Adwokat Kalisz - Najlepsi w 2023

Najlepsi Adwokaci w Kaliszu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Adwokat Kalisz - ranking Najlepsi 2023

Szukasz porady adwokata? Oto ranking Kancelarii adwokackich w Kaliszu w 2023 r. wybranych z 72 zarejestrowanych firm. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.97 na podstawie 2211 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Adwokat Kalisz
best badge
Grazyna R.

Rzeczowa i kompetentna pomoc, polecam bardzo.

5.0 (3 opinie)
Doradztwo Prawne i Mediacja - Porady Prawne Kalisz
best badge
Zbigniew Wolicki

Mediacja przebiegła w miłej atmosferze. Niepotrzebne było zakładanie sprawy w sądzie, po podpisaniu ugody po kilku dniach otrzymałem postanowienie o jej zatwierdzeniu. Szczerze polecam Panią Natalię jako mediatora, oraz jako prawnika.

Robert Michalak

Chciałbym serdecznie podziękować Pani prawnik za bardzo profesjonalne doradztwo i prowadzenie sprawy rozwodowej. Wiedza Pani pomogła mi przejść przez rozwód bardzo spokojnie i bez problemów których jest bardzo dużo kiedy dwoje ludzi postanawia rozstać się po wielu latach wspólnego życia.

5.0 (3 opinie)
avatar icon best badge

Realizujemy prace od 2016. Nasz obszar działania to Kalisz. Główny zakres naszej działalności to prawo cywilne i karne. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawna Meritum Katarzyna Jaskuła - Kancelaria Adwokacka Poznań
best badge
Andrzej Kucofaj

Z Wielka przyjemnością polecam KANCELARIE PRAWNA VIS LEGIS PANI KATARZYNY JASKULY za pełen profesjonalizm,zaangażowanie,podjęcia się sprawy w trybie natychmiastowym w jasny sposób określając warunki współpracy jak i finansów .JEDYNA Kancelaria,która po szybkim zapoznaniu się w sprawie,zapewniła mnie ze nie ma sytuacji bez wyjścia w tle innych kancelarii które przeważnie stwierdzały „NIE DA SIĘ NIC Z TYM ZROBIĆ” Z czystym sumieniem polecam Kancelarie Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła. DIEKUJE WAM

Dawid S.

Kancelaria pani Katarzyny zajmuje się moją sprawa od ponad roku. W tym czasie brak jakichkolwiek zastrzeżeń - otrzymuję na bieżąco fachową pomoc oraz porady. Skuteczne działania oraz profesjonalne prowadzenie wytyczonych założeń doskonale charakteryzują pracę Kancelarii. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam każdemu Kancelarię Vis Legis.

Marta Kopiczko

Pani Kasia jest bardzo odpowiedzialna i bardzo wszystko bardzo tłumaczy ze zwykły człowiek jest w stanie zrozumieć wszystko. Pani Kasia jest bardzo miła i ma bardzo dobre podejście do klienta. Pani Kasia działa szybko i profesjonalnie, jest w stałym kontakcie z klientem co jest bardzo ważne. Polecam z czystym sumieniem.

4.75 (114 opinii)
Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy - Adwokat Wrocław
best badge
Katarzyna Kłak

Jestem niezmiernie zadowolona z współpracy z kancelarią. Przede wszystkim pieniądze zostały odzyskane, trwało to dłużej niż myślałam ale miała na to wpływ biurokracja, niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Otrzymałam niezwłoczną odpowiedz na wszystkie moje pytania, byłam informowana na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja sprawa. Serdecznie wszystkim polecam Kancelarię GetLaw Bielawski & Partnerzy.

Agnieszka Stasik

Mimo trudnej sprawy (dłużnik za granicą i nieznany adres) Kancelaria dotarła do dłużnika i w krótkim czasie skłoniła go do współpracy. Efektem jest realne rozpoczęcie spłaty zobowiązania. Wszystko to potwierdza, że Kancelaria GetLaw Bielawski & Partnerzy działa nie tylko profesjonalnie, ale i skutecznie. Szybki kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi. Pan Bielawski skutecznie oferuje pomoc w odzyskaniu długu. Polecam tę kancelarię.

Jacek Golanowski

Kancelaria GetlLaw skutecznie odzyskała nasze wierzytelności, co było dla nas najważniejsze. Na podkreślenie zasługuje jeszcze bardzo dobra komunikacja z przedstawicielem kancelarii, który raportował nam wykonane procedury windykacyjne i informował o przewidywanych dalszych procedurach i ewentualnych kosztach z nimi związanych. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i z przekonaniem polecamy tę kancelarię.

