prawo Rodzinne Kutno

Prawo Rodzinne

 • Kutno
 • Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Chrząstek

Jako radca prawny zapewniam kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie całego kraju. Oferuję Państwu sprawne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Zakres usług mojej Kancelarii obejmuje w szczególności: - reprezentację klienta w toku postępowania sądowego, egzekucyjnego, sądowo-administracyjnego, jak i administracyjnego przed wszelkimi organami oraz urzędami, - sporządzania pism procesowych, - sporządzania opinii prawnych, - udzielania porad prawnych, - analizy zgromadzonej dokumentacji, Zajmuję się prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem spadkowym, prawem karnym, prawem administracyjnym, prawem gospodarczym, prawem handlowym oraz prawem pracy. Zapewniam szybki kontakt.

Kancelaria adwokacka Anna Walczak - Porady Prawne Włocławek

Porady Prawne

 • Włocławek
 • Kancelaria adwokacka Anna Walczak

Wybranie porad prawnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Kancelaria adwokacka Anna Walczak posłużą radą i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy prawnego Przemysław Podlewski - Kancelaria Adwokacka Włocławek

Kancelaria Radcy prawnego Przemysław Podlewski

 • Włocławek
Robert Dębczyński

Współpracujemy z Kancelarią od kilku lat. Pan Przemysław Podlewski prowadzi nasze sprawy firmowe jak i doradza nam w kwestiach prawnych prywatnych-osobistych. To czym wyróżnia się Kancelaria Pana Przemka z pewnością jest to fachowa wiedza prawna i indywidualne podejście do klienta, a w zasadzie do każdej powierzanej sprawy. W tej Kancelarii nie ma mowy o rutynie zawodowej i chodzeniu na skróty każda sprawa traktowana jest szczególnie. Stawiamy na wysoką jakość obsługi i skuteczność w działaniu. Dlatego serdecznie polecamy usługi Kancelarii Pana Przemysława Podlewskiego - Prezes Zarządu Alvor Sp. z o.o. Robert Dębczyński.

Julia Koprowicz

Pan Przemysław to osoba której można powierzyć w 100 procentach swoje problemy prawne. Moja sprawa wydawała się przegrana na starcie, a jednak dzięki pomocy pana Przemysława jest wygrana za co serdecznie dziękuję!

Joanna Malinowska

Polecam pomoc prawną Pana Mecenasa Przemysława Podlewskiego. Pomógł mi w mojej sprawie, która była beznadziejna, a jednak udało się ją wygrać. Jeszcze raz polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam.

5.0 (10 opinii)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Płock, Ludwikowo, Brwilno, Maszewo, Liszyno, Bielino, Kostrogaj, Dzierzązna, Maszewo duże, Rydzyno, Borowiczki-Pieńki, Nowe gulczewo, Nowe trzepowo.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?