4.91 (43 opinie)
avatar icon best badge
Ganna Sarkis

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona reprezentowała moje interesy w sądzie. Usługi wykonywane są profesjonalnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, prawnik bardzo pomocny, kontaktowy. Jestem obywatelką Ukrainy i pomimo bariery językowej otrzymałam bardzo profesjonalną pomoc prawną i wsparcie, a także pomoc w doborze tłumacza do złożenia w sądzie niezbędnych dokumentów. W okresie Covid-19 zorganizowano dla mnie przesłuchanie online. Dzięki temu czułam się bezpiecznie, zaoszczędziłam też pieniądze na podróż z Irlandii do Polski i z powrotem. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy i z czystym sercem polecam wszystkim.

Izabela Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Pomogła w sposób bardzo profesjonalny przejść przez rozwód transgraniczny. Rozprawa zorganizowana w trybie online. Świetny Kontakt telefoniczny i mailowy, zawsze szybka reakcja na sytuację, duże wsparcie i profesjonalna pomoc. Klient czuje się tu dobrze zaopiekowany. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Szczerze polecam tą kancelarię!

Jarosław Szulc

Kancelarię prawna Pani Iwona z którą współpracuje już ponad 2 lata i jestem mega zadowolony. Pani Iwona podchodzi do spraw indywidualnie całym zaangażowaniem. Potrafi bezbłędnie pisać sprzeciwy rozmawiać windykatorami i różnymi firmami windykacyjnymi. W rozprawach sądowych potrafi przedłożyć argumenty które świadczą, że firmy windykacyjne nie potrafią pokazać skąd te kwoty są lub je udowodnić. Rewelacyjnie prowadzi rozmowę z sędzia który ma dana sprawę. Takie sprawy mam wiele i je prowadzi Pani Iwona jestem zadowolony bo sam bym nie dał rady tych spraw wygrywać w sadzie. Tę kancelarie prawna polecam całym sercem, ponieważ współpraca z Ta kancelaria jest nie naganna. Panią Iwoną będę bardzo długo współpracował bo innej radcy prawnej nie znajdę nigdzie.

5.0 (38 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski - Kancelaria Adwokacka Wrocław
best badge
Marcin Paja

Jako firma korzystająca z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski Jesteśmy w pełni zadowoleni, kancelaria wykonująca usługi dla naszej firmy jest w pełni zaangażowana w realizację swoich działań. Atutem Kancelarii Pana Tomasza Bielawskiego jest dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta i preferowaną formą współpracy oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań najkorzystniejszych dla konkretnej sytuacji.

Jakub Małolepszy

Bardzo profesjonalna podejście do sprawy. To co wyróżnia Kancelarie Adwokacką Adwokat Tomasz Bielawski to fakt, że reakcja na przedstawiony problem prawny jest wręcz natychmiastowa. W krótkim czasie udało się wyjaśnić całą sytuację i rozwiązać problem. Serdecznie polecam korzystanie z usług Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

Jakub Małolepszy

Serdecznie polecam usługi Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski. Po zgłoszeniu problemu prawnego został on w trybie natychmiastowym omówiony oraz od razu zostało mi zaproponowane konkretne działanie. Z czystym sumieniem mogę polecić obsługę prawną Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bielawski.

5.0 (23 opinie)
avatar icon best badge
Kamila B.

Miła i profesjonalna obsługa pan mecenas spokojnie wytłumaczył mi wszelkie aspekty sprawy. Atrakcyjne warunki finansowe.cieszę się że pan mecenas zajął się moją sprawą

5.0 (2 opinie)
KANCELARIA ADWOKACKA MARTYNA TYRAKOWSKA - Kancelaria Adwokacka Kalisz
best badge
Lidia Ś.

Pani Mecenas bardzo rzeczową i uczciwa. Polecam

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Kornacki - Adwokat Kalisz
best badge
Elżbieta G.

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, polecam. Mi i mojemu synowi pomógł w trudnej sprawie.

5.0 (1 opinia)

Więcej Adwokatów z Kalisza

Kancelaria Adwokacka dr Grzegorz Grupa i Partnerzy - Adwokat Poznań

Adwokat Kalisz

 • Poznań
 • Kancelaria Adwokacka dr Grzegorz Grupa i Partnerzy
Oskar Wieczyk

Mecenas Grupa to świetny fachowiec. Pomógł mi przebrnąć przez proces karny, w którym inne kancelarie nie dawały mi większych szans na wygraną. Tymczasem pan Grzegorz tak poprowadził postępowanie, że po ponad 2 latach walki zostałem prawomocnie uniewinniony. Jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił. W pewnym sensie uratował mi życie i plany na przyszłość. Każdemu życzę takiego obrońcy.

Joanna Spychalska

Po włączeniu zapytania do sieci dostałam błyskawiczną reakcję poprzez połączenie telefoniczne. Rozmowa miała charakter rzeczowy i też jednocześnie zrozumiały, na tyle, aby wysnuć konkluzję z tej rozmowy. Wspaniała obsługa. Polecam.

5.0 (2 opinie)
AB LEX Kancelaria Prawna - Adwokat Brzesko

Adwokat

 • Brzesko
 • AB LEX Kancelaria Prawna
Mikołaj Piech

Polecam Kancelarię AB LEX pod każdym względem. Skorzystałem z usługi i jestem bardzo zadowolony! Pan Adam poprowadził moje odwołanie odnośnie zaniżonej szkody po stłuczce. Przekazałem potrzebne dokumenty i wyżej wymieniony, Pan Adam zajął się wszystkim od początku do końca! Gdyby się dało, to dałbym ocenę 10 gwiazdek. Polecam raz jeszcze!

Adam Zygmunt

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Oleszczuk Patryk

Pełen profesjonalizm i niesamowita skuteczność po ich interwencji ubezpieczyciel wypłacił 70% pierwotnej kwoty odszkodowania. Sprawa wciąż nie zamknięta i przedstawiono mi informację, iż są bardzo realne szanse na jeszcze większą dopłatę od strony ubezpieczyciela. Szczerze polecam tą kancelarię!

5.0 (35 opinii)
Niemiecka kancelaria adwokacka JHB.LEGAL - Kancelaria Adwokacka Legnica

Kancelaria Adwokacka Kalisz

 • Legnica
 • Niemiecka kancelaria adwokacka JHB.LEGAL

Kancelaria adwokacka z miejscowości Kalisz to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie branżowe. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska ) - Adwokat Jędrzejów

Adwokat

 • Jędrzejów
 • KANCELARIA GOCAL - Prawnik / Mediator ( cała Polska )
Kasia wójcik

Dzięki tej kancelarii rozwód który dla każdego jest strasznym wydarzeniem przebiegł szybko I konkretnie. Mediacje Kancelarii Gocal przebiegły z moim byłym mężem bez większych awantur I łez.

Jolanta Bąk

Polecam. Kwota, którą wywalczyli dla mnie za błąd medyczny przerosła moje wyobrażenie, nie zdawałam sobie sprawy z tego że mogę wygrać ze szpitalem a tu taka niespodzianka. Zgrana ekipa ludzie z ogromną wiedzą.

Szymon Niewiadomski

Kancelaria i ludzie tam pracujący naprawdę zasługują na opinię super mega miłych i pomocnych, a przede wszystkim znających się na swojej pracy specjalistów, za co z całego serca dziękuje wam za pomoc w bardzo ekspresowym tempie i ze 100% skutecznością. Pozdrawiam.

5.0 (7 opinii)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Marciniak - Kancelaria Adwokacka Kalisz

Trafny wybór kancelarii adwokackiej nie jest łatwy, dlatego warto zainteresować się Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Marciniak - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Dołącz do naszych Adwokatów w Kaliszu

Działasz na rynku jako Adwokat i szukasz nowych Klientów z Kalisza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Walczak - Adwokat Poznań
Włodzimierz Dziedzic

Kompetencja, profesjonalizm, znajomość przepisów i procedur to słowa, które jako pierwsze przychodzą mi na myśl w odniesieniu do Pani Mecenas. Kolejne to wysoka kultura osobista, etyka, zaangażowanie, dogłębne analizowanie wszystkich aspektów spraw i analiza szans oraz ryzyk. Olbrzymią zaletą jest stała współpraca, w tym przygotowanie zasad działania, w szczególności umów tak, aby w razie sporu mieć prawo i argumenty po swojej stronie. Na przestrzeni kilkunastu lat uzyskałem skuteczną pomoc w sprawach gospodarczych w uzyskaniu zapłaty za wykonane usługi, ochronie przed pozwem za rzekome naruszenie dobrego imienia spółki, obronie przed niesłuszną egzekucją komorniczą, uzyskanie od ZUS zasiłków chorobowych wraz z dużymi odsetkami, ale także, za co jestem najbardziej wdzięczny, pomoc w walce o dobro moich dzieci.

Aleksandra Traczyk

Korzystaliśmy z pomocy przy opracowaniu umowy najmu okazjonalnego. Dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy, dokładne zapoznanie się z tematem, rzetelność i zaangażowanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Kancelaria Prawna AgresLex - Kancelaria Adwokacka Białystok

Kancelaria Adwokacka

 • Białystok
 • Kancelaria Prawna AgresLex
Eleonora Juchniewicz

Szybkość działania ale przede wszystkim rzetelnosc i profesjonalizm biura OBSŁUGI, do którego aż chce się przyjść, bo tam pracownicy nie tylko są bardzo mili, ale też bardzo pomocni,wszystko tłumaczą przejrzyście i z empayią do LUDZI. A zatem polecam WSZYSTKIM. Najważniejsze jest to, że mają przystępne ceny dla każdego.

Edmund Wasilewski

Zwróciłem się do kancelarii ze zleceniem sporządzenia pisma sądowego. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymałem cenne wskazówki i pomoc, której oczekiwałem. Polecam.

Daria Bąk

Bardzo profesjonalny prawnik. Podszedł do mojej sprawy poważnie. Doradził mi, podjął szybko odpowiednie działania. Bezproblemowy kontakt z kancelarią.

5.0 (26 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Cichecka - Kancelaria Adwokacka Kalisz

Kancelaria Adwokacka

 • Kalisz
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Cichecka
Marta M

Pani Ewelina to osoba w 100% godna zaufania. Rzetelnie wykonuje swoja prace, a efekty są zadowalające. Cieszę się ze trafiłam akurat do tej kancelarii. Polecam !

Ania Chojnacka

Pani Radca prowadziła kilka moich spraw. To przemiła osoba, pełna profesjonalizmu, i godna zaufania. Polecam tę Kancelaria każdemu kto znalazł się w sytuacji gdy potrzeba fachowej i sprawniej pomocy prawnej, 10/10. Dziękuję Pani Ewelino.

5.0 (5 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk - Kancelaria Adwokacka Kalisz

Kancelaria Adwokacka

 • Kalisz
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną usługę kancelarii adwokackiej. Specjaliści z Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk przeanalizują i całościowo wykonają zadanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (5 opinii)
Certus Partner - Adwokat Kalisz

Adwokat

 • Kalisz
 • Certus Partner
Łukasz Maciejewski

Świetna kancelaria, godna zaufania, bardzo dobry kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. W każdej chwili służą pomocą i fachową poradą, jasno przedstawiając dostępne rozwiązania. Dobrze znają sytuacje rynku lokalnego. Wysoka skuteczność za rozsądne stawki. Polecam

Agata Żółtaszek

Nasza współpraca z firmą trwa bardzo długo, jesteśmy zadowoleni ze współpracy, polecam każdemu miłe podejście do klienta cenimy sobie profesjonalizm i zaangażowanie w zlecenia rzetelnie i sprawnie wykonuje swoją prace.

Agata Żółtaszek

Współpracuje z tą firmom wiele lat. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonaliści z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług i polecam każdemu.

5.0 (34 opinie)

Jakie są koszty adwokackie w Kaliszu?

Chcesz poznać ceny adwokatów w Kaliszu? Koszty adwokatów będą różne w zależności od zakresu działań realizowanych przez adwokatów, takich jak reprezentacja klienta, doradztwo prawne, czy przygotowywanie pism, a także lokalnych cen w Kaliszu. Aby porównać rzeczywiste wyceny usług adwokackich, złóż krótkie zapytanie ofertowe na Oferteo, a kancelarie adwokackie z Kalisza same prześlą Ci oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?
avatar icon

Adwokat

 • Kalisz
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Wąsowska

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu ukończyłam w 2009r. Do czasu uzyskania tytułu zawodowego radcy prawnego odbywałam praktykę w kancelariach radców prawnych we Wrocławiu, Legnicy oraz w Kaliszu, a od 2010r. wykonuję zawód radcy prawnego w ramach prowadzonej Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Kaliszu. Udzielam wsparcia w sprawach dotyczących prawa nieruchomości (dział spadku z nieruchomościami, zasiedzenia, służebności, umowy najmu, dzierżawy, uaktualnienie księgi wieczystej), prawa autorskiego i praw pokrewnych,, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa konsumenckiego. Reprezentuję Klientów w sprawach związanych z dochodzeniem

avatar icon

Kancelaria Adwokacka CONSENSUS CIVILIS

 • Kalisz

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że poszukujesz od wielu dni? Kancelaria Adwokacka CONSENSUS CIVILIS może zakończyć Twój problem. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

avatar icon

Kancelaria Adwokacka

 • Kalisz
 • Kancelaria Adwokacka Marta Bielan

Kancelaria adwokacka z terenu Kalisza to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Daniel Krysztoforski Kancelaria Radcy Prawnego - Porady Prawne Kalisz

Porady Prawne Kalisz

 • Kalisz
 • Daniel Krysztoforski Kancelaria Radcy Prawnego

Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Świadcząc nasze usługi zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu : - prawa cywilnego - prawa spółek handlowych - prawa pracy - prawa karnego Kancelaria łączy profesjonalne doradztwo ze zrozumieniem potrzeb biznesowych swoich Klientów.

Kancelaria adwokacka Andrzej Bielewicz - Porady Prawne Kalisz

Porady Prawne

 • Kalisz
 • Kancelaria adwokacka Andrzej Bielewicz

Wybranie porad prawnych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kancelaria adwokacka Andrzej Bielewicz poradzą Ci i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sprawach sądowych, sporządzenie pism i wiele innych to standardowy obszar działania tego prawnika.

avatar icon

Alicja Inglink

 • Kalisz

Celny wybór kancelarii adwokackiej jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się Alicja Inglink - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

avatar icon

Porady Prawne

 • Kalisz
 • Kancelaria Adwokacka Ewelina Raszewska - Solarz

Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Nasza specjalność to rozwody, alimenty, odszkodowania, windykacja, na terenie Kalisz, Ostrów Wlkp.,Konin, Turek, Koło.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalski - Adwokat Kalisz

Adwokat

 • Kalisz
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalski

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalski zatrudnia adwokatów - nieprzeciętne kwalifikacje i doświadczenie to ich atuty. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

avatar icon

Porady Prawne

 • KALISZ
 • BFP GENERAR

Nadal nie znalazłeś porad prawnych, chociaż poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? BFP GENERAR może być Twoim rozwiązaniem. Profesjonalne konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, prowadzenie spraw sądowych, przygotowanie wniosków i wiele innych to typowy pakiet usług dla tego adwokata.

avatar icon

Porady Prawne

 • Kalisz
 • N.SDiK@wp.pl

Lepszej propozycji porad prawnych prędko nie znajdziesz na terenie Kalisza, więc jeśli poszukujesz porad prawnych to od razu zobacz N.SDiKwp.pl. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Opinie i porady dotyczące adwokatów w Kaliszu

Jeśli szukasz Adwokatów w Kaliszu, sprawdź opinie poprzednich klientów, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Prawnicy cieszący się najwyższymi ocenami służą fachową wiedzą i doświadczeniem. Udzielą wartościowych porad dotyczących sporów cywilnych, kwestii związanych z prawem pracy, obrony w sprawach karnych i wielu innych dziedzin. Uwzględnią przy tym Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Już teraz wyślij bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie do Specjalistów od prawniczych usług doradczych z Kalisza na Oferteo, porównaj oceny i wybierz najlepszego wykonawcę. To prosty i wygodny sposób na uzyskanie wartościowych porad.

Proszę o wycenę
avatar icon

Adwokat

 • Kalisz
 • Kancelaria Adwokacka

Sprawdź Kancelaria Adwokacka jeśli szukasz adwokatów działających na terenie Kalisza i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Gałczyńska

 • Kotlin

Znalezienie porad prawnych może być skomplikowane, ale Kancelaria Radcy Prawnego Maria Gałczyńska na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego produktu. Świetne porady prawne w szerokim zakresie, pomoc w sądzie, sporządzenie dokumentacji to standardowy pakiet usług tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski - Prawo Rodzinne Jarocin

Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski

 • Jarocin

Osoby z Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od prawa rodzinnego. Skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Adwokat i Obrońca Wojskowy Dariusz Gulcz - Kancelaria Adwokacka Jarocin

Adwokat i Obrońca Wojskowy Dariusz Gulcz

 • Jarocin
Piotr M.

Bardzo profesjonalna obsługa Pana Adwokata, wysokie zaangażowanie i bardzo ciepłym pełnym szacunku podejściem, kultura osobista, niezwykła charyzmą i empatia mogą i gwarantują sukces.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Prawno Dochodzeniowa Ultima Ratio Sp. z o. o. - Porady Prawne Jarocin

Kancelaria Prawno Dochodzeniowa Ultima Ratio Sp. z o. o.

 • Jarocin
Jad D.

Kancelaria Ultima Ratio bardzo rzetelnie podeszła do prowadzenia sprawy, na bieżąco aktualnie informuje klienta o danym etapie prowadzenia sprawy. Szczegółowo opracowywane są pisma, kierowane do odpowiednich organów. Wybierając Kancelarię Prawno Dochodzeniową Ultima Ratio kierowaliśmy się pozytywnymi opiniami byłych klientów i mam nadzieję, że to jest i będzie bardzo dobry wybór, na chwile obecna polecamy choć sprawa nasza jeszcze jest w toku postępowania!

5.0 (10 opinii)
Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski - Adwokat JAROCIN wielkopolski

Adwokat

 • JAROCIN wielkopolski
 • Kancelaria Adwokacka Janusz Roszewski
Karolina Smolarek

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo sympatyczna konkretna osoba o wielkim sercu do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Pomógł Nam w nie jednej bardzo trudnej sytuacji dzięki Panu Januszowi Roszewskiemu sprawy zakończyły się dla nas pozytywnie .Polecam wszystkim Mecenasa Janusza Roszewskiego w 100%Obecnie z usług kancelarii adwokackiej korzysta moja siostra wszystkie pisma procesowe wysyłane na czas kontakt z adwokatem o każdej godzinie polecam !

Oleksandr Bosenko

Ślicznie dziękuję panu Januszu za jego rozumienie, wsparcie i pomoc obcokrajowcom w różnych sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w całym kraju! Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Ziółkowska

 • Ostrów Wielkopolski

Zawodowcy z Kancelaria Radcy Prawnego Monika Ziółkowska to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży prawa rodzinnego. Biegłe konsultacje prawnicze w zakresie prawa cywilnego, reprezentacja w sądzie, przygotowanie pism i wniosków i wiele innych to typowy obszar działania dla tego prawnika. Z nim nie przegrasz.

avatar icon

Kancelaria Radcy Prawnego Szymon Zimniak

 • Ostrów Wielkopolski

Doradztwo prawne w pełnym zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy. Biegła znajomość języka niemieckiego w tym prawniczego pozwalająca na pełną obsługę klienta w języku niemieckim. Ponad 5 letnie doświadczenie w usługach prawnych w tym pełna obsługa prawna firm niemieckich.

avatar icon

Adwokat

 • Ostrów Wielkopolski
 • Brak

Planujesz wybrać sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Brak jest na to skuteczną metodą. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Ludwiczak - Kancelaria Adwokacka Ostrów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Ludwiczak

 • Ostrów Wielkopolski

Kancelaria adwokacka z miejscowości Kalisz to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie branżowe. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj - Kancelaria Adwokacka Słupca

DIKE Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Anna Sobieraj

 • Słupca
Bartosz K.

Niezwykle profesjonalne i miłe podejście do klienta.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Kruk - Kasprzyk - Adwokat Zduny

Adwokat

 • Zduny
 • Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Kruk - Kasprzyk
Kinga Bereś

Bardzo profesjonalne i skrupulatne podejście do mojej sprawy, idealny kontakt, bardzo duża cierpliwość, dokumentacja procesowa przygotowana w najdrobniejszych szczegółach, super opanowanie i reprezentowanie mnie przed sądem, dopilnowanie wszelkich aspektów sprawy i terminów, ostatecznie wygrana sprawa. Nigdy wcześniej nie miałam żadnego doświadczenia przed sądem, a dzięki Pani Roksanie udało mi się przez to przebrnąć. Gorąco polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Adwokat!

Liliana Szurgot

Bardzo fachowa oraz rzetelna obsługa prawna, Pani Mecenas jest bardzo dokładna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam, dodatkowy plus za łatwość nawiązywania kontaktu, Pani Mecenas na bieżąco informuje o przebiegu sprawy i jego możliwych następstwach.

Magdalena Seweryn

Polecam Panią Prawnik Roksanę Kruk, szybko, rzetelnie. Można jej polecić każdą nawet bardzo skomplikowaną sprawę, do każdego tematu prawnego podchodzi bardzo indywidualnie.

5.0 (12 opinii)
Kancelaria Radcy Prawnego Hanna Paluszkiewicz - Adwokat Września

Kancelaria Radcy Prawnego Hanna Paluszkiewicz

 • Września
Robert C.

Uzyskałem poradę prawną w siedzibie kancelarii w Poznaniu. Jestem zadowolony z pomocy, w tym z udzielonych informacji na temat obowiązującej mnie umowy.

Marta Myks

Serdecznie polecam, kancelaria reprezentowała mnie w sprawie rodzinnej, w sposób rzeczowy, konkretny i z sukcesem. Jestem zadowolona, bo na każdym etapie sprawy wiedziałam, co będzie dalej, a Panie Mecenas są niezwykle empatyczne i wspierające.

5.0 (2 opinie)
Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański s.c. - Prawo Rodzinne Września

Prawo Rodzinne Kalisz

 • Września
 • Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański s.c.

Nasza kancelaria adwokacka współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. To tutaj można znaleźć adwokata specjalizującego się np. w prawie pracy, prawie handlowym, prawie nieruchomości. Prowadzimy również mediacje cywilne i gospodarcze, podczas których staramy się osiągnąć konsensus decyzyjny, korzystny dla obu stron sporu. Nasze usługi obejmują też pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Z wyczuciem i chłodnym spojrzeniem na sytuację pomagamy rozwiązać oraz przeprowadzić do końca sprawy spadkowe, rozwodowe czy związane z podziałem majątku bądź opieką nad dzieckiem. Udzielamy profesjonalnych porad prawnych, sporządzamy potrzebne dokumenty, a także reprezentujemy swoich Klientów w sądach. Jeśli więc szukają

Kancelaria Radcy Prawnego Olga Kołakowska - Adwokat Konin

Kancelaria Radcy Prawnego Olga Kołakowska

 • Konin
Piotr P.

Posiada umiejętności oraz zaangażowanie w sprawie i temacie prowadzi praktycznie od razu aktywnie co skutkuje natychmiastowo i przynosi pozytywny efekt należy tak trzymać dziękuję, polecam pozdrawiam.

5.0 (4 opinie)
Kancelaria Adwokacka - Rita Miling - Prawo Rodzinne Konin

Kancelaria Adwokacka - Rita Miling

 • Konin

Kancelaria Adwokacka Rita Miling mająca swą siedzibę w Koninie świadczy profesjonalne usługi z zakresu takich dziedzin prawa jak: prawo karne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze prawo gospodarcze oraz prawo administracyjne. Współpraca z kancelarią upoważnia do korzystania ze świadczonej pomocy oraz doradztwa prawnego przed organami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi na terenie całego kraju. Kancelaria Prawna w Koninie adwokat Rity Miling współpracuje fachowcami, takimi jak m.in. rzeczoznawcy majątkowy, komornicy, notariusze oraz agencje detektywistyczne.

M. Jucyk, M. Majewski Kancelaria Radców Prawnych s.c. - Porady Prawne Konin

M. Jucyk, M. Majewski Kancelaria Radców Prawnych s.c.

 • Konin
Stanisław K.

Bardzo miła, fachowa obsługa samej kancelarii jak i oddziału z podkarpacia.

5.0 (1 opinia)
Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ślesiński - Prawo Rodzinne Konin

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ślesiński

 • Konin

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to Prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze. Windykacja długów., na terenie Konin.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze - Porady Prawne Konin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze

 • Konin

Wciąż nie znalazłeś porad prawnych, pomimo że próbujesz znaleźć od kilku tygodni? Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Klauze może zakończyć Twój problem. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak - Kancelaria Adwokacka Konin

Kancelaria Adwokacka

 • Konin
 • Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak

Szukasz kancelarii adwokackiej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Kancelaria Adwokacka Kamil Szymczak w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (8 opinii)
Ranking Adwokatów obejmuje również takie miejscowości jak: Kalisz, Pruszków, Otorowo, Wojciechówka, Biskupice, Niedźwiady, Warszówka, Pólko, Pawłówek, Czyściec, Dębniałki kaliskie, Kościelna wieś, Koźle, Krzeszkowice, Lipnica, Szosa turecka.
więcej...
W jakiej sprawie potrzebujesz pomocy prawnej